Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4586

hmm za po był 3 razy ale busz był 2007 u Kaczyńskiego

 Trzeci raz prezydent Barack Obama przebywał w Warszawie z okazji szczytu NATO, który odbył się w dniach 8-9 lipca 2016 r. (http://www.tvn24.pl)

 

tylko raz był u Komorowskiego z czego został zaproszony przez Kaczyńskiego  wizyta prezydenta Obamy miała miejsce w dniach 3-4 czerwca 2014 r. Amerykański przywódca wziął wówczas udział w oficjalnych uroczystościach związanych z 25-leciem polskiej (http://www.tvn24.pl)

 

Prezydent Barack Obama, który pełnił swój urząd od stycznia 2009 roku, a w 2012 roku ponownie wygrał wybory, pierwszą wizytę w Polsce złożył w dniach 27-28 maja 2011 roku. Przebywał wówczas z tygodniową wizytą w Europie, w ramach której odwiedził także Irlandię, Wielką Brytanię i Francję. (http://www.tvn24.pl)

 

 

hhmmmmmmmm dlaczego łżesz ??

czyli jeszcze tramp przyjedzie i pis wygrywa po co ta gupika licytacja ??

 

pokażesz mi tu jeden błąd ?? 

Ty jednak pozostań przy piśmie obrazkowym, bo wtedy jesteś przynajmniej trochę zrozumiały.  Przelewanie myśli za pomocą liter  zostaw innym.

 pokaż mi jeden błąd w tym co napisałem do ciebie ???


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hi , hi - tylko jeden chcesz , tak bez czytania mogę Ci 10 pokazać . :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

duzo mowi i nic nie robi

 

jak cała opozycja jak niema większości ale robią dużo ...


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No , no hola Zbysiu , wiadomo chyba , kto jest odpowiedzialny za haratanie w gałę . Już nie przypisuj wszystkiego prezesowi . ;)

Tak trochę z innej beczki - co sądzicie o takich zarobkach , czy to nie jest odrobinę za dużo ? http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/sadurska-w-pzu-z-podatkow-polakow-dostanie-90-tys-zl-pensji-drogie-bmw-i-sluzbowe-mieszkanie_1000222.html

Stanowczo  za  Wysoko  tam płacą   ale  co zrobisz  jak za PO-PSL  na tych samych stanowiskach  zarabiali  dużo  więcej  i  brali Gigantyczne  Odprawy  co PiS  ukrucił  ale  zarabiać  90 tyś na miesiąc  na stanowisku  wice  prezesa  trochę za dużo.  Z drugiej strony  patrząc  na wyniki  finansowe PZU.

 

Gorszym  absurdem moim zdaniem jest  to  że  asystent  Ministra  zarabia  więcej  od  Prezydenta  to jest  chore  i  mam nadzieje  że  Jarek  zrobi  z tym  porządek

 

@Zetorki jak się bawić to się bawić. Po OC polecimy, niech drugi sort płacze i płaci.

Za  PO-PSL to  się  dopiero  bawili   kupowali sobie   za Rządowe  pieniądze   Porsche   Meble  do  Gabinetów  za  Miliony złoty   itd.

 

.

Kuźwa , czy istnieje w Polsce jakiś polityk , który chce coś zrobić naprawdę dla Polski , a nie tylko się nażreć ???, lub załatwić tylko swoje interesy?

Dawniej  istniał  był   to  Edward  Gierek

Teraz  hyyyy   Może  ktoś  jest  ale  nie dopuszczą  go  do  władzy tylko  zniszczą.

Żeby  zrobić  coś   dla  Polski  trzeba  się  pozbyć  Pasożyta  UE.

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eee , pozbawiona sensu ta Twoja odpowiedz . Szukasz tylko wymówki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

kretyna to ty udajesz bo jeśli coś cytujesz i gadasz to podajesz link źródło a nie piszesz złotych myśli z d*py wyjęte marek podaje linki  

nie wiem gdzie ty mieszkasz ale jak ty ploty puszczasz o sąsiadach  to wryją u siebie nie dostałeś szarlatanie ??

jeśli obrażasz kogoś to musisz mieć dowody a nie ci ci ślina na wiatr przyniosła ...

to jest pikuś z tym co było po psl samych azotach Policach i jsw pamiętasz Bieńkowska

 

ostatni gadaliśmy ze gdzie pis obsadziło to spółki o wartość wzrosła  340mld

 

to w kocu się zdecydujcie czy obsadza i zarabiają ???  

pamiętasz ten temat 

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03810-Skokowy-wzrost-wartosci-spolek-SP.htm

 

czyli zero argumentacji tylko gadka na przekrój ???

http://gornictwo.wnp.pl/miazdzace-wnioski-nik-w-raporcie-o-gornictwie-za-lata-2007-2015,299992_1_0_0.html

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03821-Rzad-mial-w-d*pie-cale-gornictwo--Raport-NIK.htm

niemizdrzący raport nik dla po psl hmmm ale dziwne król eu ??? 

Sąd: Fundacja Lecha Wałęsy ma zwrócić 760 tys. złotych spółce Energa SA

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/551715,instytut-lecha-walesy-granty-pieniadze-mieczyslaw-wachowski.html

http://www.tvp.info/32560315/sad-fundacja-lecha-walesy-ma-zwrocic-760-tys-zlotych-spolce-energa-sa

 

to była patologia ten obrócą wolności ???

pośmiejmy się z tego 28;1  oto twet tuska 

 

https://twitter.com/KaatVanseer/status/871248740081967105

 

czyżby but na tuska  :lol:

najlepszy wpis do tuska 

Yes, that's why we kicked out @eucopresident from Poland :) Now he's not our's concern :) Good luck with this id...ol :)

 

ładne hehe 

 

ostatni gadaliśmy ze gdzie pis obsadziło to spółki o wartość wzrosła  340mld

 

Tak gadaliśmy i @torpedo wkleił link do artykułu gdzie napisali jak byk, że JSW zarabia więcej dzięki wzrostowi cen węgla. Z doświadczenia wiem, że na PKP podnieśli ceny biletów i wycieli z rozkładu TLK konkurujące z IC, LOT dostał za po nowe drogie samoloty, które poprawiły rentowność połączeń, spółka za po przeszła też restrukturyzację. Takie to wyniki obsadzania przez pis stanowisk. Mamią was tą propagandą a w rzadko której spółce wzrost wartości jest wynikiem działań przeprowadzonych przez ludzi z pis. A często jak w przypadku JSW wynikiem sytuacji rynkowej.

 

Stanowczo  za  Wysoko  tam płacą   ale  co zrobisz  jak za PO-PSL  na tych samych stanowiskach  zarabiali  dużo  więcej  i  brali Gigantyczne  Odprawy  co PiS  ukrucił  ale  zarabiać  90 tyś na miesiąc  na stanowisku  wice  prezesa  trochę za dużo.  Z drugiej strony  patrząc  na wyniki  finansowe PZU.

Gorszym  absurdem moim zdaniem jest  to  że  asystent  Ministra  zarabia  więcej  od  Prezydenta  to jest  chore  i  mam nadzieje  że  Jarek  zrobi  z tym  porządek

Za  PO-PSL to  się  dopiero  bawili   kupowali sobie   za Rządowe  pieniądze   Porsche   Meble  do  Gabinetów  za  Miliony złoty   itd.

Dawniej  istniał  był   to  Edward  Gierek

Teraz  hyyyy   Może  ktoś  jest  ale  nie dopuszczą  go  do  władzy tylko  zniszczą.

Żeby  zrobić  coś   dla  Polski  trzeba  się  pozbyć  Pasożyta  UE.

 

A masz konkretne dane jaki człowiek z PO pracował w PZU na tym samym stanowisku co Sadurska i zarabiał dużo więcej? Czy tylko tak sobie to co ci się nie podoba tłumaczysz?

Kto za rządową kasę kupił Porsche jakie i za ile? Bo jedyne Porsche za rządowe pieniądze to chyba te które skasował agent Tomek za pierwszego rządu pisu i początków CBA.

Kto z po kupował meble do gabinetów za miliony zł?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

 

Za  PO-PSL to  się  dopiero  bawili   kupowali sobie   za Rządowe  pieniądze   Porsche   Meble  do  Gabinetów  za  Miliony złoty   itd.

 

 

Czyli są usprawiedliwieni, że miedzy innymi i Ciebie walą w beret, bo ci przed nimi robili to także. Nie uważasz, że to troszkę obłędna logika. Prawdziwy z Ciebie demokrata.

@roman jeżeli chodzi o tekst to całe stado byków i to sam ciężki opas. Byłbyś majętnym człowiekiem gdyby udało się je spieniężyć. A w meritum to twój błąd polega na tym, że nie rozumiesz co się do ciebie pisze i co sam odpisujesz.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Pod nickiem @Roman176 piszą dwie osoby. Jedna praktycznie analfabeta druga w miarę sobie radząca. Ewentualnie analfabecie ktoś teksty poprawia czasami.

Co do posad na rządowych stołkach nic się nie zmieniło oprócz ludzi przy korycie. Miała być dobra zmiana Duda modlił się o dojną Polskę. I teraz doją. Nawet nie zlikwidowali tej spółki od elektrowni atomowej, w której Grad robił taką kasę. Dali tam tylko swojego człowieka i spółka sobie dalej działa.

Tym czasem wycieka coraz więcej szczegółów z prac WAT. Wychodzi na to, że oszuści z komisji Macierewicza kompletnie przekręcili i zmanipulowali cały raport z przebiegu katastrofy opracowany przez specjalistów z Wojskowej Akademii technicznej. Wyniki sekcji zwłok nie potwierdzają żadnego wybuchu na pokładzie samolotu. Włosy nie są spalone, w i na ciałach nie ma śladów materiałów wybuchowych. W szczątkach ofiar nie ma ciał obcych, którymi ich ciała były by ranione w przypadku wybuchu na po kładzie.Ponad wszelką wątpliwość widać, że pis tyle lat okłamywał ludzi wciskając kit o zamachu. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Bo żadnego zamachu nie było, to co się stało w Smoleńsku to konsekwencja naszej Polskiej bylejakości i hołdowania wszechobecnemu "Jakoś to będzie". Tego lądowania jak i wcześniejszych  nawet w teoretycznym rozważaniu służby BOR-u nie powinny  brać pod uwagę.  Wielka szkoda bo zginął ten bardziej trzeźwo myślący z braci, zdecydowanie o szerszych horyzontach. 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Hi , hi - tylko jeden chcesz , tak bez czytania mogę Ci 10 pokazać . :P

 

dawaj  :P

Bo żadnego zamachu nie było, to co się stało w Smoleńsku to konsekwencja naszej Polskiej bylejakości i hołdowania wszechobecnemu "Jakoś to będzie". Tego lądowania jak i wcześniejszych  nawet w teoretycznym rozważaniu służby BOR-u nie powinny  brać pod uwagę.  Wielka szkoda bo zginął ten bardziej trzeźwo myślący z braci, zdecydowanie o szerszych horyzontach. 

 co do pierwszego po żyjemy zobaczymy bo jak nic z teorii pisu niebd to się na wieki upokorzą  i bd po Kaczyńskim chyba sam o tym wie

chyba ze tak głupi pożyjemy zobaczymy   

 

co do drugiego ale tobą się zgadzam....

Pod nickiem @Roman176 piszą dwie osoby. Jedna praktycznie analfabeta druga w miarę sobie radząca. Ewentualnie analfabecie ktoś teksty poprawia czasami.

Co do posad na rządowych stołkach nic się nie zmieniło oprócz ludzi przy korycie. Miała być dobra zmiana Duda modlił się o dojną Polskę. I teraz doją. Nawet nie zlikwidowali tej spółki od elektrowni atomowej, w której Grad robił taką kasę. Dali tam tylko swojego człowieka i spółka sobie dalej działa.

Tym czasem wycieka coraz więcej szczegółów z prac WAT. Wychodzi na to, że oszuści z komisji Macierewicza kompletnie przekręcili i zmanipulowali cały raport z przebiegu katastrofy opracowany przez specjalistów z Wojskowej Akademii technicznej. Wyniki sekcji zwłok nie potwierdzają żadnego wybuchu na pokładzie samolotu. Włosy nie są spalone, w i na ciałach nie ma śladów materiałów wybuchowych. W szczątkach ofiar nie ma ciał obcych, którymi ich ciała były by ranione w przypadku wybuchu na po kładzie.Ponad wszelką wątpliwość widać, że pis tyle lat okłamywał ludzi wciskając kit o zamachu. 

 

hubertus kiedyś ci pisałem ... o mojej...   a z drugiej strony za bardzo jestem zabiegany wchodzę na kom na chwile myślę o czymś innym

 

telefony i wybijają mnie z tematu i tak to czasami bywa

 

a po 3 czasami mnie wpieniasz a czasami coś modrego napiszesz nazwał bym cie inteligentnie -głupkowaty    


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

nareszcie mamy wlasciwa osobe na stanowisku szefa gabinetu adriana- pani weterynarz, na chwile byla wice-prezesem arimr a teraz kop w gore.

 

arabski terrorysta podlozyl bombe pod samochod jakiej biednej nauczycielki[swieze info ,to byl podobno jej maz] tamte rejony kraju sa bardzo niebezpieczne przeciez  brunon kwiecien pochodzi z bydgoszczy,

 

w koncu znalezli-po prawie tygodniu-zgubione granaty, widzialem jak we wtorek wieczorem lecialy helikoptery w strone gor na cwiczenia, jeszcze 6 sprawnych zostalo, nowych nie potrzeba polska to maly kraj i po co nam jakies maszyny wystarcza rowery-tak twierdzil kownacki......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

@marekfarmer nie udawaj głupiego i nie zapieraj się modlitwą. Wiece partyjne odbywające się 10 każdego miesiąca pod pałacem prezydenckim nie są żadną modlitwą. A wiecami politycznymi. Gdyby odmawiano tam tylko pacierze nikt by tak mocno nie protestował. Niestety co miesiąc wchodzi tam klaun na drabinkę i innym klaunom tłumaczy, że niedługo zwycięża i prawda o zamachu smoleńskim wjedzie na jaw. Podczas gdy ponad wszelką wątpliwość nawet z sekcji zwłok ofiar wychodzi, że nie było tam żadnych wybuchów. Ludzi to wkurza i protestują przeciwko temu kabaretowi i szkalowaniu nie winnych ludzi.

@Alamo zrobiłeś z siebie durnia i to nie moja wina. Teraz się możesz wypierać ale każdy widzi co napisałeś. Dokładnie to co pogrubiłem w poście z 7 czerwca mówi opozycja.

 

 

Jak cię wyśmiałem to zacząłeś coś bełkotać o Polakach. Pomimo, że pisałeś o muzułmanach, którzy do nas nie idą całymi sznurami jak na zachodzie. Czyli chodziło o uchodźców z Syrii a nie Polaków/polskich terrorystów.

 

 

Jesteś na tyle tępy, że nawet nie umiesz napisać tego co masz na myśli. A gdy cię wyśmiałem próbujesz coś tam zmyślać, że to dotyczyło Polaków. Widać, że jesteś głupi jak but.  Może jesteś jakoś spokrewniony z Romanem bo on ma podobne problemy w tym zakresie.

 

 

Tutaj napisem ci to co teraz powtarzam drugi raz. Próbujesz zmyślać, że dotyczyło to Polaków podczas gdy każdy widzi, że pisałeś o muzułmanach, którzy nie idą do nas całymi sznurami jak na zachodzie i że nie musimy ich się bać. Mądry człowiek napisał by , że się pomylił. Ale głupek taki jak ty próbuje udowodnić, że napisał coś innego niż w rzeczywistości jest napisane. Czym tylko udowadnia, że nie umie wyrazić swoich myśli w piśmie.

 

 

Nic z twoich słów nie dobudowuję bo to bzdury same są. Cytuje wszystko co napisałeś. A napisałeś, że nie musimy bać się Muzułmanów, którzy nie idą do nas całymi sznurami jak na zachodzie czyli dokładnie tak jak mówi opozycja. Bo niby co Polacy, polscy terroryści idą na zachód sznurem jak na zachodzie? Puknij się w łeb bo już nie wiem o co w tych twoich bzdurach chodzi. Zrobiłeś z siebie durnia pisząc to co mówi opozycja a teraz nie udolnie próbujesz to wszystko odkręcić i wychodzą jeszcze większe bzdury.

Nie wiem jakich dowodów chcieć może ode mnie głupek, który nie rozumie co pisze i czyta. To ty napisałeś, że twój tekst dotyczył Polaków. Więc zapytałem czy chodzi o Polakó, którzy idą całymi sznurami. Tam jest znak zapytania, który dla ciebie analfabeto pogrubiłem i powiększyłem.

Daruj sobie chujejtusa bo ja się przez "ch" nie piszę. A ty za to sam jesteś pierwszą częścią tego słowa. Bo wystarczyło by napisać, że się pomyliłem. Ale ty na swój głupi sposób próbujesz udowodnić jak głupi jesteś i wmówić komuś, że napisałeś coś innego niż napisałeś. A każdy widzi co napisałeś.

Podsumowując byłeś głupi, jesteś głupi i będziesz głupi. Umiesz tylko wyzywać. A merytorycznie coś mądrego napisać to już dla ciebie problem. Nie rozumiesz co piszesz nie rozumiesz co czytasz. Bo gdzie niby ubarwiam twoje słowa na opak skoro cytuje twoje posty bez żadnych zmian w twoim tekście.

 

A może ty nie jesteś głupi tylko zapisałeś się do PO i N. I dlatego nam tłumaczysz, że nie musimy bać się, że Muzułmanie nie idą do nas całymi sznurami? To co którą wersję wybierasz: jesteś głupi i nie wiesz co piszesz czy zapisałeś się do opozycji?

Wpis jest dowodem na buńczuczne zwyrodnienie emocjonalne,nadchodzi moment gdzie antypis osiąga punkt krytyczny.Dowodem na całkowite zwyrodnienie emocjonalne był brak argumentacji w początkowej fazie dyskusji ,brak argumentacji zastąpiła próba psychopatycznego wpłynięcia na przeciwnika metodą propagandy,a fobia na tle propagandowym doprowadziła do stresu pourazowego (liczne pogrubienia) stres pourazowy do oderwania od rzeczywistości.Elementem oderwania od rzeczywistości jest pedagogika wstydu,kiedyś prym wiodła w tym Gazeta Wyborcza,ale ostatnio dała się przelicytować Newsweekowi,często jest tam ramka jako to "Polacy są pryszczaci"Cóż,jest na to popyt,wychowane przez III RP lemingi złaknione są utwierdzenia ich w pogardzie do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Oszołomie poczytaj o gettach w Europie,w Polsce takich gett dzięki temu że nie jesteście przy korycie nie ma.

 

Nie musimy się bać,do nas muzułmanie nie idą sznurem,niesprawdzani jak na zachodzie,więc oszołomie nikt nie przeniknie,a odpowiednie służby w Polsce na ten temat mają więcej informacji niż internet z którego korzystasz,także bezsprzecznieTwój mózg w tej materii jest wysoce zawężony.

 

Tak tak popisz sobie te swoje bzdury o braku argumentacji może ci się lżej zrobi. Opozycja mówi dokładnie to samo co pogrubiłem w twoim poście. Więc którą wersję wybierasz? Zapisałeś się do opozycji bo zmądrzałeś? Czy jesteś głupi i nie wiesz co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341

Tak tak popisz sobie te swoje bzdury o braku argumentacji może ci się lżej zrobi. Opozycja mówi dokładnie to samo co pogrubiłem w twoim poście. Więc którą wersję wybierasz? Zapisałeś się do opozycji bo zmądrzałeś? Czy jesteś głupi i nie wiesz co piszesz?

 

A Ty wciąż szukasz głupiego. Lustereczko prawdę Ci powie. Głupszego od siebie chyba na tym forum nie znajdziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Oj znajdę i to nie jednego. Popatrz na siebie nic do wątku nie wnosisz. Ale próbujesz mnie wyzywać od głupiego. A to zdaje się ty wklejałeś artykuły gdzie pisano jak byk, że JSW zarabiała więcej bo ceny węgla wzrosły a potem próbowałeś się z tym kłócić. Bo napisałem, że to nie zasługa pisu i w artykule nic o pise nie ma. Podobnie @Alamo napisał to co pogrubiłem a potem, gdy go wyśmiałem, że zaczął pisać to co mówi opozycja to wpadł we wściekłość i zaczął wyzywać. A sam przecież z siebie głupiego zrobił.

Ja rozumiem, że próbujesz nie udolnie bronić słabszego intelektualnie kolegę. Ale sam też tu miałeś podobne wtopy. Mam ci to znaleźć zacytować? Więc nie wzywaj kogoś od głupiego nie mogąc tej czyjejś głupoty udowodnić. Bo z siebie robisz głupiego. Co pokazałeś tutaj już nie raz. Jak chcesz to ci znajdę.

Potracisz bez uzasadnienia napisać, że jestem głupi. A może potrafisz z uzasadnieniem odnieść się do tego jak Macierewicz i Kaczyński przez lata kłamali w sprawie Smoleńska?

- Z sekcji zwłok zleconych przez pisowską prokuraturę ostatnio wychodzi, że nie ma na ciałach śladów wybuchu, nie ma poparzeń i opaleń, okopceń, nie ma odłamków w ciałach. Którymi pasażerowie ranieni byli by w przypadku wybuchu na pokładzie.

- Oszuści z komisji Macierewicza zmanipulowali i zakłamali raport WAT na temat katastrofy, który sami tam zlecili. Oczywiście badania/raport WAT - Wojskowej Akademii technicznej zamówiony przez oszustów z komisji Macierewicza potwierdził ustalenia komisji MIllera.

Może odniesiesz się do tego jak pis przez lata okłamywał ludzi nie mając dowodów skoro za takiego mądrego się uważasz?

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

PiS ma obsesję na punkcie Smoleńska. Ostatnio z pracy wyrzucono dyrektora huty w Głogowie bo na combrze babskim kobiety przeprane za stewardesy trzymały w rękach makietę samolotu z napisem "TU POLEWAJ". W ogóle cały ten skandal został wykryty po miesiącu przez dziennikarza śledczego który znalazł w sieci zdjęcie z tejże imprezy....

Nie było Opola, nie będzie w TVP transmisji z Mazurskiej Nocy Kabaretowej w Mrągowie (przecież będą się śmiali z PiS-u a to godzi w "interesy" Polski).

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c7df812967c521ff82905686f98c75eb.jpg

 

 

Autor hymnu KOD skazany na 6,5 roku więzienia. Za handel kobietami.

Na 6,5 roku więzienia skazał dziś krakowski Sąd Okręgowy Konrada M., oskarżonego o kierowanie grupą przestępczą zajmującą się handlem kobietami. W procesie oskarżonych było 15 osób. Konrad M. to lider KOD-Kapeli, zespołu muzycznego grającego na demonstracjach Komitetu Obrony Demokracji. Muzyk witał też niedawno Donalda Tuska, gdy ten przyjechał do Polski.

Zarzuty aktu oskarżenia dotyczyły handlu ludźmi, sutenerstwa i działania w zorganizowanej grupie przestępczej, która w latach 2004-2006 zwerbowała blisko 100 kobiet i zmuszała je do pracy na terenie Włoch i Grecji w nocnych klubach dla mężczyzn.

Według prokuratury na czele grupy zajmującej się handlem kobietami stał Konrad M., który za pośrednictwem ogłoszeń w mediach oraz przez internet oferował kobietom dobrze płatną pracę w charakterze hostess, reklamujących alkohole w renomowanych restauracjach, znajdujących się w atrakcyjnych miejscowościach we Włoszech i Grecji. Dopiero na miejscu kobiety dowiadywały się, że ich praca będzie polegała na świadczeniu usług seksualnych.

Jak podawały media, Konrad M. to muzyk, lider KOD-Kapeli, uczestniczącej w manifestacjach Komitetu Obrony Demokracji. Nie stawił się na ogłoszenie wyroku do sądu. Konrad M. napisał m.in. "Czarny walc", uznawany przez członków KOD za hymn organizacji.

W procesie oskarżonych było 15 osób. Proces w tej sprawie rozpoczął się w sierpniu 2011 r. i toczył się z wyłączeniem jawności. 


http://niezalezna.pl/100466-autor-hymnu-kod-skazany-na-65-roku-wiezienia-za-handel-kobietami


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@ddd ilu bandziorów znasz i ilu ściskałeś łapkę na powitanie? Tylko nie kłam, że żadnego i że za wszystkich swoich, mniej czy bardziej, znajomych ręczysz. To  odnośnie tej wklejki.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
Rabiej raczej tu już nie wróci... Dwa pytania redaktora i polityk leży. WIDEO
1497342988162667100463.jpg
foto:

Paweł Rabiej następnym razem zastanowi się, zanim wejdzie do studia razem z Robertem Mazurkiem. Wystarczyło tylko parę pytań, by polityk Nowoczesnej sam się zaorał… z małą pomocą redaktora. Poszło o blokowanie legalnej manifestacji. Internauci wprost nie wierzą, że taka osoba będzie startowała w wyborach na prezydenta Warszawy.

10 czerwca wieczorem podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie kilkadziesiąt osób usiadło w poprzek jezdni, próbując w ten sposób zatrzymać przemarsz przed Pałac Prezydencki uczestnikom Marszu Pamięci. Policja skierowała 91 wniosków do sądu za blokowanie jezdni na drodze marszu. Wśród kontrmanifestujących był m.in. Władysław Frasyniuk, który chce zaskarżyć działania policji.

Temat poruszono dziś w RMF FM.

 

Uważam, że Władysław Frasyniuk był tam, by przypomnieć nam o wartości jaką jest wolność. Myśmy w Nowoczesnej mówili, że ograniczanie demonstracji poprzez wprowadzenie demonstracji cyklicznych to nie jest dobry pomysł
 – powiedział Rabiej.

Ale zaraz. Ale można w takim razie blokować legalną demonstrację czy nie można? 
– dopytał prowadzący.

W jakim sensie blokować legalną demonstrację?

Siedząc sobie na ulicy tam, gdzie chce ona przejść. Czy można urządzać protest polegający na zablokowaniu trasy legalnej demonstracji?

W momencie, w którym w Polsce obowiązują przepisy, które utrudniają organizowanie legalnych demonstracji – a obowiązują i one powinny być zmienione – uważam, że takie prawo jako obywatele posiadamy.

 

Na co prowadzący słusznie zauważył:
 

 

To powinien pan w takim razie stanąć w obronie radnej Kołakowskiej z Gdańska. Jest to radna PiS, która stanęła przed sądem, za blokowanie parady równości w Gdańsku. Ona też sobie usiadła na ulicy.

To są jednak dwa odrębne przypadki… 
- wypalił zmieszany Rabiej.

Robert Mazurek miał ubaw. Stwierdził na koniec. „Przecież to jest hipokryzja w czystej postaci”.

Zobacz wideo:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Dokładnie te samą hipokryzję co Rabiej uprawia Błaszczak i to w tej samej sprawie. Bo wg Błaszczaka córka radnej pis z Gdańska została nie słusznie zatrzymana. Za to Frasyniuk został zatrzymany słusznie. Choć oboje robili to samo.

Marek nie wklejaj tego ja wiem, że wy pisowcy musicie to otwierać i oglądać. Ale nie wiem czy ktoś inny na forum to robi.  Ja np nie otwieram tych twoich filmików. Bo już po tytułach widać, że to bzdury. Komentarza tygodnia też żadnego nie otworzyłem. Naprawdę tutaj ciężko ci będzie znaleźć amatora na to. no chyba, że inny zwolennik pisu otworzy. Ale oni pewnie już to widzieli.

 

Tym czasem taka mała ciekawostka. Kłamstwo Smoleńskie ma coraz krótsze nóżki i mit się wali. 

 

http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/99951,36,mon-zaproszenie-na-seminarium-(komunikat)

 

Ciekawy fragment tekstu, trzeci akapit.

 

Przedmiotem dyskusji będą w szczególności kwestie związane z ustaleniami Podkomisji dotyczącymi zachowania samolotu TU-154 w ostatnich sekundach lotu, gdy doszło, jeszcze przed zderzeniem z ziemią do awarii lewego silnika, obu wysokościomierzy oraz generatora prądu a ostatecznie, jeszcze nad ziemią, do całkowitej utraty zasilania.

 

I tak oto z zamachu zrobiła się awaria. Oczywiście Nowaczyk przemilcza, że do tych awarii doszło kilka metrów nad ziemią i kilka sekund przed uderzeniem. Ale już nie wybuch tylko awaria. Co prawda próbuje się akapit niżej jakoś tą awarię przykrywać, że coś tam wcześniej było nie tak. Ale komisja MIllera wyjaśniła, że była awaria silnika, gdy dostały się do niego kawałki krzaków, gałęzi i liści.  A że silnik napędza generator to też i generator zdechł. Mit smoleński się wali. Ciekawe co myślą teraz ci którzy nabierali się na te bzdury 7 lat?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj