Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ecopiotr    106

Hubertuss, oni chcą totalnego uzależnienia obywatela od rządu i bezkarności za działania. W PRL-u organ kontrolny partii był jej podległy, podobnie jak dziś Trybunał Konstytucyjny jest podległy rządowi, czyli partii. Prokuratura już jest podległa, teraz jest zamach na sądy. Media publiczne głoszą sukcesy jedynej słusznej partii i obietnice kraju mlekiem i miodem płynącego, powszechnego dobrobytu. Już niedługo, w 2020-2025 roku. To marchewka, jest i kij - uchodźcy, którzy jak tylko zostaliby wpuszczeni do kraju, wyrżną w pień wszystkich, zwolenników PiS-u w szczególności. Jednym słowem Armagedon. I każdy mający inne zdanie jest wywrotowcem, wrogiem ludu i zdrajcą ojczyzny. 

Przykład Berczyńskiego jest wręcz idealny. To, że komuch nie przeszkadza dopóki działa dla partii, która oficjalnie komuchów nie znosi. Prawdopodobnie popełnia przestępstwo (z pomocą ministra), ale prokuratura nic w tej sprawie nie robi, bo to ich człowiek i dopóki nie popełni błędu (szkodząc wizerunkowi PiS-u), nic mu nie grozi.

Wypadek w Oświęcimiu (codziennie są poważniejsze), ewidentny błąd kierowcy rządowego, zyskuje rangę zamachu.

I do tego postać Kaczyńskiego, który faktycznie pociąga za sznurki nie biorąc na siebie żadnej odpowiedzialności, bo przecież jest tylko posłem, jak setki innych i prezesem partii, ale to nic złego. A za to, co inni robią na jego polecenie, odpowiadają inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexx123    36

Czy naprawdę jesteście za tym żeby Polska przyjęła falę uchodźców? Jeśli tak to niech ktoś wytłumaczy w jakim celu i jakie są pozytywne strony tego? Obserwując to co dzieje się w państwach które ich przyjęły to nie widać żadnych plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Osobiście jestem przeciwnikiem niekontrolowanego przyjmowania uchodźców. Ale to można kontrolować. Sam byłem "uchodźcą" ekonomicznym w 1988 roku. Nie posiadałem niczego, perspektywy marne, wyjechałem. Na 12 lat. Niemcy, Belgia, Holandia. Rok w Polsce i znowu prawie 3 lata w USA. Jak wielu innych. Rozumiem tych ludzi, sam to przechodziłem.

Wyobraź sobie sytuację - Rosja atakuje Polskę, masz wybór: uciec lub zginąć. Co zrobisz? Uciekać nie ma dokąd, bo wszędzie widzą w Tobie terrorystę...

Już kilku Polaków popełniło poważne przestępstwa w innych krajach, nikt jednak nie wyrzuca wszystkich Polaków, mimo że są "potencjalnymi przestępcami". To nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Osobiście jestem przeciwnikiem niekontrolowanego przyjmowania uchodźców. Ale to można kontrolować. Sam byłem "uchodźcą" ekonomicznym w 1988 roku. Nie posiadałem niczego, perspektywy marne, wyjechałem. Na 12 lat. Niemcy, Belgia, Holandia. Rok w Polsce i znowu prawie 3 lata w USA. Jak wielu innych. Rozumiem tych ludzi, sam to przechodziłem.

Wyobraź sobie sytuację - Rosja atakuje Polskę, masz wybór: uciec lub zginąć. Co zrobisz? Uciekać nie ma dokąd, bo wszędzie widzą w Tobie terrorystę...

Już kilku Polaków popełniło poważne przestępstwa w innych krajach, nikt jednak nie wyrzuca wszystkich Polaków, mimo że są "potencjalnymi przestępcami". To nic innego.

 

Co Ty bredzisz chłopie :o


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://www.radiozet.pl/Radio/Programy/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET-Anna-Strezynska-u-Konrada-Piaseckiego-25-04-2017r

 

a slonce meksyku co porabia bo pierwsze 2 dni sie modlil, a teraz chyba na nartach smiga. musi odpoczac bo dlugopis mu sie zatarl i dzieki temu ze zwlekal z podpisaniem ustawy o ubezpieczeniach nie bedzie odszkodowan za ostatnie wymarzniecia.

 

kury juz wymacane i dokladnie policzone ??? wiecie ze takie zabiegi trzeba prowadzic codziennie od 4-04 i do tego wpisywac do specjalnego dzienniczka, bo o tym ze kazde stado kur trzeba zglosic do powiatowego lekarza weterynarii to chyba slyszeliscie a teraz doszly nowe przepisy, trzeba codziennie obserwowac kury czy czasami nie chore,czy dobrze sie czuja, czy nie zjadly mniej niz wczoraj, czy nie za duzo zdechlo i wpisywac w kajecik- to nie zart tylko nowe przepisy wprowadzone przez pisomatolow......

 

Przestań bredzić bo Cię tam te deszcze zaleją :P :P Ciebie pewnie niebawem na obserwację wezmą B) bo normalny to nie jesteś

 

Czyżby za prl nie rządził pierwszy sekretarz? Rząd był tylko od wykonania zadań powierzonych przez partię na której czele stał pierwszy sekretarz. Tak jak teraz Kaczyński stoi na czele pisu i z tylnego siedzenia kieruje rządem.

Czy nie prawdą jest, że obecnie w pise na różnych stanowiskach jest wielu byłych członków prpr?

Za komuny też śniono o potędze i budowano wiele nie trafionych dużych inwestycji. Tak jak teraz planowany port centralny i przekop mierzei.

Do tego mamy upaństwowienie firm. Choć pisowi starczyło kasy na ledwie jeden bank. Który Buzek z Kaczyńskimi w rządzie kiedyś sprzedał wielokrotnie taniej.

No i mamy jak za komuny walkę z jakimiś elitami co to w nie wiadomo jaki sposób okradły resztę społeczeństwa. I tak samo jak w partii pzpr ci co z tym walczą sami kradną albo kradli. Jak Kaczyński kiedyś będąc u boku Bolka uwłaszczał się na państwowym.

Do tego mamy socjal jak 500 + który szerzy patologię zwolnień z pracy by dostawać na pierwsze dziecko obniżając dochód na członka rodziny. Coraz więcej słyszę o przypadkach podejmowania pracy na czarno. Czy utrzymywaniu statusu fikcyjnych samotnych matek by dostawać też 500 +. Zaczynają się kombinacje jak za komuny. A sprawa na tyle poważna, że rząd ma plan tym się zając. Pytanie czy starczy odwagi?

To taka garść argumentów rzucona na szybkiego z głowy. Możesz sobie pisać, że to moja interpretacja. Ale takie są fakty. Pis to nostalgia prl u. Która siedzi w głowach jego przywódców. A ty tę nowa komunę popierasz.

 

Dopiero co niedawno twierdziłeś że samotnematki są pokrzywdzone bzdury Ci przysyłają przeczytaj najpierw to co dostajesz do napisania i pomyśl :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341

Rozumiesz tych ludzi ?

Sam to przechodziłeś ?

 

https://www.youtube.com/watch?v=fqHKpJrKYjA

https://www.youtube.com/watch?v=33vYyJZLYXw

 

...

 

Pobłażanie tym bandyckim brudasom zadziwia mnie niemiłosiernie. Coś takiego powinno być bezwzględnie karane. Jeżeli policja nie daje rady, to jest przecież jeszcze wojsko. Rozgnieść gnidy i posprzątać to ścierwo. To jedyne rozwiązanie, może jeszcze nie jest za późno. Prawo powinno być bezwzględne. 

Ale przecież łatwiej czepiać się Polski, niż posprzątać we własnych krajach. Europejczycy, psia ich mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wiesz na zachodzie wielu mówi tak o Polakach. Miło ci? Dla Anglików, Niemców i wielu innych jesteśmy  tym wszystkim o czym tu piszesz. I to co piszesz wielu z nich zrobiło by najchętniej z naszymi rodakami. Być może twoimi znajomymi czy rodziną, która jest za granicą też. Przecież na fali nienawiści do Polaków zwyciężyła w Anglii idea brexitu. 

 

Czy naprawdę jesteście za tym żeby Polska przyjęła falę uchodźców? Jeśli tak to niech ktoś wytłumaczy w jakim celu i jakie są pozytywne strony tego? Obserwując to co dzieje się w państwach które ich przyjęły to nie widać żadnych plusów.

 

My już ich przyjmujemy. Jest ponad dwa miliony Ukraińców. Jesteś w stanie przewidzieć jak będą zachowywać się za 20 lat gdy się rozmnożą? W latach 90 tych przyjmowaliśmy w tysiącach Czeczenów, muzeumanów. I jakoś nas jeszcze nie wyrznęli. Co ciekawe Kaczyńscy bardzo orędowali za ich przyjęciem. Dzisiaj Kaczyński straszy uchodźcami islamskimi kiedyś był za przyjęciem. Dzisiaj Kaczyński krzyczy łapać złodzieja i walczyć z elitami. A kiedyś sam jako elita kradł i uwłaszczał się na państwowym. I Bolek mu nie przeszkadzał, dobry był. Dzisiaj jest precz z Wałęsą a kiedyś pozycja u boku Wałęsy pomagała przejmować bez przetargów państwowe majątki.

Ja nie jestem za przyjmowaniem uchodźców. Przynajmniej nie wszystkich jak leci. Ale po pierwsze są nam potrzebni choćby do najmniej opłacanej pracy. Po drugie nie ma co histeryzować, że zaraz przyjadą tu hordy i nas wyrżną w pień.A po trzeci to nawet gdy nie wpuścimy ani jednego uchodźcy. Terroryści gdy zechcą nam coś zrobić to i tak do Polski wjadą. Jak choćby i co rozwalili samolotami WTC wjechali do USA.

 

Rozumiesz tych ludzi ?

Sam to przechodziłeś ?

 

Wyjąłeś to z kontekstu. Zachowania naszych rodaków na zachodzie często nie są lepsze. Tam też mają nas dość. Ale co się tobie dziwić czytasz kłamliwe teksty Niezależnej. To i sam chętnie manipulujesz czyimiś tekstami jak tobą manipulują. Ecopiotr napisał przez co przechodził.

 

Co Ty bredzisz chłopie :o

 

Tylko tyle potrafisz napisać?

 

Przestań bredzić bo Cię tam te deszcze zaleją :P :P Ciebie pewnie niebawem na obserwację wezmą B) bo normalny to nie jesteś
Dopiero co niedawno twierdziłeś że samotnematki są pokrzywdzone bzdury Ci przysyłają przeczytaj najpierw to co dostajesz do napisania i pomyśl :P :P

 

Oczywiście, że niektóre są. Bo te mające hektary i naprawdę samotne np wdowy nie dostaną 500 +. Znam przypadek. A te, które udają, że nie żyją z mężem/partnerem dostają kasę. Po prostu system przyznawania 500 + ma wiele luk. I ludzie zaczynają je wykorzystywać.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Hubertuss, oni chcą totalnego uzależnienia obywatela od rządu i bezkarności za działania. W PRL-u organ kontrolny partii był jej podległy, podobnie jak dziś Trybunał Konstytucyjny jest podległy rządowi, czyli partii. Prokuratura już jest podległa, teraz jest zamach na sądy. Media publiczne głoszą sukcesy jedynej słusznej partii i obietnice kraju mlekiem i miodem płynącego, powszechnego dobrobytu. Już niedługo, w 2020-2025 roku. To marchewka, jest i kij - uchodźcy, którzy jak tylko zostaliby wpuszczeni do kraju, wyrżną w pień wszystkich, zwolenników PiS-u w szczególności. Jednym słowem Armagedon. I każdy mający inne zdanie jest wywrotowcem, wrogiem ludu i zdrajcą ojczyzny. 

Przykład Berczyńskiego jest wręcz idealny. To, że komuch nie przeszkadza dopóki działa dla partii, która oficjalnie komuchów nie znosi. Prawdopodobnie popełnia przestępstwo (z pomocą ministra), ale prokuratura nic w tej sprawie nie robi, bo to ich człowiek i dopóki nie popełni błędu (szkodząc wizerunkowi PiS-u), nic mu nie grozi.

Wypadek w Oświęcimiu (codziennie są poważniejsze), ewidentny błąd kierowcy rządowego, zyskuje rangę zamachu.

I do tego postać Kaczyńskiego, który faktycznie pociąga za sznurki nie biorąc na siebie żadnej odpowiedzialności, bo przecież jest tylko posłem, jak setki innych i prezesem partii, ale to nic złego. A za to, co inni robią na jego polecenie, odpowiadają inni.

proponuje ci od poniedziałku zobaczyć inerwacje rożne magazyny ślęczę kończąc w niedziele na pastwo w pastwie    

później gadaj coś o sodach komornikach bo ty chyba nie piszesz o Polsce ???

Trybunał Konstytucyjny uważasz ze działa dobrze to poczytaj sobie absurdy dzięki niemu mamy umowy śmieciowe i jesteśmy niewolnikami 

obcego kapitało to jest dobre czy ty żyjesz na pewno w Polsce ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Wiesz na zachodzie wielu mówi tak o Polakach. Miło ci? Dla Anglików, Niemców i wielu innych jesteśmy  tym wszystkim o czym tu piszesz. I to co piszesz wielu z nich zrobiło by najchętniej z naszymi rodakami. Być może twoimi znajomymi czy rodziną, która jest za granicą też. Przecież na fali nienawiści do Polaków zwyciężyła w Anglii idea brexitu. W latach 90 tych przyjmowaliśmy w tysiącach Czeczenów, muzeumanów. I jakoś nas jeszcze nie wyrznęli. Co ciekawe Kaczyńscy bardzo orędowali za ich przyjęciem.

 

zanim coś zamajaczysz o polakach to dowiedz pierwsze się od kogoś co tam mieszka ja mam rodzinę t.z polskich Niemców  mieszkający od lat 89  lepiej ich zapytaj o zdanie bo narazie piszesz bzdury typowo lewackie 


A co ma TK do umów śmieciowych i obcego kapitału? Ty w ogóle wiesz o czym piszesz?

Trybunał wyrzucił do kosza choćby głęboką ustawę lustracyjną  ???????????????????????

 

po co to zrobili kogo bronili ???


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem przeciwnikiem niekontrolowanego przyjmowania uchodźców. Ale to można kontrolować.

 

W jaki sposób chcesz kontrolować te dzikie hordy ?

 

imigranci-3.jpg


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

A co ma TK do umów śmieciowych i obcego kapitału? Ty w ogóle wiesz o czym piszesz?

„Absurdalne prawo, wymiar sprawiedliwości tylko dla zamożnych i ustosunkowanych, „rozgrzani sędziowie”, spolegliwi prokuratorzy, troska o celebrytów i pogarda dla maluczkich to przecież nasza codzienność. Bankierzy, prezesi, politycy, gangsterzy, łapówkarze, oszuści, malwersanci nie muszą się obawiać.(...) a w sprawach o korupcję, aż 90% wyroków zawieszono.

 

bronmy demokracji

nie zawiesistości sodów zamach

tk łamana konstytucja

 

proponuje przeczytać książeczkę   „Banksterzy”

OLSKA – KRAJ ABSURDÓW - pod takim tytułem dr Janusz Szewczak wydał bulwersującą książkę ( Wyd. Słowa i Myśli, Lublin-Warszawa, 2013, str.174

 

porównuje prawo w Polsce i wy eu

i tak autor porównuje jednymi słowami  

28 rozdziałach o wymownych tytułach jak „Służba zdrowia czy wykańczalnia?” , „Polskie państwo gnije” albo „Kłamstwo wspiera absurd”. Żywy styl sprawia, że nawet te hiobowe nowiny czyta się jednym tchem:

Trybunału Konstytucyjnego jako rażąco niezgodnych z ustawą zasadniczą, jest rekordowa. (...) pogarda władzy i jej instytucji dla zwykłego obywatela osiąga już rozmiary katastrofy. (...) np. wymiar sprawiedliwości nie che oddać pieniędzy przedsiębiorcy, którego po pół roku aresztu i 6 latach procesu wreszcie uniewinniono. Pieniądze jego bowiem ukradziono z...depozytu sądowego ( str.142) A zatem kradną i pracownicy Temidy!

:D  :D  :D  :D  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Pobłażanie tym bandyckim brudasom zadziwia mnie niemiłosiernie. Coś takiego powinno być bezwzględnie karane. Jeżeli policja nie daje rady, to jest przecież jeszcze wojsko. Rozgnieść gnidy i posprzątać to ścierwo. To jedyne rozwiązanie, może jeszcze nie jest za późno. Prawo powinno być bezwzględne. 

Ale przecież łatwiej czepiać się Polski, niż posprzątać we własnych krajach. Europejczycy, psia ich mać!

Idąc tym tokiem myślenia i mając w pamięci to, co robiła mafia pruszkowska i wołomińska, gostka, który w Krakowie pociął innego maczetą, innego, który podłożył bombę w autobusie miejskim, do tego gwałty, zabójstwa, napady, rabunki, wszystko to dokonane przez Polaków powinniśmy się sami unicestwić, czy poprosić kogoś żeby to za/dla nas zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Roman niestety sam bredzisz. Próbujesz pisać o wszystkim i o niczym. Zadałem ci konkretne pytanie co ma TK do umów śmieciowych i obcego kapitału. A ty mi napisałeś o wyrzuceniu do kosza ustawy lustracyjnej. Co to za odpowiedź jest na jakie pytanie? Jeśli ustawa lustracyjna była napisana nie zgodnie z konstytucją to wylądowała w koszu. Dlaczego masz pretensje do TK, który pilnuje porządku a nie do tych co nie umieją ustawy napisać?

Reszty tych bzdur o pogardzie dla obywatela już mi się nawet komentować nie chce. Bo to wszystko to takie żale nie wiadomo o co do nie wiadomo kogo. Teraz rządzi pis i co adwokaci za darmo bronią? Dalej trzeba płacić. Ten przykład tylko pokazuje bezmyślność twojego pisania i tych bezmyślnych argumentów o maluczkich i prezesach. Nawet po reformie pisu adwokat będzie brał kasę. A maluczki będzie musiał na adwokata nazbierać. A jak nie to dostanie z urzędu w sprawie karnej a w sprawie cywilnej przegra.

Nie wiem co tam chciałeś o tej swoje rodzinie napisać. Bo to jakiś bełkot, nie wiem o co mam ich pytać? A wielu ludzi na zachodzie ma zdanie o Polakach takie jak @torpedo o uchodźcach. I własnie brexit na tym wygrał. Dlatego zgineło kilku naszych na wyspach. Tego nie zakrzyczysz. tak jest.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz na zachodzie wielu mówi tak o Polakach. Miło ci? Dla Anglików, Niemców i wielu innych jesteśmy  tym wszystkim o czym tu piszesz. I to co piszesz wielu z nich zrobiło by najchętniej z naszymi rodakami. Być może twoimi znajomymi czy rodziną, która jest za granicą też. Przecież na fali nienawiści do Polaków zwyciężyła w Anglii idea brexitu. 

 

 

My już ich przyjmujemy. Jest ponad dwa miliony Ukraińców. Jesteś w stanie przewidzieć jak będą zachowywać się za 20 lat gdy się rozmnożą? W latach 90 tych przyjmowaliśmy w tysiącach Czeczenów, muzeumanów. I jakoś nas jeszcze nie wyrznęli. Co ciekawe Kaczyńscy bardzo orędowali za ich przyjęciem. Dzisiaj Kaczyński straszy uchodźcami islamskimi kiedyś był za przyjęciem. Dzisiaj Kaczyński krzyczy łapać złodzieja i walczyć z elitami. A kiedyś sam jako elita kradł i uwłaszczał się na państwowym. I Bolek mu nie przeszkadzał, dobry był. Dzisiaj jest precz z Wałęsą a kiedyś pozycja u boku Wałęsy pomagała przejmować bez przetargów państwowe majątki.

Ja nie jestem za przyjmowaniem uchodźców. Przynajmniej nie wszystkich jak leci. Ale po pierwsze są nam potrzebni choćby do najmniej opłacanej pracy. Po drugie nie ma co histeryzować, że zaraz przyjadą tu hordy i nas wyrżną w pień.A po trzeci to nawet gdy nie wpuścimy ani jednego uchodźcy. Terroryści gdy zechcą nam coś zrobić to i tak do Polski wjadą. Jak choćby i co rozwalili samolotami WTC wjechali do USA.

 

 

Wyjąłeś to z kontekstu. Zachowania naszych rodaków na zachodzie często nie są lepsze. Tam też mają nas dość. Ale co się tobie dziwić czytasz kłamliwe teksty Niezależnej. To i sam chętnie manipulujesz czyimiś tekstami jak tobą manipulują. Ecopiotr napisał przez co przechodził.

 

 

Tylko tyle potrafisz napisać?

 

 

Oczywiście, że niektóre są. Bo te mające hektary i naprawdę samotne np wdowy nie dostaną 500 +. Znam przypadek. A te, które udają, że nie żyją z mężem/partnerem dostają kasę. Po prostu system przyznawania 500 + ma wiele luk. I ludzie zaczynają je wykorzystywać.

A jak rolnicy za PO dzielii gospodarstwa by ksę z PROW DOSTAĆ  to byo sprawiediwe czy nie czy nikt niepracowa na czarno i zasików nie bra? zawsze ktoś prawo nagina pod siebie abo odicza co tyko się da i nikt jakoś z tym nie robi co za probem niech wdowa wezmie cywiny z bezdomnym i 500 jej się naeży

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602


Roman niestety sam bredzisz. Próbujesz pisać o wszystkim i o niczym. Zadałem ci konkretne pytanie co ma TK do umów śmieciowych i obcego kapitału. A ty mi napisałeś o wyrzuceniu do kosza ustawy lustracyjnej. Co to za odpowiedź jest na jakie pytanie? Jeśli ustawa lustracyjna była napisana nie zgodnie z konstytucją to wylądowała w koszu. Dlaczego masz pretensje do TK, który pilnuje porządku a nie do tych co nie umieją ustawy napisać?

Reszty tych bzdur o pogardzie dla obywatela już mi się nawet komentować nie chce. Bo to wszystko to takie żale nie wiadomo o co do nie wiadomo kogo. Teraz rządzi pis i co adwokaci za darmo bronią? Dalej trzeba płacić. Ten przykład tylko pokazuje bezmyślność twojego pisania i tych bezmyślnych argumentów o maluczkich i prezesach. Nawet po reformie pisu adwokat będzie brał kasę. A maluczki będzie musiał na adwokata nazbierać. A jak nie to dostanie z urzędu w sprawie karnej a w sprawie cywilnej przegra.

Nie wiem co tam chciałeś o tej swoje rodzinie napisać. Bo to jakiś bełkot, nie wiem o co mam ich pytać? A wielu ludzi na zachodzie ma zdanie o Polakach takie jak @torpedo o uchodźcach. I własnie brexit na tym wygrał. Dlatego zgineło kilku naszych na wyspach. Tego nie zakrzyczysz. tak jest.

Próbujesz pisać o wszystkim i o niczym. Zadałem ci konkretne pytanie co ma TK do umów śmieciowych i obcego kapitału.

ty nie wiedz kto i jak przyjmował Śmieciuchówki ??co tk zrobił w tej sprawie 


poczytaj   to co ci napisałem jest o trybunale czytaj 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No i ustawa Sasina o wielkiej Warszawie upadła. Właśnie ją wycofano. Pis zaczął bać się suwerenu. Bo suweren chciał referendów a pis choć w kampanii obiecywał pytać ludzi o wszystko. Tych referendów teraz się boi bo wie, że wyniki będą inne niż im pasuje. Widać nie przychylne sondaże stępiły butę rządzących. Pomysły wprowadzania wszystkiego wbrew woli większości upadają.

 

A jak rolnicy za PO dzielii gospodarstwa by ksę z PROW DOSTAĆ  to byo sprawiediwe czy nie czy nikt niepracowa na czarno i zasików nie bra? zawsze ktoś prawo nagina pod siebie abo odicza co tyko się da i nikt jakoś z tym nie robi co za probem niech wdowa wezmie cywiny z bezdomnym i 500 jej się naeży

 

Za po dzieli gospodarstwa, dzielili i za pierwszego rządu pis. To, że gdzieś w innych przepisach były luki to nie powód by robić z  następnych przepisach luki. 500 + można było wprowadzić miesiąc później i zrobić to dokładniej. 

Roman co do TK i śmieciówek to konstytucja nie zakazuje godzić się ludziom na pracę po niskich stawkach lub bez ubezpieczenia w zus. Innymi słowy konstytucja nie nakazuje by każdy np był ubezpieczony w zus. Więc ustawa o śmieciówkach pod tym względem jest zgodna z konstytucją. Co miał z nią zrobić TK. To samo tyczy się obcego kapitału. Konstytucja nie zakazuje inwestowania w Polsce obcemu kapitałowi. Więc obcy kapitał może inwestować. Co miał z tym TK zrobić? Po tych twoich śmieciówkach i obcym kapitale widzę, że ty podobnie jak większość wyborców pis omamionych ich propagandą nie wiesz od czego jest TK. Wam się wydaje, że to jakiś trybunał dbający o szczęście maluczkich. Tym czasem TK bada zgodność ustaw z konstytucją. A póki co konstytucja nie zakazuje dobrowolnej pracy po niskich stawkach bez zus. Czy nie zakazuje inwestowania w Polsce obcego kapitału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Schrek   marzy   o  13  dla  emerytów i  rozszerzeniu 500+

Tylko  ciekawe czemu  przez  8  lat  nic  takiego nie wprowadzili

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:D

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Wiesz na zachodzie wielu mówi tak o Polakach. Miło ci? Dla Anglików, Niemców i wielu innych jesteśmy  tym wszystkim o czym tu piszesz. I to co piszesz wielu z nich zrobiło by najchętniej z naszymi rodakami. Być może twoimi znajomymi czy rodziną, która jest za granicą też. Przecież na fali nienawiści do Polaków zwyciężyła w Anglii idea brexitu. 

 

 

My już ich przyjmujemy. Jest ponad dwa miliony Ukraińców. Jesteś w stanie przewidzieć jak będą zachowywać się za 20 lat gdy się rozmnożą? W latach 90 tych przyjmowaliśmy w tysiącach Czeczenów, muzeumanów. I jakoś nas jeszcze nie wyrznęli. Co ciekawe Kaczyńscy bardzo orędowali za ich przyjęciem. Dzisiaj Kaczyński straszy uchodźcami islamskimi kiedyś był za przyjęciem. Dzisiaj Kaczyński krzyczy łapać złodzieja i walczyć z elitami. A kiedyś sam jako elita kradł i uwłaszczał się na państwowym. I Bolek mu nie przeszkadzał, dobry był. Dzisiaj jest precz z Wałęsą a kiedyś pozycja u boku Wałęsy pomagała przejmować bez przetargów państwowe majątki.

Ja nie jestem za przyjmowaniem uchodźców. Przynajmniej nie wszystkich jak leci. Ale po pierwsze są nam potrzebni choćby do najmniej opłacanej pracy. Po drugie nie ma co histeryzować, że zaraz przyjadą tu hordy i nas wyrżną w pień.A po trzeci to nawet gdy nie wpuścimy ani jednego uchodźcy. Terroryści gdy zechcą nam coś zrobić to i tak do Polski wjadą. Jak choćby i co rozwalili samolotami WTC wjechali do USA.

 

 

Wyjąłeś to z kontekstu. Zachowania naszych rodaków na zachodzie często nie są lepsze. Tam też mają nas dość. Ale co się tobie dziwić czytasz kłamliwe teksty Niezależnej. To i sam chętnie manipulujesz czyimiś tekstami jak tobą manipulują. Ecopiotr napisał przez co przechodził.

 

 

Tylko tyle potrafisz napisać?

 

 

Oczywiście, że niektóre są. Bo te mające hektary i naprawdę samotne np wdowy nie dostaną 500 +. Znam przypadek. A te, które udają, że nie żyją z mężem/partnerem dostają kasę. Po prostu system przyznawania 500 + ma wiele luk. I ludzie zaczynają je wykorzystywać.

 

No fakt brakuje tu znaczka typu "Jeb..j sie w łeb " ;)

 

 


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Najlepsze jest w tym przetargu to że unieważniono go ponieważ MON założył sobie 300 tyś mniejszą cenę niż chciał oferent. Ileś miesięcy miesięcy przygotowywali przetarg żeby zerwać go pod takim pretekstem. Oj chyba kołderka robi się za krótka.  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Czyżby za prl nie rządził pierwszy sekretarz? Rząd był tylko od wykonania zadań powierzonych przez partię na której czele stał pierwszy sekretarz. Tak jak teraz Kaczyński stoi na czele pisu i z tylnego siedzenia kieruje rządem.

Czy nie prawdą jest, że obecnie w pise na różnych stanowiskach jest wielu byłych członków prpr?

Za komuny też śniono o potędze i budowano wiele nie trafionych dużych inwestycji. Tak jak teraz planowany port centralny i przekop mierzei.

Do tego mamy upaństwowienie firm. Choć pisowi starczyło kasy na ledwie jeden bank. Który Buzek z Kaczyńskimi w rządzie kiedyś sprzedał wielokrotnie taniej.

No i mamy jak za komuny walkę z jakimiś elitami co to w nie wiadomo jaki sposób okradły resztę społeczeństwa. I tak samo jak w partii pzpr ci co z tym walczą sami kradną albo kradli. Jak Kaczyński kiedyś będąc u boku Bolka uwłaszczał się na państwowym.

Do tego mamy socjal jak 500 + który szerzy patologię zwolnień z pracy by dostawać na pierwsze dziecko obniżając dochód na członka rodziny. Coraz więcej słyszę o przypadkach podejmowania pracy na czarno. Czy utrzymywaniu statusu fikcyjnych samotnych matek by dostawać też 500 +. Zaczynają się kombinacje jak za komuny. A sprawa na tyle poważna, że rząd ma plan tym się zając. Pytanie czy starczy odwagi?

To taka garść argumentów rzucona na szybkiego z głowy. Możesz sobie pisać, że to moja interpretacja. Ale takie są fakty. Pis to nostalgia prl u. Która siedzi w głowach jego przywódców. A ty tę nowa komunę popierasz.

 

według twego myślenia to cała EU jest prl-waska bo czym innym nazwać dopłaty jak nie socjalem, i te wysokie emerytury rolnicze co w większości były przepijane i przejadane .można by zlikwidować to wszystko.czyż nie?

wygodnie jest krytykować jak się sobą nic nie reprezentuje ,tylko marzy się o jakimś wymyślonym rządzie który powstać nie może.z pewnością znajdą się euro posłowie w parlamęcie UE z dawnej sztasi, którzy to są dobrze opłacani . a te zasiłki np. w belgi około 800e na troje dzieci. komuno wali na odlegość.fuj jaki smród.

twoi znajomi którzy tak szerzą patologię zwolnień z pracy to może i jest problem ale bardzo jednostkowy i zapewne dotyczy tylko twoich znajomych.Bo to co ja widzę to wręcz przeciwnie ,znajomi dostają na dwoje 1000zł ale właśnie zatrudniają się i nie patrzą że przepadnie im 500zł . a wiesz dlaczego ? bo zarobi np. 2500zł a nie 500 no i jakieś ubezpieczenie i składki odprowadzane.

Niestety patologi o której piszesz ciężko to zrozumieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

17 lat procesu. 447 rozpraw. Licytacja za bezcen 20 mln zł majątku. Kupującymi m.in. rodziny sędziów. Oto jak „nadzwyczajna kasta” może zniszczyć życie Przez Darek Matecki - Kwiecień 28, 201707295 Podziel się na Facebooku Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze „17 lat toczy się proces przed Sądem Rejonowym Łódź-Śródmieście w Łodzi. W tym czasie odbyło się 447 rozpraw. Proces zaczynał się 7 razy od początku. Pod byle pretekstami zmieniano składy sędziów, tak aby proces nigdy nie mógł się zakończyć. W tym czasie w toku licytacji komorniczych zlicytowano za bezcen gigantyczny majątek o wartości ponad 20 mln zł. Kupującymi były rodziny sędziów” – tak swoje wystąpienie na sejmowej komisji sprawiedliwości zaczyna Leszek Kopczyński – przedsiębiorca, którego zrujnował przez bezmiar niesprawiedliwości III RP. Leszek Kopczyński był dealerem Opla w Bełchatowie. W roku 2000 zaczął się jego dramat. Przedstawiciele banku, w którym miał kredyty, zażądali od niego łapówki. Kopczyński jednak odmówił. Bank dokonał „zemsty” i wypowiedział umowy kredytowe. Kopczyński zgłosił sprawę do prokuratury. Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko pracownikom banku. Dodatkowo wniósł on o odszkodowanie za zniszczenie jego działalności. Niestety, sprawy utknęły w sądach na 17 lat. W tym czasie komornik zdążył zlicytować cały majątek Kopczyńskiego (jak twierdzi poszkodowany – kupcami majątku byli m.in. przedstawiciele rodzin sędziów, którzy orzekali w przeciągających się sprawach sądowych), jego żona zachorowała psychicznie, a syn popełnił samobójstwo. – „Zwracałem się również do pana sędziego Waldemara Żurka. Nie uzyskałem odpowiedzi merytorycznej. W tym czasie mój syn w wieku 31 lat popełnił samobójstwo, a moja żona zapadła na ciężką chorobę psychiczną. Ona po prostu zwariowała. Jest w szpitalu psychiatrycznym. Dorabiając się od podstaw, na bazie dorobku życia trzech pokoleń, zostałem całkowicie zrujnowany. (…) Nie jestem członkiem żadnej partii politycznej. Natomiast jestem zwolennikiem i sympatykiem wszystkich tych ruchów politycznych i społecznych, które mają za zadanie naprawę tego bagna, w którym żyjemy. (…) Mam dowody w sprawie, które mówią bezspornie o układzie, o sitwie mafijnej w gronie sędziów w Piotrkowie, Bełchatowie i Łodzi” – kontynuował Kopczyński w trakcie posiedzenia sejmowej komisji sprawiedliwości. Warto posłuchać jego wystąpienia, które jest dostępne w serwisie Youtube.com: 

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/17-lat-procesu-447-rozpraw-licytacja-za-bezcen-20-mln-zl-majatku-kupujacymi-m-in-rodziny-sedziow-oto-jak-nadzwyczajna-kasta-moze-zniszczyc-zycie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj