Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

jacus    3039

to ze prezesowi donald sni sie po nocach to w sumie nic dziwnego ale wam mlodym zdrowym chlopcom narodowym ???????? cos wam orientacja sie zmienila ??? jak wam sie donek w nocy przysni to sie bedzie dzialo :P  :P  :P   


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Hahaha ja wiem ze trudno Ci przychodzi zobaczyc ze Twoi idole sa antyludzcy i antypolscy. A ich wyborcy ubrani w bluzy patriotyczne made in china, pozatym nie wiedza kim byl wojciech korfanty. Lub cokolwiwk o narodowej demokracji. Oczywiscie nie wszyscy sa tak malo ogarnieci ze nie dostrzegaja ze pis nie jest tak patriotyczny jak mowi. Ja Ci podam link https://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci/zakaz-uboju-rytualnego-hodowli-futerkowych-i-psy-w-kojcach-nowe-pomysly-poslow/

 

Projekt ustawy jest od dawna przygotowywany przez ponadpartyjny Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt, któremu przewodniczy Paweł Suski z Platformy Obywatelskiej.

 

 

:D  :D

  własnie dobrze czytasz poczytaj twój link 

 

a z drugiej strony kto wprowadził obój rytualny zęby nie konkurować w Turcji z Niemcami i rynek się załamał  :lol:

a kto zniósł własnie kolego czytaj dalej ... :lol:

 

a pis szykuje wiec ty wiesz co szykuje dzięki twoim lewicowym gazetą widzisz jaki pis pracowity ja myślałem ze sejm ma wolne

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Lewicowt to Ty jestes Romanie. Podalem jeden link gazeta lewicowa. Topagrar tez. Wiem tvp, trwam, republika to rzetelne zrodla informacji dla brunatnych. W swoim komentarzu odnioslem sie do zwierzat futerkowych nic nie pisalem o uboju rytualnym takze Twoja polemika raczej odnosi sie do wymyslonych przez Ciebie wersji w ktorych niby ja mowie o uboju. Wrzucasz zdania z kontekstu prawda Cie wyzwoli "Pomysły Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt przejęli obecnie politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy zapowiadają, że we wrześniu projekt złożą do laski marszałkowskiej." , "Po pierwsze, w projekcie znajduje się następujące stwierdzenie: „Zwierzę kręgowe w ubojni może zostać uśmiercone tylko po ​uprzednim nieodwracalnym pozbawieniu świadomości przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje”. To nic innego jak kolejna próba wprowadzenia zakazu uboju rytualnego.", "Projekt ustawy jest od dawna przygotowywany przez ponadpartyjny Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt, któremu przewodniczy Paweł Suski z Platformy Obywatelskiej. Ale ponieważ klub PO nie wyraził zgody na jego złożenie do laski marszałkowskiej, sprawę przejęli w swoje ręce politycy Prawa i Sprawiedliwości. Krzysztof Czabański z PiS-u obiecuje, że we wrześniu dokument zostanie oficjalnie złożony w Sejmie." A teraz oswiece Cie jeszcze bardziej w parlamencie jest pelno takich co przyjma to ustawe Suski, Kukiz, Kaczynski. Ale kto ja zlozy to chyba teraz widzisz. Zarzucasz mi nie doczytanie a sam..

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Ale Turcy musieli mieć ubaw jak słuchali posła Tarczyńskiego. :D Erdogan pewnie tarzał się ze śmiechu. 

- Mamy ogromne poparcie dla reform - zapewniał w wywiadzie dla TRT World poseł Prawa i Sprawiedliwości. W trakcie rozmowy, uzasadniając konieczność reformy sądownictwa mówił: "Po pierwsze mieliśmy pijanych sędziów powodujących śmiertelne wypadki drogowe czy sędziów, którzy kradli. (...) Nie można ich nawet za to osądzić".

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/posel-dominik-tarczynski-w-tureckiej-telewizji-o-reformie-sadownictwa-i-pijanych/10v8mnc

Coś, ktoś mówił o kalaniu gniazda, czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Lewicowt to Ty jestes Romanie. Podalem jeden link gazeta lewicowa. Topagrar tez. Wiem tvp, trwam, republika to rzetelne zrodla informacji dla brunatnych. W swoim komentarzu odnioslem sie do zwierzat futerkowych nic nie pisalem o uboju rytualnym takze Twoja polemika raczej odnosi sie do wymyslonych przez Ciebie wersji w ktorych niby ja mowie o uboju. Wrzucasz zdania z kontekstu prawda Cie wyzwoli "Pomysły Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt przejęli obecnie politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy zapowiadają, że we wrześniu projekt złożą do laski marszałkowskiej." , "Po pierwsze, w projekcie znajduje się następujące stwierdzenie: „Zwierzę kręgowe w ubojni może zostać uśmiercone tylko po ​uprzednim nieodwracalnym pozbawieniu świadomości przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje”. To nic innego jak kolejna próba wprowadzenia zakazu uboju rytualnego.", "Projekt ustawy jest od dawna przygotowywany przez ponadpartyjny Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt, któremu przewodniczy Paweł Suski z Platformy Obywatelskiej. Ale ponieważ klub PO nie wyraził zgody na jego złożenie do laski marszałkowskiej, sprawę przejęli w swoje ręce politycy Prawa i Sprawiedliwości. Krzysztof Czabański z PiS-u obiecuje, że we wrześniu dokument zostanie oficjalnie złożony w Sejmie." A teraz oswiece Cie jeszcze bardziej w parlamencie jest pelno takich co przyjma to ustawe Suski, Kukiz, Kaczynski. Ale kto ja zlozy to chyba teraz widzisz. Zarzucasz mi nie doczytanie a sam..

 

cały czas gadam będzie coś pogadamy ?!  niema nic tylko projekt po to wiec nie gadamy nie spekulujemy. coś innego było w top agrar a coś innego z twojego linku, w top agrar masz jeden wielki znak zapytania opowiada poseł suski 

 

rzetelne źródła mówisz Polsat internet  wystarczy poczytać twoje szmatławce w których wyśmiewają się z polskich świat z godziny w ktoś już wklejał bulwersujące tematyki  a ty się nimi zachwycasz 

Roman176  - wracasz do formy ;). Znowu bełkot , którego nie da się zrozumieć.

 

jak byś był rolnikiem to byś wiedział  

 

jak byś się w kocówę rozmowy wjebał też nie wiesz  poczytaj wszystkie linki o'czym gadamy 

 

bo wyszedłeś o na największego głupka on rozumiał  

Ale Turcy musieli mieć ubaw jak słuchali posła Tarczyńskiego. :D Erdogan pewnie tarzał się ze śmiechu. 

- Mamy ogromne poparcie dla reform - zapewniał w wywiadzie dla TRT World poseł Prawa i Sprawiedliwości. W trakcie rozmowy, uzasadniając konieczność reformy sądownictwa mówił: "Po pierwsze mieliśmy pijanych sędziów powodujących śmiertelne wypadki drogowe czy sędziów, którzy kradli. (...) Nie można ich nawet za to osądzić".

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/posel-dominik-tarczynski-w-tureckiej-telewizji-o-reformie-sadownictwa-i-pijanych/10v8mnc

Coś, ktoś mówił o kalaniu gniazda, czy jakoś tak?

 

miruś wpisz google pijani Siedzowie :huh:  sam sie zdziwisz  

"Spuchnięta twarz, przymrużone oczy". Pijany sędzia za kierownicą

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Nie neguję że takie przypadki miały miejsce. Mam jednak mieszane uczucia co do paplania o tym akurat w tureckich mediach. Wygląda na to że, posłowie miłościwie nam panujących nie do końca rozumieją iż stawiają się na równi ze znienawidzoną opozycją. A co, może liczył że Turcja się użali nad biedaczkiem i pogłaszcze po głowie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249
tedek2    65

Gdzie wysmialem sie z godziny w? Jakas strona z ktorej dalem link to robi? To jest zle ale czy ja przegladam strona po stronie co wstawiaja nie wiec czemu sie oburzasz na mnie?Jesli wstawielm cos co ktos wstawil to przez przypadek.jeden link byl na temat pierwszego wiec jak mogl sie nie zgadzac pomysl troche.

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Ktos czepial sie jak wstawielm na temat spadku inwestycji ze jeszcze pieniadzr z unii nie wplynely to po co to pisales jak piszesz zeby gadac o czyms co juz jest? Wystarczylo spojrzec na rok 2016 bylo 18.1 procent juz jest duzy spadek
Nigdzie nie napisalem ze polsat jest dobry wiec czemu mi to sugerujesz? Moje szmatlawce ? Nie posiadam stety czy niestety zadnej gazety.
Money.pl, profil jkm, topagrar to szmatlawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Nie neguję że takie przypadki miały miejsce. Mam jednak mieszane uczucia co do paplania o tym akurat w tureckich mediach. Wygląda na to że, posłowie miłościwie nam panujących nie do końca rozumieją iż stawiają się na równi ze znienawidzoną opozycją. A co, może liczył że Turcja się użali nad biedaczkiem i pogłaszcze po głowie?  

 

tu masz racje po co w tureckiej tv oddaje honor bo tam wydaje się mi ze jest gorzej sondami  bo mąż morze bić nie wiem czy nawet niezabić coś ostatnio w protestach tam było nawet gwałt niej est karalny  

Ktos czepial sie jak wstawielm na temat spadku inwestycji ze jeszcze pieniadzr z unii nie wplynely to po co to pisales jak piszesz zeby gadac o czyms co juz jest? Wystarczylo spojrzec na rok 2016 bylo 18.1 procent juz jest duzy spadek

Nigdzie nie napisalem ze polsat jest dobry wiec czemu mi to sugerujesz? Moje szmatlawce ? Nie posiadam stety czy niestety zadnej gazety.

Money.pl, profil jkm, topagrar to szmatlawce?

 

tetek ty sie tak nie oburzaj nie zarzucam ci niczego tylko wyluzuj co piszą gazety czytaj inne rzeczy interpretuj to co też inni mają  na myśli 

i wyciogaj wnioski a te co pisałem ci zrudła czyli polsat itp są neutralne i te co wypisałeś sam czytam 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Oto co o oprawie mają do powiedzenia politycy opcji "proeuropejskiej", jakże wyczuleni na uczucia niemieckie: Nitras (PO): "Smutne, że ta oprawa to jedyne co z tego meczu zostanie zapamiętane – mówi z kolei poseł PO Sławomir Nitras. Polityk przyznaje, że oglądał całe spotkanie i odniósł wrażenie, że "ta młodzież nie do końca rozumie o czym mówi i przeradza to wszystko w jakiś kompletny happening". - Winy Niemców są jasne, ale mówienie o tym w atmosferze skandalu? To dobre dla sztuki nowoczesnej, a nie upamiętnienia ofiar. To wykorzystywanie tragedii przez ludzi, którzy w bojówkach parafaszystowskich odwołują się do ideologii faszystowskiej i maszerują po ulicach Warszawy. Mnie to przeraża – stwierdza Nitras." Lubnauer (PO): "Przewodniczącą klubu poselskiego Nowoczesnej oceniła natomiast zachowanie kibiców Legii Warszawa jako "niepotrzebne zaognianie stosunków polsko-niemieckich". - Rozumiem chęć uczczenia Powstania Warszawskiego, ale myślę, że lepszym pomysłem byłby np. napis "Chwała bohaterom". Kibice wyraziliby swoje uznanie, a nikt nie czułby się zgorszony – mówi WP Katarzyna Lubnauer. Jak podkreśla, "stadion piłkarski nie jest najlepszym miejscem do czczenia pamięci o ofiarach". " Źródło: portal wp

 

to się nazywa polski polityk  B)


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

No nie wiem. Ja bym jednak poszedł w kierunku bohaterstwa i poświęcenia , tych co ruszyli do walki. W końcu to jednak rocznica rozpoczęcia a nie upadku powstania. 

Tu powinniśmy oddać atmosferę ekscytacji i nadziei. Co do samej grafiki to przegięli. Ale pewnie nikt nie wytłumaczył że skromniejsza będzie bardziej na miejscu. W końcu robili to dla kogoś a nie aby zaistnieć. Ale w tym ostatnim mogę się mylić.

Poza tym, czy zostały zranione uczucia niemieckie grzmoci mnie po całości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Świetne wyniki finansowe. Polska prowadzi w rankingu tempa wzrostu gospodarczego

zpk, adom publikacja: 05.08.2017 aktualizacja: 12:27wyślijdrukuj
 
uid_8ab261e4c7d2f8f8ca20f66678d719271501Świetne dane z polskiej gospodarki
 
  • uid_8ab261e4c7d2f8f8ca20f66678d719271501Świetne dane z polskiej gospodarki
  • uid_5cdcfe3838ad3abfc74b81694dec6e321501Świetne wyniki finansowe. Polska prowadzi w rankingu tempa wzrostu gospodarczego
Polska prowadzi w rankingu tempa wzrostu gospodarczego. Wyprzedziła m.in. Turcję, Hiszpanię, Niemcy i Francję. Dane Spectator Index opublikował na Twitterze europoseł Jacek Saryusz-Wolski.
Wzrost PKB Polski na poziomie 3,6 procent plasuje nasz kraj na pierwszym miejscu wśród dziewięciu państw porównywanych przez Spectator Index. Pozytywne opinie o polskiej gospodarce publikował w maju Międzynarodowy Fundusz Walutowy. 

W maju jeden z największych banków inwestycyjnych, Morgan Stanley prognozował, że wzrost naszego PKB wyniesie do końca roku ponad 4 procent. Eksperci zwracali również uwagę na poprawę sytuacji polskim rynku pracy. Jak zauważyli analitycy, obecna stopa bezrobocia w Polsce spada do najniższych poziomów w historii.
 
 
#wieszwiecej | Polub nas
IAR
       

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Wuje i tak tego nie zrozumieją,Oni wolą ŻREĆ opartniały kartofel,jak było za PO.ponieważ mażą o powrocie post komunistycznego układu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nowe Taśmy   prawdy   ujawnione 

:lol: :lol: :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Im więcej tych taśm, tym bardziej Radek Sikorski wyrasta na rozsądnego chłopa. Schetyna zawsze był miękki a tu trza twardym być. Publikować dalej jest co raz weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Zaraz zaraz! Jeszcze niecałe 2 latka temu Polska była w ruinie, a teraz nagle tygrys gospodarczy i to cudownym sposobem bez ingerencji w system wolności gospodarczej, bez zmian w systemach podatkowych, zus-u? No cud nad Wisłą. Gdzie te porażające w zapowiedziach z setkami wniosków do prokuratury wyniki audytów poszczególnych ministerstw? 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj