Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8862 odpowiedzi na ten temat

#7421 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3917 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:45

Póki co mają nadal poparcie w społeczeństwie i należy to uszanować . Jest tam sporo "dziwnych" polityków , ale wszędzie takich pełno . PO i tak idzie w odstawkę i cały ten cyrk na razie im nie pomoże . Schetyna jest za głupi żeby rządzić . Powinien zaczekać na odpowiedni moment , a nie już zaczynać burdy . Moim zdaniem za wcześnie żeby coś ugrać .

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 06:53
  •  

#7422 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:52

Mądrego to i warto posłuchać B)

#7423 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 19:04

A słyszeliście ten dowcip:

Pani kazała dzieciom napisać wypracowanie w którym zawarte będą następujące wątki:

polityka,sex,religia i zagadka.

Po kilkudziesięciu sekundach Jasio chce oddać wypracowanie i wyjść z klasy, nauczycielka prosi żeby przeczytał na głos.

Jasio czyta:

Ktoś wydupczył Krystynę Pawłowicz!!! O mój Boże!!! Kto ?!?!? 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#7424 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 19:06

20228968_10154479031167132_3502518729052

20228260_1867200283607512_45237664025157

20246207_1760774807289103_25415170223731

#7425 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 19:06

Właśnie o to chodzi że władza wiąże się z odpowiedzialnością i już przed wyborami kaczor powiedział że nie nie będzie premierem i nie jest więc w czym problem ? pewnie jak by był , to by podżegaczom łatwiej było by krzyczeć dyktator a tak muszą okrężnie tłumaczyć że z tylnego siedzenia steruje :) Już KODowcy mieli gotowe karykatury Jarka a tu klops :) wszystko na przemiał :) cały misterny plan w piz...u . A że Beata Szydło być może się słucha to jej wybór i ona poniesie konsekwencje o których mówisz ale jeśli jak widać na razie idzie na sukces to i premier spije śmietankę . To są ich rozliczenia między partyjne i chyba ich przeciwnicy nie będą płakać jak się pozagryzają :) choć coś mi się wydaje że prędzej Donald z Grzesiem za łby się wezmą :)

#7426 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3917 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 19:07

A słyszeliście ten dowcip:

Pani kazała dzieciom napisać wypracowanie w którym zawarte będą następujące wątki:

polityka,sex,religia i zagadka.

Po kilkudziesięciu sekundach Jasio chce oddać wypracowanie i wyjść z klasy, nauczycielka prosi żeby przeczytał na głos.

Jasio czyta:

Ktoś wydupczył Krystynę Pawłowicz!!! O mój Boże!!! Kto ?!?!? 

Albo ja nie łapię , albo dowcip denny . :huh: No chyba że to takie zdziwienie że chętny się znalazł , to wtedy ujdzie B)  .

ZETOR TEAM

#7427 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 23 lipiec 2017 - 19:12

Obecna sytuacja polityczna w Polsce @filtry
To ten poziom "humoru", do którego schodzić się nie powinno.
@bogdan
Jest do rymu, to i na wyobraźnię lepiej działa?
@marks
Chyba raczej Tusk zagryzie schetyne

#7428 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 23 lipiec 2017 - 19:22

Spontaniczne protesty? Nic z tego! To perfidnie realizowana manipulacja. 

https://wpolityce.pl...bacz-komentarze

UJAWNIAMY. 16 kroków, które mają sparaliżować Polskę i odsunąć PiS. 

https://wpolityce.pl...n-wylaczmy-rzad

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

#7429 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 792 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 19:24

Zbyszko, zadałem Ci kilka pytań, nie odpowiedziałeś na ani jedno.  Zadam następne - co rozumiesz pod pojęciem dyskusja? Unikanie odpowiedzi? Chowanie głowy w piasek? Udawanie, że niewygodne pytania nie padły? Masz własne zdanie? Wygłoś je lub przyznaj się do popełnienia błędu, ale nie pisz już takich bzdur jak o trójpodziale władzy...

Marks, te " stopnie naukowe" Twoich rozmówców to magazynier, sklepowa itp? Mój "stopień naukowy", to rolnik i cieśla, i już to Cię przerasta, nie potrafisz kontrargumentować. Nie wiesz co zarzucają Kaczyńskiemu? Jesteś ślepy i głuchy? Kto faktycznie rządzi w Polsce? Co prawda wysuwając na pierwszą linię (by samemu za nic nie odpowiadać, co jest typową taktyką tchórza), zależnych od siebie pionków. Kto użył określeń "ukryta opcja niemiecka" w stosunku do Slązaków walczących w powstaniach o swoją Polskość?Kto dzieli Polaków na PiS i zdrajców? Kto obraża, oczernia, pomawia, oskarża bez cienia dowodu wszystkich nie będących jego zdania? Kto próbuje zdobyć władzę absolutną, by bezkarnie wprowadzić despotyzm jako ustrój państwowy? Kto nazwał posłów na Sejm RP zdradzieckimi mordami i kanaliami? Taki człowiek powinien stanąć przed sądem i w przypadku stwierdzenia poczytalności - ukarany.Bez względu na sąd powinien zniknąć z życia publicznego.Wystarczy? Odpowiesz?

Powstrzymaj się od używania słów w swoich wypowiedziach, których znaczenia nie znasz, co czyni te wypowiedzi zabawnie bezsensownymi. Nie odniosłeś się merytorycznie do żadnego argumentu z ostatnich kilku stron. Po co się udzielasz?

#7430 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 23 lipiec 2017 - 19:36

Ponów pytanie bo nie znalazłem . Daj ten post gdzie pisałem o trójpodziale władzy .

PIS kieruje Kaczyński . Jakby Szydło i Duda się teoretycznie sprzeciwili to co im może zrobić ?

Napisz kto steruje opozycją ? Może to być ciekawsze .

Edytowany przez Zbyszko, 23 lipiec 2017 - 20:01.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7431 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 19:59

...... to i premier spije śmietankę

Albo ja nie łapię , albo dowcip denny . :huh: No chyba że to takie zdziwienie że chętny się znalazł , to wtedy ujdzie B)  .

Kawały o ruchaniu zawsze są fajne ale o Pawłowicz to czarny humor :(  

A to co kolega napisał o premier to juz perwersja

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#7432 Share Soltys85

Soltys85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 20:07

hehe tchorzostwem to popisał sie Tusk uciekajac na ciepło posadke do Brukseli za dobrze wykonana robote czytaj umozliwenie okradania Polski. Rzadzi partia rzadzaca demokratycznie wybrana a kazda partia ma swojego lidera. Nikt nie nazwał Powstanców Slaskich ukryta opcja niemiecka a taka opcja na Slasku była od dawien dawna do dziś swiadcza o tym rozne głosy nawołujace do oderwania Slaska od Polski może o tym nie słyszałes? Tak posłowie którzy szukaja protekcji u obcych panstw, donoszac, szkalujac i pomawiajac polski rzad sa ZDRAJCAMI!!! Wiesz jak doszło do rozbiorów w podobny sposób. Kanalie?? gorzej bym nazwał kogos kto narusza pamiec po zmarłym członku mojej rodziny - chociaz nie jestem zwolennikiem miesiecznic i tych apeli...reszta to czysta histeria...

#7433 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 20:08

To odnośnie tego czarnego humoru i perwersji. :blink:

Rodzina uchodźców w każdej gminie -kto za?

#7434 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 20:15

lukejro

To źle że wyłapali błąd . Jakubowska nie poprawiła błędu . PIS zachowuje się jak opozycja kiedy rządziła . Zło rodzi drugie zło . Dlaczego przedstawiali poprawki jak domagali się odrzucenia w całości . Myślę , że każdy ma trochę racji . Złe strony ustawy poprawi następna partia która wygra wybory i będzie ok .

To świadczy tylko o bylejakości stanowienia prawa. Teraz pytanie czy Ci co głosowali za nią w ogóle ją czytali i rozumieli??? Czy głosowali na tak bo tak im prezes kazał???  A żeby było śmieszniej Senat przegłosował inna wersję ustawy niż ta uchwalona przez Sejm http://prawo.gazetap...zla-ustawe.html

Po to są poprawki żeby nawet z gniota zrobić wartościową ustawę. A PiS oczywiście wszystkie odrzuca bo tylko on jest nieomylny.... Jedyną siłą PiS jest słabość opozycji i to że Polacy już któreś wybory z rzędu wybierają mniejsze zło, bo tak naprawdę PiS jest tak samo bezwartościowe jak PO i ich poprzednie wcielenie AWS - największy szkodnik po upadku komuny!!!

Widzisz sam napisałeś że w obronie a nie w celu obalenia demokratycznie wybranego rządu niech opozycja wygra wybory to będzie rządzić B)

Że w obronie to się im tylko wydawało, w rzeczywistości PiS pozwoził tych ludzi żeby zrobić dużą manifestację przeciwko poprzedniemu rządowi a jednocześnie kupił sobie przychylność Rydzyka przed nadchodzącymi wyborami.... A Rydzyk ma dobrą rękę w promowaniu partii, już raz wypromował LPR z Giertychami na czele teraz równie celnie ulokował swoje sympatie politycznie....

#7435 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 20:23

PIS kieruje Kaczyński . Jakby Szydło i Duda się teoretycznie sprzeciwili to co im może zrobić ?

Zakończyć kariery polityczne. Jak ich wyrzuci lub okrzyknie zdrajcami to wyznawcy PIS staną po czyjej stronie? Żadne z nich nic by nie osiągnęło bez partii więc nie podskoczą 

#7436 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

A co ty myślisz , że jak są obrady i siedzi ich tam garstka to wiedzą za czym głosują . Tak z jednej partii jak z drugiej . Ci co wychodzą na ulicę tez większość konkretnie nie wie za czym tylko te ogólnikowe hasła .

#7437 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 792 postów

Zbyszko, posty nr. nr. 7231, 7260, 7268 i 7310.

O trójpodziale władzy byka walnął Alamo. Mój błąd, przepraszam. Tak podobnie piszecie... Ty dowaliłeś o konstytucji...

Co im może zrobić? Nie wiem, ale się nie sprzeciwiają... Oj, przecież Prezydent ku zaskoczeniu wszystkich zawetował jedną ustawę.

Z jednej strona opozycją kierują Sechetyna, Petru i ludzie z KOD i ORP, ale powodem protestów są działania PiS czyli Kaczyńskiego.

#7438 Share Soltys85

Soltys85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 20:33

O jakich działaniach mówisz bo ja od dłuzszego czasu spie spokojnie, może o czymś nie wiem i powinienem sie bac. Pytam powaznie.

#7439 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 20:42

Śpisz spokojnie odkąd dostałeś 500+ ?

Jeśli to prawda to po raz kolejny potwierdza tezę o głupich i pracowitych  http://prawo.gazetap...zla-ustawe.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7440 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 20:48

Trudno się dyskutuje z osobami które na dzień dobry nie znając mnie ,z góry założyli że moi rozmówcy to magazynierzy :) no ale tak zazwyczaj robią opłacani trolle by najpierw ośmieszyć a potem podważać :) Spodziewałem się czegoś więcej w jechaniu po kaczorze , że jakieś rzeczowe argumenty , że zawalił gumę balonową , że ukradł ekspres albo zrobił przekręt na milion a tu stek domysłów z podpisem że powinien być postawiony przed sądem ; chyba logicznym jest że jeśli Kaczyński złamał by prawo to opozycja już dawno by to wykorzystała , oskarżali by sam Giertych z posiłkowym Budką a sędziował by sprawę sam Rzepliński z cała kastą tylko jak zwykle problem bo ten niewdzięczny Jarek nawet wkrętarki nie zajuma :) Chyba nikt nie wierzy na tym forum że gdyby udało się usadzić Jarka za kratami to by to zrobiono .To samo co zawsze , argument :"Kaczor powinien siedzieć za całokształt " :)

Nie wiem kiedy Jarek podzielił Polaków na PiS i zdrajców (nie śledzę jego życia) ale doskonale słyszałem PEŁNĄ wypowiedź kiedy mówił o ludziach gorszego sortu i w pełni się z nim zgadzam , istnieje gorszy sort w kontekście o jakim mówił . Mieszkają dziś po między nami i dla mnie są gorszym sortem , nigdy z nimi nie chodzę na wódkę i nie dlatego że np. kiedyś zrobił za komuny przekręt tylko dlatego że dziś jest z tego dumny i się tym chwali , nie toleruje ludzi gorszego sortu że w postkomunie okradali państwo i nazywali to prywatyzacją i dziś mówią że tak było trzeba , nie zgadzam się z ludźmi którzy ostentacyjnie narzucają swój tok myślenia a nawet jak im się udowodni że nie mają racji to przytakną po czym złoszczą się na mnie że oni nie mieli racji . Lecą inwektywy tylko dlatego że "nie mieli racji " zresztą jak powyżej złożył Ecopiotr że magazynierzy i sklepowe to ujma na człowieku ???? te kręgi oczywiście także znam ale nigdy bym nie wrzucił do jednego wora jako resortowi , choć wielu z tego się środowiska też jest np. za komuny kierownik w GS (tata dali stołek) dziś kierownik na magazynie , despota jak mawiają pracownicy i każdy kombinuje jak z nim na zmianie nie być , oczywiście zapisany do PSL z czego jest dumny :) .

Krótko mówiąc Kaczyński nie zniknie życia publicznego do puki sami się nie zagryzą w PiS a sama partia przekracza próg wyborczy i czy się komuś podoba czy nie . To są fakty  Po co się udzielam ? bo mogę , żyję w wolnym kraju , nikt mnie nie zamknie jak antykomora , nikt mi nie strzela gumową kula ,jak idę w święto narodowe w marszu to nikt mnie nie posądzi że podpaliłem budkę w ambasadzie , że jak ktoś mi mówi że nie powinienem się udzielać to znaczy że komuś przeszkadzam i najlepiej bym nie pisał więc dostaję większą motywacje by obalać pajacowanie bez argumentów . Zawsze przeciwstawiam się wobec obłudzie, złodziejstwu itd. Nie przejmuje się że ktoś mi czepia "łatki ", mam za grubą skórę by ktoś brylujący po nickach mógł mnie ośmieszyć czy zdyskredytować :)