Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce


9035 odpowiedzi na ten temat

#7801 Share marks50

marks50

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 101 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 30 lipiec 2017 - 07:23

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Traktat z Maastricht był tylko umową by utworzyć UE a nie że już jest . Zapisy tej umowy mówiły co trzeba zrobić by taka UE powstała . Jak już pisałem UE powstała dopiero w grudniu 2009 roku . A mówienie że skoro były plany to już była UE to tak jak byś miał plany na budowę domu i mówił że już w nim mieszkasz bo masz plany choć nie wbita była nawet łopata :) . Najśmieszniejsze jest to że nie spełniono wszystkich założeń z Maastricht a pomimo tego UE powstała :) , to tak jak byś dachu na domu nie założył ale mieszkasz w suterenie i się cieszysz że masz "dach " nad głową .

"Jako obywatel kraju członkowskiego UE mam prawo bezwizowego wjazdu do krajów, do których obywatele spoza UE muszą posiadać wizy " --to spróbuj to powiedzieć USA że jestem obywatelem UE i chcę bez wizy do USA :) już to widzę jak się śmieją na lotnisku .

Prawo jazdy wydane w Niemczech to nie jest dokument że jesteś obywatelem UE , nadal jesteś Polakiem z niemieckim Führerschein :) To tak jak bym ja zrobił prawo jazdy na Ukrainie i co wtedy ? mam powiedzieć że jestem z UA :) .

Skoro twierdzisz że UE powstała jeszcze w latach 1991-93 roku to niby co się stało w 2009 w grudniu ?Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 16:30
 •  

#7802 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4198 postów

Napisany 30 lipiec 2017 - 07:28

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Stanisław Grabiec ośmieszył się po raz kolejny  :rolleyes:http://niezalezna.pl...szlo-jak-zwykle  :rolleyes:

Grabiec na rzecznika PO został dobrany nadzwyczaj trafnie .W idealny sposób odzwierciedla poziom Platformy Obywatelskiej !

 

Grabiec ośmieszył tym ludzi o niskich zdolnościach intelektualnych do których ty czy bystrzachy z niezależnej należycie. Sory ale po co podejmujesz się ty czy ci z niezależnej oceny kogoś samemu nie rozumiejąc co się do okola dzieje.Nie zauważyłeś, że od zawetowania ustaw przez Dudę opozycja gra na skłócenie pisu z Dudą? Takie wrzutki mają zachęcać pis do wystawienia swojego kandydata w wyborach prezydenckich przeciwko Dudzie. Oraz ośmieszyć to co wygaduje Suski. Ale ty i bystrzachy z niezależnej nie łapiecie tego. Po raz kolejny pokazałeś, że wasza propaganda jest robiona przez idiotów dla idiotów. I jak zwykle tutaj pięknie się ośmieszyłeś. Pokazując, że nie potrafisz zrozumieć tak prostych zagrywek opozycji.

@marks50 daj spokój z tymi wywodami. Bo w takie brednie nawet w pisie nie uwierzą. Nawet oni wiedzą, że Polska jest członkiem UE. To, że na przestrzeni lat zmieniała się nawa czy podpisywano kolejne traktaty czy umowy. Nie znaczy, że po ich wejściu w życie trzeba na nowo wstępować do jakiejś organizacji. W tych traktatach czy umowach umieszcza się odpowiednie zapisy, które gwarantują ciągłość członkostwa.

Jak się PRL przerodził w RP to ty czy twoi rodzice przyjmowaliście na nowo obywatelstwo?


Edytowany przez hubertuss, 30 lipiec 2017 - 07:35.


#7803 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 30 lipiec 2017 - 07:58

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ulman i to powinni to zapisać w przepisach UE jeżeli większy i bogatszy coś narzuca i ma większe prawa . Pamiętasz o aferze z warzywami gdzie znaleziono bakterie koli . Niemcy oskarżyli Hiszpanie a to oni byli winni . Kto zapłacił za to ? Kto wyłożył na odszkodowania ? Niemcy ? Ciekawe gdyby Polska tak zrobiła co by było ?

Podobnie działo się  sądach i przyszedł czas na zmianę .    

Skąd się bierze na 500+. A z tond gdzie ówczesny rząd nie potrafił wziąć . Z zastopowaniu złodziejstwa  przekrętów i wyłudzeń . Także nie z podatków bo i tak te pieniądze nie wpływały do budżetu . Na pewno napiszesz   że jestem w błędzie . Jak wszyscy będą uczciwie płacić podatki to będzie z podatków . 

Po co będziesz zapisywał rzecz najoczywistszą na świecie? Od zawsze tak było i nic tego nie zmieni mimo że PISowi sie wydaje że dadzą radę.. Niezależnuie od systemu politycznego takie zjawisko istniało.

Zastopowali złodziejstwo, przekręty i wyłudzenia - fraza rodem z TVPis :D  Szkoda tylko że nikogo za to nie zamkneli :blink:

Cały powyższy proceder przekretów i wyłudzeń to nic innego jak unikanie podatków więc jeśli zostało to zastopowane i z tego jest 500+ to jest ono z podatków.. 

Jeśli jest z podatków to oznacza ze im więcej ma państwo tym mniej ma obywatel. Stwierdzenie "Także nie z podatków bo i tak te pieniądze nie wpływały do budżetu . Na pewno napiszesz   że jestem w błędzie"   jest absolutnym hitem. :D Jak można sfinansować 500+ pieniedzmi które nie wpływały do budzetu :blink:

Jesli finalnie będzie w całości z podatków to po cholerę państwo ma zabierać by potem dać po drodze przeżerajac część? Pisałem wielokrotnie ze cały system to napędzanie biurokracji. Powinna być ulga na dzieciaka i przynajmniej urzedasów by się nie finansowało.  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 16:30
 •  

#7804 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 30 lipiec 2017 - 08:16

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polacy w referendum zagłosowali (w większości) za wstąpieniem do Unii Europejskiej, która powstała w 1992 roku (Traktat z Maastricht). Nie do jakiejś Wspólnoty Gospodarczej. Wiązało się to z deklaracją poszanowania praw podstawowych, jak i z deklaracją pomocy w kwestii wyrównania poziomu życia społecznego i gospodarczego.

Dowód? Proszę bardzo! Jestem obywatelem UE, posiadam prawo jazdy wydane w Niemczech, i które jest respektowane na całym świecie (pod warunkiem ważnej wizy w krajach, które jej wymagają), mimo, że jestem obywatelem Polski. Jako obywatel kraju członkowskiego UE mam prawo bezwizowego wjazdu do krajów, do których obywatele spoza UE muszą posiadać wizy. Mogę osiedlić się w dowolnym kraju UE i posiadam równe prawa (z wyjątkami, np. prawo wyborcze) i obowiązki jak jego rdzenni obywatele. Wystarczy?

 

Nie wydaje Ci się dziwne, że tezy kompletnie pozbawione sensu jak Twoja o nieistnieniu UE, o wpływie nieistniejącego programu na decyzje matek (Marek), o braku konstytucji i zasady trójpodziału władzy w krajach demokratycznych (Zbyszko, Alamo), prowadzonej przez górnika dyskusji o kosztach wydobycia koksu (który w naturze nie występuje, więc wydobywany być nie może - Romek), wszystkie pochodzą od zwolenników jednej partii?

 

Coś Ci się w głowie pomieszało nie w większości tylko mniejszości inie bedzie z tego powodu ta mniejszość większością pomiatać :P :P
 #7805 Share marks50

marks50

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 101 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 30 lipiec 2017 - 08:24

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ja nigdzie nie neguje że nie ma czegoś takiego jak twór UE , tylko podważam referendum jako by Polacy głosowali za wstąpieniem do UE bo referendum raczej miało formę sondażu a nie referendum . Ustawa o przeprowadzeniu  referendum stanowiła by dowiedzieć się czy ma być zawarty traktat po między Polską a (tu uwaga nie ma nic o UE ) krajami w Europie i tu wymienia się cały ciąg państw a nie jakąś UE . Dość często zarzucano SLD i Kwaśniewskiemu niekonstytucyjność całego referendum bo co innego było w ustawie a o co innego pytano na karcie referendalnej .

Jak się zmienił PRL na RP to oczywiście że była zmiana dokumentów :) no chyba że dalej się posługujesz zieloną książeczka z PRL . Ta niezauważalna przez ciebie zmiana wynika z tego że zamiast dostać dokument już na wstępie przemian, rządzący nie robili zmian myśląc że nadal jest ciągłość PRL , ci sami ludzie rządzili co za PRL, ci sami sędziowie co za PRL itd. w sumie to tylko zmieniono nazwę i orła ale wszystko trwało jak za poprzednich lat . Tak samo w UE z "założeń" z Maastricht  wynikało  że powstanie coś jak UE ale do puki tego nie przyklepano Traktatami Lizbońskimi to UE trwała w sferze marzeń a jak to napisał daron64 "zyskała osobowość prawną " (to jest właśnie istota) że  dopiero UE stała się "KIMŚ"  w 2009 i powinno to być zaakceptowane przez innych członków wspólnoty a nie jest bo przyklepały go głowy państw a nie jak na standardy demokracji obywatele . Z założenia miały odbyć się referenda ale po fiaskach referendum konstytucyjnego UE widząc że nikt nie zgodzi się na taką zmianę by postawić UE nad suwerenność własnego kraju .#7806 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 30 lipiec 2017 - 08:56

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Czyli z Twojego wywodu wnioskuję że Śp. Lech Kaczyński powinien natychmiast opuścić Wawel, ponieważ podpisywał dokumenty bez zgody narodu? Postąpił jak uczestnik Targowicy i pchnął nas w szpony czegoś co miało być Unią a nie jest.

Popatrz na to szerzej. Już w czasie II Wojny Światowej Churchill, sugerował powstanie Stanów Zjednoczonych Europy, bo tylko w tej formie mogła ona uniknąć kolejnych wyniszczających konfliktów. Potem było coś o węglu i stali, A potem okazało się że trzeba szukać rynków zewnętrznych, budować transport i parę innych rzeczy.

Związek państw ewoluuje, różne narody to i różne podejście. Zasady wypracowane 10 lat temu okazują się nijak przystające do chwili obecnej. Zmieniają się także zagrożenia. Upieranie się że wstępowałem nie do tego co jest dziś nie do końca jest dobre. Choć nie neguję prawa aby się upierać. 

 

 

 #7807 Share rolnik34

rolnik34

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 181 postów

Napisany 30 lipiec 2017 - 09:00

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

swinie wybili a gdzie rekompensaty za dochod utracony jak odprwy to sie bierzecie a my rolnicy rozliczymy pis za 2 lata#7808 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 30 lipiec 2017 - 09:10

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Koledzy uwierzyli że Polska jest potęgą lub może być funkcjonując jako niezależny od nikogo byt gospodarczy. Niestety jako mały i w sumie słaby kraj w porównaniu do czołowych graczy i do tego rządzony przez socjalistów nie mielibyśmy nic do powiedzenia

Co do Lecha Kaczyńskiego to kolega niemalże nazwał go zdrajcą bo przecież lud ma decydujące zdanie. Po co nam więc prezydent , premier itd jak władzę winien mieć lud? Bolszewizmem to zalatuje..........


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#7809 Share Bogdan675

Bogdan675

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów

Napisany 30 lipiec 2017 - 09:11

Obecna sytuacja polityczna w Polsce
Polacy gonią PO z bałtyckich plaż. „Cały rok ciężko pracujesz, a jak już uciekniesz na plażę to ganiają cię z konstytucją. Litości!”
Przez
 Tomasz Śniarowski
 -
29 lipca 2017
PO_wakacje_wolnosc24.jpgzdj.ilustracyjne/foto:Twitter:Dawernik
 
 
 1. Polacy gonią polityków PO z bałtyckich plaż. „Cały rok ciężko pracujesz, a jak już uciekniesz na plażę to ganiają cię z konstytucją. Litości! Dajcie nam spokój – piszą internauci. To ich odpowiedź na pomysł posłów Platformy Obywatelskiej, którzy postanowili dyskutować z plażowiczami o demokracji w PolscePolitycy nie mają dla ludzi litości.

  Na przełomie lipca i sierpnia Platforma Obywatelska planuje zorganizować w sumie cztery wakacyjne wyjazdy nad polskie morze. Pierwsza impreza z cyklu „Wakacje z Europą” odbyła się w sobotę w Rowach.

  Czytaj też: Kolejny atak imigranta we Włoszech! Rzucił się z nożem na kierowcę autobusu a potem na policjantów

   

  – My chcemy z ludźmi rozmawiać. Wakacje to jest dobry czas, kiedy bardziej na luzie można porozmawiać o edukacji, trójpodziale władzy, konstytucji i demokracji – powiedziała dziennikarzom WP Monika Wielichowska (PO).

  Nietypowy pomysł polityków bardzo szybko został jednak obśmiany w sieci. Wielu internautów podkreślało, że politycy „nie mają za grosz taktu ani szacunku dla ludzi, którzy po prostu chcą odpocząć„.

  Oto jak na przeszkadzanie w urlopie zareagowali internauci.

  Pół roku albo dłużej odkładasz na wymarzony urlop jedziesz z rodziną nad morze, a tu na plaży Budka z Gajewską chcą rozmawiać o konstytucji.

   
   

   

  politczny terror 
  nie mają za grosz taktu ani szacunku dla ludzi
  nie dosć że na codzien zatruwają życie społeczne to jeszcze na wczasach

 #7810 Share Zbyszko

Zbyszko

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 399 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:okolice Poddębic
 • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 30 lipiec 2017 - 10:52

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ulman ty myślisz , że jak ktoś jest bogaty to  tak będzie w nieskończoność . Wystarczy rozejrzeć się w swojej okolicy i zobaczyć ruiny gospodarstw które 50 lat temu były wzorem . Ciekawe jakie szanse miał by 100 lat temu ciemnoskóry startujący na prezydenta USA ?

To i Polska może być silna i bogata jak nie będą nią rządziły zagraniczne podmioty tylko prawdziwi patrioci .  

Piszesz.

Jesli finalnie będzie w całości z podatków to po cholerę państwo ma zabierać by potem dać po drodze przeżerajac część?

 

To po jaką cholerę płacić składki do UE i utrzymywać urzędasów ? Tylko trzeba sobie zadać pytanie czy rząd dałby to co się dostaje z unii ?

 

 

 Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 16:30
 •  

#7811 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 30 lipiec 2017 - 12:26

Obecna sytuacja polityczna w Polsce


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#7812 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 30 lipiec 2017 - 12:27

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Coś Ci się w głowie pomieszało nie w większości tylko mniejszości inie bedzie z tego powodu ta mniejszość większością pomiatać :P :P
 

Jeśli masz na myśli mniejszość to arytmetycznie zgoda. 58 % frekwencja 77% głosujących "za"  https://pl.wikipedia...sce_w_2003_roku

Jednak na takich samych zasadach obecnie rządzi PIS który dostał coś ok. 18% głosów spośród wszystkich uprawnionych do głosowania. Z tego powodu muszę się zgodzić  co nie często mi się zdarza - mniejszość nie będzie większością pomiatać :lol:

 

Zbyszko, nic nie trwa wiecznie ale wazne jest tu i teraz. Nie bedzie cię nikt traktował jak mocarstwo bo masz zamiar nim zostać za 100 lat :P

Patrioci nie nadaja się  do rządzenia  - tu trzeba menagerów i to sprawnych. Ideologia zawsze prowadziła do katastrof.

Co do składek do UE to jest to nieco inny temat jak zabieranie 700 by dac 500+. Socjalistyczna UE wyznaje zasadę że bogaci mają wspierać biedniejszych , wyrównywać poziom życia itd. Na razie na tym korzystamy będąc beneficjentem netto. Płacąc składki uzyskujesz wolny przepływ towarów i usług, ruch bezwizowy itd. Wystąpimy z UE zaoszczędzimy parę złotych a możemy zyskać cła na nasze towary albo kontyngenty bo UE chroni swój rynek. Duży może wiecej mimo że ci sie to nie podoba ale UE mogłaby nas "zagotować " tak ze klepalibyśmy biedę równo. Rosja jest "be" i tam się nie będziemy układać, i co nam zostaje? UPAina? Albania, Mołdawia czy jakieś inne państewka na bałkanach? Dziwne jest że aż tak wiele państw ostatnio przystapiło do UE lub chce to zrobić, pewnie są wszyscy w błedzie :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#7813 Share Zbyszko

Zbyszko

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 399 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:okolice Poddębic
 • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 30 lipiec 2017 - 13:21

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ale trzeba kiedyś zacząć a nie siedzieć cicho na d*pie i czekać bezczynnie i być na łasce . 

To co nie gardzisz tymi socjalistycznymi dopłatami . 

Mówisz że patrioci nie nadają się ale menadżera ktoś musi zatrudniać ?

 

We wojsku dowódca pyta się kto umie spawać . Szybko zgłosił się żołnierz który w ogóle nie spawał . Dowódca mówi pospawasz mi bramę na to żołnierz . Potrzebny mi ktoś co mi przytrzyma przy spawaniu . To sobie wybierz kogoś . Żołnierz do kolegów . Kto umie spawać ?

 

Mądry i bystry ale patriota .     #7814 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 30 lipiec 2017 - 13:45

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Musi, albo powinien. I to w szczególnie pożądane w przypadku spółek skarbu państwa. Choćby po to aby do nich nie dokładać.#7815 Share Ecopiotr

Ecopiotr

  You have the right to stand up and fight for things you belive i

 • Members
 • PipPipPip
 • 792 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:DKL

Napisany 30 lipiec 2017 - 18:57

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Coś Ci się w głowie pomieszało nie w większości tylko mniejszości inie bedzie z tego powodu ta mniejszość większością pomiatać :P :P
 

Czyli Polacy w referendum zagłosowali przeciwko wstąpieniu do UE i dlatego do niej wstąpiliśmy? Coraz bardziej zaczynam wierzyć w (niepotwierdzone) sugestie, że twoje IQ jest mniejsze od martwej myszy.#7816 Share Bogdan675

Bogdan675

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów

Napisany 30 lipiec 2017 - 19:09

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

20375662_276356719515831_769944223188396#7817 Share Ecopiotr

Ecopiotr

  You have the right to stand up and fight for things you belive i

 • Members
 • PipPipPip
 • 792 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:DKL

Napisany 30 lipiec 2017 - 19:23

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ulman ty myślisz , że jak ktoś jest bogaty to  tak będzie w nieskończoność . Wystarczy rozejrzeć się w swojej okolicy i zobaczyć ruiny gospodarstw które 50 lat temu były wzorem . Ciekawe jakie szanse miał by 100 lat temu ciemnoskóry startujący na prezydenta USA ?

To i Polska może być silna i bogata jak nie będą nią rządziły zagraniczne podmioty tylko prawdziwi patrioci .  

Piszesz.

Jesli finalnie będzie w całości z podatków to po cholerę państwo ma zabierać by potem dać po drodze przeżerajac część?

 

To po jaką cholerę płacić składki do UE i utrzymywać urzędasów ? Tylko trzeba sobie zadać pytanie czy rząd dałby to co się dostaje z unii ?

Daj przykład gospodarstwa, które w 1967 roku było przykładem gospodarności. 50 lat wcześniej pewnie było, ale po II Wojnie  nastał socjalizm i stało się przykładem niegospodarności.Co wiesz o rolnictwie lat 60-ych? O obowiązkowych dostawach? O 10- hektarowych "kułakach"? Kto te gospodarstwa doprowadził do ruiny?

 

Cytujesz Hubertussa, jako wypowiedź Ulmana i nawet wtedy strzelasz sobie w kolano - rzęd nie da tego, co dostajemy z Unii (bo i z czego?), co nie przeszkadza mu na Unię pluć#7818 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 30 lipiec 2017 - 19:47

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

A ten port lotniczy to nie miał być bliżej Łodzi, a nie pod Warszawą? 

A przypadkiem Macierewicz nie wstrzymał prac nad terminalem kontenerowym, zabraniając sprzedaży działki należącej do Agencji Mienia Wojskowego?

Oj tam, oj tam.#7819 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1595 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 30 lipiec 2017 - 21:40

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

http://eurosport.one...-gortata/xf6f2r  -zapomnial pigul, zapas od miska sie skonczyl ???

 

po co nowy port jak jest ten w radomiu-prawie nowy,malo uzywany, jak na standardy lotnicze to nie dotarty :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 16:30
 •  

#7820 Share Ecopiotr

Ecopiotr

  You have the right to stand up and fight for things you belive i

 • Members
 • PipPipPip
 • 792 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:DKL

Napisany 31 lipiec 2017 - 00:26

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Traktat z Maastricht był tylko umową by utworzyć UE a nie że już jest . Zapisy tej umowy mówiły co trzeba zrobić by taka UE powstała . Jak już pisałem UE powstała dopiero w grudniu 2009 roku . A mówienie że skoro były plany to już była UE to tak jak byś miał plany na budowę domu i mówił że już w nim mieszkasz bo masz plany choć nie wbita była nawet łopata :) . Najśmieszniejsze jest to że nie spełniono wszystkich założeń z Maastricht a pomimo tego UE powstała :) , to tak jak byś dachu na domu nie założył ale mieszkasz w suterenie i się cieszysz że masz "dach " nad głową .

"Jako obywatel kraju członkowskiego UE mam prawo bezwizowego wjazdu do krajów, do których obywatele spoza UE muszą posiadać wizy " --to spróbuj to powiedzieć USA że jestem obywatelem UE i chcę bez wizy do USA :) już to widzę jak się śmieją na lotnisku .

Prawo jazdy wydane w Niemczech to nie jest dokument że jesteś obywatelem UE , nadal jesteś Polakiem z niemieckim Führerschein :) To tak jak bym ja zrobił prawo jazdy na Ukrainie i co wtedy ? mam powiedzieć że jestem z UA :) .

Skoro twierdzisz że UE powstała jeszcze w latach 1991-93 roku to niby co się stało w 2009 w grudniu ?

Tak, Marks wszyscy wiemy, że jesteś bardzo mądrny, choć wypowiadasz się w kwestiach, o których nie masz najmniejszego pojęcia. Nigdy nie byłeś w USA i nie wiesz, że obywatele niektórych państw członkowskich UE wniosek o wizę biznesowo-turystyczną (ważną 90 dni), wypełniają dopiero w samolocie, podczas lotu nad Atlantykiem. Wypełniałem taki wniosek dwa razy i za każdym razem bawiły mnie pytania, czy mam zamiar przeprowadzać ataki terrorystyczne lub handlować narkotykami na terenie USA. Nieliczni, którzy potraktowali te pytania tak, jak na to zasługują, wrócili następnym lotem do Europy...

W sumie byłem w USA prawie trzy lata, jako obywatel UE cztery razy przekraczałem ich granice. I nikt się nie śmiał, bo i z czego? Normalna rzecz. Może nie dla Ciebie, ale też nikt nie mówi, że jesteś normalny...

Nic w tym złego, nie jesteś jedyny... Masz w swoim "klubie" Staszka, Romana, Marka, Zbyszka, Alamo i innych gości podobnej mentalności... Piszcie sobie wasze bzdury, żyjcie sobie waszym życiem, skoro tak chcecie. Pies was trącał...

 Podobne tematy

Tylko na agroFakt.pl: 60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF. zobacz »