Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PawelWlkp    726

Skoro wystarczy zmienić sądownictwo, choć nikt nie mówi jak, bez zmiany ludzi na górze, to po co zmieniano Jaruzelskiego i Kiszczaka. Mogli sobie rządzić do śmierci. Jedynie zamiast PZPR mogli zmienić logo na Solidarność. Totalnym z góry zastrzegam że na durne pyskówki nie odpowiadam. Pis nie ma swoich sędziów bo jak się nie mylę to podobno wszyscy sędziowie są w naszym kraju niezależni obiektywni i wogóle super. A już w szczególności Ci którzy chodzą na spontaniczne ustawki opozycji, na którą w myśl nowej metodologii liczenia poparcia chce zagłosować jakieś 10 do 15% spolęczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mieszkanie-prywatyzacja-lasow,208,0,2348496.html

Nie trawię pisuaru ale możliwość łatwiejszej eksmisji pasożytów jest cacy, z kolei opylanie lasów na boku z braku kasy już nie cacy. Jedno poprawią drugie spierfolą.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3457

Jak zwykle fake news z tymi lasami . Ustawa przeszła ale te tak zwane "opylanie lasów na boku" to ma się odbywać wyłącznie samorządom NIEODPŁATNIE ! Jak widać  komuś bardzo zależy by siać defetyzm :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3457

Też jestem zszokowany tym jak PiS cacka się z kastą sędziowską :) .Szokuje mnie też tym jak ściąga VAT z dotychczasowych przekrętów , Morawiecki dziś znów szokuje i mówi że nadwyżka budżetowa może być jeszcze większa :) .

 Problem może być tylko groźba ze strony Timmermansa który zapowiedział sankcje jak tylko jeden z sędziów SN opuści urząd to będą sankcje . Teraz jak jakiś biedaczek sędzia zemrze to będzie trzeba go sztucznie podtrzymywać by tylko sankcji nie założyli , ale wystarczy kij od szczotki i będzie udawał kukiełkę jak przez te wszystkie lata komuny :) . Ja tam bym jednak się nie przejmował i powiedział kołchozowi " Nie strasz , nie strasz bo ...... wiesz co  :) "..

Sankcje to ja myślę że teraz to  się należało by nałożyć na UE za to ze nielegalnie przyjmuje emigrantów . Albo tak przyziemnej , nałożył bym sankcje że UE  wymogła na Polsce by wprowadzić podatek wodny i wprowadzono go , ja płacę ale nic UE nie robi by nie padał deszcz codziennie . Kasę zebrali a regulować nikt tego nie chce :) I niech nikt nie mówi że to absurd bo pieniądze za emisję  CO2 zbierają i mówią że to pomoże zmniejszyć CO2 :) tak więc płacę i wymagam jak kołchoźnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Widzisz sedno w tym ze nic nie możesz ..poza pisaniem glupot
Ale ok, potrzeba belkotu aby ludzie pojeli ze wybrali glupkow glosami takich jak ty
Wiec w sumie to pożyteczny belkot hehe
Ludzie sa wrazliwi na oblude i nie te czasy aby otumaniac jak komuniści
Więc pisz cotam bys jeszcze zrobił bo i tak jedyne co zrobisz to beeee

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy przyczepili się do 500+ a sami biorą pieniądze na byki. Jak dopłacają do każdej sztuki bydlaka to pasuje, ale jak ktoś pomyślał i wspiera polskie rodziny a tym samym dzieci to od razu żal d*pę ściska. To ja wolę płacić podatki na dzieci a nie na wasze bydlaki!

 

Zaraz ktoś napisze, że to ŁUnia daje.... tylko skąd ta ŁUnia ma na to pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3457

Dziękuję za zrozumienie i pozwolenie na dalsze bełkotanie :) , każdy czas jest dobry by się bawić , śmiać i tańczyć :)

Więc jak już zrobię  beeee to może jeszcze napiszę o tym jak Jakubiak wygrał sprawę z Lisem który nie wykazał się "sprytem " :) Ma przeprosić posła Kukiz i zapłacić 30 tyś .zł . Doigrał się za paszkwile jakoby Jakubiak współpracował z mafią . Jest to taka pierwsza jaskółka jak będą wyglądać newsy w przyszłości :) . Oczywiście następna sprawa toczy się przeciw gazecie która to kłamstwo opublikowała , jak to powiedział Jakubiak " Niech Niemcy płacą .." :)   Raz sierpem raz młotem komuszą hołotę :)

 Następna informacja to incydent w biurze posła Borysa , gdzie wpadł facio i rzecze że załatwi Budkę , oczywiście został aresztowany . Różnica po między szaleńcami z PiS a z PO polega na tym że jedni grożą a drudzy niestety mordują tak jak było w Łodzi . W przypadku dzisiejszego incydentu może się łatwo wywinąć stwierdzając że "miał na myśli budkę dla ptaków którą miał załatwić ..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3457

Zgadza się , jedni drudzy lubią się lansować no może różnica polega na tym że wcześnie np. Bronek lansował się na drodze która nawet budowa nie była rozpoczęta a dla niego specjalnie ściągnięto sprzęt budowlany do lansu by potem  wszystko po zdjęciach zabrać :)  stadion narodowy to z pięć razy otwierano , autostrady otwierano na euro 2012 po czym zamykano, tunel , mosty w Warszawie otwierano i ... zamykano . Widać to nasza świecka tradycja że otwieramy i zamykamy :)  Tu nie ma co bronić że wszystko jest OK na tej tamie . O elektrowni w tej zaporze zapewne będą mogli zapomnieć wójtowie skoro tak płaczą :) , Wyremontowano przy okazji drogi w okół inwestycji , linię kolejową ale wójtowie mówią mało , (jak totalna opozycja dasz palec ....) chcą by premier wyrwała , krzaki , posiała trawę :) no to się Beata pośpieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3457

Ta cała europa w końcu mówi czy się śmieje :) bo ciężko zrozumieć o co ci chodzi .Byłem dwa tygodnie temu na Węgrzech i tam rzeczywiście się śmieli znajomi z tego jak rozgrywamy niemiaszków :) ale co tam robi ta "cała europa" to nie wiem bo jakoś nie bardzo mam możliwości by całą europę usłyszeć jak "mówi" , obiło mi się tylko że jakiś Holender dzisiaj straszył polski rząd ale co mnie obchodzi tam jakiś Niderlandczyk którego nigdy nie wybierałem w żadnych wyborach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

cala europa sie smieje co pis wyprawia

 

Kto  się  śmieje ???

Z tego  co widać  to  UE  się  trzęsie  ze strachu  i  Grozi  Polsce  a nie  Śmieje  się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta cała europa w końcu mówi czy się śmieje :) bo ciężko zrozumieć o co ci chodzi .Byłem dwa tygodnie temu na Węgrzech i tam rzeczywiście się śmieli znajomi z tego jak rozgrywamy niemiaszków :) ale co tam robi ta "cała europa" to nie wiem bo jakoś nie bardzo mam możliwości by całą europę usłyszeć jak "mówi" , obiło mi się tylko że jakiś Holender dzisiaj straszył polski rząd ale co mnie obchodzi tam jakiś Niderlandczyk którego nigdy nie wybierałem w żadnych wyborach :)

 

Dokładnie puki PiS przy władzy nie bęą nami POmiatać jak za gajowego iDonlda B)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Izba Reprezentantów niemal jednogłośnie przyjęła ustawę uprawniającą prezydenta Stanów Zjednoczonych do nałożenia sankcji na firmy zaangażowane w budowę rosyjskich rurociągów eksportowych. Jeśli zostaną one wprowadzone, obejmą także pięć europejskich firm finansujących budowę gazociągu Nord Stream 2.

 

dobry ruch jankesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy przyczepili się do 500+ a sami biorą pieniądze na byki. Jak dopłacają do każdej sztuki bydlaka to pasuje, ale jak ktoś pomyślał i wspiera polskie rodziny a tym samym dzieci to od razu żal d*pę ściska. To ja wolę płacić podatki na dzieci a nie na wasze bydlaki!

 

Zaraz ktoś napisze, że to ŁUnia daje.... tylko skąd ta ŁUnia ma na to pieniądze. 

 

Masz rację to bydlaki czepiają się 500+  oj nie ma ludzi aby karmili im bydlaki . 

Wiesz jak jakiś tyran ma bydło w oborzę to ktoś boby musi odrzucać . Jak opozycja rządziła to ludzie zmuszeni byli im pomagać za grosze . Teraz rządzi PIS bezrobocie spadło i nie ma kto im tych bobów odrzucać więc muszą odrzucać sami i z tond  jest ta zawiść . 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Wszystkie  dopłaty   trzeba  zlikwidować bo to  Patologia  ilu  teraz  zrobiło  się    rolników  uprawiających  Rośliny strączkowe  bo  dopłaty  są. Nie wspominając  o bydle  przez  ta  dopłatę  cena  spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ja nigdy nie będę przeciwny gdy rząd będzie mi chciał coś dać . 500 + to przeszkadza ale dofinansowanie nowego ciągnika już nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ja nigdy nie będę przeciwny gdy rząd będzie mi chciał coś dać . 500 + to przeszkadza ale dofinansowanie nowego ciągnika już nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Ty dostajesz a dzieci będą placic ..,żyjesz na ich koszt i oni o tym będą wiedzieć
Ale co to dla takich socjalistów i nieudaczników co głosują za kasę


Jak wsioki stracą dopłaty to dopiero będzie cyrk
Pisuar odrazu dostanie 100% poparcia hehe

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

cala europa sie smieje co pis wyprawia

 

nie słuchaj propagandy łopozycji . europa się nie śmieje tylko żal im dupe ściska że polska tak pnie się do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Pewnie że tak ,tylko ją nie wyciągam łapki po socjal
I nie będę beczal bo swoje zrobiłem a dziadostwo będzie skamlec i protestować
Ci co tu tak pluja naUE pierwsi będą wyc

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj