Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mareczek_79    5

Przed wyborami po prostu dadzą więcej, uruchomią jakieś programy socjalne czy dopłaty i elektorat się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Zacytują mi proszę  Posty  z  wczoraj  w których  chwalę  Ustawę  PiS  w sprawie  sądów ??

 

Wy   dostaliście  po gębie  bo obrażaliście  Prezydenta  RP    że  jest  Marionetką

A jak widać  nie  jest 

I  niema  żadnego  Dyktatora  z Żoliborza  co  wszystkim Steruje

 

A dlaczego chcesz tylko z wczoraj? a z innych dni to nie mogą być? C wyjdzie, że jednak miałem rację i dlatego chcesz z wczoraj? Napisałem, że do wczoraj broniłeś tak zwanej reformy sądownictwa autorstwa pis. Ale jak wiemy ty nie rozumiesz co czytasz i kombinujesz bym ci tylko z wczoraj zacytował. Broniłeś tych pseudo zmian w sądach i dostałeś dzisiaj od Dudy po gębie.

Mógł byś pisać, że opozycja dostała od Dudy po gębie gdyby on tych ustaw nie zawetował. Ale on zrobił to co chciała opozycja wbrew takim trolom jak ty, którzy tego co on zawetował bronili. Więc ty i tobie podobni dostaliście od Dudy po gębie. Za waszą głupotę i ślepa wiarę w pis.

 

W następnej kadencji za pewne wygrają wybory ale już nie koniecznie 50 % ( dla niekumatych 18 % ) :)  i będzie koalicja z Kukiz który będzie przepychał JOW a Kaczyński dalej będzie czyścił startą nomenklaturę :) po czym przyjdzie czas na zmiany :) i następne wybory , będziemy wybierać kandydatów nie partyjnych :) i tu będą schody dla wszystkich ówczesnych partyjniaków :) bo stołki będą tracić od kaczora po niesioła wszyscy starzy wyjadacze .

 

Skąd ty wiozłeś te 50 %. Pis pomimo hojnych obietnic i podarków oraz stworzenia koalicji nawet nie osiągną 40 % w wyborach parlamentarnych z tego co ja pamiętam. Nawet nie pobił wyniku po z 2007 roku. Nie wiem jaką nomenklaturę będzie czyścił Kaczyński. chyba pisowską. Bo innej już nie ma.

 

Włączcie sobie tvp info. Zobaczcie jak tam biedni pisowcy skamla. Nie wiedzą co robić co mówić. Jarosław nie zajął stanowiska. Nikt nie wie co ma powiedzieć.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

I nikt nie wie co będzie ale nazywanie Prezydenta marionetką to tak jakby jakiegoś działacza  partii nazywać wiernym pieskiem co służy . A może zawetował dlatego aby powstrzymać nienawiść . A może dał do zrozumienia kto tu rządzi . Przez weto zrobił dwie dobre rzeczy . Udobrucha opozycję i zostaną poprawione błędy . Myślenie kogoś bardzo rzadko się zmienia . Popatrzcie na siebie .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

Poszły fake newsy w świat w że w Polsce nie ma trójpodziału władzy więc Andrzej pokazał ze jest :) Parlament daję ustawę , prezydent wetuje , opozycja zadowolona , niech świat zobaczy jak to niby konstytucja jest łamana :) a jak wszystko się uspokoi to Duda da swój projekt ustawy do której parlament doda poprawki , senat przegłosuje , prezydent podpisze i wszyscy będą szczęśliwi . Widzicie jaki ten PiS dobry :) nawet z opozycją się liczy . Psy szczekają a karawana jedzie dalej . Skoro gorszy sort oraz spontaniczni protestujący  chcą być ważni , że niby coś tam od nich zależy to dostali szansę , nawet Andrzej podziękował protestującym :) i niech teraz spróbują powiedzieć że nie ma trójpodziału władzy :) . PiS ciąga totalnych za nos jak dzieci , pogłaskał po główce a i tak poda lekarstwo leczące ADHD :) , może trochę później , może przy okazji obiadku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przed wyborami po prostu dadzą więcej, uruchomią jakieś programy socjalne czy dopłaty i elektorat się znajdzie.

 

POi psl tak zrobili ale nie przeszedł ten numer B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Jakie 50 %. Ich jest 17 czy 18 % z pośród uprawnionych do głosowania. 

 

Ilu jest zwolenników PO i N Z pośród uprawnionych do głosowania nie maja nawet razem tego co ma Prawo i SPRAWIEDLIWOŚĆ. Więc morda w kubeł. Ustawa o sądach zostanie podpisana i mam nadzieje że szybko wejdzie w życie. No i na Boże Narodzenie DONEK,HGW I INNI DO CIURMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

 

mirro

A ty kim jesteś . Czy nie jesteś jednostką narodu . Jeżeli wyłapujesz jakieś błędy to muszę ci powiedzieć , że sędziowie nie tylko orzekają o winie  ale słyszałem , że wydają korzystny wyrok za wino oraz orzekają o niewinności do sprostowania . 

Jestem obywatelem i chcę być traktowany tak jak mówi prawo. Mam swoją osobowość, wolną wolę. Jeżeli będę robił źle, zostanę ukarany, jeżeli będę robił OK mam szansę na godne życie. Podjąłem decyzję że przystaję na prawa i obowiązki a nawet przysięgałem "krwi ni życia własnego nie szczędzić w potrzebie". Jak dotąd wywiązałem się z tego. Nigdy nie pytałem dokąd leci ten samolot czy jedzie autobus, ważne było że kraj mnie tam wysyła i nie życzę sobie sądzenia jako naród. 

Sądzi się konkretną osobę. Wyrok skazujący czy uniewinniający to inna sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

. Więc morda w kubeł.

 

. No i na Boże Narodzenie DONEK,HGW I INNI DO CIURMY :)

 

Zapomniales dodac klamliwa, czy jaka ona tam byla?

Nikogo nie wsadza. Jakby do tego doszlo, to po porazce w wyborach(a ta predzej czy pozniej przyjdzie) to i na nich cos by sie napewno znalazlo.

To tylko igrzyska dla ludu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

I nikt nie wie co będzie ale nazywanie Prezydenta marionetką to tak jakby jakiegoś działacza  partii nazywać wiernym pieskiem co służy . A może zawetował dlatego aby powstrzymać nienawiść . A może dał do zrozumienia kto tu rządzi . Przez weto zrobił dwie dobre rzeczy . Udobrucha opozycję i zostaną poprawione błędy . Myślenie kogoś bardzo rzadko się zmienia . Popatrzcie na siebie .

 

Oczywiście, że jest marionetką. Zawetował tylko dlatego, że suweren wyszedł na ulice w liczbie, której nikt z rządzących się nie spodziewał i poszedł nawet do Jastarni. I tego się wystraszył. Nie zmyślajcie, że to " żeby powstrzymać nienawiść" czy temu podobne. To czy próbuje zerwać sznurki, to jeszcze zobaczymy.

Jedno jest pewne: pismatołki mają, jak sami mówią o innych, gigantyczny "ból d*py". A wierchuszka dopiero debatuje co z tym fantem zrobić. Zaskoczenie wielkie, bo nawet antonio musiał za***rdalać z buta od bramy na Nowogrodzkiej, której nie miał kto otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Dyrdymały to sobie możesz pisać jak ci tak dobrze. Gdyby Duda był jak Komorowski to wiezienia były by już zapełnione . Wystarczy podnieś krzesło   do góry i już jest atak na prezydenta  :D    albo bezdomny wyraził swoje poglądy i już był aresztowany     . Jakby ówcześni rządzący przejrzeli to forum to  90 % by siedziało bo 10 % to wy  :D   i tak skończycie w następnych wyborach   ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Najbardziej niezadowoleni i zdziwieni decyzją dudy jest totalna. Na taki scenariusz nie byli przygotowani, chcieli się juz biczować w obronie niezależnych sądów , nieepodległości i czego oni tam jeszcze na protetach nie wymyślili a tu taka skucha, Duda ich zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj słuchałem radia tadeusza z torunia. Ale się wili , le kombinowali na kogo zrzucić winę. Po audycji dowiedziałem się że winę za "niepowodzenie" dobrej zmiany ponoszą :obcy, niemcy, soros,ruscy,technicy komputerowi (???) , zabrakło tylko kosmitów.

 

Zapomnieli o najważniejszym - może Opatrzność rozum Dudzie przywróciła. Siła jest w Narodzie i jak widać stare tetryki , komuniści z pis i zboczuchy w sukienkach nic nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oczywiście że nie pedaly i lesby gorą :P :P


Oczywiście, że jest marionetką. Zawetował tylko dlatego, że suweren wyszedł na ulice w liczbie, której nikt z rządzących się nie spodziewał i poszedł nawet do Jastarni. I tego się wystraszył. Nie zmyślajcie, że to " żeby powstrzymać nienawiść" czy temu podobne. To czy próbuje zerwać sznurki, to jeszcze zobaczymy.

Jedno jest pewne: pismatołki mają, jak sami mówią o innych, gigantyczny "ból d*py". A wierchuszka dopiero debatuje co z tym fantem zrobić. Zaskoczenie wielkie, bo nawet antonio musiał za***rdalać z buta od bramy na Nowogrodzkiej, której nie miał kto otworzyć.

 

Jaki suweren ? :P :P  Psychicznie chorych można pacjentami nazwać co najwyżej bo kto normalny tak się zachowuje :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

My tu gadu gadu a jedna ustawa podpisana ( czyli jednak nie reforma :)) i w końcu jak trafię pod sąd to mogą mi wylosować uczciwego sędziego :) Nie będzie jak dotychczas że na telefon sędziowie np. z Gdańska "zamiatali"  czy Sawicka będzie płakać to nie zostanie skazana bo sędzia swój :) Ma to wymierny skutek bo od dziś każdy łamiący prawo nie będzie spał spokojnie bo jak jego sprawa trafi na wokandę to może nie pomóc "kolega z kasty" gdyż go nie wylosują :) ale trochę was pociesze "nadużywający prawa " trochę tremy przy losowaniu jak lotto i może będziecie mieli szczęście bo szanse są większe że traficie na /swojego/ sędziego niż wygrana :)

Następna sprawa to że kontrole sędziów nie będą na zasadach że "Ja ciebie skontroluję Ty mnie i wszystko musi być OK " teraz do gry mogą przystąpić starzy wyjadacze z ambicjami i nie będą patrzeć na kasty :) tylko jak prowadzone są sprawy . Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie .

U mnie ostatnio to w sądach ruch jak w ulu :) wszystkie sprawy które miały półkować do przedawnienia teraz rozpatrują ekspresem by jeszcze znajomości wykorzystać , nawet sprawy sprzed dziesięciu lat wykopują i skazują np. w zawieszeniu bo PiSory mogły by dać kratki :) Powiedzmy że to taka "przyszywana amnestia" :) .

Nareszcie będzie jak na zachodzie . Opozycja także cieszy się ze zmian chwaląc Dudę . I wilk syty i owca cała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Skąd wiesz kto z nas nadużywa prawa i czy w ogóle nadużywa? Piszesz o sobie bo coś tam gaworzysz w stylu "kiedy trafię pod sąd"? Nie mierz wszystkich swoją miarą.  

 

I nikt nie wie co będzie ale nazywanie Prezydenta marionetką to tak jakby jakiegoś działacza  partii nazywać wiernym pieskiem co służy . A może zawetował dlatego aby powstrzymać nienawiść . A może dał do zrozumienia kto tu rządzi . Przez weto zrobił dwie dobre rzeczy . Udobrucha opozycję i zostaną poprawione błędy . Myślenie kogoś bardzo rzadko się zmienia . Popatrzcie na siebie .

 

Duda dotąd zachowywał się jak marionetka. Był w pełni dyspozycyjny dla władz pisu i podpisywał co do niego nosili. Teraz faktycznie postawił się. 

 

Poszły fake newsy w świat w że w Polsce nie ma trójpodziału władzy więc Andrzej pokazał ze jest :) Parlament daję ustawę , prezydent wetuje , opozycja zadowolona , niech świat zobaczy jak to niby konstytucja jest łamana :) a jak wszystko się uspokoi to Duda da swój projekt ustawy do której parlament doda poprawki , senat przegłosuje , prezydent podpisze i wszyscy będą szczęśliwi . Widzicie jaki ten PiS dobry :) nawet z opozycją się liczy . Psy szczekają a karawana jedzie dalej . Skoro gorszy sort oraz spontaniczni protestujący  chcą być ważni , że niby coś tam od nich zależy to dostali szansę , nawet Andrzej podziękował protestującym :) i niech teraz spróbują powiedzieć że nie ma trójpodziału władzy :) . PiS ciąga totalnych za nos jak dzieci , pogłaskał po główce a i tak poda lekarstwo leczące ADHD :) , może trochę później , może przy okazji obiadku :).

 

Jeśli parlament doda takie bzdury jak ostatnio wysmażył to Duda znowu tego nie podpisze. Nawet sobie nie myśl, że wróci ten bubel w takiej formie jak był. Rozumiem, że o gorszym sorcie i szczekających psach napisałeś by se dodać otuchy po tym bolesnym dla ciebie dzisiejszym dniu. To jest dla was typowe, że jak zaliczacie porażki to posuwacie się do wyzwisk.

A co do ciągania za nos to widać totalni pociągnęli za nos Jarka. A może to Duda go pociągnął za nos jak chcieli totalni. Sam sobie wybierz.

 

POi psl tak zrobili ale nie przeszedł ten numer B)

 

A jakie programy socjalne przed wyborami dała po i ps?. Gdyby dali 500 plus nawet bez obniżenia wieku. To pis ze swymi koalicjantami na pewno dzisiaj nie rządził by samodzielnie.

 

Ilu jest zwolenników PO i N Z pośród uprawnionych do głosowania nie maja nawet razem tego co ma Prawo i SPRAWIEDLIWOŚĆ. Więc morda w kubeł. Ustawa o sądach zostanie podpisana i mam nadzieje że szybko wejdzie w życie. No i na Boże Narodzenie DONEK,HGW I INNI DO CIURMY :)

 

Ok opozycja nie ma razem tego poparcia co pis. Lub ma w sumie na podobnym poziomie zależy od sondażu. I to jest problem opozycji. Tego nikt nie ukrywa.

Co do mordy w kubeł to masz racje. Duda zawetował dwie kluczowe ustawy o sądach dające pisowi możliwość przejęcia kontroli nad nimi i ci co ich tu bronili mogą dzisiaj jak to piszesz wsadzić mordy w kubeł.

 

Najbardziej niezadowoleni i zdziwieni decyzją dudy jest totalna. Na taki scenariusz nie byli przygotowani, chcieli się juz biczować w obronie niezależnych sądów , nieepodległości i czego oni tam jeszcze na protetach nie wymyślili a tu taka skucha, Duda ich zawiódł.

 

Kto ci tych bzdur naopowiadał? Dzisiaj opozycja wypowiada się o Dudzie bardziej pochlebnie niż pis. Który albo mówi o zaskoczeniu albo w o ogóle nie wie co ma na ten temat mówić. Nawet ci pisowscy komentatorzy w tvp jęczą, że reforma sądów zatrzymana. Rozumiem, że piszesz te bzdury bo ci od tego wszystkiego w głowie się pomieszało jak niektórym w pisie. Co to do teraz nie wiedzą co na ten temat powiedzieć.

Ale dzisiaj dostaliście strzała od waszego prezydenta. Który się takiego finału sejmowej zadymy spodziewał? Pozbierać się nie możecie jak ci w pise nie wiedzą co powiedzieć.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

Czy ja napisałem że ktoś z forum nadużywa prawa  ? To twoje założenie jeśli tak interpretować to o Andrzeju Dudzie też nie powinniśmy pisać bo na forum go nie ma , no chyba że się ukrywa pod jakimś nickiem :)

Parlament znów żuci trzy ustawy , dwie odrzuci prezydent ku uciesze opozycji a jedna przejdzie jak teraz i już będzie dwie ustawy :) , ciężko mędrkujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Ojojoj ! Ale tu dzis ruch w temacie. Niektórym się świat zawalił i dezorientacja dotknęła :D

W następnej kadencji za pewne wygrają wybory ale już nie koniecznie 50 % ( dla niekumatych 18 % ) :)  i będzie koalicja z Kukiz który będzie przepychał JOW a Kaczyński dalej będzie czyścił startą nomenklaturę :) po czym przyjdzie czas na zmiany :) i następne wybory , będziemy wybierać kandydatów nie partyjnych :) i tu będą schody dla wszystkich ówczesnych partyjniaków :) bo stołki będą tracić od kaczora po niesioła wszyscy starzy wyjadacze .

I bedzie tych kadencji wiele i prezes będzie przez wiele lat dochodził (do prawdy) ale nigdy (nikogo) nie wsadzi

 

Ilu jest zwolenników PO i N Z pośród uprawnionych do głosowania nie maja nawet razem tego co ma Prawo i SPRAWIEDLIWOŚĆ. Więc morda w kubeł. Ustawa o sądach zostanie podpisana i mam nadzieje że szybko wejdzie w życie. No i na Boże Narodzenie DONEK,HGW I INNI DO CIURMY :)

Założysz się że nikogo z wymienionych nawet nie oskarżą czy tylko kozaczyć potrafisz? 

 

Jakby ówcześni rządzący przejrzeli to forum to  90 % by siedziało bo 10 % to wy  :D   i tak skończycie w następnych wyborach   ;)

Frustracja czy głupota?

 

 

Niestety jakoś Andrzejowi nie do końca wierzę ale na ten moment dobrze że powstrzymał głupich i pracowitych.

Znamienne ze po wizycie u Dudy najważniejsi w państwie nie jadą do KPRN/sejmu by pogadać i przyjąć prezesa , a wszyscy tup,tup,tup ze spuszczonymi głowami na Nowogrodzką.

A gdyby to była ustawka?

Andrzej się usamodzielni i z jego namaszczenia jakiś klient pokroju Szczerskiego  powoła partię. Coś na wzór PIS ale bez smoleńskiego zidiocenia, bez zdewocenia , bez Rydzyka i co najważniejsze bez Antka, Jarka i Krystyny P. Byłaby to partia umiarkowanie proeuropejska , dla młodych wykształconych. Odbiera część elektoratu N i Kukiz 15 a może i PO. Uzyskuje dobry wynik w wyborach a potem ......zawiązuje koalicję z PIS i znowu jest jak było. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

Prezes wyleci już przy pierwszych JOW więc daję mu jeszcze jedna kadencję , potem to już chyba tylko senatorem ???:) jak dożyje bo nie oszukujmy się

taka presja jak na niego cisną słusznie lub nie, na zdrowiu na pewno się odbije więc bardziej niż 100 lat życzę mu zdrowia i spokoju . A jego oponentom życzę tego czego mu życzą :) a nawet będę wspaniałomyślny i niech im się spełni podwójnie :) a niech mają i znają dobroć PiS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Złego diabli nie wezmą.....


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz rację widząc co opzycja wyrabia na co dzień trudno Cijej nieprzyznac  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Złego diabli nie wezmą.....

 To co masz zamiar długo żyć . A gdzie ta kampania wyborcza JKM .Czyżby tam miał kasę i miał swoich w d..pie . Może by zrobił konkurencję Schetynie i Petru .

Piszesz frustracja czy głupota a jak Schetyna obiecuje że wygra wybory i przegoni PIS to co to jest ? 

Ja wiem że  ty byś chciał aby robotnik u ciebie robił za życie i 20 zł dniówki . Może ja też bym tak wolał . Tylko ja mam trochę przyzwoitości i mam wybór . Ty też masz wybór co ze swoim życiem zrobisz czy pójdziesz pod sklep  i przepijesz wszystko albo będziesz pracował i się z tego cieszyć . Jak się rzuci kość psu a potem zabiera to warczy . Ty podobnie się zachowujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Prezydent  Andrzej  Duda  pokazał  że  jest  Prezydentem  wszystkich  Polaków 

Nie  to  co  jego  poprzednik  podpisywał  wszystko co  popadło.

Ludzie  protestowali  wobec  podniesienia Wieku  Emerytalnego  i to dużo  większa  grupa  jak w obronie Kasty  a  Bredzisław  miał  to gdzieś  i  ustawę  podpisał  mimo  tego  że  w Kampanii  się  zapierał  że  nie  podpisze.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Prokuratura zatrzymała Kowalskiego ,że ukradł 500 tyś zł . Kowalski wynajął adwokata . W czasie rozmowy adwokat pyta czy pan ukradł te pieniądze . Ależ skąd nie ukradłem mówi Kowalski a adwokat zasmucony mówi , to skąd weźmiesz pieniądze aby mi zapłacić .

 

Ulman to się śmiać nie będzie bo on lubi kawały o ruchaniu  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Widzę , ze depresja ci przeszła . Napisałem o staroście bo wiem jak z wódą jeździł do przewodniczącego rady . 

Skończ z tymi przytykami bo takie same ty będziesz otrzymywał . 

 

i co z tego  że napisałeś niedouku jak i tak nie rozumiesz że  ty swoim jednym głosem tego nie zmienisz  :D

wiesz mnie tam nie bolą twoje prostackie przytyki ..więc się nie tłumacz bo tacy małorolni  jak ty to złomem pomykają po polach i mogą sobie jedynie popatrzeć na innych i z zazdrości   poprzytykać  ... ale co to zmieni ? chyba nie muszę tłumaczy   ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

 To co masz zamiar długo żyć . A gdzie ta kampania wyborcza JKM .Czyżby tam miał kasę i miał swoich w d..pie . Może by zrobił konkurencję Schetynie i Petru .

Piszesz frustracja czy głupota a jak Schetyna obiecuje że wygra wybory i przegoni PIS to co to jest ? 

Ja wiem że  ty byś chciał aby robotnik u ciebie robił za życie i 20 zł dniówki . Może ja też bym tak wolał . Tylko ja mam trochę przyzwoitości i mam wybór . Ty też masz wybór co ze swoim życiem zrobisz czy pójdziesz pod sklep  i przepijesz wszystko albo będziesz pracował i się z tego cieszyć . Jak się rzuci kość psu a potem zabiera to warczy . Ty podobnie się zachowujesz .

Będę żył aż do śmierci :mellow:

O ile wiem to nie mamy w najblizszym czasie żadnych wyborów wiec czemu JKM ma prowadzić kampanię? Kasę to on miał od zawsze i  mozesz to sprawdzić bo jest najzamożniejszym polskim  europosłem mimo ze jest dopiero niecałą kadencję. Dla kasy to przyszło  masa Czarneckich, Fotyg czy innych Wiśniewskich 

To co mówi Schetyna to bardzo często głupoty i to racja. 

Jakby podatki były niskie to pewnie zapłaciłbym więcej ale na 100% moge powiedzieć że zapłaciłbym tyle ile ja moge dać a on może zaalceptować

 

Padaczkowo drgawkowe ruchy  Ewa Stankiewicz (tej od Smoleńska i sPISków). Jechała po PAD w TVPis aż miło.  Andrzej zdradził i jest już be :D  Dziś w Mineła 20-ta Klarenbach zamiast  głupio - mądrego Rachonia. Ogladam cały wieczór TVPinfo i nie wierzę . Duda stanął po stronie kasty, zdradził, zaniechał reform, zawiódł wyborców, nie dotrzymał słowa i generalnie jest bardzo zły. Zwrot akcji niesamowity. Kto ciekawy nowej narracji niech włącza . Można się poczuć zmieszanym i wstrząśniętym :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj