Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9035 odpowiedzi na ten temat

#7201 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 10:46

Teraz też jest nagłaśniane i co konstytucja jest łamana. Jak pisałem biuro legislacyjne senatu już wyraziło opinię, że przyjęte ustawy są niezgodne z konstytucją. I kto się tym przejmuje. Tak samo można se nagłaśniać proces chłopaka od seicento o ile sędzia wpuści na salę media.

Co do różnego rodzaju odszkodowań to różnie bywa. Jeden dostaje małe inny dostaje duże. Zawsze będą zadowoleni i nie zadowoleni. Ale wsadzenie wszystkich sędziów zależnych od rządu powoduje, że już w ogóle nie ma szans na choćby próbę walki z państwem bo wynik będzie znany.

Co do chłopaka to teraz jeszcze mógł by się wybronić Jak będzie sędzia z pisu to stwierdzi, że wina chłopaka nawet ja kolumna nie dochowała procedur i tyle w temacie. A potyczki z policjantami przed sądem ludzie wygrywali nie raz. I nie opowiadaj bzdur. Tylko, że nie wielu się na to decyduje. Bo przegrana oznacza zapis w papierach, że byłeś karany wyrokiem. I nie wielu chce ryzykować. Woli zapłacić. Acz kolwiek mojemu znajomemu zabrali prawko za prędkość przekroczył 100 km/h w zabudowanym. Powiedział, że ma firmę transportową i na ciężarowe mu zostawili bez problemu. Więc nie zawsze taki szary człowiek z sądem przegrywa i jest karany. A nie zadowoleni z pracy sądów będą zawsze. Bo zawsze są dwie strony.

Co najważniejsze ustawa pisu nic nie zmienia w tematach sprawiedliwości wyroków czy traktowania ludzi lub przewlekłości postępowania. Ona zmienia tylko ludzi na tych z pisu i daje politykom pisu możliwość sterowania tymi ludźmi pod groźbą wyrzucenia ich z tych sądów w każdej chwili. Bądź nakładania kar. To jest główne założenie zmian proponowanych przez pis.

Edytowany przez hubertuss, 21 lipiec 2017 - 10:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 16:34
  •  

#7202 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 21 lipiec 2017 - 11:01

Już piszesz ogólnie . Jeszcze jest Sztrasburg także nie będą mieli całego sądu . Człowiek chciał odzyskać swoją działkę w Warszawie nie zabudowaną około 1000 m . Walczył 14 lat i nic . Dopiero Sztrasburg nakazał oddać , więc HGW oddała i tylko do tej działki zmieniła plan zagospodarowania aby nie powstał żaden budynek .

To była sprawiedliwość i kto to jest HGW wiceprzewodnicząca drugiej siły w rządzie .

I ty mówisz , że to było normalne i sprawiedliwe .

Dlatego ci napisałem WSTYDU WAĆPAN OSZCZĘDŹ bronisz tego co niesłuszne .  

#7203 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 11:10

@

@marekfarmer to, że ty nie potrafisz czytać to nie moja wina. Napisałem pierwszy raz w czasie dokonanym, że się spotkali. Zgoda. Ale ty zacytowałeś następny mój post w którym się poprawiłem i napisałem, że się spotkają. Po prostu nie rozumiesz co czytasz i nie ma co dalej dyskutować. Ja się potrafię sam poprawić w porę. Ale ty nie i ja ciebie muszę poprawiać. Taka jest między nami różnica.

.

Akurat  ja  zacytowałem twój  pierwszy  post  w którym  pisałeś   kłamstwa  na  temat  TVP.  Jak i  kolejne.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#7204 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 11:20

Daj już spokój z tymi brudami. Zaliczyłeś kolejną wpadkę i tyle. Co zacytowałeś to widać. Wystarcz wrócić ileś stron do tyłu. Zacytowałeś dokładnie ten drugi w którym użyłem trybu przypuszczającego. Więc już nie brnij w to. Żebyś już więcej głupka z siebie nie robił i nie łgał to patrz strona 353 twój post numer 7041 z 18 lipca godziny 20:58. Poproś kogoś dorosłego w domu, kto umie czytać by ci wyjaśnił co tam zacytowałeś i co sam wyprodukowałeś. Poproś tą osobę by ci wyjaśniła co znaczy spotkali się a co znaczy, że spotkają się. Bo ja jak pisałem w drugim poście poprawiłem się. A ty właśnie ten poprawiony zacytowałeś nie rozumiejąc co tam zostało napisane.

@Zbyszko czy po to robi się reformę sądownictwa by pisać, że jeszcze jest Strasburg? To może  ogóle rozwiążmy sądy i chodźmy ze wszystkim do Strasburga. Przecież to śmieszne jest. Ja pisze tak samo ogólnie jak ty. Jak ci podaję przykłady to ci nie pasuje. Tylko tak umiesz się ślizgać. 

Sprawiedliwość z HGW jest taka sama jak za Kaczyńskiego. I ona i on oddawali tak samo działki. Ale to nie wina sądów jest. Tylko po pierwsze urzędników, którzy słabo starali się o miejskie dobra i to za Kaczyńskiego, Waltz i Piskorskiego. Oraz prawa. Bo pis konsekwentnie blokował i blokuje ustawę reprywatyzacyjną. Po raz kolejny potwierdzasz jak bardzo nie rozumiesz tematu. Sąd nie czyta gazet i nie ogląda tv. Liczy sie to co się powie przed sądem. A, że miasto różnie się przykładało do obrony swoich dóbr za różnych prezydentów to wygrywali ci, którzy się przykładali do ich odzyskiwania czy tam wyłudzania. Po raz kolejny pokazujesz, że nie wiesz jak działa sąd.

Edytowany przez hubertuss, 21 lipiec 2017 - 11:37.

#7205 Share farmerss34

farmerss34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 11:26

moim zdaniem trochę straszne to w jak mega szybko pis forsuje tak ważne ustawy , potrafią  w kilka dni bez konsultacji  przegłosować co chcą.  

#7206 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 21 lipiec 2017 - 11:40

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Zaraz przeczytasz, że wygrali wybory i maja legitymizację ludu do tego, że spełniają obietnice wyborcze itd.

#7207 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1629 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 11:57

Co mam ci udowodnić? Na razie to ty nie potrafisz udowodnić, że ja pisze bzdury. Więc nie zasługujesz by ci co kolwiek udowadniać.

To ty oskarżasz wiec powinieneś podać przykłady,ale nawet tego nie potrafisz pewnie coś tam rano pod Gs usłyszałeś i taki z ciebie inteligent

#7208 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 12:05

Po prostu u nas, po raz kolejny zmiany zaczyna się od d*py strony. Tzn najpierw wywala się wszystkich a potem robi casting na dane stanowiska. Nie ma to nic wspólnego z naborem bo najważniejsze nie są względy merytoryczne. A najfajniejsze jest to, że wrzuca się do jednego wora również szeregowych pracowników administracji danej instytucji. Przykleja im łatę iż służyli kaście, więc są równie skażeni. To przypadkiem nie jest oznaka szaleństwa?

#7209 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 13:37

Załgany  to   ty jesteś  bo  Pokazywali  jak bolek  spotkał się  Parą  książęca

Daj już spokój z tymi brudami. Zaliczyłeś kolejną wpadkę i tyle. Co zacytowałeś to widać. Wystarcz wrócić ileś stron do tyłu. Zacytowałeś dokładnie ten drugi w którym użyłem trybu przypuszczającego. Więc już nie brnij w to. Żebyś już więcej głupka z siebie nie robił i nie łgał to patrz strona 353 twój post numer 7041 z 18 lipca godziny 20:58. Poproś kogoś dorosłego w domu, kto umie czytać by ci wyjaśnił co tam zacytowałeś i co sam wyprodukowałeś. Poproś tą osobę by ci wyjaśniła co znaczy spotkali się a co znaczy, że spotkają się. Bo ja jak pisałem w drugim poście poprawiłem się. A ty właśnie ten poprawiony zacytowałeś nie rozumiejąc co tam zostało napisane.

Kłamiesz Kłamiesz i  jeszcze  raz  Kłamiesz  Cytowałem twój  pierwszy  post w którym  piszesz  kłamstwa na temat TVP   o godzinie 20:34   . strona 352.

u góry  ci  wkleiłem moją  odpowiedź  na ten  twój  kłamliwy  Post  oczerniający  TVP

moim zdaniem trochę straszne to w jak mega szybko pis forsuje tak ważne ustawy , potrafią  w kilka dni bez konsultacji  przegłosować co chcą.  

Niesiołowski  mówił  ,, Wygrajcie  sobie  wybory  to  przegłosujecie  co chcecie,,

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#7210 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 lipiec 2017 - 13:39

A lechu Kaczyński przy okragłym stole nie siedział?

Podatek bankowy podobno nie został przerzucony na klientów  :lol: https://www.money.pl...,0,2346403.html

o czym to świadczy więcej kapitału zagranicznego popatrz różnica miedzy polskim bankiem a zagranicznym  :D więcej balcerowizny  :lol:

https://www.money.pl...,0,2347367.html

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7211 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 21 lipiec 2017 - 13:54

BO WSZYSTKO ZALEŻY OD POLSKIEJ MŁODZIEŻY tak pokazuje ostatni sondaż 18 -24 lat. Stare pryki muszą odejść .

Jeszcze niedawno Hubertuss    cieszył się jak PO jeden procent skoczyło . Na kogo mam głosować ? Co dało PO i PSL tej młodzieży?

Za PO i PSL nadal by szukali pracy na umowę śmieciową a pryki by się mieli dobrze a teraz krzyczą pryki i te 3,5% młodzieży demokracja , konstytucja ( komunistyczna ) zabrali nam co wywalczyliśmy dla siebie hańba i ryczą jak na meczu kibole . 

#7212 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 14:12

Jaki wiek jest granicznym , według Ciebie, aby pracodawca był zobligowany  wylać "starego pryka" a zatrudnił 18-24 latka?

#7213 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 14:16

No nie tak dosłownie ale tych co im się emerytura należy i tych wszystkich co nic nie pamiętają .

#7214 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 16:41

Już piszesz ogólnie . Jeszcze jest Sztrasburg także nie będą mieli całego sądu . Człowiek chciał odzyskać swoją działkę w Warszawie nie zabudowaną około 1000 m . Walczył 14 lat i nic . Dopiero Sztrasburg nakazał oddać , więc HGW oddała i tylko do tej działki zmieniła plan zagospodarowania aby nie powstał żaden budynek .

To była sprawiedliwość i kto to jest HGW wiceprzewodnicząca drugiej siły w rządzie .

I ty mówisz , że to było normalne i sprawiedliwe .

Dlatego ci napisałem WSTYDU WAĆPAN OSZCZĘDŹ bronisz tego co niesłuszne .  

Jak oddają nieruchomości to źle , jak nie oddaja też źle. Weź PISocjaliście dogodź  :(

o czym to świadczy więcej kapitału zagranicznego popatrz różnica miedzy polskim bankiem a zagranicznym  :D więcej balcerowizny  :lol:

https://www.money.pl...,0,2347367.html

Banki swoje i tak zarobią co jest dla wszystkich jasne oprócz ciemnoty która wierzy ze przyjęli ciężar podatku na siebie a nie przerzucili na konsumenta. Twierdzisz ze nasze banki są w zmowie cenowej i może im grozic kara ? Może to i prawda i ja bym się bał bo reszta pewnie jest powiązana z elitami , układem, Brukselą i może wpłynąć na instytucje by nasze banki ukarać :o

Zbyszko - tych co się im emerytura należy rząd zachęca by dłużej pracowali.  Rozumiem ze w tej materii nie zgadzasz się z PIS?

Edytowany przez Ulman, 21 lipiec 2017 - 16:45.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#7215 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 21 lipiec 2017 - 18:24

Stare pryki muszą odejść .

A ile tam lat mają tacy Kaczyńscy czy Macierewicze?

Może nie takie złe rozwiązanie proponujesz.

#7216 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 19:03

Już   sobie  Ubrania  kupili.

Czas  rozliczeń  jest  Bliski

:lol: :lol: :lol:

#7217 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 19:12

Tak samo bliski jak Kaczyński  co miesiąc jest coraz bliżej prawdy :lol:

Miałem cie już dawno zapytać  - co mają oznaczać lub czemu służą wyrazy pisane z wielkiej litery w środku zdania.?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#7218 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 19:17

Rulewski to już starszy schorowany człowiek trzeba na jego poczynania patrzeć z przymruzeniem oka i nie traktować poważnie

#7219 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 19:21

Obecna sytuacja polityczna w Polsce W sieci nic nie ginie! Rulewski: Sędzia, który uniewinnił Sawicką nam sprzyjał. "Żeby z oszustki matrymonialnej i materialnej zrobić bohaterkę?"

opublikowano: 13 lipca

c6921cd788744d19a3eb86960cc24276.jpeg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7220 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip