Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

galeria
Żniwa 2023
hubertuss    4652

Czyli jak pisałem nic mądrego nie napiszesz. A to, że sfrustrowany jesteś to akurat sam pokazujesz. Tyle złości, agresji, epitetów. Może napisać tylko frustrat. Mam net w pracy, w domu. Korzystam kiedy chcę i pisze co chce. Boli cie to?

Bo tak już na świecie jest. Ty jako pisuar musisz tyrać na nic czasu nie masz. A ja jak na leminga przystało żyję sobie wygodnie i dostatnio, spędzam czas na próżnych przyjemnościach. I nawet w dobrze płatnej pracy mogę wchodzić na strony jakie chce i pisać co chce. Ty jesteś sfrustrowany i miotasz obelgami. A ja jestem wyluzowany. Co widać w naszych tekstach.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 Bilecki wytransferował sporo kasy ze skokó to może coś Jarkowi rzucił.

Kto to jest Bilecki ? Co to jest skokó ? 

Oświeć mnie proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No faktycznie jesteś wyluzowany. Nie wiem czy z tego wyluzowania cały dzień na forum czatujesz, czy czasem nie trzeba by wtrącić paru zdań. Normalni ludzie mają w pompie te Twoje wpisy,czasem Ci coś odpiszą, czasem nie. Mają rodziny, znajomych ciekawą pracę lub hobby. A Twoja dobrze płatna praca to dla niejednego na waciki dla żony. Jak dla mnie to dobrze płatną pracę to miał młody Morawiecki. Pochwal sie w realu przed kimś kto lubi słuchać jak to Ci się powodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

No błysnąłeś dwie literówki. Pewnie dumny z siebie jesteś? Ale mało domyślny.

Sorry @chujejtussie ,literówka  to drobiazg.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No faktycznie jesteś wyluzowany. Nie wiem czy z tego wyluzowania cały dzień na forum czatujesz, czy czasem nie trzeba by wtrącić paru zdań. Normalni ludzie mają w pompie te Twoje wpisy,czasem Ci coś odpiszą, czasem nie. Mają rodziny, znajomych ciekawą pracę lub hobby. A Twoja dobrze płatna praca to dla niejednego na waciki dla żony. Jak dla mnie to dobrze płatną pracę to miał młody Morawiecki. Pochwal sie w realu przed kimś kto lubi słuchać jak to Ci się powodzi..

 

Chyba w takim razie jesteś nienormalny skoro to komentujesz. Skoro normalni mają w pompie jak sam piszesz. A o moją pracę się nie martw. Skoro ktoś liczy mój czas to mu napisałem co robię. Zabrakło wam argumentów to was nagle mój czas i rodzina zaczęła interesować. Na wszystko mam czas a tutaj parę zdań mogę napisać w każdej chwili z każdego miejsca. No ale pewnie wy żyjecie w czasach, Gdzie internet w domu z gniazdka i to jeszcze oszczędnie bo duży rachunek przyjdzie. Sory ale tak wyglądają te wasze podsumowania mego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No może jestem. Ty napewno. Faktycznie same biedaki na forum i jedno panisko dla którego szczytem awansu społecznego jest robota na "zusie" stary ferdek, stary pasat i internet w telefonie. Świat wirtualny nie każdego bawi, ale jak ktoś ma smutne życie w realu to się może dowartościować. Mnie smuci jak komuś czegoś brakuje, Ciebie widzę że cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

coś nie z bogaty jesteś  skoro zasadziłeś się na 500+ i tym samym  reprezentujesz elitę awansu społecznego na cudzy koszt

to ma być te wesołe życie w kolejce po zasiłek ?  :D  :D  :D

mnie też smuci to ze tacy jak Ty nie potrafią zarobić na własne dzieci i ja będę musiał na was robić, choć swoje już wychowałem i prawie wyuczyłem i nikt mi nie dokładał  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wręcz przeciwnie jestem z tego dumny że nigdy nie stałem tam gdzie inni  ;)

ale wiesz to inny stan postrzegania obowiązku i poczucia odpowiedzialności

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No dumny jak Koreańczyk oni też są z siebie dumni że żyja jak żyją i nikt im nie dopłaca rozumiem że jakbyś miał możliwość to byś wniosku nie złożył bo Twoja duma by na to nnie pozwoliła :D :D :D  jak znam życie to Ci dumni pierwsi w kolejce stali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek wiem że tego nie pojmiesz , nie mam takich złudzeń ? 

nie mając argumentów mieszasz do tego dopłaty obszarowe które nie są pomocą socjalną dla nierobów tylko zwrotem poniesionych kosztów  ;)

widzisz ja sporo czasu już gospodarzę i przez 15 lat żyłem bez dopłat i dałem rady , mało tego najwięcej gruntu wtedy kupiłem 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

500 + jest też zwrotem poniesionych kosztów ale że Ciebie nie objęło nie możesz się z tym pogodzić ;) a kiedy miałeś niby kupić oczywiste że wtedy jak ziemia była za grosze


A dopłaty obszarowe są właśnie dla nierobów bo dostają je Ci co nawet nie wiedzą gdzie ich ziemia jest :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 no widzisz była za grosze i nikt jej nie chciał

 a terasz ryczą że ktoś się bogaci  

 

tu nie chodzi ze mnie nie obejmie , tylko dlaczego ja mam  teraz jeszcze robić na nierobów takich jak ty ?  

  

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale dlaczego na nierobów? Każdemu kto spełnia kryteria przysługuje więc ten co ciężko pracuje zarabia 20 tysi miesięcznie jest dla Cb nierobem ? Ty na mnie grosza nie dałeś więc nie wiem po co te aluzje B)


A że masz problemy z prokreacją to wylewasz na kogoś swoje żale :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

z czyjej kieszeni przysługuje ? z mojej ? 

a  ci co nie maja dzieci maja płacić na twoje ? 

nie wstyd ci ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jakbyś nie wiedział to podpowiadam że te dzieci będą płaciły na ich emerytury wiem że doskonale o tym wiesz ale lubisz manipulować faktami więc wychodzą takie kwiatki ;)


Mam takiego kolegę co jest kawalerem i twierdzi tak jak ty że z jego kieszeni będą brać tyle że on płótno w niej jedyniue widzi ale emerytury już wyczekuje i z czyjej kieszeni mają mu wtedy płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No może jestem. Ty napewno. Faktycznie same biedaki na forum i jedno panisko dla którego szczytem awansu społecznego jest robota na "zusie" stary ferdek, stary pasat i internet w telefonie. Świat wirtualny nie każdego bawi, ale jak ktoś ma smutne życie w realu to się może dowartościować. Mnie smuci jak komuś czegoś brakuje, Ciebie widzę że cieszy.

 

Wcale mnie nie cieszy, że masz smutne życie w realu i czegoś ci brakuje. Więc postanowiłeś się tu dowartościować. Po prostu, gdy nie masz argumentów merytorycznych w dyskusji zbyt łatwo przeskakujesz na tematy osobiste. Czy to ciebie czy @Alamo co może obchodzić mój czas prywatny i to co z nim robię, czy moja rodzina. Piszecie zdziwieni, że często tu piszę. Jak by internet przenośny był dla was nieznany. Pod mostem mogę mieszkać. Nic ci do tego. Jak masz coś do powiedzenia to stań z podniesioną głową i dyskutuj merytorycznie. Jak nie masz nic do napisania to daj se spokój z wycieczkami osobistymi bo to cecha ludzi słabych i tchórzy. A ty nie raz już tutaj tak robiłeś. Pamiętasz jak zarzucałeś mi starokawalerstwo bo ci argumentów brakło? A sam słuchasz i bronisz tu starego kawalera, który nie ma konta w banku ani prawka.

Podsumowując brak wam argumentów to na tematy osobiste wskakujecie. Jak się wam odgryzłem to zabolało i się ferment zrobił. A niby wszyscy normalni mnie olewają. To po co komentujesz? Naprawdę nie normalny jesteś, co sam stwierdzasz.

PS rozumiem, że się tak tu rzucacie. Bo to co piszę to wszystko prawda. A wam brak argumentów to se folgujecie. Robotę z zusem polecam i każdemu kto szuka życzę. Zwłaszcza taką z trzema filarami emerytalnymi, dwiema dodatkowymi pensjami i trzecią dodatkowa formie rożnych świadczeń socjalnych pracodawcy. Prywatnym ubezpieczeniem medycznym bez kolejek w przychodniach. Taką wiecie jak na rasowego leminga przystało, którego pisuary nie zdołały od koryta oderwać i który ma się dobrze. Pozdro.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

 

a  ci co nie maja dzieci maja płacić na twoje ? 

nie wstyd ci ? 

 

A kto będzie pracował na emerytury tych którzy nie mają własnych dzieci ? Czy to jest sprawiedliwe ?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

to że rząd obecne składki przeznacza na emerytury pokolenia wstecz to wcale nie oznacza że ten bezdzietny który pracuje i opłaca składki , nie pracuje na własna emeryturę  

obecne pokolenie to raczej jest uczone wyciągania łapek po nie swoje i życia na cudzy koszt -bo jak to mówi socjalista staszek się należy i tyle 

wychowałem swoje dzieci na swój koszt  i w nagrodę teraz mam płacić na innych - to ma być sprawiedliwe ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 czy ja napisałem że tylko ten rząd ? 

 co brak argumentów ? 

 znaczy co ? skoro brak na emerytury to i na 500 + też pożyczymy u Niemca ? i będzie OK ? to ma być inwestycja ? bo moim zdaniem to  zadłużanie  obecnych i następnych pokoleń

 kto te długi będzie płacił ? takie nieroby co twierdzą że im się należy ? 

 czy kupowanie w ten sposób głosów (na kredyt )jest sprawiedliwe ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daj sobie siana żadnych argumentów tylko pożyczamy u niemca  kupowanie głosów no jak przedszkolak się zachowujesz :P :P :P


Myślisz jak Petru i Schetyna z Tuskiem razem wzięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 co za debilizm żeby samemu sobie zaprzeczać w jednym zdaniu  ;)

 skoro nie mam żadnych argumentów to po co wymieniasz te które mam ? 

 niedouczony socjalisto , staraj się chociaż nie robić z siebie błazna  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj