Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9032 odpowiedzi na ten temat

#4121 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 13 kwiecień 2017 - 21:17

proszę o źródło 

OKO.press pompowanie kasy przez sorsa ?? to jest twoje źródło 

https://www.facebook...754042794857263 nawet się z tym nie kryją 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 02:05
  •  

#4122 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 21:18

masz pustaku ;

6 mln zł na portal o Puszczy Białowieskiej. Do kogo trafią pieniądze? - WP Wiadomości

Edytowany przez marko-kolo, 13 kwiecień 2017 - 21:21.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#4123 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 21:20

Masowe zwolnienia i podniesienie ceny gazety - to sposób „Wyborczej” na wykaraskanie się z poważnych problemów. Agora sprzedaje również siedzibę "Wyborczej". Okazuje się jednak, że nie tylko spółka wydająca „GW” ma problemy. „OKO PRESS - jak się okazuje - zdycha..:)” – czytamy w sieci. Twór został założony m.in. przez byłych dziennikarzy „Wyborczej”. Apelują oni o pomoc, ponieważ „kończą im się pieniądze”. Serwis wytrzymał cztery miesiące...

„Gazeta Wyborcza” została pozbawiona reklam spółek Skarbu Państwa. Teraz widzimy masowe zwolnienia w dzienniku. Spółka wydająca „GW” sprzedaje swoją siedzibę.

W połowie października zakończono też wydawanie bezpłatnego dziennika „Metrocafe.pl”. Serwis internetowy tej gazety zostanie zlikwidowany, a pracę straci kolejnych kilkanaście osób.

Wiemy też, że „Gazeta Wyborcza” może po raz kolejny zredukować liczbę wydań lokalnych. Taką propozycję podczas spotkania wydawców regionalnych „GW” miał rekomendować Wojciech Świerczyński – szef pionu „Wyborczej”. Nie obejdzie się bez zwolnień.

Ale plaga problemów dotknęła nie tylko Czerską. Osoby zgromadzone wokół „GW” założyły bowiem niedawno fundację. Narodziny OKO.press były możliwe dzięki zaangażowaniu i wsparciu wielu osób i instytucji, m.in. „Gazety Wyborczej” i tygodnika „POLITYKA”

Według ustaleń portalu oko.press,

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#4124 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 21:22

co uznajesz tylko to co ci pasuje  ;)

#4125 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 13 kwiecień 2017 - 21:26

Awanturnik nadal w akcji .

#4126 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 21:29

Gazeta Wyborcza zgarnęła aż 51,6% wydatków rządowych z publicznych pieniędzy, jeśli chodzi o ogólnopolskie dzienniki krajowe. Polityka zgarnęła 47% wydatków, a Newsweek 45%, jeśli chodzi o tygodniki. Natomiast jeśli chodzi o telewizje to wydatki kształtowały się bardziej równomiernie - 41% TVP, 33% Grupa TVN, zaś Polsat 15% za wskazany okres. Dla porównania media niezależne i krytyczne wobec władzy otrzymały np. 0,1% wydatków jak Nasz Dziennik w segmencie dzienników.

czyli 124 mln 626 tys. 539 zł. miesięcznie a 6?? jest różnica  

pustaku a co oznacza znak zapytania w tytule ?? w sodzie ma znaczny argument 

Awanturnik nadal w akcji .

ja?? :P

#4127 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 13 kwiecień 2017 - 21:31

Ten wyżej  ;)

#4128 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 21:35

umiesz myśleć to myśl sam a nieza ciebie axel springer i soros masz polskie zudła  

Ten wyżej  ;)

znowu ja  :(

#4129 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 21:37

za dużo fedrujesz chłopie  :D  :D  :D

#4130 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 22:11

tak każą  :P

Edytowany przez Roman176, 13 kwiecień 2017 - 22:12.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4131 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 22:16

gojska-hejke i puszcza-dobrana para, puszcza oczywiscie w tym drugim znaczeniu.

romus- nie widziales jak dzisiaj szyszko wil sie w sprawie fundacji, nie wierzysz ministrowi rydzyka-toz to grzech prawie smiertelny.

ty czasami nie masz na imie tak jak ja, bo sprawdzilem kto w marklowicach moze miec doplaty z ok. 45 ha i zadnego romana tam nie ma za to jest jacek  :rolleyes: .

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#4132 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 14 kwiecień 2017 - 05:49

honor a frajerstwo to dwa różne sprawy ...
jezeli wiesz ze ktos tylko czeka na twoje potkniecie to nie zapraszasz takiego pod swój dach tylko odwdzieczasz sie tym samym, oko za oko, ząb za ząb, pokonujesz przeciwnika jego własną bronią, ja wiem ze chrzescijanstwo mówi aby nadstawic kolejnego policzka ale jak juz powiedziałem ja tego nie łykam,

Pierwszy raz trafilem na Twoje posty i sorry, ale jedyne co zapamietam z tamtej wymiany zdan, to ze nazwales kolesia tlukiem. Jakiegos spektakularnego zwyciestwa w potyczce slownej nie zauwazylem.

slyszalem ze jak ktos zapisze sié do jechowych do dostaje kase na start :D

Znajomy kiedys tak do nich wyjechal z kasa, to bylo, ze "to nie tak", " dla pieniedzy to nie" itd

Co do imigrantów tak was bolą ale te kilka milionów Ukraińców już wam nie przeszkadza, pewnego dnia tez mogą zamarzyć o odrębności na terytorium Polski...

Ukraincy w Polsce to tak jaj jakis czas temu Polacy w Niemczech, czy Anglii. Tylko tu dochodzi jeszcze poplatana przeszlosc tych narodow. Jak czytam niektore tematy to niechec do Ukraincow jest akurat dosc duza, takie odnosze wrazenie.

#4133 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 06:06

Ten wyżej  ;)

To jego  praca   za to mu płacą  więc  niema  co  się  dziwić

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#4134 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 06:44

To chyba ciąg dalszy złego dnia ministra Antoniego.

http://wiadomosci.on...millera/8mm1nd4

"Grochowski byłby dla Macierewicza atrakcyjnym nabytkiem. Poza wiceszefostwem w Komisji Millera był też szefem Inspektoratu MON ds. Bezpieczeństwa Lotów, a także kierował komisją badającą wypadki lotnicze w wojsku. Jednak po tej rozmowie nie miał czego szukać w armii — tego samego dnia napisał wniosek o odejście z wojska. Wkrótce został pozbawiony wszystkich stanowisk. — Chciałem odejść z końcem stycznia 2016 r., ale Antoni Macierewicz się nie zgodził — opowiada Grochowski. — Na początku lutego - w dniu, gdy minister tworzył podkomisję Berczyńskiego - otrzymałem polecenie stawienia się w sztabie generalnym. Tego wieczora, ok. 21.30, otrzymałem od ówczesnego szefa sztabu generalnego gen. Gocuła decyzję ministra zgodnie z którą miałem się stawić "w trybie natychmiastowym" następnego dnia rano do służby w brygadzie zmechanizowanej w Bartoszycach — choć całą służbę wojskową, ponad 30 lat, byłem pilotem. Zameldowałem się w nowej jednostce i służyłem tam do końca maja, kiedy już mogłem odejść ze służby."

Czyli powoli przyroda sama sobie poradzi.

A tu jeszcze lepsze wiadomości i wyznania. :D

http://wiadomosci.dz...a-caracale.html

Emeryt z Beinga uwala przetarg na śmigłowce konkurencji. No kuźwa pięknie! Ręce i nogi opadają. 

A w kontekście odszkodowania dla Airbusa wiadomość pierwsza klasa, już zacierają ręce.

Edytowany przez mirro, 14 kwiecień 2017 - 07:11.

#4135 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 07:15

Nie mogłem się powstrzymać 17554247_396648404037501_821309316606620

#4136 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 14 kwiecień 2017 - 07:58

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Tak samo jak w tvp. Od skrajnosci w skrajnosc. Wiadomosci w obu tv czasami az przykro sie oglada, jakby widza mieli za kompletnego debila. A do tego najczesciej widzowie jednej stacji widza tylko przegiecia tej drugiej. No ale dostaja to co chca doatac.

#4137 Share ozzborn

ozzborn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 08:49

Pierwszy raz trafilem na Twoje posty i sorry, ale jedyne co zapamietam z tamtej wymiany zdan, to ze nazwales kolesia tlukiem. Jakiegos spektakularnego zwyciestwa w potyczce slownej nie zauwazylem.

a co ja poradze ze nie czytasz ze zrozumieniem ....

jak mozna nie nazwac kogos tłukiem skoro ten pyta sie mnie czy bede pracował w polu w swieta ?  :D  jak bedzie taka potrzeba to bede pracował,  po czym zadałem mu pytanie czy on jako przykładny katolik wszystkie niedziele robi wolne - odpowiedzi brak  :D a wczesniej zapytałem co by było gdyby swieta wielkanocne trafiały w zniwa, czy katolicy nie chlastaliby wtedy zbóż ? chlastaliby na potege  :D bo wiara wiarą ale kasa w kieszeni musi sie zgadzac, zresztą taki przekaz idzie prosto z koscioła ...

na tym polega moje zwyciestwo, załatwiłem goscia jego własnymi oskarżeniami, skoro tego nie kumasz to ja nic nie poradze ...

Edytowany przez ozzborn, 14 kwiecień 2017 - 08:52.

#4138 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 09:17

Po pierwsze nie jestem przykładnym katolikiem .

Po drugie jakie święta , bo chyba nie dla niewierzącego .

Ty nawet nie wiesz kim jesteś , próbując pozować na ateistę , a boisz się coś robić w Wielkanoc .

Nie próbuj odwracać kota ogonem i szukać winy w swojej nie wierze u katolików . Skoro katolik robi w święto to jest słabym katolikiem i tyle . No ale żaden nie odpowiada za twój stan umysłu . Próbujesz się wywyższyć i udajesz lepszego tylko dlatego że nie wierzysz w nic ? Powtarzam - Nikogo to tutaj nie obchodzi .

Załatwiłeś - chyba się - podetrzyj sobie jeszcze tyłek , bo straszny smród w koło ciebie .

Edytowany przez zetorki12, 14 kwiecień 2017 - 09:19.

ZETOR TEAM

#4139 Share ozzborn

ozzborn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 09:37

ja nie wiem kim jestem ? 

czy moze ty nie wiesz kim jestes udajac katolika a nie bedac przykładnym katolikiem ?  :D

ale od razu cie pociesze, nie martw sie 90% katolików postepuje tak samo jak ty  :D a swieta to dla nich okazja do picia i żarcia, nic poza tym

no to kto tu sie boi ?  :D

Edytowany przez ozzborn, 14 kwiecień 2017 - 09:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4140 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 09:44

Nie pisz tego , o czym nie masz pojęcia . To co , w takim razie bierzesz się za wywózkę gnoju w Wielkanoc ? Bo Ja bym się bał , może nie tyle Boga , a tego że inni by Mnie palcami wytykali . No ale ty jesteś ponad to , więc ...?

ZETOR TEAM