Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
quqasz    3

Zgadza się Ulman. Druga sprawa jest taka, żebyśmy jako rolnicy zaczęli się sami na wzajem szanować bo nas już nikt nie szanuje. Moje dzieci chodzą do szkoły w mieście i jak byłem ostatnio na zebraniu rodziców to taki stek obelg i pomówień względem rolników dawno nie słyszałem. I to od ludzi, którzy w życiu żadną uczciwą pracą się nie pohańbili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Rychu czemu nie zabrałeś całego haremu??? ajajaj koleżanką będzie smutno i czemu nie z biletem w jedną stronę???

post-62223-0-26485800-1483432810.jpg


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czerwony rewolucjonista niejaki Władimir Ilicz Uljanow na urlop wyjeżdżał do POronina .

A czerwony Nowoczesny rewolucjonista Rysio Petru by odpocząć od trudu i znoju <<obrony wolności i demokracji >> urlopy spędza w POrtugalii .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

a POlglowki [na cos sie przyda czasami to, ze nie uzywam polskich znakow diakrytycznych] gdzie jezdza ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

ale zonk, byles w tym samym miejscu co ja, a myslalem ze jedynie gimbusem do szkoly jedziesz i tam palcem po mapie,

dlaczego pojechales do poronina -to taka rodzinna tradycja ??, rodzice za zaslugi dla tppr tam jezdzili ? 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

jacus@ prowokacja marna ale wiesz, tonący brzytwy się chwyta ;)


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dx? Dawaj opis bo dzieci nie załapią co to jest :D i jacuś będzie latał ojca się pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Rozwalili system :D B) :DNormalnie nie mogłem się powstrzymać by to dodać :lol: :lol: :lol:

post-62223-0-95914700-1483818457_thumb.jpg

post-62223-0-91834600-1483819198.jpg

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

nie wiem czy macie tyle lat ile moj ojciec nie zyje...

 w jednym macie racje-to co dzisiaj sie dzieje niebezpiecznie przypomina czasy mojej mlodosci-zamiast IV rp mamy prl-bis , I sekretarz pzpr rzadzi z tylnego siedzenia, przewodniczacy rady panstwa jest marionetka bez znaczenia, a premier brozka dla ozdoby- identyczny schemat obowiazywal prze wiekszosc istnienia prl. kto z was wie kto byl premierem w prl albo mial stanowisko odpowiadajace dzisiejszemu pretydentowi- a I sekretarzy pewnie kazdy by wymienil bez problemu.

taka skondensowana historia prl-bis


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mniejsza o to.

Więc dla kogo w PRLu biłeś brawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

a dlaczego myslisz ze komukolwiek bilem??? zawsze uwazalem ze to wszystko jedna banda, tylko ze zawsze wole oszusta i zlodzieja niz glupka, bo wiem co pierwszy zrobi i moge sie na to przygotowac. co zrobi glupek -tego nawet on sam nie wie.

 

zreszta ci wszyscy I sekretarze,naczelnicy gminy,czlonkowie rady narodowej ktorych znam osobiscie dzisiaj -w odroznieniu odemnie -stoja w pierwszym rzedzie przed glownym oltarzem-tak im sie odmienilo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

a dlaczego myslisz ze komukolwiek bilem??? zawsze uwazalem ze to wszystko jedna banda, tylko ze zawsze wole oszusta i zlodzieja niz glupka, bo wiem co pierwszy zrobi i moge sie na to przygotowac. co zrobi glupek -tego nawet on sam nie wie.

 

zreszta ci wszyscy I sekretarze,naczelnicy gminy,czlonkowie rady narodowej ktorych znam osobiscie dzisiaj -w odroznieniu odemnie -stoja w pierwszym rzedzie przed glownym oltarzem-tak im sie odmienilo.

 

zreszta ci wszyscy I sekretarze,naczelnicy gminy,czlonkowie rady narodowej ktorych znam osobiscie dzisiaj -w odroznieniu odemnie -stoja w pierwszym rzedzie przed glownym oltarzem-tak im sie odmienilo.

 

wymieniłeś 90 % lewactwa chodzi do kościoła co tydzień pierwsza ławka a wychodząc z kościoła pluje na innych księży i chrześcijaństwo 

 właczta tvn pociera się wyborczą      wytłumacz mi to 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

nie wiesz ze sie nie cytuje poprzedniego posta- kiedys za to i uzywanie duzych liter juz by cie nie bylo na forum , ale swiat i af zeszlo na psy a moderatorzy wymarli- znaczy dorosli...

 

kasa,misiu kasa i do tego wladza -jak mowia starzy gorale szlachetna ryba plynie pod prad a z pradem to tylko gowno plynie.

sa tacy co zawsze wiedza jak sie ustawic-taki duda, piotrowicz, zaradkiewicz, kurski, jasiewicz, krasulski i tysiace innych zawsze wyczuja skad wieje wiatr,

 

pokazywaliscie szopke noworoczna-tworcy to starzy sprawdzeni towarzysze zarowno za tow. gierka jak i tow. kaczynskiego. zarowno wtedy jak i teraz mozna ich oklaskiwac, niewazne czy opole 83 czy tvpis 2016-wszystko jedno wazne ze przy korycie......

 

niedawno umarl ostatni I sekretarz gminnej pzpr-[uczyl mnie w szkole] pogrzeb z honorami, starszy posterunkowy mo-mielismy z nim pare razy problemy-tez go pochowali, ostatni naczelnik gminy -przykladnie z zona co niedziela, jedna z jego dawnych podwladnych niedawno ufundowala nowy zyrandol do kosciola , pulkownik lwp- reprezentacyjny pomnik, partyzanci armii ludowej tez w centrum cmentarza z odpowiednimi inskrypcjami...

 

ty mylisz podstawowe pojecia wg twojej definicji najwieksze lewactwo to pis i kukiz a prawica to na sali sejmowej protestuje-przeczytaj dokladnie i ze zrozumieniem to co masz w sygnaturce napisane i to pare razy przeloz to na dzisiejsza sytuacje polityczna.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Teraz to pojechałes ze swoimi mądrosciami daleko poza wykreowane przez siebie ramy głupoty... To prawica urządza sobie szopkę na mównicy sejmowej spiewając, robiąc sobie zdjęcia i inne rzeczy których nie wypada robić na tych stanowiskach? Przez tych pajaców niektórzy pracownicy sejmu nie mogli spędzić swiąt czy sylwestra z rodziną, podczas gdy petruszenko pojechał na lewizne do Portugalii, a schetynowicz na narty. Nałapali głupków którzy slepo wierzą w idee głoszone przez liderów, którzy swietnie się bawią za pieniądze ich wyznawców i sorosa. Błagam,nie pogrążaj się już... 


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj