Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8853 odpowiedzi na ten temat

#8781 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 16 wrzesień 2017 - 21:16

Romanek - jak gość zarabiał 1,5 mld miesiecznie  to nie wiem jakim cudem umknęło to mediom. Dzwoń chłopie do RMF i sprzedaj im temat to jeszcze groszem sypną

Zgłosił bym to tez do rządzących bo jak jest tak jak twierdzisz to gość 1,5 dużej bańki zarabiał  miesięcznie to 18 mld rocznie. W takim razie prawie cały wydatek roczny na 500+ będą mieli :lol:

Jak mnie pamiec nie myli, to romek kiedys pisal, ze GW dostawala 125mln miesieznie za reklamy od podmiotow rzadowych?

Ale 1.5 mld to juz ostro poplynal. No chyba, ze zaraz wroci z jakims dowodem na takie zarobki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 20:22
  •  

#8782 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 21:18

Może pisał  o starych złotych. bo mentalnie nadal tkwi w komunie  :P

Edytowany przez Ulman, 16 wrzesień 2017 - 21:19.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#8783 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 21:23

Może być tez taka opcja ze chcesz ludzi najpierw przekonac do własnych poglądów a nie dopasowywać je do poglądów mas pracujących miast i wsi by rządzić.

Co nie zmienia faktu, że  jak już tego dokona to zdobędzie władzę i  aktualne będzie cytowane uniwersalne powiedzenie "W demokracji rządzący są równie głupi, jak ich wyborcy."  wink.png 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#8784 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 21:43

Nie dokona, bo w demokracji zawsze wiekszość głosuje na socjalistów a jego poglady są odmienne o 180 stopni. 

Watpisz że wiekszość jest głupia? Głupi niemcy wybrali złą Merkel, francuzi Macrona, KE Junckera, amerykanie Trumpa , polacy Kaczyńskiego itd

#8785 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 16 wrzesień 2017 - 21:47

W Korei Pół nie ma demokracji to znaczy że nie glosują na socjalistów . Tak . 

#8786 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 21:49

Jak nie ma demokracji to nie głosują na nikogo. To chyba oczywiste :blink:

#8787 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 21:56

Ulman ale twierdzisz, że cytowane powiedzenie jest uniwersalne.

Wydaje mi się, że chcesz ośmieszyć wyborców popierających inne partie niż Ty. Powiedzenie pasuje do każdej partii tylko nie do JKM?

Mam wrażenie , że trochę zadzierasz nosa i starasz się udowodnić swoją wyższość jako wyborca JKM, nad pozostałymi wyborcami ;)

#8788 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 22:16

Powiedzenie jest uniwersalne ale poglądy JKM w demokracji bedą miały małe poparcie więc  nie ma ryzyka że zyskaja wiekszość.  Gdyby wyborcy SLD mieli poglady jak JKM to pewnie bym na SLD głosował. Mnie interesuja poglady a nie szyld partyjny. Co do osmieszania wyborców innych partii - jeśli ktoś pisze że lepiej płacić socjal by nie kradli, że prezes zarabia 1,5 mld miesięcznie, że trzeba zmienić sędziów a nie prawo, że 500+ ma sens, prezentują typowo socjalistyczne poglady oczekujac od państwa protekcjonizmu i interwencjonizmu a mienia się prawicowcami to nie trzeba ich ośmieszać

#8789 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 06:18

DJZAXMdXkAAmZ0C.jpg

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#8790 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 07:35

Za bardzo staracie się udowodnić że w naszej polityce jakiekolwiek poglądy, stanowisko, wartości czy postawa ma znaczenie. Tak dla przykładu. Gdyby w naszym kraju takie podstawowe wartości jak "Bóg,Honor,Ojczyzna" miały swoje pierwotne znaczenie i wartość, to Macierewicz już dawno powinien być wywalony z rządu na zbitą twarz. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8791 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3917 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 07:52

A kto by sie kitał przy mikrofonie na uroczystościach wojskowych ?

ZETOR TEAM

#8792 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 08:12

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#8793 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 17 wrzesień 2017 - 08:17

Mirek jeszcze trochę i będziesz wyrzucał . Mi się też nie wszystko podoba lecz z praktyki wiem , że trzeba czekać do końca dopiero wyciągać wnioski . Gdyby minister obrony wszystko przekazywał mediom co będzie robił to co to by była za tajemnica i co to by było za wojsko . Może specjalnie sieje popeliny aby wrogie mocarstwa myślały że dalej jest w polskiej armii  źle . 

Ja muszę się znać w swojej dziedzinie lecz nie muszę się znać na wojsku .Nie rozumiem jednego , że osoby które znają się mówią , ze ówczesna władza zniszczyła wojsko a drudzy mówią co innego . Wtedy ja muszę rozstrzygnąć co mi jest bliższe i żeby być sprawiedliwy trzeba być Mirku cierpliwy .   

#8794 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 08:52

Cierpliwość w tym przypadku może zakończyć się daniną krwi. Dobrze by było, aby była to krew przeciwnika a nie nasza. Żadna władza nie dbała o wojsko, bo to kosztuje i wydawanie pieniędzy nie budziło entuzjazmu w społeczeństwie. Zawieszenie poboru, przejście na zawodowstwo dobrze zrobiło tej armii. Dobrze zrobiło też uczestnictwo w misjach, choć tu zdania są podzielone ze względu na koszty. Jednak pozwoliło w dużej mierze pozbyć się mentalnego betonu, trochę to było wymuszone przez sojuszników, a trochę dzięki wymianie ludzi na niższych szczeblach dowodzenia. Gdyby nie to dalej bylibyśmy na etapie onuc.

Zbyszko musisz oddzielić armię od jej cywilnych,politycznych nadzorców. 

#8795 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 09:07

21433039_1499975416691553_47796404362497

#8796 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 10:05

Wojciech  Sumliński  już  dawno o tym  pisał.  Powoli  to  wszystko  wychodzi  na jaw.  Jak i  to  że  Lepper  miał   informacje na   temat  Umowy  Polski z Gazpromem i  kilka  innych ciekawych  tematów  które  chciał  przekazać  Jarosławowi  Kaczyńskiemu. Lecz   nie  zdarzył.

#8797 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 10:08

Taaa i ciekawe dlaczego Kaczyński tak unikał spotkania z Lepperem. Bardzo ciekawe, czego nie chciał się od niego dowiedzieć?

#8798 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 10:22

Marek, o tym jest wiadomo od wielu lat ale obecna władza zupełnie zlewa temat. Normalnie osoby odpowiedzialne miały by juz zarzuty a tu jedynie odżywka dla fundametalistów - mozna pisać , pluć , podejżewać  i napychać sobie pod dekiel jak to było źle. Dla PIS to ok bo fanatycy utrwalaja się w swoim zaprzaństwie i staja się twardym elektoratem.

Pytanie jest proste - czemu jeszcze nikt się tym nie zajął skoro wszyscy wiedzą?

1. Mi się też nie wszystko podoba lecz z praktyki wiem , że trzeba czekać do końca dopiero wyciągać wnioski .

2, Gdyby minister obrony wszystko przekazywał mediom co będzie robił to co to by była za tajemnica i co to by było za wojsko .

3, Może specjalnie sieje popeliny aby wrogie mocarstwa myślały że dalej jest w polskiej armii  źle . 

1.Gdyby czekano do końca to nigdy nie byłoby dymisji ministrów lub rządu.

2. Ten minister przekazuje najczęściej wszystko łącznie z tym czego nie robi. Nawet o supertajnej jednostce do cyberbezpieczeństwa się dowiedzieliśmy

3. Jeśli ktoś mówi jak głupek, zachowuje się jak głupek i wygląda jak głupek to jest niemal pewne  że jest głupkiem. Jakie wrogie mocarstwa maja tak myśleć? Tobie się wydaje że owe wrogie mocarstwa kreują swój poglad na podstawie tego co mówi Antek a nie na danych wywiadu? :blink: :P  :D  

#8799 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 10:34

Taaa i ciekawe dlaczego Kaczyński tak unikał spotkania z Lepperem. Bardzo ciekawe, czego nie chciał się od niego dowiedzieć?

Dlaczego  odpowiedź musiałbyś  uzyskać  od  Jarosława Kaczyńskiego, 

A to   że  Lepper  miał  informacje  na  temat Umowy z gazpromem jest  niemal  pewnie w 100%.  Jak i  o  innych  aferach  PO.  Miał  ujawnić  te   informacje   właśnie w  połowie  Sierpnia  2011  ale nie zdążył.

A  jak wiadomo  Lepper  wiedze  miał  jak mało  kto   wystarczy  przypomnieć  sobie  o  Kiejkutach  czy  słynną  listę  ludzi  powiązanych z Pruszkowem   i  Prywatyzacjami  Spółek skarbu  Państwa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8800 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 10:46

Marek, o tym jest wiadomo od wielu lat ale obecna władza zupełnie zlewa temat. Normalnie osoby odpowiedzialne miały by juz zarzuty a tu jedynie odżywka dla fundametalistów - mozna pisać , pluć , podejżewać  i napychać sobie pod dekiel jak to było źle. Dla PIS to ok bo fanatycy utrwalaja się w swoim zaprzaństwie i staja się twardym elektoratem.

Pytanie jest proste - czemu jeszcze nikt się tym nie zajął skoro wszyscy wiedzą?

1.Gdyby czekano do końca to nigdy nie byłoby dymisji ministrów lub rządu.

2. Ten minister przekazuje najczęściej wszystko łącznie z tym czego nie robi. Nawet o supertajnej jednostce do cyberbezpieczeństwa się dowiedzieliśmy

3. Jeśli ktoś mówi jak głupek, zachowuje się jak głupek i wygląda jak głupek to jest niemal pewne  że jest głupkiem. Jakie wrogie mocarstwa maja tak myśleć? Tobie się wydaje że owe wrogie mocarstwa kreują swój poglad na podstawie tego co mówi Antek a nie na danych wywiadu? :blink: :P  :D  

Jakby mój komputer pobierał atrament do odpowiadania na twoje posty to szkoda by było atramentu . 

Kim ty jesteś , że możesz kogoś nazywać głupkiem ?

Niedawno pisałeś że Macierewicz  wygląda nie źle i już zmieniłeś zdanie .

Musisz się pogodzić alba emigracja . :D