Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

A ten dalej swoje . W życiu prywatnym też jesteś taki dwulicowy ?  Twoim zdaniem to zaleta i przebiegłość ? Według Moich kryteriów to zwykłe oszustwo i zakłamanie .

Tłumaczenie wszystkim że należy uchodźców przyjąć , ale tak żeby sobie uciekli dalej , to jakaś abstrakcja .

Albo się robi coś porządnie , albo wcale , a przynajmniej trzeba się postarać to zrobić jak trzeba .

 

Pisałem, że guzik z tego zrozumiesz. I prawda. Pytałeś czemu mamy przyjmować uchodźców to ci przedstawiłem różne tego aspekty. Moralny czy tam czysto ludzki, że należy pomagać, ekonomiczny, że zapłacimy kary, polityczny bo kiedyś sami możemy w UE chcieć coś załatwić i czysto życiowy jak to wygląda w realu np na Litwie. Ja nie tłumaczę, że należy przyjąć by sobie uciekli. Tylko piszę jak to jest np na Litwie. mało tego wielu mówi, że ze względu na to, że uciekają ten program relokacji ma szansę upaść. Ale póki upadnie to Polsce naliczą karę za wszystkie 7 tys. 

Nie udawaj tez tu świętego pisząc o oszustwie i zakłamaniu. Bo twoja postawa na szczerość i prawość nawet w najmniejszym stopniu nie wskazuje. Nie mówiąc już o czytaniu ze zrozumieniem, które jest ci obce.

 

Na szczęście rządzi większość wyborców a nie grupki pokonanych . Gdyby mądrze rządzili zostali by wybrani ponownie . Jeżeli mieszkasz na wsi to zapytaj się tatusia co sądzi o Gierku .   Nie na próżno mówią że za Gierka cukierka za Gomułki bułki za Kani ani ani . Gdyby Gierek miał taką władzę jak teraz można mieć już byli byśmy potęgą .

 

Właśnie głupki rządzą a 27 do 1 pokazało to dobitnie. Może u ciebie w domu modlą się do Gierka. Bo u mnie rodzice mają świadomość tego jak zmienił Polskę Gierek. Ale mają też świadomość jak wiele to kosztowało, ile poszło na marne i jak długo musieliśmy to spłacać. Nie wspominając już o tym, że dużo tej spłaty nam umorzyli. Jak napisałem na kredyt każdy głupi umie coś zrobić. Ale gorzej gdy trzeba na to potem zarobić. A niestety nietrafione często inwestycje Gierka często gęsto nie potrafiły zarobić na spłatę kredytów zaciągniętych w dolarach i dlatego między innymi padła komuna.

 

Nie  Rolnik :lol:

Lepiej jak Duda   się  śmieje  jakby  miał skakać  po krzesłach :lol:  czy  opowiadać  głupoty z  kartki  o  Janie Pawle 3 :lol:  czy o wyjściu Polski z NATO :lol:

Ciekawe  czy  ,,Żart,, Jucera  Zrozumieli  hyyy :ph34r: :ph34r: ????

 

 

Żartu Junkera potraktowano jako zwykły dowcip może żenujący dla Tuska. Ale żart. Rechot Dudy bez powodu na konferencji na temat spraw poważnych zrozumiało na świecie nie wielu. Śmiał się sam do siebie jak by coś wciągną lub wypił. Warto zauważyć, że Duda często prezentuje głupawe uśmieszki, gdy mówi o sprawach poważnych. Albo wchodzą w grę naprawdę jakieś środki pobudzające. Albo z głową coś nie tak.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nie wiem co to ma do rzeczy ale z tego mi mi wiadomo to nie. Tylko co to wnosi? 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No zakłamania to Mi nie zarzucisz , a do świętości to Mi daleeeeeko .

No może i pojąć nie mogę takiego rozumowania , dlatego tak dopytuję . Nie unoś się tak , mam po prostu inne zdanie w tym temacie .

Moim zdaniem czasami warto nie iść ze stadem , bo nie każdy jest baranem .

Może dzięki temu że Polska się nie zgadza reszta Europy przejrzy na oczy ?

 Tak na marginesie - Co byś proponował kiedy Hitler zgłaszał roszczenia i groził Polakom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
Napisano (edytowany)

Rozmawiamy o aspekcie religijnym i zmianach z nim związanych a nie o operacjach militarnych, chwilowych przymierzach i wzajemnym wyrzynaniu po pokonaniu wcześniejszego , wspólnego przeciwnika. Mówię o tym jak chrześcijaństwo zniszczyło kulturę ludów zamieszkujących tereny na które wkraczało. Mówię to bo jestem chrześcijaninem, ale też widzę że nie wziąłem się znikąd. Osłabnięcie czy wypalanie się idei, ducha jednej wiary prowadzi zawsze do wejścia innej, tej walczącej. Sami jesteśmy sobie winni.

 

Mój wpis odnosi się do "Nie".

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

A co ma Hitler do tematu uchodźców? Już bzdury konkretne zaczynasz pisać. Uchodźcy nie chcą zabrać nam terytorium, nie chcą w ogóle do nas przychodzić a re lokowani uciekli by pewnie na zachód jak z Litwy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eurolewactwo pluje na kościół katolicki i jest za pełnym rozdziałem religii od państwa .

A jednak z uwielbieniem i tęsknotom spogląda na islamistów dla których sama myśl o rozdziale religii od państwa to bluźnierstwo .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Chodzi o to że czasami można mieć własne zdanie , a nie zgadzać się na wszystko z obawy przed szantażem .

Zrozum w końcu - Większość Polaków nie chce uchodźców - i tyle .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

@dddddddddd A ty co uważasz, że jak chodzisz do kościoła klepiesz bezmyślnie paciorki i przyjmujesz sakramenty to kim jesteś? Czasami ci co plują na kościół mają więcej miłosierdzia niż ci co w kościele klęczą. W myśl przysłowia klęczy pod figurą a diabła ma za skóra.

Oczywiście, że można mieć własne zdanie. Tylko nie ma się co potem obnosić z wiarą katolicką bo się nie przestrzega jej głównych nakazów jak np pomoc bliźniemu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Co ma piernik do wiatraka ? Papież też każe brać uchodźców .

Mało tego - wcale się z nim nie zgadzam . Jak Mu pasuje to niech tam sobie bierze , ma sporo miejsca w Watykanie .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Po pierwsze nie Dudy tylko prezydenta Dudy , Po drugie za kilka lat dzieki lewackiej myśli zagłady europy (wszyscy lewacy powinni wyjechać i ubogacać sie kulturowo na zachodzie europy) bedziemy graniczyć z państewem islamskim . W koncu mamy Polski rząd , nie doskonały ale Polski , w2szyscy którzy chcą powrotu przekupnych, podłych , zakłamanych , lewaków , niech jadą na zachód tam jest ich pełno . Co to za unia gdzie są żule , rudzielce , i pajace mieszające sie w sprawy niepodległego państwa , jeśli chodzi o to że Pis nie respektuje konstytucji to tylko dobrze o nich świadczy , skoro konstytucja daję władze układą postkomunistycznym , przykładowo kasta sędziów ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Taa jasne nie respektujmy konstytucji. Zwolnijmy wszystkich co mają jakieś wątpliwości co niej samej z obowiązku przestrzegania. Wiesz po co jest zapis w rocie przysięgi wojskowej "stać na straży konstytucji"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jaka kasta sędziów. Widać obróbkę propagandową mózgu. O każdej grupie zawodowej społecznej można napisać, że to kasta. W każdej grupie zawodowej i społecznej są czarne owce. Ale propaganda pisu akurat walczącego z niezawisłym sądownictwem przestawia sędziów jako jakąś kastę mającą na sumieniu zborowi coś złego. Pomimo, że Duda i Szydło sami łamią najważniejszą ustawę czyli konstytucję to nie przeszkadza im innych posądzać o złe sprawki nawet gdy są nie winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Prosta rada jeśli komuś sie w Polsce nie podoba , granice otwarte nikt na siłe nikogo tu nie trzyma , Najdziwniejsze jest to że kiedy rządzi Pis to ludzie mają wyprane mózgi , w takim razie pytam sie co to za ludzie którzy są za peło , kiedy to przez 8 lat były w ich reku Tvp , tvn , polsat , prawie wszystkie gazety , do tego trybunał konstytucyjny , sędziowie , prezydent ??? kiedy władza śmiała sie z Polaków , kiedy rozpier... wszystko , ? kto tu ma wyprany mózg pokazuje oddanie parti zdrajców


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To żeś doradził . Mi jak się w domu nie podoba to go remontuję , a nie go opuszczam i szukam innego . Takie rady to dla siebie zachowaj , bo sam też się możesz do nich zastosować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Jak się nie podoba konstytucja zawsze można taki kraj opuścić i poszukać z właściwą konstytucją. Cejrowski zdaje się oddał polski paszport, mógłby jeszcze  przestać pouczać tych co się nim chlubią, ale to już ma mniejsze znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

michal to prawdziwie pisowski glupek- nawet nie wie kto byl prezydentem przez 8 lat rzadow platformy bo komorowski tylko 5 lat a reszte tego czasu ?? a tvp dopiero na jesieni 2010 roku przejeli z rak narodowcow,  a o fakcie ze na wiekszosc czlonkow tk ramie w ramie glosowala po,psl i pis to pewnie nawet mu sie nie snilo. se i fakt tez pewnie finansowalo po ... a sedzia kryze to na 100 % byl na sluzbie tuska.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Kry%C5%BCe


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak się nie podoba konstytucja zawsze można taki kraj opuścić i poszukać z właściwą konstytucją. Cejrowski zdaje się oddał polski paszport, mógłby jeszcze  przestać pouczać tych co się nim chlubią, ale to już ma mniejsze znaczenie.

 

Można  też  i  zmienić  Konstytucje  którą  poparła  mniejszość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047
Napisano (edytowany)

podobnie jak pis w ostatnich wyborach, a do zmiany konstytucji potrzeba "troche" wiecej glosow, ktorych nigdy w demokratycznych wyborach nie beda mieli, chyba ze zmanipuluja ordynacje wyborcza-ale na to chyba sa za ciency w uszach-vide-dwukadencyjnosc w samorzadach, aglomeracja warszawska, aborcja- wystarczy ich postraszyc i sp***rzaja jak zajace 

 

ty chcesz zmieniac konstytucje przeciwko ktorej glosowal komorowski- zastanow sie jeszcze  :D  :D  :D .

 

http://www.wiocha.pl/1440289,Owocna-rozmowa

 

http://www.wiocha.pl/1440159,TVP-brakuje-jakies-800-mln-zl

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

 

Można  też  i  zmienić  Konstytucje  którą  poparła  mniejszość

 

 To ją zmieniaj, ale nie olewaj i nie łam. Różnica chyba jest wyczuwalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Wklej  link  do  Filmu  bo co napisze  GW  czy Onet  nikogo nie interesuje

Pokażesz  Filmik  będzie  wszystko  Jasne. Nie ciągnij  tego  Tematu bez filmiku  bo  to  bez  sensu  robisz tylko  z siebie tylko  głupka  większego jak Ustawa PO przewiduje. 

 

Ja ci  wkleiłem jak  Junker  Tuska  szmaci  na oczach  Trampa  i  Całego  Świata

Ciekawe czy  Poleciał  wypłakać  się w Spódnice  Andzi

 

Porównaj  sobie  Dług  Gierka  i to  czego  dokonał w ciągu  10  lat  i To  jak zadłużył  Polskę  TUSK i  co  zrobił  

I  wyjdzie  ci  kto  lepiej  Rządził  i  bardziej  zadłużał  Kraj

 

Prawda  jest  taka  że  żaden  Polityk  jak dotąd nie  zrobił  tyle  dla  Polskiego  Rolnictwa  co  Edward Gierek.

 

 

Masz tam wszystko co potrzeba ale skoro cos ci ciągle przeszkadza i nie umiesz sobie odtworzyć nagrania to rady nie ma. Nikt ci nie wmówi że czarne jest czarne i do tego bywa  fałszywe :o

Dla odróżnienia od lemingów z PO możesz być lamusem z PIS Pisząc że nikogo to nie obchodzi jesteś dla siebie zbyt surowy. Skąd tak niska samoocena :blink:

Gierek to komuch który za pozyczone dogadzał  masom pracującym. Przywileje, barbórki, wczasy pracownicze. Nabudował zakładów które działaly jedynie w sztucznej ekomonii Obecnie dzieje się to samo i nieroby bardzo to lubia bo licza na gratisy bez pracy.

PISowcy zapewne nawet ucieszyliby sie jakby podniesiono podatki bo wtedy  pierwszy sekretarz wmówi im  że to dobrze bo bedą mieli większy socjal :P

 

Cieszy cie jak pijak Juncker z idiota Trumpem śmieją sie (z twoim zdaniem) złodzieja Tuska? 

Brawo ty :wacko:

 

.

Prezydent Andrzej Duda  nie  klepie  bezmyślnych  tekstów  z Kartki  jak jego  poprzedni

 

Za to wali głupoty prosto z głowy :P i to prawda że jest lepszy bo musiał to wkuc na pamięć czyli wykonuje pewną pracę :D

 

Niech  sie  śmieje  , śmiech  to  zdrowie .Ale  trzeba  wiedziec  z  czego i kiedy  wypada  sie  śmiać .

 

Poznaj głupiego po śmiechu jego i zobaczymy kto się bedzie śmiał ostatni

 

 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Konstytucje można zmienić. Tylko, że pis w tym przypadku też ma mniejszość. Więc jakie kolwiek referenda są bez sensu. Bo na zmiany nie ma szans.

Spotkanie Dudy z Trumpem trwało kilkadziesiąt sekund. Jak widać po relacji zdążył jedynie do Polski zaprosić Trumpa. Jest się z czego cieszyć. Może dlatego Duda tak się śmiał sam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Zaraz ci taki jeden z drugim odpowie ze to złe źródło i to nikogo nie obchodzi :D  i że Juncker z Trumpem śmiał sie z Tuska  :blink:  A Wałęsa zmieni kiłbasę w pomidora . 

Ja skwituje to tak - Tadeusza nic nie rusza!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

 

 

mirro   - dobrze  się  czujesz  ???  Ja łamie  Konstytucje  dobre  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Pojechałem ad personam, moja wina przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj