Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce


8973 odpowiedzi na ten temat

#6081 Share Michalmeer

Michalmeer

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2762 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 16 czerwiec 2017 - 19:03

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Za to że Rząd chce bronić swoich obywateli jest krytykowany przez tego rudego pajaca , to tylko dowodzi że wszystko zmierza w dobrym kierunku ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 21:57
 •  

#6082 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 16 czerwiec 2017 - 19:15

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

 

 

 

 

 

 


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#6083 Share Bogdan675

Bogdan675

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów

Napisany 17 czerwiec 2017 - 06:49

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

19106011_1408947219190645_1777079229331119225728_732327286951810_273713345519189Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 21:57
 •  

#6084 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 17 czerwiec 2017 - 09:57

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

 Wiele razy były tutaj przywoływane pozytywne działania rządu, takie jak:

- uszczelnienie systemu podatkowego, skuteczna walka z mafią wyłudzającą VAT i mafią paliwową

- wymiana kadr w spółkach Skarbu Państwa, przez co wiele z nich zaczęło w końcu wykazywać zyski (złodzieje won)

- repolonizacja niektórych spółek sprzedanych niegdyś za marne grosze (grabież majątku narodowego). Nie będzie w przyszłości transferu  zysków z Polski.

A pamiętasz co ta śmieszna opozycja wygadywała na temat 500+? Że oni to by dali na każde dziecko. A wcześniej twierdzili, że na taki program nie ma nawet złotówki. Śmiech na sali. Zeżarli by gówno z trawnika, żeby tylko wrócić do koryta, jełopy.

Zdaję sobie sprawę, że taki intelektualista jak Ty wszystkie te działania zaneguje. Ale to będzie  tylko Twój nielogiczny bełkot i zaklinanie rzeczywistości.

 

To,że wg was te działania są pozytywne to nie znaczy, że tak jest. To tylko rządowa propaganda tak wam tłumaczy.

- piszesz o uszczelnieniu sytemu podatkowego. A sam rząd nie potrafi podać wyliczeń na ile ten system uszczelniono i ile wyłudzeń uniemożliwiono. Tę propagandę podają ci na podstawie wzrostu wpływów z podatku VAT, który równie dobrze może być spowodowany mniejszymi odpisami VAT robionymi przez przedsiębiorców z powodu zmniejszenia przez nich inwestycji. A o tym było głośno w zeszłym roku pamiętasz? Ale ty to bez krytycznie łykasz chociaż rząd nie umie wyliczyć ile zyskano dzięki uszczelnieniu VAT itd.

- wymiana kadr z innych na naszych nie zawsze jak dowodzi przykład np Sadurskiej kompetentnych. Czy uważasz, że PZU bez Sadurskiej z 50 czy tam, 90 tys miesięcznie poborów upadło by? Takie przykłady można mnożyć.

- o zyskach spółek państwowych już pisaliśmy. Sam wkleiłeś artykuł w którym pisali, że zysk JSW wzrósł dzięki wzrostowi cen węgla i wyrzuceniu nie rentownej Jas Mos. Więc tym bardziej dziwi mnie, że powtarzasz te propagandowe bzdury o wymianie kadr i złodzieje won. Ja ci mogę podać przykład z PKP jak wycieli z rozkładu tani TLK by ludzie poszli do droższego IC. Ale tobie propaganda pisu powie, ze PKP zarabia nie dzięki wycięciu z rozkładów tańszych TLK na rzecz droższych IC. Ale dzięki wymianie kadr. I ty to łykniesz.

-repolonizacja niektórych spółek? Jeden bank masz na myśli? Kupiony wielokrotnie drożej niż go Buzek którego wspierali Kaczyńscy sprzedał?

Dobrze, że zdajesz sobie sprawę, że ja to zaneguję. Bo to czysta propaganda jest. Takim jak ty pis ją serwuje dzień w dzień na bieżąco. Ja to punkt po punkcie potrafię merytorycznie obalić. Bo życie znam a ty tylko tego kitu słuchasz.

Przykład z środy z PKP. Pociąg spóźniony godzinę. Wcześniej w kasie pytam o bilety. Ponoć nie ma na cały pociąg już sprzedane. Na następny też.  Pytam o I klasę jakie bądź. Pani mi mówi, że wagonu I klasy w tym pociągu nie ma. oczywiście sprawdzała w systemie. Więc biorę jakiś bez rezerwacji miejsca. Czekam na peronie godzinę na spóźniony pociąg. Przy okazji gaszę kilku takich jak ty co to mówią, że teraz PKP działa lepiej. Mówiąc im, że pociągi spóźniają się po staremu i by nie wierzyli propagandzie. Wsiadam do pociągu i jakie jest moje zdziwienie. Jest pusty wagon I klasy. Pomimo, że w II nawet korytarzem ciężko przejść. Wsiadam i pytam konduktorki czy mogę dopłacić za I klasę. Ona mi na to, że wszystko sprzedane i że nie. Więc jej mówię, że zostanę do póki nikt nie przyjdzie. Ona pozwala. Jadę tak następne 300 km a ze mną w przedziale tacy jak ja. Z biletem II klasy. I na kilkunastu stacjach ani jednego z nas nie wyprosił pasażer z kupionym biletem I klasy.

Więc takie kity propagandowe, że za pis lepiej PKP działa bo złodzieje won to możesz sobie sam opowiadać. Burdel tam jest po staremu. Pisowscy zarządcy wycieli tanie pociągi i podnieśli ceny i to wszystko z ich zasług. Tak samo JSW wzrosły ceny węgla a tobie kitują, że złodziej won. Co ciekawsze sam wklejasz artykuł mówiący prawdę. Ale jesteś tak o czadzony ta propagandą, że nawet z tym co sam wklejasz się nie zgadzasz.

 

to ja ci zacytuje ponownie pytanie czy koks był kiedyś wydobyciu nieopłacalny  ???


a z drugiej strony co mieli napisać dzięki zamknięciu przez cba peowców  kopalnia lepiej zarabia  ???

 

gw nawet pisze ze rok temu zamyka peowcu zemsta czystka pisu poczytaj to pogadamy 

 

Ja nigdzie nie napisałem, że koks był nie opłacalny w wydobyciu. Ale jak jest opłacalny i zdrożeje o 10 % to kopalnia zarabia 10 % więcej. Choć nie wiem czy to zrozumiesz. Poza tym wydaje mi się, że JSW wydobywa też węgiel a jego ceny tez wzrosły. Na dodatek pozbyto się jednej nie rentownej kopalni.

 

Ależ logika, tylko pogratulować geniuszu!

Otóż nie, rząd nie przepłacił. To ówcześni złodzieje oddali ten bank praktycznie za darmo. Ciekawe tylko, jak solidne wziątki za tym stały?

Tak robili ze wszystkim. Zakłady tytoniowe poszły za trzykrotność rocznego zysku netto. A pamiętasz co gesze*fciarze zrobili z PZU?

 

Nareszcie nazwałeś rzeczy po imieniu. CI ówcześni złodzieje to Buzek a wraz z nim Kaczyńscy co to wspierali AWS. PZU i TPSA to też Buzek z Kaczyńskimi. Pamiętamy.

 

Kolejna wpadka pisu. Wstydzą się swojej walki z uchodźcami czy jak?

 

http://wiadomosci.ga...s-u-ludzie.html

 

A co powiecie na temat proponowanej przez Radziwiła częściowej odpłatności za usługi medyczne. Bogatym będzie lepiej i szybciej. Proletariat będzie stał w kolejkach. Ja jako leming się cieszę. Tylko pis jeszcze rok temu obiecywał takim jak wy walkę z komercjalizacją służby zdrowia. Ciekawe jak długo jeszcze durni z was będą robić?


Edytowany przez hubertuss, 17 czerwiec 2017 - 10:13.


#6085 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 17 czerwiec 2017 - 11:49

Obecna sytuacja polityczna w Polsce hubertuss  -    Szkoda  że  Zapominasz  o  Komorowskim  i o tym że  Buzek to  PO  a prywatyzacja PZU  robili w 1999 roku  wtedy  Kaczyńskiego  Lecha  w Rządzie  Buzka (PO)  nie było. a TPSA  za tą  prywatyzację  odpowiedzialny  był  nie  Lech  Kaczyński  a  Bronisław  Komorowski.   Pamiętasz  o  KLD  dzisiejszą  Platformą  finansowaną  z Niemieckich  pieniędzy  ????

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#6086 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 17 czerwiec 2017 - 12:01

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ja nie zapomniałem o Komorowskim. Pokazuje tylko, że to jedna klika dzisiaj był z tym jutro będzie z tamtym. A wszyscy razem równo umoczeni. Skoro Buzek tak sprzedawał, był złodziejem i geszewciarzem po co Kaczyński wchodził do jego rządu? Przecież te prywatyzacje nie były tajne. Wiadomo kto kopili za ile. Po co Kaczyńscy i PC popierali rząd Buzka? Nawet gdy jeszcze oficjalnie w nim nie byli? Jarosław Kaczyński popierał AWS już od 1997 roku.  W tym rządzie byli także Czarnecki i Szyszko. Choćbyś nie wiem jak to sobie tłumaczył. wierchuszka pisu tak samo jest uwikłana w różne przekręty jak ci z po. Jak nie bardziej. Bo w końcu Tusk nie przejmował bez przetargu państwowych wydawnictw i innego majątku jak robił na początku lat 90 tych Kaczyński. To tak jak z tym Okrągłym Stołem i Magdalenką. Pis dzisiaj tłumaczy wam, że to było złe. Ale Kaczyńscy tez tam byli. Lech Kaczyński z komunistami tak samo wódkę pił. A dzisiaj pis wam tłumaczy, że to jacyś oni w Magdalence i przy Okrągłym Stole Polskę sprzedali. 

PS Kaczyński wszedł do rządu Buzka 12 czerwca 2000 roku. Komorowski cztery dni później 16 czerwca 2000 roku. I Kaczyński dobry a Komorowski zły. Razem TPSA prywatyzowali. A teraz jeden dobry drugi zły.


Edytowany przez hubertuss, 17 czerwiec 2017 - 12:09.


#6087 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 17 czerwiec 2017 - 14:21

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

hubertus nareszcie , powoli zaczynasz pisać jak ludzie czyli za Tuska kradli aż miło ?? czemu tak nie lubisz buzka a głosujesz na petru ?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#6088 Share torpedo

torpedo

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 38 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Łowicz

Napisany 17 czerwiec 2017 - 15:14

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

To,że wg was te działania są pozytywne to nie znaczy, że tak jest. To tylko rządowa propaganda tak wam tłumaczy.

- piszesz o uszczelnieniu sytemu podatkowego. A sam rząd nie potrafi podać wyliczeń na ile ten system uszczelniono i ile wyłudzeń uniemożliwiono. Tę propagandę podają ci na podstawie wzrostu wpływów z podatku VAT, który równie dobrze może być spowodowany mniejszymi odpisami VAT robionymi przez przedsiębiorców z powodu zmniejszenia przez nich inwestycji. A o tym było głośno w zeszłym roku pamiętasz? Ale ty to bez krytycznie łykasz chociaż rząd nie umie wyliczyć ile zyskano dzięki uszczelnieniu VAT itd.

- wymiana kadr z innych na naszych nie zawsze jak dowodzi przykład np Sadurskiej kompetentnych. Czy uważasz, że PZU bez Sadurskiej z 50 czy tam, 90 tys miesięcznie poborów upadło by? Takie przykłady można mnożyć.

- o zyskach spółek państwowych już pisaliśmy. Sam wkleiłeś artykuł w którym pisali, że zysk JSW wzrósł dzięki wzrostowi cen węgla i wyrzuceniu nie rentownej Jas Mos. Więc tym bardziej dziwi mnie, że powtarzasz te propagandowe bzdury o wymianie kadr i złodzieje won. Ja ci mogę podać przykład z PKP jak wycieli z rozkładu tani TLK by ludzie poszli do droższego IC. Ale tobie propaganda pisu powie, ze PKP zarabia nie dzięki wycięciu z rozkładów tańszych TLK na rzecz droższych IC. Ale dzięki wymianie kadr. I ty to łykniesz.

-repolonizacja niektórych spółek? Jeden bank masz na myśli? Kupiony wielokrotnie drożej niż go Buzek którego wspierali Kaczyńscy sprzedał?

Dobrze, że zdajesz sobie sprawę, że ja to zaneguję. Bo to czysta propaganda jest. Takim jak ty pis ją serwuje dzień w dzień na bieżąco. Ja to punkt po punkcie potrafię merytorycznie obalić. Bo życie znam a ty tylko tego kitu słuchasz.

Przykład z środy z PKP. Pociąg spóźniony godzinę. Wcześniej w kasie pytam o bilety. Ponoć nie ma na cały pociąg już sprzedane. Na następny też.  Pytam o I klasę jakie bądź. Pani mi mówi, że wagonu I klasy w tym pociągu nie ma. oczywiście sprawdzała w systemie. Więc biorę jakiś bez rezerwacji miejsca. Czekam na peronie godzinę na spóźniony pociąg. Przy okazji gaszę kilku takich jak ty co to mówią, że teraz PKP działa lepiej. Mówiąc im, że pociągi spóźniają się po staremu i by nie wierzyli propagandzie. Wsiadam do pociągu i jakie jest moje zdziwienie. Jest pusty wagon I klasy. Pomimo, że w II nawet korytarzem ciężko przejść. Wsiadam i pytam konduktorki czy mogę dopłacić za I klasę. Ona mi na to, że wszystko sprzedane i że nie. Więc jej mówię, że zostanę do póki nikt nie przyjdzie. Ona pozwala. Jadę tak następne 300 km a ze mną w przedziale tacy jak ja. Z biletem II klasy. I na kilkunastu stacjach ani jednego z nas nie wyprosił pasażer z kupionym biletem I klasy.

Więc takie kity propagandowe, że za pis lepiej PKP działa bo złodzieje won to możesz sobie sam opowiadać. Burdel tam jest po staremu. Pisowscy zarządcy wycieli tanie pociągi i podnieśli ceny i to wszystko z ich zasług. Tak samo JSW wzrosły ceny węgla a tobie kitują, że złodziej won. Co ciekawsze sam wklejasz artykuł mówiący prawdę. Ale jesteś tak o czadzony ta propagandą, że nawet z tym co sam wklejasz się nie zgadzasz.

 

 

Ja nigdzie nie napisałem, że koks był nie opłacalny w wydobyciu. Ale jak jest opłacalny i zdrożeje o 10 % to kopalnia zarabia 10 % więcej. Choć nie wiem czy to zrozumiesz. Poza tym wydaje mi się, że JSW wydobywa też węgiel a jego ceny tez wzrosły. Na dodatek pozbyto się jednej nie rentownej kopalni.

 

 

Nareszcie nazwałeś rzeczy po imieniu. CI ówcześni złodzieje to Buzek a wraz z nim Kaczyńscy co to wspierali AWS. PZU i TPSA to też Buzek z Kaczyńskimi. Pamiętamy.

 

 

Kaczory zawsze walczyli z wyprzedażą majątku narodowego, więc nie pluj na nich, bo perfidnie kłamiesz. 

Propaganda? Ty pewnie byś chciał żeby było tak jak było, przyznaj się cwaniaczku :ph34r:  Masz tutaj konkretne szacunki przedstawione ostatnio przez Morawieckiego:

 

 

Wicepremier na zjeździe Klubów „GP”: Właśnie to wprawiło naszych adwersarzy w osłupienie

 

– W tym roku odzyskamy dla polskiego budżetu tyle, ile rok temu wpłynęło z funduszy unijnych do Polski – zapowiedział wicepremier Mateusz Morawiecki w trakcie wystąpienia na XII zjeździe Klubów Gazety Polskiej w Spale. Jak podkreślił, to właśnie skuteczność w uszczelnianiu systemu podatkowego wprawiła przeciwników obecnego rządu w osłupienie. 


Minister Morawiecki odniósł się do wzrostu płac za poprzednich rządów. – Przez osiem lat rządów Platformy i PSL wzrost wynagrodzeń wyniósł średnio rocznie 2,2-2,3 procent. W czasie rządów PiS w dwóch pierwszych latach 2016-2017 będzie to średnio 4,6 do 5 procent rocznie – powiedział.

Dodał, że wzrost płac to są mechanizmy, przez które „rozumiemy system gospodarki solidarnej, dzięki temu wierzymy, że skończy się tania siła robocza”. 
 
– zaznaczył.

Wicepremier wymienił też cztery podstawowe postulaty, które dla każdego człowieka są ważne: rodzinę, pracę, płacę i mieszkanie. I rząd chce się nimi zająć. – Niektórymi już bardzo mocno się zajęliśmy – powiedział.

Jak zapowiedział, Ministerstwo Finansów w tym roku odzyska z uszczelnienia systemu podatkowego tyle pieniędzy, ile rok temu wpłynęło z funduszy unijnych.
 

W tym roku odzyskamy dla polskiego budżetu tyle, ile rok temu wpłynęło z funduszy unijnych do Polski 

– mówił wicepremier. To wszystko dzięki „uszczelnieniu w Ministerstwie Finansów systemu podatkowego, poprzez zastosowanie nowoczesnych instrumentów informatycznych, poprzez analizę wielu danych”.

Minister Morawiecki przyznał, że z tego też powodu „jesteśmy atakowani ze wszystkich stron”. 
 

Dlatego też proszę państwa o pomoc w tłumaczeniu tego, co robimy, bo ja widzę, kto nas atakuje. Atakują nas też drobni przedsiębiorcy, którym nie podoba się to, że od 2018 roku będą musieli przekazywać swoje dane, dotyczące kontrahentów w jednolitym pliku kontrolnym. To nam pomaga w wychwytywaniu karuzel VAT-owskich, słupów podatkowych, w eliminowaniu wszystkich oszustw podatkowych, które do tej pory były absolutnie bezkarne 

– tłumaczył.

– Już dzisiaj mogę powiedzieć, że w tym roku będzie to około 20 miliardów złotych więcej z podatków – zaznaczył. – To pieniądze, których nie było. Jak popatrzycie na lata 2008 do 2015 roku, przez osiem lat, to VAT w Polsce wpływał do budżetu między 110 a 120 miliardów złotych – przypomniał i dodał, że „w tym czasie podniesiono VAT o 1 punkt procentowy”. Podkreślił, że „my bez podnoszenia podatku będziemy mieli 20 miliardów więcej w pierwszym pełnym roku, kiedy nasze instrumenty i nasze narzędzia informatyczne, nasza reforma skarbowa zaczyna obowiązywać”.

Wicepremier przyznał, że to środki, które przeznaczono „na 500 plus, na reformę związaną z obniżeniem wieku emerytalnego”. – To jest właśnie to (ta skuteczność podatkowa – red.), co naszych adwersarzy wprawiło w osłupienie – powiedział.
logon.jpglogopap.jpg


#6089 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 17 czerwiec 2017 - 15:35

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Człowieku zlituj się. To są wg ciebie dokładne szacunki? To jest właśnie to o czym pisałem. Nawet Morawiecki nie wie o ile poprawili ściągalność VAT u dlatego, że mniej jest wyłudzeń a o ile spadły odpisy VAT u przez to, że np przedsiębiorcy czy samorządy mniej inwestowali i robili mniejsze odpisy VAT u. Tak samo nie wiedzą jaki w tym wzroście ma udział wzrost konsumpcji. Wiedzą jedynie, że wpływy z VAT wzrosły. Alenie wiedzą ile z czego.

Oczywiście Morawiecki lub Niezależna łże. Bo 20 miliardów to jest za mało na pokrycie rocznego wydatku na 500 + nie wspominając już o obniżeniu wieku emerytalnego. Samo 500 + kosztuje rocznie około 24 mld zł. To jak może starczyć na pokrycie 500 + 20 mld zł rocznie? Chodzi mi o ostatnie zdanie.

Sam widzisz jakiego rodzaju są to informacje. jak się w to wczytać to pomieszanie z poplątaniem. I tylko mówi, że wpływy z VAT wzrosły. Ale nikt nie wie o ile z ukrócenia przestępstw, o ile z zwiększonej konsumpcji, o ile z mniejszych odpisów wykonywanych przez przedsiębiorców czy samorządy z inwestycji.

Kaczyńscy tak walczyli z wyprzedażą majątku narodowego, że aż sami kradli przejmując państwowe majątki bez przetargów.

 

http://www.bankier.p...su,4945923.html

 

Wątpię aby dotarły do ciebie te informacje bo już pisałem o o czadzonych propaganda pisowską do których należysz. Są to fakty powszechnie znane. 

Ja nigdy nie pisałem, że za po było wszystko ok. Pewnie, że kradli. Tak jak kradną teraz tak kradli wcześniej.

Ja nigdzie nie napisałem, że nie lubię Buzka. Pisze tylko dla niektórych co się wtedy działo. I że wszyscy i ci co dzisiaj są w pis i ci co dzisiaj są w po sprzedawali ręka w rękę PZU, TPSA czy PEKAO. Tak jak siedzieli pili i dyskutowali z komunistami w Magdalence czy przy Okrągłym Stole.

 

@torpedo ja się nie dziwię, ze taki  bełkot propagandowy na ciebie działa. Ty nawet  nie wiesz co wklejasz. I jak ci zwracam uwagę, że nie ma tam nic o pis to się zaczynasz rzucać i z tym co wkleiłeś kłócić. Ale jak ktoś myśli choć trochę to nie łyknie tak bezkrytycznie sloganu,  ze wzrost wpływów z VAT to wyłącznie zasługa ukrócenia złodziejstwa przez pis. Bo wpływy z VAT mogą wzrosnąć dzięki wielu czynnikom nie zawsze zależnym od pis.

 

PS ja nie muszę chcieć by było tak jak było. Bo tak jest. Np atak na państwowe posady pisowców trwa w najlepsze. Przykład PZU i Sadurska. Po co ona tam przecież PZU i tak działało. Odpowiedź prosta do koryta i dojenia kasy. Pis nawet utrzymuje tę spółkę od atomu co się tak z Grada naśmiewaliście. Teraz jest tam taki pisowski Grad i dojenie trwa jak trwało. Czyli jest tak jak było. Tylko świnie przy korycie się zmieniły.


Edytowany przez hubertuss, 17 czerwiec 2017 - 16:10.


#6090 Share torpedo

torpedo

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 38 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Łowicz

Napisany 17 czerwiec 2017 - 17:08

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Szacunki mają to do siebie, że nie są dokładne, bo to są szacunki, a nie dane. Jeśli tego nie kumasz, to masz problem.

 

Litości, człowieku, PIS wygrał wybory, stworzył rząd, a Ty uważasz, że powinien obsadzać państwowe spółki  kolesiami z po i peeselu??? W imię czego? Że niby byli dobrzy? A w czym? Uzasadnij, dlaczego rządząc krajem nie mogą obsadzać państwowych spółek ludźmi, do których mają zaufanie? Bo ktoś tutaj majaczy najwyraźniej...

 

Jakoś tak wyszło, że wysłało mi cytat, bez treści, ale już poprawiłem


Edytowany przez torpedo, 17 czerwiec 2017 - 17:22.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 21:57
 •  

#6091 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 17 czerwiec 2017 - 17:12

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Po co cytujesz mój post pod nim. Panujesz nad tym co robisz? I w dodatku bez żadnego komentarza.

 

Po pierwsze ja pisałem o dokładnych danych a nie o szacunkach. Ale rozumiem, że dla ciebie to żadna różnica. Na szacunkach właśnie opiera się ta wasza propaganda. Bo każdy może se oszacować co mu się podoba. I wam to wmawiać. A jak się ciebie pytam o konkretne dane to ty z szacunkami wyjeżdżasz. Sam widzisz, że bzdury ci z tego wychodzą.

Po drugie nad PZU nadzór sprawuje minister. Sadurska z tak pokaźną pensją tam nie potrzebna jest bo PZU w ciągu rządów pis się nie zawaliło ani się nie wali. To jest zwykły skok na koryto. A Nowaczyk w 30 spółkach PGZ tez musi pracować? Czy ma czas choć po jednym dniu roboczym poświęcić dla każdej w ciągu miesiąca za który w każdej bierze pensje? A spółka od elektrowni atomowej za którą krytykowaliście Grada z pisowskim prezesem potrzebna teraz?

Pis może obsadzać spółki swoimi ludźmi ale po co za to samo krytykował po i psl. Teraz robią to samo albo i gorzej. Bo liczba ponad 1 tys Misiewiczów przez 1,5 roku rządów pis przerosła znacznie liczące nie całe 500 nazwisk listy hańby po psl po 6 latach ich rządów. Dlatego ci napisałem, że nie muszę chcieć  by było jak było, bo jest jak było i ty sam napisałeś, że pis obsadza te stołki swoimi ludźmi.


Edytowany przez hubertuss, 17 czerwiec 2017 - 17:40.


#6092 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 17 czerwiec 2017 - 17:13

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

 

 

 Przykład PZU i Sadurska. Po co ona tam przecież PZU i tak działało. Odpowiedź prosta do koryta i dojenia kasy. Pis nawet utrzymuje tę spółkę od atomu co się tak z Grada naśmiewaliście. Teraz jest tam taki pisowski Grad i dojenie trwa jak trwało. Czyli jest tak jak było. Tylko świnie przy korycie się zmieniły.

Ludzie na mieście  gadają że musiała odejść do PZU. Podobno sam ON kazał i nie było gadania. #6093 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 17 czerwiec 2017 - 17:14

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

No za 50 czy 90 tys zł pensji tez bym nie dyskutował.Kobieta se budżet domowy podreperuje. A tak na poważnie to widać atak na koryto. Wiadomo jak długo doić się da. A przecież Duda tak modlił się o dojna Polskę. Grzech nie posłuchać.


Edytowany przez hubertuss, 17 czerwiec 2017 - 17:17.


#6094 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 17 czerwiec 2017 - 17:32

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ludzie gadają że nie chodziło o pieniądze. Choć ta suma to ładny dodatek.#6095 Share akowicz111

akowicz111

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 445 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie, pow.sokólski

Napisany 17 czerwiec 2017 - 17:35

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ty tak wszem i w obec że głupki itp. nic nie rozumiecie, a sam nie zrozumiałeś w jakim kontekscie była ta ,,dojna Polska,, . A taki we wszystkim obeznany ha,ha.#6096 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 17 czerwiec 2017 - 17:41

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

No jak to w jakim kontekście? Duda modlił się o dojną Polskę. Choć próbował mówić, że niby jacyś niektórzy tak mówią. Bo wstyd mu było tak się otwarcie do swoich pragnień przyznać. To jest właśnie cała gadka pisu. Niektórzy, oni. Ale tak naprawdę nie wiadomo kto. Trzeba też dodać, że gdy Duda zobaczył swoją głupotę po jakimś czasie za te słowa przepraszał..

 

A co powiecie na pomysł Radziwiłła by gdy skończy się w szpitalu kasa z NFZ przyjmować pacjentów z kasą mogących zapłacić za zabiegi i operacje? Czy pis kiedyś nie zarzucał po chęci skomercjalizowania służby zdrowia? Czyżby w pisie chcieli by było tak jak było?


Edytowany przez hubertuss, 17 czerwiec 2017 - 17:55.


#6097 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 17 czerwiec 2017 - 18:01

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ja nie zapomniałem o Komorowskim. Pokazuje tylko, że to jedna klika dzisiaj był z tym jutro będzie z tamtym. A wszyscy razem równo umoczeni. Skoro Buzek tak sprzedawał, był złodziejem i geszewciarzem po co Kaczyński wchodził do jego rządu? Przecież te prywatyzacje nie były tajne. Wiadomo kto kopili za ile. Po co Kaczyńscy i PC popierali rząd Buzka? Nawet gdy jeszcze oficjalnie w nim nie byli? Jarosław Kaczyński popierał AWS już od 1997 roku.  W tym rządzie byli także Czarnecki i Szyszko. Choćbyś nie wiem jak to sobie tłumaczył. wierchuszka pisu tak samo jest uwikłana w różne przekręty jak ci z po. Jak nie bardziej. Bo w końcu Tusk nie przejmował bez przetargu państwowych wydawnictw i innego majątku jak robił na początku lat 90 tych Kaczyński. To tak jak z tym Okrągłym Stołem i Magdalenką. Pis dzisiaj tłumaczy wam, że to było złe. Ale Kaczyńscy tez tam byli. Lech Kaczyński z komunistami tak samo wódkę pił. A dzisiaj pis wam tłumaczy, że to jacyś oni w Magdalence i przy Okrągłym Stole Polskę sprzedali. 

PS Kaczyński wszedł do rządu Buzka 12 czerwca 2000 roku. Komorowski cztery dni później 16 czerwca 2000 roku. I Kaczyński dobry a Komorowski zły. Razem TPSA prywatyzowali. A teraz jeden dobry drugi zły.

 

Jakoś  w Oświadczeniach  Majątkowych  Jarosława Kaczyńskiego  żadnych  wydawnictw  niema i wielkiego Majątku  więc   Piszesz  Bzdury.

Komorowski  odpowiadał  za Prywatyzacje TP SA.

Różnica   między  PO  a PiS  jest   taka  że  PiS  zaniechał  tych  Haniebnych  praktyk  wyprzedawania Majątku  Państwowego w  Przeciwieństwie  do  PO.  Komorowski 2 dni  po  katastrofie  Smoleńskiej  podpisał  Prywatyzacje  Emitela  na którą  Lech  Kaczyński  się  nie zgadzał.   Ale  ty  różnicy  nie widzisz  w tym  że PiS  nie  prywatyzuje  Majątku  za to  PO  Kontynuowała  To  co  zaczął  Buzek. 

Tusk  nie  przejmował  Wydawnictw  bo  dostawał  kasę  w walizkach  z Niemiec  jak pisze  jego  przyjaciel  :lol: :lol: :lol:


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#6098 Share torpedo

torpedo

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 38 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Łowicz

Napisany 17 czerwiec 2017 - 18:08

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Po co cytujesz mój post pod nim. Panujesz nad tym co robisz? I w dodatku bez żadnego komentarza.

 

Po pierwsze ja pisałem o dokładnych danych a nie o szacunkach. Ale rozumiem, że dla ciebie to żadna różnica. Na szacunkach właśnie opiera się ta wasza propaganda. Bo każdy może se oszacować co mu się podoba. I wam to wmawiać. A jak się ciebie pytam o konkretne dane to ty z szacunkami wyjeżdżasz. Sam widzisz, że bzdury ci z tego wychodzą.

Po drugie nad PZU nadzór sprawuje minister. Sadurska z tak pokaźną pensją tam nie potrzebna jest bo PZU w ciągu rządów pis się nie zawaliło ani się nie wali. To jest zwykły skok na koryto. A Nowaczyk w 30 spółkach PGZ tez musi pracować? Czy ma czas choć po jednym dniu roboczym poświęcić dla każdej w ciągu miesiąca za który w każdej bierze pensje? A spółka od elektrowni atomowej za którą krytykowaliście Grada z pisowskim prezesem potrzebna teraz?

Pis może obsadzać spółki swoimi ludźmi ale po co za to samo krytykował po i psl. Teraz robią to samo albo i gorzej. Bo liczba ponad 1 tys Misiewiczów przez 1,5 roku rządów pis przerosła znacznie liczące nie całe 500 nazwisk listy hańby po psl po 6 latach ich rządów. Dlatego ci napisałem, że nie muszę chcieć  by było jak było, bo jest jak było i ty sam napisałeś, że pis obsadza te stołki swoimi ludźmi.

 

Obawiam się, że na dokładne dane to musisz trochę poczekać, ale skoro coś tam bajdurzysz i chcesz już, teraz, to masz szacunki.

Coś się tak czepił Sadurskiej? Ze nie należy do "ferajny" to nie wolno jej być prezesem? PZU z Polskim Funduszem Rozwoju przejęły Pekao. Jest wyzwanie, jest nowy człowiek mający się z nim zmierzyć. Nie oceniaj kobiety po tuszy, bo może jest świetna w tym, co robi.

Natrzaskałeś postów, ale chyba większość to takie bicie piany i pier****nie o Szopenie (popraw mnie, że Chopinie i już masz posta:-)#6099 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 17 czerwiec 2017 - 18:28

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

@marekfarmer mafiozi tez na siebie nic nie mieli i co to zmienia, że uczciwi byli. Putin tez wykazuje, że nic nie ma a zarabia tylko tyle co pensja prezydenta. Twoje tłumaczenie jest śmieszne. Kaczyński kiedyś kradł dziś pis z tego żyje. A to, że nie ma nic w oświadczeniach to tak jak wyżej ci tłumaczyłem. Wielu tak robi a to o niczym nie świadczy.

Decyzje o sprzedaży TPSA podejmowano na radzie ministrów. Więc i Kaczyński i Komorowski musieli to zaakceptować i o tym wiedzieli. Więc nie kombinuj teraz, że jeden dobry drugi zły. Bo sprzedawał rząd w którym obaj byli.

@torpedo  sam bajdurzysz bo nie potrafisz podać dokładnych danych by udowodnić, że nie mam racji. Podajesz bajdurzenie polityka jako dowód który nic nie znaczy. A dowodem jest bzdura jakoby te 20 mld starczyło i na 500 + i na obniżenie wieku emerytalnego. Bo samo 500 + kosztuje rocznie około 24 mld zł. Więc widać kto tu bajdurzy. Dokładnych danych na temat jak działania pis wpłynęły na spadek wyłudzeń VAT nigdy nie będzie. Bo co będą ankietować potencjalnych przestępców czy mieli taki zamiar czy zrezygnowali czy jednak wyłudzać zamierzają? Tego nie da się nigdy zbadać. Można policzyć tylko wyłudzenia jakie udaremniono w wyniku bezpośredniego zdemaskowania procederu przestępczego. A tu nie ma jakichś wielkich odstępstw od tego co wykrywano za po i psl. Ale tego ty nigdy nie pojmiesz.

Nie oceniam Sadurskiej po tuszy. Gdzie to wyczytałeś? A stwierdzenie, że może jest świetna w tym co robi to trochę za mało jak na takie pobory. A w ogóle to w czym jest świetna? Zarządzała kiedyś tak dużą firmą? To jest zwykłe dojenie państwa jak za po tak teraz. A o firmie budującej elektrownię atomową co powiesz? Grad był to było źle? A teraz jest ktoś z pisu to dobrze? A o Nowaczyku zatrudnionym w zarządach 30 spółek należących do PGZ coś napiszesz? Jak myślisz ma czas przynajmniej dzień roboczy poświęcić dla każdej z nich? czy tylko ma brać kasę za nic?

 


Edytowany przez hubertuss, 17 czerwiec 2017 - 18:35.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 21:57
 •  

#6100 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 17 czerwiec 2017 - 19:09

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Powiem tak. Nie było merytorycznych przesłanek do tego aby wylać Sadurską a zatrudnić na tym stanowisku panią z ARMIR. Wizerunkowo nic nie wywinęła a PZU i tak się samo pasie. W Puławach na nią nic ciekawego nie czeka a w rodzinnej Końskowoli tym bardziej. Pasuje do ferajny PiS bo to ten sam typ człowieka co Kaczyński, Pawłowicz i kilku innych, po prostu beton. 

Sama w sobie stanowi jednak spore zagrożenie dla "leśnych dziadków" z PiS. Chyba jednak coś poszło nie tak w jej planach i musiała opuścić otoczenie prezydenta, gdzie była względnie bezpieczna. Chyba że ktoś coś zauważył, wyciągnął wnioski i stwierdził ze tak będzie najlepiej. Media niby to obruszyły tą nominacją, próbowały drążyć temat ale Pan Bochenek tylko warknął i sprawa sama zaczęła przysychać. No nie wiem, coś tu nie jest takie na jakie wygląda.Podobne tematy

Tylko na agroFakt.pl: 60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF. zobacz »