Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8972 odpowiedzi na ten temat

#7521 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 17:55

Czy ja napisałem że ktoś z forum nadużywa prawa  ? To twoje założenie jeśli tak interpretować to o Andrzeju Dudzie też nie powinniśmy pisać bo na forum go nie ma , no chyba że się ukrywa pod jakimś nickiem :)

Parlament znów żuci trzy ustawy , dwie odrzuci prezydent ku uciesze opozycji a jedna przejdzie jak teraz i już będzie dwie ustawy :) , ciężko mędrkujesz :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 19:51
  •  

#7522 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 18:23

Ojojoj ! Ale tu dzis ruch w temacie. Niektórym się świat zawalił i dezorientacja dotknęła :D

W następnej kadencji za pewne wygrają wybory ale już nie koniecznie 50 % ( dla niekumatych 18 % ) :)  i będzie koalicja z Kukiz który będzie przepychał JOW a Kaczyński dalej będzie czyścił startą nomenklaturę :) po czym przyjdzie czas na zmiany :) i następne wybory , będziemy wybierać kandydatów nie partyjnych :) i tu będą schody dla wszystkich ówczesnych partyjniaków :) bo stołki będą tracić od kaczora po niesioła wszyscy starzy wyjadacze .

I bedzie tych kadencji wiele i prezes będzie przez wiele lat dochodził (do prawdy) ale nigdy (nikogo) nie wsadzi

Ilu jest zwolenników PO i N Z pośród uprawnionych do głosowania nie maja nawet razem tego co ma Prawo i SPRAWIEDLIWOŚĆ. Więc morda w kubeł. Ustawa o sądach zostanie podpisana i mam nadzieje że szybko wejdzie w życie. No i na Boże Narodzenie DONEK,HGW I INNI DO CIURMY :)

Założysz się że nikogo z wymienionych nawet nie oskarżą czy tylko kozaczyć potrafisz? 

Jakby ówcześni rządzący przejrzeli to forum to  90 % by siedziało bo 10 % to wy  :D   i tak skończycie w następnych wyborach   ;)

Frustracja czy głupota?

Niestety jakoś Andrzejowi nie do końca wierzę ale na ten moment dobrze że powstrzymał głupich i pracowitych.

Znamienne ze po wizycie u Dudy najważniejsi w państwie nie jadą do KPRN/sejmu by pogadać i przyjąć prezesa , a wszyscy tup,tup,tup ze spuszczonymi głowami na Nowogrodzką.

A gdyby to była ustawka?

Andrzej się usamodzielni i z jego namaszczenia jakiś klient pokroju Szczerskiego  powoła partię. Coś na wzór PIS ale bez smoleńskiego zidiocenia, bez zdewocenia , bez Rydzyka i co najważniejsze bez Antka, Jarka i Krystyny P. Byłaby to partia umiarkowanie proeuropejska , dla młodych wykształconych. Odbiera część elektoratu N i Kukiz 15 a może i PO. Uzyskuje dobry wynik w wyborach a potem ......zawiązuje koalicję z PIS i znowu jest jak było. 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#7523 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 18:53

Prezes wyleci już przy pierwszych JOW więc daję mu jeszcze jedna kadencję , potem to już chyba tylko senatorem ???:) jak dożyje bo nie oszukujmy się

taka presja jak na niego cisną słusznie lub nie, na zdrowiu na pewno się odbije więc bardziej niż 100 lat życzę mu zdrowia i spokoju . A jego oponentom życzę tego czego mu życzą :) a nawet będę wspaniałomyślny i niech im się spełni podwójnie :) a niech mają i znają dobroć PiS .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#7524 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 18:55

Złego diabli nie wezmą.....

#7525 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 19:07

Masz rację widząc co opzycja wyrabia na co dzień trudno Cijej nieprzyznac  ;)

#7526 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 24 lipiec 2017 - 19:37

Złego diabli nie wezmą.....

To co masz zamiar długo żyć . A gdzie ta kampania wyborcza JKM .Czyżby tam miał kasę i miał swoich w d..pie . Może by zrobił konkurencję Schetynie i Petru .

Piszesz frustracja czy głupota a jak Schetyna obiecuje że wygra wybory i przegoni PIS to co to jest ? 

Ja wiem że  ty byś chciał aby robotnik u ciebie robił za życie i 20 zł dniówki . Może ja też bym tak wolał . Tylko ja mam trochę przyzwoitości i mam wybór . Ty też masz wybór co ze swoim życiem zrobisz czy pójdziesz pod sklep  i przepijesz wszystko albo będziesz pracował i się z tego cieszyć . Jak się rzuci kość psu a potem zabiera to warczy . Ty podobnie się zachowujesz .

#7527 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 20:09

Prezydent  Andrzej  Duda  pokazał  że  jest  Prezydentem  wszystkich  Polaków 

Nie  to  co  jego  poprzednik  podpisywał  wszystko co  popadło.

Ludzie  protestowali  wobec  podniesienia Wieku  Emerytalnego  i to dużo  większa  grupa  jak w obronie Kasty  a  Bredzisław  miał  to gdzieś  i  ustawę  podpisał  mimo  tego  że  w Kampanii  się  zapierał  że  nie  podpisze.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#7528 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 24 lipiec 2017 - 20:22

Prokuratura zatrzymała Kowalskiego ,że ukradł 500 tyś zł . Kowalski wynajął adwokata . W czasie rozmowy adwokat pyta czy pan ukradł te pieniądze . Ależ skąd nie ukradłem mówi Kowalski a adwokat zasmucony mówi , to skąd weźmiesz pieniądze aby mi zapłacić .

Ulman to się śmiać nie będzie bo on lubi kawały o ruchaniu  :D  :D  :D

#7529 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 20:23

Widzę , ze depresja ci przeszła . Napisałem o staroście bo wiem jak z wódą jeździł do przewodniczącego rady . 

Skończ z tymi przytykami bo takie same ty będziesz otrzymywał . 

i co z tego  że napisałeś niedouku jak i tak nie rozumiesz że  ty swoim jednym głosem tego nie zmienisz  :D

wiesz mnie tam nie bolą twoje prostackie przytyki ..więc się nie tłumacz bo tacy małorolni  jak ty to złomem pomykają po polach i mogą sobie jedynie popatrzeć na innych i z zazdrości   poprzytykać  ... ale co to zmieni ? chyba nie muszę tłumaczy   ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#7530 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 20:25

To co masz zamiar długo żyć . A gdzie ta kampania wyborcza JKM .Czyżby tam miał kasę i miał swoich w d..pie . Może by zrobił konkurencję Schetynie i Petru .

Piszesz frustracja czy głupota a jak Schetyna obiecuje że wygra wybory i przegoni PIS to co to jest ? 

Ja wiem że  ty byś chciał aby robotnik u ciebie robił za życie i 20 zł dniówki . Może ja też bym tak wolał . Tylko ja mam trochę przyzwoitości i mam wybór . Ty też masz wybór co ze swoim życiem zrobisz czy pójdziesz pod sklep  i przepijesz wszystko albo będziesz pracował i się z tego cieszyć . Jak się rzuci kość psu a potem zabiera to warczy . Ty podobnie się zachowujesz .

Będę żył aż do śmierci :mellow:

O ile wiem to nie mamy w najblizszym czasie żadnych wyborów wiec czemu JKM ma prowadzić kampanię? Kasę to on miał od zawsze i  mozesz to sprawdzić bo jest najzamożniejszym polskim  europosłem mimo ze jest dopiero niecałą kadencję. Dla kasy to przyszło  masa Czarneckich, Fotyg czy innych Wiśniewskich 

To co mówi Schetyna to bardzo często głupoty i to racja. 

Jakby podatki były niskie to pewnie zapłaciłbym więcej ale na 100% moge powiedzieć że zapłaciłbym tyle ile ja moge dać a on może zaalceptować

Padaczkowo drgawkowe ruchy  Ewa Stankiewicz (tej od Smoleńska i sPISków). Jechała po PAD w TVPis aż miło.  Andrzej zdradził i jest już be :D  Dziś w Mineła 20-ta Klarenbach zamiast  głupio - mądrego Rachonia. Ogladam cały wieczór TVPinfo i nie wierzę . Duda stanął po stronie kasty, zdradził, zaniechał reform, zawiódł wyborców, nie dotrzymał słowa i generalnie jest bardzo zły. Zwrot akcji niesamowity. Kto ciekawy nowej narracji niech włącza . Można się poczuć zmieszanym i wstrząśniętym :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7531 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 20:31

czyli  ''zdradziecka morda ''  :D  :D  :D

#7532 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 20:37

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#7533 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 20:46

czyli  ''zdradziecka morda ''  :D  :D  :D

Zdradziecka morda pełną gebą  :lol:

Zbyszko , i tak adwokaci sa lepsi od lekarzy bo w najgorszym wypadku wypuszczą cie bez pieniędzy a lekarz nie wypuści cie żywego . Nastepna reforma  - wyrzucic lekarzy bo to tez kasta :blink:

Marko - PAD coś mówił że reforme trzeba przeprowadzić z rozwaga i zgodnie z konstytucją. Chyba to tak ich ubodło. 

Dziś w TVPis widać że jest jak za komuny - kto nie z nami ten przeciw nam. Zaiste niezwykłe zjawisko dane nam ogladać

#7534 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 20:59

ten czarny kot wczoraj to był znak  :D

swoja drogą jaki to  bohater  ten jarek, nawet kraty ma na piętrze  :D  :D  :D

#7535 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 21:20

Nowobogacki chwali się nowym ciągnikiem . Bogaty człowiek nie obnosi się swoim majątkiem bo to standard . Biedny chwali się ile wlezie i porównuje się do innych  .

Jak zapi..lałeś całe życie i kupiłeś sobie nowy ciągnik to dobrze . Ja nie mam takich potrzeb ciągnikiem na wesele nie pojadę bo mnie wyśmieją  :D  :D  :D  .

Ja też się nie gniewam na tych co mają coś z głową  .

#7536 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 21:25

ten czarny kot wczoraj to był znak  :D

swoja drogą jaki to  bohater  ten jarek, nawet kraty ma na piętrze  :D  :D  :D

Kraty ma bo kot niejednokrotnie podejmował desperackie próby ucieczki od swojego pana :)

#7537 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 21:39

A ja myślę , ze ostrzył pazury na takich co mu płoszą myszy . 

#7538 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1588 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 22:14

adrian przestal palic i temu to cale zamieszanie-jakby prezes zaczal ruchac to dopiero by sie dzialo :P  :P  :P ...

po przemysleniu  sprawy doszedl do wniosku ze za pare lat kaczynski czy macierewicz pojda w odstawke , brozka- to nie ten format, gowin -za dlugo byl w po,zostaje tylko msciwy lemko i wtedy moze sprawdzic sie stara prawda-ze rewolucja w koncu zjada swoje dzieci.

na niego tez sie cos znajdzie-uniwersytet w nowym tomyslu, ulaskawienie kumpla dubienieckiego, czlonkowstwo w unii wolnosci  czy zhp za komuny-jest niewygodny czlowiek -paragraf sie znajdzie.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#7539 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 22:54

nawet kot się antypisu nie boi :)

niepojęte dla was jest, że ludzie pochodzący z jednej partii mogą mieć różne spojrzenia na daną sprawę,

u totalnych to niemożliwe

- ''Wojna z Rosją pewna ''

-"Kaczyński przybliża nas do Rosji"

- ''Polska wyjdzie z Unii Europejskiej ''

- ''W ciągu roku Polska gospodarka upadnie ''

- "Duda zrobi wszystko co prezes mu powie"

nie głupio co niektórym, że życie z was drwi?

jak tam demokracja, nadal jest umarła czy dzisiaj zmartwychwstała :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7540 Share BoskiElwaro

BoskiElwaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 22:55

polacy z przykrością stwierdzam głupi naród jak ktoś im prawdę mówi i chce coś zmienić naprawić to zaraz strajkują a jak im się krzywda dzieje to płacz że im się należy banda idiotów w polsce żyje i jak tu ma być dobrze ja się k**wa pytam