Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9060 odpowiedzi na ten temat

#6541 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 05 lipiec 2017 - 12:19

Napisałem

Podobno Jarosław i Szydło nie mają co liczyć na spotkanie  a rozważane jest z Wałęsą Jakby tak wyszło to bedą jaja i ciekawe tłumaczenia.

Na to odpowiadasz 

Kto ci to powiedział  TieVN ??

Czy  wyczytałeś   to w Biuletynie  informacyjnym  Wariatkowa

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

A potem coś takiego

Nie wiem  poco  takie  kłamstwa  wypisujesz

Nie pisałem nigdzie  że  Tramp  ma się  spotkać  z Kaczyńskim  i  nie pisałem o  żadnym  biuletynie

Płacą  ci  za  takie kłamstwa  czy  piszesz  je z własnej głupoty ???

Jest was dwóch czy nieświadomość działań? :blink:  :blink:  :blink:

I kto tu kłamie? Płacą ci za takie kłamstwa czy tak jak każde dziecko i PISowiec wypirersz się rzeczy oczywistej :D  

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:54
  •  

#6542 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 05 lipiec 2017 - 13:07

:rolleyes:   https://wpolityce.pl...ia-politycznego

52029fc69ef644feaad8adaf3f365226.jpeg

b3.jpg

DD92rdoXoAA0bWU.jpg

Edytowany przez WawrzyniecPruski, 05 lipiec 2017 - 13:02.

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

#6543 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1240 postów

Napisany 05 lipiec 2017 - 18:12

Napisałem

Na to odpowiadasz 

A potem coś takiego

Jest was dwóch czy nieświadomość działań? :blink:  :blink:  :blink:

I kto tu kłamie? Płacą ci za takie kłamstwa czy tak jak każde dziecko i PISowiec wypirersz się rzeczy oczywistej :D  

Tak  masz rację  Pytałem Czy Czytałeś  biuletyn Informacyjny  Wariatkowa.

Ale  nigdzie  nie  pisałem  że  Kaczyński  ma się  spotkać  z Trumpem :lol: :lol: :lol:

Edytowany przez marekfarmer, 05 lipiec 2017 - 18:18.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#6544 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 05 lipiec 2017 - 20:39

Marku ja też nie pisałem że tak twierdzisz ino się dziwie twojej reakcji po info że nasi mezowie stanu nie spotkaja się z Donaldem. Może prezes ma jakiś uraz zwiazany z tym imieniem :P​ 

Tak tak ! Najlepsze są drogie słomiane inwestycje bo im droższa inwestycja tym dla konsultantów większy ..... koniaczek ? podwójny ? Proszę obejrzeć "Miś" . To już tego w ogóle nie mogę zrozumieć , Szyszko budował autostrady ? Jeśli coś nie pasiło można było zmienić ale najwidoczniej nie chciało się lub zostawiono gniot by nierozgarnięci ludzie mieli paliwo polityczne :)

Co do zatykania autostrad to dobrym przykładem było budowanie przez śp.Kolczyk który rozwijał asfalt jak sołtys z Wąchoca , bez zjazdów ,na rolce miał dwa pasy i jechał nimi przez duże miasta do samej granicy a teraz Poznań płacze że ciasno ale jak ciągnięto do samej granicy niepotrzebną autostradę to cichutko siedzieli bo będzie wygodnie Niemcowi się jechało .

Tak było a czy jest obecnie to dopiero zobaczymy .

Prosił bym tylko by rozmowa była merytoryczna i na temat a nie jak to którzy potrafią postawić hipotezę odnieść się do niej jako prawdy a na koniec rządają od innych by to przyjeli jako prawdę . Z takim podejściem to tylko do TVN  się zatrudnić oni lubią takich bajkopisarzy :)

Celna puenta. ;)

Od tamtych czasów nie wiele się zmieniło i czy to za SLD, PO czy PIS będą podobne kwiatki.Wszyscy buduja za nie swoje pieniądze, nie ponoszą odpowiedzialności i są wymieniani przy zmianie władzy z klucza partyjnego. Trzymajac sie klasyki filmowej "proponuje przesunąć kolegę śpiewaka do sekcji gimnastycznej" :)

Ciekawe że Szyszko  wprowadził normy których skutkiem była masa ekranów a niedawno stwierdził że ekranów za dużo http://www.rynekinfr...anow-54891.html

Tak jak w klasycznym socjaliżmie - dzielnie rozwiązuja problemy które sami stworzyli :blink:

Twierdzisz że A2 niepotrzebna? A co powinno być w zamian?

Jak w ostatnim akapicie zmieniłbyś TVN na TVP to bedzie taka sama prawda tylko przeciwny biegun

Nie wydaje sie wam że temat Smoleńska został zarzucony. Cisza jakaś dziwna  Antek temat omija, nie ma nowych niesamowitych informacji, oświadczeń komisji, ukrywanych dowodów itd 

#6545 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 05 lipiec 2017 - 21:59

Widać że cie to rozmiekcza  i rozczula więc pozwól że dedykuje ci twa własną  " prawicową" myśl - A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci: Buuuchaaachaaaaaa!!! :lol: 

Za PIS Polske wybrano jako organizatora  co nie znaczy że oni Euro zorganizowali jak  napisałeś.

Dobrze że wklejasz całe teksty bo przynajmniej można się doczytać o co chodzi. Usiądź więc wygodnie i zobacz jak biegnie obwodnica Warszawy i przyjmij do wiadomości że wykupowano grunty gdzieś pewnie od 100 do 1000 Pln  za metr i w wielu przypadkach z całymi nieruchomosciami za które tez musiano zapłacić. Stryków -Konotopa to  91 km a francuzi za taka kasę tylko 2 wiadukty  wybudowali? To jest dopiero drogo! :D 

Trybunał sie nie myli ale podaje suche liczby a interpretacje dołozył PIS i ty to łykasz jak małpa kit.

Konieczność stosowania ekranów zawdzieczasz  http://www.rynekinfr...adu-51817.html 

Przedwczoraj pisałeś w poscie 6471 "opłatę zapasową czyli ulmanku  wytłumaczę ci mf co miesiąc ustalał ile bd np w czerwcu 40 gr w maju 25 gr itd widzę ze lubisz takie klimaty 

a najlepiej jak miała tanieć czyli nie bardzo  laugh.png  laugh.png

za coś trzeba wybudować najdroższe autostrady świata "  a dziś krytykujesz dotychczasowe koszty budowy ze niby za drogie? :blink:  Może byłeś " na bani" wszak to niedziela była :wacko:

Pierwszy z brzegu artykuł o kosztach budowy autostrad http://www.dziennikz...chach,id,t.html

Unijni urzędnicy ? a od kiedy to ty ich opinie bierzesz pod uwagę? Na pewno są sterowani porzez lewactwo Merkel i Tuska i dlatego Polskę krytykują

No i co że 320 firm zbankrutowało? Państwo wykonawcom zapłaciło? Zapłaciło!  A że gołodupce chcieli zrobić biznes życia jak z Amber gold , nie doszacowali kosztów, nie czytali umów i pewnie ich nie rozumieli a podpisali i tak sie kończy. Zreszta jak sie nie podoba to niech idą do sadu. 

po pierwsze to ty mi tu artykułów axel springera nie wciskał , po drugie chcesz mi mówić co o demie jest 4 km most w maszanej   co NAT metrową rzeczką pier**li słynny wiadukt  wart parę mil  to unas  jest najwięcej firm budowlanych i transportowych co pobankrutowało i do dzisiaj płacimy za te autostrady w odszkodowaniach wyczytałeś to gdzieś ???????? ciekawe czy ktoś to wlicza w koszty , a czytałeś ze bez wykupu i tak najdrożej wychodzi kocówka artykułu     

http://www.jara-law....dd=1044&lang=pl

http://www.money.pl/...1,0,750507.html

nawet niemiecką firmę w hulali  :lol:

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#6546 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1597 postów

Napisany 05 lipiec 2017 - 22:02

ostatnia konferencja smolenska zostala odwolana po zmanipulowaniu testow wat-u, ktos przeczytal caly raport a nie tylko wyrwane z kontekstu wyniki ktore pasowaly podkomisji-zreszta po wyjezdzie berczynskiego, nic nie bedzie takie same,

za 5 dni bedzie wesolo-walesa swoje wazy wiec paru chlopa trzeba bedzie zeby go wyniesc :P  :P  :P  kazda powazna stacja informacyjna na swiecie to pokaze- to ostatni znany na calym swiecie symbol polski, nigdy nie zapomne jak na jakiejs zabitej dechami austryjackiej wsi nauczycielka tlumaczyla malym dzieciom skad jestesmy, dialekt tyrolski jest mi slabo znany ale zrozumialem bez trudu 2 nazwiska, to bylo w 92 r i w wolnej europie sprawa bolka byla szeroko omawiana.........

po poludniu lataly jakies dziwne samoloty- dopiero teraz mowili ze to 3 samoloty ktore przylecialy przed trumpem, ciekawe czemu do krakowa ? nie wiem jak to wyglada czasowo ale moze i krakow odwiedzi na chwile-tym bardziej ze w hamburgu juz od wczoraj czekaja na niego z goracym powitaniem-plona opony,lataja koktajle molotowa wiec w polsce moze chciec pobyc dluzej..

w niedziele po poludniu w sasiedniej wsi wysadzil sie w powietrze przy konstruowaniu bomby 14-letni emigrant z .. krakowa-gdy to byl jakis mlody uchodzca wszystkie media by o tym krzyczaly a tak to tylko kilka wzmianek na pasku- tak dzialaja media....

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#6547 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 05 lipiec 2017 - 22:14

Latali nad Krakowem bo sprawdzali czy wasz smok wawelski śpi . :D  :D  :D Nie wiedzą  jakie zagrożenie może  z powodować .

#6548 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 05 lipiec 2017 - 22:32

po pierwsze to ty mi tu artykułów axel springera nie wciskał , po drugie chcesz mi mówić co o demie jest 4 km most w maszanej   co NAT metrową rzeczką pier**li słynny wiadukt  wart parę mil  to unas  jest najwięcej firm budowlanych i transportowych co pobankrutowało i do dzisiaj płacimy za te autostrady w odszkodowaniach wyczytałeś to gdzieś ???????? ciekawe czy ktoś to wlicza w koszty , a czytałeś ze bez wykupu i tak najdrożej wychodzi kocówka artykułu     

http://www.jara-law....dd=1044&lang=pl

http://www.money.pl/...1,0,750507.html

nawet niemiecką firmę w hulali  :lol:

Jak sie denerwujesz to w twoim pisaniu jest totalny chaos myslowy. Spokojnie i po kolei. 

Które to niby źródło AS? Może obydwa naraz? Podaj jakieś wiarygodne jak to jest złe

O tym że płacimy odszkodowania za autostrady nie czytałem ale chetnie poczytam jak podrzucisz link. Coś mi się nie wydaje bo PIS by o tym trąbił na okrągło ale mogę się mylić.

Chwila! Jeśli płacimy za odszkodowania to płacimy też za 500+, tak?

#6549 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 05 lipiec 2017 - 22:39

Podobnież jak opozycja totalna dojdzie do władzy to zaprosi Marsjan . Nie może być gorsza . :D  :D  :D

#6550 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 06 lipiec 2017 - 07:23

K8DhF4w.jpg

Gronkiewicz-Waltz ustalała z Merkel umieszczenie uchodźców w Warszawie. ,,Bardzo chętnie nam pomoże”. Wcześniej Prezydent mówiła: ,,Nie boję się Polski muzułmańskiej”

W TVN24 w programie „Fakty po Faktach” Hanna Gronkiewicz-Waltz skrytykowała politykę migracyjną PiS-u. Powiedziała, że muzułmanie z Bliskiego Wschodu nie powinni nikomu przeszkadzać.

Prezydent Warszawy, która nie chce stawić się przed komisją ds. reprywatyzacji, bryluje w mediach. W TVN24 była pytana o sprzeciw rządu wobec przyjęcia narzuconej przez UE kwoty uchodźców. Gronkiewicz-Waltz wyznała, że „przede wszystkim jest człowiekiem, a potem prezydentem” i, że „muzułmanie z Bliskiego Wschodu nie powinni nikomu przeszkadzać.”

Zdradziła, że we Francji rozmawiała na ten temat z Angelą Merkel, która miała zaoferować pomoc, głównie w zdobyciu niezbędnej wiedzy.

Pani Merkel powiedziała, że nam bardzo chętnie pomoże. Ich know how bardzo nam pomoże

-podkreśla.

Umiemy to robić, a czego nie umiemy, to się nauczymy

– tłumaczy.

Jak jednak prezydent Warszawy zdoła sprowadzić uchodźców do Warszawy? Padła wymijająca odpowiedź:

My to już organizujemy dla innych uchodźców i mamy centrum pomocy rodzinie, które jest w tym zakresie kompetentne, mamy urząd pracy.

Nie padły jednak żadne informacje na temat samego mechanizmu – czy podejmie taką próbę, jak prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, rozważający skorzystanie z unijnego programu.

Warto dodać, że już w 2015 roku Gronkiewicz-Waltz w Radiu Zet mówiła:

„Warszawa jest przygotowana na przyjęcie uchodźców”. „Nie boję się Polski muzułmańskiej.”

DDwf9veXsAQ7YY0.jpg

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6551 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 06 lipiec 2017 - 09:56

Iwanka Trumpowa zainteresowana tylko losami zydów pewnie ze wzgledu na męża. Stary coś tam plecie Adrianowi i razem robia groźne miny.

Melania to nie ma czasem silikonów?  ;)

Edytowany przez Ulman, 06 lipiec 2017 - 17:48.

#6552 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 06 lipiec 2017 - 10:36

http://www.pudelek.p...aquot_zdjecia/#

za małe na sztuczne 

Jak sie denerwujesz to w twoim pisaniu jest totalny chaos myslowy. Spokojnie i po kolei. 

Które to niby źródło AS? Może obydwa naraz? Podaj jakieś wiarygodne jak to jest złe

O tym że płacimy odszkodowania za autostrady nie czytałem ale chetnie poczytam jak podrzucisz link. Coś mi się nie wydaje bo PIS by o tym trąbił na okrągło ale mogę się mylić.

Chwila! Jeśli płacimy za odszkodowania to płacimy też za 500+, tak?

co cie tak boli te 500+ zrób sobie dzieci ... to dostaniesz 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#6553 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 06 lipiec 2017 - 10:47

W 95 roku i wieku 25 lat nie miała sztucznyh ale ja się pytam o stan obecny. :)

Ja juz dostaje  ale nie o to pytam.

Czy obecnie wszyscy płacimy za 500+?

#6554 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1240 postów

Napisany 06 lipiec 2017 - 10:57

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Ulman -   PiSowskie  500+  bierzesz   przecież  to zło.  Jesteś  jednym z tych jak to  pisałeś ??  Darmozjady  Patologia. Hodujesz  Patologie ???   

Mnie  ciekawi  jak by  wyglądała  Rozmowa  Gajowego z Trumpe   w 4 oczy. :lol: :lol: :lol:  Albo  Słońca  Peru  z przed  Emigracji :D :D :D

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#6555 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 06 lipiec 2017 - 11:10

Wszystko ci objaśnię ale chciałbym zacząć od odpowiedzi na pytanie  - czy wszyscy płacimy za 500+ ?  Mam nadzieje że Roman da radę odpowiedzieć.

Rozmowa   Trumpa z Komorowskim wyglądałaby tak samo jak Trumpa z Jarkiem lub z Szydło.  

Edytowany przez Ulman, 06 lipiec 2017 - 11:15.

#6556 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 445 postów

Napisany 06 lipiec 2017 - 12:27

Ha,ha. Najgorliwsi opluwacze Trampa w pierwszym rzędzie. :blink:

#6557 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1448 postów

Napisany 06 lipiec 2017 - 12:39

Wszystko ci objaśnię ale chciałbym zacząć od odpowiedzi na pytanie  - czy wszyscy płacimy za 500+ ?  Mam nadzieje że Roman da radę odpowiedzieć.

Rozmowa   Trumpa z Komorowskim wyglądałaby tak samo jak Trumpa z Jarkiem lub z Szydło.  

Wyręczę @Romana, każdy nawet najmniejszy zasrywacz pampersa (poprzez portfel rodzica) zrzuca się na ten program w postaci VAT, CIT, PIT, rożnych rodzajów akcyz i winiet, oraz  jeszcze tuzinów innych postrzyżyn. W kreatywności tworzenia tych postrzyżyn, każda kolejna ekipa, bije swoich poprzedników.

Edytowany przez agromatik, 06 lipiec 2017 - 12:44.

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

#6558 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 06 lipiec 2017 - 12:52

Gajowy & Obama  ;)

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#6559 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3990 postów

Napisany 06 lipiec 2017 - 13:33

Tak wracając do ASF . Usłyszałem w Agrobiznesie , że biorą się na poważnie za dziki . Czyżby przeczytali Moje posty na AF , czy też może @marekfarmer coś zadziałał u "swoich" . No jak będzie tak jak planują , to chyba na nich zagłosuję  B)  . No chyba że Antek nadal tam będzie , to będę miał dylemat . :huh:

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6560 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 06 lipiec 2017 - 15:15

comment_MOCgGN0GpqJukrVqjOkalNgUTJcy3NR3

Zabolało jak nigdy! Lis w amoku po wystąpieniu Trumpa.

Wizyta Donalda Trumpa i jego przemówienie na placu Krasińskich w Warszawie okazały się trudnym momentem dla Tomasza Lisa. Nasz ulubieniec dostał furii i robi co może, by obniżyć rangę tego wydarzenia. W tym celu wypisuje swoje złote myśli na Twitterze. Oto kilka z nich:

DD_Ob91XcAEu1Gz.jpg

1. Tomasz Lis podał/a dalej Andrzej Gajcy

Aha.

Tomasz Lis dodał/a,

Andrzej Gajcy @A_Gajcy
    Świetne wystąpienie @realDonaldTrump Dla polit.historycznej zrobił więcej niż rządy po 89r Podtrzymał gwarancje bezpieczeństwa #TrumpwPolsce
    14 odpowiedzi5 podanych dalej48 polubionych
    Odpowiedz
     14

Podaj dalej
     5

Polub
     48
  2.  

No dobra, parę frazesów, parę komplementów, parę wspominków, coś o art.5, gaz i broń kupią, a teraz poważne rozmowy polityczne w Hamburgu.

38 odpowiedzi35 podanych dalej186 polubionych
    Odpowiedz
     38

Podaj dalej
     35

Polub
     186
  3.  

Trump( ten od łapania za c....ę), o potrzebie Boga. On tu na występy kabaretowe przyjechał?

73 odpowiedzi38 podanych dalej278 polubionych
    Odpowiedz
     73

Podaj dalej
     38

Polub
     278
  4.  

To co jeszcze mamy zrobić, żeby ta nowa elyta była zadowolona i nie wyła tak jak dziś?

34 odpowiedzi15 podanych dalej108 polubionych
    Odpowiedz
     34

Podaj dalej
     15

Polub
     108
  5.  

PIS- owcy wzięli na wycieczkę tych najbardziej kulturalnych.1f600.png

30 odpowiedzi28 podanych dalej215 polubionych
    Odpowiedz
     30

Podaj dalej
     28

Polub
     215
  6.  

Czasem równie ważne jak to co wycieczka z Polski zobaczy w stolicy jest to, że można z bliska przyjrzeć się wycieczce i jej posłuchać.

https://wpolityce.pl...pana-z-hameryki

http://niezalezna.pl...acki-popis-lisa

lisy-21.jpg

Edytowany przez dddddddddddddddddd, 06 lipiec 2017 - 15:25.

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA