Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtekd    2108

POłajanki w wykonaniu Platformy Obywatelskiej w kwestii  Błaszczaka i Sadurskiej są tak samo na miejscu jak wykład k**wy na temat moralności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Jest w kraju jednak większy problem. Krótko mówiąc, Macierewicz nagle stwierdził że Berczyński miał certyfikaty dostępu do informacji niejawnych, tylko że amerykańskie. A w ogóle że nasze poświadczenia są nic nie warte bo Amerykanie robią je solidniej.  :D

http://fakty.interia.pl/polska/news-macierewicz-berczynski-mial-poswiadczenie-wydane-przez-sluzb,nId,2403538

Jak można pier**lić takie głupoty będąc ministrem i to jeszcze Obrony Narodowej? To rosyjskie poświadczenia też będą honowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Wawrzyniec, jeśli masz dużo czasu to możesz przegrzebać czelusci forum.Jakbyś znalazł  że wychwalałem wsparcie UA za poprzedniej władzy  to daj znać

 

 

Jak na razie nie znalazłem nawet jednego Twego postu zaprzeczającego tezie że póki u władzy w Polsce była PO nie krytykowałeś rządu za wspieranie Ukrainy .

Twoje wielkie oburzenie i krytyka pomocy Ukrainie  pojawiła się dopiero po przejęciu władzy przez PiS .

 

Oczywiście jeśli zacytujesz choć jeden Twój stary post krytykujący PO za pomoc Ukrainie przeproszę Cię .

Edytowano przez WawrzyniecPruski

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

W  ujawnionych   dzisiaj taśmach  widać  Jak  Państwo  PO  szanowało  Wolność  Słowa  i  jak  obsadzali  sobie  spółki  skarbu  Państwa

 

https://www.youtube.com/watch?v=U3hXZ2LGeP4       

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

19030548_446999499006177_917393650270797Przez tyle lat rozmawiali tylko o tym,jak rozkraść nasz kraj.

Udało im się bo tak wybraliśmy.
Jak to mówił śmieć do ciecia - temu damy zarobić 300 milionów,tamtemu 500.... a później się przetnie wstęgę na autostradzie i będzie git.


Ale się POrobiło! Kapelan Platformy z posługą kapłańską w Sowa & Przyjaciele. KOMENTARZE INTERNAUTÓW

opublikowano: 9 godzin temu · aktualizacja: 8 godzin temu

0e5c9d70daed4986b86bcd2ffd9574fe.pngautor: fot.youtube.pl
Podziel się
Poleć

Pora ogłosić wszem i wobec, dzisiaj obchodzimy Dzień Sowy, księdza Kazimierz Sowy, smutny dzień. Kapłan wystąpił w roli stratega PO? Internauci na gorąco komentują udostępnione nagrania i przypominają różna wydarzenia z życia kapłana.

Ujawnione nowe taśmy z Sowy i Przyjaciół! Wśród nagranych… ks. Sowa opowiadający o kolacji z Petru i sugerujący „niszczenie” mediów! [WIDEO]

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

 sowa to moj ziomek wiec mozecie mu skoczyc na -jak to u nas mowia- wentyl, malopolska zachodnia rzadzi,jak nie za po to teraz za pis  :D  :D  :D .

nasi gora-cynicy i obludnicy rzadza wsiokami- zarowno wtedy jak i teraz :P  :P  :P

ja pieprze, tyle lat i nic sie nie zmienia :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: ,

 

bogdan w zabierzowie to ty bys mogl co najwyzej smieci z pobocza zbierac bo bezrobocie takie ze chetnych brak a nie wili niemieckiego biznesmena pilnowac, tylko ze jakbys zobaczyl tylu cudzoziemcoc ktorzy  tam pracuja w centrach obslugi biznesu to "makowka" mogla by ci nie wytrzymac i wybuchnac B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

obserwuję ten temat od dawien dawna , i mam pytanie ile macie ha i roboty(jakaś hodowla)czy dodatkowe zajęcia że macie tyle czasu na obrzucanie się błotem i pisanie????????

 

połowa to płatne trolle 

 

Nowe  Taśmy  prawdy  wyszły na jaw 

Powinni  wszystkie  ujawnić  do  opinii publicznej

 

http://wpolityce.pl/polityka/343538-tvp-info-ujawnia-nowe-tasmy-z-sowy-i-przyjaciol-wsrod-nagranych-gen-janicki-gras-a-takze-ks-sowa

 

 wytłumacz mi jak można na kogoś głosować co nazywa wyborców od idiotów śmieją się a ci jak ciemny lud  mają czarno na białym i od dają jeszcze głos na nich gdy ktoś ci na ulicy pluje ci twarz zostaję twoim najlepszym kolegą ?? pytam najnormalniejszą osobę 

bo lewak to coś jak pedał w mniejszości a to mały odsetek głupich ludzi  którzy chcą swoje prawa  bo dawniej jak to gadają słabszy ginie ale mamy 21 wiek i ciemnota też żyje 

Czy ktoś jest w stanie przetłumaczyć na polski post romka? To wygląda na tekst z translatora, bo ładu się nie trzyma w żadną stronę.

Musisz być bardzo młody skoro obsarwujesz od "dawien dawna" temat, który ma zaledwie 16 miesięcy! Może zamiast marnować czas na śledzenie takich tematów, poczytałbyś trochę o interpunkcji?

 po twoich głupich postach cytujesz pis ani z Kaczyńskim siedział byś na kawie ,widzisz tam jakiś błąd  ??To wygląda na tekst z translatora

na przyszłość twój ład jakieś cytaty z d*py wyjęte to proszę o link gdzie co i jak bo chyba nie wież co to szarlatan wypisujesz złote sny Kaczyńskiego 

czekać na bojówki ze sztandarem PiS-u, dbające o "prawo i moralność".

Tak naprawdę, to Kaczyński powiedział - nie będziemy lepsi niż PO!

 

podaje ci przykład twoich złotych myśli  gdzie tak powiedział cały czas cytujesz a nigdzie tego nie słyszałem proszę link 

Nawet...menel...ma swój honor i wykazuje odrobinę przyzwoitości...te POlityczne POpłuczyny to szumowiny którym

nikt uczciwy nie powinien podać ręki...żenada ,że są w Polsce

ludzie którzy takie aspołeczne barachło wybierają jako swoich

reprezentantów do zasiadania we władzach Rzeczypospolitej...

chyba ,że są takiego samego pokroju jak te szumowiny!!!!

Wstyd i hańba ...!!!!!


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Taśmy Sowy,Tvn,Polsat,Onet,Wp i tak dalej jak w piosence o tytule Cicho sza

 

Mnie  to w ogóle  nie dziwi ,, Gorszy Sort,,  widać  użył  swoich  macek  i  zablokował  to.

To  samo było  z przesłuchaniem  Bronisława  Komorowskiego  przed  sądem  obecne  4 duże  stacje  każda  zapewnia  sędziego  że  transmituje  przesłuchanie a jak się  okazało  żadna  tego  nie zrobiła  Ważniejsza  była  Sałatka  posłanki  Pawłowicz.

Wczoraj  w RMF FM  to  samo  cisza  o tym 

Jak  podali  Fake  Newsa  że Prezydent  Duda  Zjadł  Kiełbasę  w Piątek  to  co  30  minut  to  powtarzali  a  teraz  cicho.

 

Nawet  Trolle  coś  siedzą  cicho 

 

Roman176 -  Pytaj  zwolenników  Frajerów   ja Tam PSL  jedynie mogę  pochwalić  za to że  chcieli  przywrócić  Ubój  Rytualny  w Polsce  ale  PO-wcy  byli  przeciw  i  wyszło  jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , a o tym że Twój PiS też był przeciw rytualnemu , to już nie potrafisz przypomnieć ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Takie same taśmy można nagrać na każdym zarządzie, każdej partii zaczynając od struktur gminnych po centralne.... Jedna wielka patologia, kupczenie stanowiskami. Zwykłych obywateli ma się w d*pie... no chyba, że się zbliżają wybory....

 

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Taaa , a o tym że Twój PiS też był przeciw rytualnemu , to już nie potrafisz przypomnieć ? B)

 

Doskonale  Pamiętam  że  PiS  nie cały  bo 2 Mądrych  się  wyłamało   głosował  przeciw  dlatego  w wyborach  2015  mojego  głosu  PiS  nie dostał  także  nie pisz  że  to mój  PiS  pisałem już  tu  setki  razy ja na nich nie głosowałem właśnie za to.

 

Ale  to nie zmienia faktu  że Wtedy  Rządziło  PO-PSL  gdyby  Donek  wprowadził dyscyplinę  głosowania  by  przeszło.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=nSYLgzNl3Jg      

 

 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

 

Co ma piernik do wiatraka? Na terenie Ukrainy działają ruscy agenci dopuszczając się infiltracji.Masz rozumek orzeszka ziemnego nie wiedząc o Tym?

Twój tekst jest dobitnym dowodem na histerię

Taaa, ruscy agenci. :D Tak sobie tłumacz. U nas tez wszystko co złe to wrogowie przwodniej sile narogu. :wacko:U  nas MONem też rządzi ruski agent i ci nie przeszkadza :lol:

 

Jak na razie nie znalazłem nawet jednego Twego postu zaprzeczającego tezie że póki u władzy w Polsce była PO nie krytykowałeś rządu za wspieranie Ukrainy .

Twoje wielkie oburzenie i krytyka pomocy Ukrainie  pojawiła się dopiero po przejęciu władzy przez PiS .

 

Oczywiście jeśli zacytujesz choć jeden Twój stary post krytykujący PO za pomoc Ukrainie przeproszę Cię .

 Gdzieś koło wyborów zacząłem udzielać się w tematach nacjonalizm, Duda i sytuacja polityczna bo były "na czasie" więc za poprzedniej władzy nie pisałem za wiele bo i dużo wcześniej nie byłem na forum. Zapewne bez trudu znajdziesz treści które  stawiaja na jednej szali szubrawców z PO i idiotów z PIS więc domniemanie że mam zmienne poglady musiałbyś uzasadnić. Miszkam 5km od granicy i wiem z opowieści senirów z okolicznych wiosek co te sk....syny wyprawiały więc jakiekolwiek wsparcie za jakiejkolwiek władzy dla tej swołoczy jest niedopuszczalne. 

 

 

W  ujawnionych   dzisiaj taśmach  widać  Jak  Państwo  PO  szanowało  Wolność  Słowa  i  jak  obsadzali  sobie  spółki  skarbu  Państwa

 

 

Wszyscy traktują suwerena jak bydło do głosowania. Kurskiemu się wymskneło że lud to kupi, publicznie ale podejżewam ze jakby ktoś nagrał twoich faworytów to nie byłoby inaczej. Pani Sadurska też niespodziewanie odkryła w sobie talent do wiceprezesury PZU. Świnie będą żarły dopóki bedzie koryto.

 

połowa to płatne trolle 

 

Tylko która? B)

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

fanatycy lewaków :P   


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Brawo Roman!Nareszcie żeś zrobił "coming out"  :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

 

Wszyscy traktują suwerena jak bydło do głosowania. Kurskiemu się wymskneło że lud to kupi, publicznie ale podejżewam ze jakby ktoś nagrał twoich faworytów to nie byłoby inaczej. Pani Sadurska też niespodziewanie odkryła w sobie talent do wiceprezesury PZU. Świnie będą żarły dopóki bedzie koryto.

 

Tylko która? B)

 

Wszyscy  nie   bo  PiS    spełnia  swoje obietnice  wyborcze.

Co do PO  widać  na taśmach   teraz    bronią  że komo  Demokracji  Bronili  Mediów  w Sejmie   a  sami  Niszczyli  wolne  Media   Gazetę  Polską   Wprost   itd.

Co  do  obsadzania  spółek Skarbu  Państwa  to  Pisowcy  lepiej  zażądają nimi  jak  ich  POprzednicy  z PO  co widać  po wynikach  finansowych   spółek  skarbu  Państwa..   Ja nie widzę  problemu  w tym  żeby  Sadurska  poszła do PZU  czy  innej spółki skarbu  Państwa   Bo jak widać  sami  się  najedzą  ale  i  dla  budżetu  coś  zostaje.  Za  POprzedników  tylko  oni  się  nażerali  a do skarbu  państwa   już  nie starczało w większości  przypadków.

 

https://www.youtube.com/watch?v=dG0E8ZKZVic       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

 

Wszyscy  nie   bo  PiS    spełnia  swoje obietnice  wyborcze.

Co do PO  widać  na taśmach   teraz    bronią  że komo  Demokracji  Bronili  Mediów  w Sejmie   a  sami  Niszczyli  wolne  Media   Gazetę  Polską   Wprost   itd.

Co  do  obsadzania  spółek Skarbu  Państwa  to  Pisowcy  lepiej  zażądają nimi  jak  ich  POprzednicy  z PO  co widać  po wynikach  finansowych   spółek  skarbu  Państwa..   Ja nie widzę  problemu  w tym  żeby  Sadurska  poszła do PZU  czy  innej spółki skarbu  Państwa   Bo jak widać  sami  się  najedzą  ale  i  dla  budżetu  coś  zostaje.  Za  POprzedników  tylko  oni  się  nażerali  a do skarbu  państwa   już  nie starczało w większości  przypadków.

 

https://www.youtube.com/watch?v=dG0E8ZKZVic       

 

No i co że spełnia jak są one głupie. Dla nierobów socjalna partia jest ok  więc głosują i popieraja. Taki np wiek emerytalny - obniżyli a teraz tłumaczą że w wieku 60-65 przechodząc na spoczynek bedą cieniutkie emerytury i opłaca się pracować dłużej. Nie łatwiej byłoby pozostawic jak było a umożliwić przechodzenie wcześniej ? Na jedno by wyszło ale nie mogliby się pochwalić ;)

Media niszczyli tak bardzo że do dziś działaja i maja się dobrze.

Ks Sowa układa się z PO a ojciec dyrektor z PIS. Co to za różnica?

Sadurska ci nie przeszkadza czy generalnie politycy w spółkach SP?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Brawo Roman!Nareszcie żeś zrobił "coming out"  :D

 

czemu ?

:P


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Wiecie co? Nie chce mi się już podejmować prób dyskusji z kretynami pokroju Romana, który pisze w sposób niemożliwy do zrozumienia i jeszcze pyta czy jest w bezsensownym tekście jakiś błąd. Nie widzę sensu rozmowy z innymi Markami, którzy nie są zdolni do przyznania, że PiS popełnia błędy. Po co? Oni zdania nie zmienią, Dla nich białe będzie białe tylko wtedy, kiedy jest to oficjalna wersja ich bożków. Walić ich. Może kiedyś zmądrzeją, a jeśli nie, cóż - ich problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No i co że spełnia jak są one głupie. Dla nierobów socjalna partia jest ok  więc głosują i popieraja. Taki np wiek emerytalny - obniżyli a teraz tłumaczą że w wieku 60-65 przechodząc na spoczynek bedą cieniutkie emerytury i opłaca się pracować dłużej. Nie łatwiej byłoby pozostawic jak było a umożliwić przechodzenie wcześniej ? Na jedno by wyszło ale nie mogliby się pochwalić ;)

Media niszczyli tak bardzo że do dziś działaja i maja się dobrze.

Ks Sowa układa się z PO a ojciec dyrektor z PIS. Co to za różnica?

Sadurska ci nie przeszkadza czy generalnie politycy w spółkach SP?

 

 

 

Tylko  że   tych  jak to nazwałeś  ,,nierobów,,  za rządów  PiS  jest  coraz  mniej.  Zawsze  będą  ludzie  którym  się  nie  będzie  chciało  robić   ale  lepiej  dać  takim  500+  jak  zabrać  dzieci  i   płacić  2 tyś  co miesiąc  w domach  dziecka  czy  rodzinach zastępczych. W  większości  przypadków  owe  dzieci  nie idą  śladami  rodziców  tylko  chcą  się  wyrwać  z  biedy.

Ludzie  chcieli  powrotu  do  60-65 lat. A kto  chce  może  pracować  dłużej  i  mieć  więcej  ale  jest  to  dobrowolny  wybór  każdego  dużo  ludzi  którzy  pracują  już  ponad 40 lat  ma już  dość  pracy  i chciało by  przejść  na zasłużoną  Emeryturę. A gdyby zrobili tak jak ty piszesz  to była  by  to  łaska  Państwa  że  możesz  przejść  wcześniej  a  tak  każdy ma jasno  powiedziane 60-65lat jak  chcesz  rób  dalej  będziesz  miał  więcej  moim zdaniem  jasne  i  przejżystę.

Rolnicy  nawet  gdyby  pracowali  do  70  roku  życia  i  tak  więcej  jak te  1000zł  nie dostaną  więc  wiesz

 

Pokaż  te  nagrania  gdzie  Rydzyk  mówi  że  trzeba  zniszczyć  jakieś  Media  ???

Mi  Politycy  w spółkach  skarbu  Państwa nie  przeszkadzają  dopóki  te  spółki  przynoszą  Państwu  Zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Taaa, ruscy agenci. :D Tak sobie tłumacz. U nas tez wszystko co złe to wrogowie przwodniej sile narogu. :wacko:U  nas MONem też rządzi ruski agent i ci nie przeszkadza :lol:

 

 

Znajomość przeciwnika - to jedna z podstaw prowadzenia konfliktu (każdego rodzaju - czy będzie to wojna, bójka, spór polityczny, słowny, biznesowa rywalizacja), drugą (a w zasadzie pierwszą) jest znajomość siebie, a trzecią znajomość obszaru, na którym toczy się konflikt.
 Michnikowszczyzna to niereformowalni głupcy, mają spryt, cwaniactwo, ale tak jak Szmaciak uwięzieni są w swoim sposobie myślenia, a poza tym spętani są kompleksami i powiązanymi z nimi bardzo silnymi emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj