Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ecopiotr    106

We Wrocławiu znowu poleciały głowy. Tym razem przyczyną jest nowy (PiSowski) komendant. Pracę stracili ludzie którzy nie mieli żadnego wpływu na to, co się dzieje na komendach/posterunkach. Oczywiście nie byli niewinni - mieli niezbyt dobre zdanie o obecnym komendancie i co gorsze dali kiedyś temu wyraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Grabiec wypiera z pamięci „akcję widelec”: „To wydumane fake newsy prawicowych mediów”. WIDEO

opublikowano: 4 godziny temu

e6407eacf46043fcb626fac130299436.pngautor: Gazeta Polska VD/YouTube/Cyntia Harasim
Podziel się
Poleć

Jan Grabiec w rozmowie z reporterką „Gazety Polskiej” zaprezentował klasyczny przykład manipulowania rzeczywistością. Spalenie budki pod rosyjską ambasadą i skandaliczna „akcja widelec”? Dla posła PO to… „fake newsy prawicowych mediów”!

Rozmowa zaczęła się od pytania z materii ekonomicznej - czy sprzedaż Ciechu, PKP, Energetyki i kolejki na Kasprowy Wierch było konstytucyjne? Grabiec odpowiedział wyrazistym kapitalizmem.

Oczywiście, tak. Własność prywatna jest wpisana do konstytucji jako podstawa naszego ustroju gospodarczego. Nie ma złego nic w tym, że kluczowe dla polski ej gospodarki przedsiębiorstwa są prywatne. To powinno być regułą. 

— odparł Jan Grabiec.

Jego zdaniem, sprzedaż cennego polskiego kapitału jest elementem „rozsądnego gospodarowania majątkiem narodowym”.

Kolejne pytanie było wyjątkowo zasadne wobec nagonki opozycji, która śmierć 25-latka na komisariacie we Wrocławiu wykorzystuje w walce politycznej z obozem rządzącym. Czyżby poseł Grabiec zapomniał o „akcji widelec”? Bynajmniej.

Różnica jest zasadnicza. W czasach poprzednich rządów wszystkie nadużycia ze strony organów, które dysponują siłą i środkami przymusu ze strony państwa, (…) były rozliczane i osoby winne nadużyć ponosiły karę

— stwierdził Grabiec.

I na dodatek starał się wmówić, że takie wydarzenia z czasów rządów PO-PSL, jak spalenie budki przed rosyjską ambasadą, użycie broni gładkolufowej przeciw górnikom i „akcja widelec” właśnie, to „fake newsy” prawicowych dziennikarzy!

To są absurdalne zarzuty powtarzane przez media prawicowe, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. To wydumane fake newsy powtarzane przez wiele lat

— stwierdził polityk opozycji.

Fakty są takie, że we Wrocławiu zginął człowiek. Żadnym usprawiedliwieniem dla tego wydarzenia nie jest to, co robili policjanci kilka lat temu

— dodał.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Demaskujemy hipokryzję opozycji! Tak bito na śmierć w komisariacie w czasach PO. Wtedy Schetyna nie domagał się komisji śledczej

Czytaj dalej na następnej stronie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
Napisano (edytowany)

 

To masz  mala głowę  :lol:

A mieściły ci  się  tam kłamstwa radia  zet  jak opowiadali  bajki  jak to  zakopywane sa  wykopaliska  Archeologiczne bo Duda  i  Szydło  ma  przyjechać ???

A mieści ci  się  tam ta  zniewaga  jakiej dopuścił  sie Tramp wobec Słońca Peru :D :D :D

Albo  zniewaga  Juncera  wobec Słońca Peru  którzy sugeruje  ze  ten  jest niepotrzebny w UE  :lol:  :lol:  :lol:  czyżby  Jarosław znów miał  racje ????

 

Mareczek, że radio Zet kłamie, że Bruksela kłamie i jest jedyna słuszna socjalistyczna opcja to niech ci będzie. Ja się pytam czy Szydło była w Łodzi podczas pobytu w Sejmie czy nie a ty mi tu o zniewagach Trumpa czy Tuska :blink:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Rubaszne żarty Trumpa wcale nie muszą znaleźć zrozumienia wśród europejczyków. Tu akurat chciał zagrać swojego chłopa, a wyszło jak wyszło. Obrażać się nie ma o co, a skoro wyartykułował że przyjechał w sprawie kasy na NATO to spodziewajmy się faktury za koszty pobytu sojuszników w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Mareczek, że radio Zet kłamie, że Bruksela kłamie i jest jedyna słuszna socjalistyczna opcja to niech ci będzie. Ja się pytam czy Szydło była w Łodzi podczas pobytu w Sejmie czy nie a ty mi tu o zniewagach Trumpa czy Tuska :blink:

 

Ja w Łodzi  nie  mieszkam więc  nie wiem. Telewizji TRWAM nie oglądam więc  nie wiem co tam pokazują  i  mało  mnie to  Interesuje.

 

Odpowiedz mi  na pytanie  Jarek  miał  Racje  nie popierając  Słonce Peru  Skoro  Nawet  Juncer  uważa  że  Słońce  Peru  w Brukseli  niepotrzebny jest  ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

 

No proszę, wystarczyło mafię oderwać od koryta i już widać efekty:

 

     Państwowa JSW w I kw. 2017 r. wypracowała 864,5 mln zł zysku na czysto! A jeszcze 2 lata temu mówili, że polskie górnictwo jest trwale nierentowne

wpis z dnia 26/05/2017

wegiel_wsilver_cc-by-2,0-510.jpg

foto: wsilver (Flickr.com / CC by 2.0)

Kontrolowana przez Skarb Państwa Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) jeszcze w 2014 r. notowała stratę na poziomie -657,1 mln zł. Strata za 2015 r. była jeszcze większa i wyniosła -3,285 mld zł. Rok 2016 r. również zakończył się na minusie. Spółka odnotowała wówczas stratę rzędu -59,8 mln zł. I nagle BUUM! Po zaledwie trzech pierwszych miesiącach 2017 roku JSW zanotowała gigantyczny zysk na czysto: +864,5 mln zł. Analitycy są zgodni - zyski całego sektora górniczego w Polsce będą w tym roku rekordowe!

 

Wszystko wskazuje na to, że Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) ma przed sobą rekordowo dobry rok. Zysk netto na poziomie 863,5 mln zł, tej jeszcze 2-3 lata temu zupełnie niedochodowej spółki węglowej, mógłby dziś pokryć w całości obecny deficyt budżetowy (który z kolei jest rekordowo niski). 

Gdzie tkwi tajemnica sukcesu? Powody są co najmniej dwa. Pierwszy to pozbycie się zupełnie nierentownej kopalni "Ruch Jas-Mos" i przekazanie jej majątku do "Spółki Restrukturyzacji Kopalń" (straty jakie generowała ta kopalnia nie obciążają wyników JSW). Po drugie - i chyba ważniejsze - w porównaniu z rokiem ubiegłym znacząco wzrosły ceny sprzedaży wydobywanego przez JSW węgla. Średnia cena węgla wzrosła w I kwartale o 119 proc. licząc rok do roku. Cena węgla koksowego była wyższa o 162,5 proc. i wyniosła 823,05 zł/t (głównie dzięki wzrostom cen węgla na światowych giełdach), a cena węgla do celów energetycznych wzrosła o 7,3 proc. do 197,78 zł/t.

 

Eksperci są zgodni - przed JSW, jak i przed całym sektorem górniczym w Polsce, świetny rok. Zyski będą rekordowo wysokie. Rosnące ceny węgla na światowych rynkach istotnie wpływają na dochodowość polskich kopalni, które w Europie nie mają już zbyt wielkiej konkurencji (Niemcy, Czesi i Brytyjczycy, albo zamknęli, albo są w trakcie zamykania swoich kopalni węgla). I pomyśleć, że jeszcze 2 lata temu niemająca koncepcji na rozwój polskiego górnictwa ekipa Ewy Kopacz rozważała masowe zamykanie kopalń lub ich sprzedaż niemieckim inwestorom...

 

Źródło: Zysk netto JSW wyniósł 864,53 mln zł w I kw. 2017 r. wobec straty rok wcześniej (Bankier.pl)

Źródło: Analitycy wróżą JSW wysokie zyski (Wnp.pl)

 

 

I gdzie w tym zasługa pisu? Pomijam już manipulacje typu, że obecny zysk JSW jest tak duży, że może pokryć rekordowo niski deficyt budżetowy. Bo to bzdury są i manipulacje dla durni. Bo deficyt akurat na ten rok zakładany jest rekordowo wysoki. Piszą, że Kopacz chciała zamykać kopalnie A tym czasem to pis pozbył się nie rentownej Jas Mos. Któa pewnie zostanie zamknięta z czasem o ile już nie zamknęli. Kolejna bełkotliwa propaganda pisu.

 

 

Problemy z głową  masz  czy jak ze 3 razy to samo piszesz ???

 

Lepiej  jedz do Tusk Tower  pociesz  słonce Peru  po takiej  sromotnej  zniewadze jaka doznał od Trampa

 

Jak on mógł  takie  wybitnego  Przywódce Uni  tak  znieważyć

 

https://www.youtube.com/watch?v=LLHf4og3ILg        

 

Cały postępowy świat  jest  oburzony tym co zrobił  Tramp

 

Radocha co? Pewnie wczoraj z takiej głupoty w domu święto mieliście? A co miał niby Trump powiedzieć na słowa o Tusk Tower. Skakać w górę, bić brawo? Napisz lepiej o tym ile Trump rozmawiał z Tuskiem a ile z Dudą. Zresztą co tu się jarać Trumpem. Gość ma na koncie kilkakrotnie więcej gaf niż Tusk.

Co do wywiadu z Grabcem. Fakty są takie, że za po nie próbowano przez rok zamiatać pod dywan faktu śmierci człowieka na komisariacie. Co robił pis. I żadne akcje widelec czy budki tego nie zmienią.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Tak  Wczoraj Było Święto 

:lol: :lol: :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Ale tłumaczenie w MSW mają fajne. "To nie ja, ja nic nie zrobiłem, to nie moja wina. Ja tu tylko jestem ministrem". Ale to normalne, po medale pierś każdy wypina. Jak trzeba przyjąć zjebkę, nie ma chętnych. Jak pamiętam śp. minister Szczygło też nie chciał odpowiadać za "baranów co strzelają do ludności cywilnej". Co z tego wyszło. ano odszkodowania dla "baranów". Gdzie jest Szczygło? Ano na zielonych pastwiskach. Jak zapamiętali podwładni? Ano właśnie tak jak piszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Błaszczak i Zieliński chodzą do spowiedzi, przyjmują komunię, klękają na mszy. A mimo wszystko nie przeszkodziło im to zamiatać sprawę pod dywan i udawać, że o niczym nie wiedzieli. Pomimo, że są nagrania ja,k Zieliński informował prawie rok temu sejmową komisję o złamaniu prawa przy użyciu paralizatora.

Ziobro tez łże jak najęty i pewnie jak tamci jako prawdziwy katolik robi to samo. A prokuratura dopuściła się w tej sprawie być może większych przestępstw jak MSW.

Krycie sprawców torturowania i prawdopodobnie śmierci to dla prawdziwych katolików pestka. Przecież jest sakrament spowiedzi.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
Napisano (edytowany)

 

Ja w Łodzi  nie  mieszkam więc  nie wiem. Telewizji TRWAM nie oglądam więc  nie wiem co tam pokazują  i  mało  mnie to  Interesuje.

 

Odpowiedz mi  na pytanie  Jarek  miał  Racje  nie popierając  Słonce Peru  Skoro  Nawet  Juncer  uważa  że  Słońce  Peru  w Brukseli  niepotrzebny jest  ????

 

Drogi Marku!

Oto informacja medialna http://lodz.onet.pl/jak-byc-w-dwoch-miejscach-jednoczesnie-czyli-beata-szydlo-odwiedza-lodz/6r1ljk5 

Nie pytam czy bywasz w Łodzi ani czy oglądasz Trwam ( ja oglądam) tylko czy można być w dwóch miejscach jednocześnie.

Jeśli tak to czy to cud a jeśli nie to kto kłamie? Tak po prostu, po ludzku pytam  o ocenę zaistniałej sytuacji.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj dobra , sam zgadnę co z tym cudem . Pewno banalnie proste rozwiązanie - błąd przy dacie lub godzinie B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

oni cos tam pili lub palili ???

http://www.polsatnews.pl/wideo/duda-na-szczycie-nato-sa-w-ojczyznie-rachunki-krzywd_6400886/

 

tu oryginalny wiersz-komunisty,alkoholika,dziwkarza, oportunisty [wypisz-wymaluj adrian] ale zarazem wielkiego poety-mlodzi pewnie nie znaja, ot taki poeta wyklety

 zetorki-odpowiedz jest prosta chyba nikt kto oglada trwam nie oglada tvn24-oprocz mnie  :P  :P  :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak z ciekawości - Co ciekawego znajdujesz w Trwam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341

I gdzie w tym zasługa pisu? Pomijam już manipulacje typu, że obecny zysk JSW jest tak duży, że może pokryć rekordowo niski deficyt budżetowy. Bo to bzdury są i manipulacje dla durni. Bo deficyt akurat na ten rok zakładany jest rekordowo wysoki. Piszą, że Kopacz chciała zamykać kopalnie A tym czasem to pis pozbył się nie rentownej Jas Mos. Któa pewnie zostanie zamknięta z czasem o ile już nie zamknęli. Kolejna bełkotliwa propaganda pisu.

 

Jak to gdzie? Nie przeszkadzają, dobrze zarządzają, nie doprowadzają celowo do ruiny, żeby mieć pretekst do sprzedaży po taniości. Ale przecież możesz dalej palić głupa i dyskutować z faktami.

To, że deficyt zakładany w budżecie jest wysoki, nie oznacza wcale, że musi być osiągnięty. Wpływy z podatków na razie mile zaskakują. Poczekajmy bez próżnego mielenia ozorem.

Propaganda? Po prostu mają się czym pochwalić. Pamięć to Ty masz krótką i wyjątkowo wybiórczą. Teraz media przynajmniej nie dmuchają w jedną trąbkę, jak to za poprzedników bywało. Do wyboru do koloru. Nawet Trwam wtedy wystartowała z dużym opóźnieniem i to po masowych protestach społecznych, bo mafia nie chciała stracić wyłączności w eterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Oj dobra , sam zgadnę co z tym cudem . Pewno banalnie proste rozwiązanie - błąd przy dacie lub godzinie B) .

Tylko ponoć nawet członkowie PIS z Łodzi  premierowej na kongresie nie widzieli. Nadal mnie ten fenomen nurtuje


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to nie trafiłem , jednak cud :huh: . Tak na marginesie - premierowa - to żona premiera by była B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038
Napisano (edytowany)

juz wiem co palili-chyba sie podzielil towarem od liroya :P  :P  :P .

http://www.wiocha.pl/1439951,Co-Pan-pali-Panie-Prezydencie

 

 zetorki-czasami znajda sie i tam ciekawe filmy czy programy religijne, szczegolnie po 23..,

 

nie przeszkadzaja-to najlepsze podsumowanie gospodarczych osiagniec pis-u, polska-zartowalem -oczywiscie gm zaczal wysylac samochody do australii, nowej zelandi i usa, w koncu zdecydujcie sie czy to zle czy dobrze ze prywatny,obcy kapital stoi za wiekszoscia inwestycji i eksportu polski ??

 

a propos premierowej

http://www.wiocha.pl/1439932,Gauthier-Destenay

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
Napisano (edytowany)

Tak sie zastanawiam że jak taki mały deficyt sie zapowiada i kasa płynie zewsząd szerokim strumieniem  to powinni podatki obniżyć a ten dobry Morawiecki na 2018 nie widzi możliwości obniżenia VAT o nawet 1% do poziomu sprzed tej grabieżczej podwyzki złego Tuska.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

I gdzie w tym zasługa pisu? Pomijam już manipulacje typu, że obecny zysk JSW jest tak duży, że może pokryć rekordowo niski deficyt budżetowy. Bo to bzdury są i manipulacje dla durni. Bo deficyt akurat na ten rok zakładany jest rekordowo wysoki. Piszą, że Kopacz chciała zamykać kopalnie A tym czasem to pis pozbył się nie rentownej Jas Mos. Któa pewnie zostanie zamknięta z czasem o ile już nie zamknęli. Kolejna bełkotliwa propaganda pisu.

 

 

Radocha co? Pewnie wczoraj z takiej głupoty w domu święto mieliście? A co miał niby Trump powiedzieć na słowa o Tusk Tower. Skakać w górę, bić brawo? Napisz lepiej o tym ile Trump rozmawiał z Tuskiem a ile z Dudą. Zresztą co tu się jarać Trumpem. Gość ma na koncie kilkakrotnie więcej gaf niż Tusk.

Co do wywiadu z Grabcem. Fakty są takie, że za po nie próbowano przez rok zamiatać pod dywan faktu śmierci człowieka na komisariacie. Co robił pis. I żadne akcje widelec czy budki tego nie zmienią.

 

i widzisz hubertus  jak ty majaczysz ty nawet wiesz lepiej od mojego zakładu gdzie zasługa pisu to poczytaj o pewnej osobie ozon wkroczyła cba i panów pozamykała niestety ludzie z twojego środowiska lewicowego po


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po pierwsze sam majaczysz. Po drugie sam głosujesz na środowisko lewicowe.  W artykule napisano wyraźnie, że wpływ na obecną sytuację JSW mają dwa czynniki. Wzrost cen węgla i to jak widać duży wzrost. Na który pis nie ma żadnego wpływu. Gdzie za po ceny węgla sięgały historycznych nizin. Oraz wyrzucenie z JSW nie rentownej kopalni. Chociaż potem się pisze, że pis rzekomo nie zamyka kopalń. Nie wiem czy Jas Mos zamknięto. Ale jeśli nie to stanie się garbem, który teraz będziemy dźwigać my wszyscy jako podatnicy. Więc lepiej niech pis go zamknie jak jeszcze nie zamkną.

 

Jak to gdzie? Nie przeszkadzają, dobrze zarządzają, nie doprowadzają celowo do ruiny, żeby mieć pretekst do sprzedaży po taniości. Ale przecież możesz dalej palić głupa i dyskutować z faktami.

To, że deficyt zakładany w budżecie jest wysoki, nie oznacza wcale, że musi być osiągnięty. Wpływy z podatków na razie mile zaskakują. Poczekajmy bez próżnego mielenia ozorem.

Propaganda? Po prostu mają się czym pochwalić. Pamięć to Ty masz krótką i wyjątkowo wybiórczą. Teraz media przynajmniej nie dmuchają w jedną trąbkę, jak to za poprzedników bywało. Do wyboru do koloru. Nawet Trwam wtedy wystartowała z dużym opóźnieniem i to po masowych protestach społecznych, bo mafia nie chciała stracić wyłączności w eterze.

 

Dobrze zarządzają czym? Cenami węgla na świecie? Komu ty te bzdury chcesz wcisnąć.Jeśli ceny węgla znów spadną to i sytuacja JSW zmieni się radykalnie. Więc jak to piszesz przestań palić głupa bo póki co pis nie dyktuje światowych cen węgla. A nawet w artykule napisali, że to dzięki temu czynnikowi JSW ma się lepiej.

O deficycie budżetowym dyskutowaliśmy rok temu. Tez się cieszyliście, że w październiku jego wykonanie było na nie wielkim poziomie. I, że jest super bo nawet pomimo 500 plus wydano mało. Ale potem okazało się, że na wakacje budżet zasiliło 17 mld z LTE i NBP. A na koniec roku nawet pomimo tego zastrzyku deficyt został w całości zrealizowany. Więc hasło, że zysk JSW może pokryć deficyt budżetowy to papka propagandowa. Bo zaplanowany deficyt na ten rok jest rekordowo po 1989 roku wysoki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tylko ponoć nawet członkowie PIS z Łodzi  premierowej na kongresie nie widzieli. Nadal mnie ten fenomen nurtuje

 

A mnie  nurtuje  jak  Juncer mógł  powiedzieć  że Słońce  Peru  nie  potrzebne w UE

Widać  pomiatają  tam  biedakiem ale  co  się  dziwić  jak za spudnicą  Andzi  się  chowa

Nawet   Tramp  Słońce  Peru  ignorował

Jak do tego  mogło  dojść

Spytam  cię  raz  jeszcze  Jarosław  Miał  Rację  że  Słońce  Peru  nie potrzebne w UE

Jak to  przedstawiły Postępowe  Media  TyVN ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

Witajcie propagandowe młyny.

W "Rzeczpospolitej" na jej ekonomicznych stronach czytam, że ten rząd w 1,5 roku zrobił dla uszczelnienia systemu podatkowego więcej niż w poprzednich 10 latach - i nie jest to opinia jakiegoś redaktora, tylko analityków PricewaterhouseCoopers.Fakty są faktami a postawa "totalnych młynów", sprowadzająca się do zasady "im gorzej, tym lepiej",oznacza żałosne zblatowanie takiego osobnika w nadziei, że da się jakoś wrócić do tego co już było i restytuować mafijną złotą wolność

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Jak to niewiele trzeba by zaotać przyjacielem PiS-u. Wystarczy tak jak Juncker walnąć durny żart i gotowe. Oczywiście wyznawcy jedynej słusznej opcji politycznej już zapomnieli jakie psy na nim wieszali, nie dostrzegają również, że to uderza w postrzeganie Polski, której Tusk jest obywatelem. Zresztą i tak nasz rząd jest postrzegany jako banda oszołomów i bardzo się stara by nikt tego zdania nie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj