Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8973 odpowiedzi na ten temat

#6761 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 10 lipiec 2017 - 09:48

UBewatelerp    - Komuchy 

- Dzieci komuchów 

- Wnuki komuchów 

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 21:59
  •  

#6762 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 10:50

kosc-rzucona-przynosi-czy-zabiera_2017-0

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#6763 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 11:32

A tu Pan Kownacki zdaje się potwierdzać moje obawy. Czyli do planowanych dat należy dorzucić tak z 5lat poślizgu, nie mówiąc o radarze.

http://www.tvn24.pl/...w,755647,s.html

Marks50 pytał o alternatywę. Ano była.tylko że niemiecka i też nie wypasiona, ale za to na MANie a nie przyczepie czyli bardziej mobilna. I była by już parę lat temu na stanowiskach. :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#6764 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 445 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 11:36

Jak kiedyś trafisz do szpitala to takie pytanie swojej rodzinie mógł będziesz zadać. Ciekawe czy się tak uśmiechał będziesz? Nie życzę ci tego ale widać jak niski jest twój poziom. Bo nawet z tego, że ktoś do szpitala trafił jaje se robisz.

A widzisz mój jest niski ,a Twój ani niski, ani wysoki i wychodzi że żaden z tych. :P  :P  :P 

Edytowany przez akowicz111, 10 lipiec 2017 - 11:48.

#6765 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 14:53

DCIKNJuXYAAzaNo.jpg

http://niezalezna.pl...-do-wszystkiego

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#6766 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 15:27

@mirro o tym nie będzie z tobą nikt z pisowców dyskutował bo to nie na ich możliwości umysłowe. Widzisz czym oni się zajmują. Wrzucają tu jakieś durnowate śmieci bo tymi śmieciami karmi ich ich pisowska propaganda. Dostosowując poziom do ich możliwości. 

Co do Patriot to normalne, że odwlekane są terminy bo to ponoć ma kosztować 30 mld zł. A kto ma na to pieniądze? Helikoptery caracal nie zostały kupione. Miał być BH ale nie ma kasy na takie zbytki. Kasa jak to w socjalizmie musi iść na socjal. A takie zbytki jak uzbrojenie to kiedyś tam się kupi. 

@akowicz111 mój poziom jest jak piszesz. gdzieś po środku. Nie uważam się za najmądrzejszego na świecie. Ale nigdy nie nabijam się ze stanu zdrowia cz tego, że ktoś trafił do szpitala. Nawet tych z którymi się politycznie nie zgadzam.Co wam wyborcom pisu bardzo często się zdarza.

#6767 Share Camel81

Camel81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 16:52

Gdzie ten naiwniak co zakładał temat "Prezydent Duda, najlepszy prezydent dla rolników"?

#6768 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 17:59

Ten co zakładał temat to pół biedy. Ja głosowałem na Prezydenta obecnego Dudę Andrzeja.

#6769 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 18:13

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#6770 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 10 lipiec 2017 - 18:43

@mirro o tym nie będzie z tobą nikt z pisowców dyskutował bo to nie na ich możliwości umysłowe. Widzisz czym oni się zajmują. Wrzucają tu jakieś durnowate śmieci bo tymi śmieciami karmi ich ich pisowska propaganda. Dostosowując poziom do ich możliwości. 

Co do Patriot to normalne, że odwlekane są terminy bo to ponoć ma kosztować 30 mld zł. A kto ma na to pieniądze? Helikoptery caracal nie zostały kupione. Miał być BH ale nie ma kasy na takie zbytki. Kasa jak to w socjalizmie musi iść na socjal. A takie zbytki jak uzbrojenie to kiedyś tam się kupi. 

@akowicz111 mój poziom jest jak piszesz. gdzieś po środku. Nie uważam się za najmądrzejszego na świecie. Ale nigdy nie nabijam się ze stanu zdrowia cz tego, że ktoś trafił do szpitala. Nawet tych z którymi się politycznie nie zgadzam.Co wam wyborcom pisu bardzo często się zdarza.

Wiesz co Hubertyss to jest portal rolniczy i nikt nie musi się znać na wojsku . Mirek  jest w tym może dobry i to ciągnie . W innych krajak wysokorozwiniętych nie uczą się wszystkiego tylko w danym kierunku to też mają poziom słaby .

W rolnictwie jest zawarte  wszystko trzeba się znać prawie na wszystkim ale na uzbrojeniu czy wojsku ?

Może ty napiszesz w czym jesteś dobry które dotyczy rolnictwa i podyskutujemy .

Ja ci kiedyś pisałem o wioskowym głupku i wcale nie miałem ciebie na myśli . To był taki przykład , że nic nie potrafił zrobić a wypowiedzi miał na poziomie profesora i tak go przezywają .  

Ty się nigdy nie nauczysz wpadać w sidła ? Nie raz pisałem że uderzyć w stół a nożyce się odezwą . Myślałem , że ty cwańszy lis jesteś . Czy ja pisałem do ciebie , ze kogoś wykorzystałeś ? Na pewno każdy kogoś kiedyś wykorzystał tylko w jakim stopniu .

Co do podwyżek paliwa to droższe jak w Niemczech nie będzie  . Jak mnie będzie stać to będę kupował . Nikt podwyżek nie lubi ale teraz kupiłem po 3.7 zł . Jak będzie droższe to zapłacę 4 zł a już płaciłem ponad 5 zł . I co mi włos z głowy spadnie .  Nigdy nie zajmuj się bzdetami . Tego nie widzisz , ze Lot się rozwija i przynosi zyski ? Że stocznie zaczynają pracować co za ówczesnego rządu już nie miały miejsca bytu . Zaraz zaczniesz mi przedstawiać co Pis złego zrobił . Zanim to zrobisz odnieś się czy Po miało rację likwidować te zakłady . 

Edytowany przez Zbyszko, 10 lipiec 2017 - 19:04.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6771 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 19:59

A tu Pan Kownacki zdaje się potwierdzać moje obawy. Czyli do planowanych dat należy dorzucić tak z 5lat poślizgu, nie mówiąc o radarze.

http://www.tvn24.pl/...w,755647,s.html

Marks50 pytał o alternatywę. Ano była.tylko że niemiecka i też nie wypasiona, ale za to na MANie a nie przyczepie czyli bardziej mobilna. I była by już parę lat temu na stanowiskach. :D

Czyli obecna władza odniosła wielki sukces w 2027 roku :blink:  :P   :lol:

Dziś przeczytałem jak to opłata paliwowa przyniesie ok 5 mld do budzetu. z podatku bankowego ok 4 mld,. Z 500+ wraca do budzetu pewnie ok 20% w podatku vat więc to nastepne 4,5 mld . Cżęściowo kasa z 500+ wraca w CIT firm co maksymalnie może dać kolejne 4 mld.  Już mamy 17,5 mld a pewnie jeszcze sporo rzeczy które przeoczyłem jak podniesienie kwoty wolnej od podatku czy większe wpływy z PIT wymuszone podniesieniem płacy minimalnej.i zaraz to co dane i wzięte się zbilansuje. Za rok czy dwa okaże się że dali 20 a zabierają 30 i znowu wyjdzie to co od zawsze mówi JKM że  by dać 500 trzeba zabrać 700. 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#6772 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1089 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 20:44

Ten co zakładał temat to pół biedy. Ja głosowałem na Prezydenta obecnego Dudę Andrzeja.

Biorąc pod uwagę, że koniecznie chciałeś spełnić obowiązek obywatelski i zagłosować to czy miałeś inną alternatywę w drugiej turze?

#6773 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 21:10

Tu nie chodzi o alternatywę. Po prostu wiązałem pewne nadzieje ze zmianą pokoleniową na tym stanowisku. Decyzję podjąłem świadomie, bez oglądania się na mniejsze zło. Oprócz tego zasadnym wydawało mi się wietrzenie otoczenia Pałacu Prezydenckiego tak w pionie wojskowym jak i cywilnym. 

Takie zmiany przynoszą czasem zbawienny skutek i pewne rzeczy przestają być niemożliwe.

W zasadzie Prezydent mógłby mi odpowiedzieć w następujący sposób. :D

"Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice. – Friedrich Hebbel"

#6774 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1591 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 21:21

mogles glosowac na jaroslawa kaczynskiego-na to samo by wyszlo, a tak to adrian cie zrobil w ch*ja....

po pisiecznicy okazalo sie ze prezes juz nie szuka prawdy-juz doszedl[ pierwszy raz w zyciu w wieku 68 lat-to chyba do ksiegi guinnessa sie nadaje] do niej-jak to powiedzial-sprawdzam zeby nie przekrecic-bylo tak czy bylo tak-niewazne wazne sa 2 pomniki. niech stawia, za pare lat spotka je los tych lenina....

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#6775 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 22:08

Czy to prawda że Wałęsę na misięcznicę zamknęli w KOcborowie :P :P ?Podobno się bali że cyrk znowu zrobi B)

#6776 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 22:19

Jak w TVPis tak mówili to musi być prawda

#6777 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 22:27

To jak zamawiacie już paliwo ze wschodu w związku z zapowiadaną podwyżką podatków przez PiS? 

Wrócą złote czasy dla "prywatnych dostawców" i "zbieraczy paragonów" na stacjach ;).

#6778 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 22:37

Trzeba kupić ile limit pozwala przed podwyzką i tyle. Szara strefa na obszarach przygranicznych w sposób oczywisty się zwiększy. Zapewne tez opału pójdzie więcej

#6779 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 22:41

To na pewno. No i chłopcy na stacjach bardzo dobry "dodatek" będą mieli za wystawiane faktury a na dużych stacjach śmiało 1000L dziennie mogą tak zrobić. U nas jest stawka 10gr za wyfakturowany litr. zawsze to prawie 80 groszy na litrze zostaje. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6780 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 792 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 23:47

Mirro, z całym szacunkiem (jako osoby, którą postrzegam za najbardziej zrównoważoną w tym temacie forum), ale zaskoczyłeś mnie.

Rozumiem kwestię "zmiany pokoleniowej", też miałem nadzieję, że coś takiego nastąpi..., że pewni ludzie odejdą do lamusa, a na ich miejsce wejdą nowi, młodsi, pragnący szczerze zrobić coś dobrego dla Ojczyzny. Byłem w błędzie - tych "młodych" ktoś uczył, prowadził, kreował i w efekcie uzależnił. Pokazał, co znaczy być "politykiem" w Polsce i jakie z tego mogą płynąć korzyści. Co gorsze oni uczą następców...

Wcześniej był prezydent w opozycji do rządu, to było złe. Później prezydent popierał rząd, i nie było lepiej... Czy jest teraz?

Piszesz o świadomym wyborze, nie wiedziałeś kto wystawił jego kandydaturę? Jaka partia popiera tego "bezpartyjnego" człowieka z nikąd? Gdzie wcześniej pracował? Z kim był związany?

Może nie chciałeś wiedzieć, wnikać, Twoje prawo, ale czy nieświadomość (?) może być podstawą świadomego wyboru?

Nie traktuj tego proszę, jako atak na Ciebie, ja tylko chciałbym zrozumieć motywy i sposób postrzegania (zakładam) młodszej generacji.