Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Agrest    25578
10 minut temu, zetorki12 napisał:

Zus odpowiedziałby do 65 r pracowicie, a po 65 krótko..

Sprzedaż destylatorów się zwiększy. Na  pewno do abstynencji to nie doprowadzi.

Ale to nic. Powiedz jak takie osoby mają żyć http://niezalezna.pl/207696-to-sie-dzieje-naprawde-psychologowie-prowadza-terapie-obywatelska-dla-ludzi-ktorzy-nie-radza-sobie-z-rzadami-pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Na  Madagaskar  ich  wysłać  albo na  Marsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Marek nie wiesz że wrogów zawsze należy mieć blisko siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Rysio i Grzenio to wrogowie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
7 godzin temu, marekfarmer napisał:

To  co  powie trzaskowski to  Prawda  Objawiona ????

No jak to  komu   75 lat twój JKM ulubiony skończył kilka dni  temu

Czytaj co napisałem - Trzaskowski mówi o kamienicach a TVPis mówi o nieruchomościach. Dla twej wiadomości - nieruchomość to nie zawsze kamienica

27 minut temu, marekfarmer napisał:

No w nocy  raczej  tak  głównymi klientami  są  tam alkoholicy.

Prostota jest szczytem wyrafinowania ale prostactwo jest  zawsze prostactwem

13 minut temu, marekfarmer napisał:

Na  Madagaskar  ich  wysłać  albo na  Marsa

Władek Gomułka takie wizje miał i jakoś się nie dziwie że je podzielasz,


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Ale Władek był Polakiem co prawda bez czupryny ale był! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jak Rumuni chcą to niech sobie takim byle czym latają. My w obliczu wielkiego zagrożenia ze strony Rosji potrzebujemy czegoś innego. Winien to być śmigłowiec i szczególnych możliwościach najnowszej generacji i dopasowany do naszych tak tajnych potrzeb że nawet producentowi ich nie zdradzimy. .

Wiecie co robi ten smigłowiec?On odpowiada  żywotnym potrzebom naszej armii. Wiecie co my robimy tym smigłowcem? My otwieramy oczy niedowiarkom! Patrzcie - mówimy , to nasze przez nas wymyślone i to nie jest nasze ostatnie słowo:13_upside_down:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
11 godzin temu, marekfarmer napisał:

Na  Madagaskar  ich  wysłać  albo na  Marsa

Chyba do zoo w Hoboken :)

 

12 godzin temu, marekfarmer napisał:

No w nocy  raczej  tak  głównymi klientami  są  tam alkoholicy.

Teraz może w nocy nie każe do sklepu, ale na miejscu studentów już bym protestował :)

Nie tylko alkoholicy-czasem ktoś nie doceni swoich możliwości, poczyni za małe zakupy i co wtedy?

Wczorajsza akcja-23latka nachlala się wódy i połączyła ja z jakimiś tabletkami-chciala skakać z dachu, groziła siekiera, nożem, łamała krzyż i takie tam. Jej koleżanki od chlania aż się trzęsły jak zaczynało je puszczac-moze ograniczmy sprzedaż w dzień? Przecież wszyscy pewnie tak piją, co marek?

 

A co do śmigłowców to wczoraj pisali o remontach starych ratunkowych. Coś tam było, że Rosjanie planowali je na dwa serwisy i na złom, nasze już miały 3 i jeszcze jeden się szykuje, który 400 godzin bodajże może ich żywotność przedluzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
11 godzin temu, Ulman napisał:

Czytaj co napisałem - Trzaskowski mówi o kamienicach a TVPis mówi o nieruchomościach. Dla twej wiadomości - nieruchomość to nie zawsze kamienica

Prostota jest szczytem wyrafinowania ale prostactwo jest  zawsze prostactwem

Władek Gomułka takie wizje miał i jakoś się nie dziwie że je podzielasz,

A co to ma wspólnego  Komisja nie zajmuje się tylko  Kamienicami  a Nieruchomościami  oddanymi  niezgodnie z prawem.

1&srcw=470&srch=246&dstw=470&dsth=246

Z tego co ja wiem to  Piłsudski  chciał  kupić  Madagaskar.  Ja tam wizji  Gomułki  nie znam  ale ty widzę  jesteś  dobrze  obeznany w temacie  :D  :D 

daron64 -   a w skaż mi gdzie  napisałem że  popieram ten zakaz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Marek

Z Twojej wypowiedzi to niby nie wynika? Jak sugerujesz, że ktoś musi być alkoholikiem jak korzysta z tych sklepów?

A jak juz tak chcesz się "bawić", to wskaż miejsce, gdzie napisałem że popierasz ten zakaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Wysyłając Rysia i Grzenia na Madagaskar kopiujesz Gomułkowski pomysł izolacji żydów w 68. Jakoś mnie nie dziwią takie pomysły z twojej strony bo rozwiązania z komuny często chwalisz jak na prawicowca przystało.

PIS i Trzaskowski mówią o dwóch różnych sprawach ale na potrzeby polityczne trzeba mnipulować. Swoją drogą średni widz TVPis musi byś niezbyt spostrzegawczy jak w ciągu 20 sekund jeden mówi o kamienicach , drudzy o nieruchomościach ii mówiąc o 2 różnych rzeczach zarzucają kłamstwo.

Na jakiej podstawie ta komisja orzeka co jest zgodne lub niezgodne z prawem?

Regulacje unijne ci się nie podobają bo przepisy decydują co masz robić i ograniczają twoje wybory i decyzje. Czy propozycje zmian w handlu alkoholem ci nie przeszkadzają?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co to za pytanie ? Przecież wiadomo że jak PiS wprowadza zakaz , to tylko i wyłącznie dla Naszego dobra i co najwyżej możemy podziękować , a nie pytać w jakim celu .9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
37 minut temu, Ulman napisał:

Wysyłając Rysia i Grzenia na Madagaskar kopiujesz Gomułkowski pomysł izolacji żydów w 68. Jakoś mnie nie dziwią takie pomysły z twojej strony bo rozwiązania z komuny często chwalisz jak na prawicowca przystało.

PIS i Trzaskowski mówią o dwóch różnych sprawach ale na potrzeby polityczne trzeba mnipulować. Swoją drogą średni widz TVPis musi byś niezbyt spostrzegawczy jak w ciągu 20 sekund jeden mówi o kamienicach , drudzy o nieruchomościach ii mówiąc o 2 różnych rzeczach zarzucają kłamstwo.

Na jakiej podstawie ta komisja orzeka co jest zgodne lub niezgodne z prawem?

Regulacje unijne ci się nie podobają bo przepisy decydują co masz robić i ograniczają twoje wybory i decyzje. Czy propozycje zmian w handlu alkoholem ci nie przeszkadzają?

W Polsce nie było Komuny.

Jak jakieś  Rozwiązania  są  dobre  to trzeba  je  chwalić.

Ja nie widzę  tam żadnej Manipulacji  Prawda  jest  taka że za Rządów  HGW  najwięcej  oddano majątku  w Warszawie.

No jak to na jakiej podstawie  Prawa. 

A tobie  się  podobają  te  regulacje  i  przepisy  Unijne ???

Mi  tam akurat  jest  wszystko jedno  czy   sprzedają  całą  noc alkohol  czy  nie.

Dziwię  się  że  UE  jeszcze nie  zakazała  sprzedaży  Alkoholu  i Papierosów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
54 minuty temu, zetorki12 napisał:

No co to za pytanie ? Przecież wiadomo że jak PiS wprowadza zakaz , to tylko i wyłącznie dla Naszego dobra i co najwyżej możemy podziękować , a nie pytać w jakim celu .9_9

Oglądam waśnie na TTv Kosakowski i KInga rUSIN  WIDAĆ JAKŁATWO LUDZMI MANIPULOWAĆ ZWASZCZA TAKIMI PSEUDO CELEBRYTAMI  Kobitka chce bronić Puszczy przed ministrem Szyszko  wspiera finansowo pseudo ekologów no ale kto bogatym zabroni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
7 minut temu, daron64 napisał:

Marek

To jak tam z tym miejscem, gdzie stwierdziłem, że popierasz?

Takie odniosłem wrażenie czytając twojego  posta

:D  :D  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
17 minut temu, marekfarmer napisał:

W Polsce nie było Komuny.

Jak jakieś  Rozwiązania  są  dobre  to trzeba  je  chwalić.

Ja nie widzę  tam żadnej Manipulacji  Prawda  jest  taka że za Rządów  HGW  najwięcej  oddano majątku  w Warszawie.

No jak to na jakiej podstawie  Prawa. 

A tobie  się  podobają  te  regulacje  i  przepisy  Unijne ???

Mi  tam akurat  jest  wszystko jedno  czy   sprzedają  całą  noc alkohol  czy  nie.

Dziwię  się  że  UE  jeszcze nie  zakazała  sprzedaży  Alkoholu  i Papierosów .

Jak nie było komuny? Toż to sPISkowcy ciągle krzyczą że postkomuna. komuniści i złodzieje. Nie było komuny to jak ma być postkomuna:13_upside_down:

Może HGW oddała najwięcej majatku ale mniej kamienic jak pozostali. Jedno drugiego nie wyklucza

To komisja jest sądem? 

Socjaliści zawsze ograniczaja wybór i prawa - jak robią to ci z UE to płaczesz a jak ci z PIS to chwaliszO.o

6 minut temu, staszek131415 napisał:

Oglądam waśnie na TTv Kosakowski i KInga rUSIN  WIDAĆ JAKŁATWO LUDZMI MANIPULOWAĆ ZWASZCZA TAKIMI PSEUDO CELEBRYTAMI  Kobitka chce bronić Puszczy przed ministrem Szyszko  wspiera finansowo pseudo ekologów no ale kto bogatym zabroni:D

Jedni zmanipulowani płaca na ekologów a inni na Rydzyka 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
3 minuty temu, Ulman napisał:

Jak nie było komuny? Toż to sPISkowcy ciągle krzyczą że postkomuna. komuniści i złodzieje. Nie było komuny to jak ma być postkomuna:13_upside_down:

Może HGW oddała najwięcej majatku ale mniej kamienic jak pozostali. Jedno drugiego nie wyklucza

To komisja jest sądem? 

Socjaliści zawsze ograniczaja wybór i prawa - jak robią to ci z UE to płaczesz a jak ci z PIS to chwaliszO.o

Jedni zmanipulowani płaca na ekologów a inni na Rydzyka 

A podobają  ci się te  przepisy i  regulacje  UE  czy nie. ????

Twoim zdaniem UE  jest  największym zagrożeniem dla  Europy ???

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak się patrze na opozycję totalną to mi ich szkoda . Występując w telewizji muszą bronić czegoś co nawet się z tym nie zgadzają . Ich wypowiedzi to eee uuuuuuuuuu eeei tak w kółko . Zwłaszcza broniąc KRS którzy nie przyjęli asesorów . Zaświadczenia lekarskie to nic . Najbliżej mnie ubawiło , że argument był taki jak wykroczenia i jedna kolizja i powinni być nieskazitelni .:D Gdy już będą sędziami już nie muszą być nieskazitelni :D 

    

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj