Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8972 odpowiedzi na ten temat

#8041 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 09:17

czyli według wykresu to pis nie doszedł do szczytu w 2007  a później w duł ??

Janów Podlaski ( tzw Sciana Wschodnia) ok 60% mieszkańców tej gminy w ostatnich wyborach głosowało na PIS . Prawie wszyscy w Janowie żyją pośrednio lub bezpośrednio ze stadniny , Dla mnie powinni ją zaorać konie sprzedać na karmę do kotów a ludzie na zieloną trawką . Nasz klient nasz pan :) Dojechać "sówerena" do golej kosci

widzisz jakiej ty dolinę muminków musisz żyć 

ja miałem podobną sytuacje tylko okradli mi z jednego pola

piasek do tego sąsiadom porozjeżdżali pola posiane dowiedziałem się gdy przyszli ze mam zwrócić koszty im za pola opisane

a policja na to lepiej nic jeśli niema dowodów to us i gm uznawaj ą ze to ty   kopałeś i próbujesz zatrzeć ślady t.z domniemanie winy 

Piszesz o wykresie dochodu z vat w ujęciu % pkb czy w ujęciu kwotowym?

Janów działał przez 200 lat , za komuny, za Wałęsy, Millera, Tuska, Pawlaka , Kwaśniewskiego czy Buzka ale dopiero teraz PIS naprawił tę patologię :lol:

W zasadzie to się nie dziwię bo komunistom stadnina kojarzy się z burżuazją i należy ją zlikwidować.  :blink:

Po cyrkach z licytacją, padniętych koniach, zabraniu klaczy przez Panią Watts zwolnieniu znanego w świecie hodowców dyrektora zapewne marka Janowa się wzmocni :D

Ciebie też okradli? Jesteście jakimiś gamoniami czy pechowcami że was nawet z piasku okradaja?

a, taka tam mała wpadka. :D

Grzen - szacunek. Niby naturalna umiejętność przyznania się do błędu nie jest taka oczywista. 

Romek chciał powiązać  koszt obsługi długu z przychodami vat w ujęciu % do pkb ale wytłumaczyć nie potrafi a za nic się nie przyzna do bzdury :blink:

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 20:00
  •  

#8042 Share lukasz7604

lukasz7604

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 09:23

Ulman, a jakim ty jesteś gamoniem jeżeli PO okradła cię na 250 mld. zł. a ty jeszcze ich popierasz? 

#8043 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 09:35

Z czego wnioskujesz że popieram PO? 

Jak PO okradłą mnie na 250 mld? Ciekaw jestem szczegółów bo jak na razie to rzuciłeś hasło

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#8044 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 10:37

Mamy do czynienia z jeszcze jednym facetem żyjącym w matriksie michnikowszczyzny i "tefałenów". Matrix polega na tym, co widać choćby tylko we wspomnianym wpisie, że starcie starego porządku z nowym odziera z realności a przenosi w dziedzinę mitu. Człowiek obserwujący rzeczywistość widzi to tak: mieliśmy przez 25 lat coś na kształt bananowej republiki, owszem, poziom życia bardzo się podniósł, ale państwo popadało w coraz gorsze patologie, coraz bardziej było "ch..., d... i kamieni kupa", jak to ujął klasyk, elity coraz bardziej oderwane od społeczeństwa, nadęte i pełne pogardy, u władzy coraz gorsze nieloty, aż po poziom Kopacz i Komorowskiego..., a cwaniacy i złodzieje coraz bezczelniejsi. Trwało to, bo na rzecz takiego państwa, takich elit i całego tego wielkiego dojenia, strzyżenia i łupienia Polaków przez rodzimych cwaniaków i zagranicznych kolonizatorów pracował ogromny aparat propagandowy, rzesze autorytetów i praktycznie wszystkie państwowe struktury. Trwało, ale się w końcu skichało i ludzie postanowili dotychczas rządzących pogonić w diabły.

Różnica między nami jest taka, że ja szukam informacji a Ty gotowca co o tym myśleć. Nie przeszkadza mi Twój Matrix. Degrengolada w środowisku sprawującym władzę postępuje z upływem lat rządzenia. Zanika instynkt, bagienko wciąga. To że nazywasz ich elitami. nawet ironicznie, to wielki błąd. Przy okazji tworzysz fałszywy obraz jednostek wybitnych, choć nikt nie wie z jakiego powodu. Być może takim wyznacznikiem jest korzystanie z ochrony i samochodów służbowych, Zaiste marne to wyznaczniki.

Radziłbym przestać żyć na cmentarzu historii naszej polityki. 

#8045 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 15 sierpień 2017 - 10:53

Mamy do czynienia z jeszcze jednym facetem żyjącym w matriksie michnikowszczyzny i "tefałenów". ...

Dyżurny kradziejem własności intelektualnych powrócił.

http://fakty.interia...rze,nId,2427604

Wy naprawdę sami, bez kradzieży czyichś tekstów paru zdań własnej opinii nie potraficie sklecić? I jeszcze taki baran jeden z drugim będzie komuś zarzucał brak samodzielnego myślenia.

Edytowany przez daron64, 15 sierpień 2017 - 10:55.

#8046 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 11:03

Eee tam nie próbuj tłumaczyć. On wierzy że zbawiciel, mesjasz Kaczyński zbawi naród i "pstryk" będziemy wielcy i wszyscy będą nam sie kłaniać bo potupiemy nózkami.

Niemcy wypłacą nam setki mld Eur, ruscy w ramach reparacji dadzą nam gratisowy gaz i ropę przez 20 najbliższych lat zwrócą wrak i przyznaja się do zamachu w wyniku czego Putin poda się do dymisji. Skruszona UPAina odda nam tereny aż do Kamieńca , a żydzi przeleją kolejne kilkadziesiąt mld USD w zamian za bohaterskie ich ukrywanie  w czasie okupacji. Oczywiste jest też że Trump raz w miesiącu będzie przyjmowany na Nowogrodzkiej by się poradzić w kwestiach światowej polityki USA.

Po raz kolejny wypada zacytować M Thatcher " Z byciem ważnym jest jak z byciem damą. Jeśli musisz mówić ludziom, że jesteś ważny, to znaczy, że nie jesteś.

#8047 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 13:06

Ulman, a jakim ty jesteś gamoniem jeżeli PO okradła cię na 250 mld. zł. a ty jeszcze ich popierasz? 

Nie wiem jak Ulman ale ja bym chciał żeby PO okradła mnie z 250mld zł bo to oznaczałoby że mam niezłą fortunę. Niestety nikt mnie nie okradł z takiej fortuny jednak wszyscy skubią po parę stówek i mówią że tak należy....

A tak na marginesie PiSowski nepotyzm panujący w instytucjach państwowych to jest dopiero okradanie państwa i robienie idiotów ze zwykłych obywateli. No ale tacy partyjni żołnierze muszą z czegoś żyć żeby potem np. na tym forum udowadniać że to nic że "jedno koło się popsuło bo pozostałe trzy są dobre"!!!

#8048 Share lukasz7604

lukasz7604

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 13:09

Partyjni żołnierze udowadniają że trzy koła były popsute ale jedno pozostałe były dobre.

Ulman cytujący M. Thatcher to jak Palikot cytujący J.P. II.

#8049 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 13:17

Socjaliści nie zrozumieją prawicowej Thatcher więc się nie dziwię twojemu porównaniu bo widać że zabolało

#8050 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 13:31

Panowie, dziś w południe dowiedziałem się z telewizji, że to jednak Prezydent RP jest zwierzchnikiem Sił Zbrojnych RP. :D Okazało się że Minister Obrony Narodowej to zwykły urzędnik a najważniejszy jest PAD. Co prawda podejrzewałem taki rozkład odpowiedzialności mniej więcej od 25 lat. no ale dziś pełny szacun. Przy okazji dowiedziałem się jeszcze czegoś. Ano tego że WOT nie ma procedur do mobilizowania się na wypadek potrzeby pomocy ofiarom klęsk, bo jest tym innym rodzajem wojsk od których wszyscy mają trzymać się z daleka. To też podejrzewałem, razem z kumplami, ale były to rozmowy przy grilu, których nasze żony nie trawią. 

Najgorzej być prorokiem we własnym kraju.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8051 Share lukasz7604

lukasz7604

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 13:42

Ulmann jacy socjaliści? Od 20 lat głosuję na JKM ale uważam że Jarek jest potrzebny w Polsce prze kilka lat, żeby wprowadzić podwaliny zdrowego państwa. Nie chcę słuchać jak to ubecy muszą korzystać z pomocy psychologów bo muszą przeżyć za dwie rolnicze emerytury.

#8052 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1588 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 13:50

http://www.wiocha.pl...ez-nie-rozumiem

http://www.wiocha.pl...gorzaly-fan-PiS

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#8053 Share lukasz7604

lukasz7604

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 13:57

Pokaż jeszcze te wstawki z wiochy które znikają po 2 minutach. Dzisiaj na przykład był filmik o zamarłych drzewach w puszczy białowieskiej i nawet nie zdążyłem obejrzeć do końca bo został usunięty.

#8054 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 14:29

Panowie, dziś w południe dowiedziałem się z telewizji, że to jednak Prezydent RP jest zwierzchnikiem Sił Zbrojnych RP. :D Okazało się że Minister Obrony Narodowej to zwykły urzędnik a najważniejszy jest PAD. Co prawda podejrzewałem taki rozkład odpowiedzialności mniej więcej od 25 lat. no ale dziś pełny szacun. Przy okazji dowiedziałem się jeszcze czegoś. Ano tego że WOT nie ma procedur do mobilizowania się na wypadek potrzeby pomocy ofiarom klęsk, bo jest tym innym rodzajem wojsk od których wszyscy mają trzymać się z daleka. To też podejrzewałem, razem z kumplami, ale były to rozmowy przy grilu, których nasze żony nie trawią. 

Najgorzej być prorokiem we własnym kraju.

Widać sprawność władzy w sytuacji mikro kryzysu - wichury. Po kilku dniach doszli do wniosku że potrzeba pomocy wojska  bo nie dadzą rady ale by być przed kamerami decyzje zapadły błyskawicznie. Jakby było realne militarne zagrożenie to pewnie Antek spieprzałby jak ze Smoleńska. Wszystko ładnie wygląda w TVPis i przekazie medialnym ale to takim dziadem podszyte że aż strach pomyśleć. 

Ulmann jacy socjaliści? Od 20 lat głosuję na JKM ale uważam że Jarek jest potrzebny w Polsce prze kilka lat, żeby wprowadzić podwaliny zdrowego państwa. Nie chcę słuchać jak to ubecy muszą korzystać z pomocy psychologów bo muszą przeżyć za dwie rolnicze emerytury.

No popatrz to tak jak ja :P

Socjalista nie wprowadzi zdrowych podwalin. Podatki wysokie i bedą wyższe, socjal się rozbudowuje, polityka zagraniczna leży,, repolonizacja majątku,  sprawiedliwość społeczna, przyrost pogłowia urzędników, to nie ma prawa się udać.

Co do ubeków - to nieźli hultaje i łotry ale z bólem serca nie powinni mieć zmiany emerytur. Mieli być może zbyt wysokie przyznane ale jeśli państwo coś obiecuje to winno być dotrzymane (prawa nabyte) bo inaczej nie będzie żadnej ciągłości i co rząd to inne reguły gry czyli "każdy wuj na swój strój"  Moze następni obniżą lekarzom  lub rolnikom bo im się zachce? Czasy były jakie były i to że Bierut był prezydentem jak i Jaruzelski chwalebne nie jest ale nic tego nie zmieni.  Był Wałęsa , Kaczyński Bronek i Kwasniewski ale jak każda kolejna ekipa zacznie opluwać i negować poprzedników to za ileś lat wykopią Lecha z Wawelu i dopiero będzie burdel. 

#8055 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 792 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 14:42

"Wprowadzanie podwalin zdrowego Państwa" przez PiS, to leczenie dńumy malarią. Od 20 lat głosujesz na JKM... z jakim efektem?

Może czas wyciągnąć wnioski? Ciekawi mnie bardzo jak godzisz teorie JKM z tym co robi również popierany przez Ciebie PiS?

#8056 Share lukasz7604

lukasz7604

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 14:50

Wprowadzają podstawową teorię JKM - złodzieje i zdrajcy muszą trafić do więzienie a nie na eksponowane stanowiska.

#8057 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 15:09

Więc JKM nie ma racji twierdząc że Kukliński był zdrajcą podobnie jak L.Kaczyński?

#8058 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 792 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 15:39

czyli według wykresu to pis nie doszedł do szczytu w 2007  a później w duł ??

Janów Podlaski ( tzw Sciana Wschodnia) ok 60% mieszkańców tej gminy w ostatnich wyborach głosowało na PIS . Prawie wszyscy w Janowie żyją pośrednio lub bezpośrednio ze stadniny , Dla mnie powinni ją zaorać konie sprzedać na karmę do kotów a ludzie na zieloną trawką . Nasz klient nasz pan :) Dojechać "sówerena" do golej kosci

widzisz jakiej ty dolinę muminków musisz żyć 

ja miałem podobną sytuacje tylko okradli mi z jednego pola

piasek do tego sąsiadom porozjeżdżali pola posiane dowiedziałem się gdy przyszli ze mam zwrócić koszty im za pola opisane

a policja na to lepiej nic jeśli niema dowodów to us i gm uznawaj ą ze to ty   kopałeś i próbujesz zatrzeć ślady t.z domniemanie winy 

Zdecyduj się w końcu co popierasz, bo chwalenie PiS-u w jednym zdaniu, a wieszanie na nim psów w drugim, świadczy o braku zdolności do postrzegania różnic poglądowych. W konsekwencji nie dziwi mnie twój pomysł zaorania najlepszej polskiej stadniny, tylko dlatego, że mianowani przez obecną władzę aparatczycy są niezdolni do ogarnięcia swoich zadań. Zrobienie z koni arabskich paszy dla kotów wydaje się potwierdzeniem twojego rodzaju  "ekonomii", bo nawet uwzględniając beznadziejne wyniki tegorocznej aukcji, taka pasza kosztowałaby ok. 300 zł/kg! Kolejny "sukces" jedynie słusznej partii! Najdroższa pasza świata!

Niech będzie, że żyję w dolinie Muminków (choć moje gospodarstwo obejmuje dwie (!) doliny, i obie sobie chwalę), ale nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ktoś pozyskuje z mojej ziemi cokolwiek bez mojej wiedzy i zgody. Nie ma możliwości, żeby mój kolega/znajomy zrobił coś na moją szkodę. Ani jeden spychacz nie byłby w stanie dotrwać do rana w całości!Ani jedno auto nie opuściłoby wsi (o ile znalazłby się ktokolwiek, który by się na to poważył)! I nie tylko wieś, ale i cała okolica stanęła by po mojej stronie, nie tylko dlatego, że mnie szanują, ale też dlatego, że byłbym po ich stronie, gdyby im się taka niesprawiedliwość trafiła. Takie postępowanie u nas jest nazywane normalnością. Ludzie pomagają jeden drugiemu, bez patrzenia na korzyści.Prosta zasada - nigdy nie wiesz, kiedy sam będziesz potrzebował pomocy.

W związku z tym pytanie - w jak "normalnym" świecie ty żyjesz? I jak jesteś postrzegany w okolicy?

Wprowadzają podstawową teorię JKM - złodzieje i zdrajcy muszą trafić do więzienie a nie na eksponowane stanowiska.

Taa, a komóż to postawiono jakieś zarzuty? Kto został skazany? Nikt? Jaka teoria, takie wyniki...

Edytowany przez Ecopiotr, 15 sierpień 2017 - 15:46.

#8059 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 15:53

PAD publicznie Antkowi wygarnął że to nie jest prywatna armia. Skutki będą dwa - Andrzejowi wzrośnie poparcie a Antek dokona na nim vendetty. 

Ta zniewaga krwi wymaga!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8060 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 16:06

:P

Co do ubeków - to nieźli hultaje i łotry ale z bólem serca nie powinni mieć zmiany emerytur. Mieli być może zbyt wysokie przyznane ale jeśli państwo coś obiecuje to winno być dotrzymane (prawa nabyte) bo inaczej nie będzie żadnej ciągłości i co rząd to inne reguły gry czyli "każdy wuj na swój strój"  

Ulman@ - twoje poglądy godne są rasowego socjalisty - " Czy się stoi czy się leży emeryturka się należy"

To nie "państwo obiecało "- obiecał marionetkowy komunistyczny sterowany z Moskwy rząd .

Obiecał swoim dbającym o komunistyczny ład pachołkom - a POst komuniści tej obietnicy dla własnej korzyści dotrzymywali .

Ubecy pracując dla Moskwy szkodzili Polsce i Polakom .  

Więc o emerytury niech zwrócą się do swych rzeczywistych pracodawców - czyli Rosjan .

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY