Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9032 odpowiedzi na ten temat

#8741 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 08:39

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Skoro glupkow jest zawsze wiecej to czym tu sie dziwic ....druga sprawa komuna miala wieksze poparcie w czynieniu dobra dla ludu haha

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 02:07
  •  

#8742 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 09:51

A propos 44 % poparcia dla PIS dwa cytaty

"Jednak statystycznie obowiązuje zasada: „Czemuś biedny? Boś głupi! Skąd wiem, żeś głupi? Boś biedny!” No i ci biedacy stanowią większość – a więc w demokracji rządzą." 

"W demokracji rządzący są równie głupi, jak ich wyborcy."

ulmanku czy ty robisz coś innego niż bulwersowanie się wypocinami mediów, morze słyszałeś ze dostałem 4,5tyś z jsw ??

siejesz coś w gospodarstwie ?? rzepak orka na pszenice, daj mi trochę wolnego twojego czasu 

To ile bedzie browarów za te 4500? Pewnie ok 2000 :P

Taki to pozyje :D

Romanek , zanim ta komisja śledcza powstała to przecież wiadomo jakie bedą wnioski.  - Zaniedbania poprzedniej włądzy, narażenie na straty , wina rządu, wina Tuska, układ  itd. Badanie takiej sprawy nie może przynieść sensownych wniosków  bo badane jest zjawisko z tysiacami zmiennych. Ustawa Vatowska ma 1,5 mln stron tworzona i poprawiana przez 25 lat, na to nakładają się przepisy UE i nie ma siły by  wskazać winnego (w sposób logiczny rzecz jasna) 

Dodatkowo żadna z komisji śledzczych poza Rywinową nie przyniosłą żadnego efektu.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#8743 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1448 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 10:46

Dodatkowo żadna z komisji śledzczych poza Rywinową nie przyniosłą żadnego efektu.

I tu się mylisz. Zapomniałeś o efekcie diety. Każdy zasiadający w komisji śledczej jest na ten efekt silnie narażony i go pożąda, reszta spraw jest marginalna łącznie z powodem dla którego takowa komisja powstała.

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#8744 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 11:46

No to jak jesteśmy przy komisjach, to ciekawe czy Macierewicz podczas planowanej wizyty w USA spotka się z niejakim Berczyńskim. Do niedawna szefem komisji. Bo chyba na wizytę Berczyńskiego u nas nie ma co liczyć. Może mu wybaczy. A może przekaże porażające dowody?

#8745 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1091 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 12:27

"Jednak statystycznie obowiązuje zasada: „Czemuś biedny? Boś głupi! Skąd wiem, żeś głupi? Boś biedny!” No i ci biedacy stanowią większość – a więc w demokracji rządzą." 

Te "prawdy" są ogólnie obowiązujące czy tylko przytaczane  w kontekście PIS-u?

#8746 Share torpedo

torpedo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 12:58

Tak PiS niszczy gospodarkę: Od początku roku w całej UE przybyło 354 tys. miejsc pracy w przemyśle. Z tego 223 tys. w Polsce

sobota, 16.09.2017 r.

przemysl_bulliver-flickr-cc2,0-466.jpg

foto: bulliver (Flickr.com / CC by 2.0)

Przejęcie władzy przez PiS miało spowodować niewyobrażalną katastrofę w polskiej gospodarce, wzrost bezrobocia i skok deficytu budżetowego do niewidzianych nigdy wcześniej rozmiarów. Tymczasem w drugim roku rządów partii Kaczyńskiego tempo rozwoju naszej gospodarki jest jednym z najwyższych w Europie, stopa bezrobocia rekordowo niska, a budżet kraju po sierpniu wciąż notuje nadwyżkę zamiast deficytu. Powyższe dane potwierdza unijny Eurostat, a zagraniczne agencje ratingowe podnoszą wszystkie swoje prognozy co do Polski. Oto jak PiS zniszczył gospodarkę.

W mijającym tygodniu unijny Eurostat opublikował garść statystyk i informacji na temat rynku pracy w UE. Wszystkie dane są korzystne albo bardzo korzystne dla naszego kraju. W niektórych wypadamy wręcz rewelacyjnie.

W I połowie roku w całej UE przybyło 353,7 tys. nowych miejsc pracy w przemyśle. Z tego aż 223 tys. w Polsce! Poniżej szczegółowe statystyki prezentujące zmiany zatrudnienia w przemyśle dla poszczególnych państw Wspólnoty w okresie od I do VI 2017 r.:

Polska  +222,9 tys. Niemcy  +39,0 tys. Hiszpania  +32,8 tys. Włochy +19,5 tys. Węgry +16,9 tys. Słowacja +15,4 tys. Portugalia +13,5 tys. Szwecja +11,9 tys. Grecja +6,0 tys. Bułgaria +5,1 tys. Holandia +5,0 tys. Słowenia +4,0 tys. Austria +3,6 tys.  Dania +2,0 tys. Łotwa +1,2 tys. Cypr +0,3 tys. Łotwa +1,2 tys. Malta -0,2 tys. Estonia -0,9 tys. Czechy -1,7 tys. Litwa -2,7 tys. Chorwacja -3,2 tys. Francja -3,9 tys. Finlandia -6,8 tys. Wlk. Brytania -51,5 tys. Rumunia -95,5 tys. Cała UE (28 krajów) +353,7 tys.

Jeśli do tego doliczymy bardzo dobre wyniki produkcji przemysłowej, sprzedaży detalicznej, rekordowo niskie bezrobocie, brak deficytu budżetowego (stan na sierpień) oraz ostre wyhamowanie wzrostu zadłużenia, to - mówiąc delikatnie - opozycja była w błędzie ostrzegając na przełomie 2015/2016 roku, że przejęcie władzy przez PiS totalnie rozwali polską gospodarkę.

Źródło: Polska staje się fabryką Europy. Dwie trzecie miejsc pracy w przemyśle Unii powstaje u nas (Money.pl)

Lemingi do boju! Zaklinać rzeczywistość, określenia typu: propaganda, kłamstwo itepe mile widziane :D 

#8747 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1178 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 13:30

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Nie no teraz się mówi o demokracji i zawłaszczaniu władzy. Temat gospodarki jest już przegrany. Teraz Balcerowicza jak zaproszą do tvn to jest ekspertem od spraw demokracji o stanie gospodarki ani mru mru, albo jakieś pokrętne teorie jak to za 20 lat odczujemy a może 50. Jakoś 25 lat po cudzie gospodarczym balcerowicza pomników mu nikt nie chce stawiać.

Edytowany przez PawelWlkp, 16 wrzesień 2017 - 13:33.

#8748 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 wrzesień 2017 - 14:23

Nigdzie tam nie widzę 1.5 miliarda miesięcznie.

Ale Ty nie wrzucasz cytatów, tylko wklejasz czyjeś wypowiedzi jako swoje. Może Ty to traktujesz jako cytat, gdy wrzucisz tekst bez "...", bez podania źródła, ale wyląda to jak zwykły plagiat. Tylko o to mi chodzi.

ja w jsw pracuje i wiem co gadam tego w mediach nie znajdziesz tam są zarobki a on miał swoje firmy  

To ile bedzie browarów za te 4500? Pewnie ok 2000 :P

Taki to pozyje :D

Romanek , zanim ta komisja śledcza powstała to przecież wiadomo jakie bedą wnioski.  - Zaniedbania poprzedniej włądzy, narażenie na straty , wina rządu, wina Tuska, układ  itd. Badanie takiej sprawy nie może przynieść sensownych wniosków  bo badane jest zjawisko z tysiacami zmiennych. Ustawa Vatowska ma 1,5 mln stron tworzona i poprawiana przez 25 lat, na to nakładają się przepisy UE i nie ma siły by  wskazać winnego (w sposób logiczny rzecz jasna) 

nie wiem nie pije piwa , tylko odpowiednie służby są od tego i powiesz mi ze nikt nic nie wiedział ?? 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#8749 Share rolnik34

rolnik34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 17:04

na wsschodze ludzie wozo fajki i rope z by i celnicy majo to w d*pie i ludzie stawiajo chaty 

#8750 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 16 wrzesień 2017 - 17:44

Ciekawe kto według sondażu jest biedakiem ?  :D  

U nas żyje taki facet któremu jak był mały matka dawała makowiny aby nie wrzeszczał . Wyrósł chłop ale coś ma z deklem . Gdy go się zapytać  za co nie pali papierosów odpowiada , ze komina na głowie nie ma . Gdy go zapytać się czy pijesz wódkę odpowiada , że wódkę niech głupki piją . 

Teraz się zastanawiam czy ten kto pisze że ktoś jest głupi to może matka też mu makowiny dawała . ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8751 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 17:49

na wsschodze ludzie wozo fajki i rope z by i celnicy majo to w d*pie i ludzie stawiajo chaty 

Za to  odkrycie  nagroda  Nobla  ci  się  należy.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#8752 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 17:50

Ciekawe kto według sondażu jest biedakiem ?  :D  

U nas żyje taki facet któremu jak był mały matka dawała makowiny aby nie wrzeszczał . Wyrósł chłop ale coś ma z deklem . Gdy go się zapytać  za co nie pali papierosów odpowiada , ze komina na głowie nie ma . Gdy go zapytać się czy pijesz wódkę odpowiada , że wódkę niech głupki piją . 

Teraz się zastanawiam czy ten kto pisze że ktoś jest głupi to może matka też mu makowiny dawała . ;)

Ooo , ciekawe masz doświadczenia życiowe . Już teraz co byś nie napisał , to będę wiedział skąd u Ciebie takie zwidy . :D :P :lol:

ZETOR TEAM

#8753 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 16 wrzesień 2017 - 18:00

Zetorki ten facet jeszcze żyje więc zwidów nie mam . Chcesz z nim pogadać to jest  możliwe .

Lekarz który opowiada podobne historyjki też  ma ciekawe doświadczenia życiowe ?

Jak piszesz to pisz mądrze . ;)

#8754 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 18:02

Ja zawsze mądrze piszę , tylko odczytać to nie każdy potrafi ;) .

ZETOR TEAM

#8755 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 18:08

Każdemu się tak  wydaje . PO i PSL  i N też uważają , ze mądrze mówią a poparcia nie ma .

#8756 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 18:15

Bo ich czas już minął . Teraz nie tak łatwo odzyskać poparcie . Każdy widzi i ocenia , a tylko tacy jak Ty (nie mam nic złego na myśli) starają się utwierdzić ich w wyborze . Tylko tak się zastanawiam - Czy Ty tak za darmo ? ;)

ZETOR TEAM

#8757 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 18:17

Co uważasz że ktoś mi za posty płaci ? Bo nie rozumiem .

#8758 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 18:40

No czasami mam takie wrażenie , bo multum czasu poświęcasz na politykowanie . A jak wiadomo polityka io bagno , więc dziwne by było dla mnie takie taplanie .

ZETOR TEAM

#8759 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 18:42

Te "prawdy" są ogólnie obowiązujące czy tylko przytaczane  w kontekście PIS-u?

Uniwersalne. Ludzie uważaja że jest wybór między PO a PIS a tak naprawdę to jeden ......

W I połowie roku w całej UE przybyło 353,7 tys. nowych miejsc pracy w przemyśle. Z tego aż 223 tys. w Polsce! Poniżej szczegółowe statystyki prezentujące zmiany zatrudnienia w przemyśle dla poszczególnych państw Wspólnoty w okresie od I do VI 2017 r.:

Czyli rozwijamy się jako montownia europy :P

ja w jsw pracuje i wiem co gadam tego w mediach nie znajdziesz tam są zarobki a on miał swoje firmy  

nie wiem nie pije piwa , tylko odpowiednie służby są od tego i powiesz mi ze nikt nic nie wiedział ?? 

Romanek - jak gość zarabiał 1,5 mld miesiecznie  to nie wiem jakim cudem umknęło to mediom. Dzwoń chłopie do RMF i sprzedaj im temat to jeszcze groszem sypną

Zgłosił bym to tez do rządzących bo jak jest tak jak twierdzisz to gość 1,5 dużej bańki zarabiał  miesięcznie to 18 mld rocznie. W takim razie prawie cały wydatek roczny na 500+ będą mieli :lol:

Jak sa od wyłudzeń vatu odpowiednie słuzby to po co ta komisja. Co ona ma robić?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8760 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 16 wrzesień 2017 - 18:49

No czasami mam takie wrażenie , bo multum czasu poświęcasz na politykowanie . A jak wiadomo polityka io bagno , więc dziwne by było dla mnie takie taplanie .

Dawno już nie zaglądałem ale pochlebiłeś mi . 

Ja tez mam takie wrażenie jakby były takie osoby na tym forum . Tych co podejrzewałem to przeważnie na wszystko mają odpowiedź nie robią błędów   i nic nie mają w galerii ,wiek - nie podam . płeć - nie podano , znajomych nie ma .

Oprócz marko - kolo .Po jego postach to zwykły chłop .