Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

karolr2    767

Widzisz jaki ten Morawiecki jest za***isty potrafi dać i jeszcze zaoszczędzić poprzednicy tylko zabrać i zadłużyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

jak zobacze za 2 lata te 2 miliony aut elektrycznych to wejde pod stol i odszczekam wszystko  :P  :P  :P , morawiecki to na razie mistrz prezentacji tego co bedziemy robic w latach 20 , stepka pod budowe promu lezy i rdzewieje od czerwca.........

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

uslyszane wczoraj w III pr polskiego radia- wywiad z lekarzem pilkarza milika, ktory przeprowadzal jego operacje- lekarz mowi po wlosku ze pilkarz niedlugo wroci do dziewczyny-po wlosku -ragazza -a tlumacz mowi ze do domu. :D  :D  :D , dom to casa -kto pracowal we wloszech to sie dziwil ze oni tak czesto o pieniadzach mowia :P .

 

tak jak myslalem posel rzepecki -ten od nowego podatku w benzynie-nie zrobil wielkiej kariery, wywala go z klubu za wiernosc idealom pisowskim- glosowal za uchyleniem immunitetu p-osla tarczynskiego . jeszcze niedawno - 2 lata temu, pis byl za zlikwidowaniem immunitetu......

 

na dzisiejszym posiedzeniu po zglosila wniosek o powolanie komisji sledczej dotyczacej afery skok-u wolomin-to takie 3 ambery.  i o dziwo wniosek przepadl, po co wyjasniac jakas historyczna rzecz bez znaczenia-to tlumaczenia poslow pis-u


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Jasne, bez znaczenia. Chyba już banki wkurwiły się, bo słychać że mają dość dokładania do systematycznie upadających SKOKów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Już  są  3 komisje     ma być  czwarta  do  Spraw  wyłudzeń VAT   przy  której skok Wołomin to  drobne. 

Dziwne  że  PO  chce  komisji  na  Bronka  kupli  z WSI

Ludzie  ze skok Wołomin siedzą  więc   co tam wyjaśniać  nieudolność  Rządów  PO-PSL ???

Grunt  im się  pali  pod d*pę  bo  wychodzi  najaw  co  robili w Warszawie  jak  140 letni  ludzie  odzyskiwali  kamienice .  Dziwne  że  nie  wpisali  ich  do  księgi  rekodu  Guinnessa :lol:  :lol:  :lol: 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

ząd Tuska sprzedał radomską Fabrykę Łączników za 1,43 mln zł. Potem stwierdzono, że była warta… 40 mln zł! Przez PrawicowyInternet - Sierpień 21, 2017010718 Podziel się na Facebooku Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze Za: Wykorzystane foto: PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0), niewygodne.info.pl Państwową Fabrykę Łączników rząd Tuska sprywatyzował w sierpniu 2010 r. Spółka, która ją kupiła została założona kilka miesięcy wcześniej, z minimalnym kapitałem zakładowym (5 tys. zł). Za pakiet kontrolny (85 proc. akcji) zapłaciła łącznie 1,43 mln zł. Nowy właściciel zaciągnął mnóstwo kredytów i szybko zadłużył Fabrykę, a po roku ogłosił upadłość. Pracę w straciło około 400 osób. Syndyk masy upadłości, który przejął kontrolę nad fabryką po ogłoszeniu upadłości, oszacował jej całkowity majątek na… 40 mln zł! Przypomnijmy – Ministerstwo Skarbu Państwa w rządzie Donalda Tuska w sierpniu 2010 roku sprzedało spółce Ferro Masz Invest 85 proc. udziałów w radomskiej Fabryce Łączników za kwotę 1,43 mln zł (co ciekawe – spółka ta została założona kilka miesięcy wcześniej i posiadała minimalny kapitał zakładowy w wysokości 5 tys. zł). Sprzedaż tłumaczono kłopotami finansowymi przedsiębiorstwa (za 2009 rok Fabryka, przy przychodach ze sprzedaży wynoszących łącznie 31,1 mln zł, odnotowała aż 4,8 mln zł straty). Nowy właściciel zaczął zaciągać spore kredyty poręczone majątkiem Fabryki i bardzo szybko doprowadził do jej upadłości. Pracę straciło wówczas około 400 osób. Kontrolę nad aktywami upadłej spółki przejął syndyk, który oszacował jej majątek na… 40 mln zł! Jeśli wierzyć tym szacunkom okazuje się, że przedstawiciele Skarbu Państwa w rządzie Tuska sprzedali Fabrykę po cenie, która nominalnie była aż 28 razy niższa, niż wynosiła wartość majątku trwałego wycenionego przez syndyka masy upadłości! W rzeczywistości spółka (lub to, co po niej pozostało, czyli głównie nieruchomości) została później (w 2017 r.) sprzedana przez syndyka masy upadłości za 9 mln zł. Nie mniej to nadal nie jest 1,43 mln zł. 

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/rzad-tuska-sprzedal-radomska-fabryke-lacznikow-za-143-mln-zl-potem-stwierdzono-ze-byla-warta-40-mln-zl/


22046799_2129399783752205_41341287750408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

 

Już  są  3 komisje     ma być  czwarta  do  Spraw  wyłudzeń VAT   przy  której skok Wołomin to  drobne. 

Dziwne  że  PO  chce  komisji  na  Bronka  kupli  z WSI

Ludzie  ze skok Wołomin siedzą  więc   co tam wyjaśniać  nieudolność  Rządów  PO-PSL ???

Grunt  im się  pali  pod d*pę  bo  wychodzi  najaw  co  robili w Warszawie  jak  140 letni  ludzie  odzyskiwali  kamienice .  Dziwne  że  nie  wpisali  ich  do  księgi  rekodu  Guinnessa :lol:  :lol:  :lol:

 

I tak nie zamkną żadnego polityka o co znów jestem się w stanie założyć

 

O co chodzi z tym JKM  bo całość piekielnie długa i jakieś infantylne koniki :D Przejrzałem pobieżnie ale nie trafiłem na wypowiedź Korwina a tylko interpretacja redaktorków których nigdy na oczy nie widziałem :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Ulman  ja  mam nadzieję  że  się  mylisz  i  że  winnych  wsadzą  za  kraty  a  Szefem Komisji  do Spraw  VAT  powinien być  Jakubiak z Kukiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

gdzie jest wengiel pisory bo chcialem kupic i brak

 

PySL  podobno  wszystko  wykupił  i  będzie  rozdawał  za darmo  jak   Pisowcy  naślą  na  Polskę  siarczyste  Mrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25227

gdzie jest wengiel pisory bo chcialem kupic i brak

Kitajce zajumali, podobnie jak i masło.

Spokojnie - jako  postępowy europejczyk chyba wunglem opalał nie będziesz? Przecież to nie ekologicznie a w dodatku pro pisowsko.

Myślisz że masz zły dzień bo wungla na składzie brakło? - inni mają gorzej  :D https://www.youtube.com/watch?v=oQwFDjVviMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Grabiec  (PO)   znowu  Bredzi  w Woronicza 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co właściwie się stało , że brakuje węgla w Polsce ? Normalnie przypominają się czasy braku sznurka do snopowiązałki w żniwa . :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nic  się  nie stało  w mojej okolicy   jest 5  składów  i  na każdym  węgla  pod  dostatkiem

:lol: :lol: :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Polski  i  Czeski od wyboru  do  koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246

pis rozdaje kase gornikom a u nas brakoje wegla durny kraj i dobra zmiana szlak by to trafil ale jeszcze troche i wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj