Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość

@ Staszek - Tak , tak  za komuny budowano lepiej i wogóle wtedy wszystko było lepsze. Ciekawe tylko że przy jakiejkolwiek inwestycji  po okolicy rozwożono na lewo, ropę, piach, cement czy stal. Zakładasz że za 15 lat wszystko się rozleci - skąd takie przekonanie?  

Rozumiem że układ z autostradami jest kompletnie zły w ciebie więc jakie widzisz rozwiazanie?

 

Dofinansowanie chlewni jak ktoś się tym trudni ma jakąś logikę. Rydzyk się trudni modleniem i niech sie tego trzyma

 

@marekfarmer - Państwo nie jest też folwarkiem Kaczyńskiego. Ciesze się ze nauczyłeś się pisać nazwiska z wielkiej litery

 

Bo większośc ledwo co do użytku oddali już wymaga remontu nie pal głupa dobrze wiesz że dziśie buduje się na wile lat technologie są tak stwożone by długo nie trzymało a remont był nieopłaclny ,sąsiad budował chlewnię to po 5 latch lochy z kojcami spacerowały bo materiał jest do d*py podbnie nowe drogi czy budynki nie twierdzę że się rozpadnąale napewno będą wymagać kosztownych remontów jaka logika jest dofinansowywania chlewni? By inni mieli niższą opłacalność bo przecież każdemu  nie należy? Ten co chlewnię buduje też się modlii czyli dofinansowania dostać nie powinien a logika jest  tym takaże UE chodzi o zniewolenie społeczeństwa bo jak będą wielkie fermy i markety to konsument gdzie pujdzie?a no do marketu po drogą żywność bo innej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A gdzie ja pisałem, że prywatny folwark Tuska czy Komorowskiego? Co to za pytanie? Teraz mi będziesz definicję społeczeństwa pisał. Ja ci tłumaczę, że autostrada na którą prywatny inwestor wziął kredyt z ryzykiem, że może mu się nie spłacić bo kierowcy nie zechcą jeździć. Będzie oddana państwu za darmo. Nikt nie brał od każdego obywatela obowiązkowo kasy na tę drogę. Więc nie pisz bzdur, że społeczeństwo płaci bo nie każdy korzystał i nie każdy musi skorzystać. A składka na budowę tej drogi nie była pobierana obowiązkowo od każdego obywatela.

 

 

Ale czy to było sednem dyskusji? Wykręcasz temat jak @marekfarmer. jak ci nie pasuje to chcesz dyskusję przerzucić na inny wątek. Istota sporu było to, że termy Rydzyka mają przynosić korzyść społeczeństwu. Ja nie kwestionuje faktu, że publiczne pieniądze przekazywane są w formie dotacji na prywatne chlewnie czy przetwórnie. Ale ci inwestorzy muszą wyłożyć połowę. Nie jest to 28 milionów zł. Nikt nie mówi, że te zakłady przynoszą korzyść społeczeństwu. A przynajmniej nie korzyść w postaci zysków bo te idą do kieszeni właściciela.

 

 

 Chcesz to  sobie  żyj  w świadomości  że  Kulczyk   odda  za darmo   Autostradę

:lol: :lol: :lol:

Ale Rydzyk   nie  dostał  od  rządu   28mlionów    poco  takie  kłamstwa  wypisujesz  że  Państwo  Prywatne  Biznesy  Rydzyka  dotuje ???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A to nam się Pan Prezydent rozbrykał. Konstytucję będzie reanimował. Dużo już nie zostało do naprawienia a przecież Konstytucja nie może być pozostawiona przypadkowi. Bardzo dobre działanie i język idealny, będzie piękna katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

i na kogo ten pantoflarz krzyczy ? komu chce się podobać ? kociemu panu  ;)

wstyd żeby ''prezydent'' Konstytucji nie szanował ..oj Trybunał czeka  :D  :D  :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

,sąsiad budował chlewnię to po 5 latch lochy z kojcami spacerowały bo materiał jest do d*py podbnie nowe drogi czy budynki nie twierdzę że się rozpadnąale napewno będą wymagać kosztownych remontów jaka logika jest dofinansowywania chlewni? By inni mieli niższą opłacalność bo przecież każdemu  nie należy? Ten co chlewnię buduje też się modlii czyli dofinansowania dostać nie powinien a logika jest  tym takaże UE chodzi o zniewolenie społeczeństwa bo jak będą wielkie fermy i markety to konsument gdzie pujdzie?a no do marketu po drogą żywność bo innej nie będzie

Pewnie masz sąsiada jałopę co chciał zaoszczędzić to mu się kojce rozsypały. :P

Ten co ma chlewnie zawodowo produkuje wieprzowinę a ojciec dyrektor winien się zawodowo modlić by temu pierwszemu świnki dobrze rosły. Niech każdy robi swoje

Od 15 lat były najróżniejsze programy i kto chciał mógł skorzystać. Kto gapa  - ten nie ma. 

Jak nie będzie innej zywności to skąd bedzie wiadomo że droga czy tania? Nie będzie porównania i punktu odniesienia więc  nie będziesz mógł ocenić ale to otwiera przed tobą super perspektywy - możesz produkować taniej i zawojować rynek!

 

 

 Chcesz to  sobie  żyj  w świadomości  że  Kulczyk   odda  za darmo   Autostradę

:lol: :lol: :lol:

 

Ja słyszałem że za pare lat autostradę zdemontują i przeniosą na Łotwę :P

Marek, trzeba wybudować jeszcze A2 od Kałuszyna do Terespola. Państwo da grunty, ty weź kredyt, wybuduj i potem ustal i pobieraj opłaty tak by po 30 latach  biznes zamknął się zyskiem. Państwo nie będzie musiało wykładać kasy na drogi więc będzie więcej na 500+ , kierowcy pojadą wygodnie do granicy, ty zrobisz biznes i wszyscy zadowoleni :D

 

 

Coś tam Prezydent Duda krzyczał że nie bedzie uprzywillijowanych kast. Co się w takim razie stanie z lepszym sortem i ludzkimi panami?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ja się  zajmuje  Rolnictwem  nie  Budownictwem 

;) ;) ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

i na kogo ten pantoflarz krzyczy ? komu chce się podobać ? kociemu panu  ;)

wstyd żeby ''prezydent'' Konstytucji nie szanował ..oj Trybunał czeka  :D  :D  :D

 

Oj wstyd aby obywatel rządu nie szanował .

Daleko mieszkasz od Janowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

W PISie instruują co robić w PO też więc czemu sie dziwisz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

18199511_1446654202044368_30270471613566

 

w TyVN i  GW  powiedzą  że  to  spontaniczna  Demonstracja

:lol: :lol: :lol:

 

Jak się  Okazuje  Komitet  Centralny  PO   Autokarami  zwozi  Demonstrantów

Ciekawe co na to  powie  tomasz  lis

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

kamieni_kupa_siatka.png


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A to nam się Pan Prezydent rozbrykał. Konstytucję będzie reanimował. Dużo już nie zostało do naprawienia a przecież Konstytucja nie może być pozostawiona przypadkowi. Bardzo dobre działanie i język idealny, będzie piękna katastrofa.

 

Najpierw niech zacznie przestrzegać tą obowiązującą konstytucję. Łamie ją i chce zmieniać. Po co?  To tak jak by pozwolić przestępcom zmieniać kodeks karny.

 

Co do sms ów pis się umawia na demonstracje i marsze tak samo jak po. Normalka. Aktyw pisowski 10 co miesiąc myślicie, że przyjeżdża pod pałac spontanicznie. Tak samo są to zorganizowane grupy. Ps pochód ma być szóstomajowy. Ale niezależna czy ktoś kto robił ten mem jak zwykle kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

trzeba wybudować jeszcze A2 od Kałuszyna do Terespola.

Nic z tego nie będzie wojskowi nie pozwolą ,ruscy za szybko w Warszawie by byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Marek , Tomasz Lis  (z wielkich liter) powie to samo co Rydzyk organizujący autokary dla zwolenników PIS -  akcja jest spontaniczna a my tylko umożliwiamy dojazd.  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

wstajesz-i-wiesz-dlaczego-klamiemy_2017-


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
Napisano (edytowany)

nie chce mi się pisać gw


gdzie są dane o nakładach obecnego rządu na reklamy w dziennikach, no może jeszcze ekstra-na prenumeraty dziennikow ogólnopolskich? Miales czas znalezc ile szło na GW(jak tam z tymi 125mln miesięcznie?), ale juz ile i gdzie teraz pieniędzy idzie, to cie nie interesuje?

 

masz dane o powiatach ?? nie?? było to w audycie pisu ile teraz idzie 6 baniek za półtora roku  


Rzucasz jakimiś cyferkami wyjętymi prosto z d...

odp jak byś miał kogoś z rodziny pracującego z rio to byś z d*py onieśmielał 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A jak Roman poruszył kwestię TVN to i ja dorzucę coś w tym klimacie z internetu. 

CfcYzorWAAAyBSs.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374
Napisano (edytowany)

 

 

Następny odwracający kota ogonem. Rozumiem z braku argumentów. Ale to świadczy o tym, że w końcu pojąłeś to co napisałem. Z tym, że ja nigdzie nie napisałem, że jestem zwolennikiem własności skarbu państwa. Ale rozumiem, że to próba z twojej strony jednak uczepienia się do czegoś. Ja ci napisałem, że a2 to prywatna kasa a w przyszłości własność państwowa. A termy to kasa państwowa a w przyszłości własność prywatna. A jeśli coś ma służyć społeczeństwu i być jego własnością to buduje to samorząd jako reprezentant tego społeczeństwa i to samorządu jest własnością. A nie prywatnego biznesmena. Bo wtedy to służy tylko jemu.

Co do cegiełek dowód jest taki, że pieniądze z ich sprzedaży nigdy do stoczni nie dotarły. Co potwierdziło wiele osób.

 

 

Jak będziesz miał chwilowe w przebłyski pomroczności jasnej poparz na ilu budynkach wiszą tablice informujące ze obiekt został współfinansowany, są to między innymi: prywatne żłobki, przedszkola, szkoły, prywatne gabinety lekarskie, ośrodki zdrowia  nawet info-telefon z horoskopem dla psów i wiele, wiele innych - czy Ty myślisz że te obiekty za X lat przejdą na skarb państwa? - otóż nie przejdą i zawsze zostaną prywatne. Właściciele skorzystali z odpowiednich programów i otrzymali dotacje. Czyli twoim tokiem rozumowania nie służą społeczeństwu.

Autostrady powstały na zasadzie partnerstwa publiczno - prywatnego w skrócie PPP poczytaj może dostrzeżesz różnicę bo na razie to mylisz i mieszasz te dwa rodzaje finansowania przedsięwzięć i wrzucasz do jednego worka bijąc przy tym piane.

 

Dodatkowo widzę że masz problem z interpretacją prostego przekazu - pieniądze z sprzedaży cegiełek nigdy nie zostały przekazane do stoczni, każdy kto przedstawił dowód wpłaty mógł odzyskać swój wkład informacja była ogólnie dostępna.

Więc jak można mieć pretensje że coś nie dotarło, jak nigdy nie było wysłane.

 

Edytowano przez binek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

76638bcd3de044a9345a1ebc25354bfe.jpg


1388761543_qhh7yh_600.jpg


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Ty się  Romanek  wyraźnie radykalizujesz. Może stworzysz komando do walki z gorszym sortem?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najpierw niech zacznie przestrzegać tą obowiązującą konstytucję. Łamie ją i chce zmieniać. Po co?  To tak jak by pozwolić przestępcom zmieniać kodeks karny.

 

Co do sms ów pis się umawia na demonstracje i marsze tak samo jak po. Normalka. Aktyw pisowski 10 co miesiąc myślicie, że przyjeżdża pod pałac spontanicznie. Tak samo są to zorganizowane grupy. Ps pochód ma być szóstomajowy. Ale niezależna czy ktoś kto robił ten mem jak zwykle kłamie.

 

Bardzo mnie wczoraj ubawila wypowiedz osób protestujących przeciwko rzekomemu łamaniu Konstytucji na pytanie redktorki jakich jej zapisów bronia to czmychały jak Donek po meczu :P :P  a pewna Pani mówiła że 3 pierwszch zdań tyle że nie wie o czym one mowią ;) ;) dawno się tak nie ubawiłem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Marek , Tomasz Lis  (z wielkich liter) powie to samo co Rydzyk organizujący autokary dla zwolenników PIS -  akcja jest spontaniczna a my tylko umożliwiamy dojazd.  

 

A tego  że b3agro  pisze  nazwisko Prezydenta  Andrzeja  Dudy z małej litery   nie  zauważyłeś  czy to ci  pasuje  ????

Pokaż  jakieś  zdjęcia  sms  w których  PiS  zmusza  do  przyjazdu na Manifestacje   lub  Rydzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

nie chce mi się pisać gw

 

gdzie są dane o nakładach obecnego rządu na reklamy w dziennikach, no może jeszcze ekstra-na prenumeraty dziennikow ogólnopolskich? Miales czas znalezc ile szło na GW(jak tam z tymi 125mln miesięcznie?), ale juz ile i gdzie teraz pieniędzy idzie, to cie nie interesuje?

 

masz dane o powiatach ?? nie?? było to w audycie pisu ile teraz idzie 6 baniek za półtora roku

 

Rzucasz jakimiś cyferkami wyjętymi prosto z d...

odp jak byś miał kogoś z rodziny pracującego z rio to byś z d*py onieśmielał

Aha, czyli jeśli chodzi o liczby, popisales bzdury i po prostu jakby nigdy nic, nie było sytuacji? Nie chce ci sie pisac..Ok. Tylko w takim razie jaki jest sens w ogóle rozmowy z toba?

 

Nie wiem ile w powiatach. Zreszta pisalem, ze to czy te kwoty zasadnie szly so GW, to inna dyakusja.

W całym tym wątku chodziło mi o to jakie bzdury wypisujesz, pomimo ze masz napisane czarno na białym ile, gdzie, kiedy, a ty i tak swoje, tak jak pisalem, z d.. wyjęte liczby rzucasz, nie mające żadnego zwiazku z rzeczywistością.

Masz kogoś w Rio? Gratuluje, może choć ta osoba umie liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj