Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

galeria
Lely Terra
Ecopiotr    106

A twoim zdaniem mają szansę na odszkodowanie ?

Niektórzy pewnie dostaną, bo poprzednie 250 000 zł. już dawno wydane. I będzie to wina PO...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Staszku, ale te fundusze pobrali rolnicy. Być może Twoi albo moi sąsiedzi. Niejednokrotnie śmiali się że wydymali Unię. Przy okazji nas też. 

Co do odszkodowań to widzę tu pewne lobby kilku wdów smoleńskich. Nie widzę aby wyciągały rękę wdowy po chłopakach z BOR czy załodze samolotu,choć paradoksalnie to Oni zginęli na służbie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Staszek, Pisałem juz nie raz . Jak działali na szkode to pozamykac do pierdla a jak się tego nie potrafi udowodnić i wykonać to albo się kłamie albo jest się niekompetentnym.

Marek - nie ma kłamać ale po prostu nie podejmować tematu i nie zachęcać mówiąć że są do tego podstawy. W firmie prywatnej wyleciałby na pysk za godzine po takim wywiadzie.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Do którego rządu będą kierować wnioski do polskiego czy ruskiego ? 

Ruskimi pieniądzmi by się nie brzydzili? B)​ 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

A ty którymi się brzydzisz . Ulman . Peowce żadnymi pieniędzmi się nie brzydzą .

Mirro na wszystko masz odpowiedź a to cie przerosło .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Pisałem w kontekście Twojej osobistej tragedii związanej z wypadkiem. Masz pełne prawo je spytać. Bo czy nad Tobą ktoś się rozczulał w ten sposób? Ktoś podsuwał gotowe rozwiązanie do pozwu? Ja nie mam prawa. Tyle i tylko tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Teraz jeszcze nie zdążysz pochować a naganiacze już składają propozycję . Jeżeli się komuś coś należy to trzeba wypłacić . Za PO zwrot należał się za karty pojazdu ale w telewizji powiedzieli dwa razy na początku i na końcu . Choć TK uznało że trzeba zwrócić różnicę to dużo ludzi musiało iść do sądu a niektórzy nie dostali wcale . 

Na co mi taki TK  . A jak krzyczą opozycjoniści na marszach   ,prawo i konstytucja a gdzie sprawiedliwość i uczciwość ?

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

A ty którymi się brzydzisz . Ulman . Peowce żadnymi pieniędzmi się nie brzydzą .

Mirro na wszystko masz odpowiedź a to cie przerosło .

Peowce może się nie brzydzą ale ja się pytam o lepszy sort i zdradzonych o świcie. Wzieliby kasę od ruskich czy wydoją z naszych podatków?

 

Co się należy i za co? Może niech PIS zapłaci bo to oni zaczeli ekshumacje.

Myśl co piszesz. Najpierw przyznajesz że TK orzekł słusznie a potem " na co mi taki TK?"  

Albo nie wiesz kto miał  oddawać i tu TK nie jest nic winny,  albo tak jak w PIS uważasz ze nie ma orzekać słusznie tylko zgodnie z wola partii.

Sprawiedliwość jest względna a  nadrzędne jest prawo i konstytucja więc dobrze krzyczą.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Pis ma płacić za czyjeś błędy ? Kamińskiego skazali za to że walczył z takimi cwaniakami . Wina PO że nie dopilnowali a ruskich że tak zrobili . Gdyby TK nakazał powiadomić wszystkich o nadpłacie to bym się z tobą zgodził ale to był wyrok do większości cwaniaków a nie dla zwykłych obywateli .   Krzyczą dobrze tylko zależy  jak sobie tą konstytucję tłumaczą . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Nie za to że walczył a za to że łamał przy tym prawo,

Jak wiekszość jest cwaniaków to dobrze zrobili. Wszak wiekszość ma rację. :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Nie mogła zostać nie zatwierdzona, bo byłaby to woda na młyn tym co twierdzą że ONZ przestała zajmować się tym do czego została powołana a zajmuje się tylko samą sobą. :D "I to już k**wa nie jest śmieszne".

 

O tym wiem, ale z czysto technicznego punktu widzenia, co byłoby dalej? Miejsce w radzie nieobsadzone, czy ktoś inny wchodzi na to miejsce?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341

    Pamiętajmy: 4 czerwca jest rocznicą nocnej zmiany, a nie pierwszych wolnych wyborów
wpis z dnia 4/06/2017

tusk-panowie_policzmy_glosy-550B.jpg

foto: Youtube.com

Jeśli ktoś twierdzi, że wybory z 4 czerwca 1989 r. były demokratyczne, to ciekawe jak nazwałby wybory, w których PiS - niezależnie od wyniku - ustawowo rezerwuje dla siebie 65 proc. mandatów? Prawda jest taka, że pierwsze po II wojnie światowej całkowicie wolne wybory parlamentarne odbyły się dopiero 27 października 1991 r. W ich efekcie premierem został Jan Olszewski. Jego rząd został obalony w wyniku spisku TW Bolka, postkomunistów oraz części "liberałów" z Tuskiem na czele. Jeśli dziś mamy obchodzić jakąś rocznicę, to jest to właśnie rocznica "nocnej zmiany".

 

Nie mam co do tego absolutnie żadnych wątpliwości - wybory parlamentarne z 4 czerwca 1989 r. nie były ani wolne, ani demokratyczne. Niezależnie od tego jakim wynikiem by się one zakończyły, komuniści z PZPR zarezerwowali sobie w nich ustawowo aż 65 proc. miejsc w Sejmie. Ówczesna opozycja mogła liczyć maksymalnie na 35% mandatów, a tym samym w utworzonym po wyborach parlamencie stanowiła zdecydowaną mniejszość.

W tym kontekście nie sposób nie przyznać racji Rafałowi Ziemkiewiczowi, który rok temu napisał rzecz następującą:

 

"Czwarty czerwca, rocznica tak zwanych "kontraktowych" wyborów i udaremnienia próby lustracji, podjętej przez rząd Jana Olszewskiego, to data wyjątkowo nie nadająca się do świętowania. A już szczególnie do świętowania wolności czy demokracji".

 

Jeśli już mielibyśmy dziś obchodzić jakąś rocznicę, to powinna być to rocznica tzw. nocnej zmiany. Przypomnijmy, że w nocy z 3 na 4 czerwca 1992 roku doszło spisku postkomunistów z TW Bolkiem oraz częścią "liberałów" z Donaldem Tuskiem na czele, którego celem było obalenie pierwszego prawdziwie niepodległego i niezależnego od okrągłostołowych ustaleń rządu, jaki istniał po II wojnie światowej. Lęk przed wyjawieniem tego, kto był tajnym współpracownikiem służb PRL był na tyle silny, że doprowadził do zawarcia układu cementującego magdalenkowe ustalenia na kolejne długie lata. 

Gdyby nie było "nocnej zmiany" to nie wykluczone, że dziś III RP wyglądałaby zupełnie inaczej. Nie wykluczone, że udałoby się uniknąć wielu patologii trawiących nasz kraj. Niestety - Tusk z Pawlakiem 4 czerwca 1992 roku jasno opowiedzieli się po której stronie stoją. Wyboru tego nie zmienili przez kolejne lata, co bardzo im się politycznie opłaciło. Dla większości społeczeństwa jednak bilans tej decyzji był diametralnie odmienny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Sięgnąłem do youtube i przeczytałem komentarze z całego świata po słynnym przemówieniu polskiej premier i jej sformułowania wzywającego Europę do wstania z kolan. Wynik jest zdumiewający. Ponad 90 procent komentarzy jest pod wielkim wrażeniem Polski i polskiego rządu. Oto tylko niektóre z nich: "Kocham Polskę! Wasz naród jest wielki i patriotyczny! "," Viva Polska. Pozdrawiam waszych wschodnich braci, białoruskich! "," Nie chcę żyć w Niemczech "," Bóg z tobą Polsko. Ignoruj lewactwo"," Kocham Polskę i Polaków ". „Pewnego dnia odwiedzę Polskę. Słowa miłości z Australii ", " Jako Niemiec, zawsze będę witał polskich wyzwolicieli ","Kocham Polskę ... wielcy i przyzwoici ludzie. Wiele z nich jest tutaj. ..powitania z Kanady "," Polska jest niesamowita !!! "," Polska jest dumą Europy. Proszę, nie przestań walczyć, tego potrzebujemy. Portugalia ", „Polska walczy, Polska wygra. Słowa miłości z Litwy "," modlę się za Polskę "," ODPOWIEDŹ DLA POLSKI Z AMERYKI! "," Mam nadzieję, że Polska będzie rosła. Lubię Polaków. Są bardzo przyjaźni i inteligentni "," Prawdziwie wielu moich najlepszych przyjaciół jest Polakami"," Dla narodu patriotycznego Polski: chrześcijański Bóg niech błogosławić wasz kraj. Dziękuję za 1000 przyjaźni i niezachwianej lojalności. Jak zawsze dużo miłości i szacunku z Węgier, dwa Narody jednego serca "," Polska jest inteligentna. Izrael "," Polska jest coraz bardziej silna. Bóg błogosławi Polsce katolickiej. Kanada "

 

Tak właśnie. Troja upadła o czym lewactwo Europejskie zapomniało lub wcale nie wie bo to półinteligenci co ja mówię ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, półgłówki wyzute z zasad moralnych i kulturowych
 
Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Tak sie przejmie taka petycja/apelem, jak isis mazaniem kreda po ulicy.

A co do ONZ, to dobitnie pokazuje jak chodzi wszystkim tylko o doraźne interesy. Nawet jeśli jest to tylko swego rodzaju prestiz, bez wymiernych korzyści, to zamiast sie z tego cieszyć to wojna. Zamiast obie strony przyznac, ze zaczelo sie za poprzedniego rządu, a obecny to dopial i zasługą leży po obu stronach to kuzwa walka, kto sie bardziej do tego przylozyl. Jest to zwyczajnie zenujace. Tak samo jak kłótnie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

 

Podpisujcie  jeśli  chcecie  zobaczyć  Prawdę

https://www.anekswsi.pl/

 

Duda (Kaczyński) tak się przejmie tą petycją, jak prawie milionem podpisów ws. reformy edukacji. Nie ujawnili tego poprzedni prezydenci, mimo że obie partie prowadziły "brudne" kampanie wyborcze (i obie się na tym przjechały). Naprawdę sądzisz, że gdyby prezes chciał, to ten aneks nie byłby opublikowany? Czy też w drugą stronę - skoro nie chce, to go ujawnią?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Za PO to https://finanse.wp.pl/rzad-zmienia-zalozenia-reformy-emerytalnej-ostateczny-skok-na-ofe-6130232393385601a  było nazwane skokiem na OFE . Teraz będzie to "patriotycznym i odważnym odzyskaniem zagrożonyych składek emerytalnych"   :blink:  ;)  :lol:

 

Czytać  cie  nauczyli  czy  nie  bardzo ???

Z tego  co tam  pisze  jeśli można wierzyć  temu  Portalowi

To nikt nie chce  jak  PO  zabrać  kasy z OFE  w celu  spłacenia  Deficytu Budżetowego   tylko stworzyć  inny  fundusz na innych zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupia VS  Głupsza .

 

                                                                DBe__jVXkAEDjJ7.jpg

 

Absurdalna wypowiedź w TVN: „Szariat w Polsce nie byłby problemem”

http://niezalezna.pl/100008-szok-absurdalna-wypowiedz-w-tvn-szariat-w-polsce-nie-bylby-problemem

 

 

82a84a34ce02b0e5140261a5cbb3ba9d831dbd2b


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Czytać  cie  nauczyli  czy  nie  bardzo ???

Z tego  co tam  pisze  jeśli można wierzyć  temu  Portalowi

To nikt nie chce  jak  PO  zabrać  kasy z OFE  w celu  spłacenia  Deficytu Budżetowego   tylko stworzyć  inny  fundusz na innych zasadach.

 

Krótką masz pamięć kolego albo byłeś wtedy bardzo młody i nie pamietasz. PO z PSLem i pejsatym Vincentem przeniosło środki z OFE do ZUS. PIS z pejsatym Morawieckim przeniesie kasę z OFE do pracowniczych planów kapitałowych i pod opieką ZUSu.  Pokrótce ujmując trafi to z rąk prywatnych w  łapy państwa więc nie ma tu żadnej różnicy. Jestem ciekawy jak dalece i zażarcie bedziesz bronił tego rozwiązania w wykonaniu PIS które niczym sie nie różni od tak opluwanego przez ciebie w wykonaniu PO.

I powinno być "jest napisane " a nie "pisze" :o


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7894655-jaroslaw-walesa-900-600.jpg

 

Zapytali Wałęsę o uchodźców. On to naprawdę powiedział  !!!

 

Europoseł Platformy Obywatelskiej Jarosław Wałęsa w rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF FM mówił o problemie przyjmowania uchodźców. Mówił, że „trzeba pomagać bliźnim”, nie porównywać imigrantów do terrorystów, pamiętać o nich. Sam miał jednak problem z oświadczeniem, czy pomoże osobiście komuś z przybyszów z Bliskiego Wschodu. Na pytanie „czy użyczyłby swój dom dla uchodźców” odpowiedział: „Będę im pomagał. Będę się włączał w grupy dyskusyjne”. 

http://niezalezna.pl/100010-zapytali-walese-o-uchodzcow-naprawde-powiedzial-wideo

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj