Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

 

 

 czy kupowanie w ten sposób głosów (na kredyt )jest sprawiedliwe ? 

Mylisz pojęcia - 500 + to nie kupowanie głosów tylko spełnienie obietnicy wyborczej . Ale jesteś usprawiedliwiony po 8 latach rządów  Platformy Obywatelskiej  mogłeś zapomnieć co to znaczy  :)  :)  :) .

  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 co za debilizm żeby samemu sobie zaprzeczać w jednym zdaniu  ;)

 skoro nie mam żadnych argumentów to po co wymieniasz te które mam ? 

 niedouczony socjalisto , staraj się chociaż nie robić z siebie błazna  :D

 

Idz sprawdz lepiej co córka robi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Mylisz pojęcia - 500 + to nie kupowanie głosów tylko spełnienie obietnicy wyborczej . Ale jesteś usprawiedliwiony po 8 latach rządów  Platformy Obywatelskiej  mogłeś zapomnieć co to znaczy  :)  :)  :) .

ale o czym bredzisz , nigdy nie głosowałem na PO i  tym samym nie ma o czym wspominać 

 

staszek widzę że cię bardzo interesują cudze żony i córki    ;)

zainteresuj się lepiej swoją wybranką( o ile ja masz ) bo pewnie leży odłogiem i kwiczy  :D  :D  :D

 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Daj sobie siana żadnych argumentów tylko pożyczamy u niemca  kupowanie głosów no jak przedszkolak się zachowujesz :P :P :P

Myślisz jak Petru i Schetyna z Tuskiem razem wzięci

Może nas oświeć jak oni myślą i czym sie różnią od Kaczyńskiego, Macierewicza i Błaszczaka?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Staszek daj se spokój z czyjąś córką bo to naprawdę mało kulturalne wręcz po prostu chamskie. Wy prawi i bogobojni zwolennicy prawa i sprawiedliwości zbyt często uciekacie do wątków osobistych nie mając innych argumentów. Mało tego czepiacie się nawet rodzin waszych przeciwników w dyskusji. Jak pisałem to cecha ludzi słabych, którzy nie mają co napisać.

Tym czasem w związku z wyborem sędziego TK narastają wątpliwości. Być może nie tylko Zwiercan głosowała na dwie ręce. Na sali sejmowej wolnych było sporo więcej miejsc posłów pisu.  Problem w tym, że nagrań z monitoringu nie można ponoć odzyskać czy tam odnaleźć. Ładnie nam się dobra zmiana rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Staszek daj se spokój z czyjąś córką bo to naprawdę mało kulturalne wręcz po prostu chamskie. Wy prawi i bogobojni zwolennicy prawa i sprawiedliwości zbyt często uciekacie do wątków osobistych nie mając innych argumentów. Mało tego czepiacie się nawet rodzin waszych przeciwników w dyskusji. Jak pisałem to cecha ludzi słabych, którzy nie mają co napisać.

Tym czasem w związku z wyborem sędziego TK narastają wątpliwości. Być może nie tylko Zwiercan głosowała na dwie ręce. Na sali sejmowej wolnych było sporo więcej miejsc posłów pisu.  Problem w tym, że nagrań z monitoringu nie można ponoć odzyskać czy tam odnaleźć. Ładnie nam się dobra zmiana rozkręca.

 

A co cechuje ludzi którzy mówią że PiS uarów olać ciepłym moczem co ja takiego napisałem że Cię to zabolało? :P :P Dziś coś nowocześni mało rozmowni byli bo pewne sprawy ujrzały światło dzienne uciekali jak myszy bo zazwyczaj to tupią i gestykulują jak banda rozpuszczonych dzieciaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Mnie nic z twoich tekstów nie zaboli bo nie potrafisz napisać, żeby zabolało. Dodam, że epitet czy obelga mnie nie boli bo to nie mój poziom. Co do pisuarów, odpowiadam, gdy ktoś pisze np o lemingach. A co do rodzin moich rozmówców nigdy ich nie zaczepiam. A w szczególności nie piszę, że czyjś ojciec, matka córka to i tamto.

Co do nowoczesnych czas pokaże czy im dotację odbiorą. Dla mnie powinni wszystkim partiom odebrać. I to ich wyborcy powinni je finansować. Ja tam płakał nie będę. Nie mam zamiaru bronić ich tu do upadłego jak wy pisu. Zrobili źle niech poniosą karę. Potrafię przyznać, że ludzie, na których głosowałem zrobili coś nie tak. O ile zrobili bo to nic pewnego. Niestety wy nie potraficie przyznać, że pis coś zrobił źle. A jest tego cała masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Staszek daj se spokój z czyjąś córką bo to naprawdę mało kulturalne wręcz po prostu chamskie. Wy prawi i bogobojni zwolennicy prawa i sprawiedliwości zbyt często uciekacie do wątków osobistych nie mając innych argumentów. Mało tego czepiacie się nawet rodzin waszych przeciwników w dyskusji. Jak pisałem to cecha ludzi słabych, którzy nie mają co napisać.

Tym czasem w związku z wyborem sędziego TK narastają wątpliwości. Być może nie tylko Zwiercan głosowała na dwie ręce. Na sali sejmowej wolnych było sporo więcej miejsc posłów pisu.  Problem w tym, że nagrań z monitoringu nie można ponoć odzyskać czy tam odnaleźć. Ładnie nam się dobra zmiana rozkręca.

 

ze smoleńska też nie ma nagrań i nie było problemu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Właśnie o to chodzi że ze Smoleńska to nagrania są i jasno pokazują że to chęć lądowania za wszelką cenę zabiła niewinnych ludzi. Bo tych co to lądowanie wymuszali to trudno nazwać niewinnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne że są takie jakie im było wygodnie przedstawić :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Wcale mnie nie cieszy, że masz smutne życie w realu i czegoś ci brakuje. Więc postanowiłeś się tu dowartościować. Po prostu, gdy nie masz argumentów merytorycznych w dyskusji zbyt łatwo przeskakujesz na tematy osobiste. Czy to ciebie czy @Alamo co może obchodzić mój czas prywatny i to co z nim robię, czy moja rodzina. Piszecie zdziwieni, że często tu piszę. Jak by internet przenośny był dla was nieznany. Pod mostem mogę mieszkać. Nic ci do tego. Jak masz coś do powiedzenia to stań z podniesioną głową i dyskutuj merytorycznie. Jak nie masz nic do napisania to daj se spokój z wycieczkami osobistymi bo to cecha ludzi słabych i tchórzy. A ty nie raz już tutaj tak robiłeś. Pamiętasz jak zarzucałeś mi starokawalerstwo bo ci argumentów brakło? A sam słuchasz i bronisz tu starego kawalera, który nie ma konta w banku ani prawka.

Podsumowując brak wam argumentów to na tematy osobiste wskakujecie. Jak się wam odgryzłem to zabolało i się ferment zrobił. A niby wszyscy normalni mnie olewają. To po co komentujesz? Naprawdę nie normalny jesteś, co sam stwierdzasz.

PS rozumiem, że się tak tu rzucacie. Bo to co piszę to wszystko prawda. A wam brak argumentów to se folgujecie. Robotę z zusem polecam i każdemu kto szuka życzę. Zwłaszcza taką z trzema filarami emerytalnymi, dwiema dodatkowymi pensjami i trzecią dodatkowa formie rożnych świadczeń socjalnych pracodawcy. Prywatnym ubezpieczeniem medycznym bez kolejek w przychodniach. Taką wiecie jak na rasowego leminga przystało, którego pisuary nie zdołały od koryta oderwać i który ma się dobrze. Pozdro.

jakich argumentów? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najnowszy-sondaz-PiS-i-dlugo-dlugo-nikt,wid,18276946,wiadomosc.html?ticaid=116db7 pozostałą część komentarza szczerze się ubawiłem, już z tym 2,5 za podwyżkę zdrapek w PKO sobie poradziłeś stary sfrustrowany kawalerze? Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Właśnie o to chodzi że ze Smoleńska to nagrania są i jasno pokazują że to chęć lądowania za wszelką cenę zabiła niewinnych ludzi. Bo tych co to lądowanie wymuszali to trudno nazwać niewinnymi.

 

Przecież z wieży kontroli dziwnym trafem się nie nagrało,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Ela a jak sądzisz z kim rozmawiała wieża w Smoleńsku? Z kapitanem Tu 154 czy może z jakimś innym niezidentyfikowanym samolotem i tylko przez przypadek nagrało się to na rejestratorze ?

Jaką wiarygodność dla Ciebie miałyby rosyjskie nagrania z rosyjskiej wieży i po rosyjsku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nagrało się za to z samolotu. Ostatnio nawet udało się oczyścić z szumów i dowiedzieć więcej. Słowa "musimy próbować aż do skutku" jednego z pasażerów znane były już od dawna. Jeden z pilotów na pytanie o godzinę rozpoczęcia uroczystości powiedział. Musimy wylądować, przecież te rybki same nie wyskoczą. Dodatkowo były teksty typu dlaczego pasażerowie nie mają zapiętych pasów czy nie siedzą na swoich miejscach. Czyli widać jasno, że były pielgrzymki do kokpitu i naciskanie na pilotów typu musimy próbować aż do skutku. Dodatkowo przed samą katastrofą w kabinie odczytano nie należący do żadnego z członków załogi głos, który odczytywał wskazania przyrządów i odliczał wysokość w metrach. Tego nie da się podważyć. Ok nagrania z wieży zginęły bo Rosjanie nie są tutaj bez winy. Ale zasadnicze błędy popełniła polska załoga. Schodząc pod presją przy mgle poniżej minimum 100 metrów. Nie powinni w ogóle podchodzić do lądowania. A że podchodzili praktycznie na ślepo Na słabo wyposażonym lotnisku o czym strona polska wiedziała. Niestety tak to się skończyło. Kontrolerzy rosyjscy pomagali jak umieli. Popełnili błędy. Ale strona rosyjska nigdy tego nie przyzna. Normalne.

 

 

jakich argumentów? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najnowszy-sondaz-PiS-i-dlugo-dlugo-nikt,wid,18276946,wiadomosc.html?ticaid=116db7 pozostałą część komentarza szczerze się ubawiłem, już z tym 2,5 za podwyżkę zdrapek w PKO sobie poradziłeś stary sfrustrowany kawalerze?

 

Skąd wiesz, że jestem starym kawalerem? Masz na to jakieś dowody? Sam przecież słuchasz starego kawalera z kotem, bez konta w banku i prawka. Może więc sam jesteś starym kawalerem? Nie dziwię ci się, że piszesz "bez komentarza". Bo niestety rzadko co potrafiłeś tutaj skomentować merytorycznie. Za to wycieczek ad persona w każdej wypowiedzi nie brakowało. A sondaż, no cóż pożyjemy zobaczymy. To wybory decydują a nie sondaż.

PS o robocie z zusem napisałem specjalnie i jak widać udało się, ciśnienie ci skoczyło hehe. Ale w końcu sam pisałeś, że normalni mają w pompie moje wypowiedzi. I tak jest zgadzam się z tobą. Normalni ich nie komentują bo się z nimi zgadzają. Masz rację. Za to nie normalni komentują i g im z tego wychodzi. Bo są nie normalni i se nie radzą.

Tak w ogóle ty nie za często tutaj pisujesz ostatnio? Czyżby smutne życie w realu ci doskwierało?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz sam napisałeś że strona Polska wiedziała czyli to Tusk ponosi odpowiedzialnośc bo wiedzieli w jakim stanie jest to lotnisko czyżby świadome działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Wszyscy wiedzieli i Tusk i Kaczyńscy. Przecież polskie delegacje latały tam nie raz. Rosjanie nawet chcieli zamknąć to lotnisko bo było zbyt przestarzałe i niebezpieczne. Polacy doskonale wiedzieli jak wygląda barak/wierza, jaki tam jest sprzęt. Ale były naciski ze strony polskiej. Bo polskie delegacje chciały wygodnie lądować blisko cmentarzy a nie jechać z daleka autami. Ci co w tym baraku siedzieli nawet tam na co dzień nie pracowali. Tylko na tę okazje dojeżdżali. Większość lotnisk aeroklubowych w Polsce poza utwardzonym betonowym czy asfaltowym pasem lepiej wygląda. I o tym wszyscy zainteresowani w Polsce wiedzieli. Wyobrażasz to sobie? Tusk zabrania Kaczyńskiemu lecieć do Smoleńska bo jest mgła? A Kaczyńscy by go posłuchali? Przecież zaczynała się kampania prezydencka 2010 a wizyta Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku miała być jej częścią. Tusk tez tam był dwa czy trzy dni wcześniej. Ale była ładna pogoda. Pilot z daleka widział pas i w niego trafił. Kaczyński miał pecha. Była mgła, presja na pilotów, aby próbować do skutku Co słychać na nagraniach. Ci niestety w pas nie trafili. Samolot schodząc na minimum 100 metrów, gdy piloci nie widzieli pasa na takim lotnisku powinien odlecieć. Wszyscy by żyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Jasne że są takie jakie im było wygodnie przedstawić :P :P

najbardziej wygodne jest ''śmiało zmieścisz się '' ;)

powiedz co tu jest wygodnego i dla kogo ? przecież to wstyd dla nas wszystkich że dowódca sił zbrojnych który powinien dopilnować procedur skoro już się tam znajdował doprowadził do katastrofy  

czyżby to TUSK wydał mu taki rozkaz  ? :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Chce się wam jeszcze ze @Staszkiem "dyskutować"? Przecież możecie referaty pisać, prace doktorskie z pokaźną bibliografią a on to skomentuje jednym zdaniem albo przemilczy.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

najbardziej wygodne jest ''śmiało zmieścisz się '' ;)

powiedz co tu jest wygodnego i dla kogo ? przecież to wstyd dla nas wszystkich że dowódca sił zbrojnych który powinien dopilnować procedur skoro już się tam znajdował doprowadził do katastrofy  

czyżby to TUSK wydał mu taki rozkaz  ? :D

 

Zapewne siedziałeś tam w schowku na bagaż stąd masz dobre rozezznanie tyle że zdążyłeś się katapultować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

faktów nie za szczekasz żebyś nawet pękł 

staszek nie wystarczy być  pyskatym trzeba jeszcze mieć argumenty i wiedzę  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No fakt Ty ją posiadasz w końcu należysz do tej wąskiej grupy wtajemniczonych ;):D a wrak to pewnie przetrzymują w oczekiwaniu na spadek cen paliwa i wzrost cen skupu surowców wtórnych? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 co zrobił pisuar w sprawie wraku ? postraszył bazami USA których nie będzie ?   ;)

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Dopóki rządzi PIS wraku nie ma sensu przywozić, bo zamiast stać się obiektem badań natychmiast stanie się obiektem czci i kultu. Przybędą mam tylko kolejne miesięcznice i rocznice sprowadzenia wraku. Oby go tylko nie chcieli obwozić po kraju na lawecie i organizować wiece, Myślę że nawet powstanie jakieś rondo imienia Wraku Smoleńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No zapewne zajmiesz się tym osobiście B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj