Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Kas    155

Ulman a kto Ciebie doprowadził do tego stanu świadomości. Tylko bez sciemy i wybierz dobrze ! Bo się okaże że źle wybrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Depresja leczona  nie jest stanem wykluczajacym racjonalne myslenie. Jakkolwiek nie da się wykluczyć że facet miał nieco nie po kolei to należy tez dopuścić mozliwość jego całkowitej poczytalności. Narracja PIS nie dopuszcza świadomego działania tego człowieka. Tak samo było za PRL.

A propos wykorzystywania osób - jedni sie wysadzają, drudzy podpalają a inni płaca na RM i wierzą w zamach smoleński. 

 

A może to był  Wyznawca  KOD???  Już  jeden  w Grudniu  ubiegłego  roku  kład  się  na ziemię  i  udawał  rannego  więc  może teraz    kolejny zaKODowany  wymyślił  coś takiego .??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

PO stawia się ponad prawem! – tak, jak pewna Gronkiewicz i ich zwolennicy, którzy myślą, że przez wielomówstwo, czy obrażanie innych są lepsi.

Widzą drzazgę w oku brata, zaś belki we własnym już nie.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fajnie by było , jak sam byś zauważył tę drzazgę :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

I ciągle mają pretensje do wszystkich i do wszystkiego.

Nie są w stanie dostrzec NIC pozytywnego, bo po prostu indoktrynacja PO działa w nich w sposób permanentny, nie pozwalając na myślenie.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A czy Ty widzisz jakieś niedociągnięcia u Swoich Idolii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

A i owszem, z bardzo prostej przyczyny - są tylko ludźmi.

Tylko Ci, co stawiają siebie na miejscu "Boga" uznają się za nieomylnych.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ulman a kto Ciebie doprowadził do tego stanu świadomości. 

Myślenie i logika

 

 

A może to był  Wyznawca  KOD???  Już  jeden  w Grudniu  ubiegłego  roku  kład  się  na ziemię  i  udawał  rannego  więc  może teraz    kolejny zaKODowany  wymyślił  coś takiego .??

 

Cały czas założenie inspiracji politycznej ze strony opozycji. Dlaczego?

 

Tylko Ci, co stawiają siebie na miejscu "Boga" uznają się za nieomylnych.

Taki mały z Nowogrodzkiej się nie myli


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Myślenie i logika

 

Cały czas założenie inspiracji politycznej ze strony opozycji. Dlaczego?

 

Taki mały z Nowogrodzkiej się nie myli

 

Myślenie  nie jest  twoją  najmocniejszą  stroną

Napisałem ci dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ma się rozumieć, że on się nie myli. Dobrze, że już to wiesz i potwierdzasz.

Zła konstrukcja. W tym przypadku lepiej byłoby powiedzieć że facet nie dopuszcza możliwości iż może nie mieć racji. Złe dane, złe emocje i manowce murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Jak lekarstwa zaburzaja świadomość to są źle dobrane albo przypadek nadaje się do leczenia zamkniętego. Dopuszczasz mozliwość że  facet jest normalny tylko go PIS do takiego stanu doprowadził?

 

ty nie jesteś doktorem ja nie jestem doktorem wiec nie insynuuj, powiedz lepiej ze ci bliżej do her Tuska, za dużo masz wolnego czasu ?  

jak baba niema co robić tak się własnie zachowuje  :P


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

a poczytaj to Najnowszy SONDAŻ prezydencki. Biedroń ma 35 proc.!  :lol:  :D


nawet lewicowcy w komentarzach się oburzyli  :lol:


2ea854c907b8b4e9a57fa4914158b2f5_origina


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Kiedy  ta  Premiera  w TVN

Tytuł  trafiony w 10tkę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

marus-gdybys znal historie to bys wiedzial ze ci dwaj radziwillowie rzeczywiscie istnieli i byli rownie "ynteligentni" jak ty....

piotr s. ktory podpalil sie pod palacem mieszkal pod krakowem, ale pochodzil z bialegostoku, byl chemikiem-podobnie jak brunon kwiecien
ktory pochodzil z bydgoszczy-taka uroda przedmiesc ,jednego sasiada mam spod lubaczowa a drugiego suwalk......

slowa z jego manifestu zaczely sie pojawiac na ulicach warszawy ale szybko zostal starte, na chodniku przy ulicy mickiewicza[zoliborz]
pojawil sie napis-ja zwykly,szary czlowiek, niedaleko na plocie-ja,wolnosc kocham ponad wszystko....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

 

masz jacuś coś dla twojej ideologi 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

w mojej wsi 2 miesiace temu zrobiono nowy most na malej rzeczce -w sumie to wsadzono duza rure i zasypano ja i juz obsuwaja sie pobocza-
to wina szydlo czy adamczyka ?????????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

a autostradę kto buduje ??  a wsi kto rządzi porównujesz lokalne budowy do autostrad ?? oczywiste kto 


jacuś lista najwaleczniejszych projektów Tuska 

 

Trzy miliony dotacji na stworzenie w Szwecji centrum meblarskiego, projektującego meble z drewna by podkreślić równość płci2) Za prawie 800 tys. złotych zbudowano luksusowe pole golfowe w Algrave3) Unia przeznaczyła 11 tysięcy złotych na dofinansowanie budowy domku myśliwskiego szefa Porsche4) Prawie 900 tysięcy złotych dostała sieć teatrów kukiełkowych w Estonii i na Litwie5) 400 tysięcy złotych dotacji przeznaczono na rozwój luksusowych restauracji i hoteli6) 350 tysięcy złotych unijnych środków wydało miasto Malmo na swoją kopię w grze Second Life. Po roku z projektu zrezygnowano7) 1,5 miliona złotych poszło na konkurs w którym młodzi ludzie mieli narysować siebie i kogoś z innych kultur8) 30 milionów złotych przeznaczono na... internetowy pamiętnik osiołka, opisujący jego podróż przez Holandię - tak by uczyć dzieci tolerancji

 

król eu  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

marus-gdybys znal historie to bys wiedzial ze ci dwaj radziwillowie rzeczywiscie istnieli i byli rownie "ynteligentni" jak ty....

 

piotr s. ktory podpalil sie pod palacem mieszkal pod krakowem, ale pochodzil z bialegostoku, byl chemikiem-podobnie jak brunon kwiecien

ktory pochodzil z bydgoszczy-taka uroda przedmiesc ,jednego sasiada mam spod lubaczowa a drugiego suwalk......

 

slowa z jego manifestu zaczely sie pojawiac na ulicach warszawy ale szybko zostal starte, na chodniku przy ulicy mickiewicza[zoliborz]

pojawil sie napis-ja zwykly,szary czlowiek, niedaleko na plocie-ja,wolnosc kocham ponad wszystko....

 

Jakiego manifestu ? ;) :P  od kiedy choroba jest manifestem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Czyli według teorii Ala ... , kim On jest ?

Wodzem , mentorem, prorokiem przywódcą, chodzącą mądrością, ojcem narodu. Mają takiego w Korei.

 

 

Myślenie  nie jest  twoją  najmocniejszą  stroną

Napisałem ci dlaczego

 

Obawiam się że jak zwykle przy braku argumentów przechodzisz w tryb dokonany. W którym poście mi rzekomo  napisałeś

 

ty nie jesteś doktorem ja nie jestem doktorem wiec nie insynuuj, powiedz lepiej ze ci bliżej do her Tuska, za dużo masz wolnego czasu ?  

jak baba niema co robić tak się własnie zachowuje  :P

Nie bardzo wiem o czym piszesz i co niby Tusk ma do tego? W twojej logice niechęć do socjalistów z PIS musi oznaczać sympatię dla socjalistów z PO? 

 

a poczytaj to Najnowszy SONDAŻ prezydencki. Biedroń ma 35 proc.!  :lol:  :D

 

Skoro facet z kotem może rządzić krajem, wariat może być szefem MON to czemu pedek nie może być praezydentem? W tym kraju wszysko jest mozliwe.

 

 

 

 

Trzy miliony dotacji na stworzenie w Szwecji centrum meblarskiego, projektującego meble z drewna by podkreślić równość płci2) Za prawie 800 tys. złotych zbudowano luksusowe pole golfowe w Algrave3) Unia przeznaczyła 11 tysięcy złotych na dofinansowanie budowy domku myśliwskiego szefa Porsche4) Prawie 900 tysięcy złotych dostała sieć teatrów kukiełkowych w Estonii i na Litwie5) 400 tysięcy złotych dotacji przeznaczono na rozwój luksusowych restauracji i hoteli6) 350 tysięcy złotych unijnych środków wydało miasto Malmo na swoją kopię w grze Second Life. Po roku z projektu zrezygnowano7) 1,5 miliona złotych poszło na konkurs w którym młodzi ludzie mieli narysować siebie i kogoś z innych kultur8) 30 milionów złotych przeznaczono na... internetowy pamiętnik osiołka, opisujący jego podróż przez Holandię - tak by uczyć dzieci tolerancji

 

To jest cała masa powodów które potwierdzają że socjalizm jest źródłem patologii. Państwo zabiera pieniądze obywatelom bo ma ich za głupszych niż są . Oczywiście najwięcej zabiera najzaradniejszym bo oni sobie radzą najlepiej więc płaca najwyższe podatki. Potem urzędowe miernoty rozdysponowują te pieniądze na różne cele o których nie maja pojęcia ale że rozdaja nie swoje to mają to gdzieś. Kolejne gamonie wydaja je jak nie swoje więc łatwo przyszło - łatwo poszło

Jakby pieniędzy nie zabierano tylko każdy dysponował by tym co zarobi i wydawał je wedle uznania i ponosił za to odpowiedzialność to byłoby normalnie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj