Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Bo ich czas już minął . Teraz nie tak łatwo odzyskać poparcie . Każdy widzi i ocenia , a tylko tacy jak Ty (nie mam nic złego na myśli) starają się utwierdzić ich w wyborze . Tylko tak się zastanawiam - Czy Ty tak za darmo ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No czasami mam takie wrażenie , bo multum czasu poświęcasz na politykowanie . A jak wiadomo polityka io bagno , więc dziwne by było dla mnie takie taplanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Te "prawdy" są ogólnie obowiązujące czy tylko przytaczane  w kontekście PIS-u?

Uniwersalne. Ludzie uważaja że jest wybór między PO a PIS a tak naprawdę to jeden ......

 

 

W I połowie roku w całej UE przybyło 353,7 tys. nowych miejsc pracy w przemyśle. Z tego aż 223 tys. w Polsce! Poniżej szczegółowe statystyki prezentujące zmiany zatrudnienia w przemyśle dla poszczególnych państw Wspólnoty w okresie od I do VI 2017 r.:

   

Czyli rozwijamy się jako montownia europy :P

 

ja w jsw pracuje i wiem co gadam tego w mediach nie znajdziesz tam są zarobki a on miał swoje firmy  

 

nie wiem nie pije piwa , tylko odpowiednie służby są od tego i powiesz mi ze nikt nic nie wiedział ?? 

Romanek - jak gość zarabiał 1,5 mld miesiecznie  to nie wiem jakim cudem umknęło to mediom. Dzwoń chłopie do RMF i sprzedaj im temat to jeszcze groszem sypną

Zgłosił bym to tez do rządzących bo jak jest tak jak twierdzisz to gość 1,5 dużej bańki zarabiał  miesięcznie to 18 mld rocznie. W takim razie prawie cały wydatek roczny na 500+ będą mieli :lol:

 

Jak sa od wyłudzeń vatu odpowiednie słuzby to po co ta komisja. Co ona ma robić?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

No czasami mam takie wrażenie , bo multum czasu poświęcasz na politykowanie . A jak wiadomo polityka io bagno , więc dziwne by było dla mnie takie taplanie .

Dawno już nie zaglądałem ale pochlebiłeś mi . 

Ja tez mam takie wrażenie jakby były takie osoby na tym forum . Tych co podejrzewałem to przeważnie na wszystko mają odpowiedź nie robią błędów   i nic nie mają w galerii ,wiek - nie podam . płeć - nie podano , znajomych nie ma .

Oprócz marko - kolo .Po jego postach to zwykły chłop .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

  Ulman   -   Ty  razem z JKM będziecie  tam  zasiadać  i  Zmasakrujec Polski  system  podatkowy. Tak jak zmasakrowaliście  UE. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmm , a ja w Twoich oczach - tak z ciekawości tylko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ulman co ty oglądasz .Niedawno wypowiadał się  , że ma zwiększyć wojska do 200 tys a ty wklejasz jakieś bzdety . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Przeczytaj uważnie  - zawodowych zmniejszy ze 150 do 130 tys i doda 50 tys harcerzy- partyzantów

Dawno już nie zaglądałem ale pochlebiłeś mi . 

Ja tez mam takie wrażenie jakby były takie osoby na tym forum . Tych co podejrzewałem to przeważnie na wszystko mają odpowiedź nie robią błędów   i nic nie mają w galerii ,wiek - nie podam . płeć - nie podano , znajomych nie ma .

Oprócz marko - kolo .Po jego postach to zwykły chłop .

Po pierwsze w galerii możesz wrzucić co chcesz a na profilu napisać co chcesz Brak błędów i odpowiedż na wszystko  to norma  a nie coś dziwnego szczególnie że większość duskusji jest na małym poziomie szczegółowości z czym wielu i tak sobie nie radzi Pisanie o sobie i publiczne obnażanie niczemu nie służy ale jeśli się uwaznie czyta to wiele można wywnioskować i sobie dopowiedzieć.  Jak marko ma JD w galerii to od razu madrale wiedzą że mu to nie potrzebne że na kredyt i że się chwali :blink:  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Uniwersalne. Ludzie uważaja że jest wybór między PO a PIS a tak naprawdę to jeden ......

 

 

Ok.

Kiedyś SLD chyba też w tych granicach poparcia się kręciło.

No ale skoro uniwersalne to zakładając że JKM wygrywa wybory i rządzi samodzielnie to jakbyś poczuł się jako wyborca mając na uwadze, że  "W demokracji rządzący są równie głupi, jak ich wyborcy." ? ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Ulmann - ty masz płacone za dezinformację? Dwa lata temu było 90 tys., obecnie jest 100 kilka, docelowo ma być 120 tys. Liczba 150 tys, to maksymalna możliwa ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Który marko ma JD w galerii bo nie mogę znaleźć . Już się wydało , że żona liska pisała posty i sama se odpisywała . Można twierdzić że niektórzy piszą posty za kasę dlatego że do nich nie docierają żadne argumenty . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ok.

Kiedyś SLD chyba też w tych granicach poparcia się kręciło.

No ale skoro uniwersalne to zakładając że JKM wygrywa wybory i rządzi samodzielnie to jakbyś poczuł się jako wyborca mając na uwadze, że  "W demokracji rządzący są równie głupi, jak ich wyborcy." ? ;) 

JKM nie wygra bo za duzo jest głupich

 

Ulmann - ty masz płacone za dezinformację? Dwa lata temu było 90 tys., obecnie jest 100 kilka, docelowo ma być 120 tys. Liczba 150 tys, to maksymalna możliwa ilość.

Możesz podać jakieś źródło tych danych

 

Który marko ma JD w galerii bo nie mogę znaleźć . Już się wydało , że żona liska pisała posty i sama se odpisywała .

Można twierdzić że niektórzy piszą posty za kasę dlatego że do nich nie docierają żadne argumenty . 

Chyba ktos pisał że Marko ma ale ze nie chodzę po profilach to może jestem w błedzie.

Do Romanka, Marka, Bogdana , ddddddddd, Wawrzyńca nie docieraja argumenty. Czemu zdemaskowałeś kolegów? Taki dobry zarobek mieli :lol:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ulman . Gdy spotka się dziesięciu kolegów i jeden twierdzi ,  że 9 jest głupich to kto w rzeczywistości jest głupi .

JKM nie wygra bo za dużo jest głupich gdzie ( w JKM ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hi , hi - A to zależy , bo jak to psychjatryk , a ten co tak twierdzi to lekarz , to ... :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Ulman jakoś spodziewałem się takiej odpowiedzi :D

Każdy pracuje że by coś osiągnąć, każdy lider partii chce dostać się do koryta i rządzić, podobnie wyborca chciałby aby jego głos poszedł na partię która będzie mieć realny wpływ na przyszłość. 

Więc jaka jest przyczyna tego że JKM  nie wygra - on sam nie chce być postrzegany jako głupi i robi wszystko aby nie mieć wpływu na rządzenie i nie poszerzyć grona wyborców? Czy wówczas nie robi w bambuko  swoich aktualnych wyborców  -  jak wówczas  nazwać tych wyborców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Już zrobił JKM swoich wyborców w bam byko bo siedzi sobie w Brukseli i ani słychu ani widu po nim . Nie prowadzi żadnej kampanii  wyborczej . Pewnie Ulman to niedobitek po JKM ie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ulmann - ty masz płacone za dezinformację? Dwa lata temu było 90 tys., obecnie jest 100 kilka, docelowo ma być 120 tys. Liczba 150 tys, to maksymalna możliwa ilość.

Zawsze jest poniżej 100 tyś, a reszta to Narodowe Siły Rezerwowe. Podejrzewam kreatywną księgowość w tych rozliczeniach. Pewnie kosztem NSR zwiększą etat WOT. W zasadzie to jeden ciul, wartość bojowa jednych i drugich bardzo podobna. Coś jak, zamienił stryjek siekierkę na kijek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak się zwiększyło pkb na wojsko to  będzie  forsa na zwiększenie żołnierzy  tylko to nie idzie tak od razu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518

JKM nie wygra bo za duzo jest głupich

 

 

 

rozumiem że jedynie JKM i Ty jesteście mądrymi w Polsce . Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ulman . Gdy spotka się dziesięciu kolegów i jeden twierdzi ,  że 9 jest głupich to kto w rzeczywistości jest głupi .

JKM nie wygra bo za dużo jest głupich gdzie ( w JKM ) 

Normy nie wyznaczają masy lecz jednostki mądrzejsze od nich. Tak było od zawsze. 

W dużej firmie norm nie wyznaczaja robole fizyczni których jest najwiecej i maja najwiekszą siłę głosu a pojedyncze osoby które wiedzą co zrobić by interes szedł dobrze. 

Nie może być "w JKM" bo to inicjały a nie nazwa partii :blink:

 

Każdy pracuje że by coś osiągnąć, każdy lider partii chce dostać się do koryta i rządzić, podobnie wyborca chciałby aby jego głos poszedł na partię która będzie mieć realny wpływ na przyszłość. 

Więc jaka jest przyczyna tego że JKM  nie wygra - on sam nie chce być postrzegany jako głupi i robi wszystko aby nie mieć wpływu na rządzenie i nie poszerzyć grona wyborców? Czy wówczas nie robi w bambuko  swoich aktualnych wyborców  -  jak wówczas  nazwać tych wyborców?

Może być tez taka opcja ze chcesz ludzi najpierw przekonac do własnych poglądów a nie dopasowywać je do poglądów mas pracujących miast i wsi by rządzić.

 

Już zrobił JKM swoich wyborców w bam byko bo siedzi sobie w Brukseli i ani słychu ani widu po nim . Nie prowadzi żadnej kampanii  wyborczej . Pewnie Ulman to niedobitek po JKM ie . 

W TVPis napewno nie zobaczysz JKM bo tam bryluje Rysio wiecznie przy korycie Czarnecki. Wiele można znaleźć jeśli sie chce

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj