Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8988 odpowiedzi na ten temat

#7601 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 25 lipiec 2017 - 22:04

Widzę, że wojna polsko-polska trwa w najlepsze, tak dla rozładowania atmosfery polecam ciekawy tekst opisujący wizytę w Polsce Wiliama i Kate ;) https://www.facebook...8074556896365:0

Parę trafnych stwierdzeń w tym tekście padło. W zasadzie budowanie przyczółka handlowego w oparciu o Polskę, w określonych sytuacjach, może mieć sens. Poza tym, każdy prztyczek w nos Niemcom to dla wyspiarzy powód do radości. 

Może przestalibyście pluć na siebie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 17:28
  •  

#7602 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 25 lipiec 2017 - 23:11

Biora się za Antka?  https://www.money.pl...,0,2348661.html

Temat Smoleńska nie wypalił, uzbrojenia brak , samoloty kupione od Berczyńskiego, Rydzyk znaczy coraz mniej bo TVPis jest bardziej radykalna niz on więc jego poparcie dla Antka ma mniejsze znaczenie 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#7603 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 26 lipiec 2017 - 04:17

Obecna sytuacja polityczna w Polsce @marko jakoś przedtem chyba łagodniej się wypowiadał?
W ogóle co za temat do "rozmowy" - kwestia posiadania wpływa na ocenę osoby? Każdy robi tym, na zakup i serwisowanie czego go stać. Po co jakieś durne historię do tego dorabiać? A w odpowiedzi oczywiście obrazki, no bo co innego można się było spodziewać. Tylko filmiku jeszcze brakuje.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#7604 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 06:38

20375996_753018278216044_166133100156938

#7605 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 26 lipiec 2017 - 07:08

Widzę ze jesteś uzależniony od ówczesnej władzy . Pasowałoby abyś w formie odwyku porozmawiał z tymi pokrzywdzonymi przez sądy i spojrzeć im prosto w oczy . Tobie  weta potrzeba .

Zaprawdę powiadam Ci, błądzisz i to bardzo.

#7606 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1178 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 07:14

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Skoro wystarczy zmienić sądownictwo, choć nikt nie mówi jak, bez zmiany ludzi na górze, to po co zmieniano Jaruzelskiego i Kiszczaka. Mogli sobie rządzić do śmierci. Jedynie zamiast PZPR mogli zmienić logo na Solidarność. Totalnym z góry zastrzegam że na durne pyskówki nie odpowiadam. Pis nie ma swoich sędziów bo jak się nie mylę to podobno wszyscy sędziowie są w naszym kraju niezależni obiektywni i wogóle super. A już w szczególności Ci którzy chodzą na spontaniczne ustawki opozycji, na którą w myśl nowej metodologii liczenia poparcia chce zagłosować jakieś 10 do 15% spolęczeństwa.

#7607 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1069 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 09:16

https://www.money.pl...,0,2348496.html

Nie trawię pisuaru ale możliwość łatwiejszej eksmisji pasożytów jest cacy, z kolei opylanie lasów na boku z braku kasy już nie cacy. Jedno poprawią drugie spierfolą.

#7608 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 09:33

Jak zwykle fake news z tymi lasami . Ustawa przeszła ale te tak zwane "opylanie lasów na boku" to ma się odbywać wyłącznie samorządom NIEODPŁATNIE ! Jak widać  komuś bardzo zależy by siać defetyzm :)

#7609 Share rolnik34

rolnik34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 14:11

co ten pis wyrabia to szok

#7610 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 14:45

Też jestem zszokowany tym jak PiS cacka się z kastą sędziowską :) .Szokuje mnie też tym jak ściąga VAT z dotychczasowych przekrętów , Morawiecki dziś znów szokuje i mówi że nadwyżka budżetowa może być jeszcze większa :) .

Problem może być tylko groźba ze strony Timmermansa który zapowiedział sankcje jak tylko jeden z sędziów SN opuści urząd to będą sankcje . Teraz jak jakiś biedaczek sędzia zemrze to będzie trzeba go sztucznie podtrzymywać by tylko sankcji nie założyli , ale wystarczy kij od szczotki i będzie udawał kukiełkę jak przez te wszystkie lata komuny :) . Ja tam bym jednak się nie przejmował i powiedział kołchozowi " Nie strasz , nie strasz bo ...... wiesz co  :) "..

Sankcje to ja myślę że teraz to  się należało by nałożyć na UE za to ze nielegalnie przyjmuje emigrantów . Albo tak przyziemnej , nałożył bym sankcje że UE  wymogła na Polsce by wprowadzić podatek wodny i wprowadzono go , ja płacę ale nic UE nie robi by nie padał deszcz codziennie . Kasę zebrali a regulować nikt tego nie chce :) I niech nikt nie mówi że to absurd bo pieniądze za emisję  CO2 zbierają i mówią że to pomoże zmniejszyć CO2 :) tak więc płacę i wymagam jak kołchoźnicy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7611 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 16:09

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Widzisz sedno w tym ze nic nie możesz ..poza pisaniem glupot
Ale ok, potrzeba belkotu aby ludzie pojeli ze wybrali glupkow glosami takich jak ty
Wiec w sumie to pożyteczny belkot hehe
Ludzie sa wrazliwi na oblude i nie te czasy aby otumaniac jak komuniści
Więc pisz cotam bys jeszcze zrobił bo i tak jedyne co zrobisz to beeee

Edytowany przez marko-kolo, 26 lipiec 2017 - 16:11.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#7612 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1307 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 16:56

Najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy przyczepili się do 500+ a sami biorą pieniądze na byki. Jak dopłacają do każdej sztuki bydlaka to pasuje, ale jak ktoś pomyślał i wspiera polskie rodziny a tym samym dzieci to od razu żal d*pę ściska. To ja wolę płacić podatki na dzieci a nie na wasze bydlaki!

Zaraz ktoś napisze, że to ŁUnia daje.... tylko skąd ta ŁUnia ma na to pieniądze. 

#7613 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 16:58

Dziękuję za zrozumienie i pozwolenie na dalsze bełkotanie :) , każdy czas jest dobry by się bawić , śmiać i tańczyć :)

Więc jak już zrobię  beeee to może jeszcze napiszę o tym jak Jakubiak wygrał sprawę z Lisem który nie wykazał się "sprytem " :) Ma przeprosić posła Kukiz i zapłacić 30 tyś .zł . Doigrał się za paszkwile jakoby Jakubiak współpracował z mafią . Jest to taka pierwsza jaskółka jak będą wyglądać newsy w przyszłości :) . Oczywiście następna sprawa toczy się przeciw gazecie która to kłamstwo opublikowała , jak to powiedział Jakubiak " Niech Niemcy płacą .." :)   Raz sierpem raz młotem komuszą hołotę :)

Następna informacja to incydent w biurze posła Borysa , gdzie wpadł facio i rzecze że załatwi Budkę , oczywiście został aresztowany . Różnica po między szaleńcami z PiS a z PO polega na tym że jedni grożą a drudzy niestety mordują tak jak było w Łodzi . W przypadku dzisiejszego incydentu może się łatwo wywinąć stwierdzając że "miał na myśli budkę dla ptaków którą miał załatwić ..." :)

#7614 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 17:06

Tymczasem Premierka otworzyła piekna nieskończoną inwestycję . Zupełnie jak za poprzedników http://www.mamnewsa....o--foto--video-

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#7615 Share rolnik34

rolnik34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 17:36

cala europa mowi co wyprawia ten pis ale pisory nie slyszo gorzej jak komuna

#7616 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 17:37

Zgadza się , jedni drudzy lubią się lansować no może różnica polega na tym że wcześnie np. Bronek lansował się na drodze która nawet budowa nie była rozpoczęta a dla niego specjalnie ściągnięto sprzęt budowlany do lansu by potem  wszystko po zdjęciach zabrać :)  stadion narodowy to z pięć razy otwierano , autostrady otwierano na euro 2012 po czym zamykano, tunel , mosty w Warszawie otwierano i ... zamykano . Widać to nasza świecka tradycja że otwieramy i zamykamy :)  Tu nie ma co bronić że wszystko jest OK na tej tamie . O elektrowni w tej zaporze zapewne będą mogli zapomnieć wójtowie skoro tak płaczą :) , Wyremontowano przy okazji drogi w okół inwestycji , linię kolejową ale wójtowie mówią mało , (jak totalna opozycja dasz palec ....) chcą by premier wyrwała , krzaki , posiała trawę :) no to się Beata pośpieszyła :)

#7617 Share rolnik34

rolnik34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 17:37

cala europa sie smieje co pis wyprawia

#7618 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 17:56

Ta cała europa w końcu mówi czy się śmieje :) bo ciężko zrozumieć o co ci chodzi .Byłem dwa tygodnie temu na Węgrzech i tam rzeczywiście się śmieli znajomi z tego jak rozgrywamy niemiaszków :) ale co tam robi ta "cała europa" to nie wiem bo jakoś nie bardzo mam możliwości by całą europę usłyszeć jak "mówi" , obiło mi się tylko że jakiś Holender dzisiaj straszył polski rząd ale co mnie obchodzi tam jakiś Niderlandczyk którego nigdy nie wybierałem w żadnych wyborach :)

#7619 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 18:05

cala europa sie smieje co pis wyprawia

Kto  się  śmieje ???

Z tego  co widać  to  UE  się  trzęsie  ze strachu  i  Grozi  Polsce  a nie  Śmieje  się

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7620 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 18:11

Ta cała europa w końcu mówi czy się śmieje :) bo ciężko zrozumieć o co ci chodzi .Byłem dwa tygodnie temu na Węgrzech i tam rzeczywiście się śmieli znajomi z tego jak rozgrywamy niemiaszków :) ale co tam robi ta "cała europa" to nie wiem bo jakoś nie bardzo mam możliwości by całą europę usłyszeć jak "mówi" , obiło mi się tylko że jakiś Holender dzisiaj straszył polski rząd ale co mnie obchodzi tam jakiś Niderlandczyk którego nigdy nie wybierałem w żadnych wyborach :)

Dokładnie puki PiS przy władzy nie bęą nami POmiatać jak za gajowego iDonlda B)