Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    483

Kto był na marszu peło ? w śród tłumu z tfałenu około 90 tys :D


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

hubertuss zmanipulowany popaprańcami 18301037_1664025547239661_23914224767066


 Marsz wolności organizuje partia za rządów której inwigilowano dziennikarzy, ograniczano wolność zgromadzeń i próbowano przeforsować ACTA
wpis z dnia 6/05/2017

tusk-schetyna-arlukowicz_PlatformaRP_CC-

foto: PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0) 

Jednym z największych paradoksów III RP było biegunowe mieszanie pojęć. Przypomnijmy - jeszcze nie tak dawno człowiekiem honoru tytułowano komunistycznego zbrodniarza. Autorytetami byli donosiciele i tajni współpracownicy służb bezpieczeństwa PRL, a kłamcy, kombinatorzy i zwykli oszuści nie raz stawali się bohaterami okładek prestiżowych magazynów. Ten "cień" III RP nadal daje nam o sobie znać. Obecnie "marsz wolności" organizuje partia, za rządów której inwigilowano dziennikarzy, ograniczano wolność zgromadzeń i próbowano przeforsować ACTA.

                              

r e k l a m y

 

            

Organizacja przez Platformę Obywatelską dzisiejszego "Marszu wolności", którego hasłem przewodnim ma być obrona demokracji i swobód obywatelskich, pięknie nawiązuje do jednego z głównych motywów okrągłostołowej III RP, czyli do patologicznego wręcz mieszania pojęć i paradygmatów. Twórcy tego państwa często ubierali się w szaty wolności, pluralizmu i dialogu, choć ich działania stanowiły de facto zaprzeczenie tych idei. Często bowiem narzucali nam dyktat politycznej poprawności, cenzurowali język i odbierali możliwość wyboru. Jakby tego było mało człowiekiem honoru nazywali oni komunistycznego zbrodniarza, z donosicieli i tajnych współpracowników robili autorytety, a zwykłych oszustów i kryminalistów stawiali za wzór nowoczesnych biznesmenów.

         

r e k l a m y

 

   

Dzisiaj za organizację "Marszu wolności" zabrała się partia, za rządów której masowo inwigilowano nieprzychylnych dziennikarzy, ustawowo ograniczano wolność zgromadzeń (vide: nowelizacja ustawy Prawo o zgromadzeniach publicznych z 2011 roku), strzelano do antyrządowych demonstrantów, ograniczano swobodę dostępu do informacji publicznej (vide: nowelizacja ustawy o dostępie do informacji publicznej z 2011 r.) oraz próbowano przeforsować antywolnościową ACTA. Teraz ci sami ludzi występują jako obrońcy rzekomo zagrożonej wolności i demokracji. Paradoks jak się patrzy.

"Obrońcy demokracji" wyjdą dziś na ulice Warszawy. Ramię w ramię będą szli w wolnościowym pochodzie, głosząc hasła o obronie praw i swobód obywatelskich. Wszystko po to, aby wrócić do władzy i... kontynuować swoje dzieło ograniczania swobód i wolności? 

   

wpis z dnia 6/05/2017 

          

n-logotyp.gif

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

 


18341969_1298628393578261_53535934722182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto był na marszu peło ? w śród tłumu z tfałenu około 90 tys :D

 

PO wpisach widać że agenci jeszcze nie wrócili ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Wszyscy byli, tylko MO zawiodło. :wacko:  Chodziki zerdzewiały czy jak. :D  :D  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471

Wawrzyńcu-Pruski czemuż to zmieniłeś awatara na tak parszywie- paskudny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak takie niemoty siedzą w sejmie to nawet słabi absolwenci administracji wielkiej szkody nie zrobią. Może wprowadzić ustawę że posłowie tez powinni mieć nie wiecej jak maturę bo studia nic nie dają?

Możesz wskazac na lewicowe poglądy JKM na podstawie poniższego linku?

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/ile_polska_traci_wskutek_istnienia_podatkow_dochodowych_/2964

 

No to poco wyciąga łapy po pensję z Eroparlamentu przecież to są pieniądze z podatków nie brzydzi się? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

No to co że z podatków? 

 

Prezes PIS i cały rząd  tez bierze pensje z podatków bez obrzydzenia - to tez czyni ich lewakami? :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

hehe sama prawda ..

http://fakty.interia.pl/dlaczego-manifestuja-uczestnicy-marszu-odpowiadaja-video,vId,2306867

czytać komentarze po peowej bajki już chyba nikt nie oda głosu :D  :lol:  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

 

Miał być  1mln  protestujących  a  wyszło z tego   12-20 tyś

Ludzie  przyszli  Demonstrować  ale nie wiedzą  za czym

Kazali  przyjść  to  poszli

Komitet Centralny PO   zaliczył  wielką  klapę 

:lol:  :lol:  :lol:

:lol: :lol:

:lol:

https://www.youtube.com/watch?v=sMniwfI_y2k        

 

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

W czym Ci przeszkadza taki marsz? Marsz się odbył, taki był jego cel. Zawsze Wam mało tych uczestników i mało. Napisz że procesja z okazji Bożego Ciała była nijaka bo nie było 12 tysięcy uczestników. Sam się nakręcasz, dla tych co tam szli było OK. Jak pójdziesz w jakimś marszu to napisz, a ja pochwalę że fajny marsz i trafione postulaty. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

 

Mi nie  przeszkadza  chcą  niech  chodzą  nawet  codziennie Tak jak nie  przeszkadzają  mi  Marsze  każdego  10-tego miesiąca.

Zapowiadali 1mln  protestujących  wyszło  12-20 tyś 

Czyli  klapa Komitetu Centralnego  PO

 

Inteligentna była Pierwsza Dama

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

https://www.youtube.com/watch?v=RWXmU-Uyd_s    

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

A może spójrz na te marsze jako wyraz lęków i obaw uczestników? Nie jako wyraz protestu ale zwykłego ludzkiego strachu, przed czymś w zasadzie nieuchwytnym i trudnym do wyrażenia czyli przyszłością made by PiS? Ludzie idą stadem, zgodnie z niektórymi memami, bo jednoczy ich obawa. A ze w stadzie raźniej i bezpieczniej to sprawa znana od wieków. Choć przecież poczucie strachu uruchamia mechanizmy obronne, czyli pozwala przetrwać gatunkowi a to już jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
Gadowski: Za rządów PO-PSL, kiedy próbowałem gdzieś pracować, natychmiast zjawiali się „smutni panowie” i mówili „dla tego pana zleceń ma nie być”
  • 425
  •  
  • 6
  •  
  •  
  •  
  •  
lml19:11 6 maja 2017
ppt_17.jpg
  Telewizja Republika
 
– "Chory zawsze drapie się tam, gdzie go swędzi". Krzyki o wolności podnoszą najczęściej ci, którzy z tą wolnością mają problem. Oczywiście, tam maszerują ludzie, którzy uważają, że teraz nie mają wolności, maszerując w sposób wolny, w stolicy wolnego kraju, ale wszyscy ci, którzy nie maszerują, odczuwali w czasie rządów PO coś zupełnie innego – brak wolności. Posłużę się swoim własnym przykładem. Funkcjonował zapis, że "ten pacjent obsługiwany nie będzie". Do żadnego studia telewizyjnego wejść nie mogłem, w każdym ówczesnym reżimowym medium, czyli właściwie w każdym, opublikować nic nie mogłem, a nawet kiedy próbowałem gdzieś pracować, natychmiast pojawiali się smutni panowie powiązani z PO albo PSL-em, albo już wprost z WSI, albo dawną SB i mówili "dla tego pana zleceń ma nie być". Mówię to odpowiedzialnie, bo mam na to dowody. Jeżeli to nazwiemy "wolnością", to rzeczywiście w imię tej wolności ci państwo dzisiaj maszerują – mówił w Telewizji Republika publicysta i pisarz Witold Gadowski.
 

Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy, w której uczestniczyli dr Magdalena Ogórek, Witold Gadowski 

1x1.gif?1494142743
 

 

 
 
  •                                                                                   

  •  
  •  
  •  

 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 07.05.2017 09:07
 




 

 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Pewnie  że  wyraz  lęków  i  obaw   że  koryto  odsunięto   i  Nie da się wyżyć  za 2 tyś zł  emerytury  ale  Rolnik  za 1 tyś  jakoś  wyżyje

Masz  rację w 100%  Stracili  przywileje   układy   i  się  boją  co  będzie  dalej

https://www.youtube.com/watch?v=aciGBn_M5GM       

 

Stracili  władzę i  ludziom  z Platformy  żyję  się  gorzej  i  protestują 

Za to żyje  się  lepiej  większości   ludzi  w Polsce

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

,,Punkt widzenia w dużej mierze zależy od punktu siedzenia" odnośnie Donalda


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
Napisano (edytowany)

Bogdan, nie odbierając prawa Gadowskiemu do tego co robi i po części mając dla niego uznanie dla zaangażowanie jakie w to wkłada muszę powiedzieć że czas najwyższy aby facet " przestał się pieścić własnym bólem". Wolę go kiedy wyszukuje pewne smaczki w różnych zdarzeniach, dokumentach niż jako kombatanta gnębionego przez WSI, PSL,PO czy innych smutnych panów. Może robić swoje albo iść wpatos martyrologii dziennikarskiej. Dziennikarze sami twierdzą że to służba, powołanie więc rzucanie kłód pod nogi przez taką czy inną władzę mają niejako wpisaną w kompetencyjny zakres obowiązków. Szacunek, ale bez paniki.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W czym Ci przeszkadza taki marsz? Marsz się odbył, taki był jego cel. Zawsze Wam mało tych uczestników i mało. Napisz że procesja z okazji Bożego Ciała była nijaka bo nie było 12 tysięcy uczestników. Sam się nakręcasz, dla tych co tam szli było OK. Jak pójdziesz w jakimś marszu to napisz, a ja pochwalę że fajny marsz i trafione postulaty. 

 

To że marsz się odbył świadczy tylko o tym że demokracja ma się dobrze jak nigdy dotąd aż strach pomyśleć jaka by ona była gdyby uczestnicy doszi dowładzy :P;)

http://niezalezna.pl/98327-genialna-mysl-posel-po-dlaczego-wedlug-muchy-pis-jest-zly-bo-przeglosowuje-ustawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Jakoś mimo tej niebywałej klapy marszu wiele uwagi poświęca się zarówno tu jak i w reźimowych mediach. W takim razie albo nie było takiej klapy jak by PIS chciał albo sa to typowe podśmiechujki godne niespełnionych frustratów albo wioskowych gamoni. 

staszku - jak tam ten twój Jarosław Zawsze Dziewica , tez jest lewakiem jak bierze kasę z podatków? Nie brzydzi go to? :D  :D  :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671
Napisano (edytowany)

 

Tak  szczególnie  Bronek  był  kumaty  na Maturze  i  skorzystał z pomoc  Nauczycieli  i  kolegów  Bidulek

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

hubertuss - tylko  że  Cejrowski nie  przychodził do  żadnego  Studia  tylko siedział u siebie w domu w Teksasie  i  pewnie  nagrywał przez Skypa  wątpliwe  aby  operator  z kamerą  pojechał tam do niego na nagranie  i nagrywał w takiej pozycji  :D :D :D

 

 

Tyle razy piszesz o maturze Bronka, napisz raz jakim to cudem jarek uczęszczał do 11 klasy skoro nie otrzymał promocji z klasy 10?

 

Edytowano przez jacek1296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

To wszystko to efekt medialnej sraczki. Ciekawe jakby wyglądały komentarze gdyby miasto i policja raz nie podawali swoich wyliczeń, a skomentowali tylko że marsz się odbył zgodnie z planem i przebiegł spokojnie. Podając od razu przygotowują grunt do walki zwolenników i przeciwników, nikt nad niczym się nie zastanawia sam tylko walczy zgodnie z podanymi informacjami. Chcesz się naparzać na forach to sobie zadaj trud i policz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
Napisano (edytowany)

Dajcie jeszcze ta konferencje Kaczyńskiego przed marszem. Gdzie już nie wyzywał od gorszego sortu komunistów i złodziei z twarzami nie normalnych. Jak to zwykł robić wcześniej przy takich okazjach. Już jest tłumaczenie tym gorszego sortu, że nie jest źle, że jest demokracja. Po co Kaczyński to tłumaczy tej garstce gorszego sortu? Widać, że pis ma już sraczkę. Niby propaganda to zlewa, że nie wiedzą po co przyszli, że jest ich garstka. Ale Kaczyński tej garstce tłumaczy, że nie ma po co maszerować, że wszystko jest ok.

Bogdan zlituj się ty naprawdę nie umiesz wkleić konkretnego tekstu tylko musisz z tym całym śmieciem?

 

stara zdarta płyta

- argumenty się skończyły

- brak merytotyki

-głupi jesteś

 zanim zaczniesz używać w\w słów najpierw zapoznaj się co znaczą

- argumenty merytoryczne - http://blog.krolartur.com/sztuka-dyskusji-argumenty-merytoryczne-i-niemerytoryczne/

-głupi jesteś - to już poznasz po sobie, każdy średnio inteligentny człowiek potrafi odpowiedzieć na proste pytanie TAK lub NIE - Ty nie potrafisz.

Z Toyotą też się nie myliłeś i wiedziałeś co piszesz jak zawsze?

 

Ja ci na to pytanie odpowiedziałem. Ale jak sam piszesz jesteś głupi i z oślim uporem chcesz tutaj to udowadniać. Bo jak pisałem za bardzo lotny to ty nie jesteś. Bo już dawno mogłeś się połapać, że się tu ośmieszasz. A jak ja będę odpowiadał na twoje pytania to jest moja sprawa i ty mi nie będziesz tego dyktował.

 

zakręciłeś się jak domek ślimaka, sam już nie wiesz co piszesz i zaprzeczasz sam sobie. Sprawa jest banalnie prosta i bardzo dobrze wiesz w czym rzecz, tylko po co rżniesz głupa po całej linii

gdyby wspierał te drugą opcje nie byłoby problemu - nieprawdaż?

 

Ostatnie pytanie dotyczy wycinka zaznaczonego na czerwono - te obiekty będą służyły społeczeństwu czy nie? Tylko bez ględzenia TAK lub NIE

 

po raz kolejny  powtarzam ci że sprawa była rozpatrywana  3 razy przez prokuraturę i 3 razy umarzana. Jeżeli więc masz jakieś dowody to biegiem do prokuratury 

 

Zadałeś mi to pytanie używając słówka "będą" które wskazuje na czas przyszły.

 

Użyłeś właściwego słowa "będą" O czym pisałem od początku. Więc jeszcze raz ci napiszę TAK będą służyć społeczeństwu gdy przejdą na własność skarbu i staną się własnością państwową tj społeczną. Teraz społeczeństwo jedynie z nich korzysta. A kiedyś będą mu służyć bo nawet płatne będą przynosić zyski państwu tj społeczeństwu. Więc sam widzisz, że po raz kolejny wyszedłeś na błazna.

Pis nie wprowadza żadnej reformy wymiaru sprawiedliwości. Ta pseudo reforma ma jedynie umożliwić większy skok na koryto swoim.  I przejęcie władzy nad sondami przez jednego człowieka. Gdyby to była reforma to wybór sędziów do KRS przebiegał by na zasadzie np losowania kandydatów z sądów powiatowych, rejonowych i wojewódzkich. A z nich np jednego przedstawiciela z każdego województwa. A tak mamy wybór przez polityków. Pis się może na tym przejechać. Bo to może wykorzystać przyszła władza. A są na to spore szanse patrząc na sondaże.

Z Audi też się z błaźniłeś. W lipcu ub czerwcu 2016 zamówiono z funduszu celowego na ŚDM dwie limuzyny Audi. Po 2,5 miliona sztuka. Przy czym już wtedy wiedziano, że na ŚDM ich nie będzie. Odebrano w grudniu 2016. Jedno zostało rozbite w lutym. A drugie jeździ w kancelarii Dudy.

 

Więc ja ci wyraźnie i po Polsku odpowiedziałem. Skoro pytałeś czy będą. To napisałem TAK będą. Ale tylko autostrady. I nie kombinuj, że każesz mi napisać TAK lub NIE wrzucając dwie różne sprawy do jednego pytania. Bo jesteś za głupi na to. A dowodem na to jest, że wymagasz ode mnie odpowiedzi tylko tak lub nie. Bo z odpowiedzią pełnym zdaniem sobie nie poradzisz. Nawet za głupi byłeś by zapytać czy oba te obiekty teraz służą społeczeństwu. Dostał byś wtedy odpowiedź NIE. Z obu społeczeństwo teraz korzysta. Dając coś w zamian. Jedne z nich tj a2 będzie kiedyś służył społeczeństwu bo będzie przynosił zysk do wspólnej kasy tj budżetu państwa. Termy Rydzyka nigdy nie będą przynosić żadnego zysku wspólnemu budżetowi.

 

PS widzę bardzo twoja ambicja na tym sporze ucierpiała.  Wątek nie dyskutowany od paru dni a ty nadal walczysz o lepsze samopoczucie i lepszą samoocenę. Ośmieszając się przy okazji.

 

@marekfarmer masz do pary do Komorowskiego. Będziesz mógł razem po parę razy wklejać.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/szok-kaczynski-nie-zdal-z-klasy-do-klasy-kto-uznal-mu-mature/mhx8d0n

 

Ojciec Kaczyńskich uczuł na polibudzie komunistycznych aparatczyków, pomagał im zdobywać dyplomy to i oni pomogli Jarkowi jak to mówi "odkręcić" Nawiasem mówiąc działalność pana Rajmunda bardzo pasuje do słów Dudy o ojcach i dziadkach, którzy pomagali utrwalać władzę ludową.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Osoby o lewackich poglądach mówią o reżimowych mediach bo rządzi Pis , no spoko mniej wiecej jest równo pół media za rządem i pół przeciw , a co było za tuska kiedy 100% mediów było za tuskiem wtedy nie było reżimowej tvp ? ??? Robili co chcieli poprzez szykanowanie dziennikarzy , cenzura tez wtedy była obecna .Frekwencja pokazuje tylko to że ludzie mają dosyc szopki, i robienia z siebie debila za wszawe grosze ,  a no i i jeszcze to że ratusz i peło nie umieją liczyć troche wstyd jak na 21 wiek :D


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj