Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3017

nastepna odslona lawety + tym razem w busku-zdroju

najlepszym komentarzem do poziomu wiadomosci tvp jest cena reklam i gwaltowny spadek ogladalnosci,

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wirtualnemediapl-serwisy-informacyjne-tvp-zaliczaja-spadek-ogladalnosci/nept5n5

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tak-ipn-oczyscil-ambasadora-przylebskiego/yj18hk2 i po sprawie, "bolek" powinien zapisac sie do pis-u i zostanie swietym B)  B)  B) .

 

zbyszko-wyjasnij gdzie absolwenci nowej podstawowki w roku 2019 spotkaja sie z absolwentami wygaszanego gimnazjum??? jedni beda mieli 4-letnie liceum drudzy 3 letnie, 4-letnie technikum z 5-letnim, 2 letnia zawodowka z 3 i 6 letnia-jak to sie nazywalo za prl- 3 letnie technikum rolnicze na podbudowie 3-letniej zasadniczej szkoly zawodowej-tam byli najlepsi zawodnicy w calym zespole szkol :D  :D  :D .

jesli jakis matol po gimnazjum zostanie  na drugi rok-to gdzie bedzie sie uczyl,z jakiego programu ?????????

na szczescie absolwentow tych dwoch rocznikow bedzie w sumie mniej niz jednego w moich czasach :) wiec moze sie gdzies pomieszcza.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

@romek
Aż taki stary nie jestem-ostatni rocznik przed gimnazjum. Chodziło mi o to, że skoro w rankingach nie wypadają źle, to chyba nie jest tak źle z tą wiedzą, jak by PiS chciał.
Co do tvp-to chyba u bugaly bylo- jako argument za tym, że reforma jest potrzebna dali wycinek "matura to bzdura".. Fakty=wiadomości? Jestem w stanie się przychylić, choć i tak dalej sadze, zwłaszcza po ostatnim oglądaniu info, że jednak TVP jest w propagandzie bardziej chamska. Tak grubo ciosane te materiały i wywiady były, naprawdę. Może jako nie-zwolennikowi PiS po prostu bardziej mniej to po oczach kuje. Tym bardziej, że mowa o tv publicznej. Sorry ale mam płacić abonament żeby oglądać pół godzinny program bugaly, jak PiS wypełnia wyborcze obietnice? Albo za chamskiego rachonia? Nie żeby po przeciwnej stronie barykady było samo super obiektywne dziennikarstwo, ale oni to robia "za swoje"(poza reklamami rządowymi).
@jacus
Może naprawdę był niewinny? Choć z takim nazwiskiem, w obecnym ukladzie, trudno było się spodziewać innego wyroku, czy tam orzeczenia, czy co oni tam w ogóle wydają.

A reklamy-pisalem magisterkę o reklamie, to najdroższy był kiedyś bodaj czas antenowy po m jak miazga w niedzielę -ponad 70tys zł. Niektóre firmy nie chcą być pewnie po prostu zestawiane obok prppagandy, żeby oglądający ich z nią nie wiązali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Czy aby minister rolnictwa zajmuje się swoją działką?

http://www.agrofoto.pl/finanse/oddamy-pieniadze-z-prow,73433.html

 

Co się  dziwić   jak pierwsze  nabory  w 2016  były  a  Sawicki  spał   podczas  swojego  urzędowania  taki  dobry  ten PSL  a teraz  nie wyrabiają  z Terminami  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Na przykład tu
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/moody-s-o-wiarygodnosci-kredytowej-polski,769749.html

Tak ciężko sprawdzić czy to, co się wkleja, ma jakikolwiek związek z prawdą? No ale człowiek-mem nie musi nic sprawdzać. Skoro jest obrazek, skoro mówią na nim źle o żydach, masonach, sorosie, Tusku, TVN, PO(a najlepiej o kilku z w/w naraz) to przecież z automatu staje się prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

 

Co się  dziwić   jak pierwsze  nabory  w 2016  były  a  Sawicki  spał   podczas  swojego  urzędowania  taki  dobry  ten PSL  a teraz  nie wyrabiają  z Terminami  

 

Co by się nie stało to zawsze wina poprzedników UE, Putina, Merkel albo imigrantów. PIS ma wyłacznie sukcesy ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Sami sobie nakręcili problem.

"Osiem tysięcy osób chce "ułaskawienia" od ustawy dezubekizacyjnej. Resort Błaszczaka ma problem"

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/osiem-tysiecy-osob-chce-ulaskawienia-od-ustawy-dezubekizacyjnej-resort-blaszczaka-ma/4j277y6

Ciekawe jak to będą badać i rozpatrywać indywidualnie. Że nie wspomnę o staranności, uczciwości i pracy z dokumentami. :D

Ewidentna wina Tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Ciekawe czy mechanikowi co radiowozy naprawiał tez obniżą emeryturę?

Tak to jest jak robi żeby robić bo najgłupsze nawet obietnice maja byc spełniane. W latach 90 tych była weryfikacja ale wtedy rozpatrywano każdy przypadek z osobna a teraz wszystkich wrzucono do jednego worka.

Ile teraz trzeba będzie konsultacji przeprowadzić i i urzędników zatrudnić by zażalenia rozpatrzyć W imię socjalistycznej sprawiedliwości społecznej stworzyli sobie problem  który jak przystało na socjalistów będą teraz bohatersko rozwiązywać :)  .Głupi i pracowici

 

I jeszcze jeden kredycik https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gigantyczne-pieniadze-dla-polski-morawiecki,184,0,2362296.html

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Obrzydliwe pieniądze od Junckera? Jak to? Czyli polityka dawaj i spier.. pełną gębą.

"Od półtora roku Ministerstwo Rozwoju koordynuje i monitoruje wdrażanie Planu Junckera w Polsce. Mamy efekty. Dane EBI wskazują, że Polska jest na 6. miejscu w UE, jeśli chodzi o wykorzystanie środków z tego źródła."

Link Ulmana.

Pytanie jest inne. A mianowicie. co ze źródłami zasilania? I drugie, czy za parę lat sektor energetyczny uciągnie utrzymanie kopalń i spłatę kredytów, a może odbiorcy nie uciągną?

A jeszcze odpowiedź na pytanie Ulmana. Tak obniżą, o ile miał etat w jednostce podlegającej MSW, UB, WOP, lekarzom z ambulatorium też.

Taka karma.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Co by się nie stało to zawsze wina poprzedników UE, Putina, Merkel albo imigrantów. PIS ma wyłacznie sukcesy ;)

 

A co  może  nie 

Co robił  Sawicki w 2013  2014 2015  roku  ???

Dlaczego  nabory  na PROW  rozpoczęły  się  z 2 letnim opóźnieniem ???

Sawicki wtedy  Rządził   i  2  lata  sabotował  PROW 2014-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

To niech teraz rząd tysiąclecia nadrobi te dwa lata a nie biadoli jak baba. Dla takiego Jurgiela to przecież "pstryk" i zrobione  Zresztą co cie to obchodzi jak nie brałeś :D

Miro - zastanawia mnie ze mamy kasy jak lodu w budzecie a zapożyczamy się w tej złej UE zarządzanej z brukselskiego knesetu :blink:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Nie mamy kasy jak lodu. Gdybyśmy mieli. to dwa dni po złożeniu deklaracji vat na 0,5 mln PLN nie dzwoniła by kobieta ze skarbowego z ostrzeżeniem iż w przypadku wystąpienia o zwrot powyrywają nam z d*py nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

Z tego co mi się zdaje, to w zeszłym roku z wielkim hukiem odtrąbiono otwarcie rynku chińskiego na polskie jabłka. Macie jakieś wiarygodne dane ile tych jabłek tam pojechało? Sądzę, że mało, bo nikt się nie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

 Miro - jak nie mamy , jak mamy :mellow:

Same sukcesy , wzrosty, nadwyżki a kasy by nie było? No chyba że rząd i TVP kłamią :blink:

Nawet za komuny takich pomysłów nie było http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/skarbowka_chce_znac_sekrety_doradcow_podatkowych_i_prawnikow/152315

Czy takie pomysły pojawiały by się gdyby tak super postepowało uszczelnienie systemu?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

nie no akurat ludki które pobrały prow-y czytają co jakiś głupek wsiowy zwany zbycho zmyśla

chłopie jak nie umiesz czytać i wyciągać logiczne wnioski to nie wybiegaj przed szereg ze swoimi marzeniami 

takim jak ty to kolektywizacja we łbie i to widać na kilometr ....wy żeby pójść na przód,  musicie zatrzymać i cofnąć do tyłu innych 

to jest wasz sposób na postęp  :D  :D  :D

 Pewnie wszyscy przeczytali tylko jeden głupek wsiowy łyknął przynętę . 

Jeden cieszy się z nowego ciągnika drugi z nowego mercedesa . To jest jego wybór . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To niech teraz rząd tysiąclecia nadrobi te dwa lata a nie biadoli jak baba. Dla takiego Jurgiela to przecież "pstryk" i zrobione  Zresztą co cie to obchodzi jak nie brałeś :D

Miro - zastanawia mnie ze mamy kasy jak lodu w budzecie a zapożyczamy się w tej złej UE zarządzanej z brukselskiego knesetu :blink:

 

Jak miałem Brać  jak Sawicki  sabotował  ???

A wniosek  leży  na MGR 2014-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

nastepna odslona lawety + tym razem w busku-zdroju

najlepszym komentarzem do poziomu wiadomosci tvp jest cena reklam i gwaltowny spadek ogladalnosci,

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wirtualnemediapl-serwisy-informacyjne-tvp-zaliczaja-spadek-ogladalnosci/nept5n5

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tak-ipn-oczyscil-ambasadora-przylebskiego/yj18hk2 i po sprawie, "bolek" powinien zapisac sie do pis-u i zostanie swietym B)  B)  B) .

 

zbyszko-wyjasnij gdzie absolwenci nowej podstawowki w roku 2019 spotkaja sie z absolwentami wygaszanego gimnazjum??? jedni beda mieli 4-letnie liceum drudzy 3 letnie, 4-letnie technikum z 5-letnim, 2 letnia zawodowka z 3 i 6 letnia-jak to sie nazywalo za prl- 3 letnie technikum rolnicze na podbudowie 3-letniej zasadniczej szkoly zawodowej-tam byli najlepsi zawodnicy w calym zespole szkol :D  :D  :D .

jesli jakis matol po gimnazjum zostanie  na drugi rok-to gdzie bedzie sie uczyl,z jakiego programu ?????????

na szczescie absolwentow tych dwoch rocznikow bedzie w sumie mniej niz jednego w moich czasach :) wiec moze sie gdzies pomieszcza.

Co tu wyjaśniać gimnazjaliści idą starym programem a podstawówka nowym . Zawodówka nie była 2 letnia tylko 3 . Doprecyzuje twoje pytanie . Jeżeli matoł z 3 gim nie zda idzie do 2 gim a jak w 2 gim nie zda idzie do 8 podstawówki . Dalej już chyba  łapiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

 Pewnie wszyscy przeczytali tylko jeden głupek wsiowy łyknął przynętę . 

Jeden cieszy się z nowego ciągnika drugi z nowego mercedesa . To jest jego wybór . 

Mercedes jest przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

 

Jak miałem Brać  jak Sawicki  sabotował  ???

A wniosek  leży  na MGR 2014-17

 

Tak sobie tłumacz. :rolleyes:  Wszyscy się sprzysięgli .

Wystepowałeś o kasę od złej UE? 

 

Jeżeli matoł z 3 gim nie zda idzie do 2 gim a jak w 2 gim nie zda idzie do 8 podstawówki . Dalej już chyba  łapiesz .

Jak w 3 gimnazjum nie zda to cofa sie o dwa lata :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tak sobie tłumacz. :rolleyes:  Wszyscy się sprzysięgli .

Wystepowałeś o kasę od złej UE? 

 

Jak w 3 gimnazjum nie zda to cofa sie o dwa lata :blink:

 

To jak wytłumaczysz  fakt  że  PROW 2014-20  rozpoczął się w 2016 roku  2 lata  po Terminie  ????

 

Nie nie  występowałem  o  kasę do UE tylko do ARIMR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Oj zbycho ty kartoflany noedouku
Jesli myslisz ze twoje zwidy kogos ruszaja to naprawde szkoda mi takich ciemniakow
Mnie nikt niczego nie dal i konkoruje z takimi jak ty na tych samych zasadach ....a to ze ty klepiesz gratem po tatusiu to juz nie moja wina tylko twoja
Ty dorobiles sie starego jelenia a ja nowego w tych samych warunkoach ...widzisz, nie kazdy potrafi,tak bylo i jest i dlatego wam socjalozm we lbie a mi nie
Ale wiemy ze wszyscy winni waszej biedy tylko nie wy haha

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Na przykład tu

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/moody-s-o-wiarygodnosci-kredytowej-polski,769749.html

 

Tak ciężko sprawdzić czy to, co się wkleja, ma jakikolwiek związek z prawdą? No ale człowiek-mem nie musi nic sprawdzać. Skoro jest obrazek, skoro mówią na nim źle o żydach, masonach, sorosie, Tusku, TVN, PO(a najlepiej o kilku z w/w naraz) to przecież z automatu staje się prawdą.

 

tylko to tvn wziął ekonomistów 80 letnich starych komuchów jak polska idzie w zła stronę bankructwa już nie mówię o słowach Balcerowicza w tvn  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Oj zbycho ty kartoflany noedouku

Jesli myslisz ze twoje zwidy kogos ruszaja to naprawde szkoda mi takich ciemniakow

Mnie nikt niczego nie dal i konkoruje z takimi jak ty na tych samych zasadach ....a to ze ty klepiesz gratem po tatusiu to juz nie moja wina tylko twoja

Ty dorobiles sie starego jelenia a ja nowego w tych samych warunkoach ...widzisz, nie kazdy potrafi,tak bylo i jest i dlatego wam socjalozm we lbie a mi nie

Ale wiemy ze wszyscy winni waszej biedy tylko nie wy haha

 Szkoda że nie wkleiłeś swojego nowego ciągnika ? Miałem do wyboru nowy ciągnik albo mercedes albo stary jelonek i wybrałem mercedesa i jelonka . Robotę zrobi tą samą i od 10 lat nie mam z nim problemu . 

Po twoich postach widać że wyrosłeś z buraka i jak kupiłeś nowy ciągnik to musisz pisać o tym na forum . Hehe  :D

Ciekawe czy z dofinansowaniem czy za gotówkę ? Pochwal się .

 

Mówisz na tych samych warunkach . 

Ja mam 20 ha i płacę 500 zł podatku na rok . Ty jakbyś miał taka ziemię to byś palcem nie trafił w kakaowe oczko . 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj