Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

No dobra , nie wiesz , to nie tłumacz . Wie ktoś ? Jacus napisał że wie , ale jakoś dokładnie nie wyjaśnił . Można się tylko domyślać że zwykła ściema , ale nikt nie ma odwagi tego przyznać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ja pie..le nastepny debil. ;[

Zbyszko, k..wa!   Kłamał Rydzyk/ Trwam czy nie ?

To proste pytanie jest a ty coś tam o PO-PSL. Na wszystko jedna odpowiedź że 8 lat zę Tusk że PO i jeszcze że Lepper.  Co będzie następne? Moze jeszce wspomnisz o zwiazku akwarystów RP albo moto fan klubie Zaporożca i Wołgi?  Co ma PO i inne wspomniane partie i osoby wspólnego z informacją zamieszczoną u Rydzyka?

Nie wiem ile masz lat ale po twoich poglądach to śmiem sądzić , że jeszcze pamiętasz jak ksiądz był autorytetem . Z drugiej strony może jeszcze nie zapomniałeś szczeniackich lat .    Co to rydzyk Bóg czy święty dla ciebie że się go tak uczepiłeś . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A dla Ciebie Zbyszko Rydzyk to kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Normalny człowiek który ma poparcie i wpływy z datków . Jeżeli go ktoś popiera to w państwie demokratycznym ma prawo miejsca . Wy przeciwnicy myślicie , że kto popiera Pis to się modli do Rydzyka . Co to za różnica czy kłamał czy nie . W dzisiejszych czasach wszyscy kłamią lub nie widzą dobrych zmian lub nie chcą widzieć .

Co od razu wpływy z wat się zwiększyły i może to jeszcze zasługa tamtego rządu co sobie przypisują . :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie pisz do Mnie "WY" . Ja staram być się tylko przeciwnikiem głupoty , niezależnie od partii , wyznania i przekonań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

WY to było do tych wszystkich którzy tak myślą . Ja nie wiem jak ty myślisz . Co według Ciebie jest głupotą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj dużo by pisać co dla Mnie jest głupotą w poczynaniach polityków np . ... Pierwsze z brzegu 500+ w obecnej formie , i tak dla przeciwwagi - przyjmowanie uchodźców bo ktoś tam każe ... - Dużo by się tego znalazło . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak coś się nie rozumie to myśli się , ze to głupota . Przeciwnicy 500+ mówili , że ci którzy biorą zwalniają się z pracy i nie chce im się robić . Dużo u nas zatrudnia się z Ukrainy a bezrobocie spadło . Jak to rozumieć bo ja jakoś nie mogę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Być może . Ja w przeciwieństwie do wielu tu , dopuszczam do siebie myśl , że mogę się mylić .

O bezrobociu napisałem w drugim temacie , ale w formie żartu . Na takie zagadnienia trzeba patrzeć szerzej , nawet globalnie , nie tylko przez pryzmat 500+ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Zbyszko -  czy według ciebie fakty odwiedzin Premier w Łodzi podane przez Trwam są prawdziwe mimo że była wtedy w Wawie. Piszesz że kłamią wszyscy ale kłamstwa wytykasz z lubością opcji przeciwnej  a jak trzeba przyznać że Rydzyk paskudnie zmanipulował info to ci juz klawiatura nie przechodzi?

Ze się zwiększa wpływy z Vat to każdy głupi wie. Jeśli blisko 22mld pln /rok idzie na 500+ i zapewne 90 % tego jest konsumowane a od tego masz penie średnio ze 25% podatków czyli ponad 5 mld. Pozyczamy 22mld by się pochwalic 5 mld wiekszych wpływów do budzetu. Jak za Gierka.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695
Napisano (edytowany)

Gierek to był mądry facet . Największe wpływy to z paliwa . No za 500 zł to auta do jazdy się nie kupi . :D  

Przeważnie 500 + zostawiają w marketach a oni podatków unikają płacić .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Mienisz sie prawicowcem a chwalisz Gierka? 

Jak się nie kupi. Kilkoro dzieci , kredyt pod 500+ i kilka miesiecy spłat i bedzie . Co miesiąc nie bedziesz auta kupował.

Kłamało to Trwam czy nie ? 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Podaj link do materialu video to ocenimy czy klamali - proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

Nie dowiesz się. Marek zmienia usilnie temat albo udaje że go temat nie interesuje bo nie oglada Trwam. Nikt go nie pyta o oglądanie Rydzyka ale o opinie co do materiału medialnego który nieco inaczej przedstawia rzeczywistość.

Od dawna pluł na lemingi które bezrozumnie i bezkrytycznie popieraja jedną opcję. Czym sie od nich różni?

Ano niczym. :wacko: Jedynie opcja odwrotna.

Moje upierdliwe pytania o to samo wkoło miało na celu sprawdzenie czy i kiedy jest w stanie przyznac rzecz oczywistą niekorzystna dla ideologii w którą wierzy. Odpowiedź brzmi - nie i nigdy :blink:

Na ostatnich stronach widać że wiara jest slepa i prawda jest gdy prezes mówił że "nikt nas nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe" Nawet pozostali zwolennicy milcza wymownie w tej kwestii. 

Moje usilne próby uzyskania odpowiedzi oczwistej dla każdego normalnego człowieka nie powiedły sie i niech to bedzie najlepszą ilustracją PISowskiej lemingozy.

Marek - przykro mi że sprowokowałem cie do tak absurdalnych zachowań ale sam byłem ciekaw czy stać cie na zachowanie jak mężczyzna

 

Zbyszko - dobrze napisałeś że się dwoi bo o to właśnie chodziło czy to możliwe jest? :D  Jak ty myslisz?

 

Słońce  ci  przygrzało i  piątą  klepkę  odje*ało ???? :lol:

Wstaw  tu  Filmik  udowadniający  ten żekomo   Fake News to  pogadamy B)

Bo  nie oglądając  czegoś nie można  tego  komentować  :D :D

Dlaczego  jak  Twoje  Postępowe  Media  Dokonały  Cudu  Przemienienia  Pomidora  w Kiełbasę  nie   przeżywałeś  tego ?????

 

I  odpowiesz  mi  w Końcu  na pytanie  jak to  jest z tym  Słońce  Peru  jak go  tam  szanują  w UE  skoro  nawet  na  oficjalnych Konferencjach pomiatają  nim  jak  szmatą. ????

 

Jak  ci  się  podoba  pomysł  Wałęsy  o  sprowadzeniu  Większej ilości  Zboża  i Rzepaku z Ukrainy ????

 

Zbyszko -   Gierek  to był   Najmądrzejszy  Przywódca  Polski  XX i XXI wieku Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Pomiatają nie pomiatają. Nie wiem gdzie to pomiatanie zauważyłeś? Ale dawno nikogo w UE nie upokorzyli tak jak Szydło 27 do 1. 

Tusk przynajmniej nie płakał.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/beata-szydlo-plakala-w-brukseli-kazimierz-marcinkiewicz-zdradza/gy8284j

 

Co Ty człowieku palisz? Widziałeś wykres cen węgla od 2008 roku? Chyba nie, wcześniej nie udało mi się go wkleić, to teraz też dam linka, bo robota czeka:

http://gornictwo.wnp.pl/notowania/ceny_wegla/?zakres=5

To Twoje gówniane po miało wysokie ceny węgla praktycznie do końca 2014 roku, przez całe dwie kadencje. I wszystko tylko potrafili udupiać.

 

Jak to czym dobrze zarządzają? Holdingami węglowymi, to chyba jasne. I pewnie nie rozkradają zysków, bo je wykazują. Ceny węgla tak samo jak ceny ropy chodzą sobie swoimi ścieżkami. Porównaj sobie to 17 mld z kasą ukradzioną z OFE przez Twoich idoli, tępaku, bo na prawdę już się ośmieszasz.

I policz sobie, jeśli potrafisz, jak bardzo wzrosły koszty obsługi długu po jego zwiększeni praktycznie dwukrotnie przez te stracone 8 lat, a później wysuwaj te swoje roszczenia w stronę obniżki podatków.

 

Tępakiem to ty sam jesteś bo właśnie zrobiłeś z siebie durnia. Najpierw wklejasz artykuł. Gdzie jak byk napisano, że JSW osiąga lepsze zyski dzięki wyższym cenom sprzedaży węgla. A potem próbujesz coś tam tłumaczyć, że ceny węgla nie wzrosły. W artykule nawet piszą, że ceny sprzedaży węgla zrosły dzięki wzrostom cen na światowych giełdach. Co specjalnie dla ciebie tępaku pogrubiłem. To co nie czytasz tego co wklejasz, czy nie rozumiesz?

To co tępaku gdzie jest prawda na wykresie czy w artykule?

O 17 mld napisałem. Bo w zeszłym roku tak samo się podniecaliście, że mały deficyt w październiku był. Ale na koniec roku pomimo nad planowych 17 mld i tak planowany deficyt wykonano. W artykule jest mowa o zysku za pierwsze trzy miesiące. Ale nie wiemy kiedy i jakie zobowiązania reguluje JSW. Poczekajmy na zysk na koniec roku. Bo tylko ten liczy się do ostatecznych sprawozdań finansowych.

 

No proszę, wystarczyło mafię oderwać od koryta i już widać efekty:

 

     Państwowa JSW w I kw. 2017 r. wypracowała 864,5 mln zł zysku na czysto! A jeszcze 2 lata temu mówili, że polskie górnictwo jest trwale nierentowne
wpis z dnia 26/05/2017

 

foto: wsilver (Flickr.com / CC by 2.0)

Kontrolowana przez Skarb Państwa Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) jeszcze w 2014 r. notowała stratę na poziomie -657,1 mln zł. Strata za 2015 r. była jeszcze większa i wyniosła -3,285 mld zł. Rok 2016 r. również zakończył się na minusie. Spółka odnotowała wówczas stratę rzędu -59,8 mln zł. I nagle BUUM! Po zaledwie trzech pierwszych miesiącach 2017 roku JSW zanotowała gigantyczny zysk na czysto: +864,5 mln zł. Analitycy są zgodni - zyski całego sektora górniczego w Polsce będą w tym roku rekordowe!

 

Wszystko wskazuje na to, że Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) ma przed sobą rekordowo dobry rok. Zysk netto na poziomie 863,5 mln zł, tej jeszcze 2-3 lata temu zupełnie niedochodowej spółki węglowej, mógłby dziś pokryć w całości obecny deficyt budżetowy (który z kolei jest rekordowo niski). 

Gdzie tkwi tajemnica sukcesu? Powody są co najmniej dwa. Pierwszy to pozbycie się zupełnie nierentownej kopalni "Ruch Jas-Mos" i przekazanie jej majątku do "Spółki Restrukturyzacji Kopalń" (straty jakie generowała ta kopalnia nie obciążają wyników JSW). Po drugie - i chyba ważniejsze - w porównaniu z rokiem ubiegłym znacząco wzrosły ceny sprzedaży wydobywanego przez JSW węgla. Średnia cena węgla wzrosła w I kwartale o 119 proc. licząc rok do roku. Cena węgla koksowego była wyższa o 162,5 proc. i wyniosła 823,05 zł/t (głównie dzięki wzrostom cen węgla na światowych giełdach), a cena węgla do celów energetycznych wzrosła o 7,3 proc. do 197,78 zł/t.

 

Eksperci są zgodni - przed JSW, jak i przed całym sektorem górniczym w Polsce, świetny rok. Zyski będą rekordowo wysokie. Rosnące ceny węgla na światowych rynkach istotnie wpływają na dochodowość polskich kopalni, które w Europie nie mają już zbyt wielkiej konkurencji (Niemcy, Czesi i Brytyjczycy, albo zamknęli, albo są w trakcie zamykania swoich kopalni węgla). I pomyśleć, że jeszcze 2 lata temu niemająca koncepcji na rozwój polskiego górnictwa ekipa Ewy Kopacz rozważała masowe zamykanie kopalń lub ich sprzedaż niemieckim inwestorom...

 

Źródło: Zysk netto JSW wyniósł 864,53 mln zł w I kw. 2017 r. wobec straty rok wcześniej (Bankier.pl)
Źródło: Analitycy wróżą JSW wysokie zyski (Wnp.pl)

 

 

Nawet w artykule nie ma nic o dobrym zarządzaniu. Ale jeśli coś na ten temat wiesz to napisz konkretnie jakie to konkretne ruchy podjął zarząd mianowany przez pis, które dały takie efekty. Bo na razie durnia z siebie robisz wklejając dane, które albo się wzajemnie wykluczają. Albo ty próbujesz udowadniać, że jest inaczej niż napisano w tym co sam wklejasz. Albo coś tam bełkoczesz, że ceny chodzą sobie swoimi ścieżkami.

 

Normalny człowiek który ma poparcie i wpływy z datków . Jeżeli go ktoś popiera to w państwie demokratycznym ma prawo miejsca . Wy przeciwnicy myślicie , że kto popiera Pis to się modli do Rydzyka . Co to za różnica czy kłamał czy nie . W dzisiejszych czasach wszyscy kłamią lub nie widzą dobrych zmian lub nie chcą widzieć .

Co od razu wpływy z wat się zwiększyły i może to jeszcze zasługa tamtego rządu co sobie przypisują . :D  

 

Wpływy z datków, którymi jest hojnie obsypywany przez pisowski rząd. Zlecenie z ministerstwa sprawiedliwości na szkolenia medialne pracowników dla medialnej szkoły ojca biznesmena. Kasa z Ministerstwa Rolnictwa na programy dla rolników w tv Trwam. Kasa z MSZ na programy w tv Trwam. Gigantyczna kasa na getermię.

 

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pieniadze-ojca-tadeusza-rydzyka-fundacja-lux,136,0,2314376.html

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

 

 

Coraz częściej odnoszę wrażenie, że w Ojczyźnie naszej , mamy do czynienia, z niczym innym jak rokoszem. Pewna część społeczeństwa, napędzana niespotykaną wręcz nienawiścią do wszystkiego co Polskie, wzięła sobie za punkt honoru (chociaż go nie mają) Polskę zniszczyć!,zwasalować. Oni tak bardzo Polski nienawidzą, że naprawdę chcą ją anihilować, tak by kamień na kamieniu nie został. I wiedzą, że może to być ostatni moment na to, bo zmiana jaka dokonuje się z "Tenkraju" na Polskę idzie co by nie mówić w takim tempie, że powrót do tego "aby było tak jak było", wydaje się być prawie niemożliwy. Nie może więc dziwić, że poszło wśród antypolskiej tłuszczy zawołanie: wszystkie ręce na pokład i kto żyw na barykady, bronić przywilejów i zdobyczy socjalizmów przed Ludem Prostym, który gęby dotychczas rozdziawione zamknął i pokłonów oddawać nie chce. Tedy wszystkie dotychczas pasione z państwowego cyca, dopieszczane czule przez media ringerowsko-szpringerowske i Lud Prosty, Tłuste Koty sierść zmarszczyły z prychają na wszystkie strony. Niby wielkiej szkody tym uczynić nie mogą, ale to pozory tylko, bo koty owe niegroźne, są widzialną emanacją wielkiego sprzysiężenia sił nieczystych, którym Chrześcijańska Polska jest ostatnią i największą zawadą w stworzeniu nowego porządku Europy.., a potem Świata.... Pewnie wielu się uśmiechnie, ale mądry pomyśli i wnioski wyciągnie...... Weźmy na ten przykład imigrację, która błyskawicznie kończy dzieło zniszczenia tradycyjnej Europy. Czyż nie opór Polski wobec fali nachodźców, właśnie zmienia układ sił na kontynencie? Czy przypadkiem nie okaże się, że ta chrześcijańska Polska będzie najlepszym miejscem do życia, pracy i inwestowania?Z Szwecji już uciekają. Czy Polska nie stanie się za chwilę mocarstwem gospodarczym, a ma ku temu wszystkie potrzebne atuty, zagrażając choćby Niemcom i Francuzom? Śmiejecie się jeszcze mocniej? Że się nie da? A czy to nie Polska była mlekiem i miodem płynąca przez pół tysiąclecia, kiedy Europa uczyła się jeść widelcem? Czy zmieniliśmy położenie geograficzne? Czy nie mamy bogactw? Wspaniałej żyznej ziemi i co najważniejsze niezwykle pracowitego, inteligentnego i sprytnego Społeczeństwa? Mamy wszystko! Jedyny deficyt to dobra, mądra i odważna władza! Polska władza, której naczelnym celem winno być takie rządzenie, by Polak był w Polsce gospodarzem!.Wolnym i Dumnym! .... Aby się tak jednak stało musimy Koty Tłuste przegonić, a być może wiele z nich zamknąć. Musimy też, choć często z zaciśniętymi wargami przejść kurację oczyszczającą PIS, by za jakiś czas zbudować nowe kadry polityczne, powołać nowe pro Polskie Elity, pracujące z Polską i dla Polski. W ślad za nimi odbuduje się polska Kultura, ta przez duże K! Musimy jednak nad tym ciężko pracować. Dzień za dniem, cegiełka po cegiełce, mimo iż niejeden jeszcze raz budowlę będą próbowali nam zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Słońce  ci  przygrzało i  piątą  klepkę  odje*ało ???? :lol:

Wstaw  tu  Filmik  udowadniający  ten żekomo   Fake News to  pogadamy B)

Bo  nie oglądając  czegoś nie można  tego  komentować  :D :D

Dlaczego  jak  Twoje  Postępowe  Media  Dokonały  Cudu  Przemienienia  Pomidora  w Kiełbasę  nie   przeżywałeś  tego ?????

 

I  odpowiesz  mi  w Końcu  na pytanie  jak to  jest z tym  Słońce  Peru  jak go  tam  szanują  w UE  skoro  nawet  na  oficjalnych Konferencjach pomiatają  nim  jak  szmatą. ????

 

Jak  ci  się  podoba  pomysł  Wałęsy  o  sprowadzeniu  Większej ilości  Zboża  i Rzepaku z Ukrainy ????

 

Zbyszko -   Gierek  to był   Najmądrzejszy  Przywódca  Polski  XX i XXI wieku

 

Nie odwracaj kota ogonem bo to może tylko prezes w okreslonych sytuacjach. :D Jakie pomidory, jaka kiełbasa? :blink: Kto to opisywał? Zacytuj z łaski swojej. O Wałęsie nie było mowy ale od zawsze był głupawy wiec nie ma o czym mówić.

Gierek - rozwój na kredyt sterowany centralnie. Tęsknota za komuną u "prawicowców" :blink:

 

Drogi Marku!

Oto informacja medialna http://lodz.onet.pl/jak-byc-w-dwoch-miejscach-jednoczesnie-czyli-beata-szydlo-odwiedza-lodz/6r1ljk5 

Nie pytam czy bywasz w Łodzi ani czy oglądasz Trwam ( ja oglądam) tylko czy można być w dwóch miejscach jednocześnie.

Jeśli tak to czy to cud a jeśli nie to kto kłamie? Tak po prostu, po ludzku pytam  o ocenę zaistniałej sytuacji.

Było tu......

 

.....oraz tu.

 

A jeśli nie działa tio masz tu http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,21858297,wizyta-premier-beaty-szydlo-w-lodzi-manipulacja-dziennikarzy.html

 

 

Co ty na to ? 

Byle konkretnie a nie o kiełbasie Girku i Junckerze


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Ten człowiek był naszym prezydentem .....wstyd a tvn dalej swoje18700759_1704216826274386_15034257053335


Jeśli nie zgadzasz się na to, żeby przyjmować do Polski muzułmańskich imigrantów, co chcą narzucić nam Niemcy i Komisja Europejska; jeśli popierasz twarde stanowisko, które w środę przedstawiła w Sejmie premier Szydło, to według Komorowskiego należysz do najgorszej części wyborców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie odwracaj kota ogonem bo to może tylko prezes w okreslonych sytuacjach. :D Jakie pomidory, jaka kiełbasa? :blink: Kto to opisywał? Zacytuj z łaski swojej. O Wałęsie nie było mowy ale od zawsze był głupawy wiec nie ma o czym mówić.

Gierek - rozwój na kredyt sterowany centralnie. Tęsknota za komuną u "prawicowców" :blink:

 

Było tu......

 

.....oraz tu.

 

A jeśli nie działa tio masz tu http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,21858297,wizyta-premier-beaty-szydlo-w-lodzi-manipulacja-dziennikarzy.html

 

 

Co ty na to ? 

Byle konkretnie a nie o kiełbasie Girku i Junckerze

 

Wklej  link  do  Filmu  bo co napisze  GW  czy Onet  nikogo nie interesuje

Pokażesz  Filmik  będzie  wszystko  Jasne. Nie ciągnij  tego  Tematu bez filmiku  bo  to  bez  sensu  robisz tylko  z siebie tylko  głupka  większego jak Ustawa PO przewiduje. 

 

Ja ci  wkleiłem jak  Junker  Tuska  szmaci  na oczach  Trampa  i  Całego  Świata

Ciekawe czy  Poleciał  wypłakać  się w Spódnice  Andzi

 

Porównaj  sobie  Dług  Gierka  i to  czego  dokonał w ciągu  10  lat  i To  jak zadłużył  Polskę  TUSK i  co  zrobił  

I  wyjdzie  ci  kto  lepiej  Rządził  i  bardziej  zadłużał  Kraj

 

Prawda  jest  taka  że  żaden  Polityk  jak dotąd nie  zrobił  tyle  dla  Polskiego  Rolnictwa  co  Edward Gierek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Płakała to Szydło. A ty wytłumacz jak to Junker szmacił Tuska i na czym to polegało? Bp widze próbujesz wmówić tu wszystkim coś co nie miało miejsca.

Wystąpienie Szydło w sejmie w środę ra, że było nie na temat. Bo debata dotyczyła Macierewicza nie uchodźców. Dwa wypowiedziane histerycznie jękliwym głosem naprawdę było skierowane do najgorszej części wyborców. Bo kto normalny nie śmiał się z tego jękliwego skamlania.

A duda to albo coś bierze albo pije. Bo jego zachowania bywają naprawdę dziwne. Jak choćby podczas konferencji po rozmowie z Macronem zaczął śmiać się bez sensu po zacytowaniu wiersza Broniewskiego, który raczej śmieszny nie był.

Co do Gierka nie zapominajcie, że długi po nim spłacano gdy on już nie żył. Wiele kasy z zaciągniętych kredytów zmarnowano. A ten znienawidzony przez pis zachód wiele kredytów nam umorzył. Zrobić coś na kredyt każdy głupi potrafi. Tak samo jak dać na kredyt choćby 500 +.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hubertus Ty też właściwie unikasz odpowiedzi . Nie odpowiedziałeś konkretnie na pytanie - Dlaczego mamy przyjmować uchodźców , skoro zdecydowana większość społeczeństwa tego nie chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Już kilka razy pisałem. Dlatego, że jak nie przyjmiemy zapłacimy za to drogo.

Pierwsza rzecz to kara za nie przyjęcie od każdej osoby.

Druga to nasza pozycja polityczna w UE i to jak nas będą traktować przy załatwianiu rzeczy potrzebnych dla nas. Na przykład gdy po wyjściu Anglii na nowo będzie trzeba podzielić budżet lub załatwić inne istotne dla nas sprawy.

Nie jestem jakimś specjalnym fanem uchodźców. Ale jeżeli poprzedni rząd się zgodził. To lepiej dla nas przyjąć niż nie. A to, że społeczeństwo nie chce. Nie dziwię się przy tej kampanii normalka.

mam nadzieję, że teraz przeczytasz. Bo piąty czy szósty raz o tym znowu pisać już mi się nie che.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne uchodźcy są super - a to że rozsądne Polskie społeczeństwo nie chce ich przyjąć to wina negatywnej kampanii .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ale  to nie jest tylko kwestia  kampanii , że  społeczeństwo nie  chce .

Przy podejmowaniu  tego  zobowiązania  przez porzedni  rzad  , większość społeczeństw  tez  było temu przeciwna .

No  i w dużym  stopniu  dzieki temu , że  nie  przyjmujemy  uchodźców , nie ma u nas jak na razie , ataków  terrorystycznych.

Te kary  to  wcale nie jest takie oczywiste, nie  tylko Polska jest przeciwna przyjmowaniu uchodźców. Karanie  wszystkich przeciwników  , może się odbić  potężną  czkawką , dla Unii 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Zauważ tylko, że ludzie dokonujący zamachów w większości urodzili się w danym kraju. A nie świeżo przyjechali z Syrii itd. To jest właśnie ta kampania. Że tłumy idące z Azji i płynące z Afryki niosą bomby w plecakach. Ja nie piszę, że uchodźcy są super tylko pisze co nam się bardziej opłaca. A to, że nie ma u nas ataków to raczej zasługa tego, że Polska nie bierze udziału w wojnie z ISIS.

To, że Polacy w chwili podejmowania decyzji o przyjęciu uchodźców przez po tez mnie nie dziwi. Bo przecież jesteśmy katolickim krajem i lubimy gdy nam się pomaga. My innym to już nie koniecznie. Taka polska natura.

Oczywiście, że w innych krajach nie chcą uchodźców. Ale co z nimi zrobić. Co zrobić z obozami we Włoszech i innych krajach południa? Co zrobić z obozami we Francji? Zostawić te kraje z uchodźcami samymi sobie?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj