Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce


9015 odpowiedzi na ten temat

#5601 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1238 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 31 maj 2017 - 19:32

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

No tak, tylko to włożyli do trumien i opisali jako konkretna osoba. Naród potraktował jako gotowe do pochówku. Pogrzebał, opłakał bohaterów, rodziny otrzymały pomoc i .........? I zaczęły się tańce smoleńskie. Rodzina Kaczyńskich nawet nie zająknęła się na temat ponownej sekcji. Perspektywa pogrzebu na Wawelu była zbyt kusząca aby odkładać go w czasie.

 

Z tego co  pamiętam  to Kaczyński  domagał  się  otwarcia  Trumien w Polsce  Lecha i  Marii  Kaczyńskich

 

Człowieku obudź  się  jesteś  zaślepiony  PO  jak mał  chłopiec  lizakami.

Ewa  Kopacz  Mówiła  że  wszystko  jest  przebadane z należytą  starannością    zachwalała  Rosjan   jak to dobrze  współpracują   jak to  jest  wszystko  oh  ah  Tusk  zresztą  też  to  mówił  o  wzorowej  współpracy.

 

Teraz  jak wyszło  wszystko na jaw  że  Rosjanie   bezszcześcili  Zwłoki  ofiar  katastrofy Smoleńskiej.  Można  pomylić  zwłoki  ale żeby  do jednej trumny  wsadzić  kilka  części  ciała   różnych  ludzi  to  nie była  pomyłka.

Widać  PO niema nawet  odrobiny  przyzwoitości 

Bo  i  Kopacz  i  Tusk  powinni  powiedzieć  zwykłe  ,,Przepraszam,,


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 15:06
 •  

#5602 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4191 postów

Napisany 31 maj 2017 - 20:31

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

@mirro ma rację Kaczyński na gorąco łatwił pochówek na Wawelu nawet Dziwisza w konia zrobili, że niby ludzie się domagają tego. A nikt o sekcjach nie myślał. Wszyscy mówili tylko kiedy przywiozą, kiedy pochowają. Rosjanie powiedzieli, że zrobili wszystko jak trzeba to co Kopacz miała wszystko sprawdzić? Jak?

Zaślepiony jak mały chłopiec to sam jesteś. Bo dotąd nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie czy przekazanie działki w Toruniu Rydzykowi za ułamek wartości to złodziejska prywatyzacja czy nie.

 

Rozwaliła mnie wypowiedz PO Neumana że należało wszystkie ofiary katastrofy pochować w jednej mogile ;) :D :D  taka pracan patologów imekspertów miała by iść na marne ? ;) Jak wszystkich takich mieli to nie ma się co dziwić że wybory przegrali B)


I tu Ci przyznam rację podobnie jak dzisiejsza cała opozycja dobrze wiemy że nikogo przed Trybunałem stawiać nie będzie jak myślisz dlaczego są ludzie którzy z nimi wychodzą na te protesty?? Tak naiwni są? Mnie tam obojętne kto rządzi na moje życie to nie wpływa w żaden sposób ale PO iPSL to sobie na ten wynik zapracowali Tak jak wiadomo że wsZYstkie Partie wyborców potrzebują tylko na czas głosowania potem mająą ich głęboko w powarzaniu

 

Po zapracowało na swój wynik teraz pracuje pis. Dla każdej partii działa to tak samo a władza jak mówią zużywa.

 

odp na moje pytanie gdy węgiel energetyczny był po 99zł a koks 600zł to nie zarabiali na koksie ???

jak narazi po droższej cenie podpisali jedną umowę 

 

http://warszawa.nasz...rt,t,id,tm.html

widziałeś za po nawet warszawie wydobywało jsw za po 

 

Minister energii odwołał z dniem 5 sierpnia 2016 r. ze składu Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) Izabelę Felczak-Poturnicką. Z tym samym dniem do składu Rady Nadzorczej powołał Halinę Buk, Krzysztofa Kwaśniewskiego oraz Adama Pawlickiego.

 

 

pamiętasz jak pisałeś i wklejałeś pisowcy obsadzają stanowiska no własnie kompetentnymi ludziami !!!!!!

co do ciebie łamie polszczyznę bo jestem Ślązakiem i nie wstydzę się tego !!!!!!  

 

A gdzie ja napisałem, że JSW nie zarabiała na koksie? Ty naprawdę nie rozumiesz co czytasz. Ja pisałem tylko za artykułem @torpedo, że na zysk JSW miał wpływ zrost cen węgla. Więc już nie ciągnij tematu bo nic tu nie ugrasz. Słowa tam nie ma o jakimś dobrym wpływie działań pis na zyski JSW. Więc kompetencja tych ludzi polega na tym, że ceny węgla i koksu na świecie wzrosły a co za tym idzie zyski JSW.

Możesz za to odnieść się do artykułu @torpedo opisującego co pis robi z kopalnią Krupiński ponoć mającą perspektywiczne złoża i duże inwestycje za sobą. Masz odwagę czy nie zrobisz tego bo to robi pis?

A i może napisz co tam z tymi deputatami. Bo ponoć związki górnicze wkurzają się na pis bo nie chce dać deputatów, czy chce zabrać? Jak to tam jest? Jedziecie do Warszawy?

 

Tylko  że  Ewa  Kopacz  zapewniała  że  wszystkie  szczątki  zostały  przebadane  Genetycznie 

I że  wszystko było  Super  że   Rosjanie   wszystko  robili  w jak najlepszym  porządku

A  Wyszło  teraz  jak  to wszystko  wyglądało

że  Ewa  Kopacz  Kłamała  ludziom  prosto  w twarz

 

 

Tak zapewniała bo tak ją zapewniali. Nie wyszło to dobrze. Ale na pewno nie jest to powód do Trybunału Stanu.  A pis zaczął eksploatować temat. Bo nie udało się wykryć i udowodnić zamachu. Więc trzeba jakieś inne winy po nagłaśniać. A przecież wtedy prowadził śledztwo ten sam prokurator, który dzisiaj prowadzi to samo śledztwo. Czemu nikt go nie pyta dlaczego nie zarządził wtedy po przywiezieniu zwłok do Polski ponownych sekcji? Bo o ile wiem takie sekcje zarządza nie premier czy minister a prokurator prowadzący śledztwo.

 

I tu masz rację . Ówczesny rząd kuma się z jednymi i drugimi . To widać po ich poczynaniach . 

Jakie było halo czy Rydzyk kłamał czy nie a tu Premier Kopacz zwala wszystko na podwładnych i zachowuje się jakby nie była premierem .

Nawet 27 do 1 czy 1 do 27 nie pomoże . To koniec PO . Żenada jak można kłamać . Wstyd i hańba .

 

Jaki koniec po? śmieszny jesteś. Wrzawa wybuchła i za parę dni ucichnie bo pojawią się inne nowe i dla mediów ciekawsze wydarzenia. Kopacz kłamała bo i ją okłamano Robiła to nie umyślnie. Rydzyk skitrał kasę z cegiełek zbieranych na stocznię umyślnie. Podobnie jak jeszcze kilka innych wałków zrobił umyślnie. Łapiesz różnicę?

 

 

Stankowski o Kopacz: Taka osoba nie ma prawa funkcjonować w przestrzeni publicznej
 
  Telewizja Republika
– Platforma Obywatelska to formacja, która z tego kłamstwa czerpała zyski polityczne. To to kłamstwo umożliwiło głęboki podział społeczeństwa – zauważył w programie "Chłodnym Okiem" Adrian Stankowski.

 

Bieżące wydarzenia komentował w programie "Chłodnym Okiem" Adrian Stankowski.

Mówiąc o kolejnych, makabrycznych odkryciach, jakie przyniosły ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej, Adrian Stankowski zwrócił uwagę, że "to jest niestety coś, co bardzo trudno komentuje się chłodnym okiem, bo wzbudza to zrozumiałe emocje". – Dlaczego to właśnie 'Fakt" detonuje aferę? To takie zwiększenie wiarygodności tej gazety, bo sprawa i tak by wypłynęła, bo tych faktów wypływa szokująco dużo. PO jest bezbronna, kiedy dostaje ciosy z tej strony – mówił Stankowski.

– Dla mnie ważniejsze jest spojrzenie na to, czemu oni tak kłamią? Po co było to kłamstwo latami, dlaczego tak się stało, dlaczego dowiadujemy się o tym 7 lat po katastrofie? Wyobraźmy sobie, co by się stało, gdyby prokuratorzy otworzyli te trumny w 2010 roku.
Skutkiem tego byłby to, że Bronisław Komorowski nie zostałby prezydentem Polski. To formacja, która z tego kłamstwa czerpała zyski polityczne. To to kłamstwo umożliwiło głęboki podział społeczeństwa – zauważył publicysta.

 

Co to za bzdury są? Co to za autorytet? Wróżka jakaś? Skąd on wie co by było gdyby było? Głęboki podziała społeczeństwa to dzieło Kaczyńskiego. #5603 Share Zbyszko

Zbyszko

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 399 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:okolice Poddębic
 • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 31 maj 2017 - 21:09

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Dziwi mnie jedno Hubertus , że Kopacz kłamała bo ją okłamali . Czy Premier Polskiego Rządu ma powtarzać bzdury bo jej tak nagadali ? Pewnie tak , jak powtarza ruskie kłamstwa to powtarza niemieckie kłamstwa też . Oto kto chce nami rządzić . Powtarzać niesprawdzone wiadomości to wielka niekompetencja zwłaszcza dla Premiera . Wstyd i tyle . Dwie głowy w trumnie . Oddając śledztwo ruskim są współwinni . Ale dla PO to chyba norma . Jak się Blida zastrzeliła to wtedy procedury a jak zginęła elita polska to do wspólnej mogiły najlepiej jeszcze tam gdzie zginęli .

Napisałem koniec PO dlatego , że po tych incydentach nikt o zdrowym rozumie nie powinien popierać ale nie martw się jeszcze trochę takich się znajdzie . 

 Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 15:06
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

 •  

#5604 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 maj 2017 - 21:27

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

No dobrze, ja się zgodzę z Tobą w kwestii powtarzania kłamstw niemieckich i rosyjskich przez Premier Kopacz jeśli powiesz mi czyje kłamstwa powtarza Macierewicz? Powiedz mi zaślepionemu.#5605 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4191 postów

Napisany 31 maj 2017 - 21:28

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

@Zbyszko Przypomnij sobie co na temat katastrofy w Smoleńsku kłamał Macierewicz? Ile było wersji zamachu, ile osób przeżyło, ile było wybuchów, ile osób dobito? Skoro kłamał wtedy to cały czas kłamie? Kaczyński mówił, że był zamach. Nie udowodnili i co tez we wszystkim kłamie?

Pamiętasz jak po przegranych wyborach w 2010 roku Kaczyński powiedział, że nie wiedział co w kampanii mówił bo był na tabletkach? To ja uważam, że nikt o zdrowych zmysłach nie powinien na tego człowieka głosować. A mimo to jeszcze trochę takich zostało.


Edytowany przez hubertuss, 31 maj 2017 - 21:29.


#5606 Share Zbyszko

Zbyszko

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 399 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:okolice Poddębic
 • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 31 maj 2017 - 21:43

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Wynika z tego , że różne telewizje oglądamy . Ja z ciekawości oglądam dla  Polsat TVN i porównuje . Macierewicz mówił coś od siebie ale nie powtarzał tak jak Kopacz niesprawdzonych wiadomości i to jest różnica .  Ze Smoleńskiem sprawa nie jest zakończona a wy wszystko wiecie . Teraz trotylem to bawią się terroryści . Także poczekajmy . Lepiej aby nie było zamachu . Lepper też kłamał wręcz był nawiedzony jak mówił o Talibach . Dziwne rzeczy się dzieją giną dyski całe policyjne samochody z aktami .

Mirro . Macierewicz snuje domysły jeszcze nie potwierdzone a Kopacz mówiła że wszystko było sprawdzone przez polskich specjalistów bo osobiście tam była i tak przekonywająco mówiła a jak dziękowała , że ruskie zachowały się jak jedna rodzina   . Trochę oświeciło .  

 #5607 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 maj 2017 - 21:52

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

A ktoś odważy się potwierdzić te domysły? Bo na razie po długiej, męczącej i pełnej poświęcenia pracy zwiał do domu przewodniczący komisji mającej tego właśnie dokonać. Zdjęto ze stron internetowych raport Millera jako niewiarygodny. Jedynym oficjalnym dokumentem jest, o zgrozo, raport MAK. To takiej prawdy szukamy?

Stąd ma płynąć prawda o wydarzeniach? To ja mam gdzieś takie na ramię broń.#5608 Share Ecopiotr

Ecopiotr

  You have the right to stand up and fight for things you belive i

 • Members
 • PipPipPip
 • 792 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:DKL

Napisany 31 maj 2017 - 22:05

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Sasin mówił to samo co Kopacz, ale Kopacz powinna za to trafić przed TS, a Sasin jest wprowadzonym w błąd bohaterem. Zdaniem PiS-u tak jest sprawiedliwie.

 #5609 Share Zbyszko

Zbyszko

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 399 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:okolice Poddębic
 • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 31 maj 2017 - 22:07

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

To też mówią , ze w każdej bajce trochę prawdy jest . Trochę to dziwne , że te ciała tak były porozrywane . Oglądam trochę program o  katastrofach lotniczych i tam trochę inaczej badają katastrofy i niektórzy ludzie wychodzą z katastrofy cało . Nie uważasz , że to dziwne . Czy podobne katastrofy były na świecie z tak porozrywanymi ciałami ? #5610 Share Rafik87

Rafik87

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 171 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:pld wielkopolska

Napisany 31 maj 2017 - 22:07

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

https://www.youtube....h?v=8DFkX_eyx8Q

 

I wszystko w temacie


Edytowany przez Rafik87, 31 maj 2017 - 22:14.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 15:06
 •  

#5611 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 31 maj 2017 - 22:24

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Niebywała rzecz... im bliżej przesłuchania Tuska, tym więcej dowodów ginie w Gdańsku.

 

 


149626324216148599792.jpg


Szykuje się potężny SKANDAL! Zniknęły ważne dowody ws. Amber Gold

Gdański sąd okręgowy poszukuje trzech dysków, na których zapisane były dane spółki Amber Gold. Według informacji Radia Gdańsk, poszukiwania tych ważnych dla całej sprawy dowodów rzeczowych trwają już od miesiąca. I jak na razie wszystko wskazuje na to, że z ich odzyskaniem może być spory kłopot – a właściwie mogą przepaść na zawsze.

 

 

Tusk i najbardziej skorumpowany sond w Gdańsku ????????????????


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#5612 Share Zbyszko

Zbyszko

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 399 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:okolice Poddębic
 • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 31 maj 2017 - 22:26

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Kto popiera kłamców i bandziorów sami nimi są .#5613 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 31 maj 2017 - 22:47

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Czyli jak to powiedział prezes należysz do "ukrytej opcji niemieckiej". To wiele wyjaśnia... Tylko nie pisz, że robisz zakupy w Biedronce (w Aldi lepiej też nie), bo pmimo właściwych poglądów trafisz do "gorszego sortu".

 

a my Ślązacy mamy dwóch zdrajców warszawa i folksdojcze no gadał gadał wlazł do rzadu i od 2018 niebd województwa śląska tylko metropolia śląska wiec ???????? 


dał czy obrażał  ślązaków ???


A gdzie ja napisałem, że JSW nie zarabiała na koksie? Ty naprawdę nie rozumiesz co czytasz. Ja pisałem tylko za artykułem @torpedo, że na zysk JSW miał wpływ zrost cen węgla. Więc już nie ciągnij tematu bo nic tu nie ugrasz. Słowa tam nie ma o jakimś dobrym wpływie działań pis na zyski JSW. Więc kompetencja tych ludzi polega na tym, że ceny węgla i koksu na świecie wzrosły a co za tym idzie zyski JSW.
Możesz za to odnieść się do artykułu @torpedo opisującego co pis robi z kopalnią Krupiński ponoć mającą perspektywiczne złoża i duże inwestycje za sobą. Masz odwagę czy nie zrobisz tego bo to robi pis?
A i może napisz co tam z tymi deputatami. Bo ponoć związki górnicze wkurzają się na pis bo nie chce dać deputatów, czy chce zabrać? Jak to tam jest? Jedziecie do Warszawy?

czyli gdy po wyprowadzała kasę to nie zarabiała od 2012 do 2015 ładnie mówisz kopacz chciała zamykać a tvn nazwał ją Margaret tac her wiesz po co ??  :lol:

 

 

Słowa tam nie ma o jakimś dobrym wpływie działań pis na zyski JSW.

 

taaa to poczytaj sobie jak pis  Kamiński jsw zamykał lewaków cba  komi narach wyprowadzali  nawet w twoim gównie wyborczym poczytasz otej akcji 

 

prezes ozon kim jest ????????

 

A i może napisz co tam z tymi deputatami. Bo ponoć związki górnicze wkurzają się na pis bo nie chce dać deputatów, czy chce zabrać? Jak to tam jest? Jedziecie do Warszawy?

 

znowu się za dużo głupot naczytałeś ??

dobrze przyznałeś ze nie mam węgla 14 itp nie jak w tvn :D  


tu masz chciałem się z ciebie pośmiać zmień chłopie źródła info 

http://nettg.pl/news...obnie-w-czerwcu

 

twarde dowody jak wina pisu to na całego jak  coś dobrze to lepiej cicho 

sam widzisz lepiej niż ja górnik ciekawe skont gw tvn pewnie  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#5614 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4191 postów

Napisany 01 czerwiec 2017 - 05:39

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Roman nie szukaj na siłę czegoś czego nie napisałem i czego nie możesz udowodnić. W artykule napisano jasno, że JSW odnosi zyski dzięki zrostom cen węgla i koksu oraz wyrzuceniem Jas Mos do SRK. Nie ma tam słowa o wyprowadzaniu pieniędzy. Jeśli coś wiesz to idź z tym do prokuratora. Bo nie wiem czy są już w tej sprawie jakieś akty oskarżenia. Pozamykało CBA członków byłego zarządu JSW?

Nie masz węgla i 14 a związkowcy chcą abyś miał i wybierają się ponoć do Warszawy? Zapytałem czy to prawda ale widać i tego nie wiesz.

Przemilczałeś za to wątek kopalni Krupiński. Wg @artykułów @torpedo to taka perspektywiczna kopalnia w któą dużo zainwestowano. A co z nią robi minister z pis? Masz odwagę napisać?

 

Wynika z tego , że różne telewizje oglądamy . Ja z ciekawości oglądam dla  Polsat TVN i porównuje . Macierewicz mówił coś od siebie ale nie powtarzał tak jak Kopacz niesprawdzonych wiadomości i to jest różnica .  Ze Smoleńskiem sprawa nie jest zakończona a wy wszystko wiecie . Teraz trotylem to bawią się terroryści . Także poczekajmy . Lepiej aby nie było zamachu . Lepper też kłamał wręcz był nawiedzony jak mówił o Talibach . Dziwne rzeczy się dzieją giną dyski całe policyjne samochody z aktami .

Mirro . Macierewicz snuje domysły jeszcze nie potwierdzone a Kopacz mówiła że wszystko było sprawdzone przez polskich specjalistów bo osobiście tam była i tak przekonywająco mówiła a jak dziękowała , że ruskie zachowały się jak jedna rodzina   . Trochę oświeciło .  

 

Tu nie chodzi o różne telewizje tylko o to co kto chce zrozumieć i co ma odwagę przyznać. Macierewicz w kółko z pełnym przekonaniem powtarzał informacje o bombie helowej, sztucznej mgle, 1, 2, 3 wybuchach, 3 osobach które przeżyły, dobijaniu rannych itd. Kopacz, która wprowadzono w błąd wg ciebie kłamała. A jak Macierewicz powtarzał kłamstwa, które sam zmieniał, tak, że się wzajemnie wykluczały to już mówił coś od siebie. Miej odwagę nazwać rzeczy po imieniu. Kaczyński i Macierewicz mówili o trotylu na tych partyjnych wiecach 10 i nie tylko. To co mówili coś od siebie nie kłamali? Gdzie ten trotyl? Parę lat o tym mówili a ty z czystego zaprzaństwa piszesz, że oni mówili coś od siebie a Kopacz kłamała. Wg mnie Kopacz, Macierewicz i Kaczyński w różnych sprawach kłamali. Tylko ja mogę to napisach. A ty postępujesz w myśl powiedzenia, że jak plują w twarz to mówisz, że deszcz pada. 

 

To też mówią , ze w każdej bajce trochę prawdy jest . Trochę to dziwne , że te ciała tak były porozrywane . Oglądam trochę program o  katastrofach lotniczych i tam trochę inaczej badają katastrofy i niektórzy ludzie wychodzą z katastrofy cało . Nie uważasz , że to dziwne . Czy podobne katastrofy były na świecie z tak porozrywanymi ciałami ? 

 

Nie wiem czy to, że oglądasz coś daje. Bo nie wiadomo ile z tego rozumiesz. A ile chcesz zrozumieć. Jak pokazuje przykład z wybiórczym traktowaniem tego kto kłamie a kto nie.Pewnych rzeczy możesz nie chcieć zrozumieć.

Nie wiem czy byłeś kiedyś w samolocie. Rura kadłuba podzielona jest podłogą na pół. Nad głową masz w zasadzie gołą blachę Za to pod nogami drugą połowę kadłuba a w niej najważniejsze wzmocnienia konstrukcji nośnej. Najcięższe mechanizmy, zbiorniki z paliwem itd. Jak samolot spada do góry nogami to to co masz pod podłogą dodatkowo dociska kadłub do ziemi za to nad głowami pasażerów nie ma nic tak mocnego co by ich chroniło. Dodatkowo ogon, który w takim przypadku jest pod spodem sprawa, że kadłub się rozłamuje po zaczepieniu ogonem o ziemię. Ciężar kilkudziesięciu ton dociska kadłub z pasażerami do ziemi. A że większa część jest nad pasażerami t ten ciężar ich miażdży.

Natomiast w przypadku gdy samolot spada w normalnej mniej więcej pozycji tak jak leci. To po pierwsze spada na brzuch czyli równą powierzchnię. Kadłub jest mniej narażony na rozłamanie. Pasażerowie pod nogami mają połowę przekroju kadłuba a w niej najważniejsze wzmocnienia i taką jak by strefę zgniotu. Ponad to konstrukcja samolotu jest dostosowana do lądowania w takiej pozycji. 

Zrzuć powiedzmy z 5 m samochód na koła a odwróć go i zrzuć na dach. Porównaj potem skalę zniszczeń. To wszystko jest proste trzeba tylko chcieć pomyśleć i zrozumieć. A nie wierzyć głupiemu Macierewiczowi i Kaczyńskiemu.

 

 #5615 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1238 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 01 czerwiec 2017 - 06:18

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Sasin mówił to samo co Kopacz, ale Kopacz powinna za to trafić przed TS, a Sasin jest wprowadzonym w błąd bohaterem. Zdaniem PiS-u tak jest sprawiedliwie.

 


Kopacz  nadzorowała  prace  w Smoleńsku nie Sasin.

Kopacz  pojechała wraz  z Delegacją  Rządową  w celu  identyfikacji zwłok  i to  ona  za to  wszystko  odpowiada.

 

Macie  ciekawe  wytłumaczenie  dla  Kopacz  że  nie wiedziała. To poco tam pojechała  jak nic  nie wiedziała  na  wycieczkę   ekipa  rządowa  podobno była obecna  przy  identyfikacji  i  co  ślepi  byli  czy  jak to było.

 

Błaszczak i  Szydło  są  winni że jakiś  Policjant dopuści  się  nadużycia  swojej władzy  bo  przecież  Błaszczak  stoi nad każdym  Policjantem i go  Pilnuje.  Ale  Kopacz  nadzorując  nie dużą  grupę  ludzi  nic  nie wiedziała  wprowadzili  ją  w błąd  i  jest  niewinna


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#5616 Share rolnik34

rolnik34

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 180 postów

Napisany 01 czerwiec 2017 - 06:26

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

po i pis tych parti powino nie byc#5617 Share pawel885

pawel885

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 3321 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Mazowieckie

Napisany 01 czerwiec 2017 - 06:27

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Znalezione w sieci "Pracownicy zus żądają podwyżek w wysokości 850zł i grożą strajkiem" - nosz kuźwa a kto będzie płakał za tymi darmozjadami #5618 Share Bogdan675

Bogdan675

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów

Napisany 01 czerwiec 2017 - 06:43

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Federacja Rosyjska odpowiada na kłamstwa PO! Zacharowa POGRĄŻA Ewę Kopacz i spółkę
336
 
 
 
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej odniosło się do przekazu polityków PO, którzy jednogłośnie twierdzą, że ich rząd nie miał nic wspólnego z nieprawidłowościami i zaniedbaniami w identyfikacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej.

Dziś Ewa Kopacz, wokół której robi się coraz goręcej, a także Radosław Sikorski, Donald Tusk i inni członkowie rządu Platformy Obywatelskiej podtrzymują, że nie mają sobie nic do zarzucenia.

PO stara się kreować opinie, że właściwie zachowała się idealnie, a jeśli już powinniśmy mieć do kogoś pretensje o to, że w jednej trumnie znalazły się szczątki 8 osób, to do Rosjan. Niestety, na nieszczęście Ewy Kopacz i spółki, istnieją dokumenty, w których Rosjanie zezwalają stronie polskiej na aktywne uczestnictwo w sekcjach zwłok i identyfikacjach. Z tego jednak reprezentowana przez PO Polska… nie skorzystała.

Jedynie rodziny ofiar dokonywały wizualnej identyfikacji. Gdy nie było to możliwe, Rosjanie przeprowadzali badania DNA.

Rosja odniosła się do nieprawdziwych – jej zdaniem – wypowiedzi polityków Platformy Obywatelskiej, którzy po raz kolejny – albo uważają się za krystalicznie czystych – albo kłamią Polakom w żywe oczy. – Szczątki ofiar tragedii smoleńskiej znajdowały się w Rosji przez niewiele dni. Identyfikacją zajmowali się upoważnieni urzędnicy z Polski i krewni tych, którzy zginęli. W wielu wypadkach potrzebna była do tego ekspertyza genetyczna – powiedziała Marija Zacharowa, rzeczniczka rosyjskiego MSZ.

Urzędnicy – nie znaczy prokuratorzy czy lekarze. W wielu przypadkach byli to po prostu delegaci wysłani do wizualnego rozpoznania, co jest totalną kompromitacją.

Uważamy za absolutnie zmyślone (przez polityków PO) i niewłaściwe zarzuty pod adresem specjalistów rosyjskich, którzy w trudnej chwili uczciwie wypełniali swój obowiązek zawodowy – przekazała rzeczniczka MSZ Rosji.

– Strona polska nalegała na jak najszybsze przewiezienie ciał do ojczyzny, co uniemożliwiało przeprowadzenie szczegółowych badań w Rosji – powiedziała Zacharowa. Przedstawicielka Federacji Rosyjskiej nie pozostawiła złudzeń, że to politykom PO nie zależało dokładnej identyfikacji. Najwidoczniej chcieli jak najszybciej przetransportować te ciała do Warszawy, zakopać i jak najszybciej zapomnieć. Niedługo potem ze Smoleńska zrobiono temat dla oszołomów.

SKOMENTUJ PONIŻEJ

 #5619 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1238 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 01 czerwiec 2017 - 06:45

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

W trumnie gen. Tadeusza Płoskiego, biskupa polowego Wojska Polskiego, znajdowało się tylko pół jego ciała. Druga połowa została znaleziona w trumnie gen. Mirona Chodakowskiego, prawosławnego ordynariusza Wojska Polskiego, złożonej w monasterze w Supraślu.

Dodajmy, że trumna z ciałem abp. Chodakowskiego została przywieziona z Moskwy 14 kwietnia 2010 r. Szczątki bp. Płoskiego wróciły do ojczyzny dzień później.

Nie wiadomo jeszcze, gdzie znajduje się połowa ciała abp. Chodakowskiego. Jak mówi nam osoba znająca kulisy prac po ekshumacjach, są podejrzenia, że mogła zostać pomylona z innym ciałem i spopielona.

Według naszych informacji, nie zadbano również o należyte pochowanie ciała szefowej klubu PiS i b. minister rozwoju regionalnego Grażyny Gęsickiej. Jej szczątki zostały znalezione już w kilku trumnach, a nie wiadomo jeszcze, co znajdowało się w jej grobie. Śledczy czekają na wyniki badań genetycznych, podobnie jak w przypadku trzech innych osób ekshumowanych w maju.

W tej sytuacji część rodzin nie chce na razie organizować pogrzebów. Obawiają się, że po zbliżających się ekshumacjach mogą odnaleźć kolejne szczątki swoich bliskich. W każdym przypadku decyzję w tej sprawie podejmuje rodzina.

Nawet lekarze załamują ręce. Nigdy nie spotkali się z tak skandalicznymi przypadkami traktowania ludzkich szczątków. Poczynając od chaotycznego wciskania fragmentów ciał do worów na śmieci po tak koszmarne porozrzucanie po wielu grobach

– mówi nasz informator. I dodaje:

Ale musimy się z tym zmierzyć i wszystko uporządkować. Nie mieści nam się w głowie, jak ktoś może dziś żałować, że nie pochowano wszystkich szczątków w jednym dole w ziemi. Nie zbiera się wszystkiego na łopatę – jak chciał pewien pan – bo na łopatę to się węgiel zbiera.

http://wpolityce.pl/...n-cial-biskupow


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 15:06
 •  

#5620 Share Bogdan675

Bogdan675

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów

Napisany 01 czerwiec 2017 - 06:49

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

ja, do jakiej dotarła dziś Telewizja Republika jest wstrząsająca. I jeśli okaże się prawdziwa – a wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują – to PO okaże się partią bez jakichkolwiek zasad moralnych. sejm.PNG

 
 
 

W dniu dzisiejszym w polskim Sejmie odbędzie się posiedzenie Sejmu Dzieci i Młodzieży (tradycyjnie odbywa się ono 1 czerwca). Okoliczność tę chce wykorzystać PO do protestu przeciwko polskiej władzy.

Jak informuje Telewizję Republika wysoki przedstawiciel Sejmu, w jednym z hoteli politycy PO namawiają dzieci do zakłócenia czy nawet zerwania obrad Sejmu Dzieci i Młodzieży. Proponują dzieciom by zostały dłużej w sali plenarnej, by okupować Sejm.

W akcję protestacyjną i antyrządową zaangażowana jest Joanna Augustynowska z PO.

Dzieci dostalły od polityków PO gwizdki i ulotki.

Czy będziemy świadkami skandalicznej akcji protestacyjnej, do której politycy PO wykorzystają dzieci? Jak tak, będzie to oznaka totalnego chamstwa!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Podobne tematy

Tylko na agroFakt.pl: Co tam panie w polityce? zobacz »