Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ukrainy i Ukraińców nie lubię .Ale Twoja dezaprobata dla Polskiej pomocy  dla Ukrainy jest dość wybiórcza .

Pozwoliłem sobie przejrzeć Twe stare posty z czasów gdy rząd Platformy Obywatelskiej wspierał Ukrainę ogromnymi  pożyczkami i ułatwiał napływ Ukraińskich pracowników do Polski .

Niestety nie udało mi się znaleźć żadnego twego wpisu krytykującego te działania .

Może szukałem nie dokładnie i przegapiłem Twoją krytykę tych działań .

Gdybyś zacytował swój stary post krytykujący PO za pomoc Ukrainie wyjaśnił byś wszelkie wątpliwości .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

A PiS co teraz robi??? To samo co PO. Tutaj niby nie przyjmą ani jednego uchodźcy a po cichu już 1,5 mln Ukraińców wpuścili... I jest super, wzorowi obywatele, nie kradną, nie piją, nie biją, nie powodują wypadków.... I oczywiście to nie prawda, że czczą Banderę i innych zbrodniarzy....To wszystko ruska propaganda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Co  innego  są  imigranci  z Ukrainy  którzy  przyjeżdżają  donas  do  Pracy   i  są  potrzebni  szczególnie w Rolnictwie  gdzie  brakuje  rąk  do  pracy.

A  co  innego  imigrantów  Islamistów  którym  trzeba  będzie  płacić  Social  i  to  wysoki 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9gyK9bcXiUI        

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W którym miejscu ośmieszył ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ośmieszyć  pewnie i  nie ośmieszył.

Za  Rządów  PO  na  Posterunkach  zginęło  47  osób  i  nikt  do  dymisji  się  nie  poddał  a  teraz  po jednym zgonie  Chcą  dymisji  Ministra  Śmiechu  Warte

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po prostu starają się robić szum i zamieszanie . Jak nie jedni , to drudzy i tak w koło Macieju , a robić to nima komu . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Nie no, super! Ponieważ wcześniej na posterunkach polocji umierali ludzie, to torturowanie i morderstwo jest w pełni usprawiedliwione (politycznie). Pozostaje czekać na bojówki ze sztandarem PiS-u, dbające o "prawo i moralność".

Tak naprawdę, to Kaczyński powiedział - nie będziemy lepsi niż PO!

 

Ilu ludzi musi zostać zamordowanych, żeby to już nie było "śmiechu warte"? Zostań wolontariuszem, pośmiejemy się...

Edytowano przez Ecopiotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Co  innego  są  imigranci  z Ukrainy  którzy  przyjeżdżają  donas  do  Pracy   i  są  potrzebni  szczególnie w Rolnictwie  gdzie  brakuje  rąk  do  pracy.

A  co  innego  imigrantów  Islamistów  którym  trzeba  będzie  płacić  Social  i  to  wysoki 

 

Sam nie wiem komu wierzyć. Tobie czy rządowi. Bo rząd mówi, że ci Ukraińcy to są uchodźcy. I w ten sposób odpiera ataki, że nie chce pomagać uchodźcom. Pis twierdzi, że pomaga uchodźcom bo w Polsce jest 1,5 czy 2 miliony uchodźców z Ukrainy. To co Marek coś ci się wersje rozjechały z twoim ukochanym pisem. Zabawne jest to, że taką właśnie wersję mówią politycy Po i N. Zacząłeś się nawracać jak @Alamo, który twierdzi, że nie musimy bać się uchodźców, że nie idą oni do nas i że służby ich sprawdzają?

 

Ośmieszyć  pewnie i  nie ośmieszył.

Za  Rządów  PO  na  Posterunkach  zginęło  47  osób  i  nikt  do  dymisji  się  nie  poddał  a  teraz  po jednym zgonie  Chcą  dymisji  Ministra  Śmiechu  Warte

 

Już ci kiedyś tłumaczyłem różnicę a ty dalej udajesz głupiego. Pewnie, że ginęli ludzie na komisariatach wcześniej. Ale wcześniej nikt tego przez rok pod dywan nie zamiatał mając w ręku tak mocne dowody jak nagranie tortur przy użyciu niebezpiecznego dla życia paralizatora. Są też dowody, że policja i prokuratura znały te dowody. Znali je także Błaszczak I Zieliński. A mimo to robiono wszystko by sprawy nie było. Taka jest różnica.

Twojego filmiku nie oglądałem. Ale Kaczyński to co najwyżej sam się zbłaźnił. Błaźnisz się i ty wklejając te bzdury. Zginął chłopak są na to dowody. A ciebie nawet nie stać na przyznanie, że władza zawiniła. Bo to twoja władza katolicka. Której przedstawiciele wiedząc kto zawinił śmierci chłopaka chodzą sobie do kościoła spowiadają się przyjmują komunię i udają pobożnych dokładając wszelkich starań by sprawy nie było i winni nie zostali ukarani. Dopiero media sprawiły, że ruszyli łaskawie d. Po roku nic nie robienia. Teraz prokuratura z policja przerzuca się oskarżeniami kto wiedział wcześniej a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

 

Co  innego  są  imigranci  z Ukrainy  którzy  przyjeżdżają  donas  do  Pracy   i  są  potrzebni  szczególnie w Rolnictwie  gdzie  brakuje  rąk  do  pracy.

A  co  innego  imigrantów  Islamistów  którym  trzeba  będzie  płacić  Social  i  to  wysoki 

 

 

 

 

 

Jak co innego??? A kto ma pretensje terytorialne wobec Polski??? To Islamiści uznają Przemyśl i sąsiednie powiaty za swoje???? To Islamiści budują pomniki i nazywają ulice imieniem zbrodniarza który ma na rękach krew tysięcy Polaków???? U mnie odkąd są ci "szczególnie potrzebni" robotnicy co drugie gospodarstwo musiało zamontować monitoring.... Kradną co popadnie. Nie mówiąc już o tym co się dzieje w sklepach. A tak się potrafią bawić http://www.se.pl/wiadomosci/polska/pijany-ukrainiec-zabi-dwie-nastolatki_930631.html

A ty myślisz, że ukraińcy nie mają zamiaru korzystać z socjalu??? Już nawet założyli swój związek zawodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jakby mieli socjal to do roboty by sie nie garneli. Od zawsze w historii na tamtych terenach prowadziło sie rządy ogniem i mieczem bo nic innego do nich nie przemawia..Nie ma się nad nimi co llitować bo oni się nad nami nie litowali.  

Ukrainy i Ukraińców nie lubię .Ale Twoja dezaprobata dla Polskiej pomocy  dla Ukrainy jest dość wybiórcza .

Pozwoliłem sobie przejrzeć Twe stare posty z czasów gdy rząd Platformy Obywatelskiej wspierał Ukrainę ogromnymi  pożyczkami i ułatwiał napływ Ukraińskich pracowników do Polski .

Niestety nie udało mi się znaleźć żadnego twego wpisu krytykującego te działania .

Może szukałem nie dokładnie i przegapiłem Twoją krytykę tych działań .

Gdybyś zacytował swój stary post krytykujący PO za pomoc Ukrainie wyjaśnił byś wszelkie wątpliwości .

Słabo widocznie szukałeś. Co do pomocy to chyba za rządów PIS pozyczono im 1mld Euro. Nie wydaje mi sie by PO tyle im dała. 

Tak czy inaczej jest kompletna asymetria w kontaktach z Rosją i Ukrainą. Ci ostatni budują tożsamość na zbrodniarzach, fałszu historycznym, upamietniając pomnikami i uchwałami ludobójców, mają chrapke na nasze ziemie a my milczymy i im pomagamy, klepiemy sie po plecach. Rosja nam nawet połowy takich atrakcji  nie zapewnia , powinna być naszym poważnym partnerem handlowym ale jesteśmy obrażeni, zagniewani, i fałszywie nią staszeni.  Wszyscy gadają z Rosją a my tylko z dziadami co maja nas głeboko gdzieś.

 

 I jeszcze to http://www.agrofoto.pl/finanse/blisko-ukrainska-katastrofa-dla-polskich-rolnikow,71898.html

 

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Ukrainy podzielam twoje poglądy .Wspieranie Ukrainy jest dla Polski szkodliwe .

Ukraina nigdy nie będzie dla nas wiarygodnym partnerem .

PO i PiS mają odmienne zdanie w każdej kwestii . Tylko w polityce wobec Ukrainy PiS kontynuuje błędną politykę PO .

 

Przyznaje że mogłem przegapić Twoje teksty krytykujące PO za wspieranie Ukrainy więc byłbym wdzięczny za zacytowanie chociaż jednego z nich .Z góry dziękuje .

 


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

 

Tak czy inaczej jest kompletna asymetria w kontaktach z Rosją i Ukrainą. Ci ostatni budują tożsamość na zbrodniarzach, fałszu historycznym, upamietniając pomnikami i uchwałami ludobójców, mają chrapke na nasze ziemie a my milczymy i im pomagamy, klepiemy sie po plecach. Rosja nam nawet połowy takich atrakcji  nie zapewnia , powinna być naszym poważnym partnerem handlowym ale jesteśmy obrażeni, zagniewani, i fałszywie nią staszeni.

przeczytaj i spróbuj zrozumieć

 

i nie moze się zdobyć na głośne powiedzenie że na Wołyniu było ludobójstwo. Jakieś tam gówniane uchwały przyjmuje o "czystce etnicznej o znamionach ludobójstwa" Czemu nie wstają z kolan , nie przywracaja godności, nie walczą o prawdę?

tak zachowywał się poprzedni rząd i nie miałeś do niego pretensji?

 

 

obecny działa tak i masz do niego pretensje?

 

Fragment Uchwały (22.07.2016) Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie oddania hołdu ofiarom ludobójstwa dokonanego przez nacjonalistów ukraińskich na obywatelach  II Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1943–1945.

 

W wyniku popełnionego w latach 1943–1945 ludobójstwa zamordowanych zostało ponad sto tysięcy obywateli II Rzeczypospolitej Polskiej, głównie chłopów. Ich dokładna liczba do dziś nie jest znana, a wielu z nich wciąż nie doczekało się godnego pochówku i upamiętnienia. Wśród zamordowanych obok Polaków byli także Żydzi, Ormianie, Czesi, przedstawiciele innych mniejszości narodowych, a także Ukraińcy, którzy stanęli po stronie ofiar.

Ofiary zbrodni popełnionych w latach 40. przez ukraińskich nacjonalistów do tej pory nie zostały w sposób należyty upamiętnione, a masowe mordy nie zostały nazwane zgodnie z prawdą historyczną mianem ludobójstwa.

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oddaje hołd wszystkim obywatelom II Rzeczypospolitej Polskiej bestialsko zamordowanym przez ukraińskich nacjonalistów.

 

nienawiść to choroba

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co to kuźwa ma być ? Ty takie cóś chyba na okrągło oglądasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Zaiste wielki kolejny sukces!

 

 

 

obecny działa tak i masz do niego pretensje?

 

Fragment Uchwały (22.07.2016) Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie oddania hołdu ofiarom ludobójstwa dokonanego przez nacjonalistów ukraińskich na obywatelach  II Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1943–1945.

 

W wyniku popełnionego w latach 1943–1945 ludobójstwa zamordowanych zostało ponad sto tysięcy obywateli II Rzeczypospolitej Polskiej, głównie chłopów. Ich dokładna liczba do dziś nie jest znana, a wielu z nich wciąż nie doczekało się godnego pochówku i upamiętnienia. Wśród zamordowanych obok Polaków byli także Żydzi, Ormianie, Czesi, przedstawiciele innych mniejszości narodowych, a także Ukraińcy, którzy stanęli po stronie ofiar.

Ofiary zbrodni popełnionych w latach 40. przez ukraińskich nacjonalistów do tej pory nie zostały w sposób należyty upamiętnione, a masowe mordy nie zostały nazwane zgodnie z prawdą historyczną mianem ludobójstwa.

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oddaje hołd wszystkim obywatelom II Rzeczypospolitej Polskiej bestialsko zamordowanym przez ukraińskich nacjonalistów.

 

nienawiść to choroba

Poprzedni rząd był marny ale miała być dobra zmiana. Mieliśmy oczekiwać i wymagać więcej, prawda miała zwyciężać  a tu wyszło jak zwykle. 

O ile mi wiadomo to nigdy nasz sejm nie podjął uchwały że na Wołyniu doszło do ludobójstwa. W 2013 sejm nazwał ta zbrodnie " czystka etniczna o znamionach ludobójstwa"  wiec nawet jeśli w 2016 PIS upamiętnia ofiary ludobójstwa to oficjalnie nigdy sejm tak tej zbrodni nie nazwał.  Gdyby uznać to za ludobójstwo mogło by to otworzyć droge do http://www.dzienniknarodowy.pl/6541/podpisujemy-i-udostepniamy-petycje-ws-delegalizacj/    ale wtedy  nie daj Bóg UPAińcy by się na nas pogniewali i nie można by im pożyczać pieniędzy

 

@Wawrzyniec, jeśli masz dużo czasu to możesz przegrzebać czelusci forum.Jakbyś znalazł  że wychwalałem wsparcie UA za poprzedniej władzy  to daj znać

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

i zaciukali "scyzoryka z galicji" niedlugo kukiz podzieli los palikota, zostanie chyba sam z jednym trepem w kole poselskim :D .

 

ilu kiboli zginelo w akcji widelec ?? nie wiem skad jestes bogdan ale bierz szalik legii i przyjedz do mnie a wtedy bedziesz sie mogl zastanowic kto lepszy arabski terrorysta czy kibol cracovii lub wisly- jak zdazysz przed smiercia B)  u was na wsi w polsce c nawet nie macie pojecia co sie dzieje "na miescie"

 

ojczyzne dojna racz nam dac panie- cytujac klasyka mysle o posadzie dla pani sadurskiej, 

 

dzisiaj miala obradowac komisja  smolenska-ale sie nie zebrala, moze dla tego ze zmanipulowano opinie wat-u i uzyto wyrwanych z kontekstu danych przy wizualizacji "wybuchu".

 

chwala wolnej ukrainie dopoki ona istnieje, istniec bedzie i polska- pamietajcie o tym putinowscy dupowlazy, ropa i gaz tanieja ,czym wam beda placic ??????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Pierwowzór procesu decyzyjnego w sprawie awansu Sadurskiej 

 

@jacuś,nigdy dotychczas Uktaina nie istniała a Polska prawie zawsze Niby czemu Polska bedzie istnieć dopóki bedzie UPAina ? 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

Nie no, super! Ponieważ wcześniej na posterunkach polocji umierali ludzie, to torturowanie i morderstwo jest w pełni usprawiedliwione (politycznie). Pozostaje czekać na bojówki ze sztandarem PiS-u, dbające o "prawo i moralność".

Tak naprawdę, to Kaczyński powiedział - nie będziemy lepsi niż PO!

 

Ilu ludzi musi zostać zamordowanych, żeby to już nie było "śmiechu warte"? Zostań wolontariuszem, pośmiejemy się...

 

pewnie myślę, uważam k**wa szarlatan się znalazł do TVN jako wróżka   

twój przykład ??

własnie poznać kultura lewactwa ale pi siory dzisiaj zapomnijmy ale znowu pisiory  100% jak za tuska nie ważne czy stary czy młody głupka robić każdego  :D  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

obserwuję ten temat od dawien dawna , i mam pytanie ile macie ha i roboty(jakaś hodowla)czy dodatkowe zajęcia że macie tyle czasu na obrzucanie się błotem i pisanie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Czy ktoś jest w stanie przetłumaczyć na polski post romka? To wygląda na tekst z translatora, bo ładu się nie trzyma w żadną stronę.


obserwuję ten temat od dawien dawna , i mam pytanie ile macie ha i roboty(jakaś hodowla)czy dodatkowe zajęcia że macie tyle czasu na obrzucanie się błotem i pisanie????????

Musisz być bardzo młody skoro obsarwujesz od "dawien dawna" temat, który ma zaledwie 16 miesięcy! Może zamiast marnować czas na śledzenie takich tematów, poczytałbyś trochę o interpunkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Twój tekst dotyczył Polaków? Na pewno jesteś świadom tego co piszesz? To Polacy idą do nas sznurem, niesprawdzeni? To, że służby będą sprawdzały czy tam sprawdzają tych uchodźców jak i to, że nie musimy się ich bać mówi dokładnie PO i N. Czyżbyś zmienił poglądy i zaczął mówić to samo co PO i N? Gratuluję zmądrzałeś.

Więc daruj sobie ten bełkot o wszystkim i  o niczym. Każdy widzi co napisałeś i co podkreśliłem pogrubiając czcionkę. Wybierz sobie czy zrobiłeś z siebie idiotę pisząc to co mówi opozycja, czy zmieniłeś poglądy? Innej wersji nie ma każdy widzi co napisałeś.

 

Ja pokazują głupią propagandę pis. Straszącą uchodźcami idącymi z Syrii gotowymi wysadzać, mordować i gwałcić. Tym czasem @Alamo pisze jak politycy PO i N, że nie musimy się ich bać bo służby sprawdzają a oni do nas nie idą całymi sznurami. Robi z siebie idiotę albo zmienił poglądy. A prawda jest taka, że pis oprócz głupich haseł nie ma pomysłu co zrobić z tymi o których pisze @Alamo, że w drugim pokoleniu się radykalizują. Nie ma pomysłu co zrobić z np Polakami którzy wstąpili do ISIS i są Polakami od pokoleń. Tak samo jak nikt w Europie nie wie co zrobić aby nie radykalizowali się obywatele UE będący niemi od pokoleń. Są tylko tępe hasła nie wpuszczać Muzułmanów. A nikt nie ma pomysłu co z milionami, którzy są już w UE. W końcu @Alamo od tego bełkotu zwariował i zaczął pisać to co mówi opozycja.

 Dobudowanie słów których nie wymieniłem świadczą o koniecznym leczeniu umysłowym.   "Polacy idą Do nas sznurem" stać cię żeby zacytować to? i podać dowody w którym zdaniu tak napisałem?Jeżeli nie podasz jesteś głupkiem 

 

 

 

Podałeś linki o "polakach"  w szeregach ISIS,

 

http://www.dziennikb...kiego,id,t.html

https://euroislam.pl.../polacy-w-isis/

 

Moja odpowiedz brzmiała więc w związku z nimi "jako że przeszczepu głowy na kolorową nie zrobią służby o nich wiedzą więcej niż internet z którego pobierasz informacje, żaden z nich nie przeniknie do kraju" A Ty jako chujejtus ubarwiasz moje słowa na opak bez zastanowienia,co jest wygodne dla Twojej propagandy.

Abyś mógł histeryzować dalej dam ci kolejny powód.

Już nawpuszczaliśmy z 1 mln UPAińców którzy twierdzą że na Wołyniu nic się nie zdarzyło, Banderze i Szuchewyczowi stawiaja pomniki w kazdym wiekszym mieście, strzelaja z granatnika do naszego konsulatu lub tak jak dziś rzucaja ładunki na teren ambasady USA. ew jak kilka dni temu podpalaja polska szkołe Czemu masz problem choćby z 100 uchodżcami a 1 mln (a będzie duzo więcej) nacji usposobionej do nas wrogo, fałszywej, zawistnej z roszczeniami terytorialnymi na południowym wschodzie jakoś cie nie przeraza. UPAińcy są jeszcze gorsi bo wtapiają sie w tłum i dopóki się nei odezwie nie odróżnisz a beżowego widać z daleka. :P

UPAina to państwo upadłe bo ten naród nie zasługuje by mieć odrębny kraj. Od zawsze tak było i nic sie nie zmieniło ale nasz obecny durny rząd wspiera ta swołocz finansując kredytami kolejne pomniki i nie moze się zdobyć na głośne powiedzenie że na Wołyniu było ludobójstwo. Jakieś tam gówniane uchwały przyjmuje o "czystce etnicznej o znamionach ludobójstwa" Czemu nie wstają z kolan , nie przywracaja godności, nie walczą o prawdę? :blink:   Zalatuje to wszystko dziadostwem i malizną ale jaki pan taki kram :mellow:

Co ma piernik do wiatraka? Na terenie Ukrainy działają ruscy agenci dopuszczając się infiltracji.Masz rozumek orzeszka ziemnego nie wiedząc o Tym?

Twój tekst jest dobitnym dowodem na histerię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belicoff    5

To i tak nic nie zmieni. Dopóki ludzie nie wyjdą na ulicę to takie sytuacje będą na porządku dziennym :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj