Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9008 odpowiedzi na ten temat

#5901 Share pabloooo

pabloooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 08 czerwiec 2017 - 23:09

obserwuję ten temat od dawien dawna , i mam pytanie ile macie ha i roboty(jakaś hodowla)czy dodatkowe zajęcia że macie tyle czasu na obrzucanie się błotem i pisanie????????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 12:03
  •  

#5902 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 792 postów

Napisany 08 czerwiec 2017 - 23:43

Czy ktoś jest w stanie przetłumaczyć na polski post romka? To wygląda na tekst z translatora, bo ładu się nie trzyma w żadną stronę.

obserwuję ten temat od dawien dawna , i mam pytanie ile macie ha i roboty(jakaś hodowla)czy dodatkowe zajęcia że macie tyle czasu na obrzucanie się błotem i pisanie????????

Musisz być bardzo młody skoro obsarwujesz od "dawien dawna" temat, który ma zaledwie 16 miesięcy! Może zamiast marnować czas na śledzenie takich tematów, poczytałbyś trochę o interpunkcji?

#5903 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 09 czerwiec 2017 - 07:44

Twój tekst dotyczył Polaków? Na pewno jesteś świadom tego co piszesz? To Polacy idą do nas sznurem, niesprawdzeni? To, że służby będą sprawdzały czy tam sprawdzają tych uchodźców jak i to, że nie musimy się ich bać mówi dokładnie PO i N. Czyżbyś zmienił poglądy i zaczął mówić to samo co PO i N? Gratuluję zmądrzałeś.

Więc daruj sobie ten bełkot o wszystkim i  o niczym. Każdy widzi co napisałeś i co podkreśliłem pogrubiając czcionkę. Wybierz sobie czy zrobiłeś z siebie idiotę pisząc to co mówi opozycja, czy zmieniłeś poglądy? Innej wersji nie ma każdy widzi co napisałeś.

Ja pokazują głupią propagandę pis. Straszącą uchodźcami idącymi z Syrii gotowymi wysadzać, mordować i gwałcić. Tym czasem @Alamo pisze jak politycy PO i N, że nie musimy się ich bać bo służby sprawdzają a oni do nas nie idą całymi sznurami. Robi z siebie idiotę albo zmienił poglądy. A prawda jest taka, że pis oprócz głupich haseł nie ma pomysłu co zrobić z tymi o których pisze @Alamo, że w drugim pokoleniu się radykalizują. Nie ma pomysłu co zrobić z np Polakami którzy wstąpili do ISIS i są Polakami od pokoleń. Tak samo jak nikt w Europie nie wie co zrobić aby nie radykalizowali się obywatele UE będący niemi od pokoleń. Są tylko tępe hasła nie wpuszczać Muzułmanów. A nikt nie ma pomysłu co z milionami, którzy są już w UE. W końcu @Alamo od tego bełkotu zwariował i zaczął pisać to co mówi opozycja.

Dobudowanie słów których nie wymieniłem świadczą o koniecznym leczeniu umysłowym.   "Polacy idą Do nas sznurem" stać cię żeby zacytować to? i podać dowody w którym zdaniu tak napisałem?Jeżeli nie podasz jesteś głupkiem 

Podałeś linki o "polakach"  w szeregach ISIS,

http://www.dziennikb...kiego,id,t.html

https://euroislam.pl.../polacy-w-isis/

Moja odpowiedz brzmiała więc w związku z nimi "jako że przeszczepu głowy na kolorową nie zrobią służby o nich wiedzą więcej niż internet z którego pobierasz informacje, żaden z nich nie przeniknie do kraju" A Ty jako chujejtus ubarwiasz moje słowa na opak bez zastanowienia,co jest wygodne dla Twojej propagandy.

Abyś mógł histeryzować dalej dam ci kolejny powód.

Już nawpuszczaliśmy z 1 mln UPAińców którzy twierdzą że na Wołyniu nic się nie zdarzyło, Banderze i Szuchewyczowi stawiaja pomniki w kazdym wiekszym mieście, strzelaja z granatnika do naszego konsulatu lub tak jak dziś rzucaja ładunki na teren ambasady USA. ew jak kilka dni temu podpalaja polska szkołe Czemu masz problem choćby z 100 uchodżcami a 1 mln (a będzie duzo więcej) nacji usposobionej do nas wrogo, fałszywej, zawistnej z roszczeniami terytorialnymi na południowym wschodzie jakoś cie nie przeraza. UPAińcy są jeszcze gorsi bo wtapiają sie w tłum i dopóki się nei odezwie nie odróżnisz a beżowego widać z daleka. :P

UPAina to państwo upadłe bo ten naród nie zasługuje by mieć odrębny kraj. Od zawsze tak było i nic sie nie zmieniło ale nasz obecny durny rząd wspiera ta swołocz finansując kredytami kolejne pomniki i nie moze się zdobyć na głośne powiedzenie że na Wołyniu było ludobójstwo. Jakieś tam gówniane uchwały przyjmuje o "czystce etnicznej o znamionach ludobójstwa" Czemu nie wstają z kolan , nie przywracaja godności, nie walczą o prawdę? :blink:   Zalatuje to wszystko dziadostwem i malizną ale jaki pan taki kram :mellow:

Co ma piernik do wiatraka? Na terenie Ukrainy działają ruscy agenci dopuszczając się infiltracji.Masz rozumek orzeszka ziemnego nie wiedząc o Tym?

Twój tekst jest dobitnym dowodem na histerię

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#5904 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 09 czerwiec 2017 - 11:19

Nowe  Taśmy  prawdy  wyszły na jaw 

Powinni  wszystkie  ujawnić  do  opinii publicznej

http://wpolityce.pl/...a-takze-ks-sowa

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#5905 Share Belicoff

Belicoff

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 09 czerwiec 2017 - 11:49

To i tak nic nie zmieni. Dopóki ludzie nie wyjdą na ulicę to takie sytuacje będą na porządku dziennym :unsure:

#5906 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 09 czerwiec 2017 - 15:00

POłajanki w wykonaniu Platformy Obywatelskiej w kwestii  Błaszczaka i Sadurskiej są tak samo na miejscu jak wykład k**wy na temat moralności .

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#5907 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 09 czerwiec 2017 - 16:01

Jest w kraju jednak większy problem. Krótko mówiąc, Macierewicz nagle stwierdził że Berczyński miał certyfikaty dostępu do informacji niejawnych, tylko że amerykańskie. A w ogóle że nasze poświadczenia są nic nie warte bo Amerykanie robią je solidniej.  :D

http://fakty.interia...uzb,nId,2403538

Jak można pier**lić takie głupoty będąc ministrem i to jeszcze Obrony Narodowej? To rosyjskie poświadczenia też będą honowane?

#5908 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 09 czerwiec 2017 - 16:27

@Wawrzyniec, jeśli masz dużo czasu to możesz przegrzebać czelusci forum.Jakbyś znalazł  że wychwalałem wsparcie UA za poprzedniej władzy  to daj znać

Jak na razie nie znalazłem nawet jednego Twego postu zaprzeczającego tezie że póki u władzy w Polsce była PO nie krytykowałeś rządu za wspieranie Ukrainy .

Twoje wielkie oburzenie i krytyka pomocy Ukrainie  pojawiła się dopiero po przejęciu władzy przez PiS .

Oczywiście jeśli zacytujesz choć jeden Twój stary post krytykujący PO za pomoc Ukrainie przeproszę Cię .

Edytowany przez WawrzyniecPruski, 09 czerwiec 2017 - 17:20.

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

#5909 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 09 czerwiec 2017 - 17:57

W  ujawnionych   dzisiaj taśmach  widać  Jak  Państwo  PO  szanowało  Wolność  Słowa  i  jak  obsadzali  sobie  spółki  skarbu  Państwa

Edytowany przez marekfarmer, 09 czerwiec 2017 - 18:59.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#5910 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 09 czerwiec 2017 - 19:40

19030548_446999499006177_917393650270797Przez tyle lat rozmawiali tylko o tym,jak rozkraść nasz kraj.

Udało im się bo tak wybraliśmy.
Jak to mówił śmieć do ciecia - temu damy zarobić 300 milionów,tamtemu 500.... a później się przetnie wstęgę na autostradzie i będzie git.

Ale się POrobiło! Kapelan Platformy z posługą kapłańską w Sowa & Przyjaciele. KOMENTARZE INTERNAUTÓW

opublikowano: 9 godzin temu · aktualizacja: 8 godzin temu

0e5c9d70daed4986b86bcd2ffd9574fe.pngautor: fot.youtube.pl
Podziel się
Poleć

Pora ogłosić wszem i wobec, dzisiaj obchodzimy Dzień Sowy, księdza Kazimierz Sowy, smutny dzień. Kapłan wystąpił w roli stratega PO? Internauci na gorąco komentują udostępnione nagrania i przypominają różna wydarzenia z życia kapłana.

Ujawnione nowe taśmy z Sowy i Przyjaciół! Wśród nagranych… ks. Sowa opowiadający o kolacji z Petru i sugerujący „niszczenie” mediów! [WIDEO]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5911 Share domat1998

domat1998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 czerwiec 2017 - 21:51

Taśmy Sowy,Tvn,Polsat,Onet,Wp i tak dalej jak w piosence o tytule Cicho sza

#5912 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1594 postów

Napisany 09 czerwiec 2017 - 22:03

sowa to moj ziomek wiec mozecie mu skoczyc na -jak to u nas mowia- wentyl, malopolska zachodnia rzadzi,jak nie za po to teraz za pis  :D  :D  :D .

nasi gora-cynicy i obludnicy rzadza wsiokami- zarowno wtedy jak i teraz :P  :P  :P

ja pieprze, tyle lat i nic sie nie zmienia :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: ,

bogdan w zabierzowie to ty bys mogl co najwyzej smieci z pobocza zbierac bo bezrobocie takie ze chetnych brak a nie wili niemieckiego biznesmena pilnowac, tylko ze jakbys zobaczyl tylu cudzoziemcoc ktorzy  tam pracuja w centrach obslugi biznesu to "makowka" mogla by ci nie wytrzymac i wybuchnac B)

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#5913 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 09 czerwiec 2017 - 22:35

połowa to płatne trolle 

Nowe  Taśmy  prawdy  wyszły na jaw 

Powinni  wszystkie  ujawnić  do  opinii publicznej

http://wpolityce.pl/...a-takze-ks-sowa

wytłumacz mi jak można na kogoś głosować co nazywa wyborców od idiotów śmieją się a ci jak ciemny lud  mają czarno na białym i od dają jeszcze głos na nich gdy ktoś ci na ulicy pluje ci twarz zostaję twoim najlepszym kolegą ?? pytam najnormalniejszą osobę 

bo lewak to coś jak pedał w mniejszości a to mały odsetek głupich ludzi  którzy chcą swoje prawa  bo dawniej jak to gadają słabszy ginie ale mamy 21 wiek i ciemnota też żyje 

Czy ktoś jest w stanie przetłumaczyć na polski post romka? To wygląda na tekst z translatora, bo ładu się nie trzyma w żadną stronę.

Musisz być bardzo młody skoro obsarwujesz od "dawien dawna" temat, który ma zaledwie 16 miesięcy! Może zamiast marnować czas na śledzenie takich tematów, poczytałbyś trochę o interpunkcji?

po twoich głupich postach cytujesz pis ani z Kaczyńskim siedział byś na kawie ,widzisz tam jakiś błąd  ??To wygląda na tekst z translatora

na przyszłość twój ład jakieś cytaty z d*py wyjęte to proszę o link gdzie co i jak bo chyba nie wież co to szarlatan wypisujesz złote sny Kaczyńskiego 

czekać na bojówki ze sztandarem PiS-u, dbające o "prawo i moralność".
Tak naprawdę, to Kaczyński powiedział - nie będziemy lepsi niż PO!

podaje ci przykład twoich złotych myśli  gdzie tak powiedział cały czas cytujesz a nigdzie tego nie słyszałem proszę link 

Nawet...menel...ma swój honor i wykazuje odrobinę przyzwoitości...te POlityczne POpłuczyny to szumowiny którym
nikt uczciwy nie powinien podać ręki...żenada ,że są w Polsce
ludzie którzy takie aspołeczne barachło wybierają jako swoich
reprezentantów do zasiadania we władzach Rzeczypospolitej...
chyba ,że są takiego samego pokroju jak te szumowiny!!!!
Wstyd i hańba ...!!!!!

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#5914 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 10 czerwiec 2017 - 06:25

Taśmy Sowy,Tvn,Polsat,Onet,Wp i tak dalej jak w piosence o tytule Cicho sza

Mnie  to w ogóle  nie dziwi ,, Gorszy Sort,,  widać  użył  swoich  macek  i  zablokował  to.

To  samo było  z przesłuchaniem  Bronisława  Komorowskiego  przed  sądem  obecne  4 duże  stacje  każda  zapewnia  sędziego  że  transmituje  przesłuchanie a jak się  okazało  żadna  tego  nie zrobiła  Ważniejsza  była  Sałatka  posłanki  Pawłowicz.

Wczoraj  w RMF FM  to  samo  cisza  o tym 

Jak  podali  Fake  Newsa  że Prezydent  Duda  Zjadł  Kiełbasę  w Piątek  to  co  30  minut  to  powtarzali  a  teraz  cicho.

Nawet  Trolle  coś  siedzą  cicho 

Roman176 -  Pytaj  zwolenników  Frajerów   ja Tam PSL  jedynie mogę  pochwalić  za to że  chcieli  przywrócić  Ubój  Rytualny  w Polsce  ale  PO-wcy  byli  przeciw  i  wyszło  jak wyszło.

#5915 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3967 postów

Napisany 10 czerwiec 2017 - 06:40

Taaa , a o tym że Twój PiS też był przeciw rytualnemu , to już nie potrafisz przypomnieć ? B)

ZETOR TEAM

#5916 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 10 czerwiec 2017 - 06:50

18953053_438440289849254_240779346515963Ani slowa o nowych tasmach z Sowy...

#5917 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 10 czerwiec 2017 - 08:55

Takie same taśmy można nagrać na każdym zarządzie, każdej partii zaczynając od struktur gminnych po centralne.... Jedna wielka patologia, kupczenie stanowiskami. Zwykłych obywateli ma się w d*pie... no chyba, że się zbliżają wybory....

Edytowany przez lukejro, 10 czerwiec 2017 - 09:54.

#5918 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 10 czerwiec 2017 - 11:12

Taaa , a o tym że Twój PiS też był przeciw rytualnemu , to już nie potrafisz przypomnieć ? B)

Doskonale  Pamiętam  że  PiS  nie cały  bo 2 Mądrych  się  wyłamało   głosował  przeciw  dlatego  w wyborach  2015  mojego  głosu  PiS  nie dostał  także  nie pisz  że  to mój  PiS  pisałem już  tu  setki  razy ja na nich nie głosowałem właśnie za to.

Ale  to nie zmienia faktu  że Wtedy  Rządziło  PO-PSL  gdyby  Donek  wprowadził dyscyplinę  głosowania  by  przeszło.

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

#5919 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 10 czerwiec 2017 - 12:37

Co ma piernik do wiatraka? Na terenie Ukrainy działają ruscy agenci dopuszczając się infiltracji.Masz rozumek orzeszka ziemnego nie wiedząc o Tym?

Twój tekst jest dobitnym dowodem na histerię

Taaa, ruscy agenci. :D Tak sobie tłumacz. U nas tez wszystko co złe to wrogowie przwodniej sile narogu. :wacko:U  nas MONem też rządzi ruski agent i ci nie przeszkadza :lol:

Jak na razie nie znalazłem nawet jednego Twego postu zaprzeczającego tezie że póki u władzy w Polsce była PO nie krytykowałeś rządu za wspieranie Ukrainy .

Twoje wielkie oburzenie i krytyka pomocy Ukrainie  pojawiła się dopiero po przejęciu władzy przez PiS .

Oczywiście jeśli zacytujesz choć jeden Twój stary post krytykujący PO za pomoc Ukrainie przeproszę Cię .

Gdzieś koło wyborów zacząłem udzielać się w tematach nacjonalizm, Duda i sytuacja polityczna bo były "na czasie" więc za poprzedniej władzy nie pisałem za wiele bo i dużo wcześniej nie byłem na forum. Zapewne bez trudu znajdziesz treści które  stawiaja na jednej szali szubrawców z PO i idiotów z PIS więc domniemanie że mam zmienne poglady musiałbyś uzasadnić. Miszkam 5km od granicy i wiem z opowieści senirów z okolicznych wiosek co te sk....syny wyprawiały więc jakiekolwiek wsparcie za jakiejkolwiek władzy dla tej swołoczy jest niedopuszczalne. 

W  ujawnionych   dzisiaj taśmach  widać  Jak  Państwo  PO  szanowało  Wolność  Słowa  i  jak  obsadzali  sobie  spółki  skarbu  Państwa

Wszyscy traktują suwerena jak bydło do głosowania. Kurskiemu się wymskneło że lud to kupi, publicznie ale podejżewam ze jakby ktoś nagrał twoich faworytów to nie byłoby inaczej. Pani Sadurska też niespodziewanie odkryła w sobie talent do wiceprezesury PZU. Świnie będą żarły dopóki bedzie koryto.

połowa to płatne trolle 

Tylko która? B)

Edytowany przez Ulman, 10 czerwiec 2017 - 12:40.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5920 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 10 czerwiec 2017 - 13:15

fanatycy lewaków :P   

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.