Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9035 odpowiedzi na ten temat

#7401 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 23 lipiec 2017 - 16:22

Leżenie na ulicy na plecach i kopanie w barierki jest nawoływaniem do nienawiści? Może i tak, bo przecież Pana Macierewicza zaatakowali agresywnie stojący na czerwonym świetle kierowcy.  

nie udawaj głupka bo wiesz o jakie zachowanie chodzi i wypowiedzi opozycji,kodu i tym podobnym.

np. lisa ,tego jąkałe michnika. pragniesz aby takiego pokroju ludzie rządzili krajem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 16:35
  •  

#7402 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 16:27

zniwa zaczete, burze jakies marne-slabo pada ale i tak samo wieje, krowa sie ocielila, nie jest zle - czas na refleksje.......

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#7403 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 16:28

A kim jest Lis czy Michnik aby swoimi wypowiedziami wpływali na moje decyzje. Mają w ręce mikrofon, to mówią co chcą. Mnie interesują zwykli ludzie z tego tłumu, tacy jak ja. Ktoś powiedział że nawet głupiec czasami ma rację. Może warto się nad tym zastanowić? Może w tym coś jest? 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#7404 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 16:32

Widzisz to coś słabo płacą. PiS będąc w opozycji płacił za autobusy które woziły babcie i dziadków na marsze w obronie TV Trwam, biorąc pod uwagę że za bilet na pociąg do Warszawy trzeba zapłacić z mojej okolicy ponad 100zł w jedną stronę to PiS był hojniejszy.....

A tak naprawdę za te autobusy zapłaciliśmy wszyscy tak samo jeśli jest prawdą to co piszesz to za tych protestujących nie płaci opozycja tylko podatnik.

Widzisz sam napisałeś że w obronie a nie w celu obalenia demokratycznie wybranego rządu niech opozycja wygra wybory to będzie rządzić B)

#7405 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 16:47

W obronie TV Trwam? A to co, muzułmanie z Al Jazeera chcieli ją przejąć? Chyba chodziło o dostęp do platformy cyfrowej, czyli poszerzenie kręgu potencjalnych odbiorców poprzez wejście do TV Sat? Posłużyli się ludźmi i tyle.

#7406 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 17:24

to za  kopanie  jak koń  w te  barierki  ile  płacili 

Może  trza  będzie  tam  się  wybrać   z ukrytą  kamerą  i  nagrać  jak płacą 

:lol: :lol: :lol:

Jakby się dało nagrać jak płacą to pewnie już reżimówka dawno by pokazała a tak to rzucili taki tekst i ciemnota powtarza.

Niedorozwój można usprawiedliwić ale nie kupienie rzepaku bo był z PIS to już czysta głupota . Po prostu na nim nie zarobisz a te pieniądze mógłbyś wesprzeć te małpy na ulicy . :D  :D  :D ale co ja będę cię handlu uczył  ;)

A święcona woda to by się każdemu przydała .

Niekupienie rzepaku to wolność w najczystszej postaci/ 

Jak masz wode świeconą to zacznij od siebie

Zalecam powściągliwość, albo meliskę. Mowa nienawiści to jeszcze nie jest ale pogardy na pewno.

To z braku argumentów

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#7407 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 17:32

Mocne burze ale czytałem dopiero świetny komentarz do pogody : czy nie mogłoby na Żoliborzu napadać z 1,5m wody - to by rozwiązało wiele problemów ;)

#7408 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 17:39

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Ulman   - ciemnota  to  protestuje  pod  domami  posłów   czy senatorów

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#7409 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 17:41

Nie raz zastanawiałem dlaczego ludzie mają odmienne zdanie od mojego ,pomyślałem; może warto spojrzeć z ich strony . Nie chodzi mi tu o kodziarzy , ludzi biorących kasę za protesty czy zwykłych kwikaczy tracących stołki bo to naprawdę margines nie warty nawet pożałowania ale chodzi mi o ludzi którzy mnie otaczają , znajomych głosujących na PO-PSL czy w ogóle nie lubiących PiS bo tacy też są potrzebni by rządzącym w czterech literach się nie poprzewracało . Z moich dyskusji ,obserwacji wynika że główny zarzut dla PiS to ; "że Kaczyński" ale co kaczor strasznego zrobił  to mi jeszcze nikt nie powiedział , po mimo usilnych nacisków to co najwyżej wyciągali przywary typu że niski , pieniacz i ma kota :) no rzeczywiście zakrawa to na to by odsunąć go od władzy :) Kompletny brak argumentów , nikt nie podnosi merytorycznej dyskusji .  Nawet rozmawiając z ludźmi ze stopniami naukowymi , wykształceni nikt nie potrafił mi wytłumaczyć dlaczego , dać choć jeden argument bym nie głosował za PiS a już o tym by zagłosować za PO to jedynie tylko po to że są przeciw PiS :)

To właśnie mnie przeraża że podczas dyskusji dość często zacinają się , jak by chcieli coś powiedzieć ale uważają że nie jestem godny poznać co ten PiS złego robi ale nic pustka , nie mogą sklecić zdania z argumentem , tego się boje że ludzie są tak zmanipulowani że ...w sumie nie wiedza czego nie lubią pisiorów  ale nie i już . Oczywiście mam teorię którą próbuję dostosować do zwolenników " by było jak było " . Każdy człowiek to historia , każdy mój rozmówca tudzież zasłyszana historia pokazuje że nie są to ludzie rzekłbym czysto- kryształowi , jeden miał zatargi z prawem , drugi to pieniacz wyrzucił rodziców z domu , inny znów miał firmę i sam się chwalił jak to można podatków nie płacić i to nie przez odliczenia tylko kombinując . W tym gronie są także zwykli rolnicy którzy korzystali z dotacji UE ale nigdy nie powinny ich dostać , alimenciarz itd. . Nie wszyscy mają coś tam na sumieniu ale w popierających "by było jak było" są także dzieci "dignitarzy" poprzedniego ustroju bojący się by ich historia rodzinna nigdy nie ujrzała światła dziennego bo tata miał czerwoną książeczkę  , nepotyzm w tychże rodzinach to także nie przypadki tylko zasada . Najstraszniejsze jest w tym że Ci wszyscy o których pisałem  widać straszny lęk , boją się pisiorów jak diabeł święconej wody , nic nie daje tłumaczenie że można normalnie żyć bez podpierania się układami i załatwiania po znajomości , oni są uzależnieni od tego jak od narkotyku . Czasem ogarnia mnie pusty śmiech jak się ludzie namęczą kombinując  zamiast zarobić uczciwie by mniej się zmęczyli :) , w nocy spokojnie spali że o satysfakcji z uczciwej pracy nie wspomnę .

#7410 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 17:58

1461695255_ru1vla_600.jpg

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7411 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:03

@Marks, jesteś osaczony przez gorszy sort ale widać dzielnie to znosisz

Marekfarmer-  w końcu zdałeś sobie sprawę  że żyjesz w alternatywnej rzeczywistości. Tak trzymaj to wyzdrowiejesz   :P

#7412 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:15

Nie bój  nic  z moim zdrowiem  wszystko  w porządku

przyznajcie-sie.jpg

#7413 Share rolnik34

rolnik34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:18

pis wykancza calo polske

#7414 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:25

W obronie TV Trwam? A to co, muzułmanie z Al Jazeera chcieli ją przejąć? Chyba chodziło o dostęp do platformy cyfrowej, czyli poszerzenie kręgu potencjalnych odbiorców poprzez wejście do TV Sat? Posłużyli się ludźmi i tyle.

Chodziło o wolne media których dzis pseudo Opozycja tak próbuje bronic w tym czasie TYP nie była ich zdaniem upartyjniona B)

#7415 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:26

pis wykancza calo Polske

Jak zwykle   bardzo  Merytoryczna  Wypowiedź

#7416 Share rolnik34

rolnik34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:31

a co pis dobrego zrobil nic z kazym zarywa i pali mosty

#7417 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:32

pis wykancza calo polske

To tylko Twoje zdanie i grupki flustratów oderwanych od koryta

#7418 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:36

Z moich dyskusji ,obserwacji wynika że główny zarzut dla PiS to ; "że Kaczyński" ale co kaczor strasznego zrobił  to mi jeszcze nikt nie powiedział , po mimo usilnych nacisków to co najwyżej wyciągali przywary typu że niski , pieniacz i ma kota :) no rzeczywiście zakrawa to na to by odsunąć go od władzy :)

Władza wiąże się z odpowiedzialnością. Ktoś to steruje z tylnego rzędu, nie biorąc za nic odpowiedzialności a odium spada na rzeszę ludzi reprezentujących daną partię nie jest godzien szacunku. Cała ekipa PiS walczy o coś co powstaje tylko w głowie prezesa. Nie ważne że Pani Premier przez tydzień tłumaczy ludziom i wije się że będzie tak czy inaczej. Jednego dnia wychodzi prezes i mówi że będzie zupełnie odwrotnie. Chcę widzieć przeciwnika, chcę go zidentyfikować, poznać i wypracować sobie pogląd co mnie może czekać.

To taki stary nawyk, ale  przydatny.

#7419 Share rolnik34

rolnik34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:38

pis opanowal tvp i sieje propadande jak za komuny i gdze jest demokracja pis pokazl na co ich stac

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7420 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 18:44

Chodziło o wolne media których dzis pseudo Opozycja tak próbuje bronic w tym czasie TYP nie była ich zdaniem upartyjniona B)

Była upartyjniona i jest upartyjniona. Nic sie nie zmieniło oprócz tego że poziom jeszcze spadł