Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8988 odpowiedzi na ten temat

#5421 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 27 maj 2017 - 20:53

No dobra , już widziałem że erotoman z alkoholikiem walą zęby z naszego , ale niech Ktoś powie co z ta Szydło w "Dwójcy" . Będzie to badać episkopat , czy Rydzykowi się "wymskło" ?

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 17:35
  •  

#5422 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 27 maj 2017 - 21:05

Nie z Naszego  tylko z Niemieckiego   Przewodniczącego ( Sekretarza)

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Ostatnio   Jarosław Wałęsa ( PO) badał  i  wybadał  że  trzeba  do UE  wpuścić  więcej  Zboża  i  Rzepaku z Ukrainy

Widać  PO  dba  o  Europejskie  Rolnictwo

Edytowany przez marekfarmer, 27 maj 2017 - 21:07.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#5423 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 27 maj 2017 - 21:14

No do bani , a z Szydło co było ?

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#5424 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 27 maj 2017 - 21:30

Dwoi się i troi aby naprawić wszystko po tych złodziejach i uczonych beznadziejnych cwaniakach tych którzy idą ręka w rękę z esbekami . Drzazgę w oku widzisz a belki nie możesz zobaczyć . 

#5425 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 27 maj 2017 - 21:34

Nie dowiesz się. Marek zmienia usilnie temat albo udaje że go temat nie interesuje bo nie oglada Trwam. Nikt go nie pyta o oglądanie Rydzyka ale o opinie co do materiału medialnego który nieco inaczej przedstawia rzeczywistość.

Od dawna pluł na lemingi które bezrozumnie i bezkrytycznie popieraja jedną opcję. Czym sie od nich różni?

Ano niczym. :wacko: Jedynie opcja odwrotna.

Moje upierdliwe pytania o to samo wkoło miało na celu sprawdzenie czy i kiedy jest w stanie przyznac rzecz oczywistą niekorzystna dla ideologii w którą wierzy. Odpowiedź brzmi - nie i nigdy :blink: 

Na ostatnich stronach widać że wiara jest slepa i prawda jest gdy prezes mówił że "nikt nas nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe" Nawet pozostali zwolennicy milcza wymownie w tej kwestii. 

Moje usilne próby uzyskania odpowiedzi oczwistej dla każdego normalnego człowieka nie powiedły sie i niech to bedzie najlepszą ilustracją PISowskiej lemingozy.

Marek - przykro mi że sprowokowałem cie do tak absurdalnych zachowań ale sam byłem ciekaw czy stać cie na zachowanie jak mężczyzna

Zbyszko - dobrze napisałeś że się dwoi bo o to właśnie chodziło czy to możliwe jest? :D  Jak ty myslisz?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#5426 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 27 maj 2017 - 21:35

Ja pierdzielę . Ale tak po ludzku i po polsku - powie któryś kto głupotę strzelił , czy będzie udawał mądrzejszego niż jest ? Drzazga , belka , czołg - co odwalili niech ktoś powie .

Z tym dwojeniem i trojeniem , to żeś uzasadnił :P :D .

W pierwszej chwili myślałem , że zwykła pomyłka . No ale że nie . No ale żeby nie potrafić wytłumaczyć , ale odciągać uwagę i pisać że tak w sumie trzeba .. to już są jaja .

Dobra - który był na paradzie pedałów i popiera ich całym sercem ? Przyznać się . :P

Ja ze Swojej strony mogę otwarcie powiedzieć że żygać Mi się chce na takie szopki . Rozumiem że tak mają , ale po co obrzydzają innym porę posiłku ?

Edytowany przez zetorki12, 27 maj 2017 - 21:43.

ZETOR TEAM

#5427 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 27 maj 2017 - 21:41

Nie macie się czego czepiać ? Napiszcie , że rząd PO i PSL wszystko uczciwie przedstawiali i byli sprawiedliwi . Nie mieli żadnej wpadki i przysięgnijcie na grób swój albo swojej matki . 

#5428 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 27 maj 2017 - 21:47

Kto powiedział że nie mieli ? Nawet teraz ten cały Setyna to już tak mocno chce do koryta , że nawet sam już nie wie co obiecać . Ja po prostu szukam odpowiedzi na dziwne wydarzenia .

ZETOR TEAM

#5429 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 27 maj 2017 - 21:50

Lepper jak był sądzony też był w dwóch miejscach co musiał udowadniać , że był w jednym miejscu . W Polsce wszystko możliwe .

#5430 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 27 maj 2017 - 21:56

Ja pie..le nastepny debil. ;[

Zbyszko, k..wa!   Kłamał Rydzyk/ Trwam czy nie ?

To proste pytanie jest a ty coś tam o PO-PSL. Na wszystko jedna odpowiedź że 8 lat zę Tusk że PO i jeszcze że Lepper.  Co będzie następne? Moze jeszce wspomnisz o zwiazku akwarystów RP albo moto fan klubie Zaporożca i Wołgi?  Co ma PO i inne wspomniane partie i osoby wspólnego z informacją zamieszczoną u Rydzyka?

Edytowany przez Ulman, 27 maj 2017 - 21:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5431 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 27 maj 2017 - 21:57

No dobra , nie wiesz , to nie tłumacz . Wie ktoś ? Jacus napisał że wie , ale jakoś dokładnie nie wyjaśnił . Można się tylko domyślać że zwykła ściema , ale nikt nie ma odwagi tego przyznać .

ZETOR TEAM

#5432 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 27 maj 2017 - 22:05

Ja pie..le nastepny debil. ;[

Zbyszko, k..wa!   Kłamał Rydzyk/ Trwam czy nie ?

To proste pytanie jest a ty coś tam o PO-PSL. Na wszystko jedna odpowiedź że 8 lat zę Tusk że PO i jeszcze że Lepper.  Co będzie następne? Moze jeszce wspomnisz o zwiazku akwarystów RP albo moto fan klubie Zaporożca i Wołgi?  Co ma PO i inne wspomniane partie i osoby wspólnego z informacją zamieszczoną u Rydzyka?

Nie wiem ile masz lat ale po twoich poglądach to śmiem sądzić , że jeszcze pamiętasz jak ksiądz był autorytetem . Z drugiej strony może jeszcze nie zapomniałeś szczeniackich lat .    Co to rydzyk Bóg czy święty dla ciebie że się go tak uczepiłeś . 

#5433 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 27 maj 2017 - 22:08

A dla Ciebie Zbyszko Rydzyk to kto ?

ZETOR TEAM

#5434 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 27 maj 2017 - 22:15

Normalny człowiek który ma poparcie i wpływy z datków . Jeżeli go ktoś popiera to w państwie demokratycznym ma prawo miejsca . Wy przeciwnicy myślicie , że kto popiera Pis to się modli do Rydzyka . Co to za różnica czy kłamał czy nie . W dzisiejszych czasach wszyscy kłamią lub nie widzą dobrych zmian lub nie chcą widzieć .

Co od razu wpływy z wat się zwiększyły i może to jeszcze zasługa tamtego rządu co sobie przypisują . :D  

#5435 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 27 maj 2017 - 22:18

Nie pisz do Mnie "WY" . Ja staram być się tylko przeciwnikiem głupoty , niezależnie od partii , wyznania i przekonań .

ZETOR TEAM

#5436 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 27 maj 2017 - 22:26

WY to było do tych wszystkich którzy tak myślą . Ja nie wiem jak ty myślisz . Co według Ciebie jest głupotą ?

#5437 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 27 maj 2017 - 22:34

Oj dużo by pisać co dla Mnie jest głupotą w poczynaniach polityków np . ... Pierwsze z brzegu 500+ w obecnej formie , i tak dla przeciwwagi - przyjmowanie uchodźców bo ktoś tam każe ... - Dużo by się tego znalazło . B)

ZETOR TEAM

#5438 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 27 maj 2017 - 22:42

Jak coś się nie rozumie to myśli się , ze to głupota . Przeciwnicy 500+ mówili , że ci którzy biorą zwalniają się z pracy i nie chce im się robić . Dużo u nas zatrudnia się z Ukrainy a bezrobocie spadło . Jak to rozumieć bo ja jakoś nie mogę ? 

#5439 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 27 maj 2017 - 22:48

Być może . Ja w przeciwieństwie do wielu tu , dopuszczam do siebie myśl , że mogę się mylić .

O bezrobociu napisałem w drugim temacie , ale w formie żartu . Na takie zagadnienia trzeba patrzeć szerzej , nawet globalnie , nie tylko przez pryzmat 500+ .

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5440 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 27 maj 2017 - 22:53

Zbyszko -  czy według ciebie fakty odwiedzin Premier w Łodzi podane przez Trwam są prawdziwe mimo że była wtedy w Wawie. Piszesz że kłamią wszyscy ale kłamstwa wytykasz z lubością opcji przeciwnej  a jak trzeba przyznać że Rydzyk paskudnie zmanipulował info to ci juz klawiatura nie przechodzi?

Ze się zwiększa wpływy z Vat to każdy głupi wie. Jeśli blisko 22mld pln /rok idzie na 500+ i zapewne 90 % tego jest konsumowane a od tego masz penie średnio ze 25% podatków czyli ponad 5 mld. Pozyczamy 22mld by się pochwalic 5 mld wiekszych wpływów do budzetu. Jak za Gierka.