Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Otpowiem ci

Jeśli ktoś nie skorzystal przez tyle lat z wejscia do UE to kim jest ? Baranem hehe

 

Widzisz skorzystałeś z naszych pieniędzy nie wstyd Ci? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Jak nie łapiesz to z innej beczki . Ile lat jesteś po ślubie ?

To nie temat o mnie jeśli nie zalapales

No a ile trzeba być po ślubie żeby mieć dorosłe i wykształcone dzieci ? Co tam masz za problem że nie możesz pojąć tego ?

No ile lat po ślubie można być w wieku 47 lat ?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

trzeba byc niezłym imbecylem aby komus żałowac tego ze pobiera 500+ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

No raczej nie byłeś bystrzejszy , więc czego mam sie wstydzić ?
Wiem że i tak odniosles sukces ale oszczec dzieciom prawdy bo to nie był żaden objaw bystrosci hehe


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja żałuję , bo też bym chciał . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

Dlatego nie mogę zrozumieć ludzi którzy podkreślają że bez UE jesteśmy nikim , że kołchoz jest OK , że wszystko co za Odrą jest idealne i powinniśmy się od nich uczyć a najlepiej podać się im by nami rządzili a gdy w Polsce bierze się dopłaty jak w UE , płaci zasiłki dla dzieci jak w UE , sprzedaż ziemi działa jak w krajach UE, sądy chcą zmienić by działały jak w państwach Europy zachodniej wtedy malkontenci podnoszą krzyk dlaczego tak chcemy zrobić w Polsce :) . Jesteśmy niegodni takiego życia jak na zachodzie Europy ? Takie sugestie może tylko wysłać człowiek który nie jest Polakiem albo jakiś opłacany folksdojcz :) . Rozumiem że można nie lubić PiS ale żeby nie lubić Polski , Polaków i zasad jakie w obecnym czasie  obowiązują to już szczyt hipokryzji . Za rządów PO-PSL także się udzielałem na forach ale krytycznie odnośnie Polski nigdy się nie odnosiłem , oczywiście miałem lżej bo same rządy były bardziej pro niemieckie niż polskie więc nawet za Tuska broniłem polskiej racji stanu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

No raczej nie byłeś bystrzejszy , więc czego mam sie wstydzić ?

Wiem że i tak odniosles sukces ale oszczec dzieciom prawdy bo to nie był żaden objaw bystrosci hehe 

 

Skąd wiesz ? Przez ciebie Zetorki nie dowie się co ma bystrość do ślubu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Jasne... a kto skamlal i donosił jak przegrywał wybory ?
Zbychu nie mecz się bo jetes nudny

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jasne... a kto skamlal i donosił jak przegrywał wybory ?

Zbychu nie mecz się bo jetes nudny

Nareszcie .  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Masz rację to bydlaki czepiają się 500+  oj nie ma ludzi aby karmili im bydlaki . 

Wiesz jak jakiś tyran ma bydło w oborzę to ktoś boby musi odrzucać . Jak opozycja rządziła to ludzie zmuszeni byli im pomagać za grosze . Teraz rządzi PIS bezrobocie spadło i nie ma kto im tych bobów odrzucać więc muszą odrzucać sami i z tond  jest ta zawiść . 

Nie za wcześnie żeby się tak upodlić, ledwo 20 -ta mineła

 

Ja nigdy nie będę przeciwny gdy rząd będzie mi chciał coś dać . 500 + to przeszkadza ale dofinansowanie nowego ciągnika już nie .

Skąd rząd weźmie by ci dać?

 

Czytam to forum całej rodzinie śmieją się do bólu . Ale ubaw hehe córka mówi , ze z tym hehe to ją rozbawiasz  

Sami czytać nie umieją?

 

Masz rację nasze dziec izapłacą za to że chciało się nam być w Ue byliśmy chciwi na kasę a teraz próbują Nas ustawiać ale Prezes im nie pozwoli

Prezes to nawet PADowi nie może nic zakazać a co dopiero UE

 

Pis musi odejść! Jak można było obniżyć deficyt o 25 miliardów? To nie do pomyślenia! Przecież można było zrobić jak politycy PO i uczciwie rozkraść te pieniążki!

Tyle naktadli i nic. PIS za złodziejstwo nie zamyka?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Prezes to może kotowi co najwyżej
Powiedzieć jak zwyciężył heheeeeeee


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Ty dostajesz a dzieci będą placic ..,żyjesz na ich koszt i oni o tym będą wiedzieć

Ale co to dla takich socjalistów i nieudaczników co głosują za kasę

 

 

Jak wsioki stracą dopłaty to dopiero będzie cyrk

Pisuar odrazu dostanie 100% poparcia hehe

 

czyli według twojego słabego rozumowania zdrowy niema płacić składki na chorego nfz ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Tez się zastanawiam :blink:

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

A ja żałuję , bo też bym chciał . :ph34r:

 

To też wina prezesa że ci nie staje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nie przyszło ci eunuchu do głowy , że można mieć dzieci i nie brać na nie kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy przyczepili się do 500+ a sami biorą pieniądze na byki. Jak dopłacają do każdej sztuki bydlaka to pasuje, ale jak ktoś pomyślał i wspiera polskie rodziny a tym samym dzieci to od razu żal d*pę ściska. To ja wolę płacić podatki na dzieci a nie na wasze bydlaki!

 

Zaraz ktoś napisze, że to ŁUnia daje.... tylko skąd ta ŁUnia ma na to pieniądze. 

 

własnie dobrze napisanie ale to cymbały które niewiedzą ile kosztuje ujemny wzrost ludności  starsze społeczeństwo większe utrzymanie  więcej schorowany ludzi ..... 

 

każdym dekalog ekonomisty o tym przestrzega jak państwo starzejące się wzrastają koszty 

 

lewaki ufają szrekowi 

Gdzie tu związek ?

 pasozytą którzy żałują 500+  co nie mają dzieci  zazdroszczą jak świni koryta 

A nie przyszło ci eunuchu do głowy , że można mieć dzieci i nie brać na nie kasy ?

 a przyszło ci eunuchu ze powyżej 3 dzieci ciężko pracować po 12 godzin 

a żeby utrzymać te dzieci to musieli by pracować we dwoje a kto bd wychowywał 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trzeba było myśleć głową , a nie łbem i wyciągać teraz rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

Demokracja  za rządów Platformy ObywatelSSkiej !

 

wiesz jaka kara spotkala owczesnego komendanta wojewodzkiego policji w katowicach-zostal zdegradowany do szeregowe kraweznika-zartowalem- dzisiaj jest komendantem glownym :P  :P  :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

wiesz jaka kara spotkala owczesnego komendanta wojewodzkiego policji w katowicach-zostal zdegradowany do szeregowe kraweznika-zartowalem- dzisiaj jest komendantem glownym :P  :P  :P

 

widzisz jak ty majaczysz lepiej nic nie pisz 

http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/jastrzebie-zdroj/a/komendant-policji-odszedl-po-naciskach-kierowal-akcja-przed-jsw,11450900/

romanie powiadam ci , zanim kot trzy razy zamiauczy ty prezesa się wyrzekniesz , i chwalił będziesz nowego pana co ci 500 złotych da.

 

nie biorę z łaski twojej to szybciej prywaciarz się koczy jałmużna poleci  bo z czasami za mocno im rośnie ego a konkrecja wyrasta jak czarny kot  :P


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

własnie dobrze napisanie ale to cymbały które niewiedzą ile kosztuje ujemny wzrost ludności  starsze społeczeństwo większe utrzymanie  więcej schorowany ludzi ..... 

 

każdym dekalog ekonomisty o tym przestrzega jak państwo starzejące się wzrastają koszty 

 

 

 a przyszło ci eunuchu ze powyżej 3 dzieci ciężko pracować po 12 godzin 

a żeby utrzymać te dzieci to musieli by pracować we dwoje a kto bd wychowywał 

Właśnie te socjalistyczne  cymbały nie rozumieją że by poprawić dzietność powinni obniżać podatki. Nie trzeba by wtedy nic dawać,  pracować po 12 godzin a i tak zarobił byś na dzieciaki i jeszcze niańkę dla nich nie mówiąc o emeryturze. Zapewne w owym dekalogu ekonomisty jest tez napisane że zbyt wysokie podatki wstrzymują rozwój


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj