Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Roman176    4585

bo ciebie bardzo ciebie bawi te hasło bo gdyby ciebie sprzedał lub twoja rodzina pozbawił na rzecz niemców ,środków do życia twoją rodzinę to by cie te hasło nie bawiło    


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

A ciebie sprzedał? Czemu ma mnie pozbawić środków do życia na rzecz niemców? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

tak zrobił ze stoczniowcami cukrowniami itp


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Jak ty zbankrutujesz to i ciebie sprzedadzą.  Cukrownie to Jurgiel zalatwił.

Stocznie będą reaktywowane czyli trzeba je bedzie od Niemiec odkupić. a nie słyszałem by takie plany były.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

umnie Tusk cukrownie załatwił a maszyny do Niemiec wywozili 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Ja rozumiem że kopalnie można podpiąć pod PGE, ale stoczni to już chyba nic nie byłoby w stanie uciągnąć. A teraz po szumnych zapowiedziach o budowaniu okrętów podwodnych okazuje się że chyba weźmiemy francuskie. Chyba sami rządzący przestali wierzyć w możliwości tego przemysłu. No chyba że będzie chodziło o podpalanie remontowanych jednostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Tusk wywoził?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585
46 minut temu, Ulman napisał:

Tusk wywoził?

słyszałeś o skreśleniu spółek strategicznych przez p Tuska  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789
2 godziny temu, mirro napisał:

Co do Hutu i Khmerów to byłbym ostrożny w poszukiwaniach przyzwoitości. Ci pierwsi mieli w zasadzie od początku plan związany z eksterminacją przeciwników. Drudzy to kumple Świetlistego Szlaku i Tamilów. Choć tym ostatnim kiedyś jeszcze o coś chodziło bo obecnie chyba zapomnieli.
Na gruncie europejskim jako namiastkę Hutu wskazałbym Serbów. Wielka Serbia za mała dla dwu nacji.

Kolego proponuje poznaj lepiej historię mieszasz i bardzo upraszczasz  szczególnie krzywdzisz Serbów tam od wieków trwa ciągła wojna każdego z każdym,na przestrzeni wieków to Serbowie najbardziej ucierpieli,w czasie ostatniej wojny światowej  każdy  z walczących[Niemcy,Ustasze, po części Czetnicy] próbował wykończyć Serbów . Obóz koncentracyjny Jasenowc 300 tys zgineło w większości Serbów,tylko Tito trzymał towarzystwo za twarz przez prawie 40 lat ,gdyby nie on to czystki już byłyby w latach 44-45 a stawianie Świetlistego Szlaku z Khmerami też chybione nie ta skala opętania ideologią. W Kambodzy zginęło około 1,5mln ludności, w wiekszości za pochodzenie[inteligencja, mieszkańcy wysiedlanych miast].Ofiarami  świetlistego szlaku byli przedstawiciele władz,żołnierze i na początku walczono wojskową dyktaturą i polepszeniem sytuacji najbiedniejszych .W czasie walk zgineło według różnych szacunków 30-60tyś ludzi także porównania lekko nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531
21 minut temu, Roman176 napisał:

słyszałeś o skreśleniu spółek strategicznych przez p Tuska  

Nie słyszałem ale chętnie poznam ten temat. Liczę że wytłumaczysz.

Kto te maszyny wywoził do Niemiec?

39 minut temu, jacek1296 napisał:

Jarek utrąci Antka w zamian za podpis PADa pod ustawami sądowymi. Co wy na to?

Ja bym tak nie kupczył. Niech się dobrze zastanowią z tymi sądami i nie majstrują tylko zająć się porządkowaniem prawa i procedur.   Z MON  może Antka się pozbędą ale że ławka rezerwowa neurotycznych debili jest bardzo długa to może  ministerstwo objąć osobnik równie utalentowany


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329
1 godzinę temu, ws71 napisał:

Kolego proponuje poznaj lepiej historię mieszasz i bardzo upraszczasz  szczególnie krzywdzisz Serbów tam od wieków trwa ciągła wojna każdego z każdym,na przestrzeni wieków to Serbowie najbardziej ucierpieli,w czasie ostatniej wojny światowej  każdy  z walczących[Niemcy,Ustasze, po części Czetnicy] próbował wykończyć Serbów . Obóz koncentracyjny Jasenowc 300 tys zgineło w większości Serbów,tylko Tito trzymał towarzystwo za twarz przez prawie 40 lat ,gdyby nie on to czystki już byłyby w latach 44-45 a stawianie Świetlistego Szlaku z Khmerami też chybione nie ta skala opętania ideologią. W Kambodzy zginęło około 1,5mln ludności, w wiekszości za pochodzenie[inteligencja, mieszkańcy wysiedlanych miast].Ofiarami  świetlistego szlaku byli przedstawiciele władz,żołnierze i na początku walczono wojskową dyktaturą i polepszeniem sytuacji najbiedniejszych .W czasie walk zgineło według różnych szacunków 30-60tyś ludzi także porównania lekko nie na miejscu

Upraszczam ponieważ z mojego punktu widzenia nie ma czegoś takiego jak mniejsza skala mordu. Relatywizowanie ilości pomordowanych i sprowadzanie do porównania ilości ofiar to próba usprawiedliwienia. Nie uznaję tego typu tłumaczenia że ktoś był wcześniej prześladowany więc teraz ma prawo do krwawej zemsty. Tym bardziej jeżeli na danym terenie masz prowadzić działania związane z wymuszaniem pokoju albo rozdzielaniem stron. Nie możesz stanąć po jednej ze stron, ponieważ wtedy staje się to Twoja prywatna wojna. Nie zadanie które dostałeś.Jest jeszcze jeden aspekt dający mi prawo. Ale to pozostanie w mojej Teczce Akt Personalnych.  Powiem tyle, że nie jeżdżę tam na wakacje. Rób co chcesz, ale historia to także to co ludzie widzieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
10 godzin temu, Ulman napisał:

Jak ty zbankrutujesz to i ciebie sprzedadzą.  Cukrownie to Jurgiel zalatwił.

Stocznie będą reaktywowane czyli trzeba je bedzie od Niemiec odkupić. a nie słyszałem by takie plany były.

A kiedy to Jurgiel  był  Ministrem Rolnictwa  i  sprzedawał  Cukrownie ???

Sawicki próbował  sprzedać  KSC  ale  mu nie wyszło

10 godzin temu, mirro napisał:

Ja rozumiem że kopalnie można podpiąć pod PGE, ale stoczni to już chyba nic nie byłoby w stanie uciągnąć. A teraz po szumnych zapowiedziach o budowaniu okrętów podwodnych okazuje się że chyba weźmiemy francuskie. Chyba sami rządzący przestali wierzyć w możliwości tego przemysłu. No chyba że będzie chodziło o podpalanie remontowanych jednostek

Od razu  Krakowa nie zbudowano  potrwa  trochę  lat  zanim odbudują  Przemysł  Stoczniowy

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789
8 godzin temu, mirro napisał:

Upraszczam ponieważ z mojego punktu widzenia nie ma czegoś takiego jak mniejsza skala mordu. Relatywizowanie ilości pomordowanych i sprowadzanie do porównania ilości ofiar to próba usprawiedliwienia. Nie uznaję tego typu tłumaczenia że ktoś był wcześniej prześladowany więc teraz ma prawo do krwawej zemsty. Tym bardziej jeżeli na danym terenie masz prowadzić działania związane z wymuszaniem pokoju albo rozdzielaniem stron. Nie możesz stanąć po jednej ze stron, ponieważ wtedy staje się to Twoja prywatna wojna. Nie zadanie które dostałeś.Jest jeszcze jeden aspekt dający mi prawo. Ale to pozostanie w mojej Teczce Akt Personalnych.  Powiem tyle, że nie jeżdżę tam na wakacje. Rób co chcesz, ale historia to także to co ludzie widzieli. 

Każda akcja wywołuje reakcję,historii nie wolno upraszczać bo wtedy uzyskujesz wypaczony obraz jednej ze stron,obecnie mamy podobną historię z powojenną akcją Wisła gdzie podnoszą się głosy że Polska przeprowadziła czystki etniczne oraz masowe morderstwa[sugeruje się ludobójstwo]  Wojny domowe i religijne to jest największe zło obecnych czasów i tam liczą się nieraz wzajemne animozje nagromadzone przez wieki ,,co ludzie widzieli" każda ze stron ma własny punkt widzenia,dopiero historia po latach weryfikuje zaistniałe wydarzenia.W Peru toczyła się zwyczajna wojna domowa. W Kambodży miało miejsce ludobójstwo na narodzie w imię szaleńczej ideologi . Dawna Jugosławia to był mix wojny domowej z religijną i tego rodzaju konflikty były bardzo krwawe i KAŻDA ze stron ma coś na sumieniu.Podobna sytuacja ma miejsce w Syrii i Iraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Nie piszę z punktu widzenia którejś ze stron tylko z punktu widzenia rozdzielającego te strony. Mogę i powinienem wiedzieć od czego się zaczęło ale nigdy nie powinno to wpływać na wykonanie zadania. Choć z reguły wiedza pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro
9 godzin temu, marekfarmer napisał:

A kiedy to Jurgiel  był  Ministrem Rolnictwa  i  sprzedawał  Cukrownie ???

Sawicki próbował  sprzedać  KSC  ale  mu nie wyszło

 

 

Nie był ministrem rolnictwa, ale był posłem AWS w czasie kiedy AWS sprzedawało polskie cukrownie Niemcom. Także ciągnie się za nim smród związany ze zniszczeniem polskiego cukrownictwa. Tak samo jak za spadkobiercami AWS-u czyli PO i PiS oraz ich koalicjantem UW.... Zresztą Jurgiel jako przewodniczący komisji rolnictwa miał powiedzieć, że do produkcji cukru nie ma sensu dopłacać bo cukrownie są niemieckie i na pewno Niemcy je pozamykają. Taką relację słyszałem z ust związkowców naszej cukrowni w momencie kiedy ważył się los dopłat do produkcji cukru (w czasie rządów PO-PSL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Panowie, jest nadzieja w walce z ASF. Cyrk na kółkach. Ale poszło tez dementi z MON, że to nie tak miało być.O.o

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe co teraz wirus przenosi , skoro dziki nie winne - według niektórych na AF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Tak jak wczoraj pisałem kadry neurotycznych debili są nieprzebrane

2 godziny temu, lukejro napisał:

Nie był ministrem rolnictwa, ale był posłem AWS w czasie kiedy AWS sprzedawało polskie cukrownie Niemcom. Także ciągnie się za nim smród związany ze zniszczeniem polskiego cukrownictwa. Tak samo jak za spadkobiercami AWS-u czyli PO i PiS oraz ich koalicjantem UW.... Zresztą Jurgiel jako przewodniczący komisji rolnictwa miał powiedzieć, że do produkcji cukru nie ma sensu dopłacać bo cukrownie są niemieckie i na pewno Niemcy je pozamykają. Taką relację słyszałem z ust związkowców naszej cukrowni w momencie kiedy ważył się los dopłat do produkcji cukru (w czasie rządów PO-PSL)

Jaki minister takie rezultaty http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/bialystok/art/5631358,cukrownia-a-godnosc-ministra-jurgiela,id,t.html


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

To jak bidulek odnalazł się w towarzystwie które wręcz preferuje nocne głosowania. Pewnie brzydzi się nimi, ale stołeczek grzeje przyjemnie więc jakoś znosi ten dyskomfort.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25227
11 minut temu, zetorki12 napisał:

Ciekawe co teraz wirus przenosi , skoro dziki nie winne - według niektórych na AF ?

W podanej informacji dziki zjadły wysypane resztki  pokarmu. Ciekaw czy ta sprawa wpłynie na obrót zboża w mazowieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znaczy resztki były z wirusem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj