Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

634 odpowiedzi na ten temat

#21 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 15 kwiecień 2016 - 13:26

coś nie bardzo czytasz , dlatego  nielogiczne wnioski wyciągasz 

albo sprytnie to przekłamujesz i myślisz że ktoś to łyknie 

dla mnie to zachowanie obrazkowego propagandysty które uznaje za żałosne 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 00:14
  •  

#22 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 15 kwiecień 2016 - 13:47

Osobiste wycieczki gdy brak argumentów .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#23 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 15 kwiecień 2016 - 14:08

twoje argumenty to chłam z internetu który wklejasz ?

my piszemy o faktach  i choć może robimy to  nie raz nieudolnie to jednak używamy do tego własnego rozumu a nie cudzych tekstów i obrazków  :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#24 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 15 kwiecień 2016 - 14:10

Ponownie kilka niejasności - w wielu Waszych postach piszecie że rząd Beaty Szydło uzależnia się od Brukseli i Berlina .Piszecie że pożycza od Niemiec pieniądze , że coraz bardziej uzależnia się od UE .Piszecie że Szydło chodzi na smyczy Berlina tak samo jak chodził Tusk .A jednocześnie piszecie że PiS dla Putina rozbija Unie europejską .Nie chcę nikogo obrażać ale gdzie tu logika ?

Widzisz najbardziej obrażasz sam siebie. Bo albo nie rozumiesz co czytasz. Albo świadomie to przekręcasz. Nigdzie nie pisałem, że Szydło jest na pasku Brukseli czy Berlina. Inna sprawa, że pożycza od Niemców pieniądze. Ale jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Wręcz przeciwnie rząd Szydło jak i sam PiS wmawia swoim wyborcom, że Niemcy i Bruksela czyli ogólnie UE są be. Co nie przeszkadza im sięgać po kasę stamtąd.

Ten rząd w wielu kierunkach polityki zagranicznej świadomie lub nie świadomie jedno mówi drugie robi. Świadomie mówią, że Berlin i Bruksela be i świadomie biorą od nich kasę. Świadomie mówią, że Rosja be. Ale nie świadomie pomagają Putinowi rozbijać UE mówiąc, że Niemcy i Bruksela be. Wszystko co tu piszę ma jak najbardziej logicznie spójny sens. Ale fakt działania pisu na arenie między narodowej wyglądają na nie logiczne i nie spójne.

Przykład kilka dni temu izby rolnicze krajów grupy wyszehradzkiej wystąpiły do ue o większe nakłady na rolnictwo w tych krajach.  Dzisiaj Szydło pluła na tak zwaną stara Europę. Która najbardziej to finansuje. Wygadując, że to samo zło. Robiła to z racji rocznicy Chrztu Polski. Który był swego rodzaju zbliżeniem Miesza I z Europą zachodnią. Logiki w tym nie ma fakt.

Podobnie z Rosją z jednej strony chcemy by oddali samolot, ale z drugiej z nimi walczymy. Samolotu nie dostaniemy, handel ucierpi. Ale za to nie świadomie pomagamy Putinowi rozbijać ue. Od polityka zagraniczna PiSu. Nikt nie wie o co chodzi. Jeden wielki chaos.

Edytowany przez hubertuss, 15 kwiecień 2016 - 14:17.

#25 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 15 kwiecień 2016 - 14:30

Mieszanie zawsze było rosyjską specjalnością. Wrak dostaniemy kiedy Rosja zauważy że wypaliło się paliwo związane z podsycaniem podziału naszych obywateli katastrofą Smoleńską. Na razie jednak ogień podziału podsycany jest przez naszych rodzimych oszołomów , więc wrak może leżeć spokojnie i czekać na swoją kolej.

Wszystko w myśl zasady "jak se leży to niech se leży".

#26 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 15 kwiecień 2016 - 15:10

Według Waszej  ( i znacznej części Parlamentu Europejskiego ) logiki największym zagrożeniem  dla spójności UE nie są milionowe hordy muzułmańskich fanatyków tylko PiS . Niemcy krytykują Polski rząd a jednocześnie temu rządowi pożyczają pieniądze . ps. a co z opisywanym przez Was finansowaniem PiS przez Putina ?

Edytowany przez dddddddddddddddddd, 15 kwiecień 2016 - 15:16.

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#27 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 15 kwiecień 2016 - 16:55

Widzisz najbardziej obrażasz sam siebie. Bo albo nie rozumiesz co czytasz. Albo świadomie to przekręcasz. Nigdzie nie pisałem, że Szydło jest na pasku Brukseli czy Berlina. Inna sprawa, że pożycza od Niemców pieniądze. Ale jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Wręcz przeciwnie rząd Szydło jak i sam PiS wmawia swoim wyborcom, że Niemcy i Bruksela czyli ogólnie UE są be. Co nie przeszkadza im sięgać po kasę stamtąd.

Ten rząd w wielu kierunkach polityki zagranicznej świadomie lub nie świadomie jedno mówi drugie robi. Świadomie mówią, że Berlin i Bruksela be i świadomie biorą od nich kasę. Świadomie mówią, że Rosja be. Ale nie świadomie pomagają Putinowi rozbijać UE mówiąc, że Niemcy i Bruksela be. Wszystko co tu piszę ma jak najbardziej logicznie spójny sens. Ale fakt działania pisu na arenie między narodowej wyglądają na nie logiczne i nie spójne.

Przykład kilka dni temu izby rolnicze krajów grupy wyszehradzkiej wystąpiły do ue o większe nakłady na rolnictwo w tych krajach.  Dzisiaj Szydło pluła na tak zwaną stara Europę. Która najbardziej to finansuje. Wygadując, że to samo zło. Robiła to z racji rocznicy Chrztu Polski. Który był swego rodzaju zbliżeniem Miesza I z Europą zachodnią. Logiki w tym nie ma fakt.

Podobnie z Rosją z jednej strony chcemy by oddali samolot, ale z drugiej z nimi walczymy. Samolotu nie dostaniemy, handel ucierpi. Ale za to nie świadomie pomagamy Putinowi rozbijać ue. Od polityka zagraniczna PiSu. Nikt nie wie o co chodzi. Jeden wielki chaos.

Chore przemyślenia domorosłego leminga (jak sam siebie określił na innej stronie,w innym wątku)

#28 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 15 kwiecień 2016 - 20:09

prawda boli  :D  :D  :D

chore to są ludki które nie widzą że to są fakty powszechnie dostępne 

tylko trzeba mieć mózg a nie sieczkę żeby to ogarniać  ;)

#29 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 kwiecień 2016 - 06:55

Według Waszej  ( i znacznej części Parlamentu Europejskiego ) logiki największym zagrożeniem  dla spójności UE nie są milionowe hordy muzułmańskich fanatyków tylko PiS . Niemcy krytykują Polski rząd a jednocześnie temu rządowi pożyczają pieniądze . ps. a co z opisywanym przez Was finansowaniem PiS przez Putina ?

Nie pisałem o finansowaniu PiS przez Putina. Bilecki wytransferował sporo kasy ze skokó to może coś Jarkowi rzucił. Finansowane przez Putina są za to nie które eurosceptyczne partie w europarlamencie, które tworzą sojusze z pisem. Nie twierdzę też, że PiS jest większym zagrożeniem niż muzułmanie. Ale nasz rząd robi skuteczne zamieszanie w ue. Co właśnie w tych trudnych czasach osłabia ue a jest Putinowi na rękę.

Chore przemyślenia domorosłego leminga (jak sam siebie określił na innej stronie,w innym wątku)

I co znowu z norki wylazłeś i będziesz trolował? W jednym temacie napisałeś brednie o cukrowni w Łapach. To ci napisałem jak było to się schowałeś. A teraz tutaj wylazłeś. Skoro twierdzisz, że to są chore przemyślenia. Napisz mądrzejsze stać cię na to?

#30 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 16 kwiecień 2016 - 07:48

Nie pisałem o finansowaniu PiS przez Putina. Bilecki wytransferował sporo kasy ze skokó to może coś Jarkowi rzucił. Finansowane przez Putina są za to nie które eurosceptyczne partie w europarlamencie, które tworzą sojusze z pisem. Nie twierdzę też, że PiS jest większym zagrożeniem niż muzułmanie. Ale nasz rząd robi skuteczne zamieszanie w ue. Co właśnie w tych trudnych czasach osłabia ue a jest Putinowi na rękę.

I co znowu z norki wylazłeś i będziesz trolował? W jednym temacie napisałeś brednie o cukrowni w Łapach. To ci napisałem jak było to się schowałeś. A teraz tutaj wylazłeś. Skoro twierdzisz, że to są chore przemyślenia. Napisz mądrzejsze stać cię na to?

Wyznawco zasady Michnikowszczyzny.Michnikowszczyzny ludzie nie kupują,wyłącznie podobna Tobie tetryczejąca diaspora po Tusku.Nie mam czasu klepać wpisów regularnie co trzy godziny dzień w dzień,wchodzić na strony pro Michnikowskie,czerpać wiedzę w celu podbudowania swojej lemingozy..Swoją drogą należy Ci współczuć,nie masz życia poza tematem "Andrzej Duda najlepszy prezydent dla rolników" wystarczy prześledzić kilka stron wstecz,Jw..wpisy stukane każdego dnia,srednio w odstępach 3 godzin,po to by między czasie przysiąść na kibel,obmyślając kolejne propagandowe wpisy sfrustrowanego człowieka,tym że wybory wygrał PIS a nie ktoś spod znaku lemingozy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 kwiecień 2016 - 08:24

Czyli jak pisałem nic mądrego nie napiszesz. A to, że sfrustrowany jesteś to akurat sam pokazujesz. Tyle złości, agresji, epitetów. Może napisać tylko frustrat. Mam net w pracy, w domu. Korzystam kiedy chcę i pisze co chce. Boli cie to?

Bo tak już na świecie jest. Ty jako pisuar musisz tyrać na nic czasu nie masz. A ja jak na leminga przystało żyję sobie wygodnie i dostatnio, spędzam czas na próżnych przyjemnościach. I nawet w dobrze płatnej pracy mogę wchodzić na strony jakie chce i pisać co chce. Ty jesteś sfrustrowany i miotasz obelgami. A ja jestem wyluzowany. Co widać w naszych tekstach.

Edytowany przez hubertuss, 16 kwiecień 2016 - 08:26.

#32 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 16 kwiecień 2016 - 09:42

Bilecki wytransferował sporo kasy ze skokó to może coś Jarkowi rzucił.

Kto to jest Bilecki ? Co to jest skokó ? 

Oświeć mnie proszę .

#33 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 kwiecień 2016 - 10:38

No błysnąłeś dwie literówki. Pewnie dumny z siebie jesteś? Ale mało domyślny.

#34 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 16 kwiecień 2016 - 13:03

Obecna sytuacja polityczna w Polsce No faktycznie jesteś wyluzowany. Nie wiem czy z tego wyluzowania cały dzień na forum czatujesz, czy czasem nie trzeba by wtrącić paru zdań. Normalni ludzie mają w pompie te Twoje wpisy,czasem Ci coś odpiszą, czasem nie. Mają rodziny, znajomych ciekawą pracę lub hobby. A Twoja dobrze płatna praca to dla niejednego na waciki dla żony. Jak dla mnie to dobrze płatną pracę to miał młody Morawiecki. Pochwal sie w realu przed kimś kto lubi słuchać jak to Ci się powodzi..

#35 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 16 kwiecień 2016 - 14:13

No błysnąłeś dwie literówki. Pewnie dumny z siebie jesteś? Ale mało domyślny.

Sorry @chujejtussie ,literówka  to drobiazg.

Edytowany przez scoffer, 16 kwiecień 2016 - 14:15.

#36 Share ozzborn

ozzborn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 16 kwiecień 2016 - 16:58

wkoncu jakis sensowny pomysł, ale i tak nie wierze w to ze cos takiego moze wejsc w zycie w tym kraju 

http://www.bankier.p...ej-7360227.html

Edytowany przez ozzborn, 16 kwiecień 2016 - 16:59.

#37 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 kwiecień 2016 - 17:15

No faktycznie jesteś wyluzowany. Nie wiem czy z tego wyluzowania cały dzień na forum czatujesz, czy czasem nie trzeba by wtrącić paru zdań. Normalni ludzie mają w pompie te Twoje wpisy,czasem Ci coś odpiszą, czasem nie. Mają rodziny, znajomych ciekawą pracę lub hobby. A Twoja dobrze płatna praca to dla niejednego na waciki dla żony. Jak dla mnie to dobrze płatną pracę to miał młody Morawiecki. Pochwal sie w realu przed kimś kto lubi słuchać jak to Ci się powodzi..

Chyba w takim razie jesteś nienormalny skoro to komentujesz. Skoro normalni mają w pompie jak sam piszesz. A o moją pracę się nie martw. Skoro ktoś liczy mój czas to mu napisałem co robię. Zabrakło wam argumentów to was nagle mój czas i rodzina zaczęła interesować. Na wszystko mam czas a tutaj parę zdań mogę napisać w każdej chwili z każdego miejsca. No ale pewnie wy żyjecie w czasach, Gdzie internet w domu z gniazdka i to jeszcze oszczędnie bo duży rachunek przyjdzie. Sory ale tak wyglądają te wasze podsumowania mego czasu.

#38 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 07:48

Obecna sytuacja polityczna w Polsce No może jestem. Ty napewno. Faktycznie same biedaki na forum i jedno panisko dla którego szczytem awansu społecznego jest robota na "zusie" stary ferdek, stary pasat i internet w telefonie. Świat wirtualny nie każdego bawi, ale jak ktoś ma smutne życie w realu to się może dowartościować. Mnie smuci jak komuś czegoś brakuje, Ciebie widzę że cieszy.

#39 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 10:10

coś nie z bogaty jesteś  skoro zasadziłeś się na 500+ i tym samym  reprezentujesz elitę awansu społecznego na cudzy koszt

to ma być te wesołe życie w kolejce po zasiłek ?  :D  :D  :D

mnie też smuci to ze tacy jak Ty nie potrafią zarobić na własne dzieci i ja będę musiał na was robić, choć swoje już wychowałem i prawie wyuczyłem i nikt mi nie dokładał  ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 10:24

I tu cię boli nie załapiesz się na 500 !

;)

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY