Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8972 odpowiedzi na ten temat

#5321 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 23 maj 2017 - 20:53

Zetorki , jak będziesz miał ich niewielu , pod silnym nadzorem i z sugestią że na zachodzie jest lepiej to nie ma co ich weryfikować tylko zadbac by w miare szybko znaleźli się z drugiej strony granicy.  Nie idą do krajów arabskich bo nikt im tam nie da socjali za nic. Nie są mi do niczego potrzebni i wcale ich tu nie chcę ani nie potrzebuję. ale nie o to tu chodzi. Jesteśmy w okreslonej sytuacji geopolitycznej i czasem trzeba ustapić nawet pozornie by móc potem coś uzyskać. W kwestii uchodźców nie ustepują na centymetr a chcą by UE podjeła zdecydowane kroki w sprawie Nord stream 2.  :blink:

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 19:53
  •  

#5322 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1588 postów

Napisany 23 maj 2017 - 21:05

za to teraz beda miliardy na waly-przynajmniej nad wisla, bo co do warty to sie tym nie interesowalem, na razie robili pomiary, w tym tygodniu zaczela jezdzic wiertnica wiec pewnie niedlugo u ciebie zaczna robic :P -jak sie dorobicie prezydenta, premiera i polowy rady ministrow w okolicy B)

a ten student chemii z wroclawia co go teraz sadza to z jakiego kraju jest emigrantem ???

polska ma piekna karte w historii - kaczynski,pilsudski, czolgosz-to gwiazdy swiatowego terroryzmu pierwszej wielkosci, w zadnej innej dziedzinie nie mamy takich zaslug....

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#5323 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 792 postów

Napisany 23 maj 2017 - 23:59

Bo idę zazwyczaj na skróty i dla Mnie to właściwie jedn . Tym bardziej że nikt potrafi odróżnić terrorysty od uchodźcy . To właściwie dlaczego cała zachodnia cywilizacja ma za to cierpieć i pozwalać na mord niewinnych ?

Co do "kurdupla" - to wcale się nie dziwię że ma taką ochronę , Ja na jego miejscu bał bym się sam spać , po tym jak brata wysłał na śmierć .

Hubertus , nieszczęście może nas spotkać wszędzie , ale po co zachęcać psychopatów i płacić im za to że może zgwałcą lub zamordują ci siostrę , bo przecież dla nich niewierny to to samo co pies . WYTŁUMACZ PO CO SAMEMU PROSIĆ SIĘ O KŁOPOTY , TO MAOŻE ZROZUMIĘ I PRZYJMĘ KILKU BLIŹNICH MUZUŁMANÓW .

Powiedz, czy ty od dzieciństwa taki popie....y jesteś, czy dopiero pod wpływem jedynie słusznych mediów?

Nie ma tygodnia, w którym gdzieś w Polsce nie ginie dziecko zabite przez Polaka/Polkę. W czym różni to nas od "potencjalnych terrorystów"?Wg. twojej wykładni jesteśmy narodem psychopatów, czyli wszystkie państwa(w których są nasi miganci (czyli całkiem sporo) powinny wywalić naszych rodaków by nie prosić się o kłopoty.

Jarek nie śpi sam, ma kota. Czy ten kot wymaga ochrony? Nie wiem. Ale sugerujesz, że Jarek wiedział o planowanym zamachu i wysłał brata do Smoleńska. To coś nowego, może Macierewicz się tą teorią zainteresuje. Na wszelki wypadek: -  ukryj się, zerwij kontakty i zrozum, że po śmierci nikt cię nie przesłucha i nie udowodni,że o tym wiedziałeś. Do niczego nie namawiam, ale chyba wiesz co zrobić...Szkoda, że tak młodo..., ale może to i lepiej. Zrozumieć i tak byż nie zrozumiał.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#5324 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 24 maj 2017 - 05:58

A jak ich zweryfikować , jak wedle danych większość posiada fałszywe dokumenty ? Dlaczego nie kierują się do krajów arabskich , tylko głównie w kierunku Europy ? Po co ci oni potrzebni ? Pomagać można w różnych formach . Zgadzam się że pomagać im trzeba , ale czy ich forma "podziękowania" na pewno ci odpowiada ?

Ty naprawdę tego wszystkiego nie rozumiesz. I widać jak propaganda cię przerabia. Jak nie da się zidentyfikować to nie bierzemy proste jak drut. Kopacz zgodziła się na przyjęcie zidentyfikowanych uchodźców. Jak się nie da zidentyfikować to nie bierzemy. A wam propaganda pisowska wpiera, że przyjadą sami terroryści. Jak będą zidentyfikowani i wiadomo z jakiego kraju. To jak będą nam rozrabiać lub nie stosować się do zasad to za d i do kraju skąd przyjechali.

Ja tutaj nie agituje za uchodźcami ale raczej wyśmiewam się z waszej panicznej histerii. Jaką zasiała w was propaganda pisu. Boicie się sami nie wiecie czego. Tylko dlatego, że ktoś wam bzdur naopowiadał. A jak pisałem po naszych ulicach chodzą już tysiące obcokrajowców z Azji i Afryki. Wystarczy pojechać do dużego miasta i gwarantuje wam, że jadąc pół miasta tramwajem czy metrem na pewno takich spotkacie. Przejdźcie się teraz na jakieś juwenalia czy do jakiegoś klubu, dyskoteki. Zobaczycie, że sporo tam takich. Nie latają z maczetami nie gwałcą i nie mordują. A jak pisałem jest ich już w Polsce tysiące.

Dlaczego nie idą do krajów arabskich to też już było pisane. Bo tam nie ma zasiłków nie ma socjalu. W Polsce póki co ten socjal tez jest słaby na tle krajów zachodnich. Dlatego ci uchodźcy szerokim łukiem omijają nasz kraj.

Edytowany przez hubertuss, 24 maj 2017 - 06:00.

#5325 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 24 maj 2017 - 06:39

Kopacz ...hahaha Kłamczucha 

Oto jak pomagali uchodźcom! To rząd Ewy Kopacz drastycznie obciął świadczenia przekazywany potrzebującym w Syrii!

7450e218832147d4873a13b29da8d8ad.jpg

Wiele mówi się o solidarności i wsparciu dla ofiar wojny w Syrii. Politycy PO stale przekonują, że należy pomagać uchodźcom, przyjąć ich do Polski, na co zresztą sami zgodzili się w czasie swoich rządów. A okazuje się, że gdy byli przy władzy, obcinali kwoty przekazywany na pomoc ofiarom wojny!

O sprawie w programie „Bez Retuszu” poinformował dziennikarz serwisu „defence24.pl” Witold Repetowicz.

– Pani była premier Ewa Kopacz bardzo dużo lubi mówić o miłosierdziu, solidarności, powoływać się na Franciszka, na miłość chrześcijańską (…) pani premier Ewa Kopacz w 2015, w 2014 roku raptem polskiej pomocy zagranicznej MSZ, pomoc dla uchodźców syryjskich, chodzi o program realizowany w libańskim Akkarze, było przeznaczonych 2,5 mln złotych. W 2015 roku tuż tuż przed wybuchem kryzysu migracyjnego, pani premier uznała, że można obciąć te pieniądze i obcięła o 20 proc., zamiast 2,5 mln było 2 mln – mówił Repetowicz w programie „Bez Retuszu”.

Dodał, że obecnie na pomoc zagraniczną dla uchodźców w Syrii przeznacza się pięć razy więcej niż przeznaczał rząd PO.

Dziękujemy, zaorane porządnie!

Źródło: TVP Info

#5326 Share Damianb89

Damianb89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 24 maj 2017 - 06:50

Obecna sytuacja polityczna w Polsce @jacus ale ty nie podczepiaj teraz kwestie wałów do PiSu bo to PO wtedy rządziło i to oni obiecywali a mieli na to aż 5 lat jeszcze.

#5327 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3954 postów

Napisany 24 maj 2017 - 07:02

Co wy z propagandą . Słucham tv , takiej w jakiej coś Mi się podoba . Większości polityków nie cierpię i to od lewa do prawa . Chociaż są postacie , których darzę jakimś szacunkiem .

Ciężko zrozumieć , że ktoś ma inne zdanie ? Bardzo możliwe że się mylę , ale przynajmniej zdaję sobie sprawę że nie jestem nieomylny .

Edikopter , gdzie dowody zamachu ? Dla mnie to wypadek , a te całe komisje , miesięcznice , pomniki to wyrzuty sumienia prezesa .

Każdy morderca jest psychopatą , niezależnie od narodowości , ale tamci jak na razie w tej chwili są najbardziej aktywni i ciężko Mi pojąć po jaką cholerę ściągać sobie kłopoty na własne życzenie , tylko po to żeby udawać że popieramy politykę unii .

ZETOR TEAM

#5328 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 24 maj 2017 - 07:03

Problem przymusowej relokacji islamskich ''uchodźców '' do Polski zawdzięczamy rządowi  Platformy Obywatelskiej !!!

To rząd Platformy Obywatelskiej zgodził się na przymusową relokację !

To politycy Platformy Obywatelskiej w Parlamencie Europejskim głosowali za sankcjami i karami finansowymi dla Polski w przypadku nie przyjęcia ''uchodźców ''!

Więc niech teraz posłowie Platformy Obywatelskiej w swoich okręgach wyborczych znajdą odpowiednie miejsca na ulokowanie ''uchodźców''

Następnie niech poinformują publicznie swój elektorat o miejscu w którym zamierzają umieścić ''uchodźców '' oraz ich  liczbie .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#5329 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 24 maj 2017 - 07:25

Bogdan czy ciebie nie razi łamana polszczyzna tekstów i memów które tutaj wklejasz?

Tak na uchodźców zgodził się rząd po. Ale pis nie zgadzając się teraz na to spowoduje, że będzie nas to bardzo drogo kosztowało. Znacznie drożej niż przyjmowanie tych ludzi. Rząd straszy obywateli gwałtami, morderstwami. Ale po naszych miastach już chodzą już tysiące Muzułmanów jak pisałem wyżej. Jakoś nie gwałcą i mordują częściej niż sami Polacy.  zasadzie nie słychać o takich przestępstwach z ich udziałem.

https://pl.wikipedia...odore_Kaczynski

Theodore Kaczynski

Pamiętacie tego gościa? Jak sobie przypomniałem o unabomberze i gdy zobaczyłem nazwisko to się uśmiałem. Ciekawe kiedy przestaną nas wpuszczać do USA jako niebezpiecznych terrorystów?

http://culture.pl/pl...lscy-terrorysci

Kurcze naprawdę powinni nas się bać. Czyżby oni wszyscy byli Muzułmanami?

Edytowany przez hubertuss, 24 maj 2017 - 07:35.

#5330 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3954 postów

Napisany 24 maj 2017 - 07:27

Ale na zachodzie już tak . Ostatnio przedwczoraj , jak byś nie wiedział . Do tego mamy dążyć ?

Edytowany przez zetorki12, 24 maj 2017 - 08:23.

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5331 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 24 maj 2017 - 08:04

Wczoraj w Lublinie, na miasteczku akademickim widziałem sporą grupę muzułmańskich kobiet i mężczyzn, w towarzystwie nieszczęsnych niczego nie świadomych polskich kolegów. Akurat zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych które pokonywali. Nie było gwałtów ani innych ekscesów, nikt też nie wznosił okrzyków. Na dodatek kierowali się w stronę akademików co też nie spowodowało paniki ani ewakuacji. Z rozmów wynikało że są na drugim albo trzecim roku czyli za pewne ściągnął ich rząd Kopacz. Czyli prawdą jest że ten rząd ściągał muzułmanów. Pełen szacun. :D

#5332 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 24 maj 2017 - 08:06

http://niezalezna.pl...-w-manchesterze

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#5333 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 24 maj 2017 - 08:23

Wyznawcy nacji lewicowo-liberalnej mają krótki rozum, marzą o POwrocie szamba do władzy za wszelką cenę,nawet za cenę krwi.Jak Schetyna zmienia fałsz,Oni też.Wcześniej wmawiali że PO nie chce,teraz faszerują sobie puste makówy że chcą przyjąć sprawdzonych "nachodzców" będzie bezpieczne,oni przecież poza krajem nie ulegają radykalizacji.

Zapraszam do lektury o gettach, które wasza ideologia zgotowała obywatelom Europy. https://euroislam.pl...c…/?print=print

Bardzo bym chciałbym żeby was tam wpuszczono dla przeżycia ścieżki edukacyjnej

#5334 Share lukasz7604

lukasz7604

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 24 maj 2017 - 10:02

Mirro - nie porównuj studentów (przyjechali tu legalnie) z regularną armią nachodźców.

#5335 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów

Napisany 24 maj 2017 - 12:12

HEHEHEHE Wytłumaczcie mi jak mamy powstrzymać zradykalizowanego muzułmanina mieszkającego np. w Niemczech czy Francji przed przyjazdem do Polski i dokonaniem zamachu???? Granice mamy otwarte i fakt nie przyjmowania uchodźców z np Syrii wcale nie zwiększa naszego bezpieczeństwa. Trzeba być skończonym idiotom żeby wierzyć, że dopóki nie mamy u nas uchodźców to nie grożą nam zamachy.

#5336 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 24 maj 2017 - 13:28

Niestety takich nie brakuje. Wmawia się im, że jak przyjadą uchodźcy to zaczną się zamachy. Teraz w Polsce mamy tysiące studentów wyznania muzułmańskiego, którzy potencjalnie mogą zostać zwerbowani przez ISIS i wrócić tu za kilka lat jako zamachowcy.  Ale co tam. Propaganda pisu tego nie widzi. Sieje w głoach swoich wyznawców strach przed uchodźcami, chociaż Muzułmanów mamy w Polsce już i tak tysiące.

#5337 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3954 postów

Napisany 24 maj 2017 - 14:28

Nie tak . Zamach , czy tam inne niebezpieczeństwo grozi nam zawsze , Ale po prostu - "Czym dalej w las , tym więcej drzew" .

Naprawdę nie widzicie większej fali ataków terrorystycznych w Europie ? Nie widzicie związku z falą uchodźców ?

Wy ślepi czy co ? W imię czego mamy zwiększać sobie zagrożenie ?

ZETOR TEAM

#5338 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów

Napisany 24 maj 2017 - 14:53

Ja nie widzę takiego związku. Ja ten związek widzę w zdestabilizowaniu bliskiego wschodu przez USA (któremu PiS wchodzi w d..pe) i niektóre państwa europy wspierające militarnie wojenki amerykanów. U nas się pięknie mówi o walce z terroryzmem, o arabskiej wiośnie, krzewieniu demokracji a nie wspomina się że przy okazji giną tysiące niewinnych cywilów. Rodzi się nienawiść, chęć zemsty, dżihad... Takie błędne koło, my ich bombardujemy a oni przeprowadzają u nas zamachy terrorystyczne... No i niestety taka jest prawda. Był spokój dopóki świat zachodu nie obalił arabskich "dyktatorów" i nie zaczął wprowadzać tam swoich porządków.... 

#5339 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 24 maj 2017 - 16:08

Inteligentnego człowieka nauczą czegoś błędy innych .

Debil natomiast pójdzie tą samą drogą na której  poprzednicy połamali nogi i zacznie sprowadzać muzułmańskich ''nachodźców''do własnego kraju . 

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5340 Share witejus

witejus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisany 24 maj 2017 - 16:13