Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce


8974 odpowiedzi na ten temat

#7761 Share Ecopiotr

Ecopiotr

  You have the right to stand up and fight for things you belive i

 • Members
 • PipPipPip
 • 792 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:DKL

Napisany 28 lipiec 2017 - 14:08

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Marek, na podstawie jakiego źródła podajesz takie dane? Zdajesz sobie sprawę jaką bzdurę napisałeś? Wytłumaczę: w styczniu urodziły kobiety, które zaszły w ciążę marcu i kwietniu poprzedniego roku. Wtedy 500+ jeszcze nie było! W związku z tym nie mogło mieć wpływu na liczbę urodzeń.

 

Zbyszko, na pytania, na które odpowiedź powinna brzmieć tak lub nie, po czym ewentualnie uzasadnienie, wolałeć nie odpowiedzieć. Może nie potrafisz przyznać, że ten projekt jest zły.

Zgadzam się że, żeby to lepiej ocenić potrzeba więcej czasu, ale już od pięciu miesięcy rodzą kobiety, które świadomą decyzję o zajściu w ciążę mogły podjąć na dzięki temu programowi. I to te kobiety należałoby zapytać, ile z nich podjęło właśnie taką decyzję wyłącznie na podstawie istnienia 500+.

Z kolei stwierdzenia, że program nie spełnił oczekiwań, ale mimo to jest sukcesem pozostawię bez komentarza, bo i co tu komentować... 1:27 to też sukces...Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:10
 •  

#7762 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 28 lipiec 2017 - 14:42

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

 

 

Podpisz petycję! Zdelegalizować w Polsce działalność wszystkich fundacji G.Sorosa!

http://www.petitiong...message.success


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#7763 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 28 lipiec 2017 - 15:18

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

comment_kqdFliMWVx4KJTobdu76PjdHNelnKVmp


https://wpolityce.pl...-projekt-ustawy


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:10
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

 •  

#7764 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 64 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 28 lipiec 2017 - 15:19

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

https://secure.avaaz...acja_ONR/?pv=14

 

 

 

onr.jpg

 

Zdelegalizujmy faszyzujący onr. Kilkadziesiąt lat temu Polacy walczyli z tymi których gloryfikują chłopcy z onr. 

 

 

 

 

https://secure.avaaz...acja_ONR/?pv=14#7765 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 lipiec 2017 - 16:13

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

 

mógłbyś artykułów lisa nie wystawiać 

jedna uwaga - skoro według GW i nT duża ściąglność VATu to ściema i trick księgowy, to takich firm robionych w konia powinno być gruuuube tysiące.. a nie jest, bo wcale o tym nie słychać. jeden opisany przypadek nic nie znaczy całkowicie, bo za czasów poprzedniego rządu też tego typu numery były robione i firmy upadały. wystarczy 30 sekund z wujkiem google spędzić. wsio zależy od szefa US na dany rejon.. już bardziej uwierzę w masową inwigilację Rysia P... spin wkręcany kupy się więc nie trzyma i odpadł..

 

przyczytałem z uwagą.. czytałem też inne arty szanowanych finansistów na biznes, forsal czy money (nie włącząm w to obecnego głównego doradcę ekonomicznego PO, bo on nie rozumie nawet koncepcji punktów procentowych).. widać wszyscy gromadnie to idioci abo dobrze opłacani kłamcy, nie ma innego wyjścia...


Ja podpisałem petycję o delegalizację onr i mw. 

 

Trzeba powiedzieć stop faszyzującym debilom 

 

co ty majaczysz chłopie widziałeś ile oni kasy dają na sierocińce pomocy udzielają starszym ludziom   ze pis i po by zawstydzili 

 

a co złego robią bo krzyczą polska dla polaka nie dla lewaka ??


https://secure.avaaz...acja_ONR/?pv=14

 

 

 

attachicon.gifonr.jpg

 

Zdelegalizujmy faszyzujący onr. Kilkadziesiąt lat temu Polacy walczyli z tymi których gloryfikują chłopcy z onr. 

 

 

 

 

https://secure.avaaz...acja_ONR/?pv=14

http://www.citizengo...rit-o-odebranie

 

:lol:  :lol:  :lol:  :D


Przekręty rządów PO :

Sprawa nazywana mega przekrętem, polska kupuje gaz od Rosji płacąc 400 dolarów za 1000 m3, Polska sprzedała prawa do gazu łupkowego za 1% wartości za 5,63 złotego za 1000 m3. Szacuje się że straciliśmy na tym 2 biliony złotych. Sprzedaliśmy bo nie mamy obecnie technologii wydobycia. Komorowski o wydobywaniu gazu mówił ?Nie warto, bo mamy dobry kontrakt z Rosją?

– Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny o,1%. Ekonomiści już wyliczyli, że ten 1 jest wart max 15 mln dolarów, a my im umorzymy 1,2 miliarda zł. Winnych nie ma.

– PO zobowiązała nasz kraj do kupowania gazu od Rosji w sytuacji gdy sami możemy być w niedługim czasie potęgą gazową. Nawet niemiecka prasa pisze o kontrowersjach. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów. Sprawę z gazu Tusk uzgodnił z Putinem w czasie spotkania w Smoleńsku, sami rosyjscy dziennikarzy byli zdziwieni.

– Państwo przeznaczyło 113 milionów złotych na reklamę matematyki ale tych reklam nie zobaczycie w TVP tylko TV4 która w 90% należy do Solorza i w 10% do ITI

– Prywatyzacja gdańskiej ?Energii?. Firma przyniosła w 2009r 900mln zysku. Rząd PO chce ją sprzedać za 4,9mld. Czyli nabywcy wydatek zwróci się po 5 latach, spółkę chce kupić Kulczyk Investments.

– Pierwsza decyzja Tuska i NBP, 182 mln.euro w błoto

– PO zmniejsza składkę przekazywaną z OFE do ZUS, ekonomiści już twierdzą, ze w przyszłości może nam zabraknąć na emerytury! przeczytajcie art. ?Rząd szykuje bombę emerytalną?

– Eureko zostało zwolnione z podatku od 4 miliardów złotych dywidendy.

– Upadek Stoczni. Rząd niezgodnie z prawem faworyzował w przetargu handlarza bronią z Kataru. Wynajął firmie PR do przygotowania upadku stoczni od strony medialnej w czasie gdy sam Tusk dawał jeszcze nadzieje stoczniowcom. UE odrzuciła rządowe plany naprawy stoczni bo rząd ich samodzielnie nie napisał a zlecił Ukraińcom. Polecam artykuł ?Ustawa ułożona pod przekręt?

– Zlikwidowanie polskiej większości w spółce EuRoPol Gaz w porozumieniu z Gazpromem.

– ITI dostaje 456 mln od miasta Warszawy. To najwyższa subwencja sportowa w historii stołecznego samorządu. Ekonomiści zgodnie podkreślają, że państwo na tym traci a drużyna piłkarska wchodzi niedługo na giełdę. Subwencja tylko podniosła jej wartość za która zostanie sprzedana. Wcześniej ITI była jednym ze sponsorów kampanii wyborczej HGW.

– Spółce J&S w której zarządzie zasiada Jacek Dubois, pełnomocnik prawny Platformy Obywatelskiej zmniejszono karę o pół miliarda złotych! Ale to nie wszystko, PO wynajmuje jego kancelarie do obrony swoich ludzi. Ostatnio zasłyną obrona Beaty Sawickiej której bronił za darmo i nawet pożyczył jej 300tyś na kaucję. Dodatkowo kancelaria dostała bez przetargu kontrakt na 600tys zł za pomoc prawną przy budowie stadionu.

– MSWiA pozbyła się resortowego osiedla na warszawskich Kabatach za 10% wartości. To kupił? Swoi, mieszkania służbowe wykupili współpracownicy G.Schetyny z ministerstwa w tym. K.Bondyrak i W.Brochowicz

– Hanna Gronkiewicz-Waltz buduje oczyszczalnie ścieków za 564 mln euro, najdroższą na świecie. To o 265 mln euro drożej niż w najtańszej ofercie. Ta sama firma buduje identyczna oczyszczalnię w Turcji za 108 mln euro. Podobna oczyszczalnia została wybudowana w Budapeszcie za 250mln. euro.

– Mirosław Drzewiecki, czyli słynny „Miro” lobbował za 50 krotnym zmniejszeniem podatku dla pól golfowych. Jan Wejchert, współwłaściciel ?grupy ITI?, telewizji ?TVN? i ?Wejchert Golf Club? nie będzie teraz musiał zapłacić 700 tys. zł a niespełna 13 tys. podatku.

– Karpiniuk: Wybierzecie kandydata PO będą pieniądze na szpital!

– Grupa Eskadra, agencja reklamowa, która była zaangażowana w kampanię wyborczą Platformy Obywatelskiej dostaje zlecenia z rządu. W większości bez przetargu

– Norbert Wojnarowski PO jest jest prywatnie udziałowcem firmy handlującej długami szpitali i wspólnie z żoną ma 48% udziałów w firmie Progres. Zgłosił ustawę w której wierzyciele mogą przejąć szpital za długi.

– NFZ zabrał 80 tyś. obłożnie chorych na domowe pielęgniarki.

– Wielka dziura w ZUS, brak pieniędzy na bieżące wypłaty. Deficyt funduszy ubezpieczeniowych w zeszłym roku przekroczył 9 mld zł. Trzeba było powiadamiać UE. prof. Stanisław Gomułka z BBC twierdzi, ze to wina rządu.

– Europejska Agencja do spraw Leków odrzuca wszystkie argumenty resortu zdrowia, który nie chce kupić szczepionek na nową grypę. A Ewę Kopacz nazywa populistką. Lobbysta firm farmaceutycznych zasiadła w ławach sejmowych podczas debaty o szczepionkach.

– Mirosław Sekuła z PO umorzył długi a następnie sprzedał hutę Zabrze za 750tyś zł. Biznesmen który kupił hutę zaraz sprzedał zarabiając kilkaset razy więcej.

– Resort finansów przygotowuje rewolucyjne zmiany w opłatach za samochody. Najwięcej zapłacą kierowcy jeżdżący motoryzacyjnymi starociami: 3 tys. zł za auto sprzed 1992 r. Właściciele pojazdów, których wiek nie przekracza 9 lat, zapłacą około 500 zł

– Ministrowie naciskali na Urząd Skarbowy aby nie egzekwował 900 milionów zł podatku od Rafinerii Trzebinia której szef zamieszany jest w nielegalny handel i oszukiwanie fiskusa. CBA i prokuratura bada sprawę.

– Narodowy Fundusz Zdrowia zakazał leczenia chemioterapia niestandardową tym szpitalom, w których nie pracują wojewódzcy konsultanci ds. onkologii.liczba placówek w których można uzyskać pomoc gwałtownie się zmniejszyła. Zaprzestanie Leczenia oznacza progresję choroby a to oznacza odmowę NFZ na kontynuacje leczenia.

– Ministerstwo rolnictwa blokowało inwestycje IKEI za 380mln euro jak się później okazało do inwestycji jednak doszło. Minister nie chciał oddać ugorów pod fabrykę nazywając je cenne rolniczo.

– Kolejna restrykcja, aby dostać becikowe matka musi przedstawić dokument, że od 10 tygodnia ciąży jest pod opieka ginekologa. Nie przewidziano tylko, że niektóre kobiety miesiączkują będąc w ciąży lub nie chcą na siłę iść do lekarza.

– Jeśli ktoś płacił w czasie swojego życia częściowo KRUS i ZUS to jeśli będzie chciał np. dostać emeryturę z KRUS to składki wpłacone za ZUS przepadają.

– Ministerstwo Zdrowia zakazuje sklepom zielarsko-medycznym sprzedaży kolejnych podstawowych produktów leczniczych, a to grozi ich likwidacją ? alarmuje Urszula Jarosz z Izby Zielarskiej.

– Od początku rządów koalicji PO-PSL zatrudnienie w administracji wzrosło o 10 procent ? pisze ?Rzeczpospolita?wynagrodzenia dla urzędników doszły do kwoty 25 miliardów złotych.

– Rząd sprzedaje akcje PZU po zaniżonej cenie, kupujący od razu zyskują 231%

– Obecny minister MSWiA Jerzy Miler bez przetargu wybrał system informatyczny za 4 miliony

– Sikorski kupił 76 foteli po 10tys każdy

– Nieoczekiwane odwołanie przez premiera Przemysława Guły z funkcji szefa Rządowego Centrum Bezpieczeństwa wywołało lawinę rezygnacji. W geście protestu z pracy odeszło 10 osób, w tym wszyscy eksperci z kluczowego wydziału analiz zagrożeń.

-Bruksela zarzuca Polsce, że nie wdrożyła dyrektywy przeciwpowodziowej i mamy co mamy.

– Afera Kudryckiej ? kontrola na UJ w związku z jedną pracą magisterską

– Donald i Grzechu grali w piłkę zamiast głosować. Tego dnia głosowano nad emeryturami dla policjantów

– Ponad 300 naukowców napisało ?List w obronie rozumu? do Minister Jolanty Fedak

– Umorzenie śledztwa Kulczyk ? Ałganow

– Powstała czarna lista działaczy polonijnych którzy krytykują rząd.

– Cofnięcie nakazy aresztowania dla Ryszarda Krauze bo sam się zgłosił, odmówił złożenia zeznań, z powrotem wrócił zagranicę

– Siłowe usuniecie ludzi z KDT

– Podręczniki do polskiej historii tylko te uzgodnione z Niemcami i Rosją.

– Ministerstwo Edukacji chciało aby z jedynkami można było przejść do następnej klasy? nauczyciele w szoku.

– Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica ? łup wyborczy Platformy Obywatelskiej. Działacze partii Tuska wzięli wszystkie kluczowe stanowiska w państwowej spółce.

– Ryszard Makowski satyryk z kabaretu OTTO stracił pracę w domu kultury bo naśmiewał się z PO

– Należące do Skarbu Państwa spółki węglowe oraz koncern PKN Orlen finansowały działalność fundacji Instytut Studiów Strategicznych żony Bogdana Klicha.

– Agencja reklamowa Lowe GGK należąca do koncernu, z którym do początku lutego związany był poseł PO Andrzej Halicki, wygrała przetarg na przeprowadzenie kampanii reklamowej dla rządowej agencji.

– ?Chłopcy Drzewieckiego? ze spółki PL.2012 dali sobie premię, 110 tysięcy 846 złotych netto dla każdego członka zarządu.

– Senator Jan Olechaza za ponad 30 metrowe pomieszczenie płaci gminie niecałe dwieście złotych miesięcznie. Co najmniej pięć razy mniej niż przeciętna cena rynkowa,

– Miliony złotych na nagrody, 8 z 17 ministerstw wypłaciło już ponad 30 milionów zł nagród za 2009r.

– Tuska na jego mecze wożą trzy rządowe limuzyny.

– Komisja ?Przyjazne Państwo? zgłosiła projekt ustawy tzw. ?Szczypiorkowej?, w myśl której można by wsadzić do więzienia babcię handlującą na ulicy szczypiorkiem ? ustalił Wprost24. To nie żart.

– Senatorowie PO chcą walczyć z szarą strefą wśród rolników, którzy sprzedają własne sery, dżemy czy wędliny i nie płacą od tego podatków.

– Przekazy dnia aby politycy wiedzieli co mówić.

– Posłanka PO Krystyna Skowrońska głosowała na 4 ręce, ale nie ma afery. Gdy zrobili to politycy SLD skończyło się na odebraniu immunitetów.

– Prezydent Szczecina Piotr Krzystka PO, pozwał do sądu internautów którzy go krytykowali. Teraz pozna ich tożsamość. Komentarze to finał afery mieszkaniowej w którą Krzystek był uwikłany (wyrok sądowy zmusił go do oddania 170-metrowego mieszkania komunalnego, które w 2000 r. bezprawnie otrzymał, a potem za grosze wykupił na własność). W zawiadomieniu do prokuratury cytował wpisy: „kompletny gamoń”, „zakłamany drań i oszust”, „łgarz” czy „nędzny złodziejaszek”.

– Maciej Grabowski doradzał zarówno Platformie, jak i doradzał i pracował dla Casinos Poland Sobiesiaka, największej sieci kasyn w Polsce. Grabowski jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi PO, współtwórcą jej sukcesów w wyborach. To on przygotował Donalda Tuska przed ostatnimi wyborami do wygranej debaty telewizyjnej z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

– Ministerstwo Sportu zorganizowało szkolenie dla samorządowców ws. Euro w? hotelu Marriott za 691zl za noc. Oprócz drogich noclegów i posiłków podatnicy ufundowali im salę fitness, basen i saunę. W zawiadomieniu o warsztatach przestrzegano ich uczestników, by ?podczas pakowania podróżnych bagaży? nie zapomnieli slipek. Impreza kosztowała 29 800 a polegała na wysłuchaniu konferencji na której wystąpiła pro-gejowska organizacja.

– Miasto Warszawa hojnie wspiera duże imprezy. Dali dotacje 600tys zł na dofinansowanie koncertu AC/DC, 1,4 miliona na turniej tenisowy.

– Miasto Warszawa wydało prawie 440tyś zł na szkolenia pracowników ratusza z języka angielskiego. Bez przetargu bo urzędnicy zajmują się powodzią i nie mieli na to czasu.

– Miasto Warszawa za sponsorowało spotkanie „integracyjno-rekreacyjne” dla pracowników Metra Warszawskiego i ich rodzin za 200tyś. Firma która je organizowała dostała zlecenie bez przetargu.

– Druga afera pompowania kół. Pierwsza miała miejsce przed rządami PO, wtedy G.Schetyna zapisywał do partii fikcyjnych ludzi i nieboszczyków. Teraz jak PO rządzi znowu robią jaja, politycy PO za jednym zamachem chcieli zapisać do partii 4,5 tys. fikcyjnych członków! Próbę ostatecznie udaremniły władze Platformy. Najwięcej dusz było w Krakowie, Katarzyna Matusik-Lipiec i Łukasz Gibała chcieli zapisać 700 osób. W Gorzowie Wielkopolskim (szefową regionu jest posłanka Bożenna Bukiewicz), doszło do próby dopisania 500 fikcyjnych członków.

– Składka zdrowotna pójdzie w górę w zamian za ulgę podatkową na prywatną polisę medyczną ? ujawnia ?Dziennik Gazeta Prawna? A mówili obniżymy podatki a polisa ma wzrosnąć do 12%. Czy ta prywatna polisa medyczna nie jest początkiem prywatyzacji medycyny?

– Nowe podatki od gazu, prądu i paliwa pod płaszczykiem ochrony środowiska. Adam Ambrozik z Konfederacji Pracodawców Polskich mówi wprost: rząd chce wprowadzić tylnymi drzwiami kolejne daniny

– PO i PSL wstrzymało się od głosu w sprawie debaty o krzyżach co dało pole do popisu zwolennikom usuwania krzyży ze szkół.

– Szef Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy wygrał w sądzie z Kopacz za niepłacenie za zabiegi. Duża część szpitali myśli nad tym samym. Po przekroczeniu limitu NFZ już nie płaci szpitalom za wykonane zabiegi, które nie ratują życia a pacjenci przychodzą. Szpital w Wolsztynie (Wielkopolska) odwołał ponad 150 operacji ponieważ nie było pewne czy ratują życie.

– Pisarze, tłumacze, redaktorzy, wydawcy i bibliotekarze ? ok. dwustu osób podpisało się pod listem otwartym do premiera Donalda Tuska protestującym przeciwko likwidacji bibliotek w małych miejscowościach. Minister Hall chce likwidować biblioteki ponieważ nie przynoszą zysku.

– Minister zdrowia zmieniło listę leków dostępnych dla punktów aptecznych. Inne leki może sprzedawać apteka w mieście a inne apteka na wsi.

– Rząd PO-PSL przekroczył wszystkie granice, za wyjazdy urzędników za granice płacimy 1 miliard zł. Nasi urzędnicy upodobali sobie kraje egzotyczne na wyjazdy na szkolenia. Nepal, Korea południowa, Wietnam, tam wyjeżdżają urzędnicy z ministerstwa pracy mimo że takie same szkolenia odbywają się w Europie. Ministerstwo Kultury upodobało sobie Senegal, Togo,i Kubę a celem wyjazdu jest? ochrona polskich zabytków i dóbr kultury. Tak ogromne sumy przeznaczane na zagraniczne wyjazdy dowodzą całkowitej nieodpowiedzialności polskich urzędników w gospodarowaniu publicznymi pieniędzmi ? mówi Andrzej Sadowski, ekonomista z Centrum im. Adama Smitha. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma 516 służbowych aut, ZUS ponad 300 aut. We wszystkich ministerstwach jest ponad 100tyś służbowych telefonów.

– Po raz pierwszy Polska dopłaciła do budżetu Unii, i to 1,5 miliarda. fachowcy z PO-PSL nie wykonali nawet swojego budżetu, pozyskali mniej o 20 miliardów.

– PO, Zbigniew Chlebowski po aferze zabunkrował się w domu na dwa miesiące ale sam sobie napisał usprawiedliwienie i dostał 25tyś poborów z czasu gdy nie pracował.

– Wojewoda PO nie dopuścił do usunięcia pomniku wdzięczności dla armii czerwonej w Legnicy.

– Polityk PO ?W życiu tak już jest, że nie raz planujemy różne rzeczy, a potem natrafiamy na trudności. Dzieciom to nie zaszkodzi (zabranie z domu) nauczy je odporności na podobne problemy w przyszłości?

– Lobbyści z TESCO napisali sobie ustawę w ramach przyjaznego państwa Palikota

– Lobbyści z stowarzyszenia „Bez Dioksyn” napisali sobie projekt nowelizacji ustawy w ramach komisji Palikota.

– Komandosi GROM grali w piłkę z Tuskiem. To niewyobrażalny skandal ? ocenił w Radiu ZET Jerzy Szmajdziński z SLD

– Ministerstwo Środowiska płaciło za sponsorowane artykuły Gazecie Wyborczej. Kosztowało to 61,22 tyś zł. W sumie były to dwa artykuły za 47,8 tys i wyświetlenie na stronie gazety za 13,42 tys. zł.

– Warszawa nie lepsza, HGW daje kontrakt Agorze na 220 tys, mowa nie została opublikowana w Księdze Zamówień Publicznych

– Polska odnotowuje wielka porażkę w UE w czasie gdy Sikorski nie wiedział czy kandyduje na szefa NATO. Chodzi o projekt kształtu służb zewnętrznych UE (EEAS) w której nie be dzie miejsca dla Polaków.

– Senator PO z Wrocławia wynajął pomieszczenie biurowe od magistratu za 300zł gdzie za taka cenę trudno znaleźć studentowi mieszkanie i to w nie najlepszym miejscu. A senator wynajął pomieszczenie na biur w atrakcyjnym miejscu w którym stawka za m2 to min. 50zł

– Afera z PARP, pieniądze nie dostali najlepsi a pierwsi z listy.

– Bronisław Komorowski żądał od byłej szefowej Kancelarii Sejmu przekazywania sprawozdań o wizytach u posłów. Nie ugięła się, więc straciła stanowisko. Ceniona przez posłów wszystkich partii politycznych, Fidelus-Ninkiewicz pracowała w Kancelarii Sejmu 11 lat.

– Bocheńskie starostwo płaciło agencji reklamowej ?Wenecja? za poprawienie wizerunku urzędy, właścicielem agencji jest żona Andrzeja Wyrobca, obecnego skarbnika Platformy Obywatelskiej

– Premier zamiast głosować o dodatku do emerytur grał w piłkę. PO i PSL przegłosowali brak dodatku.

– Pijani ludzie Komorowskiego nad grobem Anny Walentynowicz

Na Damiana Raczkowskiego (szef podlaskiej PO) głosowało więcej osób niż było wyborców. Skandal.

– Naciski na prokuratorów aby oskarżali poprzednia ekipę za czasów PIS ?To mnie za to przeniosą do Gołdapi lub Suwałk? za to, ze prokurator nie chciał oskarżyć Ziobry,

– Odwołano szefową Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie za brak postępów i nie wszczynanie sprawy ?łapówkarskiej? przeciwko Kamińskiemu

– Czuma mianował na prokuratora krajowego Edwarda Zalewskiego, SBeka który szantażem wymuszał współpracę z bezpieką.Trzeci minister sprawiedliwości zanim powołał nowego prokuratora generalnego to obsadził na stanowiskach nowych prokuratorów ludzi Edwarda Zalewskiego.

– W sprawie Olewnika trzech morderców i strażnik więzienny popełniają samobójstwo.

– Samobójstwo popełnia dyrektor generalny Kancelarii Premiera Grzegorz Michniewicz, w trakcie badania przez prokuraturę ewentualnego przecieku z kancelarii premiera ws. afery hazardowej.

– Samobójstwo popełnia ?Iwan? świadek ws. zabójstwa Papały. Media piszą, że bał się o rodzinę.

– Samobójstwo przez głodówkę Rumuna zatrzymanego Claudiu Crulica zatrzymanego za domniemana kradzież, po śmierci znajduje się świadek który dał mu alibi.

– Prokuratura wszczyna postępowania dyscyplinarne dla prokuratorów krytykujących swoich przełożonych. Zarzuty usłyszała Małgorzata Bednarek prezes stowarzyszenia ?Ad Vocem?. Obwinionym jest też prokurator Jarosław Duś. Przed sejmową komisją śledczą powiedział, że jest szykanowany przez swoich przełożonych. Zaś mediom ujawnił, że nie pozwolono mu przesłuchać Stefana Niesiołowskiego z PO. Kłopoty ma też słupski prokurator Marcin Natkaniec, który chciał stawiać zarzuty lokalnemu wójtowi

– Warszawski prokurator zaproponował kobiecie seks w zamian za umorzenie sprawy. Przyłapano go, gdy w swoim gabinecie stał rozebrany do slipów i zamierzał odbyć stosunek ze sklepową złodziejką. Mimo że od tych zdarzeń minęło półtora miesiąca Konrad P. nadal nie ma postawionych zarzutów!!!

– 178 aptekarzy wytoczy proces ministerstwu zdrowia. Chodzi o przepisy pełne wad które mogą świadczyć o niekompetencji urzędników.

– Rodziny ofiar żołnierzy z Afganistanu prowadzą własne śledztwa w sprawie śmierci ich członów rodzin. Robią tak ponieważ wykryli, ze wojsko kręci wałki nt. ich śmierci. Opowiastki wojskowych nie zgadzają się z sekcja zwłok. Jest też wątek w którym ludzie Bogdana Klicha wysłał chorążego aby dowodził oficerami ponieważ chorąży bez doświadczenia nie będzie negował wskazówek dowództwa.

– UE skazała nas na karę 31 799 euro za każdy dzień zwłoki w poprawieniu ustawy regulującej hazard

-Ministerstwo Sprawiedliwości odkryło nieprawidłowości w ochronie tajnych danych w kilku prokuraturach. Zamiast sprawdzić pozostałe, kontrole zawieszono, a kontrolerów wyrzucono z pracy ustalił Dziennik Gazeta Prawna. Szefem resortu był wtedy Zbigniew Ćwiąkalski.


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#7766 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 28 lipiec 2017 - 16:32

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

 

– Rodziny ofiar żołnierzy z Afganistanu prowadzą własne śledztwa w sprawie śmierci ich członów rodzin. Robią tak ponieważ wykryli, ze wojsko kręci wałki nt. ich śmierci. Opowiastki wojskowych nie zgadzają się z sekcja zwłok. Jest też wątek w którym ludzie Bogdana Klicha wysłał chorążego aby dowodził oficerami ponieważ chorąży bez doświadczenia nie będzie negował wskazówek dowództwa.

 

Romuś, to wspaniała wiadomość i jaka afera. :D Czasem jest tak że na misji chorąży chodzi ze stopniem oficera, bo taka jest organizacja kontyngentu. Szczególnie wtedy gdy organizuje go inne państwo. #7767 Share Zbyszko

Zbyszko

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 399 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:okolice Poddębic
 • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 28 lipiec 2017 - 16:35

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Marek, na podstawie jakiego źródła podajesz takie dane? Zdajesz sobie sprawę jaką bzdurę napisałeś? Wytłumaczę: w styczniu urodziły kobiety, które zaszły w ciążę marcu i kwietniu poprzedniego roku. Wtedy 500+ jeszcze nie było! W związku z tym nie mogło mieć wpływu na liczbę urodzeń.

 

Zbyszko, na pytania, na które odpowiedź powinna brzmieć tak lub nie, po czym ewentualnie uzasadnienie, wolałeć nie odpowiedzieć. Może nie potrafisz przyznać, że ten projekt jest zły.

Zgadzam się że, żeby to lepiej ocenić potrzeba więcej czasu, ale już od pięciu miesięcy rodzą kobiety, które świadomą decyzję o zajściu w ciążę mogły podjąć na dzięki temu programowi. I to te kobiety należałoby zapytać, ile z nich podjęło właśnie taką decyzję wyłącznie na podstawie istnienia 500+.

Z kolei stwierdzenia, że program nie spełnił oczekiwań, ale mimo to jest sukcesem pozostawię bez komentarza, bo i co tu komentować... 1:27 to też sukces...

 Co próbowałeś ale ci się nie udało  . 1-27 nie jest związane z zadnym sukcesem . Po prostu rząd nie poparł go bo uznał , że szkodzi Polsce .

Ale nie o tym była rozmowa . Trochę to dziwne że się został  bez poparcia swojego kraju  lecz to był kandydat Merkel . Ty myślisz , że Niemcy będą lepiej dbać o interesy Polski jak ona sama ?#7768 Share Bogdan675

Bogdan675

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów

Napisany 28 lipiec 2017 - 17:23

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

20292950_1878756435675422_68134991275012


20375666_1670357249665885_68577811474876#7769 Share daron64

daron64

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 579 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:NBR
 • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 28 lipiec 2017 - 18:07

Obecna sytuacja polityczna w Polsce @roman
Wrzucać artykuły będę, kogo będę chciał.
A jakbyś nie zauważył to PO z PSL już jakiś czas nie rządzą. Ale tyle przekrętów zrobili, a ile wyroków zapadło, kogo, bohatersko broniący interesów kraju PiS, rozliczył?
Ale pewnie to, że nie potrafią rozliczyć, tak oczywistych, afer to tylko argument za tym że Duda nie powinien dawać weta?

#7770 Share nie

nie

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 412 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 28 lipiec 2017 - 18:19

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

to dziecko nie ma dwóch miesięcy

-----------------------------------------------

 

"Nigdy za dużo przypominania, że spór o Trybunał Konstytucyjny mógł być łatwo wygaszony w kilka tygodni po sławnej sejmowej "konwalidacji" - z korzyścią i dla samego Trybunału, i dla Polski. Po fali protestów i zainteresowaniu się sprawą instytucji zagranicznych Komendant, co, trzeba przyznać, w rewolucyjnym rozpędzie zdarza się mu nader rzadko - zawahał się i zaczął szukać sposobu wycofania się z twarzą. Taką szansę dawała propozycja Kukiza, by dokonać poprawki konstytucyjnej i wybrać cały Trybunał jeszcze raz na zasadzie szerokiego kompromisu większością dwóch trzecich głosów. I PiS na to przystał. Wstępnie zgodził się też PSL. Ale do dwóch trzecich konieczna jeszcze była zgoda z którąś z partii "opozycji totalnej".

Proszę sobie wyobrazić, jak by dziś wyglądała sprawa, gdyby taki kompromis zawarto. Autorytet Trybunału nie byłby kwestionowany - już samo to o ile uspakajałoby wszystkie polityczne i legislacyjne spory. A dodajmy i te korzyści, że Polski nie czołgano by na forach zagranicznych, Komisja Europejska nie próbowała by sobie wtykaniem łapy w nasze sprawy budować sobie pozycji europejskiego nad-rządu i nie mogłaby używać naszych wewnętrznych spraw jako pretekstu do przygotowywanego podzielenia Unii na chronioną makronowskim neomerkantylizmem ścisłą metropolię i wypłukiwane z zasobów środkowoeuropejskie kolonie.

"Ale co tam marzyć o tem...", jak mawiał pan Rzecki. Kompromis, naprawa prawa i co za tym idzie uspokojenie sytuacji było ostatnią rzeczą, jakiej chciał Schetyna i całe jego polityczne zaplecze. Nie po to od momentu przegranych wyborów starali się rozkręcić masową histerię, żeby rezygnować z takiego pretekstu, jaki dał im PiS, odpowiadając swoją chamówą z wyborem sędziów na rympał na ich chamówę z wyborem sędziów na rympał w poprzedniej kadencji. Petru, który się wychylił, że "dostrzegł światełko w tunelu" został zrugany, oskarżony o  zdradę, przeczołgany przez antypisowskie media jako zdrajca - dokładnie tak samo, jak dziś pisowski hardkor tym samym epitetem obrzuca prezydenta, którego do wczoraj uwielbiał - i szybko spękał, podporządkowując się twardej linii. Ani kroku w tył, ma być jak było, PiS ma się wycofać, przeprosić, nowi sędziowie popełnić publicznie seppuku, a nawet gdyby to wszystko zrobili - to opozycja wymyśli jeszcze coś, żeby żadne rozwiązanie sprawy nie było możliwe. Ma być smród, wrzask, histeria, demonstracje i pogróżki eurokratów - bo tego właśnie totalna opozycja potrzebuje.

Tak było, dobrze to pamiętam, kto chce niech sprawdzi. I nic się nie zmieniło. Do zakutych głów kiboli "opozycji totalnej" nie dociera, że to, co robią ich liderzy, to jazda donikąd. Jako komentator polityczny czynny w tym fachu od z hakiem ćwierćwiecza mogę wam powiedzieć dlaczego: dlatego, że Polskę i jakkolwiek rozumiane dobro wspólne mają ci ludzie najgłębiej w tyle. Bronią swoich posad, swoich wpływów, kasy, której możliwości dojenia wprawdzie bardzo zmalały w stosunku do czasu beztroskich biesiad u Sowy i Przyjaciół, ale dopóki pozostaje "totalnej opozycji" władza w samorządach i dopóki stare układy pozostają pod ochroną zblatowanych sitw korporacyjnych - w tym establishmentu prawniczego - wciąż są duże.

Stąd właśnie formuła "opozycji totalnej". Skrajnie głupia, równie, jeśli nie bardziej antydemokratyczna niż pomysły w rodzaju wyznaczania Sądu Najwyższego przez ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego w jednej osobie, a w perspektywie przyszłych wyborów - przeciwskuteczna, co widać po sondażach, w których PO i Nowoczesna nic nie zyskują albo wręcz tracą nawet po fali takich protestów jak te ostatnie. Ale na swój sposób logiczna.

Logika, którą kieruje się odsunięte od władzy towarzystwo jest bowiem taka: do następnych wyborów, jeśli mają być w normalnym terminie, to my i tak nie dotrwamy. Wsadzą nas, jak nie za trzymanie kryszy nad Amber Gold, to za "reprywatyzacyjne" przekręty, jak nie za "karuzele" VAT, to za łapówki. Jedna nadzieja - że raz jeszcze, jak w 2007, uda się tę łódź wywrócić, zanim śledztwa i sprawy sądowe zajdą za daleko.

I tyle właśnie wynika z działań PO i zmarginalizowanej przy niej Nowoczesnej (a gdybyś wtedy, głupi Ryśku, zamiast się dać moralnie szantażować "Wyborczej" i TVN, za tym kukizowym "światełkiem w tunelu" poszedł, to byś teraz rozdawał w opozycji karty; no, ale trudno, drugiej szansy nie będzie) - bujanie Polską. Wciąż w nadziei, że się ją uda przewrócić. Jak nie milionem na ulicach, to może Timmermansem. Aby tylko próbować. Zresztą nie ma innej rady niż próbować, bo nas zamkną.

Wspomniane protesty, którymi tak się upajają "tefałeny" znowu obudziły nadzieję, że może jednak. I to jest moja generalna do nich pretensja. W przeciwieństwie do wielu moich przyjaciół, którzy wciąż wiążą z PiS zbyt wielkie nadzieje, by się do niego zniechęcić, ja wcale nie zobaczyłem w "spacerowiczach" ubeków i złodziei. Oczywiście, była tam i cała ta sama co zawsze małpiarnia z KOD-u, i "obywateli", i różne LGTB-owskie dziwadła, ale przecież tym razem nie oni nadali ton. Widziałem wielu ludzi dotąd w politykę niezaangażowanych, których sprzeciw wobec chybionej reformy bynajmniej nie przekształcał się w entuzjazm dla Schetyny, Petru, Budki czy "myszki agresorki". Proszę się przyjrzeć filmowym zapisom. Nie, oni tam nie przyszli po to, żeby "znowu było jak było" i żeby polską prawniczą elitę nadal stanowili ludzie tacy, jak ten korowód ofiar amnezji i depresji, który przewija się przed komisją do spraw Amber Gold.

A po co zatem? Tu jest problem. Prawdziwy problem. PiS rządzi, tak jak rządzi - trudno na to patrzeć z entuzjazmem. Ale dopóki alternatywą dla PiS jest "żeby znowu było jak było", dopóki główną partią opozycyjną pozostaje mafia, która nigdy się nie zdobyła na bodaj marne "przepraszamy", nie dokonała żadnych rozliczeń, żadnego samooczyszczenia - to większości Polaków okrzyki gniewu szybko zamierają na ustach.

Niemiło mi czytać o "partii prezydenckiej" i prezydencie jako nadziei opozycji, kiedy pod tymi słowami podpisany jest ktoś tak skompromitowany jak Bartłomiej Sienkiewicz - ale niektórym obserwacjom zawartym w jego artykule dla "Rzeczpospolitej" zaprzeczyć nie można. Logika polskiej sceny politycznej jest dziś taka, że jedynym politycznym ośrodkiem mogącym być przeciwwagą dla szaleństw pisowskiej rewolucji jest prezydent. Klub Kukiza jest zbyt nieliczny i na dodatek szarpany stale próbami wyrywania z niego metodami politycznej korupcji co mniej ideowych posłów, ale we współpracy z prezydentem może już jakąś rolę odgrywać - przynajmniej powściągając najdalej idące zapędy do przejmowania państwa. Natomiast PO i Nowoczesna, zafiksowane na próbie wywołania w Polsce jakichś ruchawek, na doprowadzeniu do paraliżu władzy, "wyłączenia państwa", jak to napisał facet z jakiegoś szemranego NGO-su, to tylko polityczna substancja gnilna, infekująca polską debatę publiczną. I w gruncie rzeczy gwarantująca Jarosławowi Kaczyńskiemu trwanie u władzy. Dlatego jedni z drugimi tak fajnie się nawzajem nakręcają obelgami i agresją, starając się z obu stron oskubać do minimum obszar politycznej normalności."

RAZReklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:10
 •  

#7771 Share mk9422

mk9422

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 655 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 28 lipiec 2017 - 18:31

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

@daron64 A jest jakiś inny powód? Dopóki nie zmienili prezesa trybunału wszystko szło jeszcze wolniej bo były prezes wszystko blokował. A kod, po, psl, nowoczesna krzyczały głośno że pis chce zniszczyć państwo. Ja tego niszczenia państwa nie widzę. Zaczekaj aż zrobią porządek z sądami to się doczekasz jak będą wsadzani ludzie z poprzedniej władzy. Część sędziów też trafi za kratki. Baranów nie brakuje którzy mają za bohatera oszustów i słuchają takich na różnych manifestacjach. Przykład pinior który został nagrany na taśmy a część osób jeszcze tego nie może zrozumieć i stoi za nim murem mając go za bohatera. Według mnie tacy ludzie też mają swoje za uszami i dlatego bronią takich przekrętów. Mam tylko nadzieję że w przyszłych wyborach pis i kukiz stworzą koalicję to wtedy się zacznie rozliczanie tych złodziei bo nikt nie jest tak cięty na poprzednią władzę jak partia kukiz, a przyda się też kontrola pis.

http://wiadomosci.ga...ach-dopoki.html#7772 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 28 lipiec 2017 - 19:31

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Znaczy się PiS poszczuje Kukiz 15 na opozycję? Zdaje się dobrze rozumiem? A może pozwoli na powstanie patroli sprawiedliwości społecznej, wyłapujących byłych sędziów i temu podobny element? Typowy rewanżyzm. O tyle niebezpieczny bo nie mający nic wspólnego z porządkiem prawnym. 

A nie trzeba by tym ludziom najpierw postawić zarzutów a potem sprawę do sądu? A co jeśli sąd uzna że nie ma sprawy? Będziecie szukać do skutku?#7773 Share tedek2

tedek2

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 111 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Sport,motocykle

Napisany 28 lipiec 2017 - 20:29

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Planista Morawiecki nie pochwalil sie ze poziom inwestycji w Polsce aktualnie jest najnizszy od 1996. Gdzie ten sukces gospodarczy? Źródło bankier.pl

Edytowany przez tedek2, 28 lipiec 2017 - 20:33.


#7774 Share wojtekd

wojtekd

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 15 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 28 lipiec 2017 - 20:38

Obecna sytuacja polityczna w Polsce


OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY


#7775 Share Zbyszko

Zbyszko

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 399 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:okolice Poddębic
 • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 28 lipiec 2017 - 21:31

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Teraz wiadomo kto sponsorował te świeczki . Po malutko wszystko się wyda tylko trzeba poczekać bliżej wyborów . Za parę srebrników wszystko się wyda .  #7776 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 28 lipiec 2017 - 21:54

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Marek, na podstawie jakiego źródła podajesz takie dane? Zdajesz sobie sprawę jaką bzdurę napisałeś? Wytłumaczę: w styczniu urodziły kobiety, które zaszły w ciążę marcu i kwietniu poprzedniego roku. Wtedy 500+ jeszcze nie było! W związku z tym nie mogło mieć wpływu na liczbę urodzeń.

 

Zbyszko, na pytania, na które odpowiedź powinna brzmieć tak lub nie, po czym ewentualnie uzasadnienie, wolałeć nie odpowiedzieć. Może nie potrafisz przyznać, że ten projekt jest zły.

Zgadzam się że, żeby to lepiej ocenić potrzeba więcej czasu, ale już od pięciu miesięcy rodzą kobiety, które świadomą decyzję o zajściu w ciążę mogły podjąć na dzięki temu programowi. I to te kobiety należałoby zapytać, ile z nich podjęło właśnie taką decyzję wyłącznie na podstawie istnienia 500+.

Z kolei stwierdzenia, że program nie spełnił oczekiwań, ale mimo to jest sukcesem pozostawię bez komentarza, bo i co tu komentować... 1:27 to też sukces...

 


ogarnij  się   już  w grudniu 2015  było  wiadomo  że  500+  będzie    więc  zwrost  urodzeń  w styczniu 2017  to efekt  500+

Pamiętasz  może  190:0


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#7777 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 lipiec 2017 - 22:13

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

@roman
Wrzucać artykuły będę, kogo będę chciał.
A jakbyś nie zauważył to PO z PSL już jakiś czas nie rządzą. Ale tyle przekrętów zrobili, a ile wyroków zapadło, kogo, bohatersko broniący interesów kraju PiS, rozliczył?
Ale pewnie to, że nie potrafią rozliczyć, tak oczywistych, afer to tylko argument za tym że Duda nie powinien dawać weta?

 

wystarczy mi ze wyborcy rozliczyli 

 

Balcerowicza też nikt nie rozliczył a wszyscy pamiętają 

 

szkoda ciebie jak czytasz takie bzdury pamiętasz strajk rolników w 2015 wszystkie lewackie gazety jednym głosem nieroby za unijne 

czytaj dalej.... jak ci się podoba 

Znaczy się PiS poszczuje Kukiz 15 na opozycję? Zdaje się dobrze rozumiem? A może pozwoli na powstanie patroli sprawiedliwości społecznej, wyłapujących byłych sędziów i temu podobny element? Typowy rewanżyzm. O tyle niebezpieczny bo nie mający nic wspólnego z porządkiem prawnym. 

A nie trzeba by tym ludziom najpierw postawić zarzutów a potem sprawę do sądu? A co jeśli sąd uzna że nie ma sprawy? Będziecie szukać do skutku?

 

miruś wszystko dobrze gdybyś nie insynuował 


Planista Morawiecki nie pochwalil sie ze poziom inwestycji w Polsce aktualnie jest najnizszy od 1996. Gdzie ten sukces gospodarczy? Źródło bankier.pl

 

doczytaj do koca ponieważ wciąż nie w pełni ruszył napływ środków z UE do Polski,


Edytowany przez Roman176, 28 lipiec 2017 - 22:16.

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#7778 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 64 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 28 lipiec 2017 - 22:32

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Zaraz ten debil od onrowskich nazioli napisze żeby z Unii wychodzić ;).#7779 Share tedek2

tedek2

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 111 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Sport,motocykle

Napisany 29 lipiec 2017 - 06:02

Obecna sytuacja polityczna w Polsce 2016 18.1 % hmmm wtedy nic z unii nie bylo.... Zobacz jak inwestycje spady gdy ktos doszedl do wladzy. Wielka gospodarka polski czeka na inwestycje od eurokratow przeciez jest tak dobrze. Przeciez pis nie lubi zagranicznego kapitalu w polskiej gospodarce. Pis i jego wyborcy sa podobni czekaja az ktos im tylko da

Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:10
 •  

#7780 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 29 lipiec 2017 - 06:15

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

A nie pomyślałeś że dwie rodziny mające po jednym dziecku mogły by się dogadać i jedna mogła by się zrzec prawa do swojego dziecka na rzecz drugiej i ciągnąć kasę z 500 plus którym by się dzielili i jeszcze może jakieś inne fundusze by im się skapły za adopcje i takie tam.
Kupić luksusowy samochod dla 500 plus? To żart jakiś? Narobić sobie kosztów na 50 tys żeby dostać 6. Wyższa ekonomia, nie ma co.
Ecopiotr na Twoje pytania już nawet na tvn odpowiadają trzy razy tak. Po cichu w porannym programie przed 7 ale jednak.
A dziś a może to powtórka z wczoraj była chyba ostatni raz Kołodke zaprosili do tvn bo powiedział że to straszenie Timermansa to bajka dla dzieci, a Pis gospodarczo nawet mu się podoba. I co byś takiemu dziadowi powiedział zaślepiony pisowiec z sld się trafił i prowadząca nie dała rady go przekonać że nie ma racji. https://fakty.tvn24....icy,760342.html

 

Pomysł z przekazywaniem dziecka z jednej rodziny do drugiej na miarę twego bystrego umysłu świetny. Jednak są dużo prostsze. No ale każdy ma swój tok myślenia. Póki co większość ma prostsze plany. Zwalniają się z pracy i pracują nie legalnie lub podpisują z pracodawcą nowe umowy na oficjalnie niższych stawkach a reszta do ręki pod stołem. O sposobach na omijanie nowych zasad już pisałem. 

Co do kosztów i samochodów to znam masę ludzi i wiem jak funkcjonują takie firmy. I kosztów nie robi się tylko i wyłącznie dla 500 plus. Ale także po to by nie płacić podatków. 500 plus jest dodatkowym bodźcem dla takiego przedsiębiorcy. A przy prawie podatkowym można tak wiele rzeczy nabyć na firmę, które posłużą nam do życia prywatnego, że nawet ci się w głowie nie mieści. Bo gdyby się mieściło to byś tych swoich wywodów tu nie zamieszczał. Nawet do burdelu można iść i zaksięgować w koszta jako kolacja biznesowa. Nie mówiąc już o bardziej prozaicznych usługach czy dobrach. Nie jeden przedsiębiorca mówi, że jak ma do US nieść kasę to woli dobrym autem jeździć.

Podsumowując abyś w końcu zrozumiał moją myśl i swoich bzdur nie pisał. Bo widzę jesteś gotów wymyślić wszystko by nawet to co ewidentnie pis zrobił źle obronić.

Osoby mające firmy, które kombinują z kosztami i podatkami wykazując brak zysków są dodatkowo za te kombinacje wynagradzane możliwością pobierania 500 na pierwsze dziecko po mimo, że żyje im się dostatnio. Prosty zapis, że 500 jest tylko i wyłącznie na drugie dziecko zrobił by porządek z wszelkimi kombinacjami. A tak pis mówi, że państwo dla kolesi i sam robi dziurawe przepisy tak by kombinacje dalej kwitły. Tak jak za poprzednich rządów.

 

mógłbyś artykułów lisa nie wystawiać 

 

Kogoś o to prosisz. A sam wrzucasz teksty nie swojego autorstwa i nie zawsze prawdziwe. Propagandę o przekrętach po z jakiej strony wziąłeś? Nie uważasz, że prościej wkleić link i kto zechce sobie zobaczy. Przecież np ja i tak widzę, że to nie twój tekst i nawet tego nie czytam. Jak uważasz, że wklejając tę propagandę kogoś tu nawrócisz na pis to jesteś w błędzie.


Edytowany przez hubertuss, 29 lipiec 2017 - 06:19.


Podobne tematy

Tylko na agroFakt.pl: Co tam panie w polityce? zobacz »