Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8988 odpowiedzi na ten temat

#8521 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 19:21

To niech teraz rząd tysiąclecia nadrobi te dwa lata a nie biadoli jak baba. Dla takiego Jurgiela to przecież "pstryk" i zrobione  Zresztą co cie to obchodzi jak nie brałeś :D

Miro - zastanawia mnie ze mamy kasy jak lodu w budzecie a zapożyczamy się w tej złej UE zarządzanej z brukselskiego knesetu :blink:

Jak miałem Brać  jak Sawicki  sabotował  ???

A wniosek  leży  na MGR 2014-17

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 17:26
  •  

#8522 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 06 wrzesień 2017 - 19:30

nastepna odslona lawety + tym razem w busku-zdroju

najlepszym komentarzem do poziomu wiadomosci tvp jest cena reklam i gwaltowny spadek ogladalnosci,

http://wiadomosci.on...alnosci/nept5n5

http://wiadomosci.on...bskiego/yj18hk2 i po sprawie, "bolek" powinien zapisac sie do pis-u i zostanie swietym B)  B)  B) .

zbyszko-wyjasnij gdzie absolwenci nowej podstawowki w roku 2019 spotkaja sie z absolwentami wygaszanego gimnazjum??? jedni beda mieli 4-letnie liceum drudzy 3 letnie, 4-letnie technikum z 5-letnim, 2 letnia zawodowka z 3 i 6 letnia-jak to sie nazywalo za prl- 3 letnie technikum rolnicze na podbudowie 3-letniej zasadniczej szkoly zawodowej-tam byli najlepsi zawodnicy w calym zespole szkol :D  :D  :D .

jesli jakis matol po gimnazjum zostanie  na drugi rok-to gdzie bedzie sie uczyl,z jakiego programu ?????????

na szczescie absolwentow tych dwoch rocznikow bedzie w sumie mniej niz jednego w moich czasach :) wiec moze sie gdzies pomieszcza.

Co tu wyjaśniać gimnazjaliści idą starym programem a podstawówka nowym . Zawodówka nie była 2 letnia tylko 3 . Doprecyzuje twoje pytanie . Jeżeli matoł z 3 gim nie zda idzie do 2 gim a jak w 2 gim nie zda idzie do 8 podstawówki . Dalej już chyba  łapiesz .

#8523 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 19:32

Pewnie wszyscy przeczytali tylko jeden głupek wsiowy łyknął przynętę . 

Jeden cieszy się z nowego ciągnika drugi z nowego mercedesa . To jest jego wybór . 

Mercedes jest przereklamowany.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#8524 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 06 wrzesień 2017 - 19:38

Zaczynają już odrestaurowywać beczki i się nie wstydzą .

#8525 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 19:56

Jak miałem Brać  jak Sawicki  sabotował  ???

A wniosek  leży  na MGR 2014-17

Tak sobie tłumacz. :rolleyes:  Wszyscy się sprzysięgli .

Wystepowałeś o kasę od złej UE? 

Jeżeli matoł z 3 gim nie zda idzie do 2 gim a jak w 2 gim nie zda idzie do 8 podstawówki . Dalej już chyba  łapiesz .

Jak w 3 gimnazjum nie zda to cofa sie o dwa lata :blink:

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#8526 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 20:05

A który nauczyciel chciałby uczyć takiego matoła . Przepchnie go dalej . 

#8527 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 20:11

Tak sobie tłumacz. :rolleyes:  Wszyscy się sprzysięgli .

Wystepowałeś o kasę od złej UE? 

Jak w 3 gimnazjum nie zda to cofa sie o dwa lata :blink:

To jak wytłumaczysz  fakt  że  PROW 2014-20  rozpoczął się w 2016 roku  2 lata  po Terminie  ????

Nie nie  występowałem  o  kasę do UE tylko do ARIMR

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#8528 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 20:26

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Oj zbycho ty kartoflany noedouku
Jesli myslisz ze twoje zwidy kogos ruszaja to naprawde szkoda mi takich ciemniakow
Mnie nikt niczego nie dal i konkoruje z takimi jak ty na tych samych zasadach ....a to ze ty klepiesz gratem po tatusiu to juz nie moja wina tylko twoja
Ty dorobiles sie starego jelenia a ja nowego w tych samych warunkoach ...widzisz, nie kazdy potrafi,tak bylo i jest i dlatego wam socjalozm we lbie a mi nie
Ale wiemy ze wszyscy winni waszej biedy tylko nie wy haha

Edytowany przez marko-kolo, 06 wrzesień 2017 - 20:28.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#8529 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 06 wrzesień 2017 - 20:38

Na przykład tu
http://tvn24bis.pl/z...ski,769749.html

Tak ciężko sprawdzić czy to, co się wkleja, ma jakikolwiek związek z prawdą? No ale człowiek-mem nie musi nic sprawdzać. Skoro jest obrazek, skoro mówią na nim źle o żydach, masonach, sorosie, Tusku, TVN, PO(a najlepiej o kilku z w/w naraz) to przecież z automatu staje się prawdą.

tylko to tvn wziął ekonomistów 80 letnich starych komuchów jak polska idzie w zła stronę bankructwa już nie mówię o słowach Balcerowicza w tvn  

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#8530 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 20:45

Oj zbycho ty kartoflany noedouku
Jesli myslisz ze twoje zwidy kogos ruszaja to naprawde szkoda mi takich ciemniakow
Mnie nikt niczego nie dal i konkoruje z takimi jak ty na tych samych zasadach ....a to ze ty klepiesz gratem po tatusiu to juz nie moja wina tylko twoja
Ty dorobiles sie starego jelenia a ja nowego w tych samych warunkoach ...widzisz, nie kazdy potrafi,tak bylo i jest i dlatego wam socjalozm we lbie a mi nie
Ale wiemy ze wszyscy winni waszej biedy tylko nie wy haha

Szkoda że nie wkleiłeś swojego nowego ciągnika ? Miałem do wyboru nowy ciągnik albo mercedes albo stary jelonek i wybrałem mercedesa i jelonka . Robotę zrobi tą samą i od 10 lat nie mam z nim problemu . 

Po twoich postach widać że wyrosłeś z buraka i jak kupiłeś nowy ciągnik to musisz pisać o tym na forum . Hehe  :D

Ciekawe czy z dofinansowaniem czy za gotówkę ? Pochwal się .

Mówisz na tych samych warunkach . 

Ja mam 20 ha i płacę 500 zł podatku na rok . Ty jakbyś miał taka ziemię to byś palcem nie trafił w kakaowe oczko . 

Edytowany przez Zbyszko, 06 wrzesień 2017 - 20:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8531 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 20:51

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Ha ha burak w zgnilym parchu i do tego czytac nie umie
Tyle to ja na raz kupowalem w 95 r ..,.ale tego nie ogarniesz socialiosto bo ty ty bys chcial od panstwa za darmo dostac

Edytowany przez marko-kolo, 06 wrzesień 2017 - 20:55.

#8532 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 20:58

Byłem na twoim profilu i nie widziałem w galerii tego ciągnika . Ani znajomych . 799 postów i ani jednego znajomego . Czyżby z wszystkimi drzesz koty . Jak nie potrafisz wkleić to poproś jakieś dziecko . 

Jakbyś nie wiedział to wyznacznikiem bogactwa nie jest ciągnik który służy jako narzędzie pracy . To tak jakby dziewiarz kupił maszynę do produkcji skarpetek za 500 tyś i chwalił się jaki jest bogaty . :D

Może i kupowałeś a po polach pomykasz starą fronterą . :D

Edytowany przez Zbyszko, 06 wrzesień 2017 - 21:00.

#8533 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 21:00

To jak wytłumaczysz  fakt  że  PROW 2014-20  rozpoczął się w 2016 roku  2 lata  po Terminie  ????

Nie nie  występowałem  o  kasę do UE tylko do ARIMR

A ARiMR skąd ma środki na programy?

Edytowany przez Ulman, 06 wrzesień 2017 - 21:03.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#8534 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 21:04

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Czlowieczku dalem ci tylko porownanie
Jetesmy w tym samym wieku ale wyraznie widac przepasc bo ty jetesc ciagle z tylu i obwiniasz wszysrkie rzady tylko nie siebie

#8535 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 21:09

Jakie porównanie ? 

Czy rodzina która ma mnisze dochody jak ty mieszka pod miastem ma małą willę pracuje u kogoś jeździ na wakacie i popołudnia spędza na przyjemnościach jest gorsza od ciebie bo masz dużo ha nowy ciągnik i zapierdzielasz od rana do wieczora może i w niedzielę .  

#8536 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 21:14

Kolo - tak z ciekawości - Na cym się tak dorobiłeś i co miałeś na starcie ? Być może już coś wspominałeś , ale jak byś mógł ...?

ZETOR TEAM

#8537 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 21:15

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Widzsz chlopoe nic nie rozumiesz .....ale to mnie nie dziwi
Znajdziesz post w ktorym ja narzekam ?nie
A ty co ? biadolosz calymi dniami na forum i widac wyraznie ze jetes poprostu nierobem

#8538 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 21:20

To znajdź mi ten post w którym narzekam i go wklej . Jestem ciekaw . Ty nie narzekasz tylko się chwalisz i szukasz jakiegoś małorolnego aby z nim rywalizować . Poszukaj sobie takiego który ma takie same poglądy jak ty  i z nim się przekomarzaj .  

Jak ty piszesz post to zaraz mi się przypomina ciotka co wyznacznikiem bogactwa było do niej ile się posiada krów .

Leżą dwa parobki nocą na łące i patrzą w niebo . Jeden mówi że chciałby mieć tyle łąk co nieba a drugi mówi że chciałby mieć tyle krów co gwiazd . Nagle ten drugi się zerwał i mówi . A na czyim byś pasł ? A na twoim i już się leją . Oboje pochodzili z podlaskiego  :D

Edytowany przez Zbyszko, 06 wrzesień 2017 - 21:27.

#8539 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1591 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 21:23

wezcie na wstrzymanie ja nie mam ani jd ani merca i zyje 

zbyszko ja z 2 najlepszych ha place ponad 400 zl rocznie-taka sprawiedliwosc :D  , a urosnie pewnie mniej niz u ciebie B)   , u sasiada za miedzy to na bank  mniej niz na V klasie :P  .

zbyszko- wiec jesli gimbus zostanie w drugiej klasie to z jakiego programu bedzie sie uczyl w podstawowce ??  z nowe- co spowoduje jeszcze wieksze klopoty-roczna luka- w nauce ,chyba ze nie zmienia programow ,ale wtedy trzeba sie zastanowic po co ta reforma ??????????

widzieliscie wymiane zdan miedzy marszalkiem senatu[a gdzie u licha jest kuchcinski-kwiatki plewi czy co :D   ] a rzecznikiem prezydenta- najsmieszniejsza byla mina lapinskiego gdy wymowil slowa-premier beata szydlo-widac ze mial ubaw na dziek slowa premier :P  :P  :P

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8540 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 06 wrzesień 2017 - 21:28

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Sluchaj zbycho ciebie razi jak ja sie chwale ale jak ty robisz to samo i pouczasz innych piszac bzdury i zwidy wyssane z palca to juz ciebie to nie razi ?hehe
Dalem porownanie i tyle bo jetesmy z jednego rocznika i ja startowalem z 17 ha 5i 6 klasy i mi nikt w niczym nie przeszkodzil tak jak tobie komunisto

Powiedz filozofie o co mam sie sprzeczac z ludzmi ktorzy maja takie same poglady jak ja ? Haha

Edytowany przez marko-kolo, 06 wrzesień 2017 - 21:38.