Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9035 odpowiedzi na ten temat

#5941 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 11 czerwiec 2017 - 13:47

Obecna sytuacja polityczna w Polsce I oczywiście "prawda zwycięży". Ciekawe czy do wyborów zwyciezy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 16:35
  •  

#5942 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3975 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 13:49

To zależy czyja ta prawda będzie . :P

ZETOR TEAM

#5943 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 14:03

No , albo skąd biorą ludzi na te miesięcznice ? To jest normalne ?

Modlitwa  twoim  zdaniem jest  nienormalna ???

Nienormalnym można  nazwać  zachowaniem Obywateli RP  

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#5944 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3975 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 14:06

Nienormalne dla mnie jest latanie co miesiąc pod pałac i robienie z tego szopki . Widziałeś kiedyś gdzieś coś podobnego ?

ZETOR TEAM

#5945 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 11 czerwiec 2017 - 14:16

Nie normalne jest że ludzie z ub i cała reszta "obronców demokracji" protestują przeciwko legalnemu zgrupowaniu ludzi , to tylko dowodzi tego że szukają zaczepki , a na pewno nie protestują w obronie zwykłych ludzi tylko dlatego że im sie d*p.. pali. I bardzo dobrze !!! :)

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#5946 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 14:33

Nienormalne dla mnie jest latanie co miesiąc pod pałac i robienie z tego szopki . Widziałeś kiedyś gdzieś coś podobnego ?

Zapytam  jeszcze  raz  Modlitwa  twoim zdaniem jest  nienormalna ???

Modlitwę  nazywasz  szopką  ??

A to musi  to być  gdzieś  coś  podobnego  żeby  było  ok ????

Chcą  się  modlić  co  miesiąc  pod pałacem  niech to robią   przeszkadza  ci  to ???

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#5947 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 14:36

Modlitwa twoim zdaniem jest nienormalna ???

Gdyby konczylo sie na mszy i modlitwie, pewnie by dymu nie bylo. Ale po mszy musi być wiec wyborczy no i robi sie dym. No chyba, ze wierzysz, ze to wszystko ma na celu upamiętnienie zdradzonych o świcie.

#5948 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3975 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 14:38

Nie zrozumiałeś co napisałem że pytasz o to samo , sam nie odpowiadając na moje pytanie ? Próbujesz coś sugerować , tylko nie wiesz jak B) .

Modlitwa mi z pewnością nie przeszkadza . Nie podoba mi się robiona szopka z tego i pozowanie na męczenników . Zawsze jak religię miesza się w politykę to wychodzą dziwne rzeczy .

ZETOR TEAM

#5949 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 14:49

Dla mnie to Oni mogą wędrować pod ten pałac wedle uznania. Nurtuje mnie jednak inne pytanie. Jeśli zgromadzenie przebiega w takiej atmosferze, to jakie intencje dominują w modlitwach wznoszonych przez uczestników? Jeśli atmosfera jest odzwierciedleniem tych intencji to może gdzieś zagubiła się pierwotna idea miesięcznic? Może na chwilę odpuścić?

Zauważcie że w tej chwili już nie są najważniejsze ofiary mordu w Katyniu, tylko ofiary katastrofy smoleńskiej. Ta sztuka nie udała się nawet Rosjanom.

#5950 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 11 czerwiec 2017 - 15:48

Pragnę zauważyć jedno że gdyby nie Protestująca chołota , to ta miesiecznica nawet nie była by zauważona , pewnie było by coś w tv i tyle a tak , Policja musi interweniować i wielce pokrzywdzeni udają że coś im zrobiono , po co to , chołota robi dym nikt inny . No ale wysyłają pożnie listy do ułe jak to w Polsce jest źle , gdyby była zagrożona demokracja albo gdyby posłuchać "bolka" już dawno byli by zpałowani i był by spokój :)

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5951 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 15:50

@marekfarmer nie udawaj głupiego i nie zapieraj się modlitwą. Wiece partyjne odbywające się 10 każdego miesiąca pod pałacem prezydenckim nie są żadną modlitwą. A wiecami politycznymi. Gdyby odmawiano tam tylko pacierze nikt by tak mocno nie protestował. Niestety co miesiąc wchodzi tam klaun na drabinkę i innym klaunom tłumaczy, że niedługo zwycięża i prawda o zamachu smoleńskim wjedzie na jaw. Podczas gdy ponad wszelką wątpliwość nawet z sekcji zwłok ofiar wychodzi, że nie było tam żadnych wybuchów. Ludzi to wkurza i protestują przeciwko temu kabaretowi i szkalowaniu nie winnych ludzi.

@Alamo zrobiłeś z siebie durnia i to nie moja wina. Teraz się możesz wypierać ale każdy widzi co napisałeś. Dokładnie to co pogrubiłem w poście z 7 czerwca mówi opozycja.

Oszołomie poczytaj o gettach w Europie,w Polsce takich gett dzięki temu że nie jesteście przy korycie nie ma.

Nie musimy się bać,do nas muzułmanie nie idą sznurem,niesprawdzani jak na zachodzie,więc oszołomie nikt nie przeniknie,a odpowiednie służby w Polsce na ten temat mają więcej informacji niż internet z którego korzystasz,także bezsprzecznieTwój mózg w tej materii jest wysoce zawężony.

Jak cię wyśmiałem to zacząłeś coś bełkotać o Polakach. Pomimo, że pisałeś o muzułmanach, którzy do nas nie idą całymi sznurami jak na zachodzie. Czyli chodziło o uchodźców z Syrii a nie Polaków/polskich terrorystów.

Jaki Ty tępy Jesteś.Mój wpis dotyczył Polaków których zacytowałeś.Przeszczepu głowy chyba nie zrobią co ? służby o takich wiedzą kim oni są już tam miejscu,w przeciwieństwie do milionów muzułmanów tępoto,a tak na dodatek wyznawco przyjmowania islamu,na zachodzie radykalizują się i dokonują zamachów również Ci urodzeni w drugim pokoleniu,jako obywatele danego kraju,Niemiec,Szwecjii czy Francjii.I co Ty na to?Dalej chcesz przyjmować?Powinieneś się leczyć .Doskonale znam Twoją propagandę,próbujesz obrzucić kraj i zdrowo myślących błotem folksdojczu,że o to mamy już problemy jakie mają na zachodzie,więc wpakujmy sobie islamistów jak lewactwo każe.Forsujesz ten nurt bo tak Twoja narracja każe,która w gatki robi przed Mekrelową A los Polski i przyszłych pokoleń ciebie nie obchodzi.Nie ze mną te numery lemingozo.

Jesteś na tyle tępy, że nawet nie umiesz napisać tego co masz na myśli. A gdy cię wyśmiałem próbujesz coś tam zmyślać, że to dotyczyło Polaków. Widać, że jesteś głupi jak but.  Może jesteś jakoś spokrewniony z Romanem bo on ma podobne problemy w tym zakresie.

Twój tekst dotyczył Polaków? Na pewno jesteś świadom tego co piszesz? To Polacy idą do nas sznurem, niesprawdzeni? To, że służby będą sprawdzały czy tam sprawdzają tych uchodźców jak i to, że nie musimy się ich bać mówi dokładnie PO i N. Czyżbyś zmienił poglądy i zaczął mówić to samo co PO i N? Gratuluję zmądrzałeś.

Więc daruj sobie ten bełkot o wszystkim i  o niczym. Każdy widzi co napisałeś i co podkreśliłem pogrubiając czcionkę. Wybierz sobie czy zrobiłeś z siebie idiotę pisząc to co mówi opozycja, czy zmieniłeś poglądy? Innej wersji nie ma każdy widzi co napisałeś.

Ja pokazują głupią propagandę pis. Straszącą uchodźcami idącymi z Syrii gotowymi wysadzać, mordować i gwałcić. Tym czasem @Alamo pisze jak politycy PO i N, że nie musimy się ich bać bo służby sprawdzają a oni do nas nie idą całymi sznurami. Robi z siebie idiotę albo zmienił poglądy. A prawda jest taka, że pis oprócz głupich haseł nie ma pomysłu co zrobić z tymi o których pisze @Alamo, że w drugim pokoleniu się radykalizują. Nie ma pomysłu co zrobić z np Polakami którzy wstąpili do ISIS i są Polakami od pokoleń. Tak samo jak nikt w Europie nie wie co zrobić aby nie radykalizowali się obywatele UE będący niemi od pokoleń. Są tylko tępe hasła nie wpuszczać Muzułmanów. A nikt nie ma pomysłu co z milionami, którzy są już w UE. W końcu @Alamo od tego bełkotu zwariował i zaczął pisać to co mówi opozycja.

Tutaj napisem ci to co teraz powtarzam drugi raz. Próbujesz zmyślać, że dotyczyło to Polaków podczas gdy każdy widzi, że pisałeś o muzułmanach, którzy nie idą do nas całymi sznurami jak na zachodzie i że nie musimy ich się bać. Mądry człowiek napisał by , że się pomylił. Ale głupek taki jak ty próbuje udowodnić, że napisał coś innego niż w rzeczywistości jest napisane. Czym tylko udowadnia, że nie umie wyrazić swoich myśli w piśmie.

Dobudowanie słów których nie wymieniłem świadczą o koniecznym leczeniu umysłowym.   "Polacy idą Do nas sznurem" stać cię żeby zacytować to? i podać dowody w którym zdaniu tak napisałem?Jeżeli nie podasz jesteś głupkiem 

Podałeś linki o "polakach"  w szeregach ISIS,

http://www.dziennikb...kiego,id,t.html

https://euroislam.pl.../polacy-w-isis/

Moja odpowiedz brzmiała więc w związku z nimi "jako że przeszczepu głowy na kolorową nie zrobią służby o nich wiedzą więcej niż internet z którego pobierasz informacje, żaden z nich nie przeniknie do kraju" A Ty jako chujejtus ubarwiasz moje słowa na opak bez zastanowienia,co jest wygodne dla Twojej propagandy.

Co ma piernik do wiatraka? Na terenie Ukrainy działają ruscy agenci dopuszczając się infiltracji.Masz rozumek orzeszka ziemnego nie wiedząc o Tym?

Twój tekst jest dobitnym dowodem na histerię

Nic z twoich słów nie dobudowuję bo to bzdury same są. Cytuje wszystko co napisałeś. A napisałeś, że nie musimy bać się Muzułmanów, którzy nie idą do nas całymi sznurami jak na zachodzie czyli dokładnie tak jak mówi opozycja. Bo niby co Polacy, polscy terroryści idą na zachód sznurem jak na zachodzie? Puknij się w łeb bo już nie wiem o co w tych twoich bzdurach chodzi. Zrobiłeś z siebie durnia pisząc to co mówi opozycja a teraz nie udolnie próbujesz to wszystko odkręcić i wychodzą jeszcze większe bzdury.

Nie wiem jakich dowodów chcieć może ode mnie głupek, który nie rozumie co pisze i czyta. To ty napisałeś, że twój tekst dotyczył Polaków. Więc zapytałem czy chodzi o Polakó, którzy idą całymi sznurami. Tam jest znak zapytania, który dla ciebie analfabeto pogrubiłem i powiększyłem.

Daruj sobie chujejtusa bo ja się przez "ch" nie piszę. A ty za to sam jesteś pierwszą częścią tego słowa. Bo wystarczyło by napisać, że się pomyliłem. Ale ty na swój głupi sposób próbujesz udowodnić jak głupi jesteś i wmówić komuś, że napisałeś coś innego niż napisałeś. A każdy widzi co napisałeś.

Podsumowując byłeś głupi, jesteś głupi i będziesz głupi. Umiesz tylko wyzywać. A merytorycznie coś mądrego napisać to już dla ciebie problem. Nie rozumiesz co piszesz nie rozumiesz co czytasz. Bo gdzie niby ubarwiam twoje słowa na opak skoro cytuje twoje posty bez żadnych zmian w twoim tekście.

A może ty nie jesteś głupi tylko zapisałeś się do PO i N. I dlatego nam tłumaczysz, że nie musimy bać się, że Muzułmanie nie idą do nas całymi sznurami? To co którą wersję wybierasz: jesteś głupi i nie wiesz co piszesz czy zapisałeś się do opozycji?

Edytowany przez hubertuss, 11 czerwiec 2017 - 15:55.

#5952 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 16:10

Hubertus zwolnij trochę, proszę. Teraz już tylko lecisz ad personam. O ile wiem o co Ci chodzi, o tyle proszę abyś trochę spuścił z tonu.

#5953 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 704 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 16:14

Pragnę zauważyć jedno że gdyby nie Protestująca chołota , to ta miesiecznica nawet nie była by zauważona , pewnie było by coś w tv i tyle a tak , Policja musi interweniować i wielce pokrzywdzeni udają że coś im zrobiono , po co to , chołota robi dym nikt inny . No ale wysyłają pożnie listy do ułe jak to w Polsce jest źle , gdyby była zagrożona demokracja albo gdyby posłuchać "bolka" już dawno byli by zpałowani i był by spokój :)

A ja odpowiem Ci przewrotnie. Gdyby nie "protestująca hołota" nie byłoby miesięcznic. Tam już przecież nie chodzi o modlitwę tylko o konfrontację.  Ani jedni ani drudzy nie chcą ustąpić żeby nie wyjść na przegranych.  Jedni i drudzy to nie muzułmanie a jednak się zradykalizowali.... ;-) 

Powiedz mi też obchodzisz miesięcznice wszystkich bliskich którzy zmarli już ponad siedem lat temu???

#5954 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 17:26

@miro sorry ja rozumiem, że kogoś to może razić. Ale co mam zrobić gdy osoba, której pokazałem jak sama zrobiła z siebie durnia próbuje za to mnie wyzywać. Wypisując jakieś głupoty raz po raz zmieniając zdanie i udając, że napisała co innego niż napisała.  @Alamo napisał nam, że mamy nie bać się Muzułmanów bo do nas nie idą całymi sznurami. Zupełnie jak opozycja. Może faktycznie się pomyliłem. Może nie jest głupi a zapisał się po prostu do opozycji i zmienił zdanie. Więc faktycznie moja wina.

Edytowany przez hubertuss, 11 czerwiec 2017 - 17:28.

#5955 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 17:51

Dlatego napisałem że wiem o co Ci chodzi. I też podzielam zdanie o konieczności zachowania zdrowego rozsądku. Po za tym skoro gościu na końcu tego filmu śpiewa 'widziałem orła cień" to chyba nasi walczą po obu stronach. :D

http://wiadomosci.on...la-cien/8t7c5sh

#5956 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 18:12

@marekfarmer nie udawaj głupiego i nie zapieraj się modlitwą. Wiece partyjne odbywające się 10 każdego miesiąca pod pałacem prezydenckim nie są żadną modlitwą. A wiecami politycznymi. Gdyby odmawiano tam tylko pacierze nikt by tak mocno nie protestował. Niestety co miesiąc wchodzi tam klaun na drabinkę i innym klaunom tłumaczy, że niedługo zwycięża i prawda o zamachu smoleńskim wjedzie na jaw. Podczas gdy ponad wszelką wątpliwość nawet z sekcji zwłok ofiar wychodzi, że nie było tam żadnych wybuchów. Ludzi to wkurza i protestują przeciwko temu kabaretowi i szkalowaniu nie winnych ludzi.

.

Głupiego  co najwyżej to ty  tutaj  udajesz  jak  jest  niewygodny  dla ciebie  temat  to  milczysz  jak  Polsat TVN  i reszta  Postepowych  Mediów  o  Najnowszych  Taśmach  Prawdy  ,,Sowa i Przyjaciele,,  gdzie  wyszły  kolejne  Demokratyczne   układy  POstepowych  POlityków   którzy  umawiają  się  na  Niszczenie  Mediów  w Polsce.  Kupowanie  sobie  Porszaków  za  Publiczne  pieniądze   nie wspominając  o  obsadzaniu spółek  skarbu  Państwa  przy  udziale  Duchownych  a przecież  POstepowi  POlitycy  rozdzielali  kościół  od  Państwa.

Ja wiem  boli  was  to  że  od  7  lat  miesiąc  w miesiąc  ci ludzie  się  spotykają  na Mszy  Świętej a Potem w Modlitwie  idą  pod  Pałac  Prezydencki  a na Koniec  Przemawia  Jarosław  Kaczyński.  Manifestacje  KOD  były  szumne  a teraz  co  nic  wielka  lipa  a PiS  cały  czas  miesiąc  w miesiąc  Modli  się  za Ofiary  Katastrofy  Smoleńskiej.

Twoi  Nowośmieszni  idole  powiedzieli  ci  że są to wiece  i te bzdury  powtarzasz :lol: :lol: :lol:

Kogo  Jarosław  Kaczyński  Szlakował  co  Rosjan  którzy  zbezcześcili   zwłoki  ofiar  w Katastrofie  Smoleńskiej ???

Twoim  zdaniem normalne  jest  zaszywanie serca   nodze ????

Normalne  jest  wsadzanie do  jednej trumny  3 rąk  ???

Normalne  jest  wsadzanie 2 czy 3   miednic  do jednej trumny ???

#5957 Share rolnik34

rolnik34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 18:22

modlic sie  a robic sceny to dwie opcje

#5958 Share lukasz7604

lukasz7604

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 18:32

modlic sie  a robic sceny to dwie opcje

Masz rację, jedni się modlą drudzy robią sceny. W przyszłym miesiącu i drudzy będą się modlić do wielkiego męczennika - Frasyniuka i cudownie zmartwychwstałego Wojciecha Diduszko.

#5959 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 18:37

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Nikogo nie boli, ze ktoś sie modli, tylko ze robiony jest z tego wiec wyborczy, ot kolejna okazja zeby powtorzyc, zeby ludzie na marszu nie zapomnieli, kto stoi po właściwe stronie, a kto p stronie ZOMO. Nic wspólnego z uczczeniem pamięci tych ludzi to nie ma. Jakby sie konczylo na mszy nie byloby problemu. Jak Twoim zdanie to jest normalne, to co, ja tez powinienem każdego 19wrzesnia robić msze za ojca, a potem blokować pol gminy robiąc marsz pod oborę/do garażu/na pole, gdzie ojciec pracował(niejedną kadencje) i robić przemowienia jaki rząd jest ch*jowy, bo
dostęp do leków przy nowotworach jest beznadziejny, bo lekarze nieodpowiednio traktują ludzi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5960 Share rolnik34

rolnik34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 18:41

Masz rację, jedni się modlą drudzy robią sceny. W przyszłym miesiącu i drudzy będą się modlić do wielkiego męczennika - Frasyniuka i cudownie zmartwychwstałego Wojciecha Diduszko.

robiene scen i durnot