Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8862 odpowiedzi na ten temat

#7041 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 19:58

W wiadomościach o 12 w południe łgali, że spotkają się z przywództwem solidarności. Choć od dawana wiadomo było, że ma to być Wałęsa. Więc wiem co piszę. A pokazywali Dudę jak mówił, że ustawy pisowskiej nie podpisze?

Jak  TVP  o godzinie 12  miała  pokazać  spotkanie Wałęsy z Parę  książęcą  które  odbyło  się  o  godzinie 17

Gubisz  się  już  we własnych  kłamstwach 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 06:51
  •  

#7042 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 18 lipiec 2017 - 20:16

Wiem że było późno jak to pasałeś ale mimo wysiłków nie rozumiem co to ma oznaczać. Mógłbyś uporządkować ten chaos myslowy i napisać o co chodzi?

niechęć do Tuska w uprzemysłowionych miastach  nie wszyscy patrzą z perspektywy pisu jak  ty tylko z realiów co zrobił 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#7043 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 18 lipiec 2017 - 20:19

Myślę tak samo jak zetorki że to tylko ściema ale hubertuss już się cieszy tak jak z 1% więcej dla PO a te 3.5 % młodych popierających to już nic nie komentuje . W swoim poście trzy razy mnie obraził delikatnie , więc ja też będę tak się do niego odnosił .

To wszystko co hubertuss pisze to podobnie działo  za PO i PSL . Nawet Prezes Sądu Najwyższego wali gafy , że suwerenem jest TK . 

Hubertuss też pisze bzdury . Kto chce nami rządzić ? Ci co mało co rozumieją . Wypowiedzi przewodniczącego PO czy nowoczesnej na niskim poziomie .

Nic nie maja do zaoferowania polakom tylko swoim przydupasom . 

Co do karty pojazdu jak oszukali ludzi wcale nie muszę słuchać mediów jak ktoś chce oszukać ludzi to oszuka . Porządna instytucja zawiadamia mnie o nadpłacie a gdy ja chcę to o nią występuje lub nie . To by była demokracja a nie pseudo demokracja   . 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#7044 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 20:19

nawet w rejonach typowo rolniczych jak opolskim 

http://radio.opole.p...st-poparcia-dla

a po miała tam największe poparcie 80% ciekawe co ten biedny tusiu tam zrobił  :lol:  pis im kazał ze wina Tuska  :lol:  :D

@ulman

Edytowany przez Roman176, 18 lipiec 2017 - 20:20.

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#7045 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 20:23

para książęca odwiedziła Wałęsę. 

;)

DE-QQ-WXkAEdjDO.jpg

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#7046 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 18 lipiec 2017 - 20:33

PIS musi się  trochę tymi pajacami  pobawić się . Niech się choć chwilę pocieszą . :D  :D  :D

Tak się boją reformy bo wiedzą , że następnych wyborów nie wygrają .  

#7047 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 18 lipiec 2017 - 20:42

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#7048 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 21:01

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

Brawo ja. 

#7049 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 21:02

szczycisz się głupotą ?? brawo ty 

#7050 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 21:09

Teraz będzie miał mniej oleju . Ciekawe gdzie ? :D  :D  :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7051 Share lukasz7604

lukasz7604

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 21:19

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

Brawo ja. 

Wolność, równość, demokracja....

#7052 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 21:33

A u mnie wczoraj na polu zjawił się młody człowiek z tabletem w celu przeprowadzenia kontroli "foto". Pytam gościa dla kogo pracuje a on że "dla jakiejś agencji rolniczej"... Pytam czy to ARiMR??? A on "tak tak właśnie tak to się nazywa"... Więc pytam czy ma jakiś identyfikator a on mówi "nie, bo pracuję dopiero parę dni i nie zdążyli mi wyrobić"... Po dłuższej rozmowie okazało się, że on w sumie pracuje dla firmy geodezyjnej która wygrała konkurs na przeprowadzenie kontroli dla ARiMR....

Także "dobra zmiana" w ARiMR, kontrole przeprowadza jakiś student z łapanki wyciągnięty na kacu z akademika który nawet nie wie za bardzo dla kogo pracuje.... Z ciekawością czekam na raport z kontroli....

Brawo PiS

#7053 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 21:38

Bolszewika trzeba gonić ;)

#7054 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1587 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 21:44

ale taki system kontroli trwa od wielu lat-przynajmniej to nie jest wina pis-u,  :D , znajoma pare lat temu miala kontrole kontroli ktorej nie miala B) .

u mnie byly dwie ladne dziewczyny z tarnowa :P i zyto jare ladnie roslo B) -jest takie co prawda ale ja go nie sieje.

adrian po prostu przestraszyl sie wladzy zbyszka- dobrze wie ile lat jego rodzina sie sadzi z lekarzami ktorzy i jego i jego rodzine moga kiedys leczyc, pamieta jak zbychu swoja rodzine wsadzil do pzu a przede wszystkim wiec ze lachy sadeckie nie cierpia rusinow[czytaj ukraincow] krynickich i zawsze z nimi wojowali.

znowu garstka warcholow protestowala -tym razem przed palacem prezydenckim-jedynie dzieki laskawosci I sekretarza kc pzpr -pis chodza jeszcze na wolnosci.

pod wawelem jak zwykle spotkaly sie dwie grupy milosnikow parti umiarkowanego postepu w granicach prawa-tym razem chyba[dokladnie nie sledzilem] bylo spokojnie bo prezes nas nie zaszczycil swoja obecnoscia

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#7055 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1627 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 21:49

Brawo ja. 

Moim zdaniem jeszcze opony mu wylizałeś żeby drugi raz przyjechał :) ale co masz gadać..

#7056 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 22:01

Brawo ja. 

Chyba Filtr  w głowie Ci się zapchał,  kolejny klient Cię  Oleje, i w zakończeni pleców będzie miał Twój skup i Maszyny.

Dobrze że materiałami pirotechnicznymi nie handlujesz.

#7057 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 22:34

ale taki system kontroli trwa od wielu lat-przynajmniej to nie jest wina pis-u,  :D , znajoma pare lat temu miala kontrole kontroli ktorej nie miala B) .

u mnie byly dwie ladne dziewczyny z tarnowa :P i zyto jare ladnie roslo B) -jest takie co prawda ale ja go nie sieje.

Sorry ale kto teraz rządzi w ARiMR????  Równie dobrze możesz powiedzieć że skoro PO kradło to PiS też teraz może! Miałem już kilka razy kontrole ale pierwszy raz na moim polu wylądował taki "kosmita"

#7058 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 19 lipiec 2017 - 06:31

Brawo ja. 

Nic  dziwnego  widać  jaką nienawiścią   pałacie  do  ludzi  z PiS   

Jedni  Mordują   działaczy PiS   inni  wyganiają  ze  Skupu

Ps. Poco  zmieniałeś  konto  czy  po prostu  masz  dwa  konta

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#7059 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 19 lipiec 2017 - 07:16

Nie nazwał bym tego nienawiścią. To forma oporu wobec złych ludzi.Taka współczesna "partyzantka" :)

I każdego do tego namawiam - utrudniać pisowcom co się da.   

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7060 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 19 lipiec 2017 - 07:38

Raczej kolaboracja z wrogiem Polski - aniżeli ''partyzantka''

Mylisz pojęcia .

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .