Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

lukasz7604    238

Wprowadzają podstawową teorię JKM - złodzieje i zdrajcy muszą trafić do więzienie a nie na eksponowane stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Więc JKM nie ma racji twierdząc że Kukliński był zdrajcą podobnie jak L.Kaczyński?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

czyli według wykresu to pis nie doszedł do szczytu w 2007  a później w duł ??

 

Janów Podlaski ( tzw Sciana Wschodnia) ok 60% mieszkańców tej gminy w ostatnich wyborach głosowało na PIS . Prawie wszyscy w Janowie żyją pośrednio lub bezpośrednio ze stadniny , Dla mnie powinni ją zaorać konie sprzedać na karmę do kotów a ludzie na zieloną trawką . Nasz klient nasz pan :) Dojechać "sówerena" do golej kosci

 

widzisz jakiej ty dolinę muminków musisz żyć 

 

ja miałem podobną sytuacje tylko okradli mi z jednego pola

piasek do tego sąsiadom porozjeżdżali pola posiane dowiedziałem się gdy przyszli ze mam zwrócić koszty im za pola opisane

 

a policja na to lepiej nic jeśli niema dowodów to us i gm uznawaj ą ze to ty   kopałeś i próbujesz zatrzeć ślady t.z domniemanie winy 

Zdecyduj się w końcu co popierasz, bo chwalenie PiS-u w jednym zdaniu, a wieszanie na nim psów w drugim, świadczy o braku zdolności do postrzegania różnic poglądowych. W konsekwencji nie dziwi mnie twój pomysł zaorania najlepszej polskiej stadniny, tylko dlatego, że mianowani przez obecną władzę aparatczycy są niezdolni do ogarnięcia swoich zadań. Zrobienie z koni arabskich paszy dla kotów wydaje się potwierdzeniem twojego rodzaju  "ekonomii", bo nawet uwzględniając beznadziejne wyniki tegorocznej aukcji, taka pasza kosztowałaby ok. 300 zł/kg! Kolejny "sukces" jedynie słusznej partii! Najdroższa pasza świata!

 

Niech będzie, że żyję w dolinie Muminków (choć moje gospodarstwo obejmuje dwie (!) doliny, i obie sobie chwalę), ale nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ktoś pozyskuje z mojej ziemi cokolwiek bez mojej wiedzy i zgody. Nie ma możliwości, żeby mój kolega/znajomy zrobił coś na moją szkodę. Ani jeden spychacz nie byłby w stanie dotrwać do rana w całości!Ani jedno auto nie opuściłoby wsi (o ile znalazłby się ktokolwiek, który by się na to poważył)! I nie tylko wieś, ale i cała okolica stanęła by po mojej stronie, nie tylko dlatego, że mnie szanują, ale też dlatego, że byłbym po ich stronie, gdyby im się taka niesprawiedliwość trafiła. Takie postępowanie u nas jest nazywane normalnością. Ludzie pomagają jeden drugiemu, bez patrzenia na korzyści.Prosta zasada - nigdy nie wiesz, kiedy sam będziesz potrzebował pomocy.

W związku z tym pytanie - w jak "normalnym" świecie ty żyjesz? I jak jesteś postrzegany w okolicy?

 

Wprowadzają podstawową teorię JKM - złodzieje i zdrajcy muszą trafić do więzienie a nie na eksponowane stanowiska.

Taa, a komóż to postawiono jakieś zarzuty? Kto został skazany? Nikt? Jaka teoria, takie wyniki...

Edytowano przez Ecopiotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

PAD publicznie Antkowi wygarnął że to nie jest prywatna armia. Skutki będą dwa - Andrzejowi wzrośnie poparcie a Antek dokona na nim vendetty. 

Ta zniewaga krwi wymaga!!!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

  :P

 

Co do ubeków - to nieźli hultaje i łotry ale z bólem serca nie powinni mieć zmiany emerytur. Mieli być może zbyt wysokie przyznane ale jeśli państwo coś obiecuje to winno być dotrzymane (prawa nabyte) bo inaczej nie będzie żadnej ciągłości i co rząd to inne reguły gry czyli "każdy wuj na swój strój"  

Ulman@ - twoje poglądy godne są rasowego socjalisty - " Czy się stoi czy się leży emeryturka się należy"

To nie "państwo obiecało "- obiecał marionetkowy komunistyczny sterowany z Moskwy rząd .

Obiecał swoim dbającym o komunistyczny ład pachołkom - a POst komuniści tej obietnicy dla własnej korzyści dotrzymywali .

Ubecy pracując dla Moskwy szkodzili Polsce i Polakom .  

Więc o emerytury niech zwrócą się do swych rzeczywistych pracodawców - czyli Rosjan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Obecny rząd jest pod wpływem  UE  czy tam USA więc i ich zanegują następni. L. Kaczyński pozbawił nas suwerenności podpisując traktat Lizboński więc czyje interesy reprezentował?

Nie chodzi o to czy się stoi czy leży tylko o ciągłość państwa. Zebyś pękł nie wymażesz faktów  z przeszłości. Mieliśmy dobrych i złych królów, rozbiory komunę  a w miedzyczasie wiele wojen. Od początku jest to Polska i niezależnie od oceny nie można się tego wypierać. Twoja rodzina nie zyła  za komuny? Nie pracowali w zakładach , nie tworzyli pkb tego kraju?  Też wzbogacając PRL pracowali na emerytury więc może i im obniżyc bo cośtam cośtam. Może zaraz napiszesz że Polska  powstała dopiero w 2015 a to co było przedtem  to syf. Kaczyńscy , Antoni, czy Beata też odebrali wykształcenie i pracowali dla tego zbrodniczego systemu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Ulman, nie zgadzam się z Tobą w tej kwestii. Każdy ma poczucie sprawiedliwości, słuszności tego co robi. Nie wierzę, że pracownicy UB (SB), niszczący firmy prywatne i egzystencje rodzin, których jedynym "przestępstwem" było prowadzenie własnej działalności, zasługują na wyższe emerytury niż ludzie, których pogrążyli. Nagradzanie zła prowadzi do jego eskalacji. Gdyby zastosować proste kryterium - "co zrobiłeś dla Polski?", żaden z UBeków nie powinien dostać więcej niż minimalną emeryturę. Bo i za co?

Nie wierzę, że ktokolwiek pracujący w tzw. aparacie bezpieczeństwa uważał (zwłaszcza po roku 1980), nadejście powszechnego komunizmu i równości społecznej za prawdopodobną opcję. A mimo to, starali się o wyniki w "walce o sprawiedliwy ustrój społeczny", i niszczyli wszystkich, którzy w tej "grze" dawali im punkty.

Od najniższego, do najwyższego. A dowodem zaangażowania (i awansów) była ilość oskarżanych ludzi.

Nie można ich sądzić (wykonywali tylko rozkazy), ale też nie ma powodu by ich nagradzać.

Odpowiedzialnych za wydawanie "rozkazów" nie rozliczył ani PiS, ani PO.

Co lepszego dla Kraju zrobił przeciętny pracownik UB w porównaniu z przeciętnym rolnikiem, czy robotnikiem?

Dlaczego mają mieć lepiej?

W styczniu 1988 wystąpiłem z wnioskiem o wydanie mi paszport), dwa miesiące po zakończeniu ZSW. Tak naprawdę chciałem poznać tylko powód odmowy. 

W marcu tego roku byłem w Wałbrzychu, by spróbować wpłynąć na jego wydanie. Rozmawiałem z naczelnikiem wydziału paszportowego (UB).Bez szans. Dostałem go w czerwcu, w powiecie, z datą wydania 12 lutego!

Takie były realia tworzone przez ówczesną władzę. Nikt nie robił nic ponad to, co musiał. No chyba, że miał w tym interes (łapówkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Ulman@ czy Twoja rodzina nie żyła pod Niemiecką okupacją ? Czy nie tworzyła pkb III Rzeszy ?

SB i UB było przybudówką i współpracowało z służbami okupującymi Polskę sowietów .Jeżeli funkcjonariuszom tych służb emerytury należą się - to idąc tokiem Twego rozumowania - folksdojczom , szmalcownikom i denuncjatorom donoszącym na Gestapo ( o zgrozo ) tak że powinny przysługiwać .

Poszukaj informacji o emeryturach granatowych policjantów  w PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ecopiotr, odpowiem Tobie bo liczę na zrozumienie i chłodną ocenę. Ustawa deubekizacyjna podnosi kwestię służby jednostkach organizacyjnych MSW które wykonywały działania operacyjno-rozpoznawcze lub dochodzeniowo-śledcze. Nie napisano iż chodzi tu o tych którzy działali na szkodę konkretnych ludzi. Do tego worka wrzucono również żołnierzy tzw zwiadu, kompani rozpoznawczych i kompanii specjalnych. Czyli, żołnierzy WOP i innych wykonujących zadania rozpoznawczo-taktyczne.  Szczebel taktyczny czyli pole walki, nie inwigilacja opozycji i prostego luda. Prawdziwi UBecy , tacy z krwi i kości nie przeszli pierwszej lustracji, albo ją olali i do dziś mają się dobrze, lub odeszli do krainy wiecznych łowów. To co zostało i pracowało później w UOP. Policji, CBŚ. Poddało się lustracji i pracowało ku chwale nowego ładu, nadstawiając d*py w walce z mafią i tym co wyłaziło z podziemia po upadku ZSRR. Pracowały też panie w wydziałach paszportowych. To oni mają najwięcej do stracenia. Najgorsze jest to że kołki z IPN, pomimo iż mienią się prokuratorami, nie rozróżniają tych tych dwu rodzajów działań. A skoro oni nie rozróżniają to czemu reszta narodu ma się na tym znać?

Czemu IPN nie chce wykonać roboty i wyłapać z akt tych prawdziwych funkcjonariuszy UB?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Ecopiotr - ja się całkiem z tobą zgadzam ale nie do końca o to tu idzie. Tak jak pisałem to byli łotry i hultaje , czesto zdeprawowani bo władza deprawuje a oni tej władzy mieli dużo. Że maja za wysokie emerytury - owszem, że niszczyli ludzi - owszem, Że nie działali dla dobra Polski - no tu bym polemizował. Jest to absolutnie rzecz wzgledna  Służyli Polsce która była powszechnie uznanym krajem na arenie międzynarodowej, utrzymujacej stosunki gospodarcze i dyplomatyczne praktycznie z kazdym, W interesie Polski PIS opluwa PO , w interesie Polski PO opluwa Kaczyńskiego  w interesie Polski Kukliński zdradził  będąc jednocześnie zdrajcą  uznanych władz.W ówczesnym czasie mimo że pod wpływami komuny wielu pracowało w rozmaitych służbach wywiadowczych jak w innych państwach. Przeszli weryfikację a potem przez 25 lat w strukturach wolnej Polski.i właśnie resztę napisał Miro post wyżej.
Sedno jest jednak gdzie indziej -  III RP czy chce czy nie jest spadkobiercom PRL i wielu zobowiązań zaciągniętych za tamtych czasów musi dotrzymywać. Tak samo PO musiało dotrzymywać zobowiązań PIS , PIS  SLDowskich a SLD AWSowskich. To że popełniono błąd przyznając wysokie emerytury pewnie jest częściowo prawdziwe ale dokładnych detali nie znamy bo były głównie hasła z propagandy PIS. Istotna jest poszanowanie praw nabytych bo jest to forma obietnicy, zobowiazania  umowy poczynionego przez władzę. Jeśli nie będzie się tego dotrzymywać  to bedzie jak na UPAinie. Przychodząca władza bedzie zamykac poprzednią i sp***rzać przed następną. Jeśli każdy kolejny rząd będzie zmieniał reguły to ktoś może powiedzieć że my nie wstępowaliśmy do UE tylko oni, nie my braliśmy kredyty, nie my podpisywaliśmy traktaty itd. Nawet jesli cos zrobiono źle to umów i zobowiązań należy dotrzymywać - tylko tyle i aż tyle

 

Wojtek - wszystkie służby PRL były słuzbami uznanego ktaju utrzymujacego gospodatcze i dyplomatyczne stosunki z całym światem. 

Folksdojcze czy szmalcownicy nie byli funkcjonariuszami uznanego państwa.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A tak poza tym to jak się ma szkodliwość informatyka pracującego dla MSW, budującego bazę PESEL, tą którą posługujemy się do dziś do szkodliwości działania prokuratora Piotrowicza? Pytania są trudne bo i materia delikatna. Rozliczać ale indywidualnie, a nie kazać udowadniać swoją niewinność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Mirro czy panie pracujące w UG w wydziałach dowodów osobistych mają emerytury powyżej 2tys.? Wątpię a wykonywały taką samą pracę jak te w wydziale paszportowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Partyjni żołnierze udowadniają że trzy koła były popsute ale jedno pozostałe były dobre.

Ulman cytujący M. Thatcher to jak Palikot cytujący J.P. II.

 

Niech Ci będzie, że tak ale nie zmienia to faktu, że nie robią tego dla dobra ojczyzny tylko dla dobra swojej partii i dla własnych materialnych korzyści!

 

Ulman@ czy Twoja rodzina nie żyła pod Niemiecką okupacją ? Czy nie tworzyła pkb III Rzeszy ?

SB i UB było przybudówką i współpracowało z służbami okupującymi Polskę sowietów .Jeżeli funkcjonariuszom tych służb emerytury należą się - to idąc tokiem Twego rozumowania - folksdojczom , szmalcownikom i denuncjatorom donoszącym na Gestapo ( o zgrozo ) tak że powinny przysługiwać .

Poszukaj informacji o emeryturach granatowych policjantów  w PRL.

 

Jak to fajnie teraz łysi piszą o "sowieckiej okupacji"... Równie dobrze dzisiaj można powiedzieć o unijnej okupacji a dodatkowo PiS sprowadził nam kolejnego okupanta USA. No ale czego się spodziewać od amerykańskich marionetek....

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Minister  Błaszczak  odwiedził  moją  Gminę  poszkodowaną  w huraganie  Stulecia.  Dobra  zmiana  Martwi  się  o  obywatela  i  przybywa  z Pomocą.

Przypomina  mi się  wypowiedź  Gajowego  po  powodzi  że  nic  się  niestało ,, Woda  ma to do siebie  że  spływa  do  głównej  Rzeki  Bałtyku ,, :D :D :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

No to naprawdę sukces. 4 dni po burzy Błaszczak przerwał urlop i z łaski swojej pojechał sprawdzić czy jeszcze żyjecie. A wcześnie co robił? Doglądał kiełbasek na grillu????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Z jaką pomoca przybył?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Blaszczak będzie miał problem, bo "Łowcy burz" wydali ostrzeżenia a system krajowy nie przekazał dalej, bo kimże oni są aby mieli coś sugerować systemowi. Okazało się że był chwilowo nieczynny. Ktoś sobie zlekceważył. Poza tym, IMGW też leje na to bo oni mogą ewentualnie prognozą w telewizji się zająć. Zwracam uwagę że dalej nie prowadzi się działań do zbudowania systemu reagującego na tego typu zagrożenia, papier wszystko przyjmie . Zajmujemy się Owsiakiem i zagrożeniem festiwalu a ludzi przed burzą nie potrafimy ostrzec. Skoro nakręciliśmy spiralę strachu przed zamachami, emigrantami i Bóg wie jeszcze czym to budujmy ten system. Jak Błaszczak to zrobi będę pierwszy który powie, brawo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Poprostu był

I co to dało? Na czym ta pomoc polegała? Co konkretnie zrobił i jak pomógł\

Marekfarmer , u ciebie bez szkód?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ulman, to fachowo określa się jako nawiedził. Najpierw nawiedził huragan a potem Błaszczak. Pożytek żaden  i przyjemność wątpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Wspomagał duchowo :P

Premierka  z Antkiem znowu w TVPis lansik przed kamerami na tle demolki po burzy. Oni się chyba po 2-3 dniach połapali z czym maja do czynienia bo dopiero podajże wczoraj wosko wysłąli do pomocy. Tak więc ostrzeżenia nie było a pomoc spóźniona


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Mirro, Ulman, zgadzam się, że nie wolno wrzucać wszystkich do jednego worka. IPN ma przynajmniej część dokumentów, które mogłyby pomóc ofiarom PRL-u, ale prawa tych ofiar zostały sprowadzone do absurdu. Najpierw nie mieli możliwości wglądu, później było przedawnienie.

Ale nie w tym rzecz, chodzi o ludzi, o których wiadomo, że postępowali źle dla własnego zysku i na szkodę innych lub z faktu pracy w pewnych urzędach są traktowani lepiej niż ich ofiary, czy też ludzie, pracujący na podobnych stanowiskach ale poza "firmą".

Jaki był efekt "dekomunizacji" służb pamiętamy... Obecny pomysł dania najniższej krajowej wszystkim związanym z dawnym MSW jest najgorszym pomysłem jaki mógł powstać. Po pierwsze należałoby oddzielić pracowników administracji (i zrównać ich prawa z innymi na podobnych stanowiskach), dalej - rozdzielić tych, których ta ustawa obowiązuje wg. faktycznych zadań. Jak uznać za sprawiedliwą różnicę w emeryturze np. dwóch policjantów, z których jeden rozpoczął służbę na tydzień przed upadkiem starego systemu, a drugi tydzień po? Jak można zrównać tych, którzy bili i katowali opozycjonistów, z tymi, którzy ich bronili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Blaszczak będzie miał problem, bo "Łowcy burz" wydali ostrzeżenia a system krajowy nie przekazał dalej, bo kimże oni są aby mieli coś sugerować systemowi. Okazało się że był chwilowo nieczynny. Ktoś sobie zlekceważył. Poza tym, IMGW też leje na to bo oni mogą ewentualnie prognozą w telewizji się zająć. Zwracam uwagę że dalej nie prowadzi się działań do zbudowania systemu reagującego na tego typu zagrożenia, papier wszystko przyjmie . Zajmujemy się Owsiakiem i zagrożeniem festiwalu a ludzi przed burzą nie potrafimy ostrzec. Skoro nakręciliśmy spiralę strachu przed zamachami, emigrantami i Bóg wie jeszcze czym to budujmy ten system. Jak Błaszczak to zrobi będę pierwszy który powie, brawo.

 

Łowcy burz to są amatorzy i nie mają nic do powiedzenia. IMGW to instytucja państwowa czyli taka w której zatrudnienie znajdują "swoi". Ale nawet ta instytucja wydała ostrzeżenia przed możliwością wystąpienia takiej formacji burzowej. W momencie powstania tej burzy pani meteorolog która miała dyżur w IMGW wydała o 18.30 komunikat że formacja burzowa kieruje się na północ i będzie nabierała na sile i na tym się skończyło bo to był w końcu "piątek weekendu początek".... Ostrzeżenia przed burzami tej siły wydał także ICM Uniwersytet Warszawski (polecam ich prognozy bo mają dużą sprawdzalność http://www.meteo.pl/) To nie była żadna niespodzianka. Ale kto o tym wiedział poza pasjonatami meteorologi??? NIKT!!! Bo w Polsce nie ma żadnego systemu ostrzegania, nie ma koordynacji prac służb, jest jedna wielka bylejakość i olewanie tego problemu przez kolejne rządzące ekipy.

Gdyby taki system istniał na dwie godziny przed tą burzą można było ostrzec zarówno tych harcerzy w lesie jak i każdego kto się znalazł na trasie tego potężnego układu!!!

Ale po co??? Tak jak piszesz lepiej straszyć i bronić przed zgorszeniem Przystanku Woodstock czy też przed uchodźcami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

 

Minister  Błaszczak  odwiedził  moją  Gminę  poszkodowaną  w huraganie  Stulecia.  Dobra  zmiana  Martwi  się  o  obywatela  i  przybywa  z Pomocą.

Przypomina  mi się  wypowiedź  Gajowego  po  powodzi  że  nic  się  niestało ,, Woda  ma to do siebie  że  spływa  do  głównej  Rzeki  Bałtyku ,, :D :D :D

 

trzeba bylo sie ubezpieczyc -jak twierdzil inny spec- ja tez tak kazdemu mowie, zreszta mieszkam w dolinie wisly wiec niejedna powodz przezylem i pewne jeszcze pare zobacze.

ja bym nie byl takim optymista ze to byl huragan stulecia-co najwyzej dekady.....

 

jesli to wasza pierwsza katastrofa naturalna to moge z wlasnego 40 letniego doswiadczenia powiedziec ze zawsze i pod kazdym ustrojem i wladza to wyglada tak samo :D  :D  :D . przyjada po paru dniach popatrza pogadaja i jada dalej,

 przyjedzie wojsko -2 amfibie , jedna po paru przejazdach sie utopi i miesiac bedzie stala w blocie zanim ja wyciagna, druga na szczescie od razu sie zepsuje i mogla wrocic do bazy, zolnierze swietnie nadaja sie do noszenia workow z piaskiem , maja jakies przenosne oswietlenie,agregaty , pompy szlamowe na cos sie przydadza, 

ochotnicy osp z innych rejonow po paru dniach sie zjawia-tych trzeba pilnowac zeby wiecej szkod nie narobili niz pozytku,mieli krotkie weze wiec lali wode na korone walu i po chwili zrobila sie dziura-dobrze ze bylem na miejscu i ich pogonilem, nastepni chcieli mi ogrodek zasypac piachem ze niby wal przecieka B) .

 

kiedys robilem w lesie wiec gdyby takich asow wyslac do usuwania wiatrolomow to ofiar by bylo wiecej niz 5, ilu ma pojecie o cieciu drzew, jaki sprzet do tego-pilarki,glupie liny do wyciagania,siekiery do krzesania-jaki mlodzieniec z wojsk obrony terytorialnej mial ja w rekach :P  :P  :P [moze na szczescie]


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Ecopiotr , wydaje mi się że teraz też zawodowi urzędnicy ministerialni bedą mieli wieksze emerytury niż ich odpowiednicy. Tak to zawsze dziwnie wychodzi niezależnie od systemu :P

 

Po czynach ich poznacie - w TVPis wszystko wygląda cacy, dobra zmiana, zwarci i gotowi armia super, finanse super, MSWiA super a potem wychodzi że uzbrojenia nie bedzie i remontują 50 letnie łodzie podwodne, kasy w bród ale nie wiadomo czemu jeszcze chcą podnieść podatki, a po 3 dniach dopiero na poważnie ruszyła pomoc po wichurze. Dziadem to podszyte tak samo jak poprzednio. Jakby tym sie przydarzył Smoleńsk to taki sam burdel by był


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj