Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9032 odpowiedzi na ten temat

#7361 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 08:38

Ja mam dla was  Zagadkę

zagadka-na-dzis-kto-ukradl-trzecia-filiz

Ja znam dwie wersje tych panów ; Jakby się tu napie...olić , jak by tu kogoś podpie..olić   i jak by tu coś zapie...olić :)

Oczywiście jest wersja lżejsza ; Trzej muszkieterowi :Polmos, Donos i Bigos :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 02:04
  •  

#7362 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 08:38

Tak tak nadzieja to jedyne co wam zostało w zeszłym roku też pisałeś że ich dni są policzone :P :P lepszego rządu jak jest obecnie nie było gospodarka kwitnie stajemy się rekinami Europy i tego UE się obawia B)

Twoje dzieci będą musiały zapłacić olbrzymią cenę za "mądrości" które wyznajesz i ludzi któych popierasz - to że pompuje się słupki dziś znaczy że jutro trzeba będzie oddać.

Bo z czego staszku wział się niby ten wzrost - z vat, z inwestycji ? nie rozśmieszaj mnie - jest stąd że rozdają kasę która częściowo wraca w postaci podatków. 

Nie ma darmowych obiadów staszku.

#7363 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 704 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 08:42

Tak tylko mieszkasz w tej post sowieckiej i jak dostałeś trochu okruchów to Ci się wydaje że jesteś gość. Ja dzisiaj żałuję, że 2009 roku wróciłem do kraju i zbyt mocno się związałem z gospodarstwem żeby z dnia na dzień to rzucić.... Ale kto wie bo jak się widzi jak ten syf który serwuje nam na co dzień towarzystwo spod znaku AWS to się wszystkiego odechciewa....

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#7364 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 08:57

Byliśmy ale już nie będziemy w końcu ludzie przejrzeli na oczy i ta grupka nawiedzonych krzykaczy pod sejmem tego nie zmieni B)

W Europie mieszkam od zawsze i nigdzie się nie wybieram B)

Podobno  córka  Ewy  Kopaczowej  miała  wyjechać  jak  PiS  dojdzie  do  władzy  do Kanady

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#7365 Share marks50

marks50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 08:58

Twoje dzieci będą musiały zapłacić olbrzymią cenę za "mądrości" które wyznajesz i ludzi któych popierasz - to że pompuje się słupki dziś znaczy że jutro trzeba będzie oddać.

Bo z czego staszku wział się niby ten wzrost - z vat, z inwestycji ? nie rozśmieszaj mnie - jest stąd że rozdają kasę która częściowo wraca w postaci podatków. 

Nie ma darmowych obiadów staszku.

Jak zwykle dzielenie na kasty ' twoje dzieci" moje dzieci " a dlaczego nie nasze dzieci?Przedstawianie tak sytuacji pokazuje że niektórzy piszą jakby za granicy nie polakami byli  lub uważają się za lepszych :) Na razie nie jestem pewien czy nasze dzieci będą płacić za poczynania PiS ale jestem już na 100 % pewien że nasze dzieci będą płacić za poczynania PO-PSL bo zadłużenie rosło dość szybko przy jednoczesnym grabieniu Polaków (OFE, cięcia ulg podatkowych,zasiłków pogrzebowych, podniesienia VAT itd) ,obecnie zadłużenie też rośnie ale Polacy zyskują 500+, rozwój gospodarczy , większe płace  (o dziwo można było to pogodzić rozwój z wzrostem płac czego PO mówiło że jest to niemożliwe ) a do tego jest szansa że po uszczelnieniu przekrętów będzie kasa na spłatę zadłużenia i w tym roku na razie mamy superatę :) -można ? MOŻNA!

#7366 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 09:05

miala-byc-kawa-ale-wczesniej_2017-07-07_

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#7367 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 09:10

Obecna sytuacja polityczna w Polsce AstroTurfing czyli kto organizuje Majdan w Warszawie
11577 7 0 A A A
1582636428432462f239fdd98dadc9a9,750,0,0

W związku z tym co się ostatnio dzieje w Polsce, czyli eskalacją protestów na ulicy, spróbuje pokazać, siatkę powiązań ludzi odpowiedzialnych, czy też, organizatorów tychże, stymulowanych ręcznie "niepokoi społecznych".

Bo nic się nie dzieje spontanicznie.

Po pierwsze do naszego słownika dotarło nowe słowo, określenie

Astroturfing, co to jest? według definicji:

Poprzez sztucznie napędzany rozgłos (astroturf marketing, buzz marketing) pozwala astroturferom stworzyć wrażenie prawdziwej organizacji o szczerych intencjach, równocześnie ukrywając swoją prawdziwą tożsamość. Jest kuszącą metodą dla pragnących uzyskać szybkie efekty specjalistów od public relations i marketingu

Fantazja? już nie

Przedstawiciele branży reklamowo-marketingowej chcą społecznie pomagać opozycji. 

przykład AstroTurfingu

[gallery ids="1704,1703,1702"]

Warto dodać że W USA i w UK Astroturfing jest zakazany.

Obszerny tekst na temat AstroTurfingu z 2014r

http://forsal.pl/art...ie-rozwija.html

Pozyskaniem młodych ludzi, czyli świeżej krwi która wyszłaby na ulice wesprzeć emerytowanych protestujących, zajęła się fundacja Otwarty Dialog a jej twarzą jest Bartosz Kramek.

Bartosz Kramek otwarcie wzywa do majdanu w Warszawie

Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!

Bartosz Kramek zasiada w radzie fundacji Otwarty Dialog, razem z Andrzejem Wielowieyskim, ojcem Dominiki Wielowieyskiej, twarzy Gazety Wyborczej.

Otwarty Dialog: skład fundacji

Prezesem Zarządu Otwarty Dialog jest Ludmyla Kozlowsky

Tutaj na zdjęciach z Bartoszem Kramkiem i Georgem Sorosem

luydg1-172x300.jpg eldkejf-225x300.jpg

#7368 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 09:16

Ważne  z ostatniej Chwili

Sprawa  Smogu  rozwiązana  wiemy  skąd  się  bierze

doloz-jeszcze-jakiegos-kalosza_2017-06-0

#7369 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 792 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 09:48

Marks,tak, oczywiście to nie PiS podzielił Polaków na dobrych panów i gorszy sort. Wredna PO podniosła VAT, dobry PiS go nie obniżył, efekt dla kupujących jest taki sam.Ciekawe czy gdyby Morawiecki pokazał porównanie wydatków rządu z zeszłego i bieżącego roku, to superwynik nie okazałby się superporażką?

Poseł PO za próbę powiedzenia czegoś z trybuny sejmowej zostal wykluczony z obrad, Kaczyński za przemówienie w "trybie żadnym" nie został nawet upomniany, a za to co powiedział powinien stanąć przed komisją etyki. W jego ślady poszła Pawłowicz i co? Nic! Bo prawo i regulaminy "dobrych panów" nie dotyczy. W noych sądach na pewno będzie inaczej...

#7370 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 09:51

Przed "komisją" lekarską chyba . :P ;)

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7371 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 10:06

Kot  Prezesa   przywitał    Protestujących  Chuliganów

#7372 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 10:11

miro ,próbowałeś kiedyś podpalić most przez które biegną światłowody do rządowej instytucji ?   lol_.gif  

http://www.rmf24.pl/...int,nId,1672405

Nie, ale dostałem po gębie od kobiety za wysadzenie wału na Koprzywnicy. Choć rozleciał się po przejechaniu przez pociąg towarowy mostu kolejowego na trasie Sandomierz - Stalowa Wola.

#7373 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 23 lipiec 2017 - 10:33

podobno za udział w protestach które teraz się toczą można zarobić od 100pln w górę.

może warto się przejechać.

#7374 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 10:54

Nie wiem czy to prawda ale słyszałem że ci co chodzą na miesięcznice mają obiecane stanowiska jak pis wygra wybory samorządowe. No i jeszcze że prezes to kryptogej ale o tym już chyba wszyscy mówią.  

Zresztą to jest akurat powszechna przypadłość tych środowisk.

#7375 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 11:07

Tak tak słyszałem że ci co leżeli na ulicy i kopali nogami w barierki to ekschibicjoniści chcący uprawiać ten proceder zgodnie z prawem :P :P :P  i wznosili okrzyki miłości będziesz siedział ;) Tak to się kończy jak się bierze dopalacze

Edytowany przez staszek131415, 23 lipiec 2017 - 11:10.

#7376 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 11:08

podobno za udział w protestach które teraz się toczą można zarobić od 100pln w górę.

może warto się przejechać.

Lepiej  nie  bo jak wpadniesz  między  te  Wrony  jeszcze  zaczniesz  Krakać  jak i one 

Ci  ludzie  tam nie widzą  co  czynią  nie biorą  pod uwagę  tego   że  zostaną  z tego  rozliczone

#7377 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 11:09

Ale to przecież przypadłość tych środowisk ;) ;)  swoją drogą zastanawiam się gdzie Grodzka się podziewa czyżby czekała na przeszczep :P :P :P

#7378 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 11:14

Lepiej  nie  bo jak wpadniesz  między  te  Wrony  jeszcze  zaczniesz  Krakać  jak i one 

Ci  ludzie  tam nie widzą  co  czynią  nie biorą  pod uwagę  tego   że  zostaną  z tego  rozliczone

Niska szkodliwość społeczna czynu. Tylko korzonki mogą złapać,

#7379 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 11:21

Obecna sytuacja polityczna w Polsce mirro  -  nie chodzi  mi  o  rozliczenie w życiu  doczesnym  :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7380 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 23 lipiec 2017 - 11:24

korzonki; nie . kuzyniak był tam ,za 2 godziny stania ze zniczem dostał 100pln.nawet znicz dali.wczoraj też 100pln jak dziś pójdzie zapewne też stówka .będzie dzwonił do mnie po południu to się dowiem.

markfarmer to tylko biznes można na tym zrobić .tam walą się tysiące ,szkoda przegapić.