Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9015 odpowiedzi na ten temat

#561 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 18:23

Po to by je pomnazali

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 15:06
  •  

#562 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 19:02

No a to niech pomnażają ale ze swoich nie z biednych :P :P kurcze Święta się zbliżają pomoc klęskow lada dzień na konto wpłynie myślę ze 100 pln wysłać dla Ojca Dyrektora a drugie 100 na Caritas niech tam zrobią jaką paczkę z tego dla biednych dzieci B)

#563 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 19:37

Biednym nie nalezy dawać pieniędzy bo je przepieprzą i nadal nie bedą mieli. Można im dać co najwyżej prace o ile się do niej nadają i im się chce. Pamiętaj Staszku - dawać wędkę a nie rybę. 

Wyslij Tadeuszowi to bedzie miał w sam raz na obiad z Misiewiczem ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#564 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 19:59

Jaka zazdrość nowoczeny sprzęt to można za grosze wynająć i jeszcze nie zapłacić jak zle robotę wykona jak ktoś potrzebuje się dowartościować drogimi zabawkami jgo problem tylko poco zabierać pieniądze najuboższym by dawać bogatym?

Mam takich jak ty tam skąd pochodze i gdzie mam gospodarstwo :). "obszarnicy" na 5 hektarach a ego mają jakby pół powiatu na własność mieli. 

Czyli według ciebie jak ktoś jest dziadem to mu się wszystko za darmo należy? 

Jest u nas takie mądre powiedzenie - nie pomagaj dziadowi bo jak trochę odżyje to cię zadusi.

#565 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 20:05

nie mogę pojąć jak można coś zabrać najuboższym ? przecież oni nic nie mają prócz wyciągniętej łapki    ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#566 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 20:14

Ale można obiecać że im się nie zabierze. I tym zyskać wdzięczność.

#567 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 20:18

jak to mówią bieda to stan umysłu a nie kiszenia

i tu należy uczyć wyjścia z tego stanu a nie obiecywać cokolwiek biednemu umysłowo bo to nie uczciwe moim zdaniem 

#568 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4191 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 20:40

Nie rozumiem waszego zdziwienia. Przecież elektorat pisu to lewica. Pis to lewica. Stąd ta pomoc biednym. Ma być sprawiedliwość ludowa. Bogatym zabrać dać biednym. Bo im się należy. Zonbaczcie ilu obrońców pisu na tym forum reprezentuje takie stanowisko.

#569 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 20:41

ale jaja ,kilku glupkow pisze o wedce a nie o rybce ,a czymze wg.was bylu i sam setki mln ktore dawane sa w ramach prow i innych dotacji dla nielicznej gromady rolnikow? pobogacili sie dojac nieswoje pieniadze i maja czelnosc innych nauczac,i nie piszcie mi tu o tym ze kazdy mogl kupowac i brac  do woli bo dla wiekszosci w tym kraju nic tych pieniedzy splynelo i nie dlatego ze niechcialo sie komus ale dlatego ze nie mieli przyznanie ,grupa ktora wydoila kase teraz innych biedakami nazywa.paranoja.niektorym 500+ nie pasuje a zabrac ten nowy prow w cholere i pieniadze na hospicja dac.pasuje?

ps.jak tu juz pisza ze pis to lewica to pewnie sld to skrajna prawica.Szambo intelektualne

Edytowany przez szmergiel, 01 grudzień 2016 - 20:45.

#570 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 20:50

dla mnie pasuje 

żadnego prow -u nie brałem i nie zamierzam nawet na rs nigdy nie składałem 

coś zmieniłeś zdanie bo jakiś  czas temu co innego pisałeś o żulach pod sklepem co kasę z opieki ciągną itp. 

niby z twoich podatków ?a teraz to z czyich jest ? 

co tam 500 + wpadło ?  ;)  prow taki nie dobry bo graty nie schodzą  :D  :D  :D

Edytowany przez marko-kolo, 01 grudzień 2016 - 20:52.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#571 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1178 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 21:00

Ciekawi mnie dlaczego uważasz że ja troluję a ty lub marekfarmer jesteście głosicielami prawdy?? ;)

Rozumiem że ty akurat spełniasz standardy rolnika według partii rządzącej - ciemniak który bez zasiłku sobie nie poradzi ze swoimi 5 hektarami. W takim układzie faktycznie - nie jestem rolnikiem. A od stycznia nawet nie będę polskim przedsiębiorcą bo podatki w Czechach będę płacił.

Idą ciekawe czasy  - a właściwie wracają duchy historii:
13 grudnia
Pinior siedzi
piotrowicz oskarża
kaczyński śpi

A jakie to podatki w ostatnim czasie na dalekim wschodzie tak podnieśli że do 3 uciekasz. W Wlkp bez zmian.

Edytowany przez PawelWlkp, 01 grudzień 2016 - 21:04.

#572 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 21:11

dla mnie pasuje 

żadnego prow -u nie brałem i nie zamierzam nawet na rs nigdy nie składałem 

coś zmieniłeś zdanie bo jakiś  czas temu co innego pisałeś o żulach pod sklepem co kasę z opieki ciągną itp. 

niby z twoich podatków ?a teraz to z czyich jest ? 

co tam 500 + wpadło ?  ;)  prow taki nie dobry bo graty nie schodzą  :D  :D  :D

o zulach mam nadal takie samo zadnie i nigdzie nie pisze zebym je zmienial wiec durnoty piszesz,.bez prowu i 500+ zyje i nie musze nic brac bo mam rece i glowe zeby miec pieniadze. co do jak to okreslasz gratow( no bo tylko ty masz najlepsze maszyny i nikt wiecej) to znow bredzisz pacanie bo moze 10% ludzi bierze prow reszta nie wiec jak jestes madzrzejszy od cielecia to odpowiedz sobie sam na to co prow ma do handlu uzywkami.

#573 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4191 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 21:14

ale jaja ,kilku glupkow pisze o wedce a nie o rybce ,a czymze wg.was bylu i sam setki mln ktore dawane sa w ramach prow i innych dotacji dla nielicznej gromady rolnikow? pobogacili sie dojac nieswoje pieniadze i maja czelnosc innych nauczac,i nie piszcie mi tu o tym ze kazdy mogl kupowac i brac  do woli bo dla wiekszosci w tym kraju nic tych pieniedzy splynelo i nie dlatego ze niechcialo sie komus ale dlatego ze nie mieli przyznanie ,grupa ktora wydoila kase teraz innych biedakami nazywa.paranoja.niektorym 500+ nie pasuje a zabrac ten nowy prow w cholere i pieniadze na hospicja dac.pasuje?

ps.jak tu juz pisza ze pis to lewica to pewnie sld to skrajna prawica.Szambo intelektualne

Nie ma to jak głupek zabierze się za komentowanie czegoś czego nie rozumie. Prow to właśnie wędka. A wziąć mógł od 2003 roku każdy kto chciał i potrafił. Żeby się zaraz jakiś kolejny głupek nie zerwał. To już przed wejściem do UE dawali z programu SAPARD. 

SLD było lewicą a teraz jej elektorat przejął pis. Taka jest prawda. Wiem, że cześć tego pojąc nie może. Wielu pogodzić się z tym ciężko. Ale pis ma najbardziej lewicowy program społeczno gospodarczy. I najwięcej post PZPR owskich posłów obecnej kadencji.

#574 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 21:17

PROWY, Sapardy czy MR w znacznej mierze były wędkami nie rybą i trzeba było być ostatnim gamoniem by się na to nie załapać.

PIS- post solidarnoscowa narodowa lewica  SLD - postkomunistyczna lewica. Prawica w naszym sejmie nie jest reprezentowana wogóle 

#575 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 21:19

a co mnie ma boleć jak ktoś prow dostanie skoro mi nic nie ubędzie

druga sprawa kasa jest z góry założona na określony cel i  skoro sam twierdzisz że nie dla wszystkich to chyba za darmo nie dają bo trzeba ruszyć d*pę 

nie bierzesz ty biorą inni bo przegrywasz w konkurencji i tyle 

pisanie że na hospicjum to dopiero głupota bo dobrze wiemy że nie ma takiej możliwości

najwyrzej przepadnie nie wykorzysta i tyle  

#576 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1178 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 21:21

Obecna sytuacja polityczna w Polsce No tam u was to może tak w wlkp to była bitwa pod agencją a następnie sprawiedliwy podział przez losowanie kolejności.

#577 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 21:24

Nie ma to jak głupek zabierze się za komentowanie czegoś czego nie rozumie. Prow to właśnie wędka. A wziąć mógł od 2003 roku każdy kto chciał i potrafił. Żeby się zaraz jakiś kolejny głupek nie zerwał. To już przed wejściem do UE dawali z programu SAPARD. 

SLD było lewicą a teraz jej elektorat przejął pis. Taka jest prawda. Wiem, że cześć tego pojąc nie może. Wielu pogodzić się z tym ciężko. Ale pis ma najbardziej lewicowy program społeczno gospodarczy. I najwięcej post PZPR owskich posłów obecnej kadencji.

lecz sie.

ps. dobry tekst 'kazdy kto chcial i potrafil' - znam ludzi co 3 razy niekwalifikowali sie na dotacje .

wiekszego kretynstwa to tu nie bylo zeby porwnac elektorat sld do pisu,nawet tu na forum widac bylo kto lewicowy a kto z prawej strony stoi,znajdz kogos kto latal za sld a teraz popiera pis

#578 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 21:27

a niejaki piotrowicz to pewnie prawak z krwi i kości ? ;)

#579 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 21:30

a co mnie ma boleć jak ktoś prow dostanie skoro mi nic nie ubędzie

druga sprawa kasa jest z góry założona na określony cel i  skoro sam twierdzisz że nie dla wszystkich to chyba za darmo nie dają bo trzeba ruszyć d*pę 

nie bierzesz ty biorą inni bo przegrywasz w konkurencji i tyle 

pisanie że na hospicjum to dopiero głupota bo dobrze wiemy że nie ma takiej możliwości

najwyrzej przepadnie nie wykorzysta i tyle  

nie udawaj ,ze nie wiesz w czym jest problem z prowem,to odgorne zalecenia i cale zalozenie tego bajzlu jest zle bo ma na celu tylko i wylacznie likwidacje duzej liczby gospodarstw i uzaleznienie w perspektywie tych napompowanych i zakredytowionych po uszy

odpowiedz sobie na pytanie dlaczego ludzie co maja po 10 i skaldali wnioski na gora 70-100tys odpadali?

Edytowany przez szmergiel, 01 grudzień 2016 - 21:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#580 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 21:36