Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3046

straty skok-u wolomin to ponad 2 mld a ludzie z wsi przekrecili 800 mln -wiec gdzie jest pozostale 1,2 mld ??? w luksemburgu czy innej szwajcarii albo wyspach nomen-omen dziewiczych. to jest wlasnie najciekawsze pytanie ??? zdjecia z tym panem ma tez sasin - i co z tego wynika ?

tez moge sobie zrobic zdjecie z gowinem i adamczykiem[mieszkaja niedaleko] i jakie z tego wnioski wyciagniesz  :rolleyes:

 

na razie zorganizowano 3 brygady wojewodzkie  wot-oczywiscie na wschodzie bo gdzie indziej chetnych brak.

 

tak wyglada polityka 

http://www.wiocha.pl/1463490,Wcale-sie-nie-dziwie

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

miruś poczekamy rozliczymy przy wyborach 


straty skok-u wolomin to ponad 2 mld a ludzie z wsi przekrecili 800 mln -wiec gdzie jest pozostale 1,2 mld ??? w luksemburgu czy innej szwajcarii albo wyspach nomen-omen dziewiczych. to jest wlasnie najciekawsze pytanie ??? zdjecia z tym panem ma tez sasin - i co z tego wynika ?

tez moge sobie zrobic zdjecie z gowinem i adamczykiem[mieszkaja niedaleko] i jakie z tego wnioski wyciagniesz  :rolleyes:

 

na razie zorganizowano 3 brygady wojewodzkie  wot-oczywiscie na wschodzie bo gdzie indziej chetnych brak..

 

czyli uważasz ze za rządów po psl rozkręciły afery skoków 2009 2014 to wina pisu ?? tusiu inwigilował Kaczyńskiego dzisiaj by nie był przy władzy 


i to za po 2009 i 2012 za po mieszali ustawami za skoki poczytaj kto nadawał statusy skokom  


debata z Bronkiem wszystko mówi

 http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/byly-oficer-wsi-podejrzany-ws-skok-wolomin-sledczy-kierowal-gangiem,740304.html

 

:lol:  :lol:  :D  :D


wrześniu 2012 roku Kasa Krajowa SKOK poinformowała KNF o nieprawidłowościach, do których dochodzi w Wołominie. ciekawe czemu nic nie robili dziwne co ??


w tvn barcerowicz opowiadał raz tak

 

"Andrzej Duda insynuuje"
Balcerowicz odniósł się również do słów Andrzeja Dudy. Kandydat na prezydenta stwierdził bowiem, że polskie SKOK-i zagrażają zagranicznym bankom. :D  :lol:


czyli typowe za po jak coś zagraża Niemcom to zniszczyć lub sprywatyzować 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Czyli PO winna afery SKOK i dlatego PIS nie chce komisji sledczej a PO, N PSL i Kukiz  sa na tak? 

Obecnie upadajace SKOKi to wina PO a PIS nadal na to pozwala i nic nie robi? Intrygujaca koncepcja :unsure:  

Moze teraz PIS też działa na rzecz niemieckich banków bo skoki padaja jeden po drugim

Moze denator Bierecki tak im doradza  :D  

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

widzisz jauć nawet wstawiasz głupoty wystarczy czytać komentarze 

Lepiej sprawdź informacje zanim wstawisz kolejne głupoty. Nawet w antyrządowych mediach są informacje że we wszystkich poziomach wykształcenia wygrało PiS.

 

jednak to prawda ze na głupotę nie ma leku 


Czyli PO winna afery SKOK i dlatego PIS nie chce komisji sledczej a PO, N PSL i Kukiz  sa na tak? 

Obecnie upadajace SKOKi to wina PO a PIS nadal na to pozwala i nic nie robi? Intrygujaca koncepcja :unsure:  

Moze denator Bierecki tak im doradza :D  

 

przecież jest toczonych 2tyś spraw  morze coś wiedzą i czekają na wybory ??


Podczas niedawnego przesłuchania Marcina P. poseł PO Krzysztof Brejza dopytywał, z jakiej instytucji miał on środki finansowe na rozruch Amber Gold. Marcin P. odmówił odpowiedzi. - Czy tą instytucją był SKOK Stefczyka? - indagował Brejza. - Nie - padła odpowiedź.
 
- A to ciekawe, bo w zeznaniach z 24 września 2012 r. podał świadek, że rodzina zbierała środki na rozruch Amber Gold właśnie w SKOK-u Stefczyka - kontynuował Brejza. - Z którego gdańskiego SKOK pochodziły te środki? - dociekał dalej poseł PO. - Jednego z kilku - odparł P., dodając, że nie pamięta lokalizacji.

 

daj mi lin gdzie napisane jest ze komisji nie chce pis tylko wyborczej a polsat news sasin wypowiada się ze tak bo jest powiązany z tym amber gold 


w czasie kampanii pisała wyborcza tak

Dlaczego PiS nie chce komisji śledczej w sprawie reprywatyzacji?

 

wiec wysnuj wnioski sam pożyjemy zobaczymy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Po co maja czekać do wyborów jak maja 40% poparcia?  Jakby ujawnili taka aferę to byłoby z 50% :P PO taka głupia że chce sama na swoje przekręty komisje powołać :blink:

Pozwól ze jako komentarz przytoczę twoja dygresję "jednak to prawda ze na głupotę nie ma leku " :lol:

Pierwsze z brzegu http://www.pap.pl/aktualnosci/polityka-krajowa/news,948747,nowoczesna-apeluje-do-pis-ws-powolania-komisji-sledczej-ds-skok-ow.html

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

 romek-widac ze nie rozumiesz nawet prostej infografiki a chcesz dyskutowac o bankowych finansach :D  :D  :D ,

poczytaj o poczatkach skok-ow skad bierecki i koledzy mieli pieniadze na zalozenie para-banku, o roli rady krajowej, jakie media poprzez luksemburskie firmy sa finansowane prze skok-i, ktorzy dziennikarze i politycy siedza w ich kieszeniach,

 

szkoda tylko ze taka wspaniala idea bankowej samopomocy zostala zaprzepaszczona przez paru cwaniaczkow,  jak woze stara do kosciola to parkuje pod budynkiem w ktorym dr. franciszek stefczyk zalozyl swoja pierwsza kase,do dzisiaj jest tam bank spoldzielczy w ktorym mam konto..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
Ok Romek-czytales wrzucony przez siebie link? Rozumiem, że tak. I twoim zdaniem jest to wiarygodne źródło informacji, tak? A widziałeś jakie w artykule jest to źródło podane? :) Nie spodziewałem się po tobie takiej zmiany. Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

"W czasie odprawy kierownictwa resortu obrony z dowództwem Sił Zbrojnych z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy minister Antoni Macierewicz ujawnił, że z budżetu państwa zostanie wydanych ok. 2 mld zł na wojska cybernetyczne."

" Szef MON określił wzór legitymacji, którą mogą posługiwać się żołnierze COC. Wynika z niej też, że jednostka mieści się w Białobrzegach."

Samo mówienie o tajnym projekcie i budzecie nań jest dekonspiracją i głupotą. 

Instytucja nie musi sie mieścić od razu w nowym budynku więc nie wiadomo czy jakikolwiek wogóle powstanie

 

Bogdan - jedni lataja helikopterem na polowania inni Casą do domu na weekend lub rządowym BMW do dyskoteki. To jest jedna swołocz

 

Komu  ukradłeś  ten  tekst ????

 

Nadal  nie  podałeś  Adresu  jednostki  tylko  spekulacje   typu ,,wynika, prawdopodobnie,,

Jedynym  Ministrem  który  zdekonspirował tajne  obiekty   były  Były  Prezydent   Bronisław K.

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Na pewno nie  tobie  :P Cytaty w cudzysłowie- jak zawsze.

Najwyraźniej nie jedynym  http://9bdow.wp.mil.pl/pl/index.html . Zakładka kontakt.

Jak ty bardzo chcesz wierzyć że poprzednicy czymkolwiek się różnili. Determinacja godna ortodoksa :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Niektórzy nazywają mnie socjalistą bolszewikiem a ja tak bym chciał kupić wille w Warszawie za tyle co  kupił Jaruzelski . 

Lecz ja na taką bonifikatę nie mam szans ale Ulman może tak bo jest bardzo przyjazny ówczesnej władzy . Sądzę tak bo nie spotkałem się z postem który by napisał coś krytycznego na tamten rząd .

Cały czas wypisuje , ze PIS do socjaliści i robią jak bolszewicy a pewnie Jaruzelski to rządził w demokratycznym kraju że taki bonus dostał  i tak go HGW doceniła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Widzisz jak ci telewizja podała temat i powiedziała co masz myśleć to od razu wypisujesz na forum. A własne przemyślenia nie łaska? :blink:

Jakbyś był generałem i prezydentem to może byś kupił. wille za grosze

Ulman to nie dalej jak wczoraj pisał że to jedna swołocz ale pewnie nie doczytałeś.

Z PISu drę łacha bo zarzekaja sie że sa prawicą w odróżnieniu od np. lewackiego SLD a gospodarczo tacy sami z nich lewacy. Światopoglądowo próbuja być tradycyjnie staroświeccy  co sprowadza sie do kombinacji  katolickiej wersji czasów gierkowskich opisanej jako prawicowa i tak sprzedana ludziom

Ja bym się z tej willi Jaruzelskiego tak na twoim miejscu nie cieszył bo na Żoliborzu tez jest willa po wojnie darowana pewnej znanej rodzinie :) .

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

nawet kukiz sie zalapal na prawie darmowe mieszkanie w warszawie[juz pisalem o tym] mimo ze posiadal nowa rezydencje pod opolem co tez jest przekretem,

 

 kazda osoba ktora posiadala lokal komunalny od miasta i nie byla wlascicielem lub wspolwlascicielem innej nieruchomosci mieszkalnej mogla go wykupic z bonifikata nawe 95 % ,zaleznie od uchwaly rady miasta, taka ustawa byla wazna kilkanascie lat i pewnie do dzisiaj dziala.

 

widzieliscie te "wille" w warszawie- byle baor na wsi ma lepsza, tylko lokalizacja robi cene, jako budynki to dziadowstwo :P .

 

znowu prezes nie przyjechal 18 na wawel-reszta przydupasow byla, boi sie czy co ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Niestety nie mówią że normalni Kowalscy na takich zasadach wykupowali nieruchomości a jak proletariat usłyszy że 90% bonifikaty Jaruzel dostał to się pieni. 

Przypomina mi to jak kolega ze studiów na imprezie śpiewał  - ona przyjdzie nago, nago nago(dzinę ósmą) , ja będę nagi, nagi, nagi(tarze grał) :D  :lol:  :wub:   Jak laski nie wysłuchały do końca  to się bulwersowały tak jak teraz koledzy PISowcy :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Nie chodzi o bonifikatę na wille tylko chodzi o przekształcenie użytkowania wieczystego we własność. Do tej wilii były zgłoszone roszczenia i to powinno zablokować możliwość przekształcenia ale dla urzędników HGW nie ma rzeczy niemożliwych. To co piszecie (lub pisze) to typowy przekaz dla pełowskich troli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Widzisz jak ci telewizja podała temat i powiedziała co masz myśleć to od razu wypisujesz na forum. A własne przemyślenia nie łaska? :blink:

Jakbyś był generałem i prezydentem to może byś kupił. wille za grosze

Ulman to nie dalej jak wczoraj pisał że to jedna swołocz ale pewnie nie doczytałeś.

Z PISu drę łacha bo zarzekaja sie że sa prawicą w odróżnieniu od np. lewackiego SLD a gospodarczo tacy sami z nich lewacy. Światopoglądowo próbuja być tradycyjnie staroświeccy  co sprowadza sie do kombinacji  katolickiej wersji czasów gierkowskich opisanej jako prawicowa i tak sprzedana ludziom

Ja bym się z tej willi Jaruzelskiego tak na twoim miejscu nie cieszył bo na Żoliborzu tez jest willa po wojnie darowana pewnej znanej rodzinie :) .

 A ty skąd czerpiesz paliwo do postów ? Skąd bierzesz temat , ze ciągle wklejasz . Pewnie tej willi bym nie chciał no chyba w celach zarobkowych tylko chciałem ci przedstawić kto się brata z komunistami co jest przeciwieństwem do PIS . Pewnie znajdziesz też kogoś w PIS z komuny poglądy można zmieniać . Tylko nie ganiąc ówczesnej władzy też popierasz komunizm . Jak ci nie przeszkadza , że idą w szeregu z komunistami to tylko można wywnioskować , że SLD było ci kiedyś po drodze . Ja cenię mądrych ludzi i w każdej partii są tacy np Miller kulturalny i myślący facet i nigdy ważył słowa jeśli chodziło o wiarę .

Co do kombinacji katolickiej to co jesteś za  ślubami homo itp . Nowoczesność polega na ateizmie . Skoro Boga nie ma to dlaczego z nim walczą ?  

Nie chodzi o bonifikatę na wille tylko chodzi o przekształcenie użytkowania wieczystego we własność. Do tej wilii były zgłoszone roszczenia i to powinno zablokować możliwość przekształcenia ale dla urzędników HGW nie ma rzeczy niemożliwych. To co piszecie (lub pisze) to typowy przekaz dla pełowskich troli.

Już pisałem , że oni mają klapki na oczach . Myślą w kierunku zysku a nie sprawiedliwości .  

Niestety nie mówią że normalni Kowalscy na takich zasadach wykupowali nieruchomości a jak proletariat usłyszy że 90% bonifikaty Jaruzel dostał to się pieni. 

Przypomina mi to jak kolega ze studiów na imprezie śpiewał  - ona przyjdzie nago, nago nago(dzinę ósmą) , ja będę nagi, nagi, nagi(tarze grał) :D  :lol:  :wub:   Jak laski nie wysłuchały do końca  to się bulwersowały tak jak teraz koledzy PISowcy :blink:

Gdyby ta willa była twojej babki to też byś ich bronił . :D Zawsze trzeba się postawić na drugiej stronie aby ocenić sytuację . Ty tego nie robisz . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

zbycho a czyja wille ma kaczynski?swoja?
Jego przodkowie zbudowali ja wlasnymi rekami ?
Za jakie to szlachetne zaslugi dostali ? Za kapowanie ?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

W

Ja bym się z tej willi Jaruzelskiego tak na twoim miejscu nie cieszył bo na Żoliborzu tez jest willa po wojnie darowana pewnej znanej rodzinie :) .

 

Poco  piszesz  takie  Brednie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belicoff    5

Nie rozumiem całej tej sprzeczki. Ktoś wyżej napisał, że taka willa to nie willa. Zresztą obecnie są gorsze przekręty i na o wiele większą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Wróćcie na ziemię. Ch*ja mnie obchodzi Jaruzelski. Obchodzi mnie ASF i zabieranie ludziom zdrowych świń.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To ze Kowalski wykupił mieszkania za złotówkę a Kaczyński za 4 tyś nie jest sprawiedliwe . Lecz od kogo ? Gdyby Miller zamiast HGW sprzedał Jaruzelskiemu to by mnie nie dziwiło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

1. . A ty skąd czerpiesz paliwo do postów ? Skąd bierzesz temat , ze ciągle wklejasz . Pewnie tej willi bym nie chciał no chyba w celach zarobkowych tylko chciałem ci przedstawić kto się brata z komunistami co jest przeciwieństwem do PIS . Pewnie znajdziesz też kogoś w PIS z komuny poglądy można zmieniać . Tylko nie ganiąc ówczesnej władzy też popierasz komunizm . Jak ci nie przeszkadza , że idą w szeregu z komunistami to tylko można wywnioskować , że SLD było ci kiedyś po drodze . Ja cenię mądrych ludzi i w każdej partii są tacy np Miller kulturalny i myślący facet i nigdy ważył słowa jeśli chodziło o wiarę .

Co do kombinacji katolickiej to co jesteś za  ślubami homo itp . Nowoczesność polega na ateizmie . Skoro Boga nie ma to dlaczego z nim walczą ?  

 

2.Gdyby ta willa była twojej babki to też byś ich bronił . :D Zawsze trzeba się postawić na drugiej stronie aby ocenić sytuację . Ty tego nie robisz . ;)

1 Paliwo do postów to dajecie wy tworząc karkołomne konstrukcje logiczne np. płacenie za niekradzenie :P

Bratanie z komunistami  to jakiś twoje urojenie ale najwyraźniej tak ci wmówiono - "kto nie z nami ten przeciwko nam" - tak jak to było za komuny w ZSRR lub teraz w Korei Płn. Jak nie ganie poprzedniej władzy to ją popieram? No  to znowu jak za czasów stalinowskich a może i nawet gorzej

Kto ci powiedział lub napisał że jestem za ślubami homo? Przyjmujesz znowu narrację PIS. Kto sie nie modli ten lewak i homo albo mason i żyd :blink:

Za Gierka o którym pisałem było opiekuńcze państwo socjalne (jak teraz) ale kościół był na boku i nie było zbyt mile widziane praktykowanie wiary. Czy z racji tego że państwo było bardziej laickie z preferencją do ateizmu były wtedy śluby homo?

2. Jakbyś był prawicowcem to krytykował byś PIS.  Czemu tego nie robisz by poprawnie ocenic sytuacje?

 

 

Poco  piszesz  takie  Brednie ????

 

Zeby pozłościć pseudoprawicowców. :)

Jednak muszę się poprawić. W 1950 dostali meszkanie 80m które wykupili w 1981 w przeddzień stanu wojennego gdy cała opozycja była na widelcu.

Po sprzedaży mieszkania zamieszkali w willi która wykupili od przewalacza Piskorskiego.

 

Zbyszko - to że można wykupić mieeszkanie czy dom za kilka % wartości to jest dopiero materiał na komisje śledczą. Państwo wyzbywa się swojego majątku po bardzo zaniżonych cenach.

Jak sprzedano zakład za 10% ceny to skandal, hańba i prokuratura a jak tak samo postepuje sie z mieszkaniami to wszystko OK. To nie jest sprawiedliwe a sprawiedliwe społecznie wiec niesprawiedliwe :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Wiesz co Ulman ty wszystko odwracasz kota ogonem . Gdzie pisałem płacenie za kradzenie . Nie daj psu jeść to pójdzie do sąsiada  i zagryzie kurę .Czyja będzie wtedy wina psa czy twoja ? Mówisz o praktykowaniu wiary . To popatrz ile teraz chodzi ludzi do kościoła a ile chodziło za Gierka . Zdecydowanie za Gierka ludzie więcej chodzili do kościoła i byli bardziej praktykujący . 

Pewnie gdyby PIS popierał Niemcy pewnie też byś inaczej gadał .   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj