Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9032 odpowiedzi na ten temat

#3701 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 08 kwiecień 2017 - 12:32

ładnie napisane ale nieprawdziwe programy socjalne są w większości państw UE. rząd w swych działaniach naśladuje państwa zachodnie w których to zarabia się więcej i opłacalność jest większa np. w rolnictwie.teraz z tym wyborem sędziów też,

jeżeli podoba ci się mentalność i życie jak w zsrr to głosuj na po.

ulman poczytaj mrko to się dowiesz do jakiego sortu on należy :Dto była odpowiedz na jego dyrdymały

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 02:01
  •  

#3702 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 18:05

Przecież Europa jest zepsuta a ty się powołujesz na ich rozwiązania? Jak to rząd  naśladuje? Mieli stworzyć własna trzecią drogę a nie powielać rozwiązania liberałów

Mentalność jak za komuny to domena wyborców PIS. Coś dostać za darmo, podrównać lepszych w dół, zapewnić sobie dobrobyt nie pracą a regulacjami prawnymi i socjalem. Nawyki komunistyczne ale że to nie wypada więc trzeba sie nazwać prawicą ;) . Ze wzgledu na lewactwo PISu SLD nie załapało sie do sejmu

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#3703 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 18:10

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Ulman-   zaciąłeś  się  jak stara  płyta  cięgle  to  samo  piszesz  nic  nowego  nie wnosisz  nauczyłeś  się  regułki na pamięć  i  ciągle  się  powtarzasz

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#3704 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 18:16

I nikt tej prawdy nie potrafi merytorycznie obalić :unsure:

#3705 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 19:05

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Porażka PO na całego! Nawet „Wyborcza” stwierdza, że Schetyna nie udowodnił, że nadaje się na przywódcę

d547510125ae6ffeb891650f94181f6f_L.jpgfot: YT

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Grzegorz dyndała” nie ma powodów do radość. Nie dość, że PO przegrało głosowanie w Sejmie nad konstruktywnym wotum nieufności dla premier Beaty Szydło, to jeszcze ulubiona gazetka opozycji, krytykuje lidera ugrupowania.

W ocenie Pawła Wrońskiego, lider PO wypadł słabo:

– Podczas piątkowej debaty nad wotum nieufności dla rządu premier Beaty Szydło przewodniczący PO i formalny kandydat na premiera Grzegorz Schetyna nie wygłosił żadnego porywającego zdania. W tej samej debacie premier Beata Szydło nie wygłosiła żadnego zdania własnego – pisze Wroński w „GW”.

Publicysta wskazuje, że w poprzednich debatach Donald Tusk wypadał dużo lepiej.

– W podobnych debatach były premier Donald Tusk nieustannie ośmieszał prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Schetyna w tej dyskusji nie udowodnił, że jest już przywódcą całej opozycji, zdolnym w przyszłości powieść Polaków do zwycięstwa nad PiS. To nie w nim, a w Tusku przeciwnicy widzą przywódcę – czytamy w „Wyborczej”.

----

Urodzeni-banner.gif

#3706 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 08 kwiecień 2017 - 19:34

I nikt tej prawdy nie potrafi merytorycznie obalić :unsure:

nie da się czegoś obalić jak tego czegoś nie ma :ph34r:

#3707 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 19:42

Publicysta wskazuje, że w poprzednich debatach Donald Tusk wypadał dużo lepiej.

– W podobnych debatach były premier Donald Tusk nieustannie ośmieszał prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Schetyna w tej dyskusji nie udowodnił, że jest już przywódcą całej opozycji, zdolnym w przyszłości powieść Polaków do zwycięstwa nad PiS.

To nie w nim, a w Tusku przeciwnicy widzą przywódcę – czytamy w „Wyborczej”.

----

I tu pan publicysta zawarł całą prawdę o naszej scenie politycznej. Co by nie mówić żaden wyżej wała nie podskoczy. Sztuczne generowanie lidera na pozostałościach PO i tak nie przyniesie spodziewanych efektów. Nie ma człowieka z charyzmą, dorobkiem i na tyle kontrowersyjnego aby ludzie chcieli o nim mówić. Tu musi pojawić się ktoś nowy albo wrócić Tusk. Choć wolałbym żeby ten ostatni zmienił prezydenta Dudę. Zaznaczam że w tym przypadku kieruje mną czyste wyrachowanie a nie płomienne uczucie do Tuska. 

#3708 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 20:00

nie wpieniaj się tak, biedaczku już ci napisałem żebyś nie równał mnie z sobą bo ci do mnie bardzo daleko i lepiej wytrzyj zielone gile z nosa i do roboty się wez.

:P

znam takich co właśnie dużo szczekają i się opier...laję . tak więc łopata do ręki i w pole. powodzenia

gdzie ja się równam do pis - matoła ? 

do głowy mi nawet nie przyszło a tu matoł wmawia coś na siłę   ;) 

masz rację że mi daleko do ciebie,  bo ja z łopatą w pole nie idę  :D  :D  :D

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#3709 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 20:33

Porażka PO na całego! Nawet „Wyborcza” stwierdza, że Schetyna nie udowodnił, że nadaje się na przywódcę

To że on sie nie nadaje to nie specjalna tajemnica. Morał dla mnie jest jednak inny.

Nawet GW widząc co się wyrabia nie próbuje sprzedać tego jako sukces. Jak to wyszło - wszyscy widzieli i nie ma sensu się oszukiwać. Obecnie rządzący, przy jeszcze większym obciachu jakim było 1:27 odtrąbili wielki sukces tak jak zresztą wszystkie PISowskie media. 

Morał - GW nie ma obywateli za tak głupich za jakich maja ich rządzący :mellow:

#3710 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 09 kwiecień 2017 - 06:05

Inteligencja  z po

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3711 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 09 kwiecień 2017 - 07:49

Brzmi jak brzmi, ale to tylko pleonazm. Opatrzenie takim tytułem filmiku z błędem logiczno-językowym świadczy o tym że pani udostępniająca filmik ma siano pod beretem albo kolor włosów ma wpływ na transmisję danych. 

Kto jest czysty i nie używa takich zwrotów na co dzień? Oto kilka dla przykładu.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pleonazm

• pełny komplet
  • akwen wodny
  • cofać się do tyłu
  • demokracja ludowa
  • tworzyć utwór
  • trendy w modzie
  • dawać dostatek
  • kontynuować dalej
  • okres czasu
  • profesjonalne zawodowstwo
  • spadać w dół
  • wzajemna współpraca
  • zabić na śmierć
  • fakt autentyczny

Edytowany przez mirro, 09 kwiecień 2017 - 07:51.

#3712 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 09 kwiecień 2017 - 08:19

Ta  jasne   Adwokat  się  znalazł  

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

#3713 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 09 kwiecień 2017 - 08:25

I tu pan publicysta zawarł całą prawdę o naszej scenie politycznej. Co by nie mówić żaden wyżej wała nie podskoczy. Sztuczne generowanie lidera na pozostałościach PO i tak nie przyniesie spodziewanych efektów. Nie ma człowieka z charyzmą, dorobkiem i na tyle kontrowersyjnego aby ludzie chcieli o nim mówić. Tu musi pojawić się ktoś nowy albo wrócić Tusk. Choć wolałbym żeby ten ostatni zmienił prezydenta Dudę. Zaznaczam że w tym przypadku kieruje mną czyste wyrachowanie a nie płomienne uczucie do Tuska. 

Nie ma szans Tusk to pies na posył,ki Angeli by został prezydentem to musi PO wybory wygrać a na to nie mają szans bo kto oprocz Ciebie by na złodziei głosował :P :P

Przecież Europa jest zepsuta a ty się powołujesz na ich rozwiązania? Jak to rząd  naśladuje? Mieli stworzyć własna trzecią drogę a nie powielać rozwiązania liberałów

Mentalność jak za komuny to domena wyborców PIS. Coś dostać za darmo, podrównać lepszych w dół, zapewnić sobie dobrobyt nie pracą a regulacjami prawnymi i socjalem. Nawyki komunistyczne ale że to nie wypada więc trzeba sie nazwać prawicą ;) . Ze wzgledu na lewactwo PISu SLD nie załapało sie do sejmu

A PO kosztem najbiedniejszych wyciągnąć bogatych na piedestał

#3714 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 09 kwiecień 2017 - 08:56

Nie napisałem że będę głosował na PO tylko wyraziłem opinię na temat wyłaniania kolejnych liderów w tym ugrupowaniu. Wyraziłem też obawę że na dziś brak postaci mogącej pociągnąć wózek z napisem PO wyraźnie do przodu. Co do Tuska, to jeżeli nie bałem się zagłosować na Dudę to raczej nie będę bał się zagłosować  na niego. 

#3715 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 845 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 09 kwiecień 2017 - 12:07

Wreszcie ktoś z sensem coś powiedział:https://www.youtube....h?v=o63vXM4PdNs

Jakby KUKIZOWI pozwolono zrobić to co chciał to nie oglądalibyśmy w sejmie Niesiołowskich, Macierewiczów czy Scheuring- Wielgusów itp. Niestety przed referendum w sprawie JOW nawet żadna stacja nie odważyła się promować tego wydarzenia i dziwić się że frekwencja była jaka była. Niestety prikaz był taki a nie inny bo gdyby JOW-y by weszły to połowę tego sejmu by nie było. Żadna partia pro AWS-wska pro UW czy SLD-PSL tego nie zrobiła ani nie zrobi póki układ z Magdalenki będzie dalej obowiązywał...

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#3716 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 09 kwiecień 2017 - 13:05

przypomnij mi jak kukiz promowal referendum-bo jakos sobie nie przypominam, a frekwencja byla nizsza nawet niz liczba zwolennikow kukiz 15. gdyby jow-y weszly w zycie to kukiz wedlug wynikow poprzednich wyborow mialby jednego posla z lubina, reszte zgarneli by poslowie pis,po i pojednyncze mandaty z innych partii, 

te antysystemowe wypowiedzi kukiza-to tylko slowa, jak wytlumaczysz nieuprawnione wykupienie mieszkana komunalnego w warszawie albo diete radnego sejmiku ????? 

niedawno bylo referendum w sprawie metropolii warszawskiej- sprawdz frekwencje i wyniki, w naprawde waznych sprawach nie trzeba zadnej promocji.

zamiast calej dyskusji o wotum wystarczyloby puscic z tabletu-UCHO PREZESA :D  :D  :D , albo pare slow; 1-27, mistrale za dolara, konie, misiewicze, san escobar, puszcza bialowieska, stodola, drzewa, podkomisja smolenska. ochrona pkp, grom,nocny atak na slowakow, siec szpitali, itp i itd

tak dla przypomnienia-widze ze wiara w pis strasznie skraca pamiec. :P  :P  :P

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3717 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 09 kwiecień 2017 - 15:12

Inteligencja  z po

Dwa pierwsze miejsca  dla PIS  http://wiadomosci.wp...08831403542145a

#3718 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 09 kwiecień 2017 - 15:24

:D Ja mam coś lepszego. Dziś w MON jakiś sprawny umysłowo inaczej dorwał się do klawiatury i wysmarował takie coś.

https://twitter.com/...018494837764097

Tym samym dowiedzieliśmy się że walczymy nie z terroryzmem tylko z z Syrią.

Z kim będziemy walczyć jutro? Aż strach pomyśleć kto złapie za klawiaturę w MON.

#3719 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 09 kwiecień 2017 - 15:43

Jutro to dopiero będą szopki. Będziemy jeszcze bliżej prawdy i już za chwilę zwyciężymy ostatecznie :o . Komisja jutro odkryje że w Smoleńsku próbowali wyladować co przyczyniło się do katastrofy i oskarży mechanika z Okęcia że za dużo paliwa nalał do Tupolewa. Gdyby mieli mniej paliwa to musieli by ladować na innym lotnisku i unikneli by katastrofy :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3720 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 09 kwiecień 2017 - 15:49

Dwa pierwsze miejsca  dla PIS  http://wiadomosci.wp...08831403542145a

Niesprawiedliwi  byli 

Numer  jeden  jest  i  tak