Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Zbyszko    695

Czyli właściwie to dobrze że są złodzieje ? :blink: No do ciekawego wniosku doszedłeś :D .

 

Zależy jak sobie wytłumaczysz . Ja tylko przedstawiłem , że nie zawsze złe jest złe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zło jest zawsze złem :wacko: ,a tylko czasami na dobre wychodzi B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

 ktoś czytał tą ustawe o transporcie paliwa? podobno niema tam mowy o jakiś zbiornikach dwu płaszczowych. mój dostawca przywiezie mi każdą ilość od 500l ,po uprzednim zgłoszeniu do tego urzędu oczywiście .

konkurencyjna firma zawsze miała tańsze paliwo o nawet 0.15gr. za l. a teraz cba siedzi w niej i lustruje. okazało się że paliwo było  niewiadomego pochodzenia i klapa ,nie opłacana akcyza i tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

 

U mnie  wożą  po 500 litrów  i  mniej  ile  chcesz  to ci  przywiozą  ,, Klient nasz Pan,,

Moim  zdaniem  Platforma   do rejestracji  dla  Uczciwych Rolników  i  Dostawców  problemu  nie będzie

Zbiorniki  Dwu płaszczowe  to  wymógł  UE  a  nie  wymysł  PIS   od 1 Stycznia 2013 roku  jest  obowiązek  przechowywania Paliwa w Zbiornikach dwu płaszczowych

 

Co do  ceny  Paliwa  niema  to  nic  wspólnego  jak stanieje  na  giełdach  to  i stanieje  w hurcie.

Rejestracja  nie wpłynie  na cene  bo to  nie  podatek ani żadna  opłata 

 

Nie wiem gdzie  ty  żyjesz  nie raz i nie dwa w TV  miałeś  jak  przedsiębiorcy  i Rolnicy  oszukani na paliwie  musieli  płacić  Akcyzę  i VAT  drugi  raz  bo  dostawca  tego  nie zrobił  i  ich oszukał  a  tak jak będzie  rejestracja   powinna się liczba  takich  oszustów  zmniejszyć

 

Obowiazek dwupłaszczowych to jest bodajże  dla zbiorników powyżej 1000l więc do tej pory mogłeś zamówić na telefon 3000l i wlać to do 3 mauserów po 1000l. Teraz do tego samego będzie trzeba przeprowadzić całą procedurę. 

Kto zapłaci za całą ta platformę do rejestracji dostaw, kto taki system zrobi i za ile,  oraz ile osób będzie zaangazowanych w obsługę i kontrolę dostaw?

Mareczku - jako że mentalnie jesteś lewicowcem pozwól że wytłumaczę ci pewne sprawy. To że rolnicy musieli płacić VAT bo dostawca nie zapłacił jest patologią i zidioceniem i obecni neo bolszewicy newet nie próbują tego zmienić

Nie jest tak jak piszesz że rolnicy zostali oszukani . Ich nikt nie oszukał! Zamówili po uzgodnionej cenie i w okreslonej ilości paliwo, dostali je, zapłacili i koniec procederu.

Jedynym oszukanym był w tej sytuacji skarb państwa a oszustem dostawca paliwa. Rolnik nie miał tu żadnej świadomości czy wiedzy co do opodatkowania paliwa które zakupił. Nie popełnił tym samym żadnego przestepstwa ani wykroczenia więc czemu ma odpowiadać? 

Jeśli do tej pory funkcjonował nie ewidencjonowany obrót paliw to jak obecne przepisy i wymogi temu przeszkodzą? 

Jeśli w cysternie rozwożącej paliwo masz 10% paliwa poza ewidencją i zostanie ono sprzedane taniej ale bez fv , to jak chcesz to upilnować?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko te niedoki pieniadze z pończochy wyciągają a gdyby płacili przelewem nie mieli by takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Albo bezdenna głupota i bezmyślność albo chęć zyskania w oczach władz najwyższych http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ministerstwo-srodowiska-dezaprobata-dla-wypowiedzi-dyrektor-departamentu/hbe96b2

ww. komentarz "spłodziła" dyrektor Departamentu Edukacji i Komunikacji w Ministerstwie Środowiska .

Brawo ona!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Jak dla mnie powinny pozostać tylko oficjalne strony ministerstw gdzie ktoś będzie panował nad wypisywaniem swoich wynurzeń i frustracji. Takie kwiatki jak  ten w mediach społecznościowe trafiają się co raz częściej a potem tylko smród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Jeśli o mnie chodzi to jeździłem z bańkami na CPN ale z racji tego, że pola coraz więcej to i paliwa idzie coraz więcej zaczęło się to robić uciążliwe, pewnie jak większość z Was miałem pomysł ze zrobieniem mauzera na zbiornik ale teraz nie wiem czy jest sens, bo nawet kupując ropę w większej ilości z CPN to przywiozą mi ten 1000l z rozbiciem na kilka faktur co jest dla mnie totalną głupotą, jak jeszcze doszedł przepis z posiadaniem zbiorników dwu płaszczowych to teraz na pewno mi nie przywiozą więc albo zostało jeżdżenie na CPN i wożenie do 500l w bańkach albo zbiornik dwu płaszczowy z atestem i biurokracja ręce idzie załamać.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

U mnie  wożą  po 500 litrów  i  mniej  ile  chcesz  to ci  przywiozą  ,, Klient nasz Pan,,

Moim  zdaniem  Platforma   do rejestracji  dla  Uczciwych Rolników  i  Dostawców  problemu  nie będzie

Zbiorniki  Dwu płaszczowe  to  wymógł  UE  a  nie  wymysł  PIS   od 1 Stycznia 2013 roku  jest  obowiązek  przechowywania Paliwa w Zbiornikach dwu płaszczowych

 

Co do  ceny  Paliwa  niema  to  nic  wspólnego  jak stanieje  na  giełdach  to  i stanieje  w hurcie.

Rejestracja  nie wpłynie  na cene  bo to  nie  podatek ani żadna  opłata 

 

Nie wiem gdzie  ty  żyjesz  nie raz i nie dwa w TV  miałeś  jak  przedsiębiorcy  i Rolnicy  oszukani na paliwie  musieli  płacić  Akcyzę  i VAT  drugi  raz  bo  dostawca  tego  nie zrobił  i  ich oszukał  a  tak jak będzie  rejestracja   powinna się liczba  takich  oszustów  zmniejszyć

 

Widzisz świat ze swojej perspektywy 3 kanistrów rocznie. Mówisz nie ma nic do rzeczy? Jasne że ma - zmonopolizowanie rynku , obarczenie dodatkowymi wymaganiami oczywiście podniesie cenę. Nikt nie będzie robił więcej za mniej. Mój dostawca nie woził poniżej 1000L - teraz cena, nazwijmy to hurtowa (z reguły od 15 do 20 groszy taniej niż na pobliskiej stacji) zaczyna się od 5000L.

A jak nie pasi to można z bańkami na stację się bujać - dodam ,że w promieniu 15 km od miejscowości gdzie mam gospodarstwo są 4 stacje paliw . 3 jego i 1 na której ryzyko jest , powiedzmy duże. 

 

To ,że dla małych odbiorców ceny wzrosną to pewne. 10 groszy na 1000L to już 100zł. A co to jest 1000L - 20 hektarowe gospodarstwo jak nic przepala kilka tysięcy rocznie.

I napisze teraz coś co pewnie wielu się nie spodoba - I BARDZO DOBRZE.

 

Jestem przeciwnikiem piss i ich pomysłów ale bardzo podoba mi się ich plan zlikwidowania "działkowiczów". Powoli ale skutecznie.

 

 

Drugą sprawą jest że dzięki ich ustawie rolnej można kupić bardzo ciekawe działki praktycznie za bezcen - przed świętami sfinalizowałem 14 ha piasków po 12 tyś hektar. Niech sobie leżą , dopłaty niech wpływają a jak się zmienią zasady obrotu ziemią to cena będzie kosmiczna bo kolejka chętnych do zakupu już jest - piękne Roztocze ;). I wystarczyło ,że mój kuzyn ma 3 hektary ziemii w tej gminie, której na dodatek nigdy na oczy nie widział.

 

Wracając do paliwa -  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Jak dla mnie powinny pozostać tylko oficjalne strony ministerstw gdzie ktoś będzie panował nad wypisywaniem swoich wynurzeń i frustracji. Takie kwiatki jak  ten w mediach społecznościowe trafiają się co raz częściej a potem tylko smród.

Ciekawe że urzędnik państwowy na dość wysokim szczeblu w ministerstwie , proponuje publiczny lincz bez sądu. Gdzie tu prawo i sprawiedliwość? Jej pryncypały głoszą szacunek dla prawa i równość wszystkich wobec niego a jakaś mała , skrzywdzona dziewczynka obsadzona z klucza partyjnego proponuje od razu kajdanki co gorsza szafot który jak wiadomo ani w UE ani u nas nie jest dopuszczony. 

Pani dyrektor to taka żeńska wersja MIsiewicza


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kto dlaciebie jest działkowiczem? Jak 20 ha gospodarstwo spala rocznie kilka tysię cy litrów ON TO faktycnie lepiej dac sobie spokój ;)


Co do małych gospodarst to one na dziiś super prosperują na razie komornikpuka puka do tych od 100 ha w gorę :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

5-10 hektarowe gospodarstwa nastawione na produkcje roślinną. Żadnego ekonomicznego sensu istnienia.

 

No to sobie policz ile rzeczywiście idzie ON na hektar. Nie wmawiaj ani mi ani sobie że te magiczne 83 (nie pamiętam dokładnie) litry wystarczą. Bo nawet to daje blisko 2000L ON.

 

No ale każdy ma swoją matematykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Nooo , te małe to u mnie tak inwestują że aż strach pomyśleć. Sąsiad kupił nawet kosiarke do ogródka.  :D

Nie wiedziałem tylko czemu nie kupuja ziemi i się nie powiększają ale teraz mnie oświeciło. Nie kupuja ziemi bo jak sie nadmiernie rozrosna to im sie pogorszy :P  :P  :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe że urzędnik państwowy na dość wysokim szczeblu w ministerstwie , proponuje publiczny lincz bez sądu. Gdzie tu prawo i sprawiedliwość? Jej pryncypały głoszą szacunek dla prawa i równość wszystkich wobec niego a jakaś mała , skrzywdzona dziewczynka obsadzona z klucza partyjnego proponuje od razu kajdanki co gorsza szafot który jak wiadomo ani w UE ani u nas nie jest dopuszczony. 

Pani dyrektor to taka żeńska wersja MIsiewicza

 

Ja k bronaek proponował to nie dziw się urzędnikom

Nooo , te małe to u mnie tak inwestują że aż strach pomyśleć. Sąsiad kupił nawet kosiarke do ogródka.  :D

Nie wiedziałem tylko czemu nie kupuja ziemi i się nie powiększają ale teraz mnie oświeciło. Nie kupuja ziemi bo jak sie nadmiernie rozrosna to im sie pogorszy :P  :P  :P

 

Nie dziwię się że takie zacofanie w Twoich stronach skoro takie poglądy macie pewnie przed UE KONMI wszyscy robiliście :P :P

5-10 hektarowe gospodarstwa nastawione na produkcje roślinną. Żadnego ekonomicznego sensu istnienia.

 

No to sobie policz ile rzeczywiście idzie ON na hektar. Nie wmawiaj ani mi ani sobie że te magiczne 83 (nie pamiętam dokładnie) litry wystarczą. Bo nawet to daje blisko 2000L ON.

 

No ale każdy ma swoją matematykę ;)

 

Ekonomicznego maszrację ale kto każe uprawiać? Bez problemu znajdzie jelenia co da 3tysie dzierżawy i kasa leci duzo w oklicy tak robi bo jedni potrzebują ziemi pod programy inni pod warzywa i za bezcen nikt nie odda nawet piachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Przecież sam przed chwilą pisałeś że mali mają się świetnie a więksi mają problemy. Po prostu odkryłeś prawdę że lepiej być małym , nie powiększać się i to jest sedno myslenia prosocjalnego elektoratu Populizmu i Socjalizmu. :o


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

 

Ekonomicznego maszrację ale kto każe uprawiać? Bez problemu znajdzie jelenia co da 3tysie dzierżawy i kasa leci duzo w oklicy tak robi bo jedni potrzebują ziemi pod programy inni pod warzywa i za bezcen nikt nie odda nawet piachu

Cieszę się że się w końcu zgadzamy - nie ma żadnej opłacalności. Bo chyba nie nazwiesz dawania w dzierżawę gospodarzeniem. A kogoś kto dał w dzierżawę rolnikiem? Bo to że ktoś mieszka na wsi i ma kilka hektarów które obrabia ktoś inny nie czyni go rolnikiem ,z wszystkimi prfitami i konsekwencjami.

 

Ja w dzierżawę biorę tylko na umowę , no chyba że mi bardzo zależy na danej działce to można podyskutować. Jak komuś nie pasuje to nie namawiam, całe szczęście że jestem w takiej okolicy gdzie praktycznie tylko ja świadczę usługi odnośnie kuku , magazynowania ,transportu i skupu.więc siłą rzeczy każdy kiedyś do mnie trafi ;)

 

Jeżeli komuś opłaca się dać 3 tyś za dzierżawę to znaczy że na tym i tak zarabia. Gdyby w moich okolicach tyle dawali to sam chętnie dałbym wszystko niech sobie ktoś robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No czy ja wiem skoro fryzjer czy taksówkarz co ma 1 ha ziemi może być rolnikiem to ten co ma 5 czy 10 tym bardziej ;)


Co do tej dzierżawy to daje gościu co ma warzywa okolice Gniewkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4577

Cieszę się że się w końcu zgadzamy - nie ma żadnej opłacalności. Bo chyba nie nazwiesz dawania w dzierżawę gospodarzeniem. A kogoś kto dał w dzierżawę rolnikiem? Bo to że ktoś mieszka na wsi i ma kilka hektarów które obrabia ktoś inny nie czyni go rolnikiem ,z wszystkimi prfitami i konsekwencjami.

 

Ja w dzierżawę biorę tylko na umowę , no chyba że mi bardzo zależy na danej działce to można podyskutować. Jak komuś nie pasuje to nie namawiam, całe szczęście że jestem w takiej okolicy gdzie praktycznie tylko ja świadczę usługi odnośnie kuku , magazynowania ,transportu i skupu.więc siłą rzeczy każdy kiedyś do mnie trafi ;)

 

Jeżeli komuś opłaca się dać 3 tyś za dzierżawę to znaczy że na tym i tak zarabia. Gdyby w moich okolicach tyle dawali to sam chętnie dałbym wszystko niech sobie ktoś robi. 

czyli znaczy ze masz słabe gleby i niema parcia na ziemie ???

http://fakty.interia.pl/polska/news-kantar-public-pis-i-kukiz-15-w-gore-po-w-dol,nId,2384847 no pis 38 po ostro w duł 19 i Kukiz ładnie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Obowiazek dwupłaszczowych to jest bodajże  dla zbiorników powyżej 1000l więc do tej pory mogłeś zamówić na telefon 3000l i wlać to do 3 mauserów po 1000l. Teraz do tego samego będzie trzeba przeprowadzić całą procedurę. 

Kto zapłaci za całą ta platformę do rejestracji dostaw, kto taki system zrobi i za ile,  oraz ile osób będzie zaangazowanych w obsługę i kontrolę dostaw?

Mareczku - jako że mentalnie jesteś lewicowcem pozwól że wytłumaczę ci pewne sprawy. To że rolnicy musieli płacić VAT bo dostawca nie zapłacił jest patologią i zidioceniem i obecni neo bolszewicy newet nie próbują tego zmienić

Nie jest tak jak piszesz że rolnicy zostali oszukani . Ich nikt nie oszukał! Zamówili po uzgodnionej cenie i w okreslonej ilości paliwo, dostali je, zapłacili i koniec procederu.

Jedynym oszukanym był w tej sytuacji skarb państwa a oszustem dostawca paliwa. Rolnik nie miał tu żadnej świadomości czy wiedzy co do opodatkowania paliwa które zakupił. Nie popełnił tym samym żadnego przestepstwa ani wykroczenia więc czemu ma odpowiadać? 

Jeśli do tej pory funkcjonował nie ewidencjonowany obrót paliw to jak obecne przepisy i wymogi temu przeszkodzą? 

Jeśli w cysternie rozwożącej paliwo masz 10% paliwa poza ewidencją i zostanie ono sprzedane taniej ale bez fv , to jak chcesz to upilnować?

Od  2013  Trzeba mieć  dwu płaszczowe.

Pewnie że  to  że  Rolnika czy  przedsiębiorcę  ścigano  za to  że  sprzedawca   nie zapłacił  Akcyzy  i Vatu  było  Patologią  Ale  co  poradzisz  tak  PO-PySLem  robiło

Wiadomo  że w 100%  nie  wyeliminują  Lewego  Paliwa 

Zrozum ja tego  pilnować  nie będę  więc  poco to pytanie ??

Takowy Portal  i ewidencja   ograniczą   oszustwa  bo  jeżeli ktoś  ci  zaoferuje  2000l ropy  po tańszej cenie  bez  zgłaszania  na FV   wszystko jasne  że  owy sprzedawca  coś  kombinuje.

Widzisz świat ze swojej perspektywy 3 kanistrów rocznie. Mówisz nie ma nic do rzeczy? Jasne że ma - zmonopolizowanie rynku , obarczenie dodatkowymi wymaganiami oczywiście podniesie cenę. Nikt nie będzie robił więcej za mniej. Mój dostawca nie woził poniżej 1000L - teraz cena, nazwijmy to hurtowa (z reguły od 15 do 20 groszy taniej niż na pobliskiej stacji) zaczyna się od 5000L.

A jak nie pasi to można z bańkami na stację się bujać - dodam ,że w promieniu 15 km od miejscowości gdzie mam gospodarstwo są 4 stacje paliw . 3 jego i 1 na której ryzyko jest , powiedzmy duże. 

 

To ,że dla małych odbiorców ceny wzrosną to pewne. 10 groszy na 1000L to już 100zł. A co to jest 1000L - 20 hektarowe gospodarstwo jak nic przepala kilka tysięcy rocznie.

I napisze teraz coś co pewnie wielu się nie spodoba - I BARDZO DOBRZE.

 

.

 

Wracając do paliwa -  

Jak  ma zmonopolizować  Rynek ???

Każdy  będzie mógł  wozić  paliwo  niema  żadnych ograniczeń

Mój dostawca  wozi  ile  się  chce  i niema żadnej stacji  bo tylko hurtem się  trudni  i ma 20gr  taniej na litrze  przeważnie

Jest  Wolny  Rynek  jeden podniesie  drugi  nie 

Tak samo  jak z Podatkiem Bankowym  jedni  podnieśli  ceny  opłat  inni  nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Podatek bankowy - jedni podniesli opłaty , inni obnizyli oprocentowanie.- wszyscy wyszli na swoje a zapłacili klienci.

Skoro ściganie rolnika za nie zapłacony vat jest bez sensu to czemu bolszewia nie zmienia przepisów? Niech ganiają dostawców.

Wiem ze ty nie będziesz tego pilnował ale skoro jestes zwolennikiem tego rozwiązania to jakie rozwiązania cie do niego przekonały które maja pomóc osiągnąć spadek szarej strefy?

Jak ten portal ukróci oszustwa? Jesli cena bez fv będzie wystarczajaco atrakcyjna to uważasz że nie znajdą chętnych? Ile ty masz lat chłopie ? Bujać to my a nie nas :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nie wiem co  to  jest  ta  ,,bolszewia,,

Czy  ja gdzieś  napisałem że  da  się  wyeliminować  szarą  strefę w 100%

Była  jest  i  będzie  ,, Polak potrafi,,

Pewnie  że  każdy  kupi  paliwo  taniej  jak ma gdzie  i  dobre  paliwo.

W dużych  gosp  z nowoczesnym  sprzętem 86 litrów  do  ha  starcza  spokojnie na uprawę.  Co  innego  tam  gdzie  jest produkcja  zwierzęca  tam  brakuje  i  trzeba  sobie  jakoś  radzić  :)

W ten sposób można by  skontrolować  tych  którzy  nie  korzystają  ze  zwrotów  akcyzy skąd  mają  paliwo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem po co wklejasz jakieś wypociny nieznanego autorstwa. Tuskowi nikt nie postawił żadnych zarzutów. Przecież prokurator w czasie przesłuchania Tuska jako świadka bez problemu mógł by to zrobić. Oczywiście gdyby miał powód. Oczywiście przyjazd Tuska do Warszawy był wyreżyserowany. Ale to pis daje mu takie fajne preteksty. Bo przecież gdyby nie wezwanie do prokuratury Tusk nie miał by pretekstu do takiego przyjazdu i spaceru ulicami. To tak jak z tym 27 do 1. Pis szantażując wszystkich zerwaniem szczytu sprawił, że żaden przywódca nie chciał wyjść na takiego co uległ szantażowi i wszyscy solidarnie poparli Tuska. Gdyby nie działania pisu. Tusk nie wygrał by głosowania 27 do 1. Mogło by być kilka głosów sprzeciwu.

Tak samo jest teraz. Pis dał Tuskowi fajny pretekst. Bo świadek to nie podejrzany. Każdy z nas może być świadkiem nawet gdy jest najuczciwszy pod słońcem. A z drugiej strony Tusk miał wspaniałą okazję do zareklamowania swojej osoby. Jako tego co to lubi przebywać z ludźmi, wychodzi do nich, nie wstydzi się i nie boi. No i ma szansę odegrać ofiarę zemsty pisu. Do mediów przedostają się informacje o 8 godzinnym przesłuchaniu na czczo. Z ręcznym protokołowaniem chociaż teraz są wszędzie komputery. A nie zapominaj, że na pis głosowało 18 % uprawnionych. Więc Tusk ma całkiem poważny elektorat do zdobycia.

 

nO ochronę miał większą jak w Smoleńsku pewnie czuł że nie jest u siebie  bo tam to do marketu po wodę bez ochrony chodzi :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

No to imć Pana Berczyńskiego mamy z głowy. Tak oto zakończyła się błyskotliwa kariera. "Good Night and Good Luck" - jak mawiają starożytni Czechosłowacy. 

I co tu teraz zrobić z taką piękną smoleńską prezentacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

 

W ten sposób można by  skontrolować  tych  którzy  nie  korzystają  ze  zwrotów  akcyzy skąd  mają  paliwo

 

Tylko po co ? Co ci to da?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj